Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Addig folyik itten a tippelgetés, amíg 1. körben behúzunk egy QB-t, csak azért, hogy mindenki jól meglepődjön.😊
Amit kérdezni szeretnék (a járvány kicsit bekavart, nem vagyok teljesen képben): a TE felhozatal tényleg annyira gyenge idén, amennyire több helyen is olvasni lehet? Nekem fixa ideám, hogy jön egy TE, és azt már - ugyebár - tudjuk, hogy nem Hooper lesz az.
nagylaza
Draftról max 3. kör de inkább 4-5. Piszkosul gyenge az idei TE class. Első két körben tilos húzi oda. Hátul jöhet valaki és fog is szerintem, de Lewis megy majd blokkolni, néha elkapni, míg Sternberger talán megkapja a kezdő posztot. Ő is 3. körös volt szóval kb ilyesmi kvalitású, képzettségű TE jöhet maximum idén is. Én 4-5 körben húznék hamarabb nem.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 017 — beers & Packers
Addig folyik itten a tippelgetés, amíg 1. körben behúzunk egy QB-t, csak azért, hogy mindenki jól meglepődjön.😊
Amit kérdezni szeretnék (a járvány kicsit bekavart, nem vagyok teljesen képben): a TE felhozatal tényleg annyira gyenge idén, amennyire több helyen is olvasni lehet? Nekem fixa ideám, hogy jön egy TE, és azt már - ugyebár - tudjuk, hogy nem Hooper lesz az.
több mint 4 éve
amaru Green Bay Packers 141
Szerintem sok fog azon mulni ki lesz a BAP a Wr/OT/DT poziciokbol elso korben es ugy fogunk valasztani. Mást nem tudok nagyon elkepzelni. WR-t josolok amire szerintem raduplazunk majd mondjuk 4-5 korben. A tavalyi ev tenyleg nagyon siralmas volt ilyen teren. CB huzast lattam egy ket mock draftban elso korben, az igen elkeseritene meg akkor is ha valahogy nem akar beerni teljesen az eddigi belerakott draft capital.
több mint 4 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 290
Feltérdelünk Tuáért, de akkor kiszaladok a világból
Gergőbácsi
Én bírom az ilyen őrült ötleteket.

Túlságosan be volt gyepesedve a vezetőség a thompsoni időkben.
Kampman
Hát... Idén nincs pénz lóvéra, meg a drafttőkénk is a liga alsó felébe tartozik... A deep playoff run "átka" 😀

Valószínűbb egy lecsere plusz pickért (ha valaki mondjuk egy 5. éves opcióért felmozogna első körbe), de nem biztos, hogy lesz kérő.

Ha minden marad és a 30. helyen húzunk, akkor szerintem a Def. lineman, linebacker, Off. lineman posztok valamelyikére jön az elérhető legjobb játékos. Elkapóra csak a 2. körben számítok.

Aztán úgyse így lesz 😊
Indubitably
Ja, hát azért is izgalmas Gutekunst GM munkálya mert elég széles a lehetőségek amplitúdója. 😊
Tippre felfele fogunk cserélni és (talán) nem DB-et viszünk végre ki.
Ha csúszik Kinlaw vagy Brown akkor én látom az a forgatókönyvet, hogy beindulunk értük.
Ahogy írtad a 2. körös WR pick is teljesen védhető lenne mert brutál mély a class, ugyanakkor nem tudom, HA Brain szerint az a csapat achilles ina akkor kockáztatna-e, hogy a kedvenceink még bent lesznek a 62. picknél. Szóval az első végén vagy akár kicsit feljebb mozogva én látom a WR picket is.
A class nem túl telített ILB-ből. Akár Queen vagy Murray is felkelthette a csapat érdeklődését. Ha egyikük relatív még jóval előttünk kimegy a másikért akár mozoghatunk is fel.
Ezen szcenáriókat el is tudnám fogadni, vagyis az első körös DT, LB, WR akár a helyünkön akár felcsere után. Amit még látok jönni, de nem tetszene az az első körös OT pick. Ha 3. körben vagy hátul jön valaki persze legyen Wagner nem évekre jött és nem Bulaga szint. De 2020-ra szerintem az RT-nél van nagyobb need is. Inkább 21-ben húznék ide valakit HA Wagner szar lesz és depthből se nevelődik ki senki. (Vagy jövőre FA).

DB-t imádunk húzni első körben de az most kb bárki is lenne elég wtf kategóriába raknám. Jaire, King, Jackson, Savage - ez 3db elős és 1 második körös pick. + Amos FAról tavaly. Upgradelni lehetne, de még egy első körös CB-nél szintén érzek égetőbb területeket. (Tramon is visszajöhetne akár - 30-as évei végére kicsit jobban tetszett a játéka mint 5-6 éve. 😀)

Más poszt kb az elképzelhetetlen. RB (van egy elég jó duó), TE (kvára nincs senki akit még csak 2. körben lehetne), Edge (tele a poszt Smith1-2, Gary?, ide is inkább depth kell), iOL (nincs túl sok első-második körös tehetség, Jenkins tavaly bejött és még Taylor is itt van. Van 4 kezdő potenciállal bíró srác).
alatriste
Egyetértek abban, hogy nem feltétlenül kellene OT-t választani az első körben (a Top 4 játékos már úgysem lesz bent, a többiekért én a jelen helyzetben nem adnék 1. kört.) Bulaga pótlását elvileg megoldottuk.
A LB nagy kérdés számomra, hiszen ide igazoltunk játékost Martinez helyett a FA-ban, azaz talán elegendő lenne hátsóbb körből mélységet bővíteni. Szóval ide se húznék 1. körben.
Ami nekem így nagyon gyanús, az a WR poszt. Tavaly egyértelműen a csapat gyenge pontja volt, Adams mögött nem volt WR2 (de még WR3 se nagyon...) , s ez nagyon hiányzott, főleg a korábbi támadójátékhoz szokott szurkolónak (no meg persze A-Rodnak is...)
Jött ugye FA-ben Funchess, aki még az is lehet, hogy beválik , de nagy pénzeket nem tennék rá... Plusz felépülhet és berobbanhat St Brown is, de azért mérget erre sem vennék...és szerintem a vezetőség sem, szóval én valahogy úgy érzem, hogy a csapat WR-t szeretne az elején. Ha kisebb felcserével elcsíphető egy kedvenc prospect, akkor úgy, de talán a piac mélysége megengedi, hogy 1/30-ra hozzuk el a legjobb bent maradt elkapót.

Szóval szerintem:
1. kör WR
2.-3. kör LB/OT
4.-5. kör DL/CB
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 336 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Feltérdelünk Tuáért, de akkor kiszaladok a világból
Gergőbácsi
Én bírom az ilyen őrült ötleteket.

Túlságosan be volt gyepesedve a vezetőség a thompsoni időkben.
Kampman
Hát... Idén nincs pénz lóvéra, meg a drafttőkénk is a liga alsó felébe tartozik... A deep playoff run "átka" 😀

Valószínűbb egy lecsere plusz pickért (ha valaki mondjuk egy 5. éves opcióért felmozogna első körbe), de nem biztos, hogy lesz kérő.

Ha minden marad és a 30. helyen húzunk, akkor szerintem a Def. lineman, linebacker, Off. lineman posztok valamelyikére jön az elérhető legjobb játékos. Elkapóra csak a 2. körben számítok.

Aztán úgyse így lesz 😊
Indubitably
Ja, hát azért is izgalmas Gutekunst GM munkálya mert elég széles a lehetőségek amplitúdója. 😊
Tippre felfele fogunk cserélni és (talán) nem DB-et viszünk végre ki.
Ha csúszik Kinlaw vagy Brown akkor én látom az a forgatókönyvet, hogy beindulunk értük.
Ahogy írtad a 2. körös WR pick is teljesen védhető lenne mert brutál mély a class, ugyanakkor nem tudom, HA Brain szerint az a csapat achilles ina akkor kockáztatna-e, hogy a kedvenceink még bent lesznek a 62. picknél. Szóval az első végén vagy akár kicsit feljebb mozogva én látom a WR picket is.
A class nem túl telített ILB-ből. Akár Queen vagy Murray is felkelthette a csapat érdeklődését. Ha egyikük relatív még jóval előttünk kimegy a másikért akár mozoghatunk is fel.
Ezen szcenáriókat el is tudnám fogadni, vagyis az első körös DT, LB, WR akár a helyünkön akár felcsere után. Amit még látok jönni, de nem tetszene az az első körös OT pick. Ha 3. körben vagy hátul jön valaki persze legyen Wagner nem évekre jött és nem Bulaga szint. De 2020-ra szerintem az RT-nél van nagyobb need is. Inkább 21-ben húznék ide valakit HA Wagner szar lesz és depthből se nevelődik ki senki. (Vagy jövőre FA).

DB-t imádunk húzni első körben de az most kb bárki is lenne elég wtf kategóriába raknám. Jaire, King, Jackson, Savage - ez 3db elős és 1 második körös pick. + Amos FAról tavaly. Upgradelni lehetne, de még egy első körös CB-nél szintén érzek égetőbb területeket. (Tramon is visszajöhetne akár - 30-as évei végére kicsit jobban tetszett a játéka mint 5-6 éve. 😀)

Más poszt kb az elképzelhetetlen. RB (van egy elég jó duó), TE (kvára nincs senki akit még csak 2. körben lehetne), Edge (tele a poszt Smith1-2, Gary?, ide is inkább depth kell), iOL (nincs túl sok első-második körös tehetség, Jenkins tavaly bejött és még Taylor is itt van. Van 4 kezdő potenciállal bíró srác).


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Indubitably Green Bay Packers 421
Feltérdelünk Tuáért, de akkor kiszaladok a világból
Gergőbácsi
Én bírom az ilyen őrült ötleteket.

Túlságosan be volt gyepesedve a vezetőség a thompsoni időkben.
Kampman
Hát... Idén nincs pénz lóvéra, meg a drafttőkénk is a liga alsó felébe tartozik... A deep playoff run "átka" 😀

Valószínűbb egy lecsere plusz pickért (ha valaki mondjuk egy 5. éves opcióért felmozogna első körbe), de nem biztos, hogy lesz kérő.

Ha minden marad és a 30. helyen húzunk, akkor szerintem a Def. lineman, linebacker, Off. lineman posztok valamelyikére jön az elérhető legjobb játékos. Elkapóra csak a 2. körben számítok.

Aztán úgyse így lesz 😊

I... don't care... John.
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 422
Feltérdelünk Tuáért, de akkor kiszaladok a világból
Gergőbácsi
Én bírom az ilyen őrült ötleteket.

Túlságosan be volt gyepesedve a vezetőség a thompsoni időkben.
több mint 4 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Feltérdelünk Tuáért, de akkor kiszaladok a világból

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Gutekunst elmondta, hogy ismét menne a drafton fel alá jobbra balra. Szinte kizártnak tartom, hogy maradjunk a helyünkön az első körben. 😀


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad


RIP Wille Davis

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Előtört a rejtőzködő Ted Thompson-énem és a first-pick.com-on, amennyiszer lehetett, hátracserélve a következő 19 emberkét sikerült draftolni a poén kedvéért:

Your Picks:
Round 2 Pick 14 (DEN): Jalen Reagor, WR, TCU (A+)
Round 3 Pick 1 (CINN): Lucas Niang, OT, TCU (A)
Gergőbácsi
Szerintem Reagor és Niang is hamarabb kimegy, bár mindkettő tökéletes pick lenne 😊
James007
Az ilyen jellegű történetek 90+ százalékában mindig olyanok jönnek ki az adott húzásra, akiknek nulla realitása van, hogy ott még bent maradjanak | (ezért sem értem ezeket sosem, de ez más kérdés) |

Szerkesztette: Wyatt

több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 748
Előtört a rejtőzködő Ted Thompson-énem és a first-pick.com-on, amennyiszer lehetett, hátracserélve a következő 19 emberkét sikerült draftolni a poén kedvéért:

Your Picks:
Round 2 Pick 14 (DEN): Jalen Reagor, WR, TCU (A+)
Round 3 Pick 1 (CINN): Lucas Niang, OT, TCU (A)
Round 3 Pick 2 (WASH): Justin Madubuike, DT, Texas A&M (A)
Round 3 Pick 11 (IND): Hunter Bryant, TE, Washington (A+)
Round 3 Pick 13 (DEN): Darrell Taylor, DE/OLB, Tennessee (A+)
Round 3 Pick 30: Malik Harrison, ILB/OLB, Ohio St. (A+)
Round 3 Pick 35 (NYG): Jake Fromm, QB, Georgia (A+)
Round 4 Pick 1 (CINN): Jordan Elliott, DT, Missouri (A+)
Round 4 Pick 2 (WASH): Michael Pittman Jr., WR, USC (A+)
Round 4 Pick 4 (NYG): Zack Moss, RB, Utah (A+)
Round 4 Pick 30: Ben Bredeson, OG, Michigan (A+)
Round 5 Pick 1 (CINN): Tanner Muse, FS/SS, Clemson (A+)
Round 5 Pick 29: K.J. Hill, WR, Ohio St. (A+)
Round 6 Pick 13: A.J. Green, CB, Oklahoma St. (A+)
Round 6 Pick 29: D.J. Wonnum, DE, South Carolina (A+)
Round 7 Pick 2 (WASH): Colton McKivitz, OT, West Virginia (A+)
Round 7 Pick 15 (WASH): Alohi Gilman, FS, Notre Dame (A+)
Round 7 Pick 22: Justin Strnad, OLB, Wake Forest (A+)
Round 7 Pick 28: Mitchell Wilcox, TE, South Florida (A+)
Gergőbácsi
Gutekunst instant szobrot kapna, ha ez megtörténne!

Gyakorlatilag alig tudok közülük olyat mondani, aki az adott helyen várhatóan benn lesz, de játéknak jó!

Reagor még oké, Niang határeset, Madubuike kizárt, Bryant és Taylor oké, Harrison kizárt, Fromm kitudja, Pittman kizárt, Moss kérdéses, Bredeson sem valószínű, KJ Hill kizárt, Gilman (őt láttam hozzánk mockolva 3. körben, ami szintúgy agyfasz) és Strnad is valószínűtlen.
több mint 4 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
Előtört a rejtőzködő Ted Thompson-énem és a first-pick.com-on, amennyiszer lehetett, hátracserélve a következő 19 emberkét sikerült draftolni a poén kedvéért:

Your Picks:
Round 2 Pick 14 (DEN): Jalen Reagor, WR, TCU (A+)
Round 3 Pick 1 (CINN): Lucas Niang, OT, TCU (A)
Gergőbácsi
Szerintem Reagor és Niang is hamarabb kimegy, bár mindkettő tökéletes pick lenne 😊
több mint 4 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Előtört a rejtőzködő Ted Thompson-énem és a first-pick.com-on, amennyiszer lehetett, hátracserélve a következő 19 emberkét sikerült draftolni a poén kedvéért:

Your Picks:
Round 2 Pick 14 (DEN): Jalen Reagor, WR, TCU (A+)
Round 3 Pick 1 (CINN): Lucas Niang, OT, TCU (A)
Round 3 Pick 2 (WASH): Justin Madubuike, DT, Texas A&M (A)
Round 3 Pick 11 (IND): Hunter Bryant, TE, Washington (A+)
Round 3 Pick 13 (DEN): Darrell Taylor, DE/OLB, Tennessee (A+)
Round 3 Pick 30: Malik Harrison, ILB/OLB, Ohio St. (A+)
Round 3 Pick 35 (NYG): Jake Fromm, QB, Georgia (A+)
Round 4 Pick 1 (CINN): Jordan Elliott, DT, Missouri (A+)
Round 4 Pick 2 (WASH): Michael Pittman Jr., WR, USC (A+)
Round 4 Pick 4 (NYG): Zack Moss, RB, Utah (A+)
Round 4 Pick 30: Ben Bredeson, OG, Michigan (A+)
Round 5 Pick 1 (CINN): Tanner Muse, FS/SS, Clemson (A+)
Round 5 Pick 29: K.J. Hill, WR, Ohio St. (A+)
Round 6 Pick 13: A.J. Green, CB, Oklahoma St. (A+)
Round 6 Pick 29: D.J. Wonnum, DE, South Carolina (A+)
Round 7 Pick 2 (WASH): Colton McKivitz, OT, West Virginia (A+)
Round 7 Pick 15 (WASH): Alohi Gilman, FS, Notre Dame (A+)
Round 7 Pick 22: Justin Strnad, OLB, Wake Forest (A+)
Round 7 Pick 28: Mitchell Wilcox, TE, South Florida (A+)

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 336 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 336 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 017 — beers & Packers
Marha szerencsések vagytok hogy olyan ember drukkol a csapatnak aki ilyeneket csinál unalomból:

Matthew99
Oké, hogy többször küldtél már (köszönet érte!), de van valami honlapja/FB-oldala, ahova felpakolja ezeket? Jó lenne egyben látni, netán letölteni (ha nem tilos).
nagylaza
 mobile.twitter.com/_Pantzke
Matthew99
Húh... Kösz!
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 336 — Invisible man
Marha szerencsések vagytok hogy olyan ember drukkol a csapatnak aki ilyeneket csinál unalomból:

Matthew99
Oké, hogy többször küldtél már (köszönet érte!), de van valami honlapja/FB-oldala, ahova felpakolja ezeket? Jó lenne egyben látni, netán letölteni (ha nem tilos).
nagylaza
 mobile.twitter.com/_Pantzke


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 017 — beers & Packers
Marha szerencsések vagytok hogy olyan ember drukkol a csapatnak aki ilyeneket csinál unalomból:

Matthew99
Oké, hogy többször küldtél már (köszönet érte!), de van valami honlapja/FB-oldala, ahova felpakolja ezeket? Jó lenne egyben látni, netán letölteni (ha nem tilos).
több mint 4 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
A 3FA+1(Ervin) igazolasunk mind nagyon okos gazdasagi dontes, elkepesztoen jo dealnek tunik nekem - valoszinutlenul alacsony fix penz, rengeteg teljesitmenytol fuggo kiegeszitovel. Ha 4-bol 2 bejon, nagyot ment Gute, gombokert. Ugy gondolom a Wagnerben rejlo kockazat miatt tartjuk még Taylort, igy megis marad az O-falban +1 opcio.
Az mas kerdes, h ha a draft- lotton nem nyerunk elso naptol bevetheto embereket, es Kirksey leserul ahogy szokott, Wagner mégsem tart, Funchess-bol ujabb 3-4. WR lesz csak, akkor bajban leszunk, kollegak.
Appropo, Valdheer-rol nem tudtok valamit?
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 336 — Invisible man
Marha szerencsések vagytok hogy olyan ember drukkol a csapatnak aki ilyeneket csinál unalomból:


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Allison -> Lions
casaubon
Nem örülök! (Ilyenkor szokott az lenni, hogy az átpasszolt játékos megtáltosodik a csoportellenfélnél. Ha Grahamnél is ez lesz, akkor lefejelem a küszöböt.)
nagylaza
Azért nagy pénzt ne tegyél a Jimmy megtáltosodására!
Ő már hozzánk is levezetni jött.
SBL
A fizuja nem egészen ezt tükrözte😊 Egyébiránt, talán kiderült, magam is inkább Geronimo feltámadásától tartok. Már csak azért is, mert a DET ellen nem panaszkodhatunk a mázlinkra, a Sors előbb vagy utóbb visszaad valamit nekik.
nagylaza
Persze, ha a fizuját nézzük, akkor ez a két év kellett volna, hogy a pályája csúcsa legyen! 😊
Aztán láttuk mit tett le az asztalra.
több mint 4 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
Allison -> Lions
casaubon
Nem örülök! (Ilyenkor szokott az lenni, hogy az átpasszolt játékos megtáltosodik a csoportellenfélnél. Ha Grahamnél is ez lesz, akkor lefejelem a küszöböt.)
nagylaza
Azért nagy pénzt ne tegyél a Jimmy megtáltosodására!
Ő már hozzánk is levezetni jött.
SBL
Egyébiránt, talán kiderült, magam is inkább Geronimo feltámadásától tartok. Már csak azért is, mert a DET ellen nem panaszkodhatunk a mázlinkra, a Sors előbb vagy utóbb visszaad valamit nekik.
nagylaza
Feltámadni csak annak lehet, aki "élt"....
Geronimo esetében csak reménykedtünk, hogy lesz egyszer belőle valami, de a középszernél többre nem nagyon vitte, annak ellenére is, hogy mi szurkolók - nem kevés elfogultsággal - néha láttuk benne a következő HOF elkapót. Voltak szép momentumai, de ennyi.
Azhogy én emlékszem, azok a WR-ek, akik az utóbbi időben tőlünk elmentek, azok máshol még annyira sem villogtak, mint itt. Talán Jennings volt értékelhető, de ő sem tudta azt hozni, amit itt. (Jordyról nem beszélek, ő nem ment el, csak más mezben játszott még egy pcit.. 😊 )
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 017 — beers & Packers
Allison -> Lions
casaubon
Nem örülök! (Ilyenkor szokott az lenni, hogy az átpasszolt játékos megtáltosodik a csoportellenfélnél. Ha Grahamnél is ez lesz, akkor lefejelem a küszöböt.)
nagylaza
Azért nagy pénzt ne tegyél a Jimmy megtáltosodására!
Ő már hozzánk is levezetni jött.
SBL
A fizuja nem egészen ezt tükrözte😊 Egyébiránt, talán kiderült, magam is inkább Geronimo feltámadásától tartok. Már csak azért is, mert a DET ellen nem panaszkodhatunk a mázlinkra, a Sors előbb vagy utóbb visszaad valamit nekik.