Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 12 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Ez semmikép sem safety körülmény. Safetyt a defense tud csak elérni. pl: tamadócsapat játékost leviszik saját end zonejában, szabálytalanságot követnek el a támadok a saját end zonejukban vagy a támadók elveszitik a labdát és az kipattog hátra stb...Roth
Nem tudom, a wiki ezt írja:
However, if a player gains possession of the ball and retreats on his own initiative into his end zone where he is tackled, it is a safety for the opposing team
Ez alapján úgy értelmezem, ha INT lenne és a defensive játékos visszafut az end zoneba (nyilván ilyet senki nem tenne), és ott leszerelik, akkor safety. Tehát elméletileg lehetséges, csak nem életszerü
több mint 12 éve
Roth Pittsburgh Steelers 277 — #HereWeGo
Köszi, én is furcsáltam a felvetést, és azóta meg is találtam a szabálykönyvben. Ha valakit érdekelne:
"Examples of Non-Safety: (a) Player intercepts a pass with both feet inbounds in the field of play and his momentum carries him into his own end zone. Ball is put in play at spot of interception."
Ez alapján gondolom akkor lett volna az, ha Reed megfogja a labdát, már stabilan kontrollálja, és utána nyomják vissza az end zone-ba.tex
Ez semmikép sem safety körülmény. Safetyt a defense tud csak elérni. pl: tamadócsapat játékost leviszik saját end zonejában, szabálytalanságot követnek el a támadok a saját end zonejukban vagy a támadók elveszitik a labdát és az kipattog hátra stb...

több mint 12 éve
tex 150
Köszi srácok a vígasztaló szavakat de egy vereség mindig fájó, főleg a playoffban, főleg ha magunkat verjük meg...

További sok sikert a Ravensnek! Ahogy a meccs előtti és utáni nyilatkozotokból is lejött, nagyon tiszteli egymást a két csapatDC
Valahol az NFL honlapján olvastam nyilván egy elvakult amerikai Texans fan társunktól, hogy elcsalták a bírók, mert Ed Reed interception-énél a saját end zone-ba esett a labdával, és mivel Kevin Walter "segítségével", ezért az NFL szabályai szerint safety-t kellett volna adni. Visszanéztem a highights-ot, és valóban az end zone vonalára esett Reed, a szabályokat ismerőktől kérdezném, hogy ez tényleg safety kellett volna, hogy legyen? Mondjuk az mindenképp furcsa volt, hogy tényleg a 4 yardos vonalra tették le a labdát, pedig Reed valóban hátra fele esett le... Ha nem jön válasz, majd a hétvégi műsorban megkérdezem a szakértőket, hátha Gyula lesz az egyik meccsen.😀 Ha ez így van, akkor hatványozottan Kubiak tapasztalatlansága döntött, hogy nem dobott piros zászlót, illetve mivel már 2 percen belül volt, nem reklamált addig, amíg a videóbíró vissza nem nézte a playt. Valamikor az elején Boldin egyik elkapásánál is dobnia kellett volna, az ismétlések alapján nekem nagyon gyanús volt, hogy kilépett és az nfl honlapján a highlights kommentátorai is azt mondták... Szóval, van mit tanulni a meccsből az edzői stábnak is.

Egyébként szerintem jogosan jutott tovább a Ravens, ennyi hibával nem lehet meccset nyerni - ezt láttuk szombaton a Saints és vasárnap a Packers esetében is. Inkább elismerés a csapattól, hogy ennyi hiba ellenére végig a meccsben tudtak maradni.tex
Az nem safety. Ha úgy ítélték volna a bírók, hogy az end zoneban ment le Reed akkor touchback és saját 20asról indult volna a Baltimore.Roth
Köszi, én is furcsáltam a felvetést, és azóta meg is találtam a szabálykönyvben. Ha valakit érdekelne:
"Examples of Non-Safety: (a) Player intercepts a pass with both feet inbounds in the field of play and his momentum carries him into his own end zone. Ball is put in play at spot of interception."
Ez alapján gondolom akkor lett volna az, ha Reed megfogja a labdát, már stabilan kontrollálja, és utána nyomják vissza az end zone-ba.
több mint 12 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
tex: ahogy Roth mondja. Wikit idézve:
If a player on the defense gains possession of the ball in his own end zone through a fumble recovery or interception and is tackled there, it is a touchback, not a safety. és
If he makes an interception outside of the end zone, his momentum carries him into the end zone and he is tackled there, his team gets the ball at the spot of the interception.
Vagyis mivel beesett az end zoneba és nem az end zoneba kapta el, onnan jön ahol az interception volt

A gamecenterbe kommentelökre meg ne nagyon hallgass, ott bödületes hülyeségeket szoktak írni, meg direkt megy a trollkodás 😊
több mint 12 éve
Roth Pittsburgh Steelers 277 — #HereWeGo
Köszi srácok a vígasztaló szavakat de egy vereség mindig fájó, főleg a playoffban, főleg ha magunkat verjük meg...

További sok sikert a Ravensnek! Ahogy a meccs előtti és utáni nyilatkozotokból is lejött, nagyon tiszteli egymást a két csapatDC
Valahol az NFL honlapján olvastam nyilván egy elvakult amerikai Texans fan társunktól, hogy elcsalták a bírók, mert Ed Reed interception-énél a saját end zone-ba esett a labdával, és mivel Kevin Walter "segítségével", ezért az NFL szabályai szerint safety-t kellett volna adni. Visszanéztem a highights-ot, és valóban az end zone vonalára esett Reed, a szabályokat ismerőktől kérdezném, hogy ez tényleg safety kellett volna, hogy legyen? Mondjuk az mindenképp furcsa volt, hogy tényleg a 4 yardos vonalra tették le a labdát, pedig Reed valóban hátra fele esett le... Ha nem jön válasz, majd a hétvégi műsorban megkérdezem a szakértőket, hátha Gyula lesz az egyik meccsen.😀 Ha ez így van, akkor hatványozottan Kubiak tapasztalatlansága döntött, hogy nem dobott piros zászlót, illetve mivel már 2 percen belül volt, nem reklamált addig, amíg a videóbíró vissza nem nézte a playt. Valamikor az elején Boldin egyik elkapásánál is dobnia kellett volna, az ismétlések alapján nekem nagyon gyanús volt, hogy kilépett és az nfl honlapján a highlights kommentátorai is azt mondták... Szóval, van mit tanulni a meccsből az edzői stábnak is.

Egyébként szerintem jogosan jutott tovább a Ravens, ennyi hibával nem lehet meccset nyerni - ezt láttuk szombaton a Saints és vasárnap a Packers esetében is. Inkább elismerés a csapattól, hogy ennyi hiba ellenére végig a meccsben tudtak maradni.tex
Az nem safety. Ha úgy ítélték volna a bírók, hogy az end zoneban ment le Reed akkor touchback és saját 20asról indult volna a Baltimore.

több mint 12 éve
tex 150
Köszi srácok a vígasztaló szavakat de egy vereség mindig fájó, főleg a playoffban, főleg ha magunkat verjük meg...

További sok sikert a Ravensnek! Ahogy a meccs előtti és utáni nyilatkozotokból is lejött, nagyon tiszteli egymást a két csapatDC
Valahol az NFL honlapján olvastam nyilván egy elvakult amerikai Texans fan társunktól, hogy elcsalták a bírók, mert Ed Reed interception-énél a saját end zone-ba esett a labdával, és mivel Kevin Walter "segítségével", ezért az NFL szabályai szerint safety-t kellett volna adni. Visszanéztem a highights-ot, és valóban az end zone vonalára esett Reed, a szabályokat ismerőktől kérdezném, hogy ez tényleg safety kellett volna, hogy legyen? Mondjuk az mindenképp furcsa volt, hogy tényleg a 4 yardos vonalra tették le a labdát, pedig Reed valóban hátra fele esett le... Ha nem jön válasz, majd a hétvégi műsorban megkérdezem a szakértőket, hátha Gyula lesz az egyik meccsen.😀 Ha ez így van, akkor hatványozottan Kubiak tapasztalatlansága döntött, hogy nem dobott piros zászlót, illetve mivel már 2 percen belül volt, nem reklamált addig, amíg a videóbíró vissza nem nézte a playt. Valamikor az elején Boldin egyik elkapásánál is dobnia kellett volna, az ismétlések alapján nekem nagyon gyanús volt, hogy kilépett és az nfl honlapján a highlights kommentátorai is azt mondták... Szóval, van mit tanulni a meccsből az edzői stábnak is.

Egyébként szerintem jogosan jutott tovább a Ravens, ennyi hibával nem lehet meccset nyerni - ezt láttuk szombaton a Saints és vasárnap a Packers esetében is. Inkább elismerés a csapattól, hogy ennyi hiba ellenére végig a meccsben tudtak maradni.
több mint 12 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Köszi srácok a vígasztaló szavakat de egy vereség mindig fájó, főleg a playoffban, főleg ha magunkat verjük meg...

További sok sikert a Ravensnek! Ahogy a meccs előtti és utáni nyilatkozotokból is lejött, nagyon tiszteli egymást a két csapat
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Gratulálok srácok, nagy meccs volt... Yates és Flacco... na ők tették ezt a meccset
érdekessé... de a D# mindkét oldalon remekelt.
Most nekünk jött ki a lépés, mégegyszer gratu, pusztít a D# és a kezdő O# is
félelmetes itt... (Sób és társai)

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
ezt hivjak egyebkent overthinking-nek, amikor az edzok vagy jatekosok (bar inkabb elobbire szoktak mondani) mar tul okoskodja a meccset es a kezenfekvo helyett valami varatlant akar huzni, neha bejon, sokszor nem (de peldaul emlekszem a Saintsnek is volt par nagyon durva huzasa az SB gyozelmekor)...DC
Szerintem Kubiak túlokoskodta az utolsó 2 percet, az egészet nem értettem. 2 perc alatt egész pályán szoktak végigmenni, nem 40 yardot. Futásokkal és play action passzokkal szerintem simán meg lehetett volna a TD. Gondolom nem az volt a hívás, hogy Yates rögtön TD passzt adjon, mert akkor még majdnem 2 percet hagyni a Ravensnek akár egy field goal-ra nem egy okos döntés. Még akkor sem, ha előtte nagyon kemény volt a D, és nagyon bízott benne. Azt sem értettem, hogy kihagyott field goal előtt miért nem futás ment, azzal minimum néhány yardot lehetett volna haladni. A végén pedig 3 & 2-nél miért nem egy rövid futás vagy screen a szélre, akkor lett volna még 4 kísérlet?

Nekem úgy tűnt, hogy a D, az O-line és Foster kivételével ma nem volt a toppon a csapat, pedig a Ravens ma kritikán aluli támadó teljesítményt nyújtott. A szerencse sem volt velünk, ennyi Ravens fumble-ből mi egyet sem tudtunk megszerezni.

Azért talán sikerül tanulni ezekből, a fontos játékosokat sikerül megtartani, és jövőre a nagyon kemény sorsolás ellenére is meg tudja majd mutatni a csapat, hogy mire képes...tex
Sztem is a kulcsmomentum a FG előtti play volt, egy 3-4 yardos futással lehetett volna egy vállalható FG táv, 1 pontos meccs, teljesen más lett volna a leányzó fekvése, egy ilyen kiélezett, minden egyes yardért vért izzadós meccsen.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Egyetértek Igorral, nagyon fényes jövő áll a csapat előtt 😊
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Bocs.. csak most értem gépközelbe, max respect.. ez az OL/DL sztem évekre ott fog tartani benneteket az AFC Southban (az OL sztem NFL legjobb egysége, mint egység), ha sikerült megmaradni/megtartani őket egyben. Foster is pöpec volt.

Nagyon szimpatikus csapat vagytok (Schaubbal méginkább), sajnálom, hogy titeket kellett kiütni.. legyen még sok ilyen komoly rivalizálós meccsünk a következő években.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
tex 150
ezt hivjak egyebkent overthinking-nek, amikor az edzok vagy jatekosok (bar inkabb elobbire szoktak mondani) mar tul okoskodja a meccset es a kezenfekvo helyett valami varatlant akar huzni, neha bejon, sokszor nem (de peldaul emlekszem a Saintsnek is volt par nagyon durva huzasa az SB gyozelmekor)...DC
Szerintem Kubiak túlokoskodta az utolsó 2 percet, az egészet nem értettem. 2 perc alatt egész pályán szoktak végigmenni, nem 40 yardot. Futásokkal és play action passzokkal szerintem simán meg lehetett volna a TD. Gondolom nem az volt a hívás, hogy Yates rögtön TD passzt adjon, mert akkor még majdnem 2 percet hagyni a Ravensnek akár egy field goal-ra nem egy okos döntés. Még akkor sem, ha előtte nagyon kemény volt a D, és nagyon bízott benne. Azt sem értettem, hogy kihagyott field goal előtt miért nem futás ment, azzal minimum néhány yardot lehetett volna haladni. A végén pedig 3 & 2-nél miért nem egy rövid futás vagy screen a szélre, akkor lett volna még 4 kísérlet?

Nekem úgy tűnt, hogy a D, az O-line és Foster kivételével ma nem volt a toppon a csapat, pedig a Ravens ma kritikán aluli támadó teljesítményt nyújtott. A szerencse sem volt velünk, ennyi Ravens fumble-ből mi egyet sem tudtunk megszerezni.

Azért talán sikerül tanulni ezekből, a fontos játékosokat sikerül megtartani, és jövőre a nagyon kemény sorsolás ellenére is meg tudja majd mutatni a csapat, hogy mire képes...
több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
ezt hivjak egyebkent overthinking-nek, amikor az edzok vagy jatekosok (bar inkabb elobbire szoktak mondani) mar tul okoskodja a meccset es a kezenfekvo helyett valami varatlant akar huzni, neha bejon, sokszor nem (de peldaul emlekszem a Saintsnek is volt par nagyon durva huzasa az SB gyozelmekor)...DC
Na igen, valakinek bejön valakinek nem. Nekünk még csak egy egyszerű hosszú passz sem jött be, mint váratlan játék.

több mint 12 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Mostantól offseason nálunk is...legfontosabb küldetés megtartani Wade-tBondi
es Fostert
több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Mostantól offseason nálunk is...legfontosabb küldetés megtartani Wade-t

több mint 12 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
ezt hivjak egyebkent overthinking-nek, amikor az edzok vagy jatekosok (bar inkabb elobbire szoktak mondani) mar tul okoskodja a meccset es a kezenfekvo helyett valami varatlant akar huzni, neha bejon, sokszor nem (de peldaul emlekszem a Saintsnek is volt par nagyon durva huzasa az SB gyozelmekor)...
több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Hali mindenkinek! Régóta járok ide olvasgtani, de most rászántam magam az írásra is ezután a meccs után. Miért kellett a végén hosszú-paszra játszani amikor van a csapatban egy Foster???LanceVance
Üdv, örülünk neked 😉
Muszáj volt TD-t csinálni és hát ugye szorított az időBondi
de a 2-minute warningnál még volt 2 időkérésünk és egyből az end zoneba dobta 😕 Akkor még bőven lehetett volna futni Fosterrelzolika26
Én csak próbálom megmagyarázni a bizonyítványt 😊 Értelmetlen volt az a hosszú passz

több mint 12 éve
kalasnikov Houston Texans 355 — Texans D# fan
Hali mindenkinek! Régóta járok ide olvasgtani, de most rászántam magam az írásra is ezután a meccs után. Miért kellett a végén hosszú-paszra játszani amikor van a csapatban egy Foster???LanceVance
Üdv, örülünk neked 😉
Muszáj volt TD-t csinálni és hát ugye szorított az időBondi
de a 2-minute warningnál még volt 2 időkérésünk és egyből az end zoneba dobta 😕 Akkor még bőven lehetett volna futni Fosterrelzolika26
lehetett volna...
több mint 12 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 194
Hali mindenkinek! Régóta járok ide olvasgtani, de most rászántam magam az írásra is ezután a meccs után. Miért kellett a végén hosszú-paszra játszani amikor van a csapatban egy Foster???LanceVance
Üdv, örülünk neked 😉
Muszáj volt TD-t csinálni és hát ugye szorított az időBondi
Nem a legutolsó drive-ra gondolok, kb az uccsó negyedre. Meg azt éreztem rajta hogy az egész meccsen hülyeségeket csinált.

több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Hali mindenkinek! Régóta járok ide olvasgtani, de most rászántam magam az írásra is ezután a meccs után. Miért kellett a végén hosszú-paszra játszani amikor van a csapatban egy Foster???LanceVance
Üdv, örülünk neked 😉
Muszáj volt TD-t csinálni és hát ugye szorított az időBondi
de a 2-minute warningnál még volt 2 időkérésünk és egyből az end zoneba dobta 😕 Akkor még bőven lehetett volna futni Fosterrel


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
kalasnikov Houston Texans 355 — Texans D# fan
Persze, tudom, hogy rookie meg 5. körös, de felemás érzéseim vannak vele kapcsolatban, hogy esetleg tényleg Schaub örökébe tud e majd lépni.
Volt két jó meccse az elején, az Atlanta ellen és a Cincinnatti ellen, de azóta valahogy semmit extrát nem tudott mutatni, persze nem is volt szabad túlterhelni, mert láthattuk annak mi lett a vége.Bondi
Ma mintha nem is azt a Yatest láttam volna, mint az előző meccseken. miért akart pont most God-módba váltani? Vagy el tudjátok képzelni, hogy Kubiak kergette bele ezekbe a passzokba?kalasnikov
A playeket mindenképpen Kubiak hívta, de voltak nagyon rossz dobásai, a 3 INT-n kívül még minimum dobott majdnem 2-t. + Tate-hez az a szörnyen rövid screen passz. Nem ez volt a legjobb meccse.
Azt nyilatkozta pár napja TJ, hogy pihentebb mint a többi játékos, frissebb. Sajnos a kezdeti lendülete szép lassan fogyni kezdettBondi
Ráadásul az utolsó előtti drive-ban kezdett minden összeállni. Egyértelműen fáradt a Ravens védelem, jöttek a playek, és a 2min warning után dob egy Hail Maryt félpályáról?! Érthetetlen.
több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Hali mindenkinek! Régóta járok ide olvasgtani, de most rászántam magam az írásra is ezután a meccs után. Miért kellett a végén hosszú-paszra játszani amikor van a csapatban egy Foster???LanceVance
Üdv, örülünk neked 😉
Muszáj volt TD-t csinálni és hát ugye szorított az idő

több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Szerintem ne bantsuk Yatest, azert az elkapok se voltak a topon ma. Vegen eroltetetni kellett mar, ez lett belole...DC
Persze, tudom, hogy rookie meg 5. körös, de felemás érzéseim vannak vele kapcsolatban, hogy esetleg tényleg Schaub örökébe tud e majd lépni.
Volt két jó meccse az elején, az Atlanta ellen és a Cincinnatti ellen, de azóta valahogy semmit extrát nem tudott mutatni, persze nem is volt szabad túlterhelni, mert láthattuk annak mi lett a vége.Bondi
Ma mintha nem is azt a Yatest láttam volna, mint az előző meccseken. miért akart pont most God-módba váltani? Vagy el tudjátok képzelni, hogy Kubiak kergette bele ezekbe a passzokba?kalasnikov
A playeket mindenképpen Kubiak hívta, de voltak nagyon rossz dobásai, a 3 INT-n kívül még minimum dobott majdnem 2-t. + Tate-hez az a szörnyen rövid screen passz. Nem ez volt a legjobb meccse.
Azt nyilatkozta pár napja TJ, hogy pihentebb mint a többi játékos, frissebb. Sajnos a kezdeti lendülete szép lassan fogyni kezdett

több mint 12 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Hali mindenkinek! Régóta járok ide olvasgtani, de most rászántam magam az írásra is ezután a meccs után. Miért kellett a végén hosszú-paszra játszani amikor van a csapatban egy Foster???LanceVance
Azt, hogy a vegen az edzok hivtak e hosszu playt, vagy pedig Yates kezebe adtak a dontest nem lehet tudni es valoszinuleg soha nem is fogjuk megtudni, de az egesz biztos, hogy edzok sem szerettek volna, ha double coveragebe dobja.
Yates rosszul dontott, de en Jacobyt sokkal jobban utalom 😊
több mint 12 éve
kalasnikov Houston Texans 355 — Texans D# fan
Hali mindenkinek! Régóta járok ide olvasgtani, de most rászántam magam az írásra is ezután a meccs után. Miért kellett a végén hosszú-paszra játszani amikor van a csapatban egy Foster???LanceVance
Üdv. Mennyire a végén?