Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 6 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 942 — I like the Texans, I like who we are
Ha Watson tartja ezt a teljesítményt a következő három meccset nyerni kell
Wattnak a sipcsontja felső részén az a csont tört el, amelyik csatlakozik a térd izulethez. Még nem tudják hogy szalagok sérültek e. Mercilusnak ha jól ertettem bicepsz vagy tricepsz szakadt el.

Szerkesztette: Nemes samu09
több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 482 — LIGHTS OUT!
Viszont Watson jelenleg az AFC South toronymagasan legjobb formában lévő QB-ja.
iktriad
Nagy a konkurenciája ebben a versenyben.

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mondjuk sokat elmond a védelemről, hogy tavaly Watt nélkül volt konkreétan top1. Viszont Mercilus felnőtt a feladathoz, és rotációban Simon is jó volt.

De így, hogy Watt és Mercilus is kiesett egyszerre, azért elég félelmetes a helyzet, hogy konkrétan egy elég komoly sérülésmúlttal rendelkező Clowneyn áll vagy bukik a pass rush és a fronthét…
Stez
Az éjjel konkrétan kb olyan "jó" volt Clowney, mint a Jags ellen.

Viszont Watson jelenleg az AFC South toronymagasan legjobb formában lévő QB-ja.
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk sokat elmond a védelemről, hogy tavaly Watt nélkül volt konkreétan top1. Viszont Mercilus felnőtt a feladathoz, és rotációban Simon is jó volt.

De így, hogy Watt és Mercilus is kiesett egyszerre, azért elég félelmetes a helyzet, hogy konkrétan egy elég komoly sérülésmúlttal rendelkező Clowneyn áll vagy bukik a pass rush és a fronthét…

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jesszus, Watt mellett Mercilusnak is véget ért a szezon idénre. Ez nagyon durva.
 twitter.com/McClain_on_NFL/status/917257209142284288

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
JJ Wattnak eltörött a lába. Ahogy olvastam 3-4 hónapos gyógyulást írnak ilyen sérülésre, szóval kinéz az IR:
 twitter.com/AdamSchefter/status/917216977634152448

Update: Watt -> IR
 twitter.com/McClain_on_NFL/status/917219070294011904

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 199
YouCaring.com/JJWatt 37 milla lett a vége, nem semmi na!
LanceVance
Amúgy az mutatja,hogy JJ mennyire elképesztő játékos,mindamellett hogy gyüjtött 37 milliót és az egészet leszervezte a teljesítményén egyáltalán nem látszik meg,oké a sack az még nem jött neki össze,de amit leművel bármelyik fal ellen sérülésből visszajőve,az tényleg emberfeletti. vagy csak szimplán ő JJ.
nagymarceee
Na igen, állítólag újra meg kellett tanulnia járni a műtét után. Plusz az elmúlt évekhez képest páran felnőttek mellé a D-ben.

több mint 6 éve
nagymarceee Houston Texans 126
YouCaring.com/JJWatt 37 milla lett a vége, nem semmi na!
LanceVance
Amúgy az mutatja,hogy JJ mennyire elképesztő játékos,mindamellett hogy gyüjtött 37 milliót és az egészet leszervezte a teljesítményén egyáltalán nem látszik meg,oké a sack az még nem jött neki össze,de amit leművel bármelyik fal ellen sérülésből visszajőve,az tényleg emberfeletti. vagy csak szimplán ő JJ.

több mint 6 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 199
YouCaring.com/JJWatt 37 milla lett a vége, nem semmi na!

több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
Megvan a QB-nk. 😊
adam8
#Savageismystarter


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 199
Elég nagy a csend...végül is csak Fr. rekord lett a pontszám, Watson 5 TD, D# 4 Int. 😊
Chargers LT
Mi ilyen szerény srácok vagyunk 😀

több mint 6 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 580
Csak pislogtam a tegnapi meccsen. Ilyen jó offense talán 2012-es 12-4 es szezonba volt még Schaub-al. Watson hatalmas formába játszik. Biztos lesz a szezonba gyenge meccse ami egy Rookie játékosnál belefér. De látszik rajta hogy képes megoldani mindent. A tegnapi int-je nem tetszett ez volt a második ilyen amikor elkapkod egy dobást de talán idővel ezeket a hibákat jobban megoldja. Ami még tetszik képes hosszú driveokat vezetni (3.negyedbe 8:09p) időt ad a védelemnek pihenni ez is egy kulcs a meccsen. Will Fuller remekül tért vissza 2TD látszik hogy megoszlik a védők figyelme a 2-3 elkapón nem csak Hopkinsra figyelnek. A héten Chiefs, kemény meccs lesz.
swatt99
Én alapból azt mondtam szezonkezdet előtt, hogy a rookie QB-k közül Ő lesz a legproduktívabb a szezonban. És lehet karriert tekintve is (bár Trubisky és Mahomes még nem mutatkozott be, előbbinek mondjuk érik a dolog). Komplettebb QB-nak tartom a class többi QB-jához képest. Ugyan messzemenő következtetést még mindig nem lehet tenni vele kapcsolatban, de az irány nagyon jó.
több mint 6 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Megvan a QB-nk. 😊

több mint 6 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Csak pislogtam a tegnapi meccsen. Ilyen jó offense talán 2012-es 12-4 es szezonba volt még Schaub-al. Watson hatalmas formába játszik. Biztos lesz a szezonba gyenge meccse ami egy Rookie játékosnál belefér. De látszik rajta hogy képes megoldani mindent. A tegnapi int-je nem tetszett ez volt a második ilyen amikor elkapkod egy dobást de talán idővel ezeket a hibákat jobban megoldja. Ami még tetszik képes hosszú driveokat vezetni (3.negyedbe 8:09p) időt ad a védelemnek pihenni ez is egy kulcs a meccsen. Will Fuller remekül tért vissza 2TD látszik hogy megoszlik a védők figyelme a 2-3 elkapón nem csak Hopkinsra figyelnek. A héten Chiefs, kemény meccs lesz.

Szerkesztette: swatt99
több mint 6 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Elég nagy a csend...végül is csak Fr. rekord lett a pontszám, Watson 5 TD, D# 4 Int. 😊
Chargers LT
Még mindig meg vagyok döbbenve és nem hiszem el... 😊 Végre jó nézni a meccset (mármint az Offense-t is)!

Egyébként így azért fájó, hogy múlthéten kikaptunk, mert mégiscsak játékban vagyunk csopigyőzelemért.

több mint 6 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 942 — I like the Texans, I like who we are
Elég nagy a csend...végül is csak Fr. rekord lett a pontszám, Watson 5 TD, D# 4 Int. 😊
Chargers LT
Nem ehhez vagyunk hozzászokva: nincs kit szidni
több mint 6 éve
nagymarceee Houston Texans 126
Elég nagy a csend...végül is csak Fr. rekord lett a pontszám, Watson 5 TD, D# 4 Int. 😊
Chargers LT
A legtöbben szerintem elmentek aludni,isznak vagy benyomtak,mert az,hogy ez a Texans offense az O'Brien éra alatt nemhogy egy,két meccs alatt alig rakott fel eddig 57 pontot vagy menyit,nemhogy egy meccsen a Titansnek. Igazából tényleg elképesztő,hogy nem 2 run,1 passz síkon mozogtunk és Watson pedig csak WOW! Már a Pats ellen is írni akartam,hogy a pali elképesztően tökös,ahogy átmegy WIlsoni kamikazéba,forgolódik 4-et majd dob egy 30 yardost az elképesztő és gondolkodás nélkül. Más kérdés,hogy most pont egy ilyenből dobott egy Intet,de 5 Td-t dobott a pali. Ötöt. Jelenleg tényleg szuperlativuszokban tudok róla beszélni,de maradjunk annyiban,hogy lesz ennél rosszabb is ugyan,de ha vigyázunk rá,akkor nagyon sokat érhet ő még. Számomra nagyon szimpatikus az,hogy garbage time-ban egy 3 és out után. Még bosszankodik,hogy nem vett észre egy Hopkins szeparációt és megy és nézi a videón. De Fuller is szépen jött vissza ám lazi két TD. Hopkins 1,megszoknám ezt a sort.

Kellett ehhez a meccshez a Titans is bőven egyébként,főleg védelem oldalon elég nagy fejetlenség volt,plusz ahogy Mariota kezdte a meccset az se túlzottan segített azt hiszem. Wattnak meg konkrétan a stat alapján nem volt megmozdulása a meccsen. Watt nélkül is megy néha.
Rohadtul várom a jövőhetet!

több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 613 — Jedi Master
Elég nagy a csend...végül is csak Fr. rekord lett a pontszám, Watson 5 TD, D# 4 Int. 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 199

több mint 6 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
Mostanában nem sok időm volt írni meccsekkel kapcsolatba de a tegnapi meccs újra lázba hozott. Oké elbénázták a végét de ez van... Végre Offense oldalon nem a teljes kilátástalanság volt. (Fuller hamarosan visszatér még jobb lehet vele az elkapó sor) Watsonról meccsről meccsre egyre hosszabb összefoglalók vannak 😊 Secondary néha más dimenzióba játszik 2 Hogan TDnél 5 méteres körzetbe ember se volt. De még ez is belefért. Kivéve az utolsó TDnél a bénázás. Nem zavar a vereség mert tetszik amit láttam. Meg amúgy is a POba kell a Patriotsot megverni😊
swatt99
Csak az a pici hiba, hogy a POba be is kellene valahogy jutni.
több mint 6 éve
tex 150
A time management megint kritikán aluli volt: 7:30-al a vége előtt, vezetésnél miért 3 passzt hív ez a csodálatos edző? Ok, hogy utána visszaszereztük, de a végén az időkéréses bénázása miatt is kb 2 play benne maradt a játékban... Én már rég üvöltöttem a TV-vel, hogy idő, kint meg senkinek nem jutott eszébe... Mégis mire gondoltak, ez nem olyan bonyolult döntés. Tudom, nem azon múlt, de mutatja a stáb limitált képességét. Egy 22 éves újonc irányítónak több esze van, még jó, hogy legalább ő kapcsolt, ha már az edzők nem. Szerintem ezzel az edzői gárdával max egy-egy PO meccsig fog eljutni a csapat, több nincs bennük.

Meg persze a hazai pálya is megvolt, minden kétes esetnél a Pats javára dőltek el a dolgok - de ez mindig benne van, ezek ellenére is nyerni kellett volna.

És ez a szörnyű, évek óta előszőr játszottunk jól egy elit csapat ellen, erre így elrontják a végét... Kubiak is folyton ezt csinálta. Csak ezért rinyálok itt, bocs.

A PO meg azért necces idén, mert a gyenge AFC South csapatai eléggé pariban vannak a nagyokkal, nekünk a végén nem sikerült, de a Jags és a Titans is megmutatta, hogy brutális évek elé néz a csoport, mindkét csapatnál kezd beérni az évek óta tartó újjáépítés.
több mint 6 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Mostanában nem sok időm volt írni meccsekkel kapcsolatba de a tegnapi meccs újra lázba hozott. Oké elbénázták a végét de ez van... Végre Offense oldalon nem a teljes kilátástalanság volt. (Fuller hamarosan visszatér még jobb lehet vele az elkapó sor) Watsonról meccsről meccsre egyre hosszabb összefoglalók vannak 😊 Secondary néha más dimenzióba játszik 2 Hogan TDnél 5 méteres körzetbe ember se volt. De még ez is belefért. Kivéve az utolsó TDnél a bénázás. Nem zavar a vereség mert tetszik amit láttam. Meg amúgy is a POba kell a Patriotsot megverni😊
több mint 6 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
A Patrirefs végül behúzta. Annyira tudtam hogy a végét elbasszák. Elfelejtettek időt kérni?? Ha a többi meccsen is így játszunk talán meglesz a PO.
Clowney jól bealázta Gronkot, a vereség is kevésbé fáj ettől.
samu09
Ja, kicsit benéztük a végét, de egy 10 mp-el a vége előtt mutatta Watson, hogy időt kér, valamiért mégis lepörgött az óra 2-ig...de azért nem ezen múlt
több mint 6 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 942 — I like the Texans, I like who we are
A Patrirefs végül behúzta. Annyira tudtam hogy a végét elbasszák. Elfelejtettek időt kérni?? Ha a többi meccsen is így játszunk talán meglesz a PO.
Clowney jól bealázta Gronkot, a vereség is kevésbé fáj ettől.
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 875 — !SuPeR6BoWL!
Kurva anyát a secondarynak meg a bíróknak. Watson király volt.
DC
Egy "értelmesebb front 7" legyalulta volna... nálunk Eli szinten bújt ki a sackekből

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018