Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Annyi cucc a világon nincs

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 851 — No es importante
Ty Monty megkapta a büntit irány a Ravens
dande
már amennyiben bünti a lombardi-trófea
gedam
Engem csak az érdekelne, hogy mi a cucc neve, és hogy van-e még belőle 😀
Wyatt
Annyira értetlen tudsz lenni néha, ott írja hogy mi a cucc neve, képen a jobb felső, kapj be belőle kettőt te is, hátha elkezdesz végre olyan minőségben fórumozni mint stez barátod


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
casaubon Green Bay Packers 2 141
Williams mar jatszott safetyt Pettine-nel Clevelandben, es ha igaz, a S csoporttal edzett ma. Szoval ha valaki, akkor sztem o jon HHCD helyere (nem Breeland, bar az egyetemen volt o is S). Szemely szerin orommel latnam mar Josh Jonest vegre a palyan...
jossbeaumont
Jones tavaly akkor volt jo, amikor a line of scrimmage-hez kozel jatszhatott, ha nagy terben kellett jatszania, akkor nagyon durva hibai voltak. neki inkabb az a pozicio fekudne, amelyikben Whitehead jatszik iden. Bar az is kerdes, milyen lehet Jones az edzeseken, ha meg nem jutott el Pettine oda, hogy betegye Brice helyere.
több mint 5 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Williams mar jatszott safetyt Pettine-nel Clevelandben, es ha igaz, a S csoporttal edzett ma. Szoval ha valaki, akkor sztem o jon HHCD helyere (nem Breeland, bar az egyetemen volt o is S). Szemely szerin orommel latnam mar Josh Jonest vegre a palyan...
több mint 5 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Breeland safety lesz vasárnap és nagyot játszik.
Remélem...

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ty Monty megkapta a büntit irány a Ravens
dande
már amennyiben bünti a lombardi-trófea
gedam
Engem csak az érdekelne, hogy mi a cucc neve, és hogy van-e még belőle 😀

több mint 5 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Basszus, hogy feléledt a topic.
Remélem követi a csapat is!

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 5 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 807
ez a csapat nem érdemli meg ARod-ot!!
Pep71
Pont miatta nincs hely a sapka alatt.. És azt sem tudom elképzelni, hogy ne egyeztettek volna a Főnivel is arról, hogy legyen-e CD trade.

4.kör..azzal sokra megy majd a csapat..
Pep71
így legalább valamit kaptunk érte.
Amúgy sem akart itt játszani. Több ilyen kiszólása is volt. S ha jól emlékszem, a draftkor sem volt a legboldogabb.
Sajnálom őt, de ez van. Next man up...
James007
milyen next man up??
Pep71
Nyugodjál már meg, attól megnyugszol...
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
....
alatriste
Nem kéne kicsit upgradelni az aláírásod? 😊
Matthew99
6/3, lehet időszerű lenne 😀
De sose tudok egy jatekos mellett dönteni. 😀
alatriste
Majd én döntök. Legyen Montgomery.
.
.
.
.
P..csába 😀😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Nem sérülékeny, ott tud lenni a pályán.


alatriste
Nehezebb úgy megsérülni, ha kerülöd az ütközést 😛
* troll OFF*
empty taxi
Teddynek vegulis kb csak majdnem leszakadt a fel laba non-contact injurytol 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 705 — Scream and scout
Nem sérülékeny, ott tud lenni a pályán.


alatriste
Nehezebb úgy megsérülni, ha kerülöd az ütközést 😛
* troll OFF*


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Ha az lenne a kerdes, h a tradek utan jobb lesz-e a csapat, akkor a valasz nyilvanvaloan nem. DE. Ty-t mindenkepp ki kellett vagni, igy papiron legalabb nem ingyen ment. HaHa hianyozni fog - hetvegen meglatjuk mennyire! Belichick dupla epet ivott reggelire oromeben, es mar at is irta a game plant, ahogy ismerem. Viszont az ideny vegen mindenkepp lelepett volna. Mar a drafton sem orult a GB-nek, azota -1 igazan jo idenyen kivul-profi hozzaallassal, de letudta a dolgot. Nekem ekes bizonyitek, h furcsa mod mindig a jo ellenfelek (ld. Rams) ellen jatszott sokkal jobban - az motivalta. A tobbi derbin a "reszt vettek még" kategoriaban indult.
Ev vegen ingyen elhuzott volna, Gute biztos nem adta volna meg a kb.6-7 millat. Akkor 2020-as komp.draftcetli jatt volna erte. De en ugy erzem, Gute a '19-es drafton akarja megcsinalni a sajat csapatat (a sajat valasztott uj edzojevel). Sose latott forgatag lesz itt, es az ideny vegen is ujabb draft cetli gyujtes indul. Nem csak Cobb es CM3, de sztem Allison, Davis es meg 1-2 fiatal WR, TE stb. is lesz a trade listan. Ha eluszik a PO, jatekba megy minden tradelheto prospect, h legyen ertekuk.
Szoval HHCD hianyozni fog, de az aldozat mar a jovonek szolt.
Es remelem, h lesz ra ido, h Arod utolso idenyeit "bearanyozza" Gute.
jossbeaumont
miért veszitek ennyire biztosra, hogy MM repülni fog(én örülnék neki nagyon)??
8-8 körül azért lesz a mérleg szerintem és mindent meg fog magyarázni, hogy miért nem jött össze a PO és marad még, sajnos.
Pep71
Tesco Ted regnalasa alatt is igy volt. Az elso eveben a csapat biztositott egy amolyan "prove it" evet az addig botladozo edzonek, aztan jott a valtas, erkezett MMcC. Altalaban minden uj GM ragaszkodik a sajat valasztasu edzohoz. Nyilvan mas a kapcsolat ugy. A tul sok egyideju valtozas sem tesz jot egy ekkora szervezetnek, es a jatekosallomany valtoztatasa iden igy is ki lett maxolva. A 8-8 sztem ilyen csapattal nem elfogadhato, es ahogy irtam, en ugy erzem a 2019/2020-as csapat lesz Gute elso sajat csapata.
Mondjuk az edzohelyzet legjobb peldaja, h iden az egyetlen dolog ami mukodik a 2minute drill, na azokat a jatekokat Aaron onalloan hivja...
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Olvasgattam tobb amerikai elemzest is, es nem igazan tartjak hibanak a trade-et. Volt, aki egyenesen azt irta, hogy a Packers pozitivan jott ki az egeszbol. Clinton-Dixrol meg ezt irjak:

Clinton-Dix’s first-round pedigree and Pro Bowl season created this aura about him above and beyond the product he’s actually put on the field. Through the past two seasons, Clinton-Dix can more or less be described as follows: assignment sound, average speed, loathes contact, takes poor pursuit angles, arm tackles and, in general, shies away from physicality. He can be counted on to be in the right area, but during frequent media sessions he’s demonstrated an aversion to taking personal responsibility, though his on-field performances don’t ring a “lead by example” bell.

Engem egy dolog zavar: OK, hogy jovore ot siman lehet potolni, de mi lesz iden? Williams jatszott mar safetyt, de a testalkata nem a legidealisabb hozza, szoval nehezen lesz belole egy Woodson 2.0, Breeland meg az egyetemen jatszott azt is, de rola sem lehet kijelenteni, hogy biztosan bevalik.
casaubon
Nekem ez nagyon belemagyarázás.
A liga legtöbb csapata örülne egy CDix-nek. Nem all pro a srac, de egy bőven atlag feletti safety aki jobb napjain tud idén komolyat is jatszani.
EThomas, HSmith meg Weddle stb nyilvan 1 polccal magasabban van, de ok mar csak 1-2 evre megoldasok. CD 25 evesen 7-8 évig még egy jó safety lesz.
És a megbizhatosag se utolsó. Nem sérülékeny, ott tud lenni a pályán.

Mindegy, elment, de azt hogy jol jöttünk volna ebből az egészből ki nem hiszem még el egy darabig.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Olvasgattam tobb amerikai elemzest is, es nem igazan tartjak hibanak a trade-et. Volt, aki egyenesen azt irta, hogy a Packers pozitivan jott ki az egeszbol. Clinton-Dixrol meg ezt irjak:

Clinton-Dix’s first-round pedigree and Pro Bowl season created this aura about him above and beyond the product he’s actually put on the field. Through the past two seasons, Clinton-Dix can more or less be described as follows: assignment sound, average speed, loathes contact, takes poor pursuit angles, arm tackles and, in general, shies away from physicality. He can be counted on to be in the right area, but during frequent media sessions he’s demonstrated an aversion to taking personal responsibility, though his on-field performances don’t ring a “lead by example” bell.

Engem egy dolog zavar: OK, hogy jovore ot siman lehet potolni, de mi lesz iden? Williams jatszott mar safetyt, de a testalkata nem a legidealisabb hozza, szoval nehezen lesz belole egy Woodson 2.0, Breeland meg az egyetemen jatszott azt is, de rola sem lehet kijelenteni, hogy biztosan bevalik.
casaubon
Igen, ez a "majd megoldjuk okosban, házon belül" mentalitás továbbra is dívik itt, pedig többször nem jött be, mint igen. "Ja fiam, Te már játszottál safetyt az egyetemen? Akkor van 3 napod, hogy felkészülj, aztán gyerünk".
Most komolyan? Ez egy vér profi hozzáállás?
Legalább hoztunk volna egy safetyt trade-del vagy a FA piacról, akinek lett volna ideje beépülni a csapatba, ha már tudtuk, hogy Ha-Ha napjai meg vannak számlálva.
több mint 5 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 059
Ha az lenne a kerdes, h a tradek utan jobb lesz-e a csapat, akkor a valasz nyilvanvaloan nem. DE. Ty-t mindenkepp ki kellett vagni, igy papiron legalabb nem ingyen ment. HaHa hianyozni fog - hetvegen meglatjuk mennyire! Belichick dupla epet ivott reggelire oromeben, es mar at is irta a game plant, ahogy ismerem. Viszont az ideny vegen mindenkepp lelepett volna. Mar a drafton sem orult a GB-nek, azota -1 igazan jo idenyen kivul-profi hozzaallassal, de letudta a dolgot. Nekem ekes bizonyitek, h furcsa mod mindig a jo ellenfelek (ld. Rams) ellen jatszott sokkal jobban - az motivalta. A tobbi derbin a "reszt vettek még" kategoriaban indult.
Ev vegen ingyen elhuzott volna, Gute biztos nem adta volna meg a kb.6-7 millat. Akkor 2020-as komp.draftcetli jatt volna erte. De en ugy erzem, Gute a '19-es drafton akarja megcsinalni a sajat csapatat (a sajat valasztott uj edzojevel). Sose latott forgatag lesz itt, es az ideny vegen is ujabb draft cetli gyujtes indul. Nem csak Cobb es CM3, de sztem Allison, Davis es meg 1-2 fiatal WR, TE stb. is lesz a trade listan. Ha eluszik a PO, jatekba megy minden tradelheto prospect, h legyen ertekuk.
Szoval HHCD hianyozni fog, de az aldozat mar a jovonek szolt.
Es remelem, h lesz ra ido, h Arod utolso idenyeit "bearanyozza" Gute.
jossbeaumont
miért veszitek ennyire biztosra, hogy MM repülni fog(én örülnék neki nagyon)??
8-8 körül azért lesz a mérleg szerintem és mindent meg fog magyarázni, hogy miért nem jött össze a PO és marad még, sajnos.
több mint 5 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Ha az lenne a kerdes, h a tradek utan jobb lesz-e a csapat, akkor a valasz nyilvanvaloan nem. DE. Ty-t mindenkepp ki kellett vagni, igy papiron legalabb nem ingyen ment. HaHa hianyozni fog - hetvegen meglatjuk mennyire! Belichick dupla epet ivott reggelire oromeben, es mar at is irta a game plant, ahogy ismerem. Viszont az ideny vegen mindenkepp lelepett volna. Mar a drafton sem orult a GB-nek, azota -1 igazan jo idenyen kivul-profi hozzaallassal, de letudta a dolgot. Nekem ekes bizonyitek, h furcsa mod mindig a jo ellenfelek (ld. Rams) ellen jatszott sokkal jobban - az motivalta. A tobbi derbin a "reszt vettek még" kategoriaban indult.
Ev vegen ingyen elhuzott volna, Gute biztos nem adta volna meg a kb.6-7 millat. Akkor 2020-as komp.draftcetli jatt volna erte. De en ugy erzem, Gute a '19-es drafton akarja megcsinalni a sajat csapatat (a sajat valasztott uj edzojevel). Sose latott forgatag lesz itt, es az ideny vegen is ujabb draft cetli gyujtes indul. Nem csak Cobb es CM3, de sztem Allison, Davis es meg 1-2 fiatal WR, TE stb. is lesz a trade listan. Ha eluszik a PO, jatekba megy minden tradelheto prospect, h legyen ertekuk.
Szoval HHCD hianyozni fog, de az aldozat mar a jovonek szolt.
Es remelem, h lesz ra ido, h Arod utolso idenyeit "bearanyozza" Gute.
több mint 5 éve
casaubon Green Bay Packers 2 141
Olvasgattam tobb amerikai elemzest is, es nem igazan tartjak hibanak a trade-et. Volt, aki egyenesen azt irta, hogy a Packers pozitivan jott ki az egeszbol. Clinton-Dixrol meg ezt irjak:

Clinton-Dix’s first-round pedigree and Pro Bowl season created this aura about him above and beyond the product he’s actually put on the field. Through the past two seasons, Clinton-Dix can more or less be described as follows: assignment sound, average speed, loathes contact, takes poor pursuit angles, arm tackles and, in general, shies away from physicality. He can be counted on to be in the right area, but during frequent media sessions he’s demonstrated an aversion to taking personal responsibility, though his on-field performances don’t ring a “lead by example” bell.

Engem egy dolog zavar: OK, hogy jovore ot siman lehet potolni, de mi lesz iden? Williams jatszott mar safetyt, de a testalkata nem a legidealisabb hozza, szoval nehezen lesz belole egy Woodson 2.0, Breeland meg az egyetemen jatszott azt is, de rola sem lehet kijelenteni, hogy biztosan bevalik.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ty Monty megkapta a büntit irány a Ravens
dande
már amennyiben bünti a lombardi-trófea
gedam
A büntit arra értettem, hogy bagóért odaadták nem első hibája miatt. Nem arra, hogy hova cserélték el 😉 A gyűrűt meg meglátjuk. 😊
több mint 5 éve
gedam 5 697
Ty Monty megkapta a büntit irány a Ravens
dande
már amennyiben bünti a lombardi-trófea
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
....
alatriste
Nem kéne kicsit upgradelni az aláírásod? 😊
Matthew99
6/3, lehet időszerű lenne 😀
De sose tudok egy jatekos mellett dönteni. 😀
alatriste
Jovore eselyesen mar 6/1 lesz az. Az nem lehet, hogy te atkozod meg a szerencsetlen Sajtfejeket, es akit rapakolsz egy sigre, az 3 even belul repul? 8-D

SZOVAL SZEDD LE ARONT!

több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
....
alatriste
Nem kéne kicsit upgradelni az aláírásod? 😊
Matthew99
6/3, lehet időszerű lenne 😀
De sose tudok egy jatekos mellett dönteni. 😀


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 059
ez a csapat nem érdemli meg ARod-ot!!
Pep71
Pont miatta nincs hely a sapka alatt.. És azt sem tudom elképzelni, hogy ne egyeztettek volna a Főnivel is arról, hogy legyen-e CD trade.

4.kör..azzal sokra megy majd a csapat..
Pep71
így legalább valamit kaptunk érte.
Amúgy sem akart itt játszani. Több ilyen kiszólása is volt. S ha jól emlékszem, a draftkor sem volt a legboldogabb.
Sajnálom őt, de ez van. Next man up...
James007
milyen next man up?? mikor dix-en kívül így sem volt másik normális safety a csapatban?? megint ez a CB-ből safety-t csinál majd a csapat..persze, mert itt annyira be szokott ez válni..lásd Randall, csak nála fordítva játszották el, aztán el lett tradelve a Brownshoz és ott safety-ként ami a rendes posztja mindjárt jól játszott, a Packers-be meg használhatatlannak látszott..
Nem ARod miatt nincs pénz, hanem ahogy, alatriste is írta, Cobb meg CM féle túlfizetések miatt, a másik, hogy, ARod-ot mindenképpen meg kell fizetni, mert nélküle ez a csapat bottom10, de Cobb vagy CM hiányát simán elbírná a csapat.
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
....
alatriste
Nem kéne kicsit upgradelni az aláírásod? 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
hegedusggergo Green Bay Packers 103
Na ennyit Ty-ról. Megőrzöm azt a szép emléket, mikor punt vagy kirúgás után csinált egy okos játékot és kilépve (elterülve) nyúlt vissza a lasztiért. Szóval van agya, csak vasárnap begőzölt.
HHCD: lehetett rá számítani, csak nem tudom mi a terv.
"Kíváncsian" várom MM nyilatkozatát: pad level, fundamentals, basic plays.
Egyre jobban irritál ez a pali.
Tactful Cactus
az nem cobb volt véletlenül?
hegedusggergo
my bad, mind2n eljátszották

On any given Sunday you're gonna win or you're gonna lose. The point is - can you win or lose like a man?
több mint 5 éve
hegedusggergo Green Bay Packers 103
Na ennyit Ty-ról. Megőrzöm azt a szép emléket, mikor punt vagy kirúgás után csinált egy okos játékot és kilépve (elterülve) nyúlt vissza a lasztiért. Szóval van agya, csak vasárnap begőzölt.
HHCD: lehetett rá számítani, csak nem tudom mi a terv.
"Kíváncsian" várom MM nyilatkozatát: pad level, fundamentals, basic plays.
Egyre jobban irritál ez a pali.
Tactful Cactus
az nem cobb volt véletlenül?

On any given Sunday you're gonna win or you're gonna lose. The point is - can you win or lose like a man?