Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
péntek van, ergo van hivatalos injury riport állapotjelzésekkel.

Indianapolis

Out: WR Anthony Gonzalez (ankle), LB Ramon Humber (hand), S Bob Sanders (biceps)
Questionable: RB Joseph Addai (knee), DL Eric Foster (knee), WR Pierre Garcon (hamstring), T Charlie Johnson (foot), CB Brandon King (hamstring), LB Clint Session (hamstring)
Probable: LB Gary Brackett (back), CB Jerraud Powers (foot), C Jeff Saturday (knee)

Denver

Out: T Ryan Harris (ankle), RB Knowshon Moreno (hamstring)
Questionable: CB Champ Bailey (foot), CB Andre' Goodman (thigh), G Chris Kuper (knee), LB Wesley Woodyard (hamstring)
Probable: RB Laurence Maroney (thigh), S Darcel McBath (forearm)Höri
edzőmeccs lesz 😛

több mint 13 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
dobtunk egy waiver claimet a Minnesotából kivágott Mickey Shuler Jr-re. Hihetetlneül boldog vagyok, hogy a Fins előttünk volt a listán.
aki nem tudná, egy TE a csávó.Höri
Na, most ez az a helyzet, amikor egy szót se értek a mondandódból : )
Mi is az a waiver claim? Minek egy kivágott játékos? Jó egy újabb TE, vagy rossz? És a "boldog vagyok"-ot komolyan vagy ironikusan gondoltad? Miért érdekes a Miami listahelyezés?wmitty
a waiver claim egy kérelem.
Höri
Tavalyi győzelmi százalékunk alapján soha nem hozunk el senkit egy waiverről sem, hacsak nem egyedül kérjük.
Mindig utolsók leszünk.
Hacsak nincs olyan szabály hogyha többször megelőztek a waiver claimeknél akkor előre lépsz.
Ezt nem tudom.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
péntek van, ergo van hivatalos injury riport állapotjelzésekkel.

Indianapolis

Out: WR Anthony Gonzalez (ankle), LB Ramon Humber (hand), S Bob Sanders (biceps)
Questionable: RB Joseph Addai (knee), DL Eric Foster (knee), WR Pierre Garcon (hamstring), T Charlie Johnson (foot), CB Brandon King (hamstring), LB Clint Session (hamstring)
Probable: LB Gary Brackett (back), CB Jerraud Powers (foot), C Jeff Saturday (knee)

Denver

Out: T Ryan Harris (ankle), RB Knowshon Moreno (hamstring)
Questionable: CB Champ Bailey (foot), CB Andre' Goodman (thigh), G Chris Kuper (knee), LB Wesley Woodyard (hamstring)
Probable: RB Laurence Maroney (thigh), S Darcel McBath (forearm)

több mint 13 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
igen, köszi, az alapján már nekem is összeállt a kép - persze, Fantasy-sként értem a waivert, csak a Te fenti megfogalmazásod már számomra túl "bennfentes" stílusú volt : ) (És konkrétan nem ismertem a "claim" szócskát.)

Otthonom MisColts
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
dobtunk egy waiver claimet a Minnesotából kivágott Mickey Shuler Jr-re. Hihetetlneül boldog vagyok, hogy a Fins előttünk volt a listán.
aki nem tudná, egy TE a csávó.Höri
Na, most ez az a helyzet, amikor egy szót se értek a mondandódból : )
Mi is az a waiver claim? Minek egy kivágott játékos? Jó egy újabb TE, vagy rossz? És a "boldog vagyok"-ot komolyan vagy ironikusan gondoltad? Miért érdekes a Miami listahelyezés?wmitty
a waiver claim egy kérelem.

adott meccsszám és fizetés alatt a csapatok nem szabadügynökké tesznek játékost (cut) hanem waiverre teszik.
ez azt jelenti, hogy nem ő dönti el, hogy hová szerződik ha 48 órán belül jelentkezik érte másik csapat, aki szerződtetné.
Shuler esetében 3 gárda jelezte, hogy kellene. A Fins, a Falcons és a Colts.
Ezek közül a Miami volt a waiver sorrendben legelöl, ezért ők vihették el. (mivel gyakorlott fantasy játékos vagy így gondolom ismerős a szó, abban is a legjobban álló csapat kap utoljára embert a waiverről)

és irónia nélkül mondtam a boldogságot, mert szvsz semmi szükség egy 5. számú TE-re, főleg, hogy Shuler a Penn State-ben sem volt all-around TE, hanem Andrew Quarless-szal (jelenleg Green Bay) osztoztak a poszton.

szerk: bakker nem lapoztam az előbb így nem láttam Marci válaszát

több mint 13 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
Így már vili, köszi! Akkor örülök én is : )

Otthonom MisColts
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
dobtunk egy waiver claimet a Minnesotából kivágott Mickey Shuler Jr-re. Hihetetlneül boldog vagyok, hogy a Fins előttünk volt a listán.
aki nem tudná, egy TE a csávó.Höri
Na, most ez az a helyzet, amikor egy szót se értek a mondandódból : )
Mi is az a waiver claim? Minek egy kivágott játékos? Jó egy újabb TE, vagy rossz? És a "boldog vagyok"-ot komolyan vagy ironikusan gondoltad? Miért érdekes a Miami listahelyezés?wmitty
Waiveren volt a srác. Mondtuk a ligának, hogy kéne vazze. A Miami is mondta (meg még lehet, hogy mások is) és övék lett mert előrébb vannak a sorrendben.

Höri pedig örül ennek, mert a srác szerinte kaki.
több mint 13 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
dobtunk egy waiver claimet a Minnesotából kivágott Mickey Shuler Jr-re. Hihetetlneül boldog vagyok, hogy a Fins előttünk volt a listán.
aki nem tudná, egy TE a csávó.Höri
Na, most ez az a helyzet, amikor egy szót se értek a mondandódból : )
Mi is az a waiver claim? Minek egy kivágott játékos? Jó egy újabb TE, vagy rossz? És a "boldog vagyok"-ot komolyan vagy ironikusan gondoltad? Miért érdekes a Miami listahelyezés?

Otthonom MisColts
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
dobtunk egy waiver claimet a Minnesotából kivágott Mickey Shuler Jr-re. Hihetetlneül boldog vagyok, hogy a Fins előttünk volt a listán.

aki nem tudná, egy TE a csávó.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nem edzett:
Joseph Addai (térd), Gary Brackett (hát), Charlie Johnson (láb), Clint Session (hamstring), Anthony Gonzalez (boka), Bob Sanders (bicepsz), Dwight Freeney (pihi), Ramon Humber (kéz,

Limitáltan:
Pierre Garçon (hamstring), Jeff Saturday (térd)

Fullosan:
Jerraud Powers (láb)

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
kár érte, ígéretesen indult, bust lett belőle. legalább van gyűrűje.Höri
Nincsen. 2007-es 2. körös pick.

Eldridge játéka azért kiemelendő vasárnapról. És a visszajátszást megnézve feltűnt, hogy még Linkenbach is pályára került 1 drive erejéig, CJ helyén.

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Hm pedig anno nem volt rossz jatekos.
Valaki tuti felszedi majd.Delonso_
a steelersből biztos nem lógna ki úgyis gondok vannak az LTvel náluk
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hm pedig anno nem volt rossz jatekos.
Valaki tuti felszedi majd.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Colts | Tony Ugoh released
Tue, 21 Sep 2010 16:28:49 -0700

The Indianapolis Colts have released OT Tony Ugoh (toe) from their Injured Reserve list.Delonso_
hűha.

mivel egy lábujjsérülést nem akkora dolog kiheverni, így arról van szó, hogy egyszerűen sajnáljuk rá a pénzt.

kár érte, ígéretesen indult, bust lett belőle. legalább van gyűrűje.

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Colts | Tony Ugoh released
Tue, 21 Sep 2010 16:28:49 -0700

The Indianapolis Colts have released OT Tony Ugoh (toe) from their Injured Reserve list.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
kurvára utálom hogy megint itt a hét amikor veletek játszunk.
ez mindig olyan mint egy második bye week
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
minden évben a draftpickjeink 80%-a kuka, nem kéne már Hughes-ból is bustot csinálni.
szerintem páratlan, hogy ennyire szűk depth-tel hogy a picsába marad szinten a csapat.
a DL-ben csak azért van komoly rotációra lehetőség, mert a kezdő DT-k sem jók.Höri
Tudom hogy elég nyers tehetségnek tartják, de nálam az az első körös DE aki nem tud farzsebből előhúzni egy Keyunta Dawsont, azzal szemben jogos a kezdeti kételkedés...

több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Úgy szeretném azt hinni, hogy hirtelen ennyire kva jók lettünk, de valahogy nem tudom. 😂

Azért szép volt, Peyton a szokásos, és a többiek is odarakták magukat rendesen. Mondjuk az, hogy így is benyaltunk 120yardot futásban, nem az acélos rush D-ről árulkodik. 😉


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Mathis-Freeney 2-2 sack ebből 3 strip sack
Wayne-Clark-Collie 1-1-1 TD
Addai 20 carry 92 yard 😀

laza meccs
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Hughes újbóli leültetése pedig több, mint csalódás. Nem akarok komoly következtetést levonni belőle, de egy első körös pick legalább az aktívak köré férjen be...Escalade
draftoltunk valakit, akit képes kiszorítani az aktív keretből még Moala is 😀

minden évben a draftpickjeink 80%-a kuka, nem kéne már Hughes-ból is bustot csinálni.
szerintem páratlan, hogy ennyire szűk depth-tel hogy a picsába marad szinten a csapat.
a DL-ben csak azért van komoly rotációra lehetőség, mert a kezdő DT-k sem jók.

sebaj, azért nyerjünk ma is.

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Session inaktív. Sokkoló szerintem, főleg egy ilyen meccs előtt.

Hughes újbóli leültetése pedig több, mint csalódás. Nem akarok komoly következtetést levonni belőle, de egy első körös pick legalább az aktívak köré férjen be...

Közben majdnem minden jól alakul számunkra. A Houstoniak nyakába esett pár malac a végén, de túléljük.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
napi sérültjelentés

NY Giants

Out: T Will Beatty (foot), TE Kevin Boss (concussion), LB Chase Blackburn (knee), LB Phillip Dillard (hamstring)
Questionable: WR Hakeem Nicks (ankle), DE Osi Umenyiora (knee)
Probable: C Shaun O'Hara (ankle/achilles), CB Aaron Ross (foot), LB Gerris Wilkinson (groin)

Indianapolis

Out: WR Anthony Gonzalez (ankle), S Bob Sanders (biceps)
Questionable: LB Clint Session (hamstring), T Charlie Johnson (foot), OL Ryan Diem (neck), LB Ramon Humber (illness), LB Gary Brackett (back), CB Jacob Lacey (head), DE Robert Mathis (ankle)
Probable: LB Cody Glenn (hamstring), CB Jerraud Powers (foot), C Jeff Saturday (knee)

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
mai edzés

nem edzett: OL Ryan Diem (neck), WR Anthony Gonzalez (ankle), LB Ramon Humber (illness), S Bob Sanders (biceps)

limitáltan: LB Clint Session (hamstring)

teljes munkát végzett: DE Dwight Freeney (rest), LB Cody Glenn (hamstring), T Charlie Johnson (foot), CB Jacob Lacey (head), C Jeff Saturday (knee)

több mint 13 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Coach Jim Caldwell on Bob Sanders: "He's a quick healer." Mégis szorult valami kis humorérzék az öregbe.

Lacey játszik vasárnap, Clint nem biztos, pedig jó lenne (még ha szánalmas is volt a szezonkezdet).Escalade
"Quick healer" .... Jézusom.

Megint meg lettünk vezetve.
Orvos ismerősöm szerint, ha bicepszet tartó ín akár a válladnál akár a könyöködnél elszakad, azt egy másodéves medikus is észreveszi, mivel csatlakozási pont hiányában a bicepsz összeugrik és akkora púp van a karodon mint egy sárgadinnye.
Ha nem szakad el csak megreped vagy nyúlik, az meg a kar hajlítására olyan irtózatos fájdalmat okoz, hogy nem lehet nem észrevenni.
Mivel Bobzillát megműtötték (amit repedt, megnyúlt ínszalag esetében nem tesznek) ezért mindenki tudta hogy megint elszakította a bicepszét.
Ehhez képest folyamatosan ment a kormozás, hogy "nem tudjuk mi van", meg "majd a szakértő megvizsgálja".
Nagy lószart...
Ott a helyszínen mindenki tudta már hogy mi a pálya.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 13 éve
Petya 181 — Eagles fan
Coach Jim Caldwell on Bob Sanders: "He's a quick healer." Mégis szorult valami kis humorérzék az öregbe.

Lacey játszik vasárnap, Clint nem biztos, pedig jó lenne (még ha szánalmas is volt a szezonkezdet).Escalade
Where have you been son? COME ON MAN.... 😀😀😀