Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Bondi, te akkor elpártoltál? 😕 Kinek fogsz szurkolni?Igor
"I'm a Texan"
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Gratulálok! 😊
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Grat srácok.. várjuk Yates bácsit. 😊

Bondi, te akkor elpártoltál? 😕 Kinek fogsz szurkolni?

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
manuszka86 New England Patriots 2 042 — Patriots fan
grat az első PO győzelemhez, megérdemeltétek 😊
jövő héten nagy meccs lesz az tuti...

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Grat Texans! Sok sikert a Ravens ellen is. "Gyenge AFC South" mi?
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Gratula, jöttök hozzánk vasárnap, izgalmas meccs lesz! 😊 😉
több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 886 — I'm a Texan
Megvaaaaaan

több mint 12 éve
Gabriel Houston Texans 525
Én viszont a saját kis ágyikómból nézem a történelmi mérkőzést. 😛 De gyönyörű is lenne ma este újabb fejezetet írni a históriás könyvbe. Bárhogy is történjen én már nem leszek elégedetlen. Nagyon kemény meccs lesz, fasza csapat ez a Bengals is. Dehát ezen a szinten már nincs könnyű ellenfél, meccs, drive, de még 1 könnyű play sem. De szép lenne nyerni.
több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 886 — I'm a Texan
Foster fodrásznál volt... 😊


A sérültekkel egész jól állunk, csak 3 kérdéses játékos van szombatra, Allen, Braman és Nolan

több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 886 — I'm a Texan
Brownt, Cushingot, Fostert és Josephet All-Pro second team-be választották

http://www.houstontexans.com/news/article-3/Four-Texans-named-second-team-All-Pro/33c60bcf-88e0-4136-8df9-35466022206d

több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 886 — I'm a Texan
Sajnos én sem otthon nézem, hanem asszonyéknál vagyunk. Mindenesetre én már kiadtam haveréknak, hogy 10-re haza kell érnem 😊
És amúgy is a PO első meccse mindig remek meccs szokott lenni,

több mint 12 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 370
Cushing az MVP a csapatnál, mondjuk szerintem sem volt különösebben kérdésesBondi
egy ilyen után nem kérdés 😊

csak 3 szavazattal maradt le Bowman mögött az All-Pro szavazáson.

choose life
több mint 12 éve
kalasnikov Houston Texans 355 — Texans D# fan
Szavazzatok a Texans O-line-ra Ti is!

http://www.nfl.com/voting/protectors/2011/YEAR/0
több mint 12 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
Szerencsére úgy tűnik, hogy mindenki felépül, aki felépülhet. A legnagyobb erősítés mégis Wade lehet. Hihetetlen, hogy mennyire látszik a védelmen, ha ő dolgozik velük.

Nagyon várom már...kalasnikov
Hát igen én is várom már, bár nagy dilemmába vagyok. Itthon vagyok szülővárosomban a hétvégén és barátok hívtak bulizni szombat estére, és nem tudom menjek e vagy pedig nézem a meccset...hmmm
több mint 12 éve
kalasnikov Houston Texans 355 — Texans D# fan
Szerencsére úgy tűnik, hogy mindenki felépül, aki felépülhet. A legnagyobb erősítés mégis Wade lehet. Hihetetlen, hogy mennyire látszik a védelmen, ha ő dolgozik velük.

Nagyon várom már...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Igaz hogy nem én csináltam, most akadtam rá, de nekem nagyon tetszik ez az aláirás, meg aktuális is, tessék használni ha valki akarja 😊
több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 886 — I'm a Texan
Egyelőre úgy tűnik, hogy Brisiel vissza tud térni és kezdeni fog a Bengals ellen.

több mint 12 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
Cushing az MVP a csapatnál, mondjuk szerintem sem volt különösebben kérdéses

http://www.houstontexans.com/news/article-3/Cushing-named-2011-Texans-MVP/191901b1-6810-4dc9-946f-089c8f4860b4Bondi
Megérdemli.
több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 886 — I'm a Texan
Cushing az MVP a csapatnál, mondjuk szerintem sem volt különösebben kérdéses

http://www.houstontexans.com/news/article-3/Cushing-named-2011-Texans-MVP/191901b1-6810-4dc9-946f-089c8f4860b4

több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 886 — I'm a Texan
Here’s the Texans’ 2012 schedule:

Home: Indianapolis, Jacksonville, Tennessee, Buffalo, Miami, Baltimore, Green Bay, Minnesota.

Away: Indianapolis, Jacksonville, Tennessee, New England, New York Jets, Denver, Chicago, Detroit.

Nem lesz egyszerű, nehezebbnek tűnik, mint az ideiBondi
De talán nem lesz jövőre kórházban egy garnitúra irányító+jópár kulcsember 😊Wyatt
Nem lenne hátrány 😊

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Here’s the Texans’ 2012 schedule:

Home: Indianapolis, Jacksonville, Tennessee, Buffalo, Miami, Baltimore, Green Bay, Minnesota.

Away: Indianapolis, Jacksonville, Tennessee, New England, New York Jets, Denver, Chicago, Detroit.

Nem lesz egyszerű, nehezebbnek tűnik, mint az ideiBondi
De talán nem lesz jövőre kórházban egy garnitúra irányító+jópár kulcsember 😊

több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 886 — I'm a Texan
A PO-ba ismét Manning fogja visszahordani a kickoff-okat. A sérülése óta nem kapta vissza ezt a szerepkört, addig viszont 27.4-es átlaggal tette ezt, ami karrierrje legjobb átlaga.

Szombaton pedig a hagyományos Kék-fehér mezben fogunk játszani.

több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 886 — I'm a Texan
Here’s the Texans’ 2012 schedule:

Home: Indianapolis, Jacksonville, Tennessee, Buffalo, Miami, Baltimore, Green Bay, Minnesota.

Away: Indianapolis, Jacksonville, Tennessee, New England, New York Jets, Denver, Chicago, Detroit.

Nem lesz egyszerű, nehezebbnek tűnik, mint az idei

több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 886 — I'm a Texan
http://www.houstontexans.com/news/article-3/Texans-to-host-Bengals-on-Saturday-Jan-7/225823c2-5a95-42d6-9dd2-cb0b0288bdc0

Szombaton a mi meccsünkkel kezdődik a PO idény

több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 886 — I'm a Texan
http://www.houstontexans.com/tv-media/videos/Braman-makes-play-without-helmet/5af4dcf1-9a11-41be-841a-7cf3c5dbc4b8

A meccs egyik legnagyobb jelenete, bár volt egy gyönyörű szerelése Mister Alexander-nek is.

Garrett Graham amellett, hogy megszerezte első profi elkapását bemutatkozott a védelem oldalán is, mint OLB