Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Csak abban tudok reménykedni, hogy a front office tud valamit, mert ez igy tényleg nagyon silány offseason lenne. Ha Ryans még nem is volt régi önmaga, akkoris kezdő szintű játékos, és már alig van FA-n olyan játékos aki miatt kellene a cap hely, drafton meg nem húzunk annyira elől hogy nagyon sok kelljen. Remélem tudják majd orvosolni azt az űrt, amit eddig ez az offseason ejtett.JoeyB
Ryans most került megint a helyére. Neki 4-3-ban kell játszania. Olcsón szereztük meg szerintem. Idén megint állatkodni fog.Shawn84
persze, csak azért mégis fájó, hogy kitudja hanyadik kezdő játékos megy el, és kérdés, hogy jön-e a helyére valaki említésre méltó. ez a másik fele, hogy baromi olcsón jutott hozzá a phily, de legalább engem ennyi vigasztal, hogy philybe ment.JoeyB
Teljesen meg tudom érteni. Pár éve mikor az Eaglesből egymás után szórták ki a csapat történelmének fontos személyiségeit(Dawkins, Sheppard, Brown, Westbrook, McNabb) az még durvább volt mint amit most nálatok csinálnak, de be kell látni, hogy se Williams se Ryans nem illett ebbe a védelembe. Viszont tavaly is elég jól dolgozott a Houston FO, a draft is fasza volt, szóval szerintem idén se lesz gond. Hoztok DE-t, WR-t, LB-t, meg nem tudom hol van még lyukas rész, aztán jövőre megint irány a PO.
több mint 12 éve
JoeyB Houston Texans California Golden Bears 347 — Texans fan
Csak abban tudok reménykedni, hogy a front office tud valamit, mert ez igy tényleg nagyon silány offseason lenne. Ha Ryans még nem is volt régi önmaga, akkoris kezdő szintű játékos, és már alig van FA-n olyan játékos aki miatt kellene a cap hely, drafton meg nem húzunk annyira elől hogy nagyon sok kelljen. Remélem tudják majd orvosolni azt az űrt, amit eddig ez az offseason ejtett.JoeyB
Ryans most került megint a helyére. Neki 4-3-ban kell játszania. Olcsón szereztük meg szerintem. Idén megint állatkodni fog.Shawn84
persze, csak azért mégis fájó, hogy kitudja hanyadik kezdő játékos megy el, és kérdés, hogy jön-e a helyére valaki említésre méltó. ez a másik fele, hogy baromi olcsón jutott hozzá a phily, de legalább engem ennyi vigasztal, hogy philybe ment.


Twitter: azajoey
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Lehet azért is váltatok meg tőle ilyen könnyen mert itt van Cushing aki azér elég jól tolja sztem miatta nincs rá annyira szükség. De lehet butaságot beszélek. Inkább az ár olcsósága ami fájhat.dande
Majd hozzák helyette HighTowert. Ő pont faszán illik ide.
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Lehet azért is váltatok meg tőle ilyen könnyen mert itt van Cushing aki azér elég jól tolja sztem miatta nincs rá annyira szükség. De lehet butaságot beszélek. Inkább az ár olcsósága ami fájhat.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Csak abban tudok reménykedni, hogy a front office tud valamit, mert ez igy tényleg nagyon silány offseason lenne. Ha Ryans még nem is volt régi önmaga, akkoris kezdő szintű játékos, és már alig van FA-n olyan játékos aki miatt kellene a cap hely, drafton meg nem húzunk annyira elől hogy nagyon sok kelljen. Remélem tudják majd orvosolni azt az űrt, amit eddig ez az offseason ejtett.JoeyB
Ryans most került megint a helyére. Neki 4-3-ban kell játszania. Olcsón szereztük meg szerintem. Idén megint állatkodni fog.
több mint 12 éve
JoeyB Houston Texans California Golden Bears 347 — Texans fan
Csak abban tudok reménykedni, hogy a front office tud valamit, mert ez igy tényleg nagyon silány offseason lenne. Ha Ryans még nem is volt régi önmaga, akkoris kezdő szintű játékos, és már alig van FA-n olyan játékos aki miatt kellene a cap hely, drafton meg nem húzunk annyira elől hogy nagyon sok kelljen. Remélem tudják majd orvosolni azt az űrt, amit eddig ez az offseason ejtett.


Twitter: azajoey
több mint 12 éve
JoeyB Houston Texans California Golden Bears 347 — Texans fan
Mit ne mondjak remek volt erre a hírre kelni 😕


Twitter: azajoey
több mint 12 éve
tex 150
Eagles finally getting that LB they've been searching for as they have agreed to a trade w Houston for pro bowl LB DeMeco Ryans 😐

szerk: Eagles announce they acquire Ryans for a 4th round pick and the clubs also swap 3rd rounders...ez nem sokzolika26
Tavaly nem volt kimagasló éve a 2010-es achilles sérülése után, ráadásul elég nagy szerződése volt, de azért a vezetőségnek ez a húzása is meglepett. Az elmúlt néhány hónapban a tavalyi teljesítmény alapján azt hallgattuk, hogy jövőre a csapat Superbowl esélyes, de látva az eddigi off-season mozgást szerintem még a csoport győzelem és a PO is egyre kérdésesebb. Aztán lehet, hogy a drafton és a szezon rajtjáig meglepetések érnek, de eddig nem lettem bizakodóbb. Talán csinálják a (cap) helyet valakinek... Bár Rick Smith azt nyilatkozta, hogy drafton, nem FA-ban szeretnék a csapatot építeni, úgyhogy kiváncsian várom az újabb híreket. Vagy inkább nem, eddig ebben az offseasonban nem a legjobbak jöttek...
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Eagles finally getting that LB they've been searching for as they have agreed to a trade w Houston for pro bowl LB DeMeco Ryans 😐

szerk: Eagles announce they acquire Ryans for a 4th round pick and the clubs also swap 3rd rounders...ez nem sok


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Manning elhúzott a csoportból ha jól összeáll a O line jövőre sztem biztos a csoportgyőzelem ismét a defense front seven-je majd megmutatja Luck-nak mi is az az NFL 😀 am nincs egy texans-os fanpage facebookon?
több mint 12 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Szia!

Szerintem már nem. Nagyon max, idény közben, valami olyan szituációban amibe mi kerültünk idén. Őszintén szólva már nálunk is valamiféle assistant qb coachnak tartottam inkább a szerepét. 😊Gabriel
Gondoltam... 😕 bár jó lett volna látni még játszani.

Köszi

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 12 éve
Gabriel Houston Texans 525
Szia!

Szerintem már nem. Nagyon max, idény közben, valami olyan szituációban amibe mi kerültünk idén. Őszintén szólva már nálunk is valamiféle assistant qb coachnak tartottam inkább a szerepét. 😊
több mint 12 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Sziasztok Srácok!

Bocsi hogy idepofátlankodok, de hátha tudtok infót egyik kedvencemről Jeff Garciáról. Úgy tudom szabadügynök lett. Van rá esély hogy kap valakitől szerződést?

Köszi...

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Köszi srácok!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Tavaly többször néztem mock draftokat és osztottam meg veletek. A viszonylag unalmas FA-nk miatt most 03.10-ig visszamenőleg 1 database segítségével átnéztem 100-at íme az eredmény:

30: Kendall Wright Wr Baylor
21: Stephen Hill Wr Georgia Tech
10: Alshon Jeffrey Wr South Carolina
Rueben Randle Wr LSU
8: Peter Konz C Wisconsin
5: Michael Floyd Wr Notre Dame
3: Mohamed Sanu Wr Rutgers
2: Mike Adams Ot Ohio State
Nick Perry Olb USC
Dontari Poe Nt Memphis
1: Cordy Glenn Ot Georgia
Janoris Jenkins Cb North Alabama
Devon Still Nt Penn State
Mark Barron S Alabama
Jonathan Martin Ot Stanford

Majd véleményezitek, vagy nem 😀Gabriel
Úgy gondolom, mivel fontos játékosokat veszítettünk a FA alatt, ezért jelentősen változni fog a lista.

Nyilvánvalóan mostmár offensive falember(ek)re van a legnagyobb szükségünk, kell minőségi LB, és persze elkapó is. Szerintem ezekre a poziciókra fogunk húzni az első 3 körben, de hogy milyen leosztásban, azt nagyon nehéz megmondani, mert sok függ az előttünk draftoló csapatoktól, és mi eléggé hátul vagyunk.

Azt azért megjegyezhetjük, hogy a tavalyi draft nagyon jól sült el. Wattson fanyalogtunk kezdetben, de alaposan ránk cáfolt, és Reed is szuperül játszott, úgy érzem a többiekbe is van még potenciál. Reméljük idén is a legjobbakat, bár én személy szerint nem számítok ismét ilyen sikeres draftra (már csak a későbbi draft poziciónkból fakadóan sem)
több mint 12 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Sziasztok,
Jason Allen nálunk landolt. Elképzelhető, hogy safety-ben használjuk? Nálatok játszott esetleg középen? Előre is köszi a felvilágosítást.nasheem
Akárcsak Bondi én is nagyon sajnálom, hogy nem sikerült megtartanunk. Nálam ő volt a 2. legjobb CB a csapatnál, de az edzőink mindenképp játszatni akarták az első körös cornerünket, Kareem Jacksont, ezért rotációba játszottak. Viszont legnagyobb gyengesége a szerelés Allenek, ezért én szerintem jobb, ha megmarad CB, S helyett.
több mint 12 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Sziasztok,
Jason Allen nálunk landolt. Elképzelhető, hogy safety-ben használjuk? Nálatok játszott esetleg középen? Előre is köszi a felvilágosítást.nasheem
College-ban safety is volt, mi nem emlékszem, hogy használtuk volna annak. Labdaérzéke van FS-nek jó lehet.

több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Sziasztok,
Jason Allen nálunk landolt. Elképzelhető, hogy safety-ben használjuk? Nálatok játszott esetleg középen? Előre is köszi a felvilágosítást.nasheem
Tudomásom szerint nálunk egyszer sem játszott S-t. Viszont CB-ként kezdő potenciával rendelkezik és mégsem siránkozik ha nem kezdő, úgyhogy nagy fogás volt. Én nagyon sajnálom hogy nem marasztalták Houstonban.

több mint 12 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Végre valami jó hír is érkezik.
Az eddigi események alapján ez lehet eddig a kezdő


Brown-W.Smith-Myers-Caldwell-Butler

Depht

T-Derek Newton
G/T-Andrew Gardner
G-Thomas Austin
G-Shelley SmithBondi
lecserélték a strong side-ot ami Fosternek 2 évig nyitott levédekezhetetlen folyosókat :S kíváncsi leszek a RB-k teljesítményére következő szezonban.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Sziasztok,
Jason Allen nálunk landolt. Elképzelhető, hogy safety-ben használjuk? Nálatok játszott esetleg középen? Előre is köszi a felvilágosítást.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Ahogy sejtettem Myers marad 😊 jó hír, nagyon sokat fejlődött első éveitől mostanáig, és a liga (egyik) legjobb centereként is velünk tart. A kezdőfalban már szerintem csak Butlert kéne helyettesíteni valakivel, mert tavalyelőtt, amikor kezdett voltak nagyon rossz meccsei (3 engedett sack), de ezt majd az FO eldönti, 2.-3. körös draftot tippelek a helyére, vagy Winston visszajön olcsóbban.

több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Végre valami jó hír is érkezik.
Az eddigi események alapján ez lehet eddig a kezdő


Brown-W.Smith-Myers-Caldwell-Butler

Depht

T-Derek Newton
G/T-Andrew Gardner
G-Thomas Austin
G-Shelley Smith

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Chris Myers marad. 4 évre kap 25 milliót, 14 ebből garantált.
több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Brisiel-t elvitte az Oakland

több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Tavaly többször néztem mock draftokat és osztottam meg veletek. A viszonylag unalmas FA-nk miatt most 03.10-ig visszamenőleg 1 database segítségével átnéztem 100-at íme az eredmény:

30: Kendall Wright Wr Baylor
21: Stephen Hill Wr Georgia Tech
10: Alshon Jeffrey Wr South Carolina
Rueben Randle Wr LSU
8: Peter Konz C Wisconsin
5: Michael Floyd Wr Notre Dame
3: Mohamed Sanu Wr Rutgers
2: Mike Adams Ot Ohio State
Nick Perry Olb USC
Dontari Poe Nt Memphis
1: Cordy Glenn Ot Georgia
Janoris Jenkins Cb North Alabama
Devon Still Nt Penn State
Mark Barron S Alabama
Jonathan Martin Ot Stanford

Majd véleményezitek, vagy nem 😀Gabriel
1-2 névtől igencsak felkaptam a fejem.
Ha első körről akkor nálam Jeffery, Sanu, Konz jöhet szóba. ( Vagy Wright, de ő már nem lesz bent, ahogy Konz sem, tehát Myers mindenképpen meg kell tartani.)
Valamint most már nálam nem kizárt egy OT sem az első körben