Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 4 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Allison -> Lions
casaubon
Nem örülök! (Ilyenkor szokott az lenni, hogy az átpasszolt játékos megtáltosodik a csoportellenfélnél. Ha Grahamnél is ez lesz, akkor lefejelem a küszöböt.)
nagylaza
Azért nagy pénzt ne tegyél a Jimmy megtáltosodására!
Ő már hozzánk is levezetni jött.
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 017 — beers & Packers
Allison -> Lions
casaubon
Nem örülök! (Ilyenkor szokott az lenni, hogy az átpasszolt játékos megtáltosodik a csoportellenfélnél. Ha Grahamnél is ez lesz, akkor lefejelem a küszöböt.)
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 017 — beers & Packers
Ervin 1 évre visszaigazolva
LN
Örülök!
több mint 4 éve
casaubon Green Bay Packers 2 142
Allison -> Lions
több mint 4 éve
gbol Green Bay Packers 342
Kerskey, Wagner és Funchess 2020-ban 11m$-t foglal a sapka alatt.
több mint 4 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Ervin 1 évre visszaigazolva
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Ti úgy készültök, hogy lesz szezon? Persze, ha abból indulok ki, hogy meccset csak villámlás vagy a stadion összeomlása miatt halasztanak el, akkor bármi lehet.
nagylaza
Igen én úgy , nem elbagatelizálva dolgot de én ugy gondolom h most egy világ dolgozik azon h legyen /gyógyszer /oltás/ terápia a helyzetre , magam részéről bízom benne h 2020as technikai tudás bírtokában 6 hónap elég h lenyomjuk ezt a szart , de ez totál off itt.
nando89
Itt még csak nem is a technológia a legfontosabb hanem hogy az emberek ne legyenek idióták és meg tudjanak ülni egy hónapig a seggükön. Előbb - utóbb kitalálunk valamit, de most ez a legjobb amit tehetünk...Mondjuk én mint key worker most is megyek melózni, de amennyire lehet próbálok vigyázni

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ti úgy készültök, hogy lesz szezon? Persze, ha abból indulok ki, hogy meccset csak villámlás vagy a stadion összeomlása miatt halasztanak el, akkor bármi lehet.
nagylaza
Igen én úgy , nem elbagatelizálva dolgot de én ugy gondolom h most egy világ dolgozik azon h legyen /gyógyszer /oltás/ terápia a helyzetre , magam részéről bízom benne h 2020as technikai tudás bírtokában 6 hónap elég h lenyomjuk ezt a szart , de ez totál off itt.
nando89
Nem teljesen.
Ugye tudjuk, hogy mínusz akárhány fokban Green Bayben csak bezárják a fürdőszobaablakot, tehát azért nálunk mások a szintek. Mikor a másik 31 csapat karanténban lesz, mi már tolni fogjuk.
Azért is nagyon jó lenne egyébként egy normális szezon, mert a Rodgers által biztosított championship window most már nagyon záródik. 37 lesz decemberben, nem lesz már túl sok esélye, mire neki is látványosan beindul a képességek romlása, ami már Manningnél és Bradynél is egy idő után nagyon jól érzékelhető volt.
Kampman
Na ez eléggé off itt most, de kíváncsi vagyok (hogy ha lesz szezon), akkor ez utóbbi mennyire lesz hangsúlyos, mert ezt a nagyon érzékelhető dolgot én inkább egyelőre úgy fogalmaznám meg, hogy volt egy, az eddigieknél gyengébb idénye, amikor nulla TE, és Edelmanen kívül 0 WR. Ha Tampa Bayben nem lesz javulás, akkor lehet majd ilyenről beszélni, de szerintem Rodgersnél még ilyentől sem kell tartani 😊

több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 017 — beers & Packers
Kifejezetten pesszimista vagyok, de akadnak helyzetek, amikor imádok tévedni. Ez a mostani: ilyen.
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 422
Ti úgy készültök, hogy lesz szezon? Persze, ha abból indulok ki, hogy meccset csak villámlás vagy a stadion összeomlása miatt halasztanak el, akkor bármi lehet.
nagylaza
Igen én úgy , nem elbagatelizálva dolgot de én ugy gondolom h most egy világ dolgozik azon h legyen /gyógyszer /oltás/ terápia a helyzetre , magam részéről bízom benne h 2020as technikai tudás bírtokában 6 hónap elég h lenyomjuk ezt a szart , de ez totál off itt.
nando89
Nem teljesen.
Ugye tudjuk, hogy mínusz akárhány fokban Green Bayben csak bezárják a fürdőszobaablakot, tehát azért nálunk mások a szintek. Mikor a másik 31 csapat karanténban lesz, mi már tolni fogjuk.
Azért is nagyon jó lenne egyébként egy normális szezon, mert a Rodgers által biztosított championship window most már nagyon záródik. 37 lesz decemberben, nem lesz már túl sok esélye, mire neki is látványosan beindul a képességek romlása, ami már Manningnél és Bradynél is egy idő után nagyon jól érzékelhető volt.
több mint 4 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 622
Ti úgy készültök, hogy lesz szezon? Persze, ha abból indulok ki, hogy meccset csak villámlás vagy a stadion összeomlása miatt halasztanak el, akkor bármi lehet.
nagylaza
Igen én úgy , nem elbagatelizálva dolgot de én ugy gondolom h most egy világ dolgozik azon h legyen /gyógyszer /oltás/ terápia a helyzetre , magam részéről bízom benne h 2020as technikai tudás bírtokában 6 hónap elég h lenyomjuk ezt a szart , de ez totál off itt.
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 017 — beers & Packers
Ti úgy készültök, hogy lesz szezon? Persze, ha abból indulok ki, hogy meccset csak villámlás vagy a stadion összeomlása miatt halasztanak el, akkor bármi lehet.
több mint 4 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 622
Nem örülök. Egyre biztosabb vagyok benne, hogy nem fogjuk tudni kiaknázni az ARod-ban lévő potenciált. Első körös WR-t sem várok, biztos, hogy abban bíznak, hogy a 2.-3. körökben is lesz jó elkapó, aki aztán hoz majd egy MVS szinten, így a passzjáték megint egydimenziós lesz.
AaronRoberts
Meglátjuk , sztm Gute is pontosan tudja h záródik az ablak maradt talán 2-3 évünk , az még nem tragédia ha az első körben nem jön Wr , Davante is második körös volt , és minden idők egyik legmélyebb wr classa jön most draftra bőven lehet majd a második körben és jó wr-t húzni , de én azt sem zárom ki h feljövünk majd a 20. hely környékére ha top3 wrből csúszna vki...Gute szeret mozogni .
több mint 4 éve
Pack3r Green Bay Packers 139
Nem örülök. Egyre biztosabb vagyok benne, hogy nem fogjuk tudni kiaknázni az ARod-ban lévő potenciált. Első körös WR-t sem várok, biztos, hogy abban bíznak, hogy a 2.-3. körökben is lesz jó elkapó, aki aztán hoz majd egy MVS szinten, így a passzjáték megint egydimenziós lesz.
több mint 4 éve
gbol Green Bay Packers 342
Én is csak néztem, hogy a statok alapján milyen lyukas kezű, de ha a termete és az egyetemi előélete alapján egy hibrid TE-WR-t csinlunk belőle, akkor még valami jó is kisülhet a dologból. Láthatóan igazi erősítés WR poszton már csak a draftról fog jönni.
több mint 4 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 622
Látok ebben az igazolásban lehetőséeget főleg ha 1 évre olcsón jött .
Jó red zone célpont lehet , felépítése miatt indulhat néhe Te poziból , Grahamnél ugysem blokkolhat szarabbul 😀 , slotban is lehet használni .

Nekünk egy mélységi fegyver kell majd még dratról mert úgy tűnik Mvs nem tud egyenlőre ebben szintet ugrani hiába van jo sebessége .
több mint 4 éve
casaubon Green Bay Packers 2 142
Na megint kezd kialakulni a mult nyari WTF helyzet WR poszton... Funchess remelem csak vmi probaevre jon hozzank aproert, miutan az elmult evet serulten toltotte ki a Coltsnal 10 millas szerzodesevel,de elotte sem volt 800 yardnal jobb szezonja, asszem..
A nagyobb baj, h slot recieverunk Cobb ota egyaltalan nincs, de bevasarultunk ujra egy horihorgas, de nem tul gyors elkapot. Tehat ugyanabbol a tipusbol van: MVS, EQSB, Lazard, Kumerow, Bigelton (aki szerintem jobb, mint Funchess).
Es miert nem szerzodtettuk még mindig Ervint???
jossbeaumont
MVS es St. Brown eleg gyors, foleg a meretehez kepest, de valoban jo lenne egy slot WR es Ervin is. Bar neki valoszinuleg nincs tul nagy piaca, ezert nem volt prioritas.
Funchessbol meg barmi lehet: onnan kezdve, hogy hoz egy 800-900 yardos szezont, egeszen addig, hogy kivagjak a keretszukitesnel.
több mint 4 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Na megint kezd kialakulni a mult nyari WTF helyzet WR poszton... Funchess remelem csak vmi probaevre jon hozzank aproert, miutan az elmult evet serulten toltotte ki a Coltsnal 10 millas szerzodesevel,de elotte sem volt 800 yardnal jobb szezonja, asszem..
A nagyobb baj, h slot recieverunk Cobb ota egyaltalan nincs, de bevasarultunk ujra egy horihorgas, de nem tul gyors elkapot. Tehat ugyanabbol a tipusbol van: MVS, EQSB, Lazard, Kumerow, Bigelton (aki szerintem jobb, mint Funchess).
Es miert nem szerzodtettuk még mindig Ervint???
Na megint kezd kialakulni a mult nyari WTF helyzet WR poszton... Funchess remelem csak vmi probaevre jon hozzank aproert, miutan az elmult evet serulten toltotte ki a Coltsnal 10 millas szerzodesevel,de elotte sem volt 800 yardnal jobb szezonja, asszem..
A nagyobb baj, h slot recieverunk Cobb ota egyaltalan nincs, de bevasarultunk ujra egy horihorgas, de nem tul gyors elkapot. Tehat ugyanabbol a tipusbol van: MVS, EQSB, Lazard, Kumerow, Bigelton (aki szerintem jobb, mint Funchess).
Es miert nem szerzodtettuk még mindig Ervint???
jossbeaumont
Funchessnek volt 970 yardos szezonja sérült vállal. Aztán leolvadt és agyon droppolta magát, onnan nem láttam vissza jönni. A Coltsa slotba akarták, és van benne fantázia erős kezek bivaly test. Amit bármikor megcsinál az egy 6 yardos slant a tömegbe. Funchess, kategóriákkal jobb mint a többi srác nálatok Adams után.
TSzabi
Koszi az infot, hat, oszinten szurkolok, hogy igy legyen, es remelem, h nem 10 millaert fogunk kiserletezni vele...
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Na megint kezd kialakulni a mult nyari WTF helyzet WR poszton... Funchess remelem csak vmi probaevre jon hozzank aproert, miutan az elmult evet serulten toltotte ki a Coltsnal 10 millas szerzodesevel,de elotte sem volt 800 yardnal jobb szezonja, asszem..
A nagyobb baj, h slot recieverunk Cobb ota egyaltalan nincs, de bevasarultunk ujra egy horihorgas, de nem tul gyors elkapot. Tehat ugyanabbol a tipusbol van: MVS, EQSB, Lazard, Kumerow, Bigelton (aki szerintem jobb, mint Funchess).
Es miert nem szerzodtettuk még mindig Ervint???
jossbeaumont
Funchessnek volt 970 yardos szezonja sérült vállal. Aztán leolvadt és agyon droppolta magát, onnan nem láttam vissza jönni. A Coltsa slotba akarták, és van benne fantázia erős kezek bivaly test. Amit bármikor megcsinál az egy 6 yardos slant a tömegbe. Funchess, kategóriákkal jobb mint a többi srác nálatok Adams után.

Szerkesztette: TSzabi
több mint 4 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Na megint kezd kialakulni a mult nyari WTF helyzet WR poszton... Funchess remelem csak vmi probaevre jon hozzank aproert, miutan az elmult evet serulten toltotte ki a Coltsnal 10 millas szerzodesevel,de elotte sem volt 800 yardnal jobb szezonja, asszem..
A nagyobb baj, h slot recieverunk Cobb ota egyaltalan nincs, de bevasarultunk ujra egy horihorgas, de nem tul gyors elkapot. Tehat ugyanabbol a tipusbol van: MVS, EQSB, Lazard, Kumerow, Bigelton (aki szerintem jobb, mint Funchess).
Es miert nem szerzodtettuk még mindig Ervint???
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Funchess érkezett.
több mint 4 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Es miert nem irtunk meg ala T. Ervin-nel?
Arrol szolt a szezon vege, h milyen jo volt visszahordokent, es milyen plusz opciot jelentett, amikor felallt az O-ben.
Akkor?
Es Valdheer-rol hallottatok valamit? Ra is nagy szukseg lenne Bulaga tavozasaval...
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Davante Adams twitteren egy kérdésre azt válaszolta, hogy Keenen Allent látná szívesen Arod másik oldalán. (bár az angolom tökéletlen 😊 ) Jelenleg 10,5 misit keres LA-ben, a szerződése utolsó évébe lépett. Talán inkább ő, mint Anderson, ha lehet mozdítani (10,75 millát tudna vele felszíbadítani a Chargers)
gbol
És adnál érte egy első kört?
gordon
határeset, másodikat biztosan
gbol
A kórlapja miatt elsőt én semmiképp .
nando89
Az utóbbi 3 évben nem hagyott ki meccset.
empty taxi
Igaz , akkor inkább úgy fogalmaznék h a korábbi Acl szakadása és mély Wr class miatt nem adnék érte első kört .
nando89
Basszus el sem akarjak adni és elit a posztján. Én értem , hogy Adams párjaként jól nézne ki de én csak arra akartam rávilágítani , hogy mennyire logikátlan amit ír gbol elvtárs

Szerkesztette: gordon
több mint 4 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 622
Davante Adams twitteren egy kérdésre azt válaszolta, hogy Keenen Allent látná szívesen Arod másik oldalán. (bár az angolom tökéletlen 😊 ) Jelenleg 10,5 misit keres LA-ben, a szerződése utolsó évébe lépett. Talán inkább ő, mint Anderson, ha lehet mozdítani (10,75 millát tudna vele felszíbadítani a Chargers)
gbol
És adnál érte egy első kört?
gordon
határeset, másodikat biztosan
gbol
A kórlapja miatt elsőt én semmiképp .
nando89
Az utóbbi 3 évben nem hagyott ki meccset.
empty taxi
Igaz , akkor inkább úgy fogalmaznék h a korábbi Acl szakadása és mély Wr class miatt nem adnék érte első kört .
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Davante Adams twitteren egy kérdésre azt válaszolta, hogy Keenen Allent látná szívesen Arod másik oldalán. (bár az angolom tökéletlen 😊 ) Jelenleg 10,5 misit keres LA-ben, a szerződése utolsó évébe lépett. Talán inkább ő, mint Anderson, ha lehet mozdítani (10,75 millát tudna vele felszíbadítani a Chargers)
gbol
És adnál érte egy első kört?
gordon
határeset, másodikat biztosan
gbol
A kórlapja miatt elsőt én semmiképp .
nando89
Az utóbbi 3 évben nem hagyott ki meccset.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...