Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 6 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 942 — I like the Texans, I like who we are
Király Petya arról ír az MMQB-ban h Smith neje súlyos beteg úgyh valszeg távozik.
empty taxi
Még a tegnapi meccs után felmondott.
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Király Petya arról ír az MMQB-ban h Smith neje súlyos beteg úgyh valszeg távozik.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 474 — LIGHTS OUT!
Amúgy Thompson potens 3. számú WRnek tűnt, amire a kezdő WR sérülékenysége miatt nagy szükség lehet. Ilyen Braxton Millerek meg Jaelen Strongok után felüdülés volt nézni a játékát.

több mint 6 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 942 — I like the Texans, I like who we are
Boldog Új Évet Texanok!
Nem biztos hogy csak Smith-t kellene elküldeni, de Watson úgy tűnik jól lobbyzott BoB mellett. Viszont jót fog tenni a váltás az FO-ban. Az új GM új háttérstábot is hoz majd. És ha tud hatni BoB-re hozni fognak egy OC-t.
több mint 6 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
 www.sportingnews.com/nfl/news/bill-obrien-rick-smith-houson-texans-rumors-fired-head-coach-general-manager/gwa42x2es5pv1d0yae51iey4r?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter
empty taxi
Bárcsak eltakarodna BOB is meg Smith is :3

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
 www.sportingnews.com/nfl/news/bill-obrien-rick-smith-houson-texans-rumors-fired-head-coach-general-manager/gwa42x2es5pv1d0yae51iey4r?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 942 — I like the Texans, I like who we are
Van egy összeesküvéselméletem:
BoB úgy gondolja a draft előtt, hogy nincs értelmes irányítója, ezért lezsírozza a Brownszal, hogy ad nekik egy jövő évi első kört, elintézi, hogy a Texans top10ben végezzen a draft sorrend szempontjából, a Browns meg amúgy is szar szóval két top10est cetlijük lesz '18-ban, cserébe BoB főedző lehet a Brownsban ha kirúgják.
Arról meg nem tehet, hogy akiért felcseréltek az egész jó irányító lett, mert ugye BoB nem ért az irányítókhoz.
több mint 6 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 942 — I like the Texans, I like who we are
Megérdemelte ezt a Pro-Bowlt Clowney?
Sixo
Ha mindenképpen be kell válogatni valakit a védelemből akkor ja.
több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 474 — LIGHTS OUT!
Megérdemelte ezt a Pro-Bowlt Clowney?

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
ha Wason és Watt teljesen fel tudnak épülni*
iktriad
*És ha BoB nem szeret bele az edzőtáborban:
-Savage-be
-Yates-be
-takarítónőbe
-aki elsétál az edzés mellett.
Giowa
Már ha marad, mint HC(bár szerintem marad)..
több mint 6 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
ha Wason és Watt teljesen fel tudnak épülni*
iktriad
*És ha BoB nem szeret bele az edzőtáborban:
-Savage-be
-Yates-be
-takarítónőbe
-aki elsétál az edzés mellett.

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Öszintén sajnálom a csapatotokat az idei borzalmas sérüléshullám sajnos ma nagyon meglátszott. De ha Wason és Watt teljesen fel tudnak épülni, akkor jövőre nagy harcok lehetnek pl. velünk is a divíziógyőzelemért. Fel a fejjel, megvan a franchise QB, sok pénz lesz a sapka alatt is. Megerősödve fogtok ebből kijönni.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 942 — I like the Texans, I like who we are
A sok sérülés se magyarázza a védelem idei teljesítményét. Hamari volt Vrabelt kinevezni. Amúgy meg remélem BoB neve is elhangzik a black mondayen.
több mint 6 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
De nagyon gyengee...

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
D oldal a lehető legegyértelműbb: hogy vicc az,hogy nem franchise tageltük le Aj Bouyet és hogy így engedtük elcsesződni a tavalyi elég jó secondaryt. Kevin Johnson használhatatlan. Jelenlegi állapotában,és egyébként is annyit ér,mint két krumpli. Injury prone,nem jó sebességben,nem jó zonázásban és súlyánál fogva túl sok a missed tackle. Nagyon sajnálom,de az,hogy őt húztuk ki és nem Xavier Rhoadest az egyébként megér egy misét. Safety páros is maga vicc. Secondaryben tényleg évek óta magát tudni hozó JoJo és Kareem Jackson aki értékelhető.
nagymarceee
KJ és Rhodes nem egy class.
A KJ-féle 2015-ös classból jelen állás szerint egyébként Marcus Peters és Ronald Darby lett a két legjobb CB, mindketten benn voltak még 1/16-ra, ahol érkezett Johnson (a cornerek közül addigra csak Trae Waynes ment ki).

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
nagymarceee Houston Texans 126
Meccs az igazából ugyanolyan volt,mint az eddigiek Watson nélkül szoros félidő,majd a vége felé kritikus helyzetben xy,most Hopkins elveszti a labdát a meccsben maradásért,vagy a győzelemért. És most úgy érzem,hogy ennyi van bennünk,nem rak hozzá O'Brien hüklyesége,nem egy varázsló,mikor a negyedik backup rb-nek kell slotban játszania elég sok mindent elmond a helyzetről.

Offense oldalon egyértelmű,hogy a fallal van gond. Az,hogy nincs ideje a qbnak. Futásról nem is beszélve. És elnézve Savage tönkrevágását, DW4 is bármikor belenézhet egy ilyenbe.


Ezekből bármikor lehet. Bármi és Fiedoroviczból kiindulva és a NFL helyes jelenlegi álláspontjából több meccset hagynak ki,meg ugye az egészségfaktor rohadtul nem utolsó. Egy szó mint száz. Érthető,az a hozzáállás,hogy amíg nincs meg a franchise irányítód nem is feltétlen kell jó,minőségi fal,mert Osi elé egy dallasi falat rettyinteni nem ad annyi pluszt mind mondjuk plusz egy playmaker D-ben. De jelnelegi helyzetben megvan a franchise qb. és az,hogy a második számú center játszik guardot és Jeff Allen,aki guardban is max gyenge láncszem,ő védi a vakoldalt,az elképesztően vicc.

D oldal a lehető legegyértelműbb: hogy vicc az,hogy nem franchise tageltük le Aj Bouyet és hogy így engedtük elcsesződni a tavalyi elég jó secondaryt. Kevin Johnson használhatatlan. Jelenlegi állapotában,és egyébként is annyit ér,mint két krumpli. Injury prone,nem jó sebességben,nem jó zonázásban és súlyánál fogva túl sok a missed tackle. Nagyon sajnálom,de az,hogy őt húztuk ki és nem Xavier Rhoadest az egyébként megér egy misét. Safety páros is maga vicc. Secondaryben tényleg évek óta magát tudni hozó JoJo és Kareem Jackson aki értékelhető.

több mint 6 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Ja, elég durva volt a Savage jelenet. Utána viszont próbált úgy csinálni, minta akinek semmi baja, látszott, hogy nagyon nem akar lejönni a pályáról.
De valójában nem kellene ezt neki erőltetni. Sajnos a mi falunk gyenge, ahhoz hogy egy ilyen immobilis irányítót megvédjen, csak hülyére fogja veretni magát. A másik, hogy Yates - aki két éve nem játszott éles meccsen - jobban játszott nála. Be kell látnia neki is, meg az edzői stábnak, hogy nem nfl kezdő (és talán még backup se) irányító, és ezért fölösleges kockáztatnia az egészségét.

A meccs egyébként nézhető volt. Az látszódott, hogy Savaggel ki fogunk kapni, de Yates adott egy kis életet a csapatnak, és persze Hopkins, akinek szerintem ez a legjobb éve eddig. De ja, a védelem nem az igazi. Frusztráló látni, hogy Clowney odaéer 1-2 mp alatt és mégis sikeres lesz a passz. Ez nyilván legfőképp a cornerek sara, de én az egész védelmet sokszor zavarodottnak látom. Ha BoB megy, akkor valószínű Vrabel is, de én adnék még nekik egy évet, mert azért elképesztően sok a sérült a csapatban, ilyen backup meg backup backup szintű játékosokkal nehéz nyerni.

Szerkesztette: DC
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
Savage hogy van? Ijesztő volt látni hogy rázkódott a földön 😕 mint akinek rohama van

több mint 6 éve
tex 150
Az eleje jól indult, volt labdaszerzés is, Fairbairn még 55-ről is berúgta. Aztán jöttek a hibák mindenhol - védelem óriási play-eket engedett, Fairbairn extra pontot és field goalt is kihagyott, sőt a vége felé még Hopkins is labdát vesztett.
Én a védelem produkcióját egyáltalán nem értem az egész szezonban. Tudom, hogy sok a sérült, de ezen a szinten olyan hibákat követnek el folyamatosan, ami már arra utal, hogy aki irányítja őket, az sincs képben. Most azt mondom, hogy kár volt Vrabelt kinevezni, inkább el kellett volna valami konkurenciához engedni. Bár ki tudja, hogy Krennel mit csinált volna a cserepadról kezdővé előlépőkkel. Számomra Kevin Johnson játéka a leginkább értelmezhetetlen - szerelni nem tud, és meccsek óta szállít DPI-ket az ellenfélnek, néha egészen értelmetleneket. És folyamatosan játszik...
Pedig az év elején mást gondoltunk. A végén belenéztem a Jags meccsbe is. Érdekes volt nézni, hogy ők milyen simán megállították a Seahawkst a végén, amikor kellett. Pár hete ez ugye nekünk nem annyira jött össze. Ja igen, a félidő előtt 45 mp alatt kick-off után majdnem TD-ig vitte a 49ers is. Azt nem nagyon tudom megérteni, hogy ezekből nem képes a védelem tanulni semmit...
több mint 6 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Valami az esti meccsről? Még az összefoglalót sem láttam.
samu09
Ami lejött a meccsből, hogy Hopkins zseniális, de ezt eddig is tudtuk. De én is lekapcsoltam harmadik negyedben, mert nem igen szórakoztatott.

több mint 6 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Áh ne is nézd meg, a végefele már én is átmentem a Colts snowbowl-jára, nagyon szórakoztató volt, hozták a szokásos CFL-formát, legalább egy AFC South csapat örömet okozott, tegnap 😀

több mint 6 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 942 — I like the Texans, I like who we are
Valami az esti meccsről? Még az összefoglalót sem láttam.
több mint 6 éve
Hulk93 Houston Texans Oregon Ducks 8
Cushing visszatér elvileg következő meccsen,szerintetek kell ő még vissza sérülésekkel,kihagyással és a nagypénzével? Bár lehet csak szerintem,de a Mckinney-Cunningham páros teljesen elfogadhatóan játszanak főleg futás ellen jók.
nagymarceee
Kell.

Cush a boost minden meccsen. Ha néztetek róla mic'd up-ot, minden egyes játéknál pofázik, még snap után is mondja. Idegesíti az ellenfelet, húzza maga után az övéit. Lehet lassú lett, de mindenki jobban érzi magát a csapatnál, ha ő pályán van.
samu09
2018-ban 9.7M, 2019-ben 9.5M-t foglal a sapkabaol. Ekkora penzert tuti nem fogjak megtartani.
több mint 6 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 942 — I like the Texans, I like who we are
Cushing visszatér elvileg következő meccsen,szerintetek kell ő még vissza sérülésekkel,kihagyással és a nagypénzével? Bár lehet csak szerintem,de a Mckinney-Cunningham páros teljesen elfogadhatóan játszanak főleg futás ellen jók.
nagymarceee
Kell.

Cush a boost minden meccsen. Ha néztetek róla mic'd up-ot, minden egyes játéknál pofázik, még snap után is mondja. Idegesíti az ellenfelet, húzza maga után az övéit. Lehet lassú lett, de mindenki jobban érzi magát a csapatnál, ha ő pályán van.
több mint 6 éve
JohnnyX Houston Texans 32
Bruce Ellington, C.J. Fiedorowicz IR-en.