Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 4 éve
casaubon Green Bay Packers 2 144
A Love pick valamilyen szinten védhető, Dillonban már tényleg semmilyen ráció nincs, egy Deguara féle TE pedig tök jó lett volna pl. a 7. körben.
Kampman
Pont, hogy a Love pick védhetetlen, mert az taszította a csapatot egy olyan kényszerpályára, hogy a 2. kör végén már nem volt bent épkézláb játékos a needjeinkre, így lehetett BAP alapon össze-vissza húzogatni.
gbol
Volt olyan board, ahol Deguara a 3. kor vegen BAP?

Amugy ugy tunik, LaFleur rendszerebe huztak kettot, a szegeny ember Derrick Henryjet es Kyle Juszczykjat, ami OK lenne, ha nem lennenek nagyon lyukas posztok, es nem tunne mindketto hatalmas reachnek.
több mint 4 éve
gbol Green Bay Packers 343
A Love pick valamilyen szinten védhető, Dillonban már tényleg semmilyen ráció nincs, egy Deguara féle TE pedig tök jó lett volna pl. a 7. körben.
Kampman
Pont, hogy a Love pick védhetetlen, mert az taszította a csapatot egy olyan kényszerpályára, hogy a 2. kör végén már nem volt bent épkézláb játékos a needjeinkre, így lehetett BAP alapon össze-vissza húzogatni.
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 036 — beers & Packers
Dillon után nyugovóra tértem, most látom. Na, jött TE, vagy nem jött TE?😊
több mint 4 éve
casaubon Green Bay Packers 2 144
Jól emlékszem, hogy tavaly egy 2. körös pick-t áldoztatok TE-re? Idén egy 3. köröset? Ilyen trend mellett jövőre a 4. körben borítékolható egy TE pick. Pedig a tavalyi offseason után azt hittem innentől god mode-ban fogjátok tolni Rodgers visszavonulásáig.
Toto21
Nem, tavaly is 3. kort (Sternberger), de o a helyen is volt.
több mint 4 éve
Toto21 Chicago Bears 5 289
Jól emlékszem, hogy tavaly egy 2. körös pick-t áldoztatok TE-re? Idén egy 3. köröset? Ilyen trend mellett jövőre a 4. körben borítékolható egy TE pick. Pedig a tavalyi offseason után azt hittem innentől god mode-ban fogjátok tolni Rodgers visszavonulásáig.
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 481
A Love pick valamilyen szinten védhető, Dillonban már tényleg semmilyen ráció nincs, egy Deguara féle TE pedig tök jó lett volna pl. a 7. körben.
több mint 4 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 662 — twitch@citromail.hu
Ha nem akartunk passz játék, elkapó sem kell. 200 IQ. Vicces lesz, ha a tavalyi offens játékkal, kevesebb szerencsével vergődünk a divízió utolsó helyein. Kár, hogy Gutekunstnak nincs kutyája...
több mint 4 éve
casaubon Green Bay Packers 2 144
Mondja valaki hogy csak viccelünk.
Gergőbácsi
Csak viccelunk.

Esetleg a vezetes mar tudja, hogy ugyis elmarad a szezon, es 2021-re keszulnek?
több mint 4 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 691 — Packers Suicide Squad
Mondja valaki hogy csak viccelünk.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 420 — Colts fan
Amikor egy buliba már 10-kor sikerül smárolni egy csajjal nem kezdesz el meghívni piára egy másikat is, hogy hátha vele is smárolhatsz majd hajnal 2-kor. Azt a csajt fűzöd tovább akivel már elindult valami és próbálod emelni a dolog komolyságát, hátha összejön az éjszaka. Persze a másik is egy opció, de nekem 2 csók kevesebbet ér (már ha összejön) mintha abból az egyből talán összejön a hálószoba. Főleg, ha már 10 éve nem dugtál...
alatriste
Azert, ha 10 eve nem dugtal, akkor csak lehet, megis megprobalod a masikat is.
ulpianus
Ennyi idő után nem elég egy megszégyenülés a 7. másodpercben? 😀
alatriste
Ezért iszol baszod, az mindent megold!
több mint 4 éve
casaubon Green Bay Packers 2 144
Mi van, ha tuszul ejtettek Gutekunst csaladjat, es igy kenyszeritettek erre a ket pickre?

Mas elfogadhato magyarazatot egyelore nem latok.
több mint 4 éve
Tackleonárd Green Bay Packers 19
Lehet, hogy nyolcadik és kilencedik körben needre húzunk? 😊
több mint 4 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Az elso korben Gute engedett sajat egojanak. Minden GM a sajat QB-vel akarja beirni magat a tortenelemkonyvbe.A masodik korben engedett MLF egojanak egy 3. RB behuzasaval (ezek szerint Williams-t elengedjuk jovore). Es a vegen sem kiszurtak ki Arod szemét egy 3. koros WR-rel. Deguara sztem nem egy korszakos zseni, olyan mint egy magas verzioja Vitale-nak, akivel semmit nem tudtunk kezdeni. Begelton is sokkal jobb lesz, mint a sokadik WR 4-5, aki meg johetne a draftrol.
Tegnap még par konyakkal letudtam, de most nagyon elment a kedvem az egesztol.

Szerkesztette: jossbeaumont
több mint 4 éve
Tackleonárd Green Bay Packers 19
Na most már ittam annyi bort, hogy elképzelem amint 2 év múlva Rodgers és Love egyszerre van a pályán, utóbbi elkapóként. Persze Love is passzol 4-5-öt egy meccsen.
Ha már az előző vezetés eltékozolta Hillt a mostani kreál egy QB/WR kombót.
Tactful Cactus
Ne akarj becsapni! Ennyi bor nincs a világon, te valami mást tolsz!
nagylaza
Na, én is kibontottam egy vöröset. Hátha...
nagylaza
Szekszárdi kadarka rulez!!!
Máris rózsaszín minden 😀
James007
Úúú mondjuk ez igen jól hangzik. pincészet? 😊
kristóf17
Most épp a Pósta Pincészet Amfórás Kadarkáját kóstoltam 😊
James007
Fontolgatom az abszintot, persze csak kísérőnek a tátratea mellé.
több mint 4 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 059
😀 Jött még egy udfa szintű TE-et!

2021-re lehet, hogy GM és HC kerestetik
alatriste
Hasonló visszaesést várok mint ami a bears-nél volt tavaly.
Sok meccset nyert a csapat mázlival, kilátástalan játékkal, d# oldalon nem hiszem , hogy lesz még egy ilyen brutál éve mind a két Smith-nek, sajnos.
Martinez ment, helyére jött egy sérülékenyebb ember , Clark megint fent lehet a snap-ek 90%-ban.
Offense-nél pont arra a két posztra hoztak embereket , ahol rendben van a team, tényleg megmagyarázhatatlan(kivéve Sobri által persze 😃😃)
Én meg még azt hittem , hogy 24 napja volt az áprilisi tréfa és, hogy TT volt szar GM 😁
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Rogers akar előbb elmenni vagy az egész stábot rúgják ki előbb, vagy nálatok hogy megy ez a GM csere? Szavaznak a részvényesek?
több mint 4 éve
Tackleonárd Green Bay Packers 19
Ugye még alszom és a második nap eseményei is csak egy szürreális álom részei?
több mint 4 éve
nordas89 New York Giants 87
Úgy tűnik, hogy a jövőt "építik" és elengedték azt, hogy ez a csapat 1-2 éven belül (normális erősítésekkel) sb contender is lehetett volna. Azért ezek után nem ártana egy normális magyarázat a gm-től 😀
több mint 4 éve
pecsi92 Green Bay Packers 493
Nevetséges ez a draft, akárhogy nézem, ez védhetetlen. A WR-re talán még mondhatják azt, hogy Aaron megoldja, mint az utóbbi 10 évben, de megint szét fognak minket futni. Sosem látott WR class és nem hozunk az első 3 körben, ez érthetetlen, ILB szintén.
több mint 4 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 672
Szereztünk két kilincset a Super Bowl windowra. Be is zártuk. A többi pick már csak a muskátli az ablakba.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 081 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
😀 Jött még egy udfa szintű TE-et!

2021-re lehet, hogy GM és HC kerestetik


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 036 — beers & Packers
Engem ez most jobban kiakasztott, mint az 1. kör. Valószínűleg azért, mert egyszerűen nem tudom hova tenni.
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 081 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Mintha a 2020-as szezonra már tudná Gutekunst, hogy nem lesz szezon.
Aaron Jones és Williams is FA lesz jövőre. Másfél év punyulás után AR nem akar már visszajönni.

A 2021-es Packers offense pedig Love-al és Dillonnal kezdődik.

Gut a zseni!


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 809
RB AJ Dillon
Inkább fullbacknek jöhet

Ezt se értem..
több mint 4 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 809
Na most már ittam annyi bort, hogy elképzelem amint 2 év múlva Rodgers és Love egyszerre van a pályán, utóbbi elkapóként. Persze Love is passzol 4-5-öt egy meccsen.
Ha már az előző vezetés eltékozolta Hillt a mostani kreál egy QB/WR kombót.
Tactful Cactus
Ne akarj becsapni! Ennyi bor nincs a világon, te valami mást tolsz!
nagylaza
Na, én is kibontottam egy vöröset. Hátha...
nagylaza
Szekszárdi kadarka rulez!!!
Máris rózsaszín minden 😀
James007
Úúú mondjuk ez igen jól hangzik. pincészet? 😊
kristóf17
Most épp a Pósta Pincészet Amfórás Kadarkáját kóstoltam 😊
James007
Részemről: Maczkó, villányi vörös küvé😊 (Én is csak kóstolom, max. 1-2 korty.)
nagylaza
A medvéknek is vannak néha pozitív dolgaik 😀 😀