Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
DB edzőink beszéltek Shawntae Spencer 49ersből kirakott cornerrel, nem hinném hogy jönne, ha mégis akkor backupnak. Marionak pedig sok sikert 😊adam8
mintha ő már korábban is szóba jött volna, Allen helyére kelleni fog valaki

több mint 12 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
DB edzőink beszéltek Shawntae Spencer 49ersből kirakott cornerrel, nem hinném hogy jönne, ha mégis akkor backupnak. Marionak pedig sok sikert 😊

több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Srácok!

Köszönöm a jókívánságaitokat,
Minden Bills fanatikus nevében! 😊

Üdv,
Helm
több mint 12 éve
Gabriel Houston Texans 525
Tavaly többször néztem mock draftokat és osztottam meg veletek. A viszonylag unalmas FA-nk miatt most 03.10-ig visszamenőleg 1 database segítségével átnéztem 100-at íme az eredmény:

30: Kendall Wright Wr Baylor
21: Stephen Hill Wr Georgia Tech
10: Alshon Jeffrey Wr South Carolina
Rueben Randle Wr LSU
8: Peter Konz C Wisconsin
5: Michael Floyd Wr Notre Dame
3: Mohamed Sanu Wr Rutgers
2: Mike Adams Ot Ohio State
Nick Perry Olb USC
Dontari Poe Nt Memphis
1: Cordy Glenn Ot Georgia
Janoris Jenkins Cb North Alabama
Devon Still Nt Penn State
Mark Barron S Alabama
Jonathan Martin Ot Stanford

Majd véleményezitek, vagy nem 😀
több mint 12 éve
Gabriel Houston Texans 525
Sok sikert Marionak a Billsnél, a véleményem korábban kifejtettem ebben az ügyben. Sokakat meghökkentett a Winston-cut, engem nem. Ahogy tex is írta tavaly olyan szituációkban szedett össze false start büntetéseket mintha rookie lett volna, ehhez képest baromi sokat keresett, szerintem tavaly a támadófal leggyengébb embere volt, persze ez csak az én véleményem. Leinartnak egyértelmű volt hogy nem lesz maradása, a lyukaskezű Vickersről nem is beszélve. Nekik Yates és Casey túl magasra tette a lécet.
több mint 12 éve
tex 150
Sajnálom Mariot, sok sikert neki a Billsnél, az lett volna a meglepetés, ha sikerült volna megtartani.
Nekünk egyértelmű, hogy most nem ér ennyit (mégha lett volna is cap hely, de nem volt). Fizikai képességei alapján minden idők egyik legnagyobbja lehetne, de nála valahogy nem éreztem soha azt az akaratot, mint pl Cushingnál, és persze sok sérülése volt az utóbbi időben.
Mindenestre, ha egészséges tud maradni, akkor szerintem a Bills jól fog járni, nem az a típusú ember, aki leeresztene egy nagy szerződés után, ala Haynesworth.

Winston esete viszont továbbra is fejvakargatós. Vagy nagyon rosszul álltunk a cappel a határidő előtt (de akkor miért nem pl: Jacobyt raktuk ki) vagy van valami a háttérben, amiről senki nem beszél a nyilvánosság előtt. Mindenesetre, ha Myers miatt döntött így az FO, akkor ezt egy elkapkodott döntésnek érzem.DC
Szerintem Mario elvesztése nem akkora baj, ha lehet azt mondani egy ilyen képességű játékosról. Túl jól pótolták tavaly, és szerintem azért is ment a Billshez, mert egy kicsit az is benne volt a pakliban, hogy akár Reed vagy Barwin jobb statisztikát mutat fel jövőre (azt ne felejtsük, hogy 3-4-ben Mario mindössze 4 és egy negyed meccset játszott). Nekem ebben leginkább az a kijelentése "fáj", amikor úgy nyilatkozott, hogy bármi lehet, nem az a célja, hogy a legjobban fizetett védőjátékos legyen, hanem inkább nyerő csapatban szeretne játszani. Persze, mindenki nehezen hitte ezt, de csak most bizonyosodott be - bár lehet, hogy a Bills majd most éppen vele fog erőre kapni. Egyébként szerintem kicsit túl van sztárolva, ha nem 1/1-es lett volna, akkor nem kapott volna ekkora szerződést. Tényleg remek játékos, a posztján talán a legjobb, de ő is és több elemző kiemelte, hogy leginkább sack-ben erős. Ehhez képest Jared Allen vagy Demarcus Ware sokkal jobbak (legalábbis az évenkénti sack statisztikájuk alapján), mégsincs ilyen szerződésük... Aztán lehet, hogy majd a Billsnél megmutatja, hogy valójában mire képes.

Winston elküldéséről volt egy jó cikk a Houston Chronicles honlapján, ahol azt írták, hogy túl sokszor hibázott kritikus szituációban, amiből büntetés lett, és annyira nem jó, amilyen drága, illetve amennyire jó a médiában. Azt írják még, hogy Butler vagy Caldwell jól tudja helyettesíteni. Jacobyt szerintem akkor küldik el, ha drafton sikerül jó WR-t húzni. Ráadásul visszahordásban elég jól teljesít - persze csak ha nem ejti el a labdát...
több mint 12 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Sajnálom Mariot, sok sikert neki a Billsnél, az lett volna a meglepetés, ha sikerült volna megtartani.
Nekünk egyértelmű, hogy most nem ér ennyit (mégha lett volna is cap hely, de nem volt). Fizikai képességei alapján minden idők egyik legnagyobbja lehetne, de nála valahogy nem éreztem soha azt az akaratot, mint pl Cushingnál, és persze sok sérülése volt az utóbbi időben.
Mindenestre, ha egészséges tud maradni, akkor szerintem a Bills jól fog járni, nem az a típusú ember, aki leeresztene egy nagy szerződés után, ala Haynesworth.

Winston esete viszont továbbra is fejvakargatós. Vagy nagyon rosszul álltunk a cappel a határidő előtt (de akkor miért nem pl: Jacobyt raktuk ki) vagy van valami a háttérben, amiről senki nem beszél a nyilvánosság előtt. Mindenesetre, ha Myers miatt döntött így az FO, akkor ezt egy elkapkodott döntésnek érzem.
több mint 12 éve
JoeyB Houston Texans California Golden Bears 347 — Texans fan
A források szerint Mario aláírt a Bills-hez, 110 millió dolláros szerződésről írnak.
Bye bye Williams, sok sikert Buffalo-ban.Bondi
Már nem kacsa azt írjákJanek
Ennyit arról, hogy neki a győzelem fontosabb a pénznél. Én pont ezért voltam kiváncsi, hogy végül hol köt ki. Remélem Manning megy Miamiba és akkor az AFC East megint elég kegyetlen csoport lesz.😀 Ja, pont velük játszunk idén!😀 Majd egy jó nagy győzelemmel meg lehet mutatni Marionak, hogy ha győzni szeretett volna, nem kellett volna váltani! Azért persze sok sikert neki - de csak a többiek ellen.tex
az a baj, hogy ez tökre nem csak rajta múlott, bár nyílván a pénz diktál mindenkinél. ennyi erővel manning is maradhatott volna aprópénzért, ha annyira szereti indianapolist 😊 marionak az elmúlt 2-3 éve nem olyan volt mint kellett volna, tavaly nagyon is jól szerepelt nélküle a gárda, és hát várható volt hogy nem fog ittmaradni kevesebbért, és ide másra is kell a pénz, főleg ha nélküle is megy a szekér.


Twitter: azajoey
több mint 12 éve
tex 150
A források szerint Mario aláírt a Bills-hez, 110 millió dolláros szerződésről írnak.
Bye bye Williams, sok sikert Buffalo-ban.Bondi
Már nem kacsa azt írjákJanek
Ennyit arról, hogy neki a győzelem fontosabb a pénznél. Én pont ezért voltam kiváncsi, hogy végül hol köt ki. Remélem Manning megy Miamiba és akkor az AFC East megint elég kegyetlen csoport lesz.😀 Ja, pont velük játszunk idén!😀 Majd egy jó nagy győzelemmel meg lehet mutatni Marionak, hogy ha győzni szeretett volna, nem kellett volna váltani! Azért persze sok sikert neki - de csak a többiek ellen.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
A források szerint Mario aláírt a Bills-hez, 110 millió dolláros szerződésről írnak.
Bye bye Williams, sok sikert Buffalo-ban.Bondi
Már nem kacsa azt írják

több mint 12 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Szerintem egyébként Wnstont azért rakták ki hogy megtudjuk tartani Myerst, fájlaltam Winston elvesztését, de azért bízom az FO-ban és épp emiatt Myers maradásában is. Dreessenben már nem vagyok ennyire biztos, tavaly kapott OD nagy szerződést és Casey is ígéretes szerintem (bár lehet hogy marad végleg FB), ezen kívül ott van Garrett Graham is akit 2 éve 4. körben draftoltunk. Brisiellel pedig ahogy mondtam, csak zone-blocking csapatok járnának jól, de meglátásom szerint Caldwell és Wade Smith is jobb nála, szóval nincs rá olyan nagy szükség, persze ha Myers távozik az sok mindenen változtathat, akkor Caldwell behúzódhatna centernek és megtarthatnánk Brisielt olcsón.

több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
A források szerint Mario aláírt a Bills-hez, 110 millió dolláros szerződésről írnak.
Bye bye Williams, sok sikert Buffalo-ban.Bondi
ez valami fake infó lehetett ugyanis: Mario Williams to visit other teams http://espn.go.com/blog/nflnation/post/_/id/55223/mario-williams-to-visit-other-teamsJoeyB
Akkor bocsánat, bár ami késik nem múlik...

Van három vizitálonk, Brisiel Oaklandben, Dressen New Orleans-ban jár, Myers pedig Teenessee-ben...
Ahhoz képest, hogy a szezon végén nem volt sok needünk vagyis igazán nagy need, de lassan lehet hogy több, mint egy fél O line-t elveszítünk?.... :mad: Eddig nagyon nem jó ez az offseason

több mint 12 éve
JoeyB Houston Texans California Golden Bears 347 — Texans fan
A források szerint Mario aláírt a Bills-hez, 110 millió dolláros szerződésről írnak.
Bye bye Williams, sok sikert Buffalo-ban.Bondi
ez valami fake infó lehetett ugyanis: Mario Williams to visit other teams http://espn.go.com/blog/nflnation/post/_/id/55223/mario-williams-to-visit-other-teams


Twitter: azajoey
több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
A források szerint Mario aláírt a Bills-hez, 110 millió dolláros szerződésről írnak.
Bye bye Williams, sok sikert Buffalo-ban.

több mint 12 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Amikor a drafton kiválasztjuk Jefferyt 😊

több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Könyörgöm, Jacoby mikor lesz már kivágva?

több mint 12 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Igen, Casey nekem eléggé tetszett FB-ként 😊

több mint 12 éve
kalasnikov Houston Texans 355 — Texans D# fan
Vickers is kivágva -> +1Mfetomy
Én őt is sajnálom, de nem pótolhatatlan. Még azt is simán el tudom képzelni, hogy megoldjuk klasszikus FB nélkül (TE-t játszatunk).
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Vickers is kivágva -> +1M
több mint 12 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Godnolom Myers miatt.

Egyébként Andre Johnson restrukturálta a szerződését, 5,2 milliót spóroltunk vele, Winstonnal 4,5-et, Leinarttal 1,75-öt azt hiszem.

több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Winston kivágva? Jesszusom, ezt a hülye döntést.

több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Azért szerintem Matty elférne még Szöszi előtt is bőven 1 évig. Van még baja a srácnak rendesen 😊

Mi értelme volt kivágni Eric Winstont?Wyatt
Na ennél meglepőbb move nem volt még idén szerintem...Bear
Jelenleg túl erős a Texans jelenleg a divizióban, ezért úgy gondolták, hogy megnehezítik maguk számára a diviztócímvédést.
Leinart kivágvalol
Yatesnek korán jött idén a húsvéti nyuszi. Leinart meg mehet Hollywoodba vagy Vegasba Neo imitátornak. Vagy esetleg hozzánk csere kubénalk...iktriad
több mint 12 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Leinart kirakása nem volt meglepetés, Winstoné viszont óriási. Ezek után pár millával a cap alatt vagyunk. Kérdés megpróbáljuk e Myerst (Mario nem hiszem, hogy beleférne) vagy pár kisebb FAnkat (Briesel, Allen - ő kéne -, Dressen) újraszerződtetni. Mindenesetre 39 játékos van most szerződés alatt a csapatnál (Leinart és Winston kirakásával lehet mostmár csak 37 ), pár olcsóbb játékost biztos kell igazolnunk.
több mint 12 éve
tex 150
Mi értelme volt kivágni Eric Winstont?Wyatt
Na ennél meglepőbb move nem volt még idén szerintem...Bear
Jelenleg túl erős a Texans jelenleg a divizióban, ezért úgy gondolták, hogy megnehezítik maguk számára a diviztócímvédést.

Reméltem, hogy jobb hírre ébredek...
Sajnálnám, ha nem sikerülne vele új szerződést kötni, Winston nyilatkozatából azért azt látom, hogy ezt szeretné a vezetés. Akkor is, ez most egy kicsit érdekes húzás volt. Nekem úgy tűnik, hogy túlságosan is Mario megtartása a cél. Csak nehogy a csapat kárára menjen az egész.

Leinart kivágvalol
Yatesnek korán jött idén a húsvéti nyuszi. Leinart meg mehet Hollywoodba vagy Vegasba Neo imitátornak. Vagy esetleg hozzánk csere kubénalk...iktriad
Várható volt, hogy Yates lesz a backup QB. Már csak az a kérdés, hogy visszahozzák-e Leinart-ot harmadiknak. Kubiaknak még egy-két hónapja volt egy olyan nyilatkozata, hogy Schaub a kezdő, és Leinart és Yates fog küzdeni a backup pozícióért.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mi értelme volt kivágni Eric Winstont?Wyatt
Na ennél meglepőbb move nem volt még idén szerintem...Bear
Jelenleg túl erős a Texans jelenleg a divizióban, ezért úgy gondolták, hogy megnehezítik maguk számára a diviztócímvédést.
Leinart kivágvalol
Yatesnek korán jött idén a húsvéti nyuszi. Leinart meg mehet Hollywoodba vagy Vegasba Neo imitátornak. Vagy esetleg hozzánk csere kubénalk...