Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 12 éve
gsn 3 548
Az, hogy az első évben 18 milliót kap, nem azt jelenti, hogy az első évében a cap száma 18 millió. Akkor kapják meg egy összegben a játékosok az aláírási bónuszt, ami a könyvekben a szerződés hosszában évekre egyenlően elosztva szerepel.

A szerződés bár eléggé meg van nyomva az eleje, diszkontosnak tekinthető. Kevesebb a garantált, mint DeAngelo Williams tavalyi szerződésében, az 5. legjobban fizetett RB lett csupán Foster, AP, CJ2K, McFadden és DeWill után.gsn
Azért gondolom, hogy a 18 millió alatt könyvszerinti értéket értik, mert amit kézbe kap idén az 20,75 millió (az aláírási bónusz) felett kell lennie. Tehát a 18 millió csak a cap szám lehet vagy tévedek?DC
A 20,75 millió nem az aláírási bónusz, hanem az egész szerződés garantált tartalma, ennek egy része az aláírási bónusz.
Valószínűleg afölött még garantált az idei bére is.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
Az, hogy az első évben 18 milliót kap, nem azt jelenti, hogy az első évében a cap száma 18 millió. Akkor kapják meg egy összegben a játékosok az aláírási bónuszt, ami a könyvekben a szerződés hosszában évekre egyenlően elosztva szerepel.

A szerződés bár eléggé meg van nyomva az eleje, diszkontosnak tekinthető. Kevesebb a garantált, mint DeAngelo Williams tavalyi szerződésében, az 5. legjobban fizetett RB lett csupán Foster, AP, CJ2K, McFadden és DeWill után.gsn
Azért gondolom, hogy a 18 millió alatt könyvszerinti értéket értik, mert amit kézbe kap idén az 20,75 millió (az aláírási bónusz) felett kell lennie. Tehát a 18 millió csak az idei cap szám lehet (hisz valójában többet fog kapni) vagy tévedek?
több mint 12 éve
gsn 3 548
Szerintem drága.
Tegnap írtam egy cikket, amiben még RFA-nak néztem, ott írtam, nem adnék neki sokat, Tate is elég jó számokat hozott.
De ez egy vélemény. Remélem Shad jövőre nem őt követi.Deny
Nem tudom a számok mit mutatnak, de Schaub kidölése után Foster a hátan (vagy jobban fogalmazva a lábán) cipelte az offenset, és a Ravens elleni playoff meccsen is az ő remek teljesítménye tartott minket (egy darabig) életben. Ráadásul az előző két évet gyakorlatilag szotyiért játszotta végig, és mégse panaszkodott soha. Megérdemli.

Tate nem rossz, de most (még) nincsenek egy szinten, ráadásul Tate elég sokszor fumblizik, amit Kubiak nagyon nem tolerál

Viszont ha igaz, hogy az első évében Foster összesen 18 millát fog kapni, akkor szinte biztos búcsút inthetünk Marionak. (nem meglepetés)DC
Az, hogy az első évben 18 milliót kap, nem azt jelenti, hogy az első évében a cap száma 18 millió. Akkor kapják meg egy összegben a játékosok az aláírási bónuszt, ami a könyvekben a szerződés hosszában évekre egyenlően elosztva szerepel. Mondjuk ettől függetlenül még nagy esélye van, hogy Mario Williamsnek búcsút mondott a csapat.

A szerződés bár eléggé meg van nyomva az eleje, diszkontosnak tekinthető. Kevesebb a garantált, mint DeAngelo Williams tavalyi szerződésében, az 5. legjobban fizetett RB lett csupán Foster, AP, CJ2K, McFadden és DeWill után.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
Arian Foster megkapta a hosszútávút az RFA tender helyett, 5 éves a szerződés.gsn
Remek hír, kiváncsi vagyok a szerződés részleteire.DC
43,5 millió $; 20.75 millió garantált; 30 millió a szerződés első három évében; 18 millió idén.vassadi
Köszi egyébként
több mint 12 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
Szerintem drága.
Tegnap írtam egy cikket, amiben még RFA-nak néztem, ott írtam, nem adnék neki sokat, Tate is elég jó számokat hozott.
De ez egy vélemény. Remélem Shad jövőre nem őt követi.Deny
Nem tudom a számok mit mutatnak, de Schaub kidölése után Foster a hátan (vagy jobban fogalmazva a lábán) cipelte az offenset, és a Ravens elleni playoff meccsen is az ő remek teljesítménye tartott minket (egy darabig) életben. Ráadásul az előző két évet gyakorlatilag szotyiért játszotta végig, és mégse panaszkodott soha. Megérdemli.

Tate nem rossz, de most (még) nincsenek egy szinten, ráadásul Tate elég sokszor fumblizik, amit Kubiak nagyon nem tolerál

Viszont ha igaz, hogy az első évében Foster összesen 18 millát fog kapni, akkor szinte biztos búcsút inthetünk Marionak. (nem meglepetés)
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Szerintem drága.
Tegnap írtam egy cikket, amiben még RFA-nak néztem, ott írtam, nem adnék neki sokat, Tate is elég jó számokat hozott.
De ez egy vélemény. Remélem Shad jövőre nem őt követi.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 563
Arian Foster megkapta a hosszútávút az RFA tender helyett, 5 éves a szerződés.gsn
Remek hír, kiváncsi vagyok a szerződés részleteire.DC
43,5 millió $; 20.75 millió garantált; 30 millió a szerződés első három évében; 18 millió idén.
több mint 12 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
Arian Foster megkapta a hosszútávút az RFA tender helyett, 5 éves a szerződés.gsn
Remek hír, kiváncsi vagyok a szerződés részleteire.
több mint 12 éve
kalasnikov Houston Texans 355 — Texans D# fan
Arian Foster megkapta a hosszútávút az RFA tender helyett, 5 éves a szerződés.gsn
nagyon helyes! :cool:
több mint 12 éve
gsn 3 548
Arian Foster megkapta a hosszútávút az RFA tender helyett, 5 éves a szerződés.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 888 — I'm a Texan
Nem tudom, hogy láttátok e, de idén is lesz 7 körös szurkolói mock.
Én feliratkoztam rá, de ha valamelyikőtök csinálná akkor szívesen átadom.

több mint 12 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
Egy nagyon jó kis videó a 2011es szezonunkról :

http://www.youtube.com/watch?v=7O7s3TPbAJE

(elég hosszú 12 perces)
több mint 12 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
Idén megkapta az edzői stáb is az elismerést, grat.

Azt pletykálják odakint, hogy szabadítani akarjuk a helyet a fizetési sapkában, ezért Ryans-szel akarunk egyezkedni fizetés csökkentés terén.
Még azt is kiszámolták, hogy a szezon elején Ryans csak a snap-ek 58,4 %-ban volt fent a pályán és, hogy Sharptonnak több szerepet akarnak adni Cushing mellett.Bondi
Demeco az achilles sérülése után nem volt az igazi, bár a playoffban már egész jól játszott. Szerintem Cushing megint lesérült az év végére, nem játszott már olyan magas szinten az év befejező szakaszában, a playoffban, mint a szezon elején és közepén, erről árulkodik az is hogy a vége fele sokszor kihagyott edzéseket.

Valószínünek tartom, hogy draftolni fogunk LB(ket), főleg, ha Mario is elmegy (egyre inkább úgy néz ki).
több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 888 — I'm a Texan
Kubiak lett az év edzője az AFC-ben.

http://blog.chron.com/ultimatetexans/2012/02/texans-kubiak-will-be-honored-as-afc-coach-of-year/DC
Idén megkapta az edzői stáb is az elismerést, grat.

Azt pletykálják odakint, hogy szabadítani akarjuk a helyet a fizetési sapkában, ezért Ryans-szel akarunk egyezkedni fizetés csökkentés terén.
Még azt is kiszámolták, hogy a szezon elején Ryans csak a snap-ek 58,4 %-ban volt fent a pályán és, hogy Sharptonnak több szerepet akarnak adni Cushing mellett.

több mint 12 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
Kubiak lett az év edzője az AFC-ben.

http://blog.chron.com/ultimatetexans/2012/02/texans-kubiak-will-be-honored-as-afc-coach-of-year/
több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 888 — I'm a Texan
Chris Myers: “I don’t know what was going on. I’m just like anyone else reading that type of stuff, but it is what it is. In the long run, I want to be here in Houston, so that’s what I’ve been telling everybody when everyone asks me stuff, and that’s what it sums up to be. I want to be here. I want to see things through, and that’s the way it is. So that’s kind of the bottom line of my thinking.”
http://www.houstontexans.com/news/article-3/Myers-I-want-to-remain-a-Texan/4407eef0-a746-43c0-9d82-f0199adb9c2akalasnikov
Reméljük ez azt jelenti, hogy diszkont árért is marad.

Nem tudom hogy fog alakulni az offseason. Nagyon nagyon szeretném, ha megtartanánk Mariot is, de szinte lehetetlen.

Mégha varázsolnak is valamit a szereződésekkel idén, jövőre irtó nagy ***ban leszünk. 2013 ban lejár a szerződése Schaubnak, D. Brownnak, Barwinnak, GQnak, Brice McCainnek, Codynak, Butlernek...Schaub és Brown nyilván must have de talán Barwin is, és a kinevelt szolid játékosokat sem kellene elengedni.

Szóval még Myers, Foster idei szerződéséhez is rendesen össze kell szorítanunk magunkat. Mario, nem tudom...ugyanakkor ő egy game changer tipusú játékos, akiből kevés van, pont ezért én elküldenék valami szolíd játékost nagy fizuval(gondolok itt A. Smithre aki majd 7 miskát fog kapni) és draftolnék helyére valakit , ugysincs igazán needünk a drafton, és megtartanám Mariot. De szerintem a vezetőség nem így gondolkodik és ez elég nagy hátbaszúrása lenne az elküldött játékosnak.

JAVITAS: A. Smith 5.5 millát fog keresni 2012ben, de az aláírási bónusza 12.5 millió volt 5 évre, akkor ez a capben 8 millát jelent összesen erre az évre, ha jól értelmezemDC
Ezt a 2013-as offseason problémákat már én is felfedeztem, de ha jól emlékszem nem írta be akkor ide.
Tényleg igen csak nagy bajban lehetünk. Szerintem lehet, hogy nem véletlen, hogy pl. Mike Adams teljesítményét is figyelemmel kísérték.
Az idei probléma pedig Mario, itt is nézegetjük a DE-eket. Nekem volt egy elméletem, hogy cutoljuk Smith-t, hogy megtarthassuk Mariot ás Smith helyére hozunk valakit a draftról.

több mint 12 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
Chris Myers: “I don’t know what was going on. I’m just like anyone else reading that type of stuff, but it is what it is. In the long run, I want to be here in Houston, so that’s what I’ve been telling everybody when everyone asks me stuff, and that’s what it sums up to be. I want to be here. I want to see things through, and that’s the way it is. So that’s kind of the bottom line of my thinking.”
http://www.houstontexans.com/news/article-3/Myers-I-want-to-remain-a-Texan/4407eef0-a746-43c0-9d82-f0199adb9c2akalasnikov
Reméljük ez azt jelenti, hogy diszkont árért is marad.

Nem tudom hogy fog alakulni az offseason. Nagyon nagyon szeretném, ha megtartanánk Mariot is, de szinte lehetetlen.

Mégha varázsolnak is valamit a szereződésekkel idén, jövőre irtó nagy ***ban leszünk. 2013 ban lejár a szerződése Schaubnak, D. Brownnak, Barwinnak, GQnak, Brice McCainnek, Codynak, Butlernek...Schaub és Brown nyilván must have de talán Barwin is, és a kinevelt szolid játékosokat sem kellene elengedni.

Szóval még Myers, Foster idei szerződéséhez is rendesen össze kell szorítanunk magunkat. Mario, nem tudom...ugyanakkor ő egy game changer tipusú játékos, akiből kevés van, pont ezért én elküldenék valami szolíd játékost nagy fizuval(gondolok itt A. Smithre aki majd 7 miskát fog kapni) és draftolnék helyére valakit , ugysincs igazán needünk a drafton, és megtartanám Mariot. De szerintem a vezetőség nem így gondolkodik és ez elég nagy hátbaszúrása lenne az elküldött játékosnak.

JAVITAS: A. Smith 5.5 millát fog keresni 2012ben, de az aláírási bónusza 12.5 millió volt 5 évre, akkor ez a capben 8 millát jelent összesen erre az évre, ha jól értelmezem
több mint 12 éve
kalasnikov Houston Texans 355 — Texans D# fan
Chris Myers: “I don’t know what was going on. I’m just like anyone else reading that type of stuff, but it is what it is. In the long run, I want to be here in Houston, so that’s what I’ve been telling everybody when everyone asks me stuff, and that’s what it sums up to be. I want to be here. I want to see things through, and that’s the way it is. So that’s kind of the bottom line of my thinking.”
http://www.houstontexans.com/news/article-3/Myers-I-want-to-remain-a-Texan/4407eef0-a746-43c0-9d82-f0199adb9c2a
több mint 12 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
és Brisiellel mi a helyzet?Stez
Szeretne visszatérni, nem hiszem hogy sokan érdeklődnének iránta.adam8
Mert nem volt jó?
Szerintem elég jól tolta, bár nem nagyon fújják fel, kicsit fű alatt maradt.Stez
Zone blocking csapatokat esetleg érdekelhet.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mario-ról nincs semmi infótok?JoeyB
jön seattlebebraxa88
tenorx szerint indianapolisba jön

több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Mario-ról nincs semmi infótok?JoeyB
jön seattlebe
több mint 12 éve
kalasnikov Houston Texans 355 — Texans D# fan
Mario-ról nincs semmi infótok?JoeyB
"Mario (Wiliams) is a great player and we want him to be a part of our football team and our organization, so we’re working hard to figure out a way to get that done.” - Texans GM/Executive VP Rick Smith
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
és Brisiellel mi a helyzet?Stez
Szeretne visszatérni, nem hiszem hogy sokan érdeklődnének iránta.adam8
Mert nem volt jó?
Szerintem elég jól tolta, bár nem nagyon fújják fel, kicsit fű alatt maradt.

több mint 12 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
és Brisiellel mi a helyzet?Stez
Szeretne visszatérni, nem hiszem hogy sokan érdeklődnének iránta.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
és Brisiellel mi a helyzet?