Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Yeah!

jön Undraftedként Brandon James és Javarris James :cool: (Gators ill. theU returnerek)

meg Blair White, ő is jobb, mint a draftoltak, csak WR pont nem kell.
Jeff Linkenbach is jön OT-be, tudunk mi ha akarunk.

Thad Turner Ohio CB
Mike Newton Buffalo S, na őket nem vágom.
Tim Hiller WMU QB LOLHöri draft után

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
én spec Bullittot éreztem még gyengének
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondanám, hogy szánalmas volt a secondary, és habár folyamatosan kaptak a WRek 10 yardot, így is mögénk kerültek párszor... Mégis a nap csalódása a pass rush. Ortonnak annyi ideje volt, amennyit nem szégyellett, még Hughes jelenléte sem babonázta meg az ellenfelet. Lassan kipróbálhatnánk Tryont cornerként, sokat nem veszítünk vele.

Ismét thriller szezon elé nézünk.Escalade
Hayden volt néha nagyon tré, ráadásul le is sérült a meccs végén, Powers alapból nem is 100%-an játszott, lesznek még húzós heteink, ha valamelyik ki is dől..
Az offense sem volt valami jó, azért hiányzott Garcon, még ha lyukaskezű is manapság, White meg király 😀

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Mondanám, hogy szánalmas volt a secondary, és habár folyamatosan kaptak a WRek 10 yardot, így is mögénk kerültek párszor... Mégis a nap csalódása a pass rush. Ortonnak annyi ideje volt, amennyit nem szégyellett, még Hughes jelenléte sem babonázta meg az ellenfelet. Lassan kipróbálhatnánk Tryont cornerként, sokat nem veszítünk vele.

Ismét thriller szezon elé nézünk.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
jó volt a goalline defense.

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Jogos, persze. Viszont ezen megy a siránkozás egész héten, bármi megtörténhet, nem kicsit tartalékos ez a csapat...Escalade
persze. de vannak alaptörvények. az ég kék, a fű zöld, a politikusok lopnak, a broncos mindig kurvára kikap a coltstól 😛haromt
Nekem megfelel.Escalade
ez nem a Coltsnak szól. Egyedül Manning miatt van így,
Ha kiütjük nyerhetünk. Ha nem nem
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Jaj Esc. Hány Denver-Colts meccset trassheltünk együtt már ezen az oldalon? Legalább 8at. Mennyit nyertünk? 1et, Amikor Sorgi irányított...haromt
Jogos, persze. Viszont ezen megy a siránkozás egész héten, bármi megtörténhet, nem kicsit tartalékos ez a csapat...Escalade
persze. de vannak alaptörvények. az ég kék, a fű zöld, a politikusok lopnak, a broncos mindig kurvára kikap a coltstól 😛haromt
Nekem megfelel.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Megy az altatás... 😊

Közben változás: Hughes bemutatkozik az NFLben, Mathews inactive.Escalade
Jaj Esc. Hány Denver-Colts meccset trassheltünk együtt már ezen az oldalon? Legalább 8at. Mennyit nyertünk? 1et, Amikor Sorgi irányított...haromt
Jogos, persze. Viszont ezen megy a siránkozás egész héten, bármi megtörténhet, nem kicsit tartalékos ez a csapat...Escalade
persze. de vannak alaptörvények. az ég kék, a fű zöld, a politikusok lopnak, a broncos mindig kurvára kikap a coltstól 😛
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
nem mindegy ki az LT? Ha én lennék akkor is nyernétek 😛haromt
Megy az altatás... 😊

Közben változás: Hughes bemutatkozik az NFLben, Mathews inactive.Escalade
Jaj Esc. Hány Denver-Colts meccset trassheltünk együtt már ezen az oldalon? Legalább 8at. Mennyit nyertünk? 1et, Amikor Sorgi irányított...haromt
Jogos, persze. Viszont ezen megy a siránkozás egész héten, bármi megtörténhet, nem kicsit tartalékos ez a csapat...

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
inactives: Gonzalez, Sanders, Session, McClendon, C. Johnson, King, Garcon, Hughes.

Szép kis lista. Linkenbach-ra kíváncsi leszek, Hughes viszont... Tőlük Goodman inactive, Champ játszik.Escalade
nem mindegy ki az LT? Ha én lennék akkor is nyernétek 😛haromt
Megy az altatás... 😊

Közben változás: Hughes bemutatkozik az NFLben, Mathews inactive.Escalade
Jaj Esc. Hány Denver-Colts meccset trassheltünk együtt már ezen az oldalon? Legalább 8at. Mennyit nyertünk? 1et, Amikor Sorgi irányított...
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
inactives: Gonzalez, Sanders, Session, McClendon, C. Johnson, King, Garcon, Hughes.

Szép kis lista. Linkenbach-ra kíváncsi leszek, Hughes viszont... Tőlük Goodman inactive, Champ játszik.Escalade
nem mindegy ki az LT? Ha én lennék akkor is nyernétek 😛haromt
Megy az altatás... 😊

Közben változás: Hughes bemutatkozik az NFLben, Mathews inactive.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
inactives: Gonzalez, Sanders, Session, McClendon, C. Johnson, King, Garcon, Hughes.

Szép kis lista. Linkenbach-ra kíváncsi leszek, Hughes viszont... Tőlük Goodman inactive, Champ játszik.Escalade
nem mindegy ki az LT? Ha én lennék akkor is nyernétek 😛
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
inactives: Gonzalez, Sanders, Session, McClendon, C. Johnson, King, Garcon, Hughes.

Szép kis lista. Linkenbach-ra kíváncsi leszek, Hughes viszont... Tőlük Goodman inactive, Champ játszik.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
kicsit off, de másnál is szaggat a sport2-n a kép? nálam tegnap este óta... tud valaki valamit a dologról? jó lenne este folyékonyan játszó Coltsot látni
😊Lecso4
Nálunk nem.szaba
akkor bízok a csodában... 😕
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
kicsit off, de másnál is szaggat a sport2-n a kép? nálam tegnap este óta... tud valaki valamit a dologról? jó lenne este folyékonyan játszó Coltsot látni
😊Lecso4
Nálunk nem.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
kicsit off, de másnál is szaggat a sport2-n a kép? nálam tegnap este óta... tud valaki valamit a dologról? jó lenne este folyékonyan játszó Coltsot látni
😊
több mint 13 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
jó lenne ha most Angerer játszani Session helyett de sajna úgyse történik megOrk
én azt olvastam, hogy megint Conner kezd majd.

logikus lépés, hiszen ő 7. körös, míg Angerer 2.Höri
Angerer akkor fog játszani amikor Hughes 😕
Nagyon vigyázunk az első pár körös pickjeinkre, nehogy kárba menjen az a sok lóvé.

Bár Angerert szerintem Brackett II.-nek hozták, van még még ideje bőven.
Ha esetleg Brackett megsérül, akkor kell játszania Angerer-nek.
De akkor kib@szott nagyot ...

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
jó lenne ha most Angerer játszani Session helyett de sajna úgyse történik megOrk
én azt olvastam, hogy megint Conner kezd majd.

logikus lépés, hiszen ő 7. körös, míg Angerer 2.Höri
biztos nem szeretik a védő társak mert kicsit elüt tőlük, ők inkább az offensebe képzelik el őt 😀
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
jó lenne ha most Angerer játszani Session helyett de sajna úgyse történik megOrk
ha már csak fent lesz 3 playben, 3 fumble tuti elkönyvelhető 😛

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
jó lenne ha most Angerer játszani Session helyett de sajna úgyse történik megOrk
én azt olvastam, hogy megint Conner kezd majd.

logikus lépés, hiszen ő 7. körös, míg Angerer 2.

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
jó lenne ha most Angerer játszani Session helyett de sajna úgyse történik meg
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a Questionable osztagból King, Session és Garcon sem utazik a csapattal el. (+Gonzo és Sanders)

Humber waived/injured listára került.

Blair White aktiválva van a PS-ből 😊

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
McAfee és Mitch King nagyon készül a meccsre

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
meg a giants meccshez mert ugy lattam nem irta senki
pm egesz karrierje soran eloszor tortent meg h vegigjatszotta a meccset
es emellett tobb futast hivott mint passzt
na az meg hozzakepest sem piti