Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 12 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 194
Hali mindenkinek! Régóta járok ide olvasgtani, de most rászántam magam az írásra is ezután a meccs után. Miért kellett a végén hosszú-paszra játszani amikor van a csapatban egy Foster???

több mint 12 éve
kalasnikov Houston Texans 355 — Texans D# fan
Azt írtam, hogy a 2 irányító közti különbség fog dönteni....Yates-nek sikerült alul múlnia a minimális elvárást.

Ez az utolsó play hívás is szánalmasan szar volt.Bondi
Szerintem ne bantsuk Yatest, azert az elkapok se voltak a topon ma. Vegen eroltetetni kellett mar, ez lett belole...DC
Persze, tudom, hogy rookie meg 5. körös, de felemás érzéseim vannak vele kapcsolatban, hogy esetleg tényleg Schaub örökébe tud e majd lépni.
Volt két jó meccse az elején, az Atlanta ellen és a Cincinnatti ellen, de azóta valahogy semmit extrát nem tudott mutatni, persze nem is volt szabad túlterhelni, mert láthattuk annak mi lett a vége.Bondi
Ma mintha nem is azt a Yatest láttam volna, mint az előző meccseken. miért akart pont most God-módba váltani? Vagy el tudjátok képzelni, hogy Kubiak kergette bele ezekbe a passzokba?
több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Nagyon jók voltatok,gratulálok.kátrány
Mindent bele a Pats ellen 😉

több mint 12 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
4-0 as turnover mutatoval nyilvan nem nyerunk meccset Baltimoreban, valahogy Yatesre meg se tudok haragudni, vegen kapkodott abbol kijott par INT, ez van.DC
Az utolsóért nem kár. De az előtte levő drive-ban mi a frászért akart 50yardos TD passzt adni double coverage-ba 2 perccel a vége előtt?! Nem hiszem, hogy ez volt a játékhívás... Pedig ott nagyon közel volt a hosszabbítás.kalasnikov
Ez a kulonbseg egy rookie (akinek nem volt offseasonja se) es egy 5 eves veteran kozott. Ha tobbiek nem hibaznak annyit neki se kell kockazatos (es neha rossz) donteseket hoznia.
több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Azt írtam, hogy a 2 irányító közti különbség fog dönteni....Yates-nek sikerült alul múlnia a minimális elvárást.

Ez az utolsó play hívás is szánalmasan szar volt.Bondi
Szerintem ne bantsuk Yatest, azert az elkapok se voltak a topon ma. Vegen eroltetetni kellett mar, ez lett belole...DC
Persze, tudom, hogy rookie meg 5. körös, de felemás érzéseim vannak vele kapcsolatban, hogy esetleg tényleg Schaub örökébe tud e majd lépni.
Volt két jó meccse az elején, az Atlanta ellen és a Cincinnatti ellen, de azóta valahogy semmit extrát nem tudott mutatni, persze nem is volt szabad túlterhelni, mert láthattuk annak mi lett a vége.

több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Nagyon jók voltatok,gratulálok.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
kalasnikov Houston Texans 355 — Texans D# fan
4-0 as turnover mutatoval nyilvan nem nyerunk meccset Baltimoreban, valahogy Yatesre meg se tudok haragudni, vegen kapkodott abbol kijott par INT, ez van.DC
Az utolsóért nem kár. De az előtte levő drive-ban mi a frászért akart 50yardos TD passzt adni double coverage-ba 2 perccel a vége előtt?! Nem hiszem, hogy ez volt a játékhívás... Pedig ott nagyon közel volt a hosszabbítás.
több mint 12 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Azt írtam, hogy a 2 irányító közti különbség fog dönteni....Yates-nek sikerült alul múlnia a minimális elvárást.

Ez az utolsó play hívás is szánalmasan szar volt.Bondi
Szerintem ne bantsuk Yatest, azert az elkapok se voltak a topon ma. Vegen eroltetetni kellett mar, ez lett belole...
több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Azt írtam, hogy a 2 irányító közti különbség fog dönteni....Yates-nek sikerült alul múlnia a minimális elvárást.

Ez az utolsó play hívás is szánalmasan szar volt.

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Elég szerencsétlen ez a franchise. Mikor top5 O# van, akkor kuka a D. Mikor top5 D# van, akkor lerokkan a QB, aki képes lenne sokáig juttatni a csapatot... 😕 Kár ezért, de egy nagy menetelés még van ebben a keretben, ha egészséges marad.
több mint 12 éve
s.gergo Baltimore Ravens 228 — Ravens fan
Jövőre,ha Yates helyett Schaub játszik,és esetleg M.Williamst is megtartjátok, akkor simán super bowl conterder lehettek. A defensetek miatt szimpatikusak is vagytok,szóval csak így tovább az építkezéssel! Gratula a szezonhoz! 😊
több mint 12 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
4-0 as turnover mutatoval nyilvan nem nyerunk meccset Baltimoreban, valahogy Yatesre meg se tudok haragudni, vegen kapkodott abbol kijott par INT, ez van.

Viszont a looser jatekosoktol meg kell szabadulnunk az offseasonba, mint Jacoby Jones (akibe mindig benne van ez, korabban is csinalta ezt, es soha nem lehet nala tudni mikor jon elo ujra, hibaja miatt egesz meccsen futhatunk az eredmeny utan, es ezt akarta mindenki elkerulni) Turk (aki csak a punterunk serulese miatt van itt) es bar tudom nem volt szornyu meccse de Kareem Jacksontol is (egyertelmuen rajatszott a Raven amikor csak tudott, ha egy 6. koros lett volna mar reg rosteren se lenne). Mert megha ezek a jatekosok neha egesz elfogadhato teljesitmenyt is hoznak, elobb utobb mindig elojon a looserseguk, es olyankor ilyen fontos meccsek mehetnek el. Remelem ezt felfogja Kubiak, es megvallunk a szent tehenektol.

Vedelem, Foster es OL elott le a kalappal ok tartottak meccsben a csapatot.

(bocs, hogy nincs ekezet)
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Öröm volt nézni, a vadállat houstoni defense-t. Mindkét D jó volt, sőt, szerintem a tiétek még jobb is, de a két O töketlenkedéséből mi jöttünk ki győztesen. Simán nyerhettetek volna...
több mint 12 éve
kalasnikov Houston Texans 355 — Texans D# fan
Vége a szezonunknak. A szomorú az, hogy simán megnyerhettük volna ezt a meccset. Hihetetlen mennyiségű hibát követtünk el, a special team és TJ sajnos borzalmasan játszott. Olyan hibákat követtünk el, amit az egész szezonban nem láttunk.

A pozitív oldal az, hogy mienk a liga (egyik) legjobb védelme, amely ma még önmagát is felül múlta. Schaub visszatérésével + 1 jó WR igazolással nagyon jók lehetünk jövőre.
több mint 12 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Jacoby cut! Yates meg"feldobom kurva meredeken az összes passzt, az eddigi pickek biztosan a véletlen művei voltak" ezt egy youtubevideóról meg lehet tanulni hogy nem így kell.

több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Nehéz bármit is mondani....
Jones takarodj

több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Nagyon szoritok a sracoknak, nem mi vagyunk az eselyesek, de ha nem kovetunk el hibakat, akkor meccsben leszunk.

Go Texans!!DC
Eddig követtünk, több nem igazán kéne ha innen vissza akarunk jönni


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Nagyon szoritok a sracoknak, nem mi vagyunk az eselyesek, de ha nem kovetunk el hibakat, akkor meccsben leszunk.

Go Texans!!
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
Remélem odateszi magát a D#. Jó lenne egy igazi kevés pontos kiélezett meccset látni 😊
Külön drukkolok Cushingnak.
több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Interjú Schaubbal

http://www.houstontexans.com/news/article-3/QA-with-Schaub-Rehab-Yates-playoffs/1852d138-3966-405a-88ae-798dc497b222

több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Wade Phillips lemondta a Buccs interjút, ahogy mondta: "I want to be here and don't want to be a distraction"Deny
DE Antonio Smith

(on if he mind tricked defensive coordinator Wade Phillips into staying) “Yeah, when he was asleep, he didn’t even know I was there. I spoke very silent ninja words to him. It shoots and hits right at the top of the medulla oblongata and it made him do exactly what I wanted him to do.”DC
Hatalmas 😊

több mint 12 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Wade Phillips lemondta a Buccs interjút, ahogy mondta: "I want to be here and don't want to be a distraction"Deny
DE Antonio Smith

(on if he mind tricked defensive coordinator Wade Phillips into staying) “Yeah, when he was asleep, he didn’t even know I was there. I spoke very silent ninja words to him. It shoots and hits right at the top of the medulla oblongata and it made him do exactly what I wanted him to do.”
több mint 12 éve
kalasnikov Houston Texans 355 — Texans D# fan
Úgyhogy szerintem is az irányítók, és ezzel összefüggésben talán inkább a CB-k, safety-k közötti különbség dönthet.tex
Abszolút egyet értek. Nyilván a futás megállítása kulcs mindkét oldalon. És bármennyire jól futnak a csapatok, szvsz ezzel semelyik csapat nem fog meccset nyerni.

A Ravens rövid passzainál viszont csak akkor érhetnek oda a QB-hoz a pass rusherek, ha minimum az első opciót le tudjuk védekezni. Ez lehet a kulcs. Várhatóan 1-2 hosszú passzt fognak azért hívni, ebből kétszer is pontokat kaptunk az alapszakaszban. Erre nyilván készülünk.

Ezért lehet kulcs a safetyk játéka: sokat kell futás ellen fellépniük, de arról az 1-2 hosszú passzról sem szabad lemaradniuk.

Kemény lesz, de most már teher nélkül játszhatunk. Bízom a csapatunkban!
több mint 12 éve
kalasnikov Houston Texans 355 — Texans D# fan
http://data.hu/get/4618569/texansravens.doc

Enjoy! Petya
Köszönjük.
több mint 12 éve
Petya 181 — Eagles fan
Sziasztok!

Egy kis előzetes csokor az általam legjobbnak tartott forrásokból, amik a következők:

1., Basic preview statokkal
2., ESPN Insider 10 observations
3., ESPN Insider cikk (ha van)
4., Greg Cosell notes from the previos game+cikk (ha van)
5., Andy Benoit filmroom analysis+Prisco's under the the radar matchups+Andy B. másik analysis
6., Grantalnd.com's Bill Barnwell preview (both sides of the ball+spec team)
7., Pro Football Focus articles (3 things to watch, 4 observations+cikkek ha vannak)
8., Footballoutsiders.com preview by the numbers
9., FO's Mike Trainer diagramms - play analysis
10., National-football-post's Matt Bowen cikkek
11., Depth chartok (NFL.comról, nem feltétlenül a legfrissebbek!).

http://data.hu/get/4618569/texansravens.doc

Enjoy!

P.