Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 6 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Csak ismételni tudom az eredménykövetőben más által leírtakat: ez a Texans ma nem érdemelt vereséget.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 6 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Watson tényleg király volt. Végre jó volt nézni az offense-t is. Megjegyzem nem volt olyan pillanat a meccsen, amikor elhittem, hogy meg van a meccs. Láttam már elég Brady-magic-t. Sajnos BoB nem, és inkább FG-t rúgatott a végén... 😥
H_Marko
Kint is sokan szidják ezért BoB-ot, de ez volt a jó hívás. A biztos 5 pontos vezetés 2 perccel a vége előtt sokkal sokkal jobb helyzet, mint 2 pont. És simán meg is lett volna a meccs, ha a végén Moore lök egyet Cookson, hogy ki essen a pályáról, ahelyett, hogy elment lepkére vadászni (az elejtett interceptionjéről nem is beszélve)
több mint 6 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Watson tényleg király volt. Végre jó volt nézni az offense-t is. Megjegyzem nem volt olyan pillanat a meccsen, amikor elhittem, hogy meg van a meccs. Láttam már elég Brady-magic-t. Sajnos BoB nem, és inkább FG-t rúgatott a végén... 😥

több mint 6 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Kurva anyát a secondarynak meg a bíróknak. Watson király volt.
több mint 6 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 942 — I like the Texans, I like who we are
 www.houstontexans.com/news/article-2/TRANSACTIONS-Texans-waive-Jaelen-Strong/cbdc6acb-3e16-4319-8c3f-a91936d79547 ...
LanceVance
Nem került messzire, azóta ki is kötött nálunk. Itt a bucsúzólevele.
iktriad
Fura BoB logikája. Kevés az elkapó ezért ki kell rúgni egyet.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 www.houstontexans.com/news/article-2/TRANSACTIONS-Texans-waive-Jaelen-Strong/cbdc6acb-3e16-4319-8c3f-a91936d79547 ...
LanceVance
Nem került messzire, azóta ki is kötött nálunk. Itt a bucsúzólevele.
 twitter.com/MarkBermanFox26/status/909878862213009408
több mint 6 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 199
 www.houstontexans.com/news/article-2/TRANSACTIONS-Texans-waive-Jaelen-Strong/cbdc6acb-3e16-4319-8c3f-a91936d79547 ...

több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 624 — Rise My Nation!
...
Komolyra fordítva a Texans OL helyszete és hogy Penn megkapta amit kért Brownt nyertes pozícióba hozta. Talán már holnap bejelentik az új szerződését.
samu09
 www.battleredblog.com/2017/9/17/16322104/duane-brown-to-continue-his-holdout-until-bye-week 😥
H_Marko
Penn esetében sokat számított, hogy a GM-ünk azt mondta, ha Penn visszatér edzeni, akkor leül vele tárgyalni.
Penn bízott Reggie-ben visszatért edzeni, Reggie pedig tartott a szavát! Volt ígéret, volt bizalom és gesztus és lett eredmény.
több mint 6 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
...
Komolyra fordítva a Texans OL helyszete és hogy Penn megkapta amit kért Brownt nyertes pozícióba hozta. Talán már holnap bejelentik az új szerződését.
samu09
 www.battleredblog.com/2017/9/17/16322104/duane-brown-to-continue-his-holdout-until-bye-week 😥

több mint 6 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 942 — I like the Texans, I like who we are
A W a lényeg. De,hogy hogy cseszte el Rick Smith az egyébként top támadófalunkat,kezdve Myers elküldésével az egy örök talány számomra.nagymarceee
Myers-t nem elküldték, hanem lejárt a szerződése, és ajánlottak neki újat, de nem felelt meg az igényeinek. Amit amúgy egyik csapat sem tudta kielégíteni és inkább visszavonult.
És nem vele kezdődött a leépítés. Utoljára 2010-ben volt itt korrekt fal, amikor Foster 200 yardokat futkorászott össze.
Ha nincs Newton sérülése, Quessenberry-vel sem úgy alakulnak a dolgok, ahogy, akkor talán egy elég korrekt fal lenne most. Nyilván az FO hibája, hogy annyira el voltak foglalva az irányító megtalálásával, hogy elfelejtettek a védelméről gondoskodni.
És nekem az a bajom személy szerint,hogy van egy mobilis irányító és nem az,hogy most(egy kezdéssel nehéz lenne azért),de a potenciált sem látom a támadóinkban,hogy egy rászabott playbook és keret legyen mondjuk jövőre és ez elkeserítő azért.nagymarceee
BoB soha nem próbált meg irányítóra szabni egy playbookot. Neki van egy rendszere, és ezt akarja betaníttatni az embereivel, teljesen mindegy, hogy eddig egy irányító sem illett bele. Amin egyébként elgondolkodhatna az edző, hogy miért nem működik.
A mobilis irányító meg nem Watsonnál kezdődik. Jól mozog a srác a zsebben, érzi a nyomást. De amit azután láttunk tőle hogy elkezdett kimozogni a falból, azt egyszer nem gyakorolták előtte. Az mind improvizálás a részéről. Ugye a megbeszélt taktika az lenne, hogy elindul Watson under center, elkezd számolni: egy mississippi - hopkins 10 yardot ment- két mississippi - hopkins csinál egy hurkot - három mississippi - hopkins a testcsellel előnyben van, mehet a negyven yardos passz - TD.
Ebből mi lett? Watson elindul: egy miss...fal beomlik jobbról, indul balra, ott már ketten jönnek, kifordul, már 7 méterrel arrébb van, mint ahonnan dobnia kéne, innen már máshogy kellene eldobni a labdát hopkinsnak, de minden elkapó látja, hogy meghalt a játék, egyéni útvonalakat kezdenek futni, ahol viszonylag szabadon vannak, és lesz ami lesz.
Sérülésekről mit lehet tudni amúgy? Fiedorowicz pl visszajön következő meccsre? Fuller is lassan fel kell,hogy épüljön.nagymarceee
C.J. IR-re került, ami azt jelenti, hogy nem valószínű, hogy visszatér. Ősz vége felé visszatehetik a rosterre, de ki tudja. Fuller október végén láthat pályát max. Kevin Johnson MCL húzódás. Nem állunk jól.

Akármilyen jó irányító Watson, jelenleg nem áll úgy a csapat, hogy ebből jó szezon legyen. Van egy olyan érzésem, hogy a sok sérülttel kezdődő szezon miatti teljesítményt még megbocsájtják BoB-nak, ezért vele kezdődik meg a következő szezon is, de ebben az esetben muszáj egy OC-t szerezni, mert BoB-nak ez nem megy.
Jövő héten Pats. Semmi jóra nem számíthatunk.
több mint 6 éve
fodi91 196
Fiedorowicz pl visszajön következő meccsre?
nagymarceee
Ő IR-re lett rakva, úgyhogy egy ideig tuti nem lesz.
több mint 6 éve
nagymarceee Houston Texans 126
A W a lényeg. De,hogy hogy cseszte el Rick Smith az egyébként top támadófalunkat,kezdve Myers elküldésével az egy örök talány számomra. Tudjátok miért van szerencsénk Watsonnal? Mert jelenleg egy zsebben magát jól érző,kevésbé mobilis irányító meghalna. Ha lassabb mint az elit,lásd Savage,akkor egyenes gyilkosság. Jelenleg egy pontot nem tudok mondani,ami elfogatható lenne és oké,hogy 2.meccs és nem volt együtt az alakulat így,de nincs rookie falember,nem lehet azt mondani,hogy a hawaii törzsvezérünk hirtelen top elite guard lesz.
Alapvetően futós csapat voltunk,a baj akkor kezdődik,mikor Foreman 40 yardjából amit futott 32 kontakt utáni,ez milyen futásblokkolás? Elképesztő,hogy 3 év alatt ilyen szinten nullává konvergált a csapat futásban.
És nekem az a bajom személy szerint,hogy van egy mobilis irányító és nem az,hogy most(egy kezdéssel nehéz lenne azért),de a potenciált sem látom a támadóinkban,hogy egy rászabott playbook és keret legyen mondjuk jövőre és ez elkeserítő azért.
Sérülésekről mit lehet tudni amúgy? Fiedorowicz pl visszajön következő meccsre? Fuller is lassan fel kell,hogy épüljön.
Védő oldalon azért olyan hatalmas "gondok" nincsenek. A secondarybe naaagyon elférne még egy playmaker,vagy egy shut-down corner(AJ.........) ,mert az rendben,hogy a front7 már szerintem alakít,ha nincs ki lehalássza a rosszabb labdákat. Örülök egyébként,hogy a Mckinney-Cunningham párossal meg van oldva a csapat egy jó 5-6 évig akár ILB poszton.
És nincsen következő drafton első két körünk. Öööhm.....Nem azt mondom,ki jöhetünk jól ebből a szezonból,Watson összehozhat és szerintem össze fog hozni egy teljesen korrekt rookie évet,Nfl-be való irányító,de a logika a FO részéről ott hal meg,hogy fal nélkül(lásd ahogy pl megölte Geno Atkins,hogy a f.....omba futhat 10 yardot úgy,hogy senki sem ér hozzá? HOgyan?) olyanná válhat mint a Coltsban Luck,a megváltó ugyan,csak állandóan sérült és én ezt nem akarom.

több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 476 — LIGHTS OUT!
Top 5 Grades:

DI J.J. Watt, 88.8 overall grade

LB Zach Cunningham, 83.4 overall grade

S Eddie Pleasant, 83.2 overall grade

C Nick Martin, 82.4 overall grade

DI D.J. Reader, 80.4 overall grade

QB Deshaun Watson, 70.2 overall grade

HB D’Onta Foreman, 72.0 overall grade

több mint 6 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 942 — I like the Texans, I like who we are
Donald Penn 36 évesen 21 milliós szerződést kapott. Rick Smith ezzel egy időben tökön szúrta magát, Brown pedig elment táskákat venni, hogy legyen mivel elhordania a pénzt.
Komolyra fordítva a Texans OL helyszete és hogy Penn megkapta amit kért Brownt nyertes pozícióba hozta. Talán már holnap bejelentik az új szerződését.
több mint 6 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Én pont az első félidő végére keltem fel a TD előtt. Hát nem volt semmi a Watson TD futás az biztos, igazából a második félidőben szerintem elég jól is dobált. Ezek 10 yard körüli oldalvonal passzok fekszenek neki. Utolsó FG driveban minden második play ez volt, oldalra passz Hopkinsnak. Na nem kell az egekbe magasztalni, azért 13 ponttal kevés csapat ellen fogunk nyerni, de mindenképpen javuló tendenciát mutatnak a passzai.
Ami Hopkins-t illeti, valahogy a tavalyi szezon óta megnőtt az elejtett labdáinak a száma, ez nem tudom mitől van, de ettől függetlenül ő az egyetlen igazi playmaker az offensebe (és talán mostantól Watson), tehát így se lehet rá egy rossz szavunk, de ennél tud jobban is játszani. A többi WR kb. blokkolni jó, mást nem nagyon csinálnak.
A fal valamivel jobb volt, mint a Jags ellen, de ugye sokszor 7! falemberrel álltunk fel, és Atkins még így is alázott.
Futók közül, Miller egész jól teljesített a második félidőben. Az elsőben, ahogy hallom Foreman volt a jobb, de én azt láttam, hogy legalább 3szor(4szer?) megállították, amikor 1-2 yard kellett volna a first downhoz. Persze erről a blokkolás is tehet.

Védőknél lesérült KJo meg JJo meccs közben, ahhoz képest a kis noname secondary cserék egész jól tartották magukat. Persze a Bengals is butaságot csinált azzal, hogy nem erőltette jobban Green-t.
Watt egész jó volt, még azért nem a régi, de azért már így is meghatározó tudott lenni. Clowney, érdekes, sokszor látni, hogy a play közelében van, meg sokszor besegített másnak, de azért nem hozza a tavalyi domináns formáját. Merci se. Bár azért meg kell említeni, hogy brutálisan holdolt végig az egész Bengals fal.
A meccs védője nálam Kareem Jackson, aki turnover-t okozott, rengeteg (fontos) szerelése, levédett passza volt, elismerést érdemel. Ő is olyan, akit évekig savazott mindenki (én is), de kinőtte magát, és a védelem egyik legjobb embere lett (bár vannak meccsei, amikor azért őt is rendesen szivatják az elkapók).

BoB meg egy ideig nincs veszélyben, amíg matematikai esély van a rájátszásra nem szoktak kirúgni edzőket, és még nagyon a szezon elején vagyunk. Szerintem, akkor se küldik el, ha nem lesz playoff, de Watson láthatóan fejlődik és jól játszik, mert igazából ez most a legfontosabb a franchise szempontjából.
több mint 6 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 942 — I like the Texans, I like who we are
Félidőben bealudtam, de addig a lényegi dolgok el is dőltek. Foreman jól játszott, TE nélkül jól tudta a bengals mire kell figyelni passz játéknál. Watson nem volt rossz, az volt az érzésem, hogy a TD előtt a védők azt hitték le fog feküdni mikor megvan a 1st down. Igazából ez a győzelem egy meccsel eltolta BoB kivágását.
több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 476 — LIGHTS OUT!
Hát ma sem volt sokkal jobb a csapat, front7 javult talán egyedül. De lényeg a W. Hopkins volt kb az egyetlen célpont akit keresett Watson. 2 CB is lesérült ami gond lehet, JJ meg Kevin Johnson. Kezd sok lenni a sérültből.

Szerkesztette: Sixo

több mint 6 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 942 — I like the Texans, I like who we are
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000844466/article/texans-brian-cushing-suspended-10-games-for-peds ez még hiányzott, mint üveges tótnak a hanyatt esés...
LanceVance
Tartalákolhat a rájátszásra 😀
több mint 6 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 199
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/sjkobzybbhv3n2flv4cj
Texans' Brian Cushing suspended 10 games for PEDs
Houston Texans linebacker Brian Cushing was suspended 10 games by the NFL on Wednesday for violating the league's policy on performance-enhancing substances.
ez még hiányzott, mint üveges tótnak a hanyatt esés...

több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
de gondolom visszetérhet Fido

több mint 6 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 942 — I like the Texans, I like who we are
Fiedorovicz olyan agyrázkódást kapott, hogy IR-re is került. Jó hogy megkapta az új szerződést.
Kedden nem edzettek kedden:
Jeff Allen (nem is fog játszani)
Cushing
Stephen Anderson
Griffin
Ellington
Kevin Johnson

Még egy TE-t se hoztunk a keretbe, úgyhogy a másik kettő talán játszhat még. Nagyon szenvedős lesz ez a szezon.
több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 476 — LIGHTS OUT!
Akit esetleg érdekelne snap count a meccsről:  www.pro-football-reference.com/teams/htx/2017-snap-counts.htm

több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 476 — LIGHTS OUT!
Houston Texans Top 5 Grades:

LB Zach Cunningham, 82.7 overall grade

TE C.J. Fiedorowicz, 81.2 overall grade

S Marcus Gilchrist, 79.8 overall grade

DI Brandon Dunn, 79.0 overall grade

DI D.J. Reader, 78.2 overall grade

Azért kemény nevek. Egy újonc , egy TE aki 24 snappet volt pályán majd lesérült , egy S akinél az csoda, hogy még NFLben játszik , és egy olyan DL játékos aki eddig 3 éve alatt ritkán kerül pályára.

több mint 6 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 942 — I like the Texans, I like who we are
Közben felkeltek amerikában is.BoB szerint ha Brown nem holdoutol akkor nyernek 😀😀😀D Még nem döntötte ki fog kezdeni csütörtökön. Állítólag Watson összeszedett egy boka sérülést de ezt még senki nem erősítette meg.
Én még mindig Savage-t küldeném fel. Ha őt összetörik a retek fal miatt az nem akkora baj mint akiért a fél draftot odaadtuk.
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 613 — Jedi Master
Nem akarok egy meccs után ilyeneket levonni, de szerintem BoB nem fogja végigtolni ezt a szezont....
Bondi
Ennél Kubiak is jobb volt. BoB a semmiből eljutott a semmibe, úgy, hogy ezalatt sem volt sehol.
Amadeus
jahj, ez nagyon jó XD de amúgy hasonlóan érzem... 10 sacket benyelni meg művészet. Persze lehet az OL falra fogni, de a Jax D# a bika...és ez a következő meccseken is így lesz.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀