Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 4 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Kuldenénk már el ezt a fax Bobot inkább

több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 291
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/f4o4ggptcwy1qwoygsl5
Roundup: Houston Texans waive RB D'Onta Foreman
The Houston Texans parted ways with running back D'Onta Foreman, the team announced Sunday. Foreman was selected by Houston in the third round of the 2017 NFL Draft.


Azt írják nem voltak megelégedve vele... Így a RB poszt nagyon gyenge lett. Kíváncsi vagyok van e tervük, hogy kit hoznak helyette, mert ez így karcsú lesz.

több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 914 — I like the Texans, I like who we are
Foremant két szezon utan kivágták. Hiába az achilles szakadás, egy harmadik köröst ennyi idő után elküldeni kb bizonyítási lehetőség nélkül elég amatőr dolog. BoB gmként sem váltja meg a világot.
több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Hopkins csak 11 a top 100as listán, amit semmit sem jelent, de azért szerintem simán a top 10ben kellett volna lennie... (én kb. 4-5. helyre vártam)

 youtu.be/ZNpzf1V_erk

Watt 12.-ik:

 youtu.be/NPDVEjZF_Y0
Merlin85
Lehet hogy kicsit haza beszélek de Julio Jones aki 9.ik lett szerintem nem jobb mint Nuke, ahogy AB sem aki a 7.ik.
LanceVance
Én meg egy riválisról beszélek, és szerintem sem jobb egyikőjük sem 😊
kristóf17
Szerintem meg Juliónál nem jobb senki, na bumm 😊
Wyatt
Ha a "na bumm"-ot nem teszed oda, még teljesen korrekt is lett volna a kijelentés. Így meg csak félvállról bemondtad a tuti egy teljesen szubjektív témába. 😊
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hopkins csak 11 a top 100as listán, amit semmit sem jelent, de azért szerintem simán a top 10ben kellett volna lennie... (én kb. 4-5. helyre vártam)

 youtu.be/ZNpzf1V_erk

Watt 12.-ik:

 youtu.be/NPDVEjZF_Y0
Merlin85
Lehet hogy kicsit haza beszélek de Julio Jones aki 9.ik lett szerintem nem jobb mint Nuke, ahogy AB sem aki a 7.ik.
LanceVance
Én meg egy riválisról beszélek, és szerintem sem jobb egyikőjük sem 😊
kristóf17
Szerintem meg Juliónál nem jobb senki, na bumm 😊

több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Hopkins csak 11 a top 100as listán, amit semmit sem jelent, de azért szerintem simán a top 10ben kellett volna lennie... (én kb. 4-5. helyre vártam)

 youtu.be/ZNpzf1V_erk

Watt 12.-ik:

 youtu.be/NPDVEjZF_Y0
Merlin85
Lehet hogy kicsit haza beszélek de Julio Jones aki 9.ik lett szerintem nem jobb mint Nuke, ahogy AB sem aki a 7.ik.
LanceVance
Én meg egy riválisról beszélek, és szerintem sem jobb egyikőjük sem 😊
több mint 4 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 192
Hopkins csak 11 a top 100as listán, amit semmit sem jelent, de azért szerintem simán a top 10ben kellett volna lennie... (én kb. 4-5. helyre vártam)

 youtu.be/ZNpzf1V_erk

Watt 12.-ik:

 youtu.be/NPDVEjZF_Y0
Merlin85
Lehet hogy kicsit haza beszélek de Julio Jones aki 9.ik lett szerintem nem jobb mint Nuke, ahogy AB sem aki a 7.ik.

több mint 4 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Hopkins amúgy az egyetlen támado 99-es OVR-lal a Maddenben idén 😀

több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 291
Hopkins csak 11 a top 100as listán, amit semmit sem jelent, de azért szerintem simán a top 10ben kellett volna lennie... (én kb. 4-5. helyre vártam)



Watt 12.-ik:


több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 291
QB#1


több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 291
Első játékosunk az idei top 100as listán:



Szerkesztette: Merlin85

több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 291
Ma van Andre Johnson születésnapja.

🙌 14,185 career receiving yards + 70 career TD
🙌 7x Pro Bowler with the Houston Texans
🙌 Only player in history with 60+ receptions in his first 8 seasons


több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 291
Hopkins mindent el tud kapni 😀

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/bnyv8ijby0dtbekgrdue
Houston Texans wide receiver DeAndre Hopkins makes epic sushi catch with chopsticks
Houston Texans wide receiver DeAndre Hopkins shares on social media that he can catch a piece of sushi with chopsticks.


másik jó hír BoB mesterről...

 fuzovelkifele.com/2019/07/bill-obrien-miatt-nem-kap-hosszu-tavu-szerzodest-jadeveon-clowney/

Szerkesztette: Merlin85

több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 291
Jövőre kezdeni kell valamit a futó helyzettel is, remélem Foreman tényleg letesz valamit idén az asztalra.

 fuzovelkifele.com/2019/07/eljott-donta-foreman-ideje/?fbclid=IwAR1wPHFp5TSjPbjHWvsHrrLigyRkjeyqAwe1dpj2Ww59QvpW5pjQYz62-IM

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/vwabhrbw3usmdrnajlpu
Texans RBs coach: D'Onta Foreman 'light-years ahead'
Before suffering an Achilles injury, Texans running back D'Onta Foreman was a promising rookie in 2017. Will he play to his potential in 2019? Houston is banking on it.

több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 291
Na megvan a jegyem, de jó ideges lettem közben... 2 jegyet vettem, mert a párommal megyek, és mindig csak az endzone mögötti szektorokat ajánlotta fel... na mind1 megvan a 2 jegy, remélem azért onnan is élvezhető lesz a meccs

több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 914 — I like the Texans, I like who we are
ha esetleg valaki nem látta volna:

 fuzovelkifele.com/2019/06/caserio-nem-akar-new-englandben-maradni/
Merlin85
Na még egy dolgot magára vállal BoB. Ennél is kiszámíthatóbb lesz a csapat játéka.
samu09
Középső futás, középső futás, passz, punt. Nem tudom miről beszélsz 😀
LanceVance
Néha van azért first&screen meg first&int
több mint 4 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 192
ha esetleg valaki nem látta volna:

 fuzovelkifele.com/2019/06/caserio-nem-akar-new-englandben-maradni/
Merlin85
Na még egy dolgot magára vállal BoB. Ennél is kiszámíthatóbb lesz a csapat játéka.
samu09
Középső futás, középső futás, passz, punt. Nem tudom miről beszélsz 😀

több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 914 — I like the Texans, I like who we are
ha esetleg valaki nem látta volna:

 fuzovelkifele.com/2019/06/caserio-nem-akar-new-englandben-maradni/
Merlin85
Na még egy dolgot magára vállal BoB. Ennél is kiszámíthatóbb lesz a csapat játéka.
több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 291
ha esetleg valaki nem látta volna:

 fuzovelkifele.com/2019/06/caserio-nem-akar-new-englandben-maradni/

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Caserio szerződése jövőre lejár. Ha BoB lesz a GM, akkor szerintem jövőre jön Caserio.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 291
Na a csapat lemondott Nick Caserio megszerzéséről, lehet, hogy BoB lesz a GM is 😀 A másik 2 név akit még felvetettek inkább ne is jöjjenek. Kíváncsi vagyok mi lesz ebből...

több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 291
Itt a fórumon olyant olvastam, hogy csak pár nappal a meccs előtt kapták meg a jegyeket, a neten meg sok más storyt is, aminek persze nem tudom hány százaléka igaz. Én inkább megvárom a ticketmastert.
Remélem a te jegyeddel is minden rendben lesz!

több mint 4 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
Most jött mailban, hogy júni 25.-től lehet jegyet venni a meccsre
Merlin85
Csak szólok, hogy viagogo-n már most meg tudtam venni a jegyeket, nem tudom 25.-ig marad e.
DC
Ahogy a kommenteket olvasgattam, nem nagyon vannak megelégedve a viagogo-val, nemtom, hogy érdemes e onnan megrendelni, gondolom, ha a ticketmaster oldalán meg nfl oldalán is az van, hogy 25.-én kezdik árulni, akkor csak lesz még jegy... Ráadásul 2 jegy kellene, és viagogo-n nem a legjobb helyek vannak már csak.
Vagy többieknek egyéb vélemény vagy tapasztalat? Vki megrendelte már a jegyét?
Merlin85
Ja, én is most olvastam utána jobban a viagogo-nak 😊 Azt írják baromira túl árazzák a jegyeket - ami igaz is - de nekem a lényeg, hogy egyáltalán megkapjam a jegyeket (lehet ezt egy kicsit elkapkodtam?).
több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 291
Most jött mailban, hogy júni 25.-től lehet jegyet venni a meccsre
Merlin85
Csak szólok, hogy viagogo-n már most meg tudtam venni a jegyeket, nem tudom 25.-ig marad e.
DC
Ahogy a kommenteket olvasgattam, nem nagyon vannak megelégedve a viagogo-val, nemtom, hogy érdemes e onnan megrendelni, gondolom, ha a ticketmaster oldalán meg nfl oldalán is az van, hogy 25.-én kezdik árulni, akkor csak lesz még jegy... Ráadásul 2 jegy kellene, és viagogo-n nem a legjobb helyek vannak már csak.
Vagy többieknek egyéb vélemény vagy tapasztalat? Vki megrendelte már a jegyét?

Szerkesztette: Merlin85

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
BoB akarta annyira hogy őt nevezzék ki. Nyilván benne látta hogy nem fog sokat akadékoskodni és BoB hozhatja meg az érdemi döntéseket. Talán valaki az FO-ból megelégelte a toketlenkedest.
samu09
Olvasni olyan híreket, hogy az FA nem tetszett a vezetőségnek, főleg az OL körüli dolgok. Emellett a Clowney szerződés is valamennyire. Rapoport azt írta, hogy nem tudni semmilyen ellentétről BoB és Gaine között, szimplán tulajdonosi döntésről van szó.
Beki
Ellenben Dillard draftolasa nagyon jo huzas volt! Jaj, varj, rossz topik.