Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
én Al Afalavát látnám szívesen.

tavaly a Bears-ben játszott, rokon defense, fiatal is, olcsó is.

és akkor már Macho Harris is jöjjön mellé ST ásznak 😊Höri
Nekem tetszene, bár azt hiszem ezt mondanom sem kell 😂

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
én Al Afalavát látnám szívesen.

tavaly a Bears-ben játszott, rokon defense, fiatal is, olcsó is.

és akkor már Macho Harris is jöjjön mellé ST ásznak 😊

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Hello, DaJuan Morgan! 😊
(spoileres insider dexter poén)

Kíváncsi leszek, hogy kit szerzünk be 3rd safety-nek. Remélem nem valami Travis Key szintű gyönyörűséget.Höri
Michael Lewis? Mondjuk még a Phillys éveire emlékszem, ami nyilván csalóka (ha kivágják a 49ersből), de veteránnak veterán, és őt el tudnám képzelni a mi sémánkban (már ha Coyer óta van olyan).Escalade
túl neves, túl öreg.
kizártnak tartom 😊Höri
Nekem is úgy rémlett, de csak 30 éves.

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hello, DaJuan Morgan! 😊
(spoileres insider dexter poén)

Kíváncsi leszek, hogy kit szerzünk be 3rd safety-nek. Remélem nem valami Travis Key szintű gyönyörűséget.Höri
Michael Lewis? Mondjuk még a Phillys éveire emlékszem, ami nyilván csalóka (ha kivágják a 49ersből), de veteránnak veterán, és őt el tudnám képzelni a mi sémánkban (már ha Coyer óta van olyan).Escalade
túl neves, túl öreg.
kizártnak tartom 😊Höri
49ers pedig tegnap kivágta, úgyhogy elvileg szabad

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Hello, DaJuan Morgan! 😊
(spoileres insider dexter poén)

Kíváncsi leszek, hogy kit szerzünk be 3rd safety-nek. Remélem nem valami Travis Key szintű gyönyörűséget.Höri
Michael Lewis? Mondjuk még a Phillys éveire emlékszem, ami nyilván csalóka (ha kivágják a 49ersből), de veteránnak veterán, és őt el tudnám képzelni a mi sémánkban (már ha Coyer óta van olyan).Escalade
túl neves, túl öreg.
kizártnak tartom 😊

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Hello, DaJuan Morgan! 😊
(spoileres insider dexter poén)

Kíváncsi leszek, hogy kit szerzünk be 3rd safety-nek. Remélem nem valami Travis Key szintű gyönyörűséget.Höri
Michael Lewis? Mondjuk még a Phillys éveire emlékszem, ami nyilván csalóka (ha kivágják a 49ersből), de veteránnak veterán, és őt el tudnám képzelni a mi sémánkban (már ha Coyer óta van olyan).

több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
Hello, DaJuan Morgan! 😊
(spoileres insider dexter poén)

Kíváncsi leszek, hogy kit szerzünk be 3rd safety-nek. Remélem nem valami Travis Key szintű gyönyörűséget.Höri
Ha tartani akarja a csapat a trendet, akkor csakis egy LePierre Jacksont tudok elképzelni.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Hello, DaJuan Morgan! 😊
(spoileres insider dexter poén)

Kíváncsi leszek, hogy kit szerzünk be 3rd safety-nek. Remélem nem valami Travis Key szintű gyönyörűséget.

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
az pazarStez
Most akkor egy virgonc virtyujális Chiefs GMnek, aki gondolom kirúgta Morgant. 😛
Morgan nem sztár S, de jó safety. gyors, kemény mint a szikla, imád játszani, nem kel motiválni. És mint mondottam kosarazott is, tehát ha elkap egy picket, nem kell csodálkozni.
Akkor miért nem játszott a Chiefsben? Játszott. SS és FS poszton is harmadik csere volt. De aztán volt FS Page és az ST király és vezér McGraw, aki a sokrengeteg fiatal közt egyedüli rutinos védô a secben. SSként meg Pollard mögött esélye nem volt. Aztán Berry váltotta Pollardot. De McGraw oda is jó, de ott játszott, csak sérült volt. Nem komoly sérülések, de rossz idôzítésben.
STben is jó volt, pont mert gyors és kemény. csak nekünk kivételesen van elég ilyen fiatal játékosunk. NFLben ez nem megszokott, de nekünk pont vannak. És így, hogy jött Kendrick Lewis is, elvileg ôk harcolhattak volna még, de Lewis már Rebelsben is kira volt sztem, itt is hamar kiderült ,hogy starter szint lesz már idén év végére is kábé, lehet elôbb. De jövôre 99.99% hogy jó lesz. Alig van pár rookie vehemencia hiba nála, két meccsenként egy. Az elmúlik és jó is.
Tehát safety túltengés volt, így a sérülésekkel bajlódó zöldfülľ ment, mert nekünk nem kell project safety. Ha nincs csak mondjuk 60-as roster, akkor maradt volna.

És azért ahogy Eszk mondja, Bullit szintje sem volt épp magas, azt el lehet érni akár. morgan esetében a legnagyobb kérdôjel nem a tehetség, hanem az, hogy mikor tud csúcsformába kerülni? Mert igazából egyetem óta nem volt sokat a pályán, csak egy-egy meccsre, kivéve tavaly év végén talán mint FS. De az nem az igazi posztja sztem, én SSként jobban el tudom képzelni, mert nem egy IQ bajnok, de ütközni azt szeret.ulpianus
Félreértettél, nem Morgannal van bajom, hanem hogy Bullitt out for seasonjával, ahogy Esc is mondta, az így is papírvékony S depthünk kb. meghalt. Bullitt idén eddig pont szar volt, de ettől függetlenül azért csak nem ártott volna, ha nem dől ki rögtön a 4. héten ő is és őt már ismerjük tavalyról, tud ő nagyon jól is játszani huzamosabb ideig.
Ezek után pedig azt hiszem, lesz elég ideje Morgannak kibontakozni és megmutatni mit tud, reméljük élni is tud a kínálkozó alkalommal és egészséges is tud maradni.
(És nem, nem vágtam ki Morgant GM-ben, ami azt illeti, nincs is nálam. 😊 )

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
az pazarStez
Most akkor egy virgonc virtyujális Chiefs GMnek, aki gondolom kirúgta Morgant. 😛
Morgan nem sztár S, de jó safety. gyors, kemény mint a szikla, imád játszani, nem kel motiválni. És mint mondottam kosarazott is, tehát ha elkap egy picket, nem kell csodálkozni.
Akkor miért nem játszott a Chiefsben? Játszott. SS és FS poszton is harmadik csere volt. De aztán volt FS Page és az ST király és vezér McGraw, aki a sokrengeteg fiatal közt egyedüli rutinos védô a secben. SSként meg Pollard mögött esélye nem volt. Aztán Berry váltotta Pollardot. De McGraw oda is jó, de ott játszott, csak sérült volt. Nem komoly sérülések, de rossz idôzítésben.
STben is jó volt, pont mert gyors és kemény. csak nekünk kivételesen van elég ilyen fiatal játékosunk. NFLben ez nem megszokott, de nekünk pont vannak. És így, hogy jött Kendrick Lewis is, elvileg ôk harcolhattak volna még, de Lewis már Rebelsben is kira volt sztem, itt is hamar kiderült ,hogy starter szint lesz már idén év végére is kábé, lehet elôbb. De jövôre 99.99% hogy jó lesz. Alig van pár rookie vehemencia hiba nála, két meccsenként egy. Az elmúlik és jó is.
Tehát safety túltengés volt, így a sérülésekkel bajlódó zöldfülľ ment, mert nekünk nem kell project safety. Ha nincs csak mondjuk 60-as roster, akkor maradt volna.

És azért ahogy Eszk mondja, Bullit szintje sem volt épp magas, azt el lehet érni akár. morgan esetében a legnagyobb kérdôjel nem a tehetség, hanem az, hogy mikor tud csúcsformába kerülni? Mert igazából egyetem óta nem volt sokat a pályán, csak egy-egy meccsre, kivéve tavaly év végén talán mint FS. De az nem az igazi posztja sztem, én SSként jobban el tudom képzelni, mert nem egy IQ bajnok, de ütközni azt szeret.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
az pazar

több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Updét Bullittról. Out for season.
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Colts S Melvin Bullitt felt a tear in his right shoulder yesterday, underwent an MRI today, results still unknown. Bob Sanders already out.

szuper, a végén nem marad S-ünk a szezon feléreStez
legalább morgan-nak lesz lehetősége nálatok robbantani
😊ehh
Szerintem simán hozza az idei Bullitt szintet, és Melvinnek ismerjük a korlátait, hátha Morgan itt kibontakozik... DaJuant és Tyjuant a kezdőbe!

Cserébe az amúgy is papírvékony safety depthünk 4 hét alatt elveszített két kezdő SS-t. Valahonnan kukázni kéne egy-két meg nem értett tehetséget.

több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
Colts S Melvin Bullitt felt a tear in his right shoulder yesterday, underwent an MRI today, results still unknown. Bob Sanders already out.

szuper, a végén nem marad S-ünk a szezon feléreStez
legalább morgan-nak lesz lehetősége nálatok robbantani
😊
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Viszont szarul játszott eddig.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Colts S Melvin Bullitt felt a tear in his right shoulder yesterday, underwent an MRI today, results still unknown. Bob Sanders already out.

szuper, a végén nem marad S-ünk a szezon felére

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 278 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
elmegyünk mi a bús picsába.

jó, értem én, hogy csoportmeccsen nem lenne elvileg gáz kikapni egy FG-vel (mégha Gainesville-ből lőtték akkor se), de ez egy rohadt nagy vicc. Ezt a Jaguarst múlt és azelőtti héten hülyére verték nálunk rosszabb csapatok. Így viszont idegesítő. Pedig tényleg jobbak voltak ma, sokkal ötletesebb playhívással, mint vártam.

egyébként a balfaszos video az shot through the heart Esc.Höri
El is mehettek!!! 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛m-bryo
Már megbocsáss kedves "harcostárs", én is örülök a győzelmünknek, de ez nem volt túl elegáns...N-Drew
Igen; plusz ne felejtsd el lesz egy visszavágó is... Úgyhogy csak visszafogottan ünnepeljünk.
több mint 13 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
elmegyünk mi a bús picsába.

jó, értem én, hogy csoportmeccsen nem lenne elvileg gáz kikapni egy FG-vel (mégha Gainesville-ből lőtték akkor se), de ez egy rohadt nagy vicc. Ezt a Jaguarst múlt és azelőtti héten hülyére verték nálunk rosszabb csapatok. Így viszont idegesítő. Pedig tényleg jobbak voltak ma, sokkal ötletesebb playhívással, mint vártam.

egyébként a balfaszos video az shot through the heart Esc.Höri
El is mehettek!!! 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛m-bryo
Már megbocsáss kedves "harcostárs", én is örülök a győzelmünknek, de ez nem volt túl elegáns...

több mint 13 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
elmegyünk mi a bús picsába.

jó, értem én, hogy csoportmeccsen nem lenne elvileg gáz kikapni egy FG-vel (mégha Gainesville-ből lőtték akkor se), de ez egy rohadt nagy vicc. Ezt a Jaguarst múlt és azelőtti héten hülyére verték nálunk rosszabb csapatok. Így viszont idegesítő. Pedig tényleg jobbak voltak ma, sokkal ötletesebb playhívással, mint vártam.

egyébként a balfaszos video az shot through the heart Esc.Höri
El is mehettek!!! 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 278 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
- liga egyik legrosszabb támadóalakulatától kaptunk 31 pontot.
Escalade
Jónak mondható O-fal; Top 5 RB; Kitunő TE; 2 nem rossz WR- fúj; milyen szar offense tényleg....Főleg ha Davidnek is jó napja van (ami mondjuk 8 meccs/év azért meg szokott történni), akkor aztán maga a borzalom
iktriad
Davidnek akkor van jó napja, ha engedik (szerintem erősen alsó kategóriás irányító). 3 meccs alatt 1 TD, 5 pick, MoJo meccs előtt 0 TD (erre a meccset eldöntő downon teljesen szabadon hagyjuk...), a két nem rossz WR/kitűnő TE pedig erősen jacksonville-i mérce alá esik.
Gratulálok, megérdemelt győzelem, viszont sajnos a védelmünk és Coyer csinált tegnap 31 pontos offense-et belőletek.Escalade
Nem szabad elfelejteni hogy David az első meccsen élete legjobb QB ratingjével zárt. Azért ne hagyjuk szó nélkül; hogy az első meccsen; egy rohadt jó secondaryvel rendelkező Broncosnak dobott 3 TD-t...
Marcedes Lewis nem csak jacksonville mérce szerint remek TE. Blokkolásban nincs párja az NFL-ben jelenleg; és megbizható célpont is. A WR-ekre tett megállapitásoddal viszont egyet értek.

Mindegy; lesz még visszavágó decemberben; ott szerintem a Colts elégtételt vesz majd a tegnapiért. Addig meg hadd örüljünk valaminek.
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
- liga egyik legrosszabb támadóalakulatától kaptunk 31 pontot.
Escalade
Jónak mondható O-fal; Top 5 RB; Kitunő TE; 2 nem rossz WR- fúj; milyen szar offense tényleg....Főleg ha Davidnek is jó napja van (ami mondjuk 8 meccs/év azért meg szokott történni), akkor aztán maga a borzalom
iktriad
Davidnek akkor van jó napja, ha engedik (szerintem erősen alsó kategóriás irányító). 3 meccs alatt 1 TD, 5 pick, MoJo meccs előtt 0 TD (erre a meccset eldöntő downon teljesen szabadon hagyjuk...), a két nem rossz WR/kitűnő TE pedig erősen jacksonville-i mérce alá esik.
Gratulálok, megérdemelt győzelem, viszont sajnos a védelmünk és Coyer csinált tegnap 31 pontos offense-et belőletek.

több mint 13 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Jelenleg ennyi kb. a csapat.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Komolyan, elképesztő ez a csapat. Peyton tegnap kb. úgy játszott, hogy úgy tulajdonképpen nem is lehetne, és tessék, mégis ki tudunk kapni. Itt lassan mindenki betlizik, most már Caldwellék is. Azt az időkérést egyszerűen nem értem. Az meg szinte törvényszerű volt, hogy ennyi szerencsétlenkedés után az a holdról rúgott FG is bement.

Mondjuk tavaly is voltak olyan meccseink amin szerencsétlenkedtünk, azzal a különbséggel, hogy akkor azokat is nyertük. Nnem is egyet mázlival. Még jó, hogy az egész liga a körbeverésekről szól, és az előjelek ellenére a csoportban sincs olyan csapat, aki elszaladt volna, így nincs veszve semmi. De itt lenne az ideje, hogy a betlizők elkezdjenek önmagukhoz és Peytonhoz méltóan játszani.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A D-line a tavalyi.
szf61
Ha visszaolvasol, látni fogod, hogy a DL-ben Moala játszott középen, és ez igenis rohadt nagy változás. Tavaly kb. Johnson hozta egyedül a fal közepét és nélküle nincs rush D.
Ettől függetlenül jah, elég vicces, hogy a Freeney-Mathis duó ennyire ment egy Jax OL ellen, de a leginkább aggasztó, hogy Bullitt béka segge alatti szintre süllyedt vissza a tavalyi jó szezonja után és úgy látszik, hogy sikerült megfertőznie az eddig király Betheát is, remélem hogy ő is egyszer volt ilyen szar, mert ha ő is visszaesik, akkor kb. vége.Stez
Ugyanakkor azon is érdemes lenne elgondolkodni, össze-vissza szenvedünk a D-vel és eközben Hughes meg Angerer ott szotyolázik a padon.szf61
Hughes valamit nagyon rosszul csinálhat, ha 1. körösként pálya közelébe se tud kerülni és Fosterekkel erőlködünk, ha Mathis és Freeney pihen..
Angerert meg én is szívesen látnám a kezdőben, de Hagler újraigazolásával nem sok esélye maradt erre.

több mint 13 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
A D-line a tavalyi.
szf61
Ha visszaolvasol, látni fogod, hogy a DL-ben Moala játszott középen, és ez igenis rohadt nagy változás. Tavaly kb. Johnson hozta egyedül a fal közepét és nélküle nincs rush D.
Ettől függetlenül jah, elég vicces, hogy a Freeney-Mathis duó ennyire ment egy Jax OL ellen, de a leginkább aggasztó, hogy Bullitt béka segge alatti szintre süllyedt vissza a tavalyi jó szezonja után és úgy látszik, hogy sikerült megfertőznie az eddig király Betheát is, remélem hogy ő is egyszer volt ilyen szar, mert ha ő is visszaesik, akkor kb. vége.Stez
Ugyanakkor azon is érdemes lenne elgondolkodni, hogy össze-vissza szenvedünk a D-vel és eközben Hughes meg Angerer ott szotyolázik a padon.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison