Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 12 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Eddig évekig mosolyogtam azon, amikor a mock draftokban az 1. körben WRt húztak be hozzánk, de most már tényleg eljutottunk oda, hogy ez vált a legnagyobb needünké. Bár, bár Kubiak nagyon lojális a játékosaihoz ezért elképzelhetőnek tartom, hogy nem fogjuk Jacobyt kirakni, és ebben az esetben nem igazán fér bele egy elsőkörös elkapó (se anyagilag se roster helyileg). Mindenestre elég sok tehetséges elkapó lesz idén mind az első, mind a későbbi körökben.

Más, ahogy a walterfootballon olvastam, elég sok edző nem kért a Tampa HC posztjából, állítólag azért mert nem akar a vezetés végkielégítést adni, kirúgás esetén, az edzőknek, valamint az aszisztensek fizetésére alapból nem sok pénzt szánnak. Szóval Philips azért nem ok nélkül maradt nálunk.
több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Nézelődünk a senior bowl-on

#Texans scout has been chatting up #OhioState OT Mike Adams for awhile after #seniorbowl practice

több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Chris Myers és Antonio Smith meghívást kapott a pro bowl-ra. Előző Pouncey, Smith Andre Carter helyett került be a keretbe.

McClain twitterelte ki.
McClain_on_NFL John McClain
texans C Chris Myers and DE Antonio Smith named as pro bowl replacements.

Ha már twitter, Schaub is csatlakozott az oldalhoz.

https://twitter.com/mschaub8

több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Az Auburn OC posztra Greg Knapp-et szemelte ki. Greg utoljára 94-ben dolgozott egyetemi csapatnál.

több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Foster kihagyja az idei Pro Bowl-t

több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
http://houston.culturemap.com/newsdetail/01-17-12-new-york-discovers-arian-foster-free-agent-vows-to-be-best-in-nfl-next-season-as-texans-look-super/LanceVance
Remélem elé tolnak egy 5 éves szerződést.

A másik FA, Williams iránt a Chargers érdeklődik. Bár gondolom ezt a fél liga meg fogja tenni

több mint 12 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 194
http://houston.culturemap.com/newsdetail/01-17-12-new-york-discovers-arian-foster-free-agent-vows-to-be-best-in-nfl-next-season-as-texans-look-super/

több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
A Pro Bowl-on a Texani edzői stáb fogja dirigálni az AFC csapatot. Az ellenkező oldalon GB vezette McCarthy-ék lesznek.
Gratulálok nekik, ennyit mindenképpen megérdemeltek egy ilyen szezon után.Bondi
Régebben nem úgy volt, hogy az AFC és NFC döntő vesztes csapatainak az edzői dirigálnak a pro bowlon? :rolleyes:pakesz
De, de mivel előrébb hozták a pro bowlt így előbb ki kell választani az edzőket is akik így (konferenciánként) a legmagasabban rangsorolt divisional roundban vesztes csapatok edzői lettek


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
A Pro Bowl-on a Texani edzői stáb fogja dirigálni az AFC csapatot. Az ellenkező oldalon GB vezette McCarthy-ék lesznek.
Gratulálok nekik, ennyit mindenképpen megérdemeltek egy ilyen szezon után.Bondi
Régebben nem úgy volt, hogy az AFC és NFC döntő vesztes csapatainak az edzői dirigálnak a pro bowlon? :rolleyes:

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 194
A Pro Bowl-on a Texani edzői stáb fogja dirigálni az AFC csapatot. Az ellenkező oldalon GB vezette McCarthy-ék lesznek.
Gratulálok nekik, ennyit mindenképpen megérdemeltek egy ilyen szezon után.Bondi
főleg Wade Phillips

több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
A Pro Bowl-on a Texani edzői stáb fogja dirigálni az AFC csapatot. Az ellenkező oldalon GB vezette McCarthy-ék lesznek.
Gratulálok nekik, ennyit mindenképpen megérdemeltek egy ilyen szezon után.

több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Köszönjük a csoportellenfeleknek 😉
Én biztos vagyok benne, hogy jövőre ez a csoport egy sokkal keményebb csoport lesz. Coltsnál visszatér Manning vagy egy nagyon igéretes rookie fog játszani. A Titans már idén is mutatott ígéretes jeleket, a Jax-nél ugyan újjá építés lesz, de ott is bármi lehet.

több mint 12 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Grat a kedvenc csapatotok teljesítményéhez srácok! Hiába ellenfél a Texans, jó látni mekkorát tudtatok előrelépni egyetlen szezon alatt egy jó draft-tal és egy remek DC-vel. Ez látszólag paradoxonnak látszik, de csak így tovább! Elvégre a jó csoportellenfelek csak jobbá tehetik a többi csapatot, és így mindegyik többre mehet a PO-ban is. Azt hiszem ezek után senki nem mondhatja, hogy csak azért kerültetek a rájátszásba, mert bénák voltak a csoportellenfelek.
Ami meg Yates-t illeti, értem, hogy csalódottak vagytok kissé, de egy harmadik számú, 5. körös rookie QB-től ennek a negyedét nem vártam volna el reálisan. Magánvélemény, de én jövőre biztosan őt raknám be Schaub mögé backup-nak, Leinart-ot meg elengedném.

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Valahol az NFL honlapján olvastam nyilván egy elvakult amerikai Texans fan társunktól, hogy elcsalták a bírók, mert Ed Reed interception-énél a saját end zone-ba esett a labdával, és mivel Kevin Walter "segítségével", ezért az NFL szabályai szerint safety-t kellett volna adni. Visszanéztem a highights-ot, és valóban az end zone vonalára esett Reed, a szabályokat ismerőktől kérdezném, hogy ez tényleg safety kellett volna, hogy legyen? Mondjuk az mindenképp furcsa volt, hogy tényleg a 4 yardos vonalra tették le a labdát, pedig Reed valóban hátra fele esett le... Ha nem jön válasz, majd a hétvégi műsorban megkérdezem a szakértőket, hátha Gyula lesz az egyik meccsen.😀tex
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=1025


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Gabriel Houston Texans 525
Kurta vége lett ennek a gyönyörű szezonnak. 😕 Így sem vagyok elégedetlen, mert a csapat történelmet írt végülis. A baj az hogy a Ravenstől ki lehet kapni, csak miért így? A védelem világbajnok volt, ahogy Foster és a támadófal is. A specteam szerintem nem volt gáz, ha Manning kickreturnje TD, most a kutya se mondaná hogy gyengék voltak. Jacoby 1 hülyegyerek, de én nem húznám rá a vízes lepedőt, bepróbálta, ez lett. És megtudtuk meddig lehet maximum eljutni egy NFL szezonban egy harmadik számú irányítóval. Győzött a tapasztalat, ennyi történt. Már most várom a következő szezont. Az ideit meg remélem megnyeri a Ravens, és akkor elmondhatjuk, hogy a bajnokot szorongattuk meg egy ki-ki meccsen.
több mint 12 éve
rezső 494 — Titans fan
Nehéz szívvel, de gratulálok a szezonotokhoz! 😀 Nagyon nehéz lesz a következő szezon az AFC South-ban... (nekünk biztosan, bár egy jobb Titans, jobb Colts, jobb Jags a ti életeteket is megnehezíti majd)
A tegnapi meccshez egy felvetés csak: én biza Yates második IC-je után behoztam volna Delhomme-ot. Azt éreztem, hogy vele megcsináltátok volna...
több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Na így aludva egyet a meccsre még mindig kicsit el vagyok keseredve, de köszönjük meg a srácoknak ezt a felejthetetlen szezont. Reméljük jövőre egy teljes évben egészséges Schaubbal és minden kulcsjátékossal újra bizonyíthatunk a PO-ban.

Összeírtam, hogy nálam kik voltak a csapat díjazottjai.

MVP: Brian Cushing
OPOY: Duane Brown
DPOY: Connor Barwin
OROY: TJ Yates ( mondjuk nem volt sok kihívója)
DROY: JJ Watt
Citromdíjas: Jacoby Jones

Rendkívül elégedett vagyok az idei (vagy már tavalyi) drafttal. JJ és Reed már a szezon elején is jól játszottak, de így a szezon végére félelmetesen belejöttek, ahogy a D is egyre jobb lett, öröm volt nézni.

És akkor nézhetünk előre az idei draftra illetve jöhetnek a szerződés hosszabítások.

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
szerintem egyértelműen a játékos legelőrébb lévő testrésze határozza meg itt is a labda helyzetét, mint legtöbbször, ha meg be is esett, akkor az nem szándékos, így touchback kéne hogy legyen; szvsz, safety biztosan nem lehet, miért verné meg magát a védőjátékos?
szerk: ezt találtam a hivatalos szabálykönyvben, nem teljesen ez a szitu, de hasonlóan kintről megy a labda az endzone-ba, itt még kritikusabb a helyzet, és mégis touchback

A.R. 3.13 IMPETUS—TOUCHBACK
Third-and-6 on B24. B1 intercepts a pass in his end zone and attempts to run it out. He is tackled in the
end zone and fumbles the ball out of bounds over the end line.
Ruling: B’s ball, first-and-10 on B20. Touchback. (3-15-3, 7-5-6-ejoey_0818
Nem akarják eldönteni, hogy szándékosan vagy a dolog természetéből adódóan esik-e be az EZ-ba. Hiába esik be, nem lesz belőle se safety, se touchback, ha már az EZ-on kívül birtokolta.
Amire hivatkozol, ott van egy fumble és a labda az EZ-on keresztül megy ki a pályáról. Ekkor pedig az előzménytől függetlenül csak touchback lehet az ítélet. Sima tackle-nél viszont safety lenne. (INT után az addig védekező csapat azonnal támadóvá (labdabirtoklóvá) válik!)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
JoeyB Houston Texans California Golden Bears 347 — Texans fan
Valahol az NFL honlapján olvastam nyilván egy elvakult amerikai Texans fan társunktól, hogy elcsalták a bírók, mert Ed Reed interception-énél a saját end zone-ba esett a labdával, és mivel Kevin Walter "segítségével", ezért az NFL szabályai szerint safety-t kellett volna adni. Visszanéztem a highights-ot, és valóban az end zone vonalára esett Reed, a szabályokat ismerőktől kérdezném, hogy ez tényleg safety kellett volna, hogy legyen? Mondjuk az mindenképp furcsa volt, hogy tényleg a 4 yardos vonalra tették le a labdát, pedig Reed valóban hátra fele esett le... Ha nem jön válasz, majd a hétvégi műsorban megkérdezem a szakértőket, hátha Gyula lesz az egyik meccsen.😀 Ha ez így van, akkor hatványozottan Kubiak tapasztalatlansága döntött, hogy nem dobott piros zászlót, illetve mivel már 2 percen belül volt, nem reklamált addig, amíg a videóbíró vissza nem nézte a playt. Valamikor az elején Boldin egyik elkapásánál is dobnia kellett volna, az ismétlések alapján nekem nagyon gyanús volt, hogy kilépett és az nfl honlapján a highlights kommentátorai is azt mondták... Szóval, van mit tanulni a meccsből az edzői stábnak is.

Egyébként szerintem jogosan jutott tovább a Ravens, ennyi hibával nem lehet meccset nyerni - ezt láttuk szombaton a Saints és vasárnap a Packers esetében is. Inkább elismerés a csapattól, hogy ennyi hiba ellenére végig a meccsben tudtak maradni.tex
Az nem safety. Ha úgy ítélték volna a bírók, hogy az end zoneban ment le Reed akkor touchback és saját 20asról indult volna a Baltimore.Roth
De Reed nem ott szerezte meg a labdát és utána magától "ment" be a saját EZ-jába és ott ment le a földre. Viszont van egy szabály, hogy az INT helye ilyen esetekben (beesel a saját EZ-ba) a biztos labdabirtoklás helye. (Így nem tudod magad kisumákolni a pár yard-ról a 20 yard-ra.) Reed egyértelműen birtokolta a fogás pillanatában a labdát, ezért tették le a 4 yard-os vonalra.
Ha vissza akarta volna hordani és ezért megy be az EZ-ba és ott leviszik, akkor viszont szerintem safety.tomi-tomi
szerintem egyértelműen a játékos legelőrébb lévő testrésze határozza meg itt is a labda helyzetét, mint legtöbbször, ha meg be is esett, akkor az nem szándékos, így touchback kéne hogy legyen; szvsz, safety biztosan nem lehet, miért verné meg magát a védőjátékos?
szerk: ezt találtam a hivatalos szabálykönyvben, nem teljesen ez a szitu, de hasonlóan kintről megy a labda az endzone-ba, itt még kritikusabb a helyzet, és mégis touchback

A.R. 3.13 IMPETUS—TOUCHBACK
Third-and-6 on B24. B1 intercepts a pass in his end zone and attempts to run it out. He is tackled in the
end zone and fumbles the ball out of bounds over the end line.
Ruling: B’s ball, first-and-10 on B20. Touchback. (3-15-3, 7-5-6-e


Twitter: azajoey
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Köszi srácok a vígasztaló szavakat de egy vereség mindig fájó, főleg a playoffban, főleg ha magunkat verjük meg...

További sok sikert a Ravensnek! Ahogy a meccs előtti és utáni nyilatkozotokból is lejött, nagyon tiszteli egymást a két csapatDC
Valahol az NFL honlapján olvastam nyilván egy elvakult amerikai Texans fan társunktól, hogy elcsalták a bírók, mert Ed Reed interception-énél a saját end zone-ba esett a labdával, és mivel Kevin Walter "segítségével", ezért az NFL szabályai szerint safety-t kellett volna adni. Visszanéztem a highights-ot, és valóban az end zone vonalára esett Reed, a szabályokat ismerőktől kérdezném, hogy ez tényleg safety kellett volna, hogy legyen? Mondjuk az mindenképp furcsa volt, hogy tényleg a 4 yardos vonalra tették le a labdát, pedig Reed valóban hátra fele esett le... Ha nem jön válasz, majd a hétvégi műsorban megkérdezem a szakértőket, hátha Gyula lesz az egyik meccsen.😀 Ha ez így van, akkor hatványozottan Kubiak tapasztalatlansága döntött, hogy nem dobott piros zászlót, illetve mivel már 2 percen belül volt, nem reklamált addig, amíg a videóbíró vissza nem nézte a playt. Valamikor az elején Boldin egyik elkapásánál is dobnia kellett volna, az ismétlések alapján nekem nagyon gyanús volt, hogy kilépett és az nfl honlapján a highlights kommentátorai is azt mondták... Szóval, van mit tanulni a meccsből az edzői stábnak is.

Egyébként szerintem jogosan jutott tovább a Ravens, ennyi hibával nem lehet meccset nyerni - ezt láttuk szombaton a Saints és vasárnap a Packers esetében is. Inkább elismerés a csapattól, hogy ennyi hiba ellenére végig a meccsben tudtak maradni.tex
Az nem safety. Ha úgy ítélték volna a bírók, hogy az end zoneban ment le Reed akkor touchback és saját 20asról indult volna a Baltimore.Roth
De Reed nem ott szerezte meg a labdát és utána magától "ment" be a saját EZ-jába és ott ment le a földre. Viszont van egy szabály, hogy az INT helye ilyen esetekben (beesel a saját EZ-ba) a biztos labdabirtoklás helye. (Így nem tudod magad kisumákolni a pár yard-ról a 20 yard-ra.) Reed egyértelműen birtokolta a fogás pillanatában a labdát, ezért tették le a 4 yard-os vonalra.
Ha vissza akarta volna hordani és ezért megy be az EZ-ba és ott leviszik, akkor viszont szerintem safety.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ezt nem védő csinálta? 😀
Am tessék, nem kell ide védő:
http://www.youtube.com/watch?v=4cnurvG6ETo

több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Köszi, én is furcsáltam a felvetést, és azóta meg is találtam a szabálykönyvben. Ha valakit érdekelne:
"Examples of Non-Safety: (a) Player intercepts a pass with both feet inbounds in the field of play and his momentum carries him into his own end zone. Ball is put in play at spot of interception."
Ez alapján gondolom akkor lett volna az, ha Reed megfogja a labdát, már stabilan kontrollálja, és utána nyomják vissza az end zone-ba.tex
Ez semmikép sem safety körülmény. Safetyt a defense tud csak elérni. pl: tamadócsapat játékost leviszik saját end zonejában, szabálytalanságot követnek el a támadok a saját end zonejukban vagy a támadók elveszitik a labdát és az kipattog hátra stb...Roth
Ez se igaz: http://www.youtube.com/watch?v=0eBrb00pdGwtüsi91
itt is a védekezőcsapat érte el a safetyt 😀
több mint 12 éve
Roth Pittsburgh Steelers 277 — #HereWeGo
Ez óriási! 😀

több mint 12 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Ez se igaz: http://www.youtube.com/watch?v=0eBrb00pdGwtüsi91
Ez hatalmas 😀
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Köszi, én is furcsáltam a felvetést, és azóta meg is találtam a szabálykönyvben. Ha valakit érdekelne:
"Examples of Non-Safety: (a) Player intercepts a pass with both feet inbounds in the field of play and his momentum carries him into his own end zone. Ball is put in play at spot of interception."
Ez alapján gondolom akkor lett volna az, ha Reed megfogja a labdát, már stabilan kontrollálja, és utána nyomják vissza az end zone-ba.tex
Ez semmikép sem safety körülmény. Safetyt a defense tud csak elérni. pl: tamadócsapat játékost leviszik saját end zonejában, szabálytalanságot követnek el a támadok a saját end zonejukban vagy a támadók elveszitik a labdát és az kipattog hátra stb...Roth
Ez se igaz: http://www.youtube.com/watch?v=0eBrb00pdGw