Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
Végtelenül csalódott vagyok , újfent ..
de akárhányszor kattogom végig nálam ez akkor is az O-en ment el
Barmennyire szar volt az első félidőben a vedelem .
2 labda vesztesbol tampa csinált 14 pontot.
Mi 3 bol hatot .
14-7 nel adams Td drop , következő play aarod nem veszi eszre teljes ures Lazardot .

A szezont a támadó sornak köszönhetjük , de masodik félidőben megkaptak az esélyt .

A végén meg .. gyáva népnek nincs hazája.
Sajnos azt gondolom h az sb ablak
Nekünk ma bazarult .
nando89
Igen, bezárult, de csak erre a szezonra.
több mint 3 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Azt azert ne felejtsuk el hogy a 3 Brady int jol nez ki de gyakorlatilag barmelyik lehetett volna egy punt is. A mi hibaink vegzetesek voltak.
több mint 3 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 622
Nevetséges gameplan, érthetetlen döntések, szemmel látható hiány posztok, sok egyéni hiba. Arra elég, hogy elkaristoljunk addig a csoportban, míg a többiek gyengélkednek, illetve hozzuk a kötelezőt az alapszakaszban. Majd, ha MVP Rodgerset váltja Love....Ennél könnyebben hozható meccset nehezen tudtam volna elképzelni.
twitch(4thline)
Nekem a faszom tele amúgy ezzel a Rodgers MVP témával meg Goat meg a fasz tudja még mi... Igazából az van, hogy ezt a meccset megint az offense bukta el, ugyanúgy mint Seattleben... Ettől függetlenül bosticknak meg kingnek a kurvaanyját, de akkor is csak az O kúrta el... Persze lehet Pettinezni is, de egy konf döntőben azon kívül hogy szerez a védelem 3 labdát, és van egy úgymond Mvp irányítód, nem tudom mi a faszt kellene még csinálniuk... hogy nyerjen a csapat...
Rubens
Tru story 28-23 nal kétszer kaptunk esélyt mert éppen Brady és arians nem
Tudta milyen rendezvenyen van . , mondom az isten hírével menjen King vagy Pettine a faszba de ezt aki ma csak rájuk írja , az ... minimum nézze vissza 3*.
több mint 3 éve
amaru Green Bay Packers 141
Egyebkent ami meg a fejembe nem fer de nemis ertek hozza, hogy az o fal hogyan tud ennyire besulni, ugyanazok a jatekosok. Ez joval rosszabb igy mint tavaly azt kell mondjam.
több mint 3 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
LaFleur most fel evig fogja kapni, de ettol fuggetlenul nem szabad elmenni amellett hogy itt most egy jo csapat esett ki. Talan eloszor estink ki ugy (esetleg a Warner fele Arizona ugrik meg be) amikor ugy erzem a jobb csapat voltunk. Nem szabad super bowl ablak bezarasarol beszelni, Rodgers egy ev alatt nem fog elfaradni. Segiteni kell neki.
több mint 3 éve
Rubens Green Bay Packers 792
Nevetséges gameplan, érthetetlen döntések, szemmel látható hiány posztok, sok egyéni hiba. Arra elég, hogy elkaristoljunk addig a csoportban, míg a többiek gyengélkednek, illetve hozzuk a kötelezőt az alapszakaszban. Majd, ha MVP Rodgerset váltja Love....Ennél könnyebben hozható meccset nehezen tudtam volna elképzelni.
twitch(4thline)
Nekem a faszom tele amúgy ezzel a Rodgers MVP témával meg Goat meg a fasz tudja még mi... Igazából az van, hogy ezt a meccset megint az offense bukta el, ugyanúgy mint Seattleben... Ettől függetlenül bosticknak meg kingnek a kurvaanyját, de akkor is csak az O kúrta el... Persze lehet Pettinezni is, de egy konf döntőben azon kívül hogy szerez a védelem 3 labdát, és van egy úgymond Mvp irányítód, nem tudom mi a faszt kellene még csinálniuk... hogy nyerjen a csapat...
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
Néhány dolog, amin elment. A sorrend tetszőleges:
King. Első félidő vége + a második eleje. O-fal. FG. Elcseszett 2 pontos. (És, sajna, időnként ARodnak is voltak rossz választásai.)
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Végtelenül csalódott vagyok , újfent ..
de akárhányszor kattogom végig nálam ez akkor is az O-en ment el
Barmennyire szar volt az első félidőben a vedelem .
2 labda vesztesbol tampa csinált 14 pontot.
Mi 3 bol hatot .
14-7 nel adams Td drop , következő play aarod nem veszi eszre teljes ures Lazardot .

A szezont a támadó sornak köszönhetjük , de masodik félidőben megkaptak az esélyt .

A végén meg .. gyáva népnek nincs hazája.
Sajnos azt gondolom h az sb ablak
Nekünk ma bazarult .
nando89
ha valahogy belerúgják a capbe linsley-t azért rettentően sok fa nem jár le, aj ugye még és jamaal will -> bírom őket de futó pótolható

A gond inkább, hogy még egy ilyen domináns szezon, hazai konf döntő nem fog összejönni szerintem. Kelleni fog 2-3. számú WR is, RB is ugye miközben látszik, hogy a védelemben se CB2 se ILB nincs.


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 662 — twitch@citromail.hu
Azt mondjátok meg nekem, ha már a FG-t berúgatták, akkor kinek a fejébe égett bele, hogy nem engedi az onside kicket.

Mert vagy nekimegyek negyediknek a TD-ért és all in, ha nem sikerül, akkor beszorítom őket a 10 yardon belülre.

Ha meg FG-t választom, akkor meg bepróbálom az onside-ot
Willie Parker
Onnantól kezdve, hogy besül az egyetlen tervünk. Értelmes meglátásunk nem szokott lenni.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
Azt mondjátok meg nekem, ha már a FG-t berúgatták, akkor kinek a fejébe égett bele, hogy nem engedi az onside kicket.

Mert vagy nekimegyek negyediknek a TD-ért és all in, ha nem sikerül, akkor beszorítom őket a 10 yardon belülre.

Ha meg FG-t választom, akkor meg bepróbálom az onside-ot
Willie Parker
Amúgy én is erre számítottam.
több mint 3 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 622
Végtelenül csalódott vagyok , újfent ..
de akárhányszor kattogom végig nálam ez akkor is az O-en ment el
Barmennyire szar volt az első félidőben a vedelem .
2 labda vesztesbol tampa csinált 14 pontot.
Mi 3 bol hatot .
14-7 nel adams Td drop , következő play aarod nem veszi eszre teljes ures Lazardot .

A szezont a támadó sornak köszönhetjük , de masodik félidőben megkaptak az esélyt .

A végén meg .. gyáva népnek nincs hazája.
Sajnos azt gondolom h az sb ablak
Nekünk ma bazarult .
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
Ilyenkor lehet filózni azon, melyik a jobb: sima bukta vagy szoros vereség? A FG-ig én elhittem, hogy összejöhet a hosszabbítás.
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.




Sok sikert a Tampának, az "égiek" is ezt akarták! 😊


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 724
Azt mondjátok meg nekem, ha már a FG-t berúgatták, akkor kinek a fejébe égett bele, hogy nem engedi az onside kicket.

Mert vagy nekimegyek negyediknek a TD-ért és all in, ha nem sikerül, akkor beszorítom őket a 10 yardon belülre.

Ha meg FG-t választom, akkor meg bepróbálom az onside-ot
több mint 3 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 662 — twitch@citromail.hu
Nevetséges gameplan, érthetetlen döntések, szemmel látható hiány posztok, sok egyéni hiba. Arra elég, hogy elkaristoljunk addig a csoportban, míg a többiek gyengélkednek, illetve hozzuk a kötelezőt az alapszakaszban. Majd, ha MVP Rodgerset váltja Love....Ennél könnyebben hozható meccset nehezen tudtam volna elképzelni.
több mint 3 éve
amaru Green Bay Packers 141
Igen lehet a vedelmet szidni de 3 interception es par stop mas meccseken 2-3 puntunk volt azaz egy pisztolyparbajt alap esetben hozhattunk volna de a pisztoly besult most... nagyon szomoru vagyok😕(((
több mint 3 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Keptelen vagyok mit irni. Ez most faj nagyon. Ez a mi evunk volt...
több mint 3 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Annyira szeretnem
Szidni ezt a védelmet , meg habzó szájjal Kinget és ez mind jogos is volna és menjenek a ...ba , csak hat az van , hogy 28-23nal kétszer tamdok kezebe tettek labdát .. 2 3andaut lett belole .
nando89
De mi volt ebben a logika? Hogy kivédekezzük a támadást, utána meg végigmegyünk vagy 70-80 yardot úgy, hogy nincs időkérésünk, miközben előtte meg annyiban nem bízol bennül, hogy inkább field goalt rúgatsz?
Teljesen abszurd
több mint 3 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 622
Annyira szeretnem
Szidni ezt a védelmet , meg habzó szájjal Kinget és ez mind jogos is volna és menjenek a ...ba , csak hat az van , hogy 28-23nal kétszer tamdok kezebe tettek labdát .. 2 3andaut lett belole .
több mint 3 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Gyáva népnek...
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Sanszos, hogy valamit szét fogok verni magam körül.
nagylaza
Remelem az asszony mar alszik.
ulpianus
Nem. Próbál vigasztalni.
nagylaza
Néha azért engedd neki, hogy a meccset is nézze...


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Sanszos, hogy valamit szét fogok verni magam körül.
nagylaza
Remelem az asszony mar alszik.
ulpianus
Nem. Próbál vigasztalni.
nagylaza
Rendes asszony. Jol valasztottal. 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
Sanszos, hogy valamit szét fogok verni magam körül.
nagylaza
Remelem az asszony mar alszik.
ulpianus
Nem. Próbál vigasztalni.
több mint 3 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 662 — twitch@citromail.hu
Még LaFleurt "meglepte a Tampa"!? Szerintem nem csak nem készültünk fel, de még csak vissza sem nézte az alapszakasz meccset. Mert neken nagyon is ismerős a játék képe...9-ers feeling.
több mint 3 éve
Rubens Green Bay Packers 792
Amos is odabasz 😀