Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Coach Jim Caldwell on Bob Sanders: "He's a quick healer." Mégis szorult valami kis humorérzék az öregbe.

Lacey játszik vasárnap, Clint nem biztos, pedig jó lenne (még ha szánalmas is volt a szezonkezdet).

több mint 13 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Sanders helyére DaJuan Morgan érkezett.
nem volt rossz prospect annak idején, de végülis nem tudott bekerülni a KC kezdőcsapatába.
ha más nem, ST-be megfelelő.Höri
Van itt egy videó róla elég rakkolós gyerek valóban.

http://www.youtube.com/watch?v=y3CpA_nhb18

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Sanders helyére DaJuan Morgan érkezett.
nem volt rossz prospect annak idején, de végülis nem tudott bekerülni a KC kezdőcsapatába.
ha más nem, ST-be megfelelő.Höri
nah ő kell nektek futás ellen
rombolni azt tud
😊
bár lehet cseberből-vederbe lesz, mert ő is sokat volt sérültehh
Aki Bobnál többet sérült, az szerintem már technikailag sem NFL játékos.
Elég jókat olvastam róla, lehet a sémaváltás jót tesz neki. Nyilván nem kezdőként számítunk rá, de 3. Snek hasznos lehet.

több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
Sanders helyére DaJuan Morgan érkezett.
nem volt rossz prospect annak idején, de végülis nem tudott bekerülni a KC kezdőcsapatába.
ha más nem, ST-be megfelelő.Höri
nah ő kell nektek futás ellen
rombolni azt tud
😊
bár lehet cseberből-vederbe lesz, mert ő is sokat volt sérült
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
edzéslátogatottság

Nem edzett: DE Dwight Freeney (pihi), WR Anthony Gonzalez (boka), S Bob Sanders (bicepsz), LB Clint Session (hamstring)
Limitáltan edzett: T Charlie Johnson (láb)
Teljes munkát végzett: LB Cody Glenn (hamstring), CB Jacob Lacey (fej), C Jeff Saturday (térd)

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Sanders nem megy IRra (de valószínűsíthető, hogy rengeteg időt ki fog hagyni). -> ismét megérkezett a Colts 2010es szezonja fölé a 24/7 lebegő kérdőjel. Szánalmas.

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Morgan fizikálisan tökéletes játékos sztem. Gyors nagy ütközô, magasra ugrik, meg ami kell. motivált is, rohan ész nélkül. És itt a gond, hogy ész nélkül. Meg úgy általában ész nélkül végez mindent. Ezért lett SS, mert egyébként ha jól tudom kosarazott, tud IT-t fogni, lehetne FS, ha lenne benne IQ. Volt sérült is, de nem ezért nem játszott eleget. Én szerettem volna, ha kivárjuk míg lehiggad, és kicsit átlátja a dolgokat, mert a lehetôség megvan benne, csak nem gyün ki.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Sanders helyére DaJuan Morgan érkezett.
nem volt rossz prospect annak idején, de végülis nem tudott bekerülni a KC kezdőcsapatába.
ha más nem, ST-be megfelelő.

több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 659 — Illegális gyakorló
nem értem miért kell temetni 1 meccs után a csapatot...Lecso4
Ki temeti?

több mint 13 éve
Hollywood San Francisco 49ers 172
Hello,

Csak nekem tűnik úgy, hogy a Colts sisakja más mint a többi csapaté? Tudom, hogy van több fajta Riddell sisak is... de csak most tűnt másnak kicsit.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nem értem miért kell temetni 1 meccs után a csapatot...
több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 659 — Illegális gyakorló
Azt hiszem, most lett végképp elegem Bob szerencsétlenkedéséből. Akármennyire is csípem, de ennyi erővel a fizetése nekem is jöhetne, kb pont ugyanannyit segítek a csapaton, mint ő az utóbbi időben.

Gonzo meg a másik fele. Mindegy, nem idegelem magam, volt időnk hozzászokni a hiányukhoz.

több mint 13 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Bobzilla out. Gonzo out.

No big deal. Ugyanott tartunk ahol tavaly.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
az egyetlen white nevű nem fekete ember 😀
volt valami magyarázat már hogy a HC/OC miért nem küldött senkit segíteni blokkolni Johnson mellé?Ork
Tipp: Manning kibírja, ráadásul 2 sack vs. állandó +1 célpont = tuti terv. Meg gondolom belekalkulálta, hogy CJ egyszer véletlenül rossz irányba lép és kivételesen lelassítja Mariot...Escalade
kedvenc jelenet amikor Richard, Johnson és Brown együtt blokkol meg 1 embert amíg Mario röhögve körbesétálja őket, arról nem is beszélve hogy Mario minden az irányába menő futást megfogott a LoSnálOrk
nonszensz, eleve a Texans DL-ben rajta kívül másra nem is kell figyelni. Antonio Smith és Okoye gyenge kezdő szint (mint a mi falunk belseje 😀), a másik DT meg azt se tudom kicsoda.

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Meglepődnék, ha nem látnák hamarosan Blair White barátunkat...Escalade
az egyetlen white nevű nem fekete ember 😀
volt valami magyarázat már hogy a HC/OC miért nem küldött senkit segíteni blokkolni Johnson mellé?Ork
Tipp: Manning kibírja, ráadásul 2 sack vs. állandó +1 célpont = tuti terv. Meg gondolom belekalkulálta, hogy CJ egyszer véletlenül rossz irányba lép és kivételesen lelassítja Mariot...Escalade
kedvenc jelenet amikor Richard, Johnson és Brown együtt blokkol meg 1 embert amíg Mario röhögve körbesétálja őket, arról nem is beszélve hogy Mario minden az irányába menő futást megfogott a LoSnál
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Meglepődnék, ha nem látnák hamarosan Blair White barátunkat...Escalade
az egyetlen white nevű nem fekete ember 😀
volt valami magyarázat már hogy a HC/OC miért nem küldött senkit segíteni blokkolni Johnson mellé?Ork
Tipp: Manning kibírja, ráadásul 2 sack vs. állandó +1 célpont = tuti terv. Meg gondolom belekalkulálta, hogy CJ egyszer véletlenül rossz irányba lép és kivételesen lelassítja Mariot...

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Gonzo pótlása megoldható, és igen, Blair White-ot akarjuk! 😊

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Meglepődnék, ha nem látnák hamarosan Blair White barátunkat...Escalade
az egyetlen white nevű nem fekete ember 😀
volt valami magyarázat már hogy a HC/OC miért nem küldött senkit segíteni blokkolni Johnson mellé?
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Meglepődnék, ha nem látnák hamarosan Blair White barátunkat...

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
szegény Bradleynél pedig szintén az a szomorú hogy most jött vissza a tavalyi ACL szakadásos 0 meccses szezonja után
mint nálunk Sanders és Gonzalez is végigpihente a tavalyi évet
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Cant spell pussy without S....

Bicepszszakadás, szinte biztos IR. 9 meccset játszott 3 szezon alatt a 35 milliós safetynk...Escalade
Szinte már vártam a hírt.. 😕 Nagyon sajnálom, hogy egy ilyen kaliberű játékosnak ezen megy el a karrierje.
Azért elég durva volt az első hét sérülések szempontjából, csakúgy fejből: Kris Jenkins, Ryan Grant, Barwin, nálunk Weaver, J.Jackson+két agyrázkódás (Kolb, Bradley)


több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
a másik acélember

Colts WR Anthony Gonzalez will be out this week with a high ankle sprain.
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Cant spell pussy without S....

Bicepszszakadás, szinte biztos IR. 9 meccset játszott 3 szezon alatt a 35 milliós safetynk...

több mint 13 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Lehet itt caldwellezni, de

- tavaly sem volt akkora része a sikerben, mint mondjuk Sean Paytonnak
- a futást ő sem tudja megfogni

voltak rossz hívásai (mindig vannak), de ő egy QB coach, ha futnak ellenünk 300 yardot, akkor vannak nagyobb felelősök is nála.
persze ha tovább vezetjük vissza akkor nő az ő felelősége is, hogy miért nem draftolt 4-5 run stoppert a tök felesleges hátsó körös pickjeink helyett, de ez már kicsit belemagyarázás.Höri
Mondjuk Coyer is valóban egy fasz.
Ugyanez a D tavaly megfogta a Ravens és a Jets futását.
Nem emlékszem pontosan de valami 50-60 yardot engedtünk csak nekik.
Biztos nem felejtettek el azóta semmit.

Szerintem egyszerűen nem hitték el, hogy folyamatosan futni fognak a 2. félidőben.

Csak jön a passz egyszer .... nem jött.

Érdekességként Schaub QB ratingje 67,5. Hát így lehet bukni 433 yrd passzal is.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Lehet itt caldwellezni, de

- tavaly sem volt akkora része a sikerben, mint mondjuk Sean Paytonnak
- a futást ő sem tudja megfogni

voltak rossz hívásai (mindig vannak), de ő egy QB coach, ha futnak ellenünk 300 yardot, akkor vannak nagyobb felelősök is nála.
persze ha tovább vezetjük vissza akkor nő az ő felelősége is, hogy miért nem draftolt 4-5 run stoppert a tök felesleges hátsó körös pickjeink helyett, de ez már kicsit belemagyarázás.Höri
bezzeg tavaly amikor ezzel a céllal hoztuk a 4. körben Terrance Taylort az nagyon sikeres lett