Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 4 éve
D-Train Green Bay Packers Auburn Tigers 29
Sziasztok!
Régóta olvasom a fórumot de csak most jutottam el oda hogy regisztráljak is.
Talán ez a mostani draft kellett hozzá szóval kiírtam magamból hátha attól kicsit jobb lesz legalább is nekem... ezek az én meglátásaim kicsit hosszú lett szóval sorry 😊

Számomra ez a draft egy kis átgondolás után illetve a stáb nyilatkozatai után teljesen mértékben érthetetlen (nyílván ez a saját véleményem és én bízok benne a legjobban hogy nem lesz igazam)

Elösszőr is nézzük meg honnan indultunk neki a draftnak. Tavaly 13-3as mérleg majd NFC döntő.
Abszolút sikeresnek mondható szezon az új stábbal eredmény szempontjából. Ugyanakkor aki követte a csapatot tavaly az tudja hogy ez a mérleg elég csalóka a mutatott játék tekintetébe.Nehezen lehet elképzelni hogy ezzel a játékkal újra odakerüljünk nem hogy az SB közelébe de még a playoffba is. Aztán jött az NFC döntő ahol aztán tényleg kijött a csapat összes gyengepontja a labda mindkét oldalán.
Ezért úgy indultunk neki a draftnak (szurkolói szempontból mindenképp) hogy ez lehet az utolsó lépés megtétele az SB felé.Mindenki azt várta hogy a hiányposztokra azonnali erősítések jönnek nem pedig projekt játékosok (szerintem ez történt)

Tehát az első pick. Adott a csapatnak a liga egyik legjobb ha nem a legjobb irányítója akinek még van minimum 3-4 éve az nfl-ben és szerződése is van.
Az én elképzelésem ilyenkor az lenne ha én lennék a GM hogy mindent megtennék a segítésére és megpróbálnám kimaxolni ezt a pár évet amíg win now-ban vagyunk.
Erre aztán mi történik?
FELTRADELÜNK egy projekt irányítóért mert miért is ne...
Adunk érte egy extra 4 kört mert amúgy se kellenek a pickek (Még a végén lehet hogy jobb is hogy nem lett 4ik kör, lehet kihúztunk volna egy kickert hiszen Crosbynak is kell a csere...)
Az már csak hab a tortán hogy igazából senki nem akart felcserélni elénk Loveért mint kiderült... és az még jobban fáj hogy például egy Patrick Queen vagy egy Jó elkapó simán jöhetett volna azonnali segítségként. Kezdem úgy érezni hogy ez egy üzenet AR felé hogy itt új szelek fújnak és ne számíts támogatásra
(Az már csak az extra röhej hogy Lefluer tegnap lenyilatkozza hogy reméli AR még nagyon sokáig marad Packer aha...)
Tettek > Szavak

Ezután nem gondoltam volna hogy a második harmadik körben tudunk még rontani a helyzeten de hát...
Sokan írták és valamilyen szinten egyet is értek hogy van 9 WR a keretben akikben van lehetőség DE abból a 9ből csak 1 az elit játékos a többi mikor milyen napja van...
Erre jön minden idők legmélyebb WR draftja és mi mit teszünk??? Nyílván nem volt senki értéken ezért nem hozunk senkit...Minden támadósor most már az elit elkapó duókról-triókról szól nekünk meg van 1 db Adamsünk good luck...így segítsd a QB-d...
Erre jön a pick Aj Dillon... elösszőr nem tudtam hogy sírjak vagy nevessek...
MÁSODIK KÖRBEN hozunk egy olyan futót aki simán elérhető lenne később is egy olyan posztra ahol a tavalyi legjobb offense játékos játszik bravó...tehát hoztunk ismét egy játékost cserének. Tudom hogy jövőre lejár Jones és Williams szerződése is és ezért nem is a poszttal van a bajom hanem a húzás helyével...sokkal égetőbb hiányposztjaink vannak erre jön ez... számomra érthetetlen de hát a nyilatkozatokból kiderült hogy ő az új Derrick Henry... itt se volt értéken se LB se DT se WR...

Ezután azt hittem hogy nem tudjuk már hova űberelni de Gute azt mondta nem?
Fogd meg a söröm...
Érkezett Deguara aki az új Kyle Juszczyk legalább is azt nyilatkozták hogy hasonló szerepet szánunk neki.
Tehát 3ik körben húzúnk egy FULLBACKET
Ha viszont TE-nek hoztuk akkor minek igazoltuk vissza Tonyant és Marcedes Lewist Sternberger mellé? (Állítólag vele számolunk elsőként a TE poszton)
És az még csak extra hogy Deguara is elérhető lett volna sokkal sokkal később...

Innentől kezdve én már teljesen elvesztettem a fonalat szóval úgy álltam neki a 3ik napnak hogy már bármi jöhet nem fog meglepni illetve én úgy gondolom hogy a 4ik körig lehet nagyobb százalékban kezdőket találni azonnal utánna már csak projekt játékosok maradnak többségében vagy kell a szerencse is 1-2 csiszolatlan gyémánt megtalálásához.

Szóval 4 körünk ugye nem maradt a fantasztikus felcsere után így az ötödikben megjött a várva várt LB pick!
Kamal Martin érkezett az egyik legnagyobb hiányposztra.
A Packers oldalak illetve twitter fiókok felrobbantak örömükben hogy végre hiányposzta érkezett valaki elösször ezen a drafton mondom még egyszer az ötödik körben...Martinról egyébként azt kell tudni hogy volt egy térdsérülése tavaly és a szakírók a 6-7ik körre várták vagy azt hogy udfa lesz...de hát minek is erősítsük a futás elleni védelmet hiszen nem ellenünk futottak az NFC döntőben vagy 300 yardot...itt is úgy látszik hogy úgy gondolkodunk hogy majd 1-1 ember megoldja a posztot és majd pályán lesznek minden snapnél..ez esetben Clark mint DT illetve Kirksey mint LB. Meg se próbaltunk ezekre a posztokra igazolni és erősíteni ami félelmetes. Hogy ez a jó megoldás nem tudhatom reméljük hogy bejön (szerintem nem) de itt legalább a posztot eltaláltuk az is valami.

Utánna következett az OL erősítés ami végre egyébként tetszett és szerintem ez az egyetlen értékelhető pontja a draftunknak. 3 ígéretes játékos érkezett Green Baybe ahol elég jó az OL stáb szerintem nem lesz velük gondunk (tavaly se dolgozott annyira rosszul a fal szerintem) és elég nagy harc lesz a keretbe kerülésért. Ez után Lane Taylortól könnyes búcsút veszünk remélem. Jövőre lesz lejárónk a falban szóval reméljük találtunk pár gyémántot akik bevállnak majd. De ezek a pickek itt tetszettek.

A végén érkezett még egy saftey illetve egy DE ( benne mondjuk van lehetőség) akik valószínű ST vagy practice squad playerek lesznek.
Viszont az is meglepett hogy elég kevés szó esett pl a CB állományról ami szerintem közel se acélos és nincs is deptht...
Igazából egy Jaire sérülésre vagyunk attól hogy az ellenfél WR1ét egy bizonyos Kevin King fogja hááát...nem igazán tartom erősnek ezt a részét se a keretnek. Nagyon fog kelleni a 2 Smith nyomásgyakorlása hogy a sec működjön. Illetve az se ártana hogy ha a tavalyi 1/12 Gary is mutatna idén valamit de hát mint látszik mi előre gondolkodunk 3-4 évet csak aztán a jelent felejtük el...

Szóval itt tartunk most. Nem érzem azt hogy azt az egy lépést sikerült volna megtenni az SB felé sőőt sokkal inkább gyengültünk tavalyhoz képest és még azt se tudjuk hogy fog majd reagálni minderre a 12-es...
2 fő dolgot kellett volna megoldani. Kelletek volna skill playerek az O-ba illetve a futásvédekezést megoldani egyik se sikerült az én meglátásom szerint.
Érdekes egy szezon elé nézünk az biztos. Aki olvassa a kinti médiát illetve szurkolókat azt láthatja hogy teljesen nekitámadtak a Packers vezetésenk főleg nyílván Gutenak. Mindenki csalódott mert nem sikerült előre lépni és ami a legszomorúbb úgy néz ki még 1 év megy el Rodgers karrierjéből mivel nem kapja meg a támogatást...
Nagyon bízom benne hogy csak én látom ennyire negatívan a helyzetet és azoknak lesz igaza akik most pozitívan látják a dolgokat, én lennék a legboldogabb akkor ha tévednék!
Úgy is minden a pályán dől el szóval nincs más hátra mint várni aztán meglátjuk mi lesz a szezonban 😊
több mint 4 éve
Tackleonárd Green Bay Packers 19
A magam részéről a duplanyertes játszmákat preferálom. Azaz: a „win now” üzemmód és az „ARod utolsó éveinek feláldozása” között létezhet olyan középutas csapatépítési stratégia (mesterterv😊), ami egyszerre fókuszál a jelenre és a jövőre. A szituáció nem kizárólagos „vagy-vagy” döntéseket igényel, az egyiket nem kell feláldozni a másikért.

A mostani draft legfontosabb kérdése és tétje (szerintem) az, hogy sikerült-e megtalálni ARod utódját + ezzel szoros összefüggésben az, mennyire sikerült megalapozni, hogy x év múlva zökkenőmentes legyen a váltás. A mondat második része is fontos, mert a váltás csak akkor lehet zökkenőmentes, ha Rodgers is úgy gondolja, hogy nem kihúzzák alóla, hanem alátolják a széket. Ha mindehhez tényleg kaptunk egy franchise QB-t, akkor összetehetjük a kezünket, és sokáig emlegetni fogjuk (pozitív értelemben) ezt a karanténdraftot.
Nem mernék nagy összegben fogadni rá, hogy így lesz, de az ellenkezőjére sem. Majd látjuk...
Fel a fejjel!😊
nagylaza
Welcome to NFL. Nincs középút szvsz.
A jövőt ne a jelen feláldozása árán keressük.
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 051 — beers & Packers
Még valami: láttam (nem a helyszínen, tévén), amikor Favre lilában kifutott a Lembóra. Nagyon nem szeretnék hasonló élményben részesülni ARod esetében, a gondolattól is ideges leszek. Ha van valaki, aki drukkol annak, hogy Rodgers "menetrend szerint, tervezett módon” vonuljon vissza a GB színeiben (és közben persze szerezzen legalább egy Gyűrűt) – akkor az én vagyok.
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 051 — beers & Packers
Gyoker Rodgers 🤷‍♂️

"Hiába a történelmi mélységű elkapó class, hiába volt óriási need, a Packers egyetlen elkapót sem draftolt. Ez már csak azért is rossz döntés, mert tavaly a Packers WR-einek a dropjaiból minimum 648 yardot szerzett volna még a csapat, ami magasan a legtöbb volt a ligában (az átlag 282 yard volt)"
JéBé
Ebben kifejezetten csak a WR-ek vannak benne, vagy pl. Jimmy barátunk is?
nagylaza
Nehogy azt hidd, hogy Graham lehúzza ezt a statisztikát. Alapszakasz-rájátszás elkapási %-ok (min. 20 ill. 4 TGTS esetén):
Adams 65% - 77% (22TGTS)
Lazard 67% - 75% (4TGTS)
Jones 72% - 86% (7TGTS)
MVS 46% - ...
Graham 63% - 78% (9TGTS)
Allison 62% - 75% (4TGTS)
Williams 87% - 75% (4TGTS)
Kumerow 57% - ...
(A futók statisztikáit kozmetikázza, amikor csak eléjük pottyantja a Qb a bőrt a snap után)
gbol
Nem hittem semmit. Gonoszkodtam😊
több mint 4 éve
gbol Green Bay Packers 343
Gyoker Rodgers 🤷‍♂️

"Hiába a történelmi mélységű elkapó class, hiába volt óriási need, a Packers egyetlen elkapót sem draftolt. Ez már csak azért is rossz döntés, mert tavaly a Packers WR-einek a dropjaiból minimum 648 yardot szerzett volna még a csapat, ami magasan a legtöbb volt a ligában (az átlag 282 yard volt)"
JéBé
Ebben kifejezetten csak a WR-ek vannak benne, vagy pl. Jimmy barátunk is?
nagylaza
Nehogy azt hidd, hogy Graham lehúzza ezt a statisztikát. Alapszakasz-rájátszás elkapási %-ok (min. 20 ill. 4 TGTS esetén):
Adams 65% - 77% (22TGTS)
Lazard 67% - 75% (4TGTS)
Jones 72% - 86% (7TGTS)
MVS 46% - ...
Graham 63% - 78% (9TGTS)
Allison 62% - 75% (4TGTS)
Williams 87% - 75% (4TGTS)
Kumerow 57% - ...
(A futók statisztikáit kozmetikázza, amikor csak eléjük pottyantja a Qb a bőrt a snap után)

Szerkesztette: gbol
több mint 4 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 290
A wr húzás elmaradása nekem annyira nem fájt. Én már tavaly is sokat vártam (volna) St.Brown-tól.

Ami jobban fájt, azok az iszonyatos reach-ek, bár ezt meg az idő fogja eldönteni, hogy zseniális húzások, vagy kidobott pickek voltak-e?
Sanco
Pontosan.

A posztokon lehet vitatkozni (még a RB-n is, bár azon azért nem könnyű...)
De azzal, hogy igazából minden kihúzott játékosunkat 1-2 körrel későbbre várták, s szinte mindegyik húzásakor volt még bent egy-egy steal, vagy minimum értékén levő ember, azzal nehéz megbarátkozni, bármennyire is szeretnék optimista maradni.

Az konszenzus, hogy az idei draft 3 vesztese a Texans, a Hawks és mi.
Egyedül a sorrenden lehet vitatkozni, de minek....
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 051 — beers & Packers
Gyoker Rodgers 🤷‍♂️

"Hiába a történelmi mélységű elkapó class, hiába volt óriási need, a Packers egyetlen elkapót sem draftolt. Ez már csak azért is rossz döntés, mert tavaly a Packers WR-einek a dropjaiból minimum 648 yardot szerzett volna még a csapat, ami magasan a legtöbb volt a ligában (az átlag 282 yard volt)"
JéBé
Ebben kifejezetten csak a WR-ek vannak benne, vagy pl. Jimmy barátunk is?
több mint 4 éve
JéBé Green Bay Packers 6 659
Gyoker Rodgers 🤷‍♂️

"Hiába a történelmi mélységű elkapó class, hiába volt óriási need, a Packers egyetlen elkapót sem draftolt. Ez már csak azért is rossz döntés, mert tavaly a Packers WR-einek a dropjaiból minimum 648 yardot szerzett volna még a csapat, ami magasan a legtöbb volt a ligában (az átlag 282 yard volt)"
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 051 — beers & Packers
Kezdjük onnan, hogy a GB-szurkolók nem csekély része tavaly már a szezon előtt megásta a csapat sírját. NFC-döntő lett a vége. Mindenki arról beszél, hogy a második év lesz a kritikus, ami valószínűleg igaz is. Ettől függetlenül: azt hiszem, MLF rászolgált a bizalomra.
A magam részéről a duplanyertes játszmákat preferálom. Azaz: a „win now” üzemmód és az „ARod utolsó éveinek feláldozása” között létezhet olyan középutas csapatépítési stratégia (mesterterv😊), ami egyszerre fókuszál a jelenre és a jövőre. A szituáció nem kizárólagos „vagy-vagy” döntéseket igényel, az egyiket nem kell feláldozni a másikért. Azt az FK-n megjelent címet, hogy „A Packers fityiszt mutatott Rodgersnek” erősen hatásvadásznak tartom (nem állítom, hogy clickbait, de nálam súrolja a határát).
A mostani draft legfontosabb kérdése és tétje (szerintem) az, hogy sikerült-e megtalálni ARod utódját + ezzel szoros összefüggésben az, mennyire sikerült megalapozni, hogy x év múlva zökkenőmentes legyen a váltás. A mondat második része is fontos, mert a váltás csak akkor lehet zökkenőmentes, ha Rodgers is úgy gondolja, hogy nem kihúzzák alóla, hanem alátolják a széket. Ha mindehhez tényleg kaptunk egy franchise QB-t, akkor összetehetjük a kezünket, és sokáig emlegetni fogjuk (pozitív értelemben) ezt a karanténdraftot.
Nem mernék nagy összegben fogadni rá, hogy így lesz, de az ellenkezőjére sem. Majd látjuk...
Fel a fejjel!😊
nagylaza
De hova kellett elkapkodni ezt a QB húzást, amikor az a folyamat h 40ev+ig nyomják az irányítók ..a többi húzás is full kreten , mki a GB-n röhög , ahogy a Lions-on szoktak kb..
Pep71
Akkor lesz gond, ha majd fél év múlva is röhögnek. Addig nem érdekel. Az elmúlt három napban (gondolom, nem egyedül nekem) többször beugrott a Draft Day. Tudom, hogy csak egy film, de azt azért elég jól mutatja: a kézenfekvő megoldások mellett nem kizárt egy jobb „b variáció”. Ami a rengeteg – saját maga által kinevezett és valódi – szakértő tévedhetetlenségét illeti, elég visszagondolni az idei PO-meccsekre.
A legjobban a 2. körös RB picken akadtam ki (el is mentem aludni), de ettől még el tudom képzelni, hogy van rá épkézláb magyarázat. A tegnapi bejátszásokból nekem nem az jött le, hogy MLF kényszerpályán mozogna vagy pánikban lenne. Lehet, hogy remek színész.
Továbbra is csak annyit állítok, várjunk még azzal, hogy mekkora baromságot csinált a GB. Mondjam azt, hogy „relax”?😊
több mint 4 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 678

6:25 😊

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 4 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 059
Kezdjük onnan, hogy a GB-szurkolók nem csekély része tavaly már a szezon előtt megásta a csapat sírját. NFC-döntő lett a vége. Mindenki arról beszél, hogy a második év lesz a kritikus, ami valószínűleg igaz is. Ettől függetlenül: azt hiszem, MLF rászolgált a bizalomra.
A magam részéről a duplanyertes játszmákat preferálom. Azaz: a „win now” üzemmód és az „ARod utolsó éveinek feláldozása” között létezhet olyan középutas csapatépítési stratégia (mesterterv😊), ami egyszerre fókuszál a jelenre és a jövőre. A szituáció nem kizárólagos „vagy-vagy” döntéseket igényel, az egyiket nem kell feláldozni a másikért. Azt az FK-n megjelent címet, hogy „A Packers fityiszt mutatott Rodgersnek” erősen hatásvadásznak tartom (nem állítom, hogy clickbait, de nálam súrolja a határát).
A mostani draft legfontosabb kérdése és tétje (szerintem) az, hogy sikerült-e megtalálni ARod utódját + ezzel szoros összefüggésben az, mennyire sikerült megalapozni, hogy x év múlva zökkenőmentes legyen a váltás. A mondat második része is fontos, mert a váltás csak akkor lehet zökkenőmentes, ha Rodgers is úgy gondolja, hogy nem kihúzzák alóla, hanem alátolják a széket. Ha mindehhez tényleg kaptunk egy franchise QB-t, akkor összetehetjük a kezünket, és sokáig emlegetni fogjuk (pozitív értelemben) ezt a karanténdraftot.
Nem mernék nagy összegben fogadni rá, hogy így lesz, de az ellenkezőjére sem. Majd látjuk...
Fel a fejjel!😊
nagylaza
De hova kellett elkapkodni ezt a QB húzást, amikor az a folyamat h 40ev+ig nyomják az irányítók ..a többi húzás is full kreten , mki a GB-n röhög , ahogy a Lions-on szoktak kb..
több mint 4 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Vajon lesz e undrafted WR vagy akkor már izomból végigcsináljuk amit elkezdtünk? Mint amikor a gyereknek azt mondják ne csináld és csak azért is csinálja. Nem hiszem el, hogy valami faluvégi elkapógyerek annyi se tetszett meg a FO-nak, komolyan nem értem.
amaru
Funchesst leigazoltuk (2. kör)
Kukáztunk tavaly szezon közben egy Lazardot, aki sima 3-4 körös wr-nek felel meg a teljesítménye alapján.
Lehet, hogy volt wr terv, de azok kimentek, akiket szerettünk volna, viszont csak azért nem ültünk fel a wr bandwagonra, hogy egy faluvégit kihúzzunk a fanok kedvéért.

James007
És Gutekunst kb. pont ezt nyilatkozta:

 www.espn.com/espn/now?nowId=21-41094456-4

Akiket azonnali impact playernek tartottak, azokért nem tudtak felmenni, egy elkapónak 2-3 év míg felveszi a liga ritmusát, szóval erre a szezonra nem lettünk volna kisegítve. Have a little faith, boys.

A falember húzások meg már a szezon végén szabadügynökké váló játékosokra gondolva történtek szvsz...
Indubitably
Taylor így akár már most is mehetne. Nem sok, 4.5m szabadulna fel talán de csak el lehetne költeni értelmesen.
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 051 — beers & Packers
Kezdjük onnan, hogy a GB-szurkolók nem csekély része tavaly már a szezon előtt megásta a csapat sírját. NFC-döntő lett a vége. Mindenki arról beszél, hogy a második év lesz a kritikus, ami valószínűleg igaz is. Ettől függetlenül: azt hiszem, MLF rászolgált a bizalomra.
A magam részéről a duplanyertes játszmákat preferálom. Azaz: a „win now” üzemmód és az „ARod utolsó éveinek feláldozása” között létezhet olyan középutas csapatépítési stratégia (mesterterv😊), ami egyszerre fókuszál a jelenre és a jövőre. A szituáció nem kizárólagos „vagy-vagy” döntéseket igényel, az egyiket nem kell feláldozni a másikért. Azt az FK-n megjelent címet, hogy „A Packers fityiszt mutatott Rodgersnek” erősen hatásvadásznak tartom (nem állítom, hogy clickbait, de nálam súrolja a határát).
A mostani draft legfontosabb kérdése és tétje (szerintem) az, hogy sikerült-e megtalálni ARod utódját + ezzel szoros összefüggésben az, mennyire sikerült megalapozni, hogy x év múlva zökkenőmentes legyen a váltás. A mondat második része is fontos, mert a váltás csak akkor lehet zökkenőmentes, ha Rodgers is úgy gondolja, hogy nem kihúzzák alóla, hanem alátolják a széket. Ha mindehhez tényleg kaptunk egy franchise QB-t, akkor összetehetjük a kezünket, és sokáig emlegetni fogjuk (pozitív értelemben) ezt a karanténdraftot.
Nem mernék nagy összegben fogadni rá, hogy így lesz, de az ellenkezőjére sem. Majd látjuk...
Fel a fejjel!😊
több mint 4 éve
Tackleonárd Green Bay Packers 19
A wr húzás elmaradása nekem annyira nem fájt. Én már tavaly is sokat vártam (volna) St.Brown-tól.

Ami jobban fájt, azok az iszonyatos reach-ek, bár ezt meg az idő fogja eldönteni, hogy zseniális húzások, vagy kidobott pickek voltak-e?
Sanco
Egy ilyen class-ből egyet illett volna az első 3 kör valamelyikében. Én sem feltétlen első körre vártam.

Szerkesztette: Tackleonárd
több mint 4 éve
Tackleonárd Green Bay Packers 19
Reported Packers UDFA Signings

Henry Black (S, Baylor)
Travis Bruffy (OL, Texas Tech)
Jordan Jones (H-back, Prairie View)
Willington Previlon (DL, Rutgers)
Darrell Stewart (WR, Michigan State)
Krys Barnes (LB, UCLA)
Tipa Galeai (EDGE, Utah State)
Will Sunderland, Jr. (DB, Troy)
Patrick Taylor (RB, Memphis)
Stanford Samuels (CB, Florida State)
Zack Johnson (OL, North Dakota State)
Marc-Antoine Dequoy (S, University of Montreal)

elvileg ők az udfák
Sanco
Van egy wr is, beszarás! Imáim meghallgatásra találtak.
több mint 4 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 663 — twitch@citromail.hu
No a draft, ahol meglehetett volna nyomni Rodgers utolsó 2-3-4 évét amennyire lehet mondom hogy néz ki:
- Hoztunk egy csere QB-t
- Hoztunk egy 2.-3. számú futót
- Hoztunk egy 2. számú TE-t

Mindezt abban a classban, ami minden idők elkapó classának tartanak számon és 16 WR ment ki az első három körben.

Superbowlba ezek nem fognak segíteni, de hisz örülhetünk, elkezdtük lerakni az alapjait a 2023as csapatnak! Rodgers addigra nem visszavonul, idegösszeroppanást kap.
alatriste
Gute azt hiszi , hogy ezzel 10 évre bebiztosította magát vagy miért csinálta? Mert az sem lett volna biztosíték az SB-ra , ha normálisan draftol a need-ekre , de legalább elmondhatta volna , hogy megpróbálta a Rodgers érát kimaxolni..
Ha netán ezek után nem lesz PO, ami simán benn van, mert a csoport többi csapata nem full kreténbe draftolt, akkor azt hiszi nem fogják elküldeni? Vagy ő és LaFleur meg akarták ezzel a draft-al mutatni Rodgers-nek, hogy ők itt a janik és ne szóljon bele senki abba, hogy mit csináljanak😄
Egyszerűen nem látom azt a verziót , hogy a GB mint csapat, jól jön ki ebből a draft-bol.
Pep71
Nekem olyan ez mintha a Rodgers vs MLF rendszer közül látványosan letették volna a voksot az utóbbi mellett, Rodgers meg megszoksz vagy megszöksz. Persze Rodgers szerződése fényében ez is teljesen értelmetlennek tűnik...
amaru
Csak az a baj, h Rodgers egy zseni. A többi csapat nagy része ölne egy ilyen irányítóért. És ahol nem full kreténekből áll az edzői stáb, nyilván hozzá igazitanak az egész offenst. Ilyen kaliberű irányító meglehetősen ritka. Míg az ilyen lafleur képességű emberekből 12 egy tucat. A mérlegtől eltekintve nem sokat mutatott és még offseasonban is csak azt hajtogatja "többet akarjuk futtatni a labdát". Az Ibrás idézet jut megint csak eszembe, ott a Ferrarink, de mi egy alfaként akarjuk használni... Gratulálok!
több mint 4 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Reported Packers UDFA Signings

Henry Black (S, Baylor)
Travis Bruffy (OL, Texas Tech)
Jordan Jones (H-back, Prairie View)
Willington Previlon (DL, Rutgers)
Darrell Stewart (WR, Michigan State)
Krys Barnes (LB, UCLA)
Tipa Galeai (EDGE, Utah State)
Will Sunderland, Jr. (DB, Troy)
Patrick Taylor (RB, Memphis)
Stanford Samuels (CB, Florida State)
Zack Johnson (OL, North Dakota State)
Marc-Antoine Dequoy (S, University of Montreal)

elvileg ők az udfák
több mint 4 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
A wr húzás elmaradása nekem annyira nem fájt. Én már tavaly is sokat vártam (volna) St.Brown-tól.

Ami jobban fájt, azok az iszonyatos reach-ek, bár ezt meg az idő fogja eldönteni, hogy zseniális húzások, vagy kidobott pickek voltak-e?

Szerkesztette: Sanco
több mint 4 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 623
Vajon lesz e undrafted WR vagy akkor már izomból végigcsináljuk amit elkezdtünk? Mint amikor a gyereknek azt mondják ne csináld és csak azért is csinálja. Nem hiszem el, hogy valami faluvégi elkapógyerek annyi se tetszett meg a FO-nak, komolyan nem értem.
amaru
Funchesst leigazoltuk (2. kör)
Kukáztunk tavaly szezon közben egy Lazardot, aki sima 3-4 körös wr-nek felel meg a teljesítménye alapján.
Lehet, hogy volt wr terv, de azok kimentek, akiket szerettünk volna, viszont csak azért nem ültünk fel a wr bandwagonra, hogy egy faluvégit kihúzzunk a fanok kedvéért.

Most már egyre jobban kezdem komolyan venni az Edelman pletykát,
James007
Ez fordult meg az én fejemben is konteo szinten , h lehet azért skipeltük ennyire látványosan az elkapókat mert lehet h cserélünk valakiért . Ez sok mindent megmagyarázna..Nyilván Love-t semmikép , Dillont értem még nagyjából Mlf akart egy sokkal robosztusabb nagyobb Henry klónt , bár itt simán Josh Jones Ot-t húztam volna hamár eddig csúszott .
Deguara is érthető lett volna úgy a 7. kör környékén..talán nagyobb wtf mint Love.
A 3. nappal nincs nagy bajom ..
Kamal Martin nekem kifejezetten tetszik sokoldalu játékos egy Martinez szerü játékos simán lehet is.
A 3 O fal emberből egy bejön amolyan Sitton-Lang sor folytatásaként , már jo.
Vernon Scott sztm spec teambe jött , vagy ps lesz elsö évben.
A tüsi által is említett Garwin sztm ár érték arányban a legjobb húzásunk volt.. mondjuk ez sokat elmond erről a draftról.

Maximum egy D+ lehet erre adni , ha tényleg érkezik egy jó elkapó akkor talán felmehetünk a zseniális C+ értékre..:/
több mint 4 éve
Indubitably Green Bay Packers 421
Vajon lesz e undrafted WR vagy akkor már izomból végigcsináljuk amit elkezdtünk? Mint amikor a gyereknek azt mondják ne csináld és csak azért is csinálja. Nem hiszem el, hogy valami faluvégi elkapógyerek annyi se tetszett meg a FO-nak, komolyan nem értem.
amaru
Funchesst leigazoltuk (2. kör)
Kukáztunk tavaly szezon közben egy Lazardot, aki sima 3-4 körös wr-nek felel meg a teljesítménye alapján.
Lehet, hogy volt wr terv, de azok kimentek, akiket szerettünk volna, viszont csak azért nem ültünk fel a wr bandwagonra, hogy egy faluvégit kihúzzunk a fanok kedvéért.

James007
És Gutekunst kb. pont ezt nyilatkozta:

https://primary-cdn-shortstop.espn.net/64a07b48-3342-48ef-b863-d207b9c23a08.jpeg
Here's Brian Gutekunst's full answer explaining why he didn't pick one of the record 36 receivers in the draft. You don't have to like it, but it's a thorough answer: - ESPN
Read more on ESPN


Akiket azonnali impact playernek tartottak, azokért nem tudtak felmenni, egy elkapónak 2-3 év míg felveszi a liga ritmusát, szóval erre a szezonra nem lettünk volna kisegítve. Have a little faith, boys.

A falember húzások meg már a szezon végén szabadügynökké váló játékosokra gondolva történtek szvsz...

I... don't care... John.
több mint 4 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 809
Vajon lesz e undrafted WR vagy akkor már izomból végigcsináljuk amit elkezdtünk? Mint amikor a gyereknek azt mondják ne csináld és csak azért is csinálja. Nem hiszem el, hogy valami faluvégi elkapógyerek annyi se tetszett meg a FO-nak, komolyan nem értem.
amaru
Funchesst leigazoltuk (2. kör)
Kukáztunk tavaly szezon közben egy Lazardot, aki sima 3-4 körös wr-nek felel meg a teljesítménye alapján.
Lehet, hogy volt wr terv, de azok kimentek, akiket szerettünk volna, viszont csak azért nem ültünk fel a wr bandwagonra, hogy egy faluvégit kihúzzunk a fanok kedvéért.

Most már egyre jobban kezdem komolyan venni az Edelman pletykát,
több mint 4 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
A Jonathan Garvin pick 7.körben elég tetszetős. Ő belőle lehet egy rotációs játékost faragni.
több mint 4 éve
JéBé Green Bay Packers 6 659
Ezutan a draftnak nevezett fajdalalom utan annak orulok hogy igy Begeltonnak egy fokkal konnyebb dolga lesz csapatba kerulni. Rettenetesen szimpatikus srac, en nagyon bizom benne hogy talaltunk egy nagy sleepert vele.
több mint 4 éve
amaru Green Bay Packers 141
Vajon lesz e undrafted WR vagy akkor már izomból végigcsináljuk amit elkezdtünk? Mint amikor a gyereknek azt mondják ne csináld és csak azért is csinálja. Nem hiszem el, hogy valami faluvégi elkapógyerek annyi se tetszett meg a FO-nak, komolyan nem értem.
több mint 4 éve
pecsi92 Green Bay Packers 493
Most mar biztos, Gute zseni, csak mi nem tudjuk, hogy:
1. teljes szezon elmarad,
2. Arod nyaron visszavonul,
3. betiltjak a futast, nem kell vedekezni ellene.
Ha 2 napja 3db 1000%-os picket kellett volna mondani a draft elso felébe: WR, D-fal, ILB.

Kösz' 0!
jossbeaumont
De ha betiltják a futást, akkor mi miért hoztunk futót? 😯