Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nagyon kíváncsi vagyok az árra.
Alapvetően Kirksey ára is nagyon tetszetős, csak legyen ugye egészséges mert 2 év alatt kevesebb mint 10 meccset játszott.
Wagner lehet, hogy kicsit downgrade alapból de sokkal kevésbé sérülékeny. Ha ezek mellé még olcsóbb is lenne mint Bulaga lett volna akkor végülis jó deal.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
The #Packers have agreed to terms with free agent RT Rick Wagner, formerly of the #Lions, per me and @MikeGarafolo - Rapoport
Beki
Viszlát Bulaga.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
The #Packers have agreed to terms with free agent RT Rick Wagner, formerly of the #Lions, per me and @MikeGarafolo - Rapoport
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
The #Packers are signing former #Browns LB Christian Kirksey to a 2-year, $16M deal, per
@MikeGarafolo
. Green Bay once again making moves as the offseason starts to ramp up.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Tackleonárd Green Bay Packers 19
Christian Kirksey ma a Lambeaura látogat.
hegedusggergo
O joval olcsobb verzio, mint Littleton, de ha jol emlekszem, az utobbi par evben nem sok idot tudott palyan tolteni a serulesei miatt. Pettine jol ismeri, es jo figura, a vedelem kapitanyanak valasztottak tobb even at a Browns-nal.
Ha olcsobb is, a sok serules nem tul jo jel... de ha beferne melle Kwiatkoski bere is, akkor az brutal erosites lenne (es nagy orom nekem).
jossbeaumont
Összesen 9 meccset játszott az előző két szezonban, ebből csak kettőt 2019-ben. Elég kockázatos igazolás lenne. Ha mégis kap egy szerződést, akkor borítékolható mellé egy korai LB pick.
Tackleonárd
Kirksey nagy király lenne itt.
Drip
Így igaz, ha egészséges lenne az egész szezonban (mondjuk a 2016-17-es számait hozná). Viszont ha lesérül, nagyon meg lennénk lőve. Barnett és Bishop jut eszembe utóbbi forgatókönyvet tekintve.
több mint 4 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Christian Kirksey ma a Lambeaura látogat.
hegedusggergo
O joval olcsobb verzio, mint Littleton, de ha jol emlekszem, az utobbi par evben nem sok idot tudott palyan tolteni a serulesei miatt. Pettine jol ismeri, es jo figura, a vedelem kapitanyanak valasztottak tobb even at a Browns-nal.
Ha olcsobb is, a sok serules nem tul jo jel... de ha beferne melle Kwiatkoski bere is, akkor az brutal erosites lenne (es nagy orom nekem).
jossbeaumont
Összesen 9 meccset játszott az előző két szezonban, ebből csak kettőt 2019-ben. Elég kockázatos igazolás lenne. Ha mégis kap egy szerződést, akkor borítékolható mellé egy korai LB pick.
Tackleonárd
Kirksey nagy király lenne itt.

több mint 4 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Christian Kirksey ma a Lambeaura látogat.
hegedusggergo
O joval olcsobb verzio, mint Littleton, de ha jol emlekszem, az utobbi par evben nem sok idot tudott palyan tolteni a serulesei miatt. Pettine jol ismeri, es jo figura, a vedelem kapitanyanak valasztottak tobb even at a Browns-nal.
Ha olcsobb is, a sok serules nem tul jo jel... de ha beferne melle Kwiatkoski bere is, akkor az brutal erosites lenne (es nagy orom nekem).
jossbeaumont
Összesen 9 meccset játszott az előző két szezonban, ebből csak kettőt 2019-ben. Elég kockázatos igazolás lenne. Ha mégis kap egy szerződést, akkor borítékolható mellé egy korai LB pick.
Tackleonárd
Trevathan megegyezett a Bears-szel, igy egyel jobb az esely, h Kwiatkoski lelep!
Yuheeey!
több mint 4 éve
Tackleonárd Green Bay Packers 19
Christian Kirksey ma a Lambeaura látogat.
hegedusggergo
O joval olcsobb verzio, mint Littleton, de ha jol emlekszem, az utobbi par evben nem sok idot tudott palyan tolteni a serulesei miatt. Pettine jol ismeri, es jo figura, a vedelem kapitanyanak valasztottak tobb even at a Browns-nal.
Ha olcsobb is, a sok serules nem tul jo jel... de ha beferne melle Kwiatkoski bere is, akkor az brutal erosites lenne (es nagy orom nekem).
jossbeaumont
Összesen 9 meccset játszott az előző két szezonban, ebből csak kettőt 2019-ben. Elég kockázatos igazolás lenne. Ha mégis kap egy szerződést, akkor borítékolható mellé egy korai LB pick.
több mint 4 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Christian Kirksey ma a Lambeaura látogat.
hegedusggergo
O joval olcsobb verzio, mint Littleton, de ha jol emlekszem, az utobbi par evben nem sok idot tudott palyan tolteni a serulesei miatt. Pettine jol ismeri, es jo figura, a vedelem kapitanyanak valasztottak tobb even at a Browns-nal.
Ha olcsobb is, a sok serules nem tul jo jel... de ha beferne melle Kwiatkoski bere is, akkor az brutal erosites lenne (es nagy orom nekem).
több mint 4 éve
hegedusggergo Green Bay Packers 103
Christian Kirksey ma a Lambeaura látogat.

On any given Sunday you're gonna win or you're gonna lose. The point is - can you win or lose like a man?
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Vagy rámegy Gut Conklinra. Amit nem szeretnék és nem azért mert Jack rossz playa de ennyi top fizu nem fér bele. Pedig Jack sokat fog kérni és kapni is (nem is sajnálnám tőle de nekünk ez már sok ennyi nagy szerződés mellett). Persze inkább neki 15 mint 11-12 Martineznek.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
casaubon Green Bay Packers 2 142
Graham nagy csalodas volt, kulonosen top TE fizetesert. Azert biztos lesz, aki aproert ad még neki 1 evet - inseges az idei TE piac. Aggodom is, mert, ha igaz, h Hoopert (Henry?)akarjuk, akkor megint a legmagasabb TE fizetest keszulunk kiosztani (amig Kittle nem szerzodik ujra).
Bulaga sokkal jobban fog hianyozni. Pontosabban a 2019es Bulaga. Mert elotte nagyon sokat volt serult. De a Lang, Sitton, Tretter stb. minta alapjan varhato volt, h szoba sem allnak mar vele (eddig mondjuk mindig igazolodott a technika).
Remelem Valdheer+draft bevalik, vagy iden meg kevedebbet latunk Arod-bol...
jossbeaumont
Vajon lecsúszhat a 30. pick-ig egy első napos kezdő OT?
Remélem, jól körbejárták ezt a kérdést Bulaga elengedése előtt...Mert ha nem, akkor tényleg gondban lehetünk.
Ha viszont sikerül belenyúlnunk egy tehetségbe, akkor abszolút helyes a döntés, hisz Bulaga biztosan nem írt volna alá évi 10 M alatt (ráadásul gondolom egy 3-4 éves szerződést legalább szeretett volna), ellenben egy fiatal első körös OT-nek 5 év alatt ennek a töredékét kell csak fizetni...
No, majd kiderül...
esz-ki-mo
Iden talan le (Josh Jones pl.), illetve ha Veldheer marad, akkor olyasvalakit is lehet draftolni, akinek adott esetben kell par honap, egy egesz szezon esetleg, hogy megszokja a ligat.
több mint 4 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 290
Graham nagy csalodas volt, kulonosen top TE fizetesert. Azert biztos lesz, aki aproert ad még neki 1 evet - inseges az idei TE piac. Aggodom is, mert, ha igaz, h Hoopert (Henry?)akarjuk, akkor megint a legmagasabb TE fizetest keszulunk kiosztani (amig Kittle nem szerzodik ujra).
Bulaga sokkal jobban fog hianyozni. Pontosabban a 2019es Bulaga. Mert elotte nagyon sokat volt serult. De a Lang, Sitton, Tretter stb. minta alapjan varhato volt, h szoba sem allnak mar vele (eddig mondjuk mindig igazolodott a technika).
Remelem Valdheer+draft bevalik, vagy iden meg kevedebbet latunk Arod-bol...
jossbeaumont
Vajon lecsúszhat a 30. pick-ig egy első napos kezdő OT?
Remélem, jól körbejárták ezt a kérdést Bulaga elengedése előtt...Mert ha nem, akkor tényleg gondban lehetünk.
Ha viszont sikerül belenyúlnunk egy tehetségbe, akkor abszolút helyes a döntés, hisz Bulaga biztosan nem írt volna alá évi 10 M alatt (ráadásul gondolom egy 3-4 éves szerződést legalább szeretett volna), ellenben egy fiatal első körös OT-nek 5 év alatt ennek a töredékét kell csak fizetni...
No, majd kiderül...
több mint 4 éve
casaubon Green Bay Packers 2 142
Jimmy Graham is megy. Majd Marcedes megoldja a TE posztot.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1237870308729606150
iktriad
Foleg, hogy egyelore o is FA 😊
több mint 4 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Graham nagy csalodas volt, kulonosen top TE fizetesert. Azert biztos lesz, aki aproert ad még neki 1 evet - inseges az idei TE piac. Aggodom is, mert, ha igaz, h Hoopert (Henry?)akarjuk, akkor megint a legmagasabb TE fizetest keszulunk kiosztani (amig Kittle nem szerzodik ujra).
Bulaga sokkal jobban fog hianyozni. Pontosabban a 2019es Bulaga. Mert elotte nagyon sokat volt serult. De a Lang, Sitton, Tretter stb. minta alapjan varhato volt, h szoba sem allnak mar vele (eddig mondjuk mindig igazolodott a technika).
Remelem Valdheer+draft bevalik, vagy iden meg kevedebbet latunk Arod-bol...

Szerkesztette: jossbeaumont
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jimmy Graham is megy. Majd Marcedes megoldja a TE posztot.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1237870308729606150
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
Kegyes leszek, és nem keresem elő azokat a hsz-okat, amelyek szerint MLF koncepciójában Bulaga megtartása nyilván prioritás no.1. Ha boldogabb nem is, kíváncsibb lettem, mi következik.
több mint 4 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Sajnos benne volt, Sitton és Lang után ez sem lep meg.
Azért remélem nem csoportriválishoz fog menni.
Kampman
1 Lions 1 Bears után van tippem mi jön a sorminta alapján...
alatriste
Tampa!

több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Sajnos benne volt, Sitton és Lang után ez sem lep meg.
Azért remélem nem csoportriválishoz fog menni.
Kampman
1 Lions 1 Bears után van tippem mi jön a sorminta alapján...


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 415
Sajnos benne volt, Sitton és Lang után ez sem lep meg.
Azért remélem nem csoportriválishoz fog menni.
több mint 4 éve
gbol Green Bay Packers 342
Hoppá elengeditek Bulagát..... Arod ehhez vajon mit szól... Szerintem butaság, de MLFk tudják...
dande
Nem örülök neki, de eddig minden öregedő falember döntés igazolódott.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 548 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hoppá elengeditek Bulagát..... Arod ehhez vajon mit szól... Szerintem butaság, de MLFk tudják...
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
Jelenleg nincs -es Flynn ota 5 eve nem is volt - olyan backup QB a rosteren, akivel akar "kihuzni" lehetett volna par percet, amig Arod lement cipot kotni. Az elso ket korben nincs ertelme iranyitot draftolnunk, es a combine elbeszelgeteseken a mult heten is ugy lattam, inkabb a hatso koros/ remenybeli draftolatlan iranyitokat kerdezgettuk(persze Arod 24, Brady 199. overal pick volt...).
Evek ota ezzel a kerdessel kezdodik minden utoszezon.
Barcsak tudnank szerezni egy valamit is ero prospectet...
De a jovo heten a piacon eldol, h mit akarunk majd aprilisban a drafton. Nagyon varom mar...
jossbeaumont
Sudfelddel sokat nyernétek szerintem, sajna valószínűleg mi nem tartjuk meg. Benne látnék lehetőséget, csak még nem volt alkalma igazán megmutatni.
dande
Miből gondolod, hogy sokat nyernénk vele?
nagylaza
Mert azt gondolom, az alapján amit láttam belőle, hogy egy nagyon jó backup QB, aki normálisan tudna beszállni, ha kell. Sztem Arod is inkább ilyesmi megoldásra gondol backupnak a draftpick helyett. Lehet, hogy tévedek, de így érzem.
dande
A nagy kérdés tényleg az, hogy beugrót vagy utódot keresünk-e. Persze, sejtésem szerint az Eagles szurkereit ez a probléma kevéssé tartja izgalomban.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 548 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jelenleg nincs -es Flynn ota 5 eve nem is volt - olyan backup QB a rosteren, akivel akar "kihuzni" lehetett volna par percet, amig Arod lement cipot kotni. Az elso ket korben nincs ertelme iranyitot draftolnunk, es a combine elbeszelgeteseken a mult heten is ugy lattam, inkabb a hatso koros/ remenybeli draftolatlan iranyitokat kerdezgettuk(persze Arod 24, Brady 199. overal pick volt...).
Evek ota ezzel a kerdessel kezdodik minden utoszezon.
Barcsak tudnank szerezni egy valamit is ero prospectet...
De a jovo heten a piacon eldol, h mit akarunk majd aprilisban a drafton. Nagyon varom mar...
jossbeaumont
Sudfelddel sokat nyernétek szerintem, sajna valószínűleg mi nem tartjuk meg. Benne látnék lehetőséget, csak még nem volt alkalma igazán megmutatni.
dande
Miből gondolod, hogy sokat nyernénk vele?
nagylaza
Mert azt gondolom, az alapján amit láttam belőle, hogy egy nagyon jó backup QB, aki normálisan tudna beszállni, ha kell. Sztem Arod is inkább ilyesmi megoldásra gondol backupnak a draftpick helyett. Lehet, hogy tévedek, de így érzem.
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
Jelenleg nincs -es Flynn ota 5 eve nem is volt - olyan backup QB a rosteren, akivel akar "kihuzni" lehetett volna par percet, amig Arod lement cipot kotni. Az elso ket korben nincs ertelme iranyitot draftolnunk, es a combine elbeszelgeteseken a mult heten is ugy lattam, inkabb a hatso koros/ remenybeli draftolatlan iranyitokat kerdezgettuk(persze Arod 24, Brady 199. overal pick volt...).
Evek ota ezzel a kerdessel kezdodik minden utoszezon.
Barcsak tudnank szerezni egy valamit is ero prospectet...
De a jovo heten a piacon eldol, h mit akarunk majd aprilisban a drafton. Nagyon varom mar...
jossbeaumont
Sudfelddel sokat nyernétek szerintem, sajna valószínűleg mi nem tartjuk meg. Benne látnék lehetőséget, csak még nem volt alkalma igazán megmutatni.
dande
Miből gondolod, hogy sokat nyernénk vele?