Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 4 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 622
Davante Adams twitteren egy kérdésre azt válaszolta, hogy Keenen Allent látná szívesen Arod másik oldalán. (bár az angolom tökéletlen 😊 ) Jelenleg 10,5 misit keres LA-ben, a szerződése utolsó évébe lépett. Talán inkább ő, mint Anderson, ha lehet mozdítani (10,75 millát tudna vele felszíbadítani a Chargers)
gbol
És adnál érte egy első kört?
gordon
határeset, másodikat biztosan
gbol
A kórlapja miatt elsőt én semmiképp .
több mint 4 éve
gbol Green Bay Packers 342
Davante Adams twitteren egy kérdésre azt válaszolta, hogy Keenen Allent látná szívesen Arod másik oldalán. (bár az angolom tökéletlen 😊 ) Jelenleg 10,5 misit keres LA-ben, a szerződése utolsó évébe lépett. Talán inkább ő, mint Anderson, ha lehet mozdítani (10,75 millát tudna vele felszíbadítani a Chargers)
gbol
És adnál érte egy első kört?
gordon
határeset, másodikat biztosan

Szerkesztette: gbol
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Davante Adams twitteren egy kérdésre azt válaszolta, hogy Keenen Allent látná szívesen Arod másik oldalán. (bár az angolom tökéletlen 😊 ) Jelenleg 10,5 misit keres LA-ben, a szerződése utolsó évébe lépett. Talán inkább ő, mint Anderson, ha lehet mozdítani (10,75 millát tudna vele felszíbadítani a Chargers)
gbol
És adnál érte egy első kört?
több mint 4 éve
gbol Green Bay Packers 342
Davante Adams twitteren egy kérdésre azt válaszolta, hogy Keenen Allent látná szívesen Arod másik oldalán. (bár az angolom tökéletlen 😊 ) Jelenleg 10,5 misit keres LA-ben, a szerződése utolsó évébe lépett. Talán inkább ő, mint Anderson, ha lehet mozdítani (10,75 millát tudna vele felszíbadítani a Chargers)

Szerkesztette: gbol
több mint 4 éve
gbol Green Bay Packers 342
Danny Vitale -> Pats
iktriad
Sajnaltam Bulaga elengedeset is, de talan jobban bosszant, h Vitalet nem tudtuk a kepessegei szerint hasznalni, es lelepett. Ő egy olyan svajcibicska volt, akibol szerintem BB sztart fog csinalni.
Amikor fent is volt a palyan, ugy ereztem, benne Arod latvanyosan nem bizik -leginkabb uresen integetett labdaert valahol a palyan. Imadom Rodgerst, de ugy latom, ő sem szivesen tanul uj trukkoket. Habar "nem ertek egyet onmagammal", mert MLF rendszere soha nem fog jol mukodni sztem TE jatek nelkul, de megis Arod miatt egy jo WR-re aldoznek inkabb. Jojjon Anderson!
De vajon miert nem kelt meg el?
Engem ez meglep...
jossbeaumont
Azt olvastam twitteren, hogy 15m/évet szeretne keresni, de ez még sok. A Packers is kivár, h megy-e lejjebb az ár.
több mint 4 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Danny Vitale -> Pats
iktriad
Sajnaltam Bulaga elengedeset is, de talan jobban bosszant, h Vitalet nem tudtuk a kepessegei szerint hasznalni, es lelepett. Ő egy olyan svajcibicska volt, akibol szerintem BB sztart fog csinalni.
Amikor fent is volt a palyan, ugy ereztem, benne Arod latvanyosan nem bizik -leginkabb uresen integetett labdaert valahol a palyan. Imadom Rodgerst, de ugy latom, ő sem szivesen tanul uj trukkoket. Habar "nem ertek egyet onmagammal", mert MLF rendszere soha nem fog jol mukodni sztem TE jatek nelkul, de megis Arod miatt egy jo WR-re aldoznek inkabb. Jojjon Anderson!
De vajon miert nem kelt meg el?
Engem ez meglep...
több mint 4 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 622
Egyre többet jut eszembe, hogy a meg FA Robby Andersont el lehetne hozni.
Adams mellé úgy is elsősorban gyors srac kéne. Nos Robby pont ilyen.
Az Adamd, Anderson, Lazard hármas már nem olyan rossz day1-on sem.
Mivel RT is jött ezzel a move-al lehetne az első körben ILBt, esetleg ha van csúszó DT húzni.
alatriste
Mivel Sanderst is bepróbáltuk biztosan akarunk még valakit hozni , nekem is ő van még a fejemben , illetve majd a draftról a második körben vki .
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Egyre többet jut eszembe, hogy a meg FA Robby Andersont el lehetne hozni.
Adams mellé úgy is elsősorban gyors srac kéne. Nos Robby pont ilyen.
Az Adamd, Anderson, Lazard hármas már nem olyan rossz day1-on sem.
Mivel RT is jött ezzel a move-al lehetne az első körben ILBt, esetleg ha van csúszó DT húzni.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Danny Vitale -> Pats
több mint 4 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Szituacios pass rushernek jo lehet olcson, ILB-ben nem szeretnem latni, Martineznel is szarabb volt coverben.
több mint 4 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Ha Tramonnak volt visszatérés, CMIII is jöhetne valami csapatbarát fizetésért.
De az se lepne meg, ha visszavonulna annyi nyűg után, ami mostanában volt neki a sérülésekkel.
Kampman
Másokban is felvetődött Matthews visszatérésének lehetősége. Meglátjuk Gute mit gondol erről.

 clutchpoints.com/a-clay-matthews-return-could-be-ideal-for-the-packers/
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 424
Ha Tramonnak volt visszatérés, CMIII is jöhetne valami csapatbarát fizetésért.
De az se lepne meg, ha visszavonulna annyi nyűg után, ami mostanában volt neki a sérülésekkel.
több mint 4 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Vitale --> Patriots

több mint 4 éve
gbol Green Bay Packers 342
Clay Matthewst kivágta a Rams.
Occoért vissza és meg van oldva az ILB rotáció!?
SBL
Kell még valaki ILB-ben, de az nem az ő posztja, nem idős korára fogja megtanulni (és még sérült is volt az év jó részében).
gbol
Azért két évig elkaristolt a poszton, olyan teljesítmény letéve az asztalra, amit nem nagyon láttunk az elmúlt 10 évben a csapatnál.
SBL
Ettől ő még nem volt jó ezen a poszton. Beugró volt, néhány nagy szereléssel és több hibával.
gbol
Ha úgy érted nem volt elit, akkor abban egyetértünk. De azért szar sem volt. Hibátlanul senki sem játszik. Ha tudná még az akkori produkciójának a 75-80%-át hozni, bőven jó lenne rotációba.
SBL
Úgy értem, hogy jóindulattal max. egy közepes szintet hozott ezen a poszton. Kényszerből lett bemozgatva, mert nem volt alternatívája.
több mint 4 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Clay Matthewst kivágta a Rams.
Occoért vissza és meg van oldva az ILB rotáció!?
SBL
Kell még valaki ILB-ben, de az nem az ő posztja, nem idős korára fogja megtanulni (és még sérült is volt az év jó részében).
gbol
Azért két évig elkaristolt a poszton, olyan teljesítmény letéve az asztalra, amit nem nagyon láttunk az elmúlt 10 évben a csapatnál.
SBL
Ettől ő még nem volt jó ezen a poszton. Beugró volt, néhány nagy szereléssel és több hibával.
gbol
Ha úgy érted nem volt elit, akkor abban egyetértünk. De azért szar sem volt. Hibátlanul senki sem játszik. Ha tudná még az akkori produkciójának a 75-80%-át hozni, bőven jó lenne rotációba.
több mint 4 éve
gbol Green Bay Packers 342
Clay Matthewst kivágta a Rams.
Occoért vissza és meg van oldva az ILB rotáció!?
SBL
Kell még valaki ILB-ben, de az nem az ő posztja, nem idős korára fogja megtanulni (és még sérült is volt az év jó részében).
gbol
Azért két évig elkaristolt a poszton, olyan teljesítmény letéve az asztalra, amit nem nagyon láttunk az elmúlt 10 évben a csapatnál.
SBL
Ettől ő még nem volt jó ezen a poszton. Beugró volt, néhány nagy szereléssel és több hibával.
több mint 4 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Clay Matthewst kivágta a Rams.
Occoért vissza és meg van oldva az ILB rotáció!?
SBL
Kell még valaki ILB-ben, de az nem az ő posztja, nem idős korára fogja megtanulni (és még sérült is volt az év jó részében).
gbol
Azért két évig elkaristolt a poszton, olyan teljesítmény letéve az asztalra, amit nem nagyon láttunk az elmúlt 10 évben a csapatnál.
több mint 4 éve
gbol Green Bay Packers 342
Clay Matthewst kivágta a Rams.
Occoért vissza és meg van oldva az ILB rotáció!?
SBL
Kell még valaki ILB-ben, de az nem az ő posztja, nem idős korára fogja megtanulni (és még sérült is volt az év jó részében).
több mint 4 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Clay Matthewst kivágta a Rams.
Occoért vissza és meg van oldva az ILB rotáció!?
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Packers az egyik csapat a 4-ből, aki szeretné elhozni tőlünk Ngakouet. Egyelőre kevés sikerrel.
több mint 4 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Megelőzendő a további kérdéseket, közlöm: AZ ÉLESZTŐ NEM ELADÓ!
nagylaza
Megelőzendő a további kérdéseket, közlöm: AZ ÉLESZTŐ NEM ELADÓ!
nagylaza
Ezer bocs, ezt nem ide akartam...
nagylaza
Kár!!! Pedig vettem volna.😉
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 017 — beers & Packers
Megelőzendő a további kérdéseket, közlöm: AZ ÉLESZTŐ NEM ELADÓ!
nagylaza
Megelőzendő a további kérdéseket, közlöm: AZ ÉLESZTŐ NEM ELADÓ!
nagylaza
Ezer bocs, ezt nem ide akartam...
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 017 — beers & Packers
Megelőzendő a további kérdéseket, közlöm: AZ ÉLESZTŐ NEM ELADÓ!
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Marcedes marad még egy évre.
 twitter.com/FieldYates/status/1240442042628505600
15 évet akart lehúzni az NFL-ben, Ez (lenne) a 15. szezonja!
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nagyon jó hír!!!

The #Packers have agreed to terms with TE Marcedes Lewis on 1-year deal worth $2.25M, including more than $1M guarantee, source said. He drew interest from the #Saints, as well.


Liverpool Fc fan