Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 438
 www.sbnation.com/nfl/2017/11/8/16625812/packers-release-martellus-bennett
casaubon
Hát ennyi erővel maradhatott volna Cook is
több mint 6 éve
casaubon Green Bay Packers 2 142
 www.sbnation.com/nfl/2017/11/8/16625812/packers-release-martellus-bennett
több mint 6 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Mondanám,hogy menjünk rá a jó draftcetlire,de TT-t ismerve 1/8-ra is valami negyedik körben is megszerezhető, lacrosse játékosból konvertált CB-t választana,valami teljesen ismeretlen egyetemről.
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 438
Maradnak a következők: WAS, NYG, MIN, CHI, TB, ARI, SF
Képes valaki komolyan azt mondani, hogy ezek között van olyan csapat, amelyiknél nagyobb esélye lenne SB-t nyerni mint Green Bay-ben?
GNG
Minnesota, kb. 1 másodperc alatt rávágtam. Basszus, ilyen Keenum-Bradford féle irányítókkal is lehet, hogy megnyerik a csoportot, mi lenne velük Rodgersszel? Belegondolni is rossz.
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Packers OT Bryan Bulaga tore his ACL and will miss the remainder of season.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
GNG Green Bay Packers 241
Ez a téma szerintem elég értelmetlen.
Nyilván a Packers Rodgersnek meg fogja adni a liga történetének a legnagyobb szerződését, ez biztos. Nincs olyan GM akit valaha az NFL környékére engednek, ha nem szerződtet egy még játékképes Aaron Rodgers-t a Packershöz. Még jeggyel se nézhetne meccset, a Network előfizetését is visszautalnák.
Favre is csak azért ment el, mert készen állt Aaron.
Az elszerződése csak abban az esetben reális, ha a Packers nem fizeti meg, de ezt meg fogja tenni.
A kérdés az, hogy találna-e jobb csapatot magának, ha feltesszük, hogy a pénz nem kérdés.

Az AFC kizárva, mert mivel van jobb helyzetben azzal, hogy beigazol Brady és Belichick konferenciájába. Manning az egész karrierjében ezzel szívott. Azzal, hogy eltradelték Jimmy G-t, gyakorlatilag kimondták, hogy a következő 2-3 évet még minimum így képzelik el. 16 csapat kizárva.

Az AFC-ben a QB kérdés tisztázva a következő csapatoknál: ATL, SEA, CAR, DET
Nagy valószínűség szerint tisztázva van: DAL, NO, PHI, LA

Maradnak a következők: WAS, NYG, MIN, CHI, TB, ARI, SF
Képes valaki komolyan azt mondani, hogy ezek között van olyan csapat, amelyiknél nagyobb esélye lenne SB-t nyerni mint Green Bay-ben?

Hát igen, kiábrándító volt a csapat. Egyetértek azzal, hogy minimum koordinátor szinten kellene vérfrissítés, mert lehet McCarthy jó edző, lehet Capers jó koordinátor, de annyira beleszürkültek GB-be, hogy az már nagyon gáz. Az, hogy 6 negyeden keresztül ne tudjon puntot kikényszeríteni egy védelem, az nem azon múlik, hogy Rodgers mezben vagy melegítőben áll a pálya szélén. Szerintem elértük azt a pontot, amikor veszíteni már nem veszíthetünk azzal, hogy Capers helyett jön egy másik Def.Coord., és arról is meg vagyok győződve, hogy bármelyik NFL HC össze tudna hozni 3 negyed alatt hazai pályán, BYE week után 3 pontot.

Én azon a véleményen vagyok, hogy TT-nek, MM-nek, DC-nek nem azért kéne mennie a szezon végén, mert térdig lehet gázolni a nálunk jobb szakemberekben, hanem mert a változás önmagában fel tud frissíteni egy csapatot. Az új edzőnek bizonyítani kell, az új edzővel tanulni kell. Ez az ami előre visz egy csapatot. Lásd Bills idén. Nem garantál ez Superbowl-t, de a sok millió dolláros gázsikért valamit csinálni kéne a vezetésnek is.
több mint 6 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 059
Kissé zavarbaejtő gondolatok. Ha bejön, amiről a faszi beszél, akkor végünk van.

 www.youtube.com/watch?v=QkHlB4km8DA
Kampman
Nem hiszem, hogy ezek a gondolatok ne fordultak volna már ezerszer Rodgers fejében is. Nem buta gyerek. Ha pedig úgy dönt, hogy elmegy olyan csapathoz, ahol tudnak mellé legalább egy közepes defense-t rakni, akkor valóban nagy szarban lesz a franchise.
Az látszik, hogy nincs meg benne feltétlen bizalom MM írányában. Valószinűleg Capers írányában még annyira sem. Persze kinek van?.
Nem tudom hisz-e abban, hogy itt újra gyűrűt nyerhet. Csak reménykedni tudunk, hogy igen és marad. Ehhez viszont a FO-nak és MM-nek is meg kell mutatni, hogy képes a megújulásra, Az a minimum, hogy TT elmegy nyugdíjba és Caperst kirúgják.

Azért az a mondat tetszett, hogy látva azt, hogy mennyire Rodgers-szen múlott az, hogy eddig sikeres volt a Green Bay a ligának visszamenőlegesen 5 MVP címet oda kellene ítélnie neki.
SBL
MM és a feltétlen bizalom 😀
 twitter.com/cjzer0/status/912083184745111552?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=https%3A%2F%2Fbowl.hu%2Fforum%2Fnfl-csapatforumok%2Fgreen-bay-packers
több mint 6 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Kissé zavarbaejtő gondolatok. Ha bejön, amiről a faszi beszél, akkor végünk van.

 www.youtube.com/watch?v=QkHlB4km8DA
Kampman
Nem hiszem, hogy ezek a gondolatok ne fordultak volna már ezerszer Rodgers fejében is. Nem buta gyerek. Ha pedig úgy dönt, hogy elmegy olyan csapathoz, ahol tudnak mellé legalább egy közepes defense-t rakni, akkor valóban nagy szarban lesz a franchise.
Az látszik, hogy nincs meg benne feltétlen bizalom MM írányában. Valószinűleg Capers írányában még annyira sem. Persze kinek van?.
Nem tudom hisz-e abban, hogy itt újra gyűrűt nyerhet. Csak reménykedni tudunk, hogy igen és marad. Ehhez viszont a FO-nak és MM-nek is meg kell mutatni, hogy képes a megújulásra, Az a minimum, hogy TT elmegy nyugdíjba és Caperst kirúgják.

Azért az a mondat tetszett, hogy látva azt, hogy mennyire Rodgers-szen múlott az, hogy eddig sikeres volt a Green Bay a ligának visszamenőlegesen 5 MVP címet oda kellene ítélnie neki.
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 438
Kissé zavarbaejtő gondolatok. Ha bejön, amiről a faszi beszél, akkor végünk van.



Szerkesztette: Kampman
több mint 6 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 677 — Packers Suicide Squad
Egy kinti hsz-ben olvastam, hogy 1971 óta ez volt az első Lions meccs, amikor nem puntoltak. Nem tudom, igaz-e, de ha igen, wow. Hová süllyedtünk néhány röpke hét alatt. Istenáldotta szerencsések vagyunk Aaronnal, ameddig folytatja.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 6 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 059
Nah akkor Bulaga is off , komolyan kezdem úgy érezni h nem nagyon kéne több meccset nyerni , nyilván ez nem lesz így kimondva de akkor is . Top10- es pikk simán kinézhet.
nando89
Amúgy is max a Browns ellen van esély..esetleg Bucs..de igazad van, inkább ezeket is adják le.
Mondjuk, ha maradnak az edzők akkor mind1..volt már itt a sec-be ölve tömérdek első-második körös pick, aztán mégis egy kalap f.s az egész..😀
MM meg óriási támadóguru, én még ilyen fejlődést két hét alatt nem láttam QB-n 😀 😀 kíváncsian várom , mikor látják be, hogy ez a Hundley eddig teljesen 0..vagy az edző miatt vagy maga Hundley ilyen gyenge , de ez az igazság eddig.
több mint 6 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 622
Nah akkor Bulaga is off , komolyan kezdem úgy érezni h nem nagyon kéne több meccset nyerni , nyilván ez nem lesz így kimondva de akkor is . Top10- es pikk simán kinézhet.
több mint 6 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Miért emlékeztem én kettőre? Bocs
dande
Mert a Seahawks elleni NFC-döntőn 16-7-es állásnál 5 perccel a vége előtt Burnett nem szórakozta el Wilson 4. interceptionjét, visszavitte és nyertünk 23-14-re. A Seahawks a végén még szerzett egy TD-t, de az onside kicket Jordy simán leszedte. A Super Bowlon a Patriots ellen egy végletekig kiélezett mecccset vívtunk, míg végül 4 pont hátrányban a győzelemért támadhattunk. Már csak 20 másodperc volt hátra, amikor 1 yardra a Pats endzone-jától McCarthy egy teljesen logikus playt hívott, Kuhn begyötörte a labdát a gólvonalon túlra és nyertünk.

Te is erre emlékeztél ugye? Én igen.
Kampman

több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 438
Miért emlékeztem én kettőre? Bocs
dande
Mert a Seahawks elleni NFC-döntőn 16-7-es állásnál 5 perccel a vége előtt Burnett nem szórakozta el Wilson 4. interceptionjét, visszavitte és nyertünk 23-15-re. A Seahawks a végén még szerzett egy TD-t, de az onside kicket Jordy simán leszedte. A Super Bowlon a Patriots ellen egy végletekig kiélezett mecccset vívtunk, míg végül 4 pont hátrányban a győzelemért támadhattunk. Már csak 20 másodperc volt hátra, amikor 1 yardra a Pats endzone-jától McCarthy egy teljesen logikus playt hívott, Kuhn begyötörte a labdát a gólvonalon túlra és nyertünk.

Te is erre emlékeztél ugye? Én igen.

Szerkesztette: Kampman
több mint 6 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Miért emlékeztem én kettőre? Bocs
dande
Remélem azért, mert a jövőbe látsz.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Miért emlékeztem én kettőre? Bocs
több mint 6 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 622
MM-t nem fogják kivágni, két SB győzelemből sokáig lehet élni. Bonyolultabb ez ennél. Ha SP-t nem vágták ki NOLAból, (s lám most alakul a történet), akkor MM-t végkép nem fogják. Szerintem. S nem is nyernétek vele feltétlenül, ha így történne.
dande
2 sb ? Jó lenne , de sajnos csak 1 , az is elég rég . Szerintem se fog menni , de Capers igen valakinek elkel majd vinnie a balhét .
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
MM-t nem fogják kivágni, két SB győzelemből sokáig lehet élni. Bonyolultabb ez ennél. Ha SP-t nem vágták ki NOLAból, (s lám most alakul a történet), akkor MM-t végkép nem fogják. Szerintem. S nem is nyernétek vele feltétlenül, ha így történne.
több mint 6 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 662 — twitch@citromail.hu
Azért ennél mindenképp több van a keretben. Az, hogy teljesen kilátástalan a játékunk azért túlzás. Capers fent ül és frankón minden meccsen ásítozik, az azért mi a fax? Nem tudnak offensben felépíteni egy normális game plant több, mint két hét alatt? Mi lett volna, ha Handleyt nem "építik fel" az évek alatt. Normális futónk mikor volt, tudunk blokkolni futáshoz? És a D ben sem idén merültek fel a gondok. Kérdem én még is mi a sz@rt csinálunk a háttérben?
több mint 6 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 622
Ez a szezon tökéletes lesz arra hogy az illetékesek végre felébredjenek .
Szépen mutatja mekkora zseni valójában is Arod , meg azt is mennyi kompetencia van az edzőkben meg úgy ám blokk a keretben , de legyen nyeljük ezt le most csak végre induljanak el a megfelelő változások .
Minimum Capersnek menni kell , neki akkor is ha mondjuk a maradék 8 meccsből nyerünk 4 et ( nem fogunk meg minek is 8-8al csak magunkat szivatnánk draft ügyben ).
Szóval Capers , de az igazság h nálam MM is lapát szép volt jó volt ,elég volt , elfáradt ez a dolog .
Szomorú h 15 nap alatt annyit sikerült kitalálni h Hundleyval a Los mögé dobáltatjuk a labdát , aztán majd Wr-ek megoldják , nyilván Hundley képességei limitáltak de ez akkor is kurva kevés volt .
Szóval fusson le gyorsan a szezon maradék része ( ilyet írni 😕 ) kerüljünk jo draft poziba , érkezzen mindenképp pass rusher...Hozzuk meg a megfelelő személyi változtatásokat ,aztán házat ökröt marhát dobjunk fel Arod utcso 3-4 premier évére mert utána már látjuk mi várhat ránk .
több mint 6 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 059
ezért kár volt fent maradni...két hét alatt sem a D# sem az Offense nem tudott javulni semmi érdemlegeset...ezek a 3&10-16-ok folyamatosan benyelve, egy-egy jó játék után...
A-Rod nélkül ennyit tud ez a csapat, ilyen edzők keze alatt, ez van, sajnos.
több mint 6 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Ettől azért szerintem mindenki többet várt. Lehet Hundley-t kritizálni, de nem volt puntja a Lionsnak és nyeltünk 360 yardot. Nyilván ez sem fog Capers parókájába kerülni.
Tactful Cactus
Pedig én már csak azt várom a szezontól, hogy a végén nyugdíjazzák az öreget. Ha így folytatódik (és erre jó esély van) akkor nagyon gyalázatos lesz a vége és MM-nak valakit be kell majd áldoznia, hogy mentse a seggét. És most nem lesz elég egy TE edző.
több mint 6 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
OUCH
 twitter.com/NFLonFOX/status/927735398968594432
iktriad
"Rookie" mistake. A meccs elején látszott rajta, hogy nagyon izgul. A második félidőben kicsit nyugodtabb volt. Akkor jobban is ment neki. Majd belejön!
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 148 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
OUCH
 twitter.com/NFLonFOX/status/927735398968594432
több mint 6 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Ettől azért szerintem mindenki többet várt. Lehet Hundley-t kritizálni, de nem volt puntja a Lionsnak és nyeltünk 360 yardot. Nyilván ez sem fog Capers parókájába kerülni.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!