Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 6 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
A Bears elleni hazai MNF pocsék volt. A Lions elég sok passzolt yardot enged, a kérdés hogy MM mennyit fog?

Szerkesztette: Tactful Cactus

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 6 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 233 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club


egyszerűbb, mint leírni...

++++ Kevin King ---- Questionable

több mint 6 éve
casaubon Green Bay Packers 2 142
Spriggs az egyik, aki visszater IR-rol. Azaz, mar csak egyvalaki kerulhet onnan vissza a keretbe...
több mint 6 éve
casaubon Green Bay Packers 2 142
Barclay --> Lions
gamerkr
Halovány reménysugár a hétfői meccs előtt. Persze csak ha játszik.
SBL
Csere OT/OG.
Ha nem sérül meg két ember akkor nem lát pályát.
Bazzani
elnézve mi történt eddig többek között a Packers vagy épp a Redskins támadófalembereivel, erre azért van esély.
több mint 6 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Barclay --> Lions
gamerkr
Halovány reménysugár a hétfői meccs előtt. Persze csak ha játszik.
SBL
Csere OT/OG.
Ha nem sérül meg két ember akkor nem lát pályát.
Bazzani
Ehhh. Szegény embert még az ág is húzza.
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Barclay --> Lions
gamerkr
Halovány reménysugár a hétfői meccs előtt. Persze csak ha játszik.
SBL
Csere OT/OG.
Ha nem sérül meg két ember akkor nem lát pályát.

Szerkesztette: Bazzani

több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Hát ide sem kellett:
Packers released DT Ricky Jean-Francois.
több mint 6 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Barclay --> Lions
gamerkr
Halovány reménysugár a hétfői meccs előtt. Persze csak ha játszik.
több mint 6 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 233 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Barclay --> Lions

több mint 6 éve
Green & Gold Green Bay Packers 190
Állítólag a Rams hajlandó lenne beáldozni a jövő évi,természetesen nekünk idegenben játszódó meccset!Azt hoznák át Londonba,mert a Packers hallani sem akar arról,hogy hazai meccset Londonban játszon!Ebben rengeteg még a találgatás,de legalább már szóba került!

[color=zöld][/color]Sajtfej!
több mint 6 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Szóba került egy esetleges 2018-as londoni Packers-meccs. Fogadjunk a GB SB győzelemére és egy hetet még maradhatunk is.
In Hundley we trust!

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 6 éve
jabi Green Bay Packers 128
Családi sértések alatt mit kell érteni?

Nekem is úgy tűnt még AR-rel a fedélzeten is hogy fájdalmasan kevés labda megy felé, viszont ha felé ment azok se jöttek be nagyon, sztem hiányzott az összhang még. Szvsz a méretei miatt viszont Hundley dobálhatna rá, talán nehezebb eltéveszteni egy ekkora célpontot illetve nem is olyan fürge mint egy WR 😀
több mint 6 éve
Pack3r Green Bay Packers 139
Nem ártana, ha Bennett maradna, még a végén képesek leszünk a jövő évi drafton CB helyett TE-t húzni...
Barrt és a hasonló gyökereket meg az ilyen gyönyörű gesztusok után minimum addig kellene eltiltani, ameddig a miattuk megsérült játékos vissza nem tér a pályára.
több mint 6 éve
vasza Green Bay Packers 59
PHC-s fórumtársunk talált egy videót, ami a Rodgers-Barr ütközés után történt. Áron elég zabos volt, amikor levitték és a bíróknak magyarázott. Miért is?
 instagram.com/p/Bazk-_jniZS/
Gyönyörű gesztus, ami azért pár kérdést felvet az esettel kapcsolatban.
több mint 6 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 233 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Bennett visszavonul az év végén.
gamerkr
Fenntartásokkal kezelném még. Családi sértések érték őket az idei szezonban, és ki is fejezte Bennett, hogy csalódott. Azonban mivel 3évre írt ide alá, ha jövőre visszavonul vissza kell fizetnie pár dodot. Ez, illetve az, hogy jövőre nem Hundley dobálna neki szerintem még visszabillentheti. Csak egy picit pihenni kell a dolognak.
alatriste
Egyelore mondjuk nem igazan hozza a penzehez illo teljesitmenyt... mert az OK, hogy a blokkolasban fontos szerepe van, javult is ebben a csapat, de egy tight end akkor kap ekkora fizetest, ha elkapasoknal ennel joval megbizhatobban teljesit.
casaubon
nekem is az fáj, hogy rohadtul nem használjuk/használtuk - A-Roddal sem - , főleg a vörös zónában.

több mint 6 éve
casaubon Green Bay Packers 2 142
Bennett visszavonul az év végén.
gamerkr
Fenntartásokkal kezelném még. Családi sértések érték őket az idei szezonban, és ki is fejezte Bennett, hogy csalódott. Azonban mivel 3évre írt ide alá, ha jövőre visszavonul vissza kell fizetnie pár dodot. Ez, illetve az, hogy jövőre nem Hundley dobálna neki szerintem még visszabillentheti. Csak egy picit pihenni kell a dolognak.
alatriste
Egyelore mondjuk nem igazan hozza a penzehez illo teljesitmenyt... mert az OK, hogy a blokkolasban fontos szerepe van, javult is ebben a csapat, de egy tight end akkor kap ekkora fizetest, ha elkapasoknal ennel joval megbizhatobban teljesit.
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Bennett visszavonul az év végén.
gamerkr
Fenntartásokkal kezelném még. Családi sértések érték őket az idei szezonban, és ki is fejezte Bennett, hogy csalódott. Azonban mivel 3évre írt ide alá, ha jövőre visszavonul vissza kell fizetnie pár dodot. Ez, illetve az, hogy jövőre nem Hundley dobálna neki szerintem még visszabillentheti. Csak egy picit pihenni kell a dolognak.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 233 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Bennett visszavonul az év végén.

több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 416 — Colts fan
Akkor és most képek. Nálam sikerült pár mosolyt előcsalnia.

Bakhtiari, Crosby és persze ARod a kedvencek.

 www.packers.com/photos/photo-gallery/Flashback-Friday-Packers-then--now/489234b0-9e0c-42d8-9b6a-207823a38d1e?campaign=sf126593906_FB_C-Content-GB_CT-Photo%20Gallery-GB_sf126593906&sf126593906=1
alatriste
Aztak.... Matthewsnak és Jake Ryannek milyen "egybeizom" nyaka van 😀
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Akkor és most képek. Nálam sikerült pár mosolyt előcsalnia.

Bakhtiari, Crosby és persze ARod a kedvencek.

 www.packers.com/photos/photo-gallery/Flashback-Friday-Packers-then--now/489234b0-9e0c-42d8-9b6a-207823a38d1e?campaign=sf126593906_FB_C-Content-GB_CT-Photo%20Gallery-GB_sf126593906&sf126593906=1

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 662 — twitch@citromail.hu
... de ha fogadni kellene, akkor en inkabb arra tennek, hogy mar csak jovore jatszik majd.
casaubon
Már csak azt kell különválasztani, hogy januárban vagy szeptemberben, mert nagyon nem mindegy.
uatu
Nem években mérjük az idő múlását, hanem szezonokban. 😊
több mint 6 éve
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
... de ha fogadni kellene, akkor en inkabb arra tennek, hogy mar csak jovore jatszik majd.
casaubon
Már csak azt kell különválasztani, hogy januárban vagy szeptemberben, mert nagyon nem mindegy.
több mint 6 éve
casaubon Green Bay Packers 2 142
Hirterlen nem is tudom, hogy volt-e már visszapörgetni pedig most nem akartam, de a kézenfekvő dolog bekövetkezett még múlthéten (talán 20.-án). Rodgers IRen. 8 hétig nem térhet vissza papiron. Idén már nem fog játszani gyakorlatilag.
alatriste
elvileg az utolso ket fordulora terhetne vissza. ha meg lesz esely a rajatszasra, es fel is epul, akkor meg lathatjuk iden. a heten arrol is irtak valahol, hogy hat het mulva kezdhet ujra dobalni. de ha fogadni kellene, akkor en inkabb arra tennek, hogy mar csak jovore jatszik majd.
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hirterlen nem is tudom, hogy volt-e már visszapörgetni pedig most nem akartam, de a kézenfekvő dolog bekövetkezett még múlthéten (talán 20.-án). Rodgers IRen. 8 hétig nem térhet vissza papiron. Idén már nem fog játszani gyakorlatilag.
alatriste
Ellenünk még pont játszhat az utolsó héten. 😀

Ja és Barclay nálunk járt viziten.
Csak, hogy jó hírt is kapjatok...

több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Hirterlen nem is tudom, hogy volt-e már visszapörgetni pedig most nem akartam, de a kézenfekvő dolog bekövetkezett még múlthéten (talán 20.-án). Rodgers IRen. 8 hétig nem térhet vissza papiron. Idén már nem fog játszani gyakorlatilag.


Liverpool Fc fan