Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 4 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
A legrosszabb forgatókönyv hogyha AR besértődik és tesz a srácra.
Favre azért igen jó tanár (is) volt.
AR meg aszongya itt egy új Hundley, istápolja Gute v. az első körös elkapónk.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 017 — beers & Packers
Az idő lehet hogy Gute-ot fogja igazolni, vagy legrosszabb esetben az utódját. Valószínűleg jön a Favre forgatókönyv...

Valamelyik agyas írta twitteren hogy már KETTŐ jobb QB-nk van, mint a Bearsnek. 😀
Gergőbácsi
Úgy érted, hogy Rodgers - egy kis NY-i kitérő után - megy a Vikingekhez? (Nagyon vicces kedvemben vagyok😊)
több mint 4 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Hát igen. Ez egy eszem-faszom megáll húzás. Pláne a feltréddel.
Lehet, hogy 4-5 év múlva áldani fogjuk érte Gute-t, de erre most nem tenném fel a házat, kocsit, asszonyt.
(Na jó, az asszonyt talán.)
több mint 4 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Próbáltam optimistán nézni a dolgokat.

Rodgerse ez az egész pozitívan hat és felpaprikázva tol egy MVP szezont mert Adams mellett Funchessből végre kijön a potenciál és a giga CFL steal Begeltonnal együtt lesz 3 ezer yardos elkapónk.

Második körben hozunk egy sleeper kezdő ILB-t.


... 4 év múlva Love tol egy Rodgerst és újabb 15 évig lehet hallgatni a Bears/Vikings szurkolókat hogy így könnyű.

Szerkesztette: JéBé
több mint 4 éve
gbol Green Bay Packers 342
Szétb*szták a jelent egy bizonytalan jövőért, amit az elkövetkező 2-3 évben is bőven meg lehetett volna lépni.
több mint 4 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Az idő lehet hogy Gute-ot fogja igazolni, vagy legrosszabb esetben az utódját. Valószínűleg jön a Favre forgatókönyv...

Valamelyik agyas írta twitteren hogy már KETTŐ jobb QB-nk van, mint a Bearsnek. 😀

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Számomra ez teljesen érthetetlen, de a Lions meg a Vikes nem tolt WTF picket valakinek azt is kellett a csoportból....

több mint 4 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 622
Az h ez sokkolt nem kifejezés..komolytalan , eddig nagy Gute fan voltam...de most ezt emészteni kell..
több mint 4 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Egyébként megvan a zseniális mesterterv. Love lesz az 1. körös, második elkapó.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 4 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 290
Én egyszerűen nem akarom elhinni, hogy normális szakemberek (akik egyébként számos jó döntést hoznak) egy teljes team támogatásával az első körben ekkora hülyeséget csináljanak.
Ilyen nincs.
Biztos van valami olyan információjuk, ami nekünk nincs, vagy látnak valamit, amit mi nem.

Tehát kell lenni valami rációnak a döntés mögött,
Legalábbis nagyon remélem, hogy van.....
esz-ki-mo
A BPA az pont ilyen
James007
Igen, az, hogy legjobb, az pont egy szubjektív dolog.... csak azért az furcsa, hogy 100 szakemberből szerintem egy sem gondolná, hogy itt Love volt a BPA....
Szóval én ennél egy kicsit objektívebb dologra gondoltam (mondjuk hogy A-Rodról tudnak valamit, amit mi nem, mondjuk idény végén meglép egy Luck-éhoz hasonlót, vagy ilyesmi....)

Szerkesztette: esz-ki-mo
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mint azota kiderult, a Packers beszart a Colts miatt, mivel Ballard erdeklodott tobb csapatnal is egy esetleges felcsererol. Arrol nem volt szo, Love-ot akarta e Ballard, mindenesetre a GB beijedt es ezert cserelt fel gyorsan, nehogy a Colts elvigye a gyereket.

De orulok, hogy Ballard nem ment (vagy nem tudott) be.

több mint 4 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
Én egyszerűen nem akarom elhinni, hogy normális szakemberek (akik egyébként számos jó döntést hoznak) egy teljes team támogatásával az első körben ekkora hülyeséget csináljanak.
Ilyen nincs.
Biztos van valami olyan információjuk, ami nekünk nincs, vagy látnak valamit, amit mi nem.

Tehát kell lenni valami rációnak a döntés mögött,
Legalábbis nagyon remélem, hogy van.....
esz-ki-mo
A BPA az pont ilyen
több mint 4 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 290
Én egyszerűen nem akarom elhinni, hogy normális szakemberek (akik egyébként számos jó döntést hoznak) egy teljes team támogatásával az első körben ekkora hülyeséget csináljanak.
Ilyen nincs.
Biztos van valami olyan információjuk, ami nekünk nincs, vagy látnak valamit, amit mi nem.

Tehát kell lenni valami rációnak a döntés mögött,
Legalábbis nagyon remélem, hogy van.....
több mint 4 éve
salsa99 Green Bay Packers Alabama Crimson Tide 140
Gute azt mondta most hogy bpa alapon dontottek... Ekkora faszsagot. Akkor is duhos leszek erre ha bevalik mert Rodgers utolso eveit bassza el.
JéBé
"bpa alapon dontottek"
Fontos, hogy BPA, és nem need. Ez legalább tisztázódott!😊
nagylaza
😊 kínomban röhögök ezen, de jó volt.
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 017 — beers & Packers
Gute azt mondta most hogy bpa alapon dontottek... Ekkora faszsagot. Akkor is duhos leszek erre ha bevalik mert Rodgers utolso eveit bassza el.
JéBé
"bpa alapon dontottek"
Fontos, hogy BPA, és nem need. Ez legalább tisztázódott!😊
több mint 4 éve
Toto21 Chicago Bears 5 247
Remélem A-Rod kéri, hogy cseréljék el. Nem azért, de Rodgers anno Top 2 QB egyike volt, aki lecsúszott a 24-ik helyig. Míg Love egy 2. napos QB ( tudom sokan első kör végére várták már) prospect, akir 17 INT-et dobott tavaly. Mikor benn van Queen vagy Higgins/Mims, akkor nem ezt teszem.
több mint 4 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 059
NFC döntő vs 49ers
A D# 186yardot enged kontakt előtt , teljesen le vannak nullázva
Évek óta nincs normális wr Adams-én kívül
Adott egy future HOF QB
Dradt első kör: feltrade egy olyan QB-ért, akiben semmi különlegeset nem lát a legtöbb szakértő és a későbbi években simán lehetne hozni hozza hasonlót , nem is csak első körben ..
Jöhetett volna WR, ILB, DT annyira nem lett volna nehéz jót húzni , erre ez...ARod nélkül ez a csapat kb. Jaguars szinten lenne évek óta ..
több mint 4 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 102
Teljesen érthetetlen, Rodgers-nak 4 évig még szerződése van és 3 évig még nem éri meg kibaszni se. Poén, hogy Rodgers-nek nem volt egy elsőkörös elkapója draftolva amióta itt van.
20 év múlva úgy fogunk emlékezni a Rodgers-Packers korszakra, hogy a Packers elvesztegette Aaron pályafutását, ebben több volt...

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 4 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
😮 Ki? Love? És feltrade? Aztaku... ... Hát... Ezt nagyon nem vágom.
Must be a Love at first sight 😉
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 888 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Szerelem a Tundrán 😂😂
több mint 4 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
 youtu.be/1WyAtNBa_-o
Heisman Trophy
AJ értékelése szerint ez smokescreen.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 017 — beers & Packers
Addig folyik itten a tippelgetés, amíg 1. körben behúzunk egy QB-t, csak azért, hogy mindenki jól meglepődjön.😊
Amit kérdezni szeretnék (a járvány kicsit bekavart, nem vagyok teljesen képben): a TE felhozatal tényleg annyira gyenge idén, amennyire több helyen is olvasni lehet? Nekem fixa ideám, hogy jön egy TE, és azt már - ugyebár - tudjuk, hogy nem Hooper lesz az.
nagylaza
és bejött 😀
LN
Egyelőre még emésztem a dolgot.
több mint 4 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
Jeremiah megjósolta:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/pwckmd4eu1zlkwbeec36
Daniel Jeremiah 2020 NFL mock draft 3.0: Packers pick a QB
Daniel Jeremiah updates his Round 1 forecast for the first time since the frenzied player movement of free agency. His new 2020 NFL Draft outlook calls for some surprises among the QB class.


Amúgy szerintem egy rohadt jó kis qb és nagyon örültem volna a picknek, ha nem pont Aaron Rodgersnek hívják a csapat irányítóját...
több mint 4 éve
Tackleonárd Green Bay Packers 19
Vicces ember ez a Gutekunst, habár most nem tudok nevetni. Love remélem tud wr-t vagy ilb-t is játszani.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Lovenak hívják a srácot, ez majd meghatja ARodot 😊