NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 067 — LIGHTS OUT!
Állítólag BoB lenyilatkozta, hogy Mathieu safety lesz. Ami miatt anno én vakartam a fejem a Reid draftnál. ( Jah és kiderült ,hogy Igor átvert)

több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 067 — LIGHTS OUT!
Eddigi UDFA lista :
DB David Bellamy, RB Davin Coleman, OT Anthony Coyle, DE Mason Gentry, WR Steve Ishmael, OT K.J. Malone, DL Kingsley Opara, WR Vyncint Smith, LS Drew Van Maanen

több mint 5 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
Reid (S) pick ígéretesnek tűnik, néhányan az első kör végére második elejére várták (bár kicsit furálom, hogy a ball skillt említik erősségnek, ehhez képest combineon majdnem minden labdát elejtett).
Battleredblogon Rankin-t (OT/OG) írták a legjobb bent maradt offensive falembernek, biztos harcban lesz egy kezdő pozícióért.
Akinst (TE) a mi edzői stábunk edzette a senior bowlon, és ezek szerint tetszett BoB-nak, amit látott.
Coutee (WR) tavalyai 1500 yard, 10 td statja elég meggyőző, valószínű returnként is kipróbáljuk majd.
Ejiofornak (DE) volt egy elég jó 2016-os éve (10+ sack), és videók alapján elég sok pass rush technikát ismer, talán a 4-3 as felállásunkban juthat neki először szerep.
Többiekről nem sok tudok, de a vége az úgyis nagyon lutri.

Összeségében - az első két kör hiánya miatt - valószínű ennek a draft classnak nem lesz túl nagy impactje, de ha már 1 vagy 2 kezdő és stabil backup kiesik belőle, akkor már sikeresnek lesz mondható
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 067 — LIGHTS OUT!
3/4 Justin Reid S Stanford
3/16 Martinas Rankin C Mississippi St.
3/34 Jordan Akins TE Central Florida
4/3 Keke Coutee WR Texas Tech
6/3 Duke Ejiofor DE Wake Forest
6/37 Jordan Thomas TE Mississippi St.
6/40 Peter Kalambayi EDGE Stanford
7/4 Jermaine Kelly DB San Jose St.

Limitált forrásból szerintem kifejezzen jó lett. Sokkal inkább BPA húzásokat érzek jó pár helyen, bár need posztokra is jöttek azért. Első 5 pick ami leginkább tetszetős számomra , Reid 3. körben nagy steal, 1. kör környéki prospect volt szerintem.

több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 067 — LIGHTS OUT!
Nagyon bírom Keke Coutee így a 4. kör elejére, gondolom most már akkor BPA megy, mert WR nem feltétlen kellett , bár ki hogy ítéli meg Braxton Millert meg Bruce Ellingtont.

több mint 6 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
TE jött , 3/34re. Én nagyon bírom , blokkolni meg kell tanulni , de elkapásban nagyon jó lesz.
Sixo
Na neki nagyon örülök, tehetséges srac, ráadásul GM játékban a 7/34-es pickkel húztam, nincs csapat ahol hamarabb kezdo lehet 😀 (annak idején Mercilust is én huztam, úgyhogy ez lehet jó ómen 😊.)

több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 067 — LIGHTS OUT!
TE jött , 3/34re. Én nagyon bírom , blokkolni meg kell tanulni , de elkapásban nagyon jó lesz.

több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 067 — LIGHTS OUT!
Jött OL-be Martinas Rankin. Mint Reid ő is rendkívül sokoldalú , ami nagyon jól jöhet. Bár minden OL poszton bevethető, sanszos , hogy OT lesz mivel az nincs.

több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 067 — LIGHTS OUT!
Justin Reid . Gondolom box safety-nek szánják Hal helyére ,de majd meglátjuk. Nagy érték a 3. körben.

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Az gáz ha a legoptimistább kimenetel szerint is csak 9-7et tudok elképzelni?
samu09
Miért vagy ennyire pesszimista? Ha Watson 100%-osan tér vissza, és ugyanazt nyújtja mint tavaly, eaetleg érettebb játékkal megspékelve, a határ a csillagos ég.
iktriad
de az akkor is csak három meccs...
sutianap
Plusz azokon a meccseken ahol nem volt teljesen tehetségtelen a védelem ott INT is jött bőven.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Az gáz ha a legoptimistább kimenetel szerint is csak 9-7et tudok elképzelni?
samu09
Miért vagy ennyire pesszimista? Ha Watson 100%-osan tér vissza, és ugyanazt nyújtja mint tavaly, eaetleg érettebb játékkal megspékelve, a határ a csillagos ég.
iktriad
de az akkor is csak három meccs...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Én se tudok elképzelni 9-7-nél jobbat, ott korul leszunk.

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 960 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az gáz ha a legoptimistább kimenetel szerint is csak 9-7et tudok elképzelni?
samu09
Miért vagy ennyire pesszimista? Ha Watson 100%-osan tér vissza, és ugyanazt nyújtja mint tavaly, eaetleg érettebb játékkal megspékelve, a határ a csillagos ég.
több mint 6 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 915 — I like the Texans, I like who we are
Az gáz ha a legoptimistább kimenetel szerint is csak 9-7et tudok elképzelni?
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 960 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Idie menetrend 3 prime time meccsel. Szezonnyitó az anyaegyesülettel. A texasi derbi SNF-es lesz.
több mint 6 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
Kevin Johnson egészségére nem igazán lehet adni,meg most valaki megsérül,akkor ugyanúgy ugrik az egész,padra kerül valaki Jolly Jokernek. Colvin szerintem oldalvonalnál fog játszani és nem nickelt. Melletti most vagy JoJo vagy Kevin Johnson és nálam is Jackson kerül padra. Szerintem egy safetyt még fogunk hozni,mert ott nem vagyunk meg,plusz belefér a költségekbe.

Akárhogyan is lesz,Crennel tuti örül,hogy Honeybadgerrel variálhat állandóan. Elég durva blitz csomagot tud össze állítani egy Watt-Clowney-Whitney-HB-Mckinney(Ilb-hez képest tavaly sok nyomást helyezett az irányítóra). Futás ellen is elég szép potenciál van a gárdában.
nagymarceee
Nem tudom mennyit fejlődött Colvin a vonal mellett, illetve egy komoly front7-nel milyen lesz, de voltak vele bajok bőven amikor nem nickelt játszott.

Szerkesztette: Giowa

több mint 6 éve
nagymarceee Houston Texans 126
Kevin Johnson egészségére nem igazán lehet adni,meg most valaki megsérül,akkor ugyanúgy ugrik az egész,padra kerül valaki Jolly Jokernek. Colvin szerintem oldalvonalnál fog játszani és nem nickelt. Melletti most vagy JoJo vagy Kevin Johnson és nálam is Jackson kerül padra. Szerintem egy safetyt még fogunk hozni,mert ott nem vagyunk meg,plusz belefér a költségekbe.

Akárhogyan is lesz,Crennel tuti örül,hogy Honeybadgerrel variálhat állandóan. Elég durva blitz csomagot tud össze állítani egy Watt-Clowney-Whitney-HB-Mckinney(Ilb-hez képest tavaly sok nyomást helyezett az irányítóra). Futás ellen is elég szép potenciál van a gárdában.

több mint 6 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Szerintem mind2 el tudná játszani a SS-t, bár egyik se lenne box safety természetesen.

több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 067 — LIGHTS OUT!
Ezt a Kevin Johnson-ozást nem teljesen értem. Egy részről, mert ugyan annyi DM keletkezne utána ha kirúgnák ,mintha maradna, persze ettől még kidobhatják. Másik meg, hogy azzal ha kidobnák, a Mathieu mit fog játszani miért oldódna meg. Nem hinném, hogy 4. számú CB-nek jött volna ide , ami az igazolásig Johnson volt.
Szóval szerintem továbbra is 2 opció van szem előtt . Merem remélni, hogy ennyi pénzért nem cserepadra igazoltak, szóval vagy Jackson cut és akkor amellett ,hogy 7 misi felszabadul a csapat egyik tavalyi leggyengébb kezdő védőjétől is megszabadul és akkor az egyik új igazolás megy ki szélre , vagy azt tudom még elképzelni, hogy HB megy safety-be, de azzal meg az a bajom, hogy egy Hal - Matheiu safety párosból ki játszana SS-t ? Persze meg lehet oldani , de félek tőle előre is .

több mint 6 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Mathieu tuti safety lesz, és szerintem vagy Jackson trade vagy Johnson cut.

több mint 6 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 915 — I like the Texans, I like who we are
Most akkor ki nem fog nickelt játszani? Mathieuból lesz safety vagy Colvin megy ki szélre és Jackson cutolva lesz?
Sixo
Vagy Kevin Johnson kerül lapátra
több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 067 — LIGHTS OUT!
Most akkor ki nem fog nickelt játszani? Mathieuból lesz safety vagy Colvin megy ki szélre és Jackson cutolva lesz?

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 975
News breaker. Honey Badger to the #Texans. 1 év 7 milla... Nem is olyan vészes.

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 6 éve
nagymarceee Houston Texans 126
De furcsa látvány (mint nektek lehetett tavaly Bouye jags mezben)

iktriad
Annyira nem ismerem Colvint,de ha minden igaz nickelt játszott nálatok és általában nem a Wr1-et vagy Wr2-t,ezzel szemben Bouye nálunk a Wr1-et fogta PFF alapján talán a legjobb értékeléssel,tehát a kettő között van némi különbség,de hogy furcsa nektek az biztos.

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 960 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
De furcsa látvány (mint nektek lehetett tavaly Bouye jags mezben)
 www.instagram.com/p/BgXHWKilQcr/?taken-by=colvinworld
Bouye csak jókat mondott a Texansról, ezért is jött ide Colvin.
 twitter.com/AaronWilson_NFL/status/974400689421078528
Íme a szerződése alaposan lebontva
 twitter.com/AaronWilson_NFL/status/973967777215246337