Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 4 éve
Indubitably Green Bay Packers 421
Legalább lesz miért nézni a preseason meccseket (ha lesznek...): epic boyle vs love deathmatch

I... don't care... John.
több mint 4 éve
ligur Kansas City Chiefs 438
Aaron nem banja a picket, orulni fog neki.. Business as usual 😀



Szerkesztette: ligur
több mint 4 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
Na most már ittam annyi bort, hogy elképzelem amint 2 év múlva Rodgers és Love egyszerre van a pályán, utóbbi elkapóként. Persze Love is passzol 4-5-öt egy meccsen.
Ha már az előző vezetés eltékozolta Hillt a mostani kreál egy QB/WR kombót.
Tactful Cactus
Ne akarj becsapni! Ennyi bor nincs a világon, te valami mást tolsz!
nagylaza
Na, én is kibontottam egy vöröset. Hátha...
nagylaza
Szekszárdi kadarka rulez!!!
Máris rózsaszín minden 😀
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 017 — beers & Packers
Na most már ittam annyi bort, hogy elképzelem amint 2 év múlva Rodgers és Love egyszerre van a pályán, utóbbi elkapóként. Persze Love is passzol 4-5-öt egy meccsen.
Ha már az előző vezetés eltékozolta Hillt a mostani kreál egy QB/WR kombót.
Tactful Cactus
Ne akarj becsapni! Ennyi bor nincs a világon, te valami mást tolsz!
nagylaza
Na, én is kibontottam egy vöröset. Hátha...
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 748
Gute, Besser, Gösser, ez viszont BadKunst volt
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mondjuk az, hogy a draft első napja után 3-szor vagy 4-szer merül fel Brohm neve a topicban sokat elárul a hangulatról.
Tactful Cactus
Én csak egy hónapja vagyok Packers drukker 😀, de nagyon bízom benne, hogy látunk még itt nagy kunsztokat.
Tackleonárd
Ja Gute(aütést okozó) kunstokat 😛
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 017 — beers & Packers
Na most már ittam annyi bort, hogy elképzelem amint 2 év múlva Rodgers és Love egyszerre van a pályán, utóbbi elkapóként. Persze Love is passzol 4-5-öt egy meccsen.
Ha már az előző vezetés eltékozolta Hillt a mostani kreál egy QB/WR kombót.
Tactful Cactus
Ne akarj becsapni! Ennyi bor nincs a világon, te valami mást tolsz!
több mint 4 éve
Tackleonárd Green Bay Packers 19
Mondjuk az, hogy a draft első napja után 3-szor vagy 4-szer merül fel Brohm neve a topicban sokat elárul a hangulatról.
Tactful Cactus
Én csak egy hónapja vagyok Packers drukker 😀, de nagyon bízom benne, hogy látunk még itt nagy kunsztokat.
több mint 4 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Mondjuk az, hogy a draft első napja után 3-szor vagy 4-szer merül fel Brohm neve a topicban sokat elárul a hangulatról.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 4 éve
Tackleonárd Green Bay Packers 19
Lehet a GM az asszonynak akarta küldeni az sm-t h ,Love'!
Aztán Goodellnek ment! 😀
steelwolf
Én inkább a wisconsini büntetés végrehajtás alanyainak skandálására gondolnék: all you need is.... Tudjuk.
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 889 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Lehet a GM az asszonynak akarta küldeni az sm-t h ,Love'!
Aztán Goodellnek ment! 😀
több mint 4 éve
Tackleonárd Green Bay Packers 19
Elfogadom, hogy akár védhető is ez a pick (Remélem nem egy Brohm lesz a dologból). Azt viszont nem látom, hogy wr poszton hogy leszünk meg (nem mennyiségre, hanem minőségre gondolok). Klasszikus idézetet átdolgozva két becsali wr megy blokkolni, 3 becsali te megy elkapni. Ilb poszt? Kirksey remélem nagyon-nagyon megígérte, hogy egészséges lesz, mert ott nagyon gyengék vagyunk (én titkon ide vártam az első húzást akár feltrade árán is, és nem is kellet volna akkorát lépni pluszba). Ment egy harmadik körös a lecsóba, OT, +ILB, DL, DB, WR mélyítés?
Tackleonárd
Ugye nem arra gondolsz, hogy húzunk még egy QB-t, mint akkor?
Tactful Cactus
Nem, kíhúztuk már az első körben.
több mint 4 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Elfogadom, hogy akár védhető is ez a pick (Remélem nem egy Brohm lesz a dologból). Azt viszont nem látom, hogy wr poszton hogy leszünk meg (nem mennyiségre, hanem minőségre gondolok). Klasszikus idézetet átdolgozva két becsali wr megy blokkolni, 3 becsali te megy elkapni. Ilb poszt? Kirksey remélem nagyon-nagyon megígérte, hogy egészséges lesz, mert ott nagyon gyengék vagyunk (én titkon ide vártam az első húzást akár feltrade árán is, és nem is kellet volna akkorát lépni pluszba). Ment egy harmadik körös a lecsóba, OT, +ILB, DL, DB, WR mélyítés?
Tackleonárd
Ugye nem arra gondolsz, hogy húzunk még egy QB-t, mint akkor?

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ugyanakkor Rodgers csak ne nyűglődjön, így húzták be őt is anno Favre mögé 😊

Más kérdés, hogy Love első (s sokszori) ránézésre se Rodgers szintű tehetség 😛

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
Tackleonárd Green Bay Packers 19
Elfogadom, hogy akár védhető is ez a pick (Remélem nem egy Brohm lesz a dologból). Azt viszont nem látom, hogy wr poszton hogy leszünk meg (nem mennyiségre, hanem minőségre gondolok). Klasszikus idézetet átdolgozva két becsali wr megy blokkolni, 3 becsali te megy elkapni. Ilb poszt? Kirksey remélem nagyon-nagyon megígérte, hogy egészséges lesz, mert ott nagyon gyengék vagyunk (én titkon ide vártam az első húzást akár feltrade árán is, és nem is kellet volna akkorát lépni pluszba). Ment egy harmadik körös a lecsóba, OT, +ILB, DL, DB, WR mélyítés?
több mint 4 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Since drafting Davante Adams in 2014, the #Packers have drafted as many quarterbacks in the top 150 as they have wide receivers (2). Those two wide receivers were Ty Montgomery and J'Mon Moore.
alatriste
jó hát ha olyan FA igazolásaid vannak mint Jake Kumerow.. nem kell ászokat draftolni.
Viccet félretéve amikor reggel kinyitottam az nfl.com-ot és Rodgers nevét láttam a Packers hírben, sejtettem, hogy valami meglepit lépett Gute.

Nekem még emészteni kell egy picit, nehéz lesz ébren maradni hajnalban, de megpróbálom. Ezekből szokott jönni egy le-trade... 😀

több mint 4 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Na most már ittam annyi bort, hogy elképzelem amint 2 év múlva Rodgers és Love egyszerre van a pályán, utóbbi elkapóként. Persze Love is passzol 4-5-öt egy meccsen.
Ha már az előző vezetés eltékozolta Hillt a mostani kreál egy QB/WR kombót.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Since drafting Davante Adams in 2014, the #Packers have drafted as many quarterbacks in the top 150 as they have wide receivers (2). Those two wide receivers were Ty Montgomery and J'Mon Moore.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 422
Ennél kb. csak nagyobb needek voltak a csapatnál, de annyira adja magát a 2005-ös párhuzam, hogy én nem tudom utálni ezt a picket.

Lesznek még jó elkapók és védők, csak semmi pánik.
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 017 — beers & Packers
Óvatos optimizmussal: azok a legjobb húzások (nemcsak a pályán, hanem a drafton is), amire senki nem számít. Sablonmegoldásokra mindenki képes. A messzi távolból tényleg azt látom kulcskérdésnek, hogy a döntés mennyire volt lebótolva ARoddal. Nehezen tartom elképzelhetőnek, hogy ne lett volna.
nagylaza
nfl.com szerint a választás óta Gute nem beszélt a dologról A-Roddal. Ettől persze előtte még beszélhettek, de valahogy nekem nem ez jön le a nyilatkozatból, meg egyébként is nehezen tudom a szitut elképzelni...
Főleg, hogy még egy viszonylag értékes picket is feláldoztunk pluszban, így gyakorlatilag a drafton összesen maradt még 2 komolyabb lövésünk...remélhetőleg most már az előttünk álló szezonra fókuszálva...LB + WR nagyon kellene, s akkor a tackle témáról már lemondtam...
esz-ki-mo
A magam részéről kivárok, hátha kiderül, mi történt. Közben próbálom elképzelni, hogy van jó forgatókönyv. (Még azt is megértem, hogy nem draft közben kapunk magyarázatot.)
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
LOL
 twitter.com/Mathieu_Era/status/1253528968256462849
több mint 4 éve
Peszinter Ferenc 714 — 中国加油
Nekem csak az nem világos, hogy miért kellett feltradelni Love-ért?
peterk2005
Nem lehet, hogy nem kifejezetten érte tradeltek? Engem inkább az érdekelne, ha Aiyuk (akit több helyen láttam Packers mock draftokban) elérhető lett volna, akkor is Lovet választják-e.
több mint 4 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 290
Óvatos optimizmussal: azok a legjobb húzások (nemcsak a pályán, hanem a drafton is), amire senki nem számít. Sablonmegoldásokra mindenki képes. A messzi távolból tényleg azt látom kulcskérdésnek, hogy a döntés mennyire volt lebótolva ARoddal. Nehezen tartom elképzelhetőnek, hogy ne lett volna.
nagylaza
nfl.com szerint a választás óta Gute nem beszélt a dologról A-Roddal. Ettől persze előtte még beszélhettek, de valahogy nekem nem ez jön le a nyilatkozatból, meg egyébként is nehezen tudom a szitut elképzelni...
Főleg, hogy még egy viszonylag értékes picket is feláldoztunk pluszban, így gyakorlatilag a drafton összesen maradt még 2 komolyabb lövésünk...remélhetőleg most már az előttünk álló szezonra fókuszálva...LB + WR nagyon kellene, s akkor a tackle témáról már lemondtam...
több mint 4 éve
Gerichill Denver Broncos 523
Akkor lehet ez a pick jó a közeljövőben is, hogyha valami versenyre készteti Rodgerst, aki motivációt merít ebből. Én az elmúlt években sokszor hiányoltam belőle a tüzet. Persze kérdés, hogy mennyi ennek a realitása.
több mint 4 éve
amaru Green Bay Packers 141
Love is blind 😊

Nem sok értelmes magyarázatot lehet itt fellelni, szerintem még maga Love sincs elragadtatva, hogy a padot melengetheti valaki mögött akivel lehet a reggeli pacsi erejéig lesz kapcsolata. Ha nincs sérülés nem látom hogyan játszhatna itt a következő 3 évben.
+ 1 erthetetlen 1st round pick, végülis nincs itt semmi látnivaló