Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 428 — LIGHTS OUT!
Mindenki nyugodjon le a picsába, MANZIEL TIME!
Stez
helyett Savage/TJ Yates/McGloin time!
a qb mágus bizonyíthat
baggio
over/under 7 negyed mire beáll a 3.
Höri
under még akkor is ha 4.et mondod

több mint 6 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mindenki nyugodjon le a picsába, MANZIEL TIME!
Stez
helyett Savage/TJ Yates/McGloin time!
a qb mágus bizonyíthat
baggio
over/under 7 negyed mire beáll a 3.

több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
Mindenki nyugodjon le a picsába, MANZIEL TIME!
Stez
helyett Savage/TJ Yates/McGloin time!
a qb mágus bizonyíthat


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 197 — Colts Fan
 twitter.com/ProFootballDoc/status/926193508829904896

 twitter.com/GregRajan/status/926438888553570304
több mint 6 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
.ő is a futkározásba sérült bele,
Chargers LT
Watson nem

több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Pedig jó lett volna egy RoY cím év végén. Most adott a kérdés hogy a visszatérése után meglesz e az a mozgékonysága amivel könyebben tudott eddig improzni és annyi játékot csinált meg.
samu09
Szvsz egyébként a hosszú karrierjének egyik legfőbb záloga az hogy többet dolgozzon a zsebből és közben tanuljon meg végigmenni a readeken.
empty taxi
Na erről pont RGIII jutott az eszembe...ő is a futkározásba sérült bele, és utána már alig alig mozgott ki a zsebből.
Jobbulást Watsonnak, pedig vártam, hogy lássam végre...

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 774 — Слава Україні! Героям слава!
 twitter.com/rapsheet/status/926189951280173056
Janek
Hát b@zmeg, ez nem igaz...

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Most parádés húzás lenne leigazolni Capernicket. Vége lenne a rasszista Texans tulaj dumának lenyugodnának a játékosok is. Nem lehet rosszabb mint Savage, és ajiba lehet kap egy Drafton Houston az NFL től, mert Cap se tud perelgetni hogy összeeskudtek ellene( nem mintha tudná bizonyítani)

Savagel talán mindegy a szezonnak szóval ez zsenialis húzás lenne a jövőnek.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 559 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mindenki nyugodjon le a picsába, MANZIEL TIME!
Stez
Na, hamarabb jött, mint a Tebow time, már haladás 😛
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mindenki nyugodjon le a picsába, MANZIEL TIME!

több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 795 — Keep pounding
Ezt a szopást. Az idei év itt azért nonpluszultra szopóroller.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Pedig jó lett volna egy RoY cím év végén. Most adott a kérdés hogy a visszatérése után meglesz e az a mozgékonysága amivel könyebben tudott eddig improzni és annyi játékot csinált meg.
samu09
Szvsz egyébként a hosszú karrierjének egyik legfőbb záloga az hogy többet dolgozzon a zsebből és közben tanuljon meg végigmenni a readeken.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 921 — I like the Texans, I like who we are
Pedig jó lett volna egy RoY cím év végén. Most adott a kérdés hogy a visszatérése után meglesz e az a mozgékonysága amivel könyebben tudott eddig improzni és annyi játékot csinált meg.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 139 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Atyaég. Mielőbbi felépülést kívánok neki.
több mint 6 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
De, végiggondoltam. BoB csak idén két meccset elpacsizott már a remek game managelésével. És nem ő hozta Watson-t, hanem a GM. Ő ehhez annyit tett hozzá, hogy helyette Savage-t kezdette...

peterk2005
BoB nem hülye.
via Imgflip Meme Generator

több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Épp tegnap írtam ki twitterre, nyilván nem sejtve Watson mai sérülését, hogy újra bebizonyosodott az, hogy a közhiedelmekkel ellentétben O'Brien mennyire nem ért az irányítókhoz. (Látva a Texans első fordulóbeli kezdő QB-ját, szemben az azóta eltelt 7 fordulóban Watsontól látottaktól.)
De a csávó az előszezon első meccse után leszögezte, hogy nincs verseny az irányítók között, mert Savage jobb, és vele mennek neki az első fordulónak.

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Már bocsánat, de ezt sztem nem gondoltad végig. Ő hozta ide Watsont, vele ment jól Watsonnak a játék ( vagy épp ellenére, lehetígybis nézni, tudom) úgyhogy emiatt nem fog menni, sőt. Ráadásul a védelembe is ott a két súlyos sérülés amira lehet fogni a rossz idényt
dande
De, végiggondoltam. BoB csak idén két meccset elpacsizott már a remek game managelésével. És nem ő hozta Watson-t, hanem a GM. Ő ehhez annyit tett hozzá, hogy helyette Savage-t kezdette...

Aztán persze az első bűnrossz meccs után lecserélte, amiben nincs semmi meglepő, évek óta ezt csinálja. Egy-két rossz meccs után ki-be vadossa az irányítóit a kezdőből. Úgyhogy egyáltalán nem győzött meg arról, hogy Watson azért került a kezdőbe nála, mert hirtelen megvilágosodott. Sokkal inkább csak a korábbi reflexei működtek, és most véletlenül bejött neki.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Kellett nektek elengedni Brownt...


Tényleg nincs igazság, nagyon tetszett a játéka. Jó volt Texans meccset nézni és végre nem a védelem miatt. Nem tudom lesz-e esély nélküle. Drukkoltam/ok a csapatnak!


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
Sajnálom, jobbulást Watsonnak!
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
beérett végre a #savageismystarter kampányom! de basszus már, innentől mindegyik kedvenc QB-m non-kontakt edzésen fog leamortizálódni?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 559 — Így remélem megfelelek nektek.....
[/quote]Watsont nagyon sajnálom. 😕

(Nézzétek a rosszban a jót: Lehet, hogy Watson sérülése megszabadít benneteket BoB-tól. 😊 )
[/quote]

Már bocsánat, de ezt sztem nem gondoltad végig. Ő hozta ide Watsont, vele ment jól Watsonnak a játék ( vagy épp ellenére, lehetígybis nézni, tudom) úgyhogy emiatt nem fog menni, sőt. Ráadásul a védelembe is ott a két súlyos sérülés amira lehet fogni a rossz idényt

Szerkesztette: dande2
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Lane megbukott az orvosin, helyette egy jövő évi 3. körös pick érkezik. Nem ismerem a srác képességeit, így nem tudom, hogy ez nekünk jó-e, de hajlok arra, hogy inkább igen. 😀JohnnyX
Ő volt az, aki a Pats elleni SB döntőben lekapta Brady passzát, aztán elesett és csúnyán eltörte a karját. Ő lehetett volna a Seattle Butlere, ha nem sérül le. 😊

Watsont nagyon sajnálom. 😕

(Nézzétek a rosszban a jót: Lehet, hogy Watson sérülése megszabadít benneteket BoB-tól. 😊 )


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
 twitter.com/McClain_on_NFL/status/926195031706357760
BASSZAMEG, de szomorú vagyok 😕

több mint 6 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Átok van itt nincs mese

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 559 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ilyen a cilágon nincs bmeg....