Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 6 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Hát én őszintén bevallom az utolsó 4 fordulóból kb. két félidőt láttam, amúgy én is tanultam vagy Vikes és Rams meccseket néztem. 😀 pedig az eddigi idények alatt a 14 meccs mindig megvolt 😀
adam8
Én se nagyon néztem már meccseket Watson sérülése után. Az elején belapcsoltam a streamet de egy-két drive után hagytam az egészet.
több mint 6 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Hát én őszintén bevallom az utolsó 4 fordulóból kb. két félidőt láttam, amúgy én is tanultam vagy Vikes és Rams meccseket néztem. 😀 pedig az eddigi idények alatt a 14 meccs mindig megvolt 😀

több mint 6 éve
nagymarceee Houston Texans 126
Sajnálom Rick Smith helyzetét,a rák nagyon szörnyű betegség tud lenni,mindemellett a Rick SMith-O'Brien páros nyíltan ölte egymást. Remélem kifogunk egy olyan GM-t aki összehoz egy A++ free agent részt és egy jó draftot.

O'Brien emiatt és Watson miatt maradt,aki kérte,hogy maradjon O'Brien. DW4-nek szerintem jól feküdt a egyetemies playbookja,optionökkel...stb.

Ja és 2018 van. Valami 9 hónap múlva már megint láthatjuk a Texans. Pezsgőbontás?
nagymarceee
Én azért bontottam, mert mostanában már nem kell látni őket, Watson nélkl gyötrelem volt nézni a meccseket szerintem. 😀
BÚÉK!
adam8
Persze,az összes meccs azóta kb. időpocséklás volt. Olyan ideges voltam egy párszor mikor ahelyett,hogy tanultam volna,inkább ezt a szart néztem. Clowney számaira lennék kíváncsi,mert ő is elengedte kb két vesztett meccs után.
DE! Tök furcsa,hogy az 1/1-es szezon óta ez volt számomra a legizgalmasabb,szimplán mert volt offense,és minden ellenére Watsonnal volt lehetőség nyerni a legnagyobbak ellen is,emiatt várom a következő szezont,mert egy fele ilyen egészséges kerettel mehettünk volna legalább a Wildcardért.

 twitter.com/AlyshaTsuji/status/948650319973527552

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@MikeKlis: Source tells 9news Broncos coaching staff will coach the North team in Senior Bowl in Mobile from Jan. 23-25 with game on Jan 27. Texans have the South team. #9sports

több mint 6 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Sajnálom Rick Smith helyzetét,a rák nagyon szörnyű betegség tud lenni,mindemellett a Rick SMith-O'Brien páros nyíltan ölte egymást. Remélem kifogunk egy olyan GM-t aki összehoz egy A++ free agent részt és egy jó draftot.

O'Brien emiatt és Watson miatt maradt,aki kérte,hogy maradjon O'Brien. DW4-nek szerintem jól feküdt a egyetemies playbookja,optionökkel...stb.

Ja és 2018 van. Valami 9 hónap múlva már megint láthatjuk a Texans. Pezsgőbontás?
nagymarceee
Én azért bontottam, mert mostanában már nem kell látni őket, Watson nélkl gyötrelem volt nézni a meccseket szerintem. 😀
BÚÉK!

több mint 6 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
A lényeg hogy végre elkerüljék a sérülések a csapatot. Közben Sean Ryan QB edzőt interjúztatja a Browns OC-nek.
több mint 6 éve
nagymarceee Houston Texans 126
Sajnálom Rick Smith helyzetét,a rák nagyon szörnyű betegség tud lenni,mindemellett a Rick SMith-O'Brien páros nyíltan ölte egymást. Remélem kifogunk egy olyan GM-t aki összehoz egy A++ free agent részt és egy jó draftot.

O'Brien emiatt és Watson miatt maradt,aki kérte,hogy maradjon O'Brien. DW4-nek szerintem jól feküdt a egyetemies playbookja,optionökkel...stb.

Ja és 2018 van. Valami 9 hónap múlva már megint láthatjuk a Texans. Pezsgőbontás?

több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Ian Rapoport @RapSheet
The #Texans have hired a search firm and are going through the process of hiring a GM to replace Rick Smith, sources say. External names expected to receive interest: Nick Caserio & Monti Ossenfort (#Patriots), Brian Gaine (#Bills), and Brian Gutekunst (#Packers).

Albert Breer @AlbertBreer
Bills VP Brian Gaine is the man to watch in Houston. He and Bill O'Brien have a great working relationship, both are from the Parcells/Belichick school.
több mint 6 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
BUÉK!
Nyugodjon le mindenki, ha Vrabel elmegy, BoB fogja a védőjátékokat is hívni 😀
több mint 6 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
BUÉK Texans fanok. Én nem bánnám, ha elvinné valaki Vrabel-t. A védelem idei teljesítménye kb. a Frank Bush érára emlékeztettet, amikor is szintén hasonlóan gyenge volt a secondary, és úgy összeségében az egész védelem játéka. De attól félek nem lesz ilyen szerencsénk. Azért ritkán neveznek ki edzőt HC-nek 4-12-es csapatból.
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
 twitter.com/AlbertBreer/status/947839937264734208


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Fizetés nélküli szabadságra ment, én úgy vettem ki a cikkből.

több mint 6 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Király Petya arról ír az MMQB-ban h Smith neje súlyos beteg úgyh valszeg távozik.
empty taxi
Még a tegnapi meccs után felmondott.
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Király Petya arról ír az MMQB-ban h Smith neje súlyos beteg úgyh valszeg távozik.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 425 — LIGHTS OUT!
Amúgy Thompson potens 3. számú WRnek tűnt, amire a kezdő WR sérülékenysége miatt nagy szükség lehet. Ilyen Braxton Millerek meg Jaelen Strongok után felüdülés volt nézni a játékát.

több mint 6 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Boldog Új Évet Texanok!
Nem biztos hogy csak Smith-t kellene elküldeni, de Watson úgy tűnik jól lobbyzott BoB mellett. Viszont jót fog tenni a váltás az FO-ban. Az új GM új háttérstábot is hoz majd. És ha tud hatni BoB-re hozni fognak egy OC-t.
több mint 6 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
 www.sportingnews.com/nfl/news/bill-obrien-rick-smith-houson-texans-rumors-fired-head-coach-general-manager/gwa42x2es5pv1d0yae51iey4r?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter
empty taxi
Bárcsak eltakarodna BOB is meg Smith is :3

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
 www.sportingnews.com/nfl/news/bill-obrien-rick-smith-houson-texans-rumors-fired-head-coach-general-manager/gwa42x2es5pv1d0yae51iey4r?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Van egy összeesküvéselméletem:
BoB úgy gondolja a draft előtt, hogy nincs értelmes irányítója, ezért lezsírozza a Brownszal, hogy ad nekik egy jövő évi első kört, elintézi, hogy a Texans top10ben végezzen a draft sorrend szempontjából, a Browns meg amúgy is szar szóval két top10est cetlijük lesz '18-ban, cserébe BoB főedző lehet a Brownsban ha kirúgják.
Arról meg nem tehet, hogy akiért felcseréltek az egész jó irányító lett, mert ugye BoB nem ért az irányítókhoz.
több mint 6 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Megérdemelte ezt a Pro-Bowlt Clowney?
Sixo
Ha mindenképpen be kell válogatni valakit a védelemből akkor ja.
több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 425 — LIGHTS OUT!
Megérdemelte ezt a Pro-Bowlt Clowney?

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
ha Wason és Watt teljesen fel tudnak épülni*
iktriad
*És ha BoB nem szeret bele az edzőtáborban:
-Savage-be
-Yates-be
-takarítónőbe
-aki elsétál az edzés mellett.
Giowa
Már ha marad, mint HC(bár szerintem marad)..
több mint 6 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
ha Wason és Watt teljesen fel tudnak épülni*
iktriad
*És ha BoB nem szeret bele az edzőtáborban:
-Savage-be
-Yates-be
-takarítónőbe
-aki elsétál az edzés mellett.

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Öszintén sajnálom a csapatotokat az idei borzalmas sérüléshullám sajnos ma nagyon meglátszott. De ha Wason és Watt teljesen fel tudnak épülni, akkor jövőre nagy harcok lehetnek pl. velünk is a divíziógyőzelemért. Fel a fejjel, megvan a franchise QB, sok pénz lesz a sapka alatt is. Megerősödve fogtok ebből kijönni.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
A sok sérülés se magyarázza a védelem idei teljesítményét. Hamari volt Vrabelt kinevezni. Amúgy meg remélem BoB neve is elhangzik a black mondayen.