Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 5 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 622
Amikor saját maga elkezdte szivárogtatni h utolsó szezonjai itt..számomra biztos volt h megy, sajnos.. ha nem most akkor szezon végén , ingyen
Valaki elmondhatná h mi volt vele a bajunk , de nincs kétségem h MM-től csak bullshitt duma jön majd.,,
Így szerintem a következő lesz a helyzet tényleg komolyan gondolhatjuk h Josh Jackson-ból safety-t faragunk ..nem hiszem h Josh Jones venné át a helyét az eddigi jegelése miatt.
Valószínűleg Breelandat is aktivizáljuk
Az igazi bajom az árral van ,minimum egy 3. kört vártam ..csak hát ugye mindenki tudta h el akarjuk passzolni nyáron lejáró volt ,elég szar szitu.
Nagy huzás a rézbőrüektől .. :/
Gute első komolyabb húzása ami nem igen tetszik..
több mint 5 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
ez a csapat nem érdemli meg ARod-ot!!
Pep71
Pont miatta nincs hely a sapka alatt.. És azt sem tudom elképzelni, hogy ne egyeztettek volna a Főnivel is arról, hogy legyen-e CD trade.

4.kör..azzal sokra megy majd a csapat..
Pep71
így legalább valamit kaptunk érte.
Amúgy sem akart itt játszani. Több ilyen kiszólása is volt. S ha jól emlékszem, a draftkor sem volt a legboldogabb.
Sajnálom őt, de ez van. Next man up...
több mint 5 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
The Green Bay Packers traded head coach Mike McCarthy to the Cleveland Browns for a 1st and 3rd pick in 2019 and Damarious Randall.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 5 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
ez a csapat nem érdemli meg ARod-ot!!
vicc..mondjuk valószínűleg nem lesz meg a PO, de azért nem a védelem egyik legjobb játékosát kéne elküldeni, aki nem hagyott ki egyetlen mérkőzést sem NFL pályafutása során, ha jól tudom, hanem mondjuk MM-et kéne végre elzavarni, a marha időkéréseivel együtt. 4.kör..azzal sokra megy majd a csapat..
Pep71
Fogalmazzunk ugy, h egy elsokoros, minden meccsen rendelkezesre allo ProBowlert, a szezon kozepen, egy need posztrol elcsereltunk a nagy semmire...
több mint 5 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
Úgyis nagy a mélység safety poszton nálatok, Haha-ért korrekt ár a 4.kör.
Nem értem ezt a csalódottságot...
Itt az NFC-be amúgy is csak ilyen irányítók jöhetnek szemben egy esetleges playoff meccsen, mint Brees, Goff, Wentz, Ryan, Cousins.

Irónia OFF!

Hayward szindróma, pár év és top5-10 lesz a posztján.
több mint 5 éve
casaubon Green Bay Packers 2 142
Azon lehet vitatkozni, hogy meg kellett volna-e tartani es megfizetni jovore, de ha a vezetes ugy dontott, hogy jovore o mar nem lesz itt, akkor a 4. kor realis. Ha FA-kent tavozik, akkor a comp pick 4-5. kor lett volna, de csak egy evvel kesobb.
több mint 5 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 059
ez a csapat nem érdemli meg ARod-ot!!
vicc..mondjuk valószínűleg nem lesz meg a PO, de azért nem a védelem egyik legjobb játékosát kéne elküldeni, aki nem hagyott ki egyetlen mérkőzést sem NFL pályafutása során, ha jól tudom, hanem mondjuk MM-et kéne végre elzavarni, a marha időkéréseivel együtt. 4.kör..azzal sokra megy majd a csapat..
több mint 5 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Nem hiszem el! 😕
Clinton-Dix egy remek safety!
Szét fognak passzolni minket 😕
alatriste
Sztem Tramon megy a helyere -tipikus CB nyugdij elotti levezetes lenne, esetleg Jackson. Breeland erkezese kicsit mas mevilagitasba helyezi a dolgot.
De nagy kar erte, remekul IS tudott jatszani. Duhito masodviragzast fogunk latni tole. Elhiszem, h jovore nagy-nagy draftot tervezunk, de HHCD szinte ingyen kidobasaval labon lottuk magunkat.
Olyan, mintha nem nagyon biznank a rajatszasban, dobaljuk kifele a ballasztot.
Azert azt hittem, valakit szerzunk is ma!
több mint 5 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
4. kört kaptok érte.
Beki
hát ez kevésnek tűnik, szinte alig hiányzott meccsekről.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
4. kört kaptok érte.
Beki
kabaré!


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
4. kört kaptok érte.
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nem hiszem el! 😕
Clinton-Dix egy remek safety!
Szét fognak passzolni minket 😕


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
casaubon Green Bay Packers 2 142
Dante Fowler viszont a Ramshet megy, pedig en biztam benne 😕
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Máshová nem bírtátok elpasszolni....................................
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Source: #Packers S Haha Clinton-Dix has been traded to the #Redskins.
több mint 5 éve
casaubon Green Bay Packers 2 142
Ty Monty megkapta a büntit irány a Ravens
dande
Elvileg egy jovo evi hetedik koros pickert cserebe.
casaubon
Ha cuttal számoltunk akkor ez netto nyereség. De nyilván szinte semmi.
Minden jót neki, de mi szerintem megleszünk a 2 fiatal RB-vel.
alatriste
Egy harmadik RB mindenkepp kell majd, gondolva az esetleges serulesekre is. De ilyet boven talalni a FA-ek kozott.
több mint 5 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 622
Ty Monty megkapta a büntit irány a Ravens
dande
Elvileg egy jovo evi hetedik koros pickert cserebe.
casaubon
Ha cuttal számoltunk akkor ez netto nyereség. De nyilván szinte semmi.
Minden jót neki, de mi szerintem megleszünk a 2 fiatal RB-vel.
alatriste
Mindenképpen jo döntés és nem azért amit csinált a hétvégén , semmi értelme nem volt annak a pár snapnek amit kapott , sokkal jobb ha azokat is Aaron Jones kapja , nyáron úgysem hosszabítottunk volna vele , semminél több ez is .

Szerkesztette: nando89
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ty Monty megkapta a büntit irány a Ravens
dande
Elvileg egy jovo evi hetedik koros pickert cserebe.
casaubon
Ja, 2020 7.kör Rodgers s MM nagyon pipa lehetett rá 😊
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ty Monty megkapta a büntit irány a Ravens
dande
Elvileg egy jovo evi hetedik koros pickert cserebe.
casaubon
Ha cuttal számoltunk akkor ez netto nyereség. De nyilván szinte semmi.
Minden jót neki, de mi szerintem megleszünk a 2 fiatal RB-vel.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
casaubon Green Bay Packers 2 142
Ty Monty megkapta a büntit irány a Ravens
dande
Elvileg egy jovo evi hetedik koros pickert cserebe.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ty Monty megkapta a büntit irány a Ravens

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Huauaaa: Monty es a visszahordas
 youtu.be/qBWYvCo8Rvw
több mint 5 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Mihály 😀
Amúgy egy Super Bowlon érdekesebb lenne a móka 😊
Wyatt
Igaz 😀
Ez sajnos nem fog összejönni idén, de majd jövőre, ahogy Újpesten mondják!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mihály 😀
Amúgy egy Super Bowlon érdekesebb lenne a móka 😊

több mint 5 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
A közelgő MNF NBC promója Jordán Miklóssal Mihállyal:



Szerkesztette: Gergőbácsi

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.