Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 6 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
Hát ez a szezon vélhetőleg kuka, pedig ez a Vikings nem extra, a Lions csúcsfizetésű dobógépe pedig még mindig a pénzt számolja, ahelyett, hogy játszana.
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ahhoz képest, hogy kiesett Bulaga, Bakhtiari, Taylor (3 kezdő OL), a sec 80%-a, és RODGERS! Nem kaptunk nagy verést. A szezonnak vélhetően annyi. Tudjuk, mit jelent AR a csapatnak. Ha van pótolhatatlan játékos ebben a ligában akkor az Rodgers a Green Baynek. Kiváncsi leszek kit kukázunk össze, akár kezdőnek akár Hundley mögé.

A sok birózó azért remélem megnézi majd a meccsünket, de őszintén azt a részét leszarom.

Hogy legalábbb pozitiv hangulattal fejezzem be, Clark igen komolyat játszott, és Randall is néhol játékosnak tűnt (persze nem egész meccsen). KB a szünetbe kezdtem el nézni igy csak pörgettem és pörgettem a játékokat, tervezem újranézni, bár biztos fájni fog a szivem.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
#respect

 twitter.com/RSherman_25/status/919615565693566976

több mint 6 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 662 — twitch@citromail.hu
Az is ritka, hogy egy csapat injury reportja szarabbul néz ki, mint a mienk. | Mondjuk Burnett és King miatt csak épphogy |

Úgy látszik, hogy a medvék kellemesen leamortizálnak mindenkit a csoportból..

 www.packers.com/team/injury-report.html
James007
azért ebből a szempontból a Giantset nem lehet utolérni (remélhetőleg): a három legjobb védőjük közül kettő, a kezdő center és futó, és az épkézláb elkapók közül az, aki még nincs IR-en.
casaubon
Sikerült beelőzni...Mondhatjuk vége a szezonunknak.
több mint 6 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
se Burnett, se House, se King.
Ez Rollins-Randall-Hawkins triót jelent hátul ma estére.

több mint 6 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Durva, hogy az MM-éra alatt a 12. Vikings QB kezd ellenünk.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 6 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club


nem lesz egyszerű a védelemnek, ha hiányzik majd Bradford és/vagy Diggs a túloldalt...

több mint 6 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
Az is ritka, hogy egy csapat injury reportja szarabbul néz ki, mint a mienk. | Mondjuk Burnett és King miatt csak épphogy |

Úgy látszik, hogy a medvék kellemesen leamortizálnak mindenkit a csoportból..

 www.packers.com/team/injury-report.html
James007
azért ebből a szempontból a Giantset nem lehet utolérni (remélhetőleg): a három legjobb védőjük közül kettő, a kezdő center és futó, és az épkézláb elkapók közül az, aki még nincs IR-en.
casaubon
Jogos, de én igazából az aktuális ellenfelekre gondoltam. Ott eddig még mi voltunk rosszabb eü állapotban.
több mint 6 éve
casaubon Green Bay Packers 2 142
Az is ritka, hogy egy csapat injury reportja szarabbul néz ki, mint a mienk. | Mondjuk Burnett és King miatt csak épphogy |

Úgy látszik, hogy a medvék kellemesen leamortizálnak mindenkit a csoportból..

 www.packers.com/team/injury-report.html
James007
azért ebből a szempontból a Giantset nem lehet utolérni (remélhetőleg): a három legjobb védőjük közül kettő, a kezdő center és futó, és az épkézláb elkapók közül az, aki még nincs IR-en.
több mint 6 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
Az is ritka, hogy egy csapat injury reportja szarabbul néz ki, mint a mienk. | Mondjuk Burnett és King miatt csak épphogy |

Úgy látszik, hogy a medvék kellemesen leamortizálnak mindenkit a csoportból..

 www.packers.com/team/injury-report.html
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A. A. Ron Rodgers lett a hét támadója az NFC-ben.
 twitter.com/RLiuNFL/status/918107109098754048
több mint 6 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Tényleg jól megy Dallasban mostanság nekünk, Adams és Jones nagyon nagyot játszottak.
Azért a belső lyukakban is tud futni ez a srác. Kíváncsi vagyok az alapos videózások után, mennyi marad benne a Vikes ellen. Mindenesetre én bizakodó vagyok.

...és akkor most Monty kezdjen vagy maradjon Jones?
Burnett visszatért végül a meccsbe, miután ápolni kellett?

Közben Hyde újabb int-et jegyzett, így néggyel vezeti a ligát. Az öreg Peppers meg 5,5 sacknél van 😊

több mint 6 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Ezek azok a meccsek amik emlékezetessé teszik a szezonokat, szerencsére nekünk valahogy mindig kijut belőlük. (Thansk Arod). Aaron Jones pedig állat, sokkal dinamikusabban mozog mint Montgomery és a "vision" is rendben van.
JayB
Meg a Cowboys runD is 😛 😀 bocsi, nem hagyhattam ki 😊
Cowboykarcsi90
Ne rontsd el az örömünket! 😊
Tudod mennyire vártuk a tavalyi futás=kínlódás után, hogy legyen egy futója a csapatnak, akiben megvan a sebesség, a gyors írányváltás, a jó helyzetfelismerés, stb? (Ok, Monthynak voltak jó meccsei, de összeségében nem volt kimagasló.)
Egyébként nem vagytok olyan rosszak futás ellen. Holtversenyben a 12. legtöbb yard. Középmezőny alja. Vannak rosszakbak. Pl. mi.😊

Szerkesztette: SBL
több mint 6 éve
casaubon Green Bay Packers 2 142
egy kis érdekesség, a PFF osztályzatai alapján a meccs öt legjobb teljesítményt nyújtó játékosa mind packersös volt:

HB Aaron Jones, 86.5 overall grade
G Jahri Evans, 85.6 overall grade
QB Aaron Rodgers, 84.9 overall grade
DL Kenny Clark, 83.1 overall grade
CB Damarious Randall, 82.7 overall grade

csak utánuk jött La'el Collins 82.1-gyel

mellesleg a sokat (és sokszor joggal) szidott Randall 60 snapet volt a pályán, de csak egyetlen elkapást engedett, igaz, az TD lett, de bravúr kellett hozzá Bryanttől. használt neki a múltkori fegyelmezés?
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Ezek azok a meccsek amik emlékezetessé teszik a szezonokat, szerencsére nekünk valahogy mindig kijut belőlük. (Thansk Arod). Aaron Jones pedig állat, sokkal dinamikusabban mozog mint Montgomery és a "vision" is rendben van.
JayB
Meg a Cowboys runD is 😛 😀 bocsi, nem hagyhattam ki 😊

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Ezek azok a meccsek amik emlékezetessé teszik a szezonokat, szerencsére nekünk valahogy mindig kijut belőlük. (Thansk Arod). Aaron Jones pedig állat, sokkal dinamikusabban mozog mint Montgomery és a "vision" is rendben van.
több mint 6 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Hmmm... Uraim! Tegnap nyert a csapat. Egy nagyon fontos W, egy nagyon jó meccsen, egy nagyon jó ellenfél ellen, (főleg O oldalon) egy kis szerencsével. a mi oldalunkon.
Ehhez képest nagyon nagy a csönd itt.
SBL
A csendes többség csapata vagyunk.
Kampman
Én úgy tudtam a bíróké.
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 421
Hmmm... Uraim! Tegnap nyert a csapat. Egy nagyon fontos W, egy nagyon jó meccsen, egy nagyon jó ellenfél ellen, (főleg O oldalon) egy kis szerencsével. a mi oldalunkon.
Ehhez képest nagyon nagy a csönd itt.
SBL
A csendes többség csapata vagyunk.
több mint 6 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Hmmm... Uraim! Tegnap nyert a csapat. Egy nagyon fontos W, egy nagyon jó meccsen, egy nagyon jó ellenfél ellen, (főleg O oldalon) egy kis szerencsével. a mi oldalunkon.
Ehhez képest nagyon nagy a csönd itt.
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Basszátok meg, Rodgers valami kúrva jó játékos! 😛 Értékeljétek 😉

Gratula amúgy, emberes volt!

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 662 — twitch@citromail.hu
Ez megint csak epikusra sikeredett. Egy olyan közel 9 perces(demoralizáló) drive után ezt így megcsinálni egy időkéréssel, alig több, mint egyetlen perc alatt. A Jones-al végre van élvezhető futójátékunk is, még egy ilyen több sebből vérző fal mögött is. Jó lenne végre összeállna a támadó fal, és akkor már csak a D miatt főhetne a fejünk...
több mint 6 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Úgy tűnik Daniels, Adams, House, Bakhtiari és Bulaga is OK.
Gergőbácsi
Erre a meccsre nagyob kell mindenki!
Remélem Arod megcincálja a sec.-t,a mi Front7 megfogja a futást és az O-line összeáll és kitart a végéig!!!
Green & Gold
Azért én lehet nem játszatnám Adams-ot vagy csak nagyon keveset. Nagyon nagyot kapott. Hiába nyílvánították a játékra alkalmasnak lehet még benne egy kis félsz.
SBL
De jó, hogy nem hallgattak rám!
több mint 6 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Igen jó meccs volt. Ha Prescott nem szalad be a végén, megnyerik.A 2 Aaron és Davante hozta a nem kötelezőt. Meg kell nézni józanul is!

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 6 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Bulaga próbálgatta a bokáját. Más nem is volt a pályán. Simán benne van, hogy 4 snap után padozik. Sajnos.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 6 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Reméljük Taylor ugyanolyan jó lesz LT-ben, mint múltkor

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.