Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Vicces volt az NFL. com főcíme (Texans shut down Manning 😂 ) de ha jól látom már leszedték. Sajnos elment az első, elég egyértelmű, hogy a run D-n. Nincs nagy baj, előbb-utóbb csak összerakják, ahogy minden évben. 😀
több mint 13 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
4 tétel: 21-es kiesése, trükkös onside kick visszafújása, Garcon két TD-t érő kiejtése (na jó, egy), return TD visszafújása. "Sok a jóból".

Az előzetes találgatások egyikéhez: A. Johnson 33 yardon maradt.

Otthonom MisColts
több mint 13 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
Hát gratulálok a Texansnak, végre sikerült nem megverniük saját magukat. A védelmünk csalódás volt, főleg a futás elleni... De mostmár nincs teher, hogy perfect season. 😊 Van miben javulnunk... Várom a fejleményeket!SmAsH
259 yard több mint csalódás...
PM isten. A futásunk továbbra is katasztrófa...
Elsőre ennyi. Mérhetetlenül csalódott vok...
Ja h Bob megint 10 percig bírta... Vicc

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hát gratulálok a Texansnak, végre sikerült nem megverniük saját magukat. A védelmünk csalódás volt, főleg a futás elleni... De mostmár nincs teher, hogy perfect season. 😊 Van miben javulnunk... Várom a fejleményeket!SmAsH
Most mi ajándékoztuk meg őket egy győzelemmel.. A rush D-n elment a meccs, passz ellen nem is volt semmi gondunk, Powers rohadt jó volt, de amit engedtünk Fosternek, az tényleg a legalja. PM megint zseniális volt, de ez is kevés volt most.

több mint 13 éve
SmAsH Indianapolis Colts 98 — Reggie Wayne fan
Hát gratulálok a Texansnak, végre sikerült nem megverniük saját magukat. A védelmünk csalódás volt, főleg a futás elleni... De mostmár nincs teher, hogy perfect season. 😊 Van miben javulnunk... Várom a fejleményeket!

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
ezért hoztuk elvileg Tryont.Höri
Erről a move-ról nem sokat írtunk még. Jókat hallottam Tyronról, ideális Colts nickelbacknek tűnik. A Hayden-Johnson páros kínosabb pillanatokat fog szerintem okozni. Bírom Kelvint, de egy ennyit kereső cornertől egyszerűen több kell, mint amit tavaly/preseasonban mutatott...Escalade
tavaly nem volt rossz, hibázgatott, de amúgy jó volt.. jó nyilván nem ártana egy Revis 😀
de ha Powers nem fejlődik vissza és Laci nem lesz rendre sérült, ez a hármas simán jó, tavaly legalábbis nem volt velük gond

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
ezért hoztuk elvileg Tryont.Höri
Erről a move-ról nem sokat írtunk még. Jókat hallottam Tyronról, ideális Colts nickelbacknek tűnik. A Hayden-Johnson páros kínosabb pillanatokat fog szerintem okozni. Bírom Kelvint, de egy ennyit kereső cornertől egyszerűen több kell, mint amit tavaly/preseasonban mutatott...

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Manning 3 TD
Garcon 80+ yard, TD
Wayne 100+ yard, TD
Clark 80+ yard, TD
szoros W, Mathis hord vissza egy fumbleből TD-t 😂Stez
melyik Mathis a milyen vagy az övék? 😀Ork
???????
Ezt most hogy is érted ???szf61
persze de a Jaguarsnak igen és nekem valamiért azon járt az eszem 😀
több mint 13 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Manning 3 TD
Garcon 80+ yard, TD
Wayne 100+ yard, TD
Clark 80+ yard, TD
szoros W, Mathis hord vissza egy fumbleből TD-t 😂Stez
melyik Mathis a milyen vagy az övék? 😀Ork
???????
Ezt most hogy is érted ???

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Manning 3 TD
Garcon 80+ yard, TD
Wayne 100+ yard, TD
Clark 80+ yard, TD
szoros W, Mathis hord vissza egy fumbleből TD-t 😂Stez
melyik Mathis a milyen vagy az övék? 😀Ork
nekik nincs.

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Manning 3 TD
Garcon 80+ yard, TD
Wayne 100+ yard, TD
Clark 80+ yard, TD
szoros W, Mathis hord vissza egy fumbleből TD-t 😂Stez
melyik Mathis a milyen vagy az övék? 😀
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Manning 3 TD
Garcon 80+ yard, TD
Wayne 100+ yard, TD
Clark 80+ yard, TD
szoros W, Mathis hord vissza egy fumbleből TD-t 😂

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
engem még az izgat, hogy ha valamit tudunk kezdeni AJ-vel akkor is Lacey hiánya miatt érdekes lesz a helyzet Walter vagy Jones ellenOrk
ezért hoztuk elvileg Tryont.

Walterre jó lehet Townsend is, ő nem egy villámléptű WRHöri
kár hogy nincs már jennings akkor tudnánk ki megy majd AJ ellen
Jones sebessége miatt se kell majd amúgy aggódni ő ógyis elfárad a returnökben 😀
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
engem még az izgat, hogy ha valamit tudunk kezdeni AJ-vel akkor is Lacey hiánya miatt érdekes lesz a helyzet Walter vagy Jones ellenOrk
ezért hoztuk elvileg Tryont.

Walterre jó lehet Townsend is, ő nem egy villámléptű WR

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
engem még az izgat, hogy ha valamit tudunk kezdeni AJ-vel akkor is Lacey hiánya miatt érdekes lesz a helyzet Walter vagy Jones ellen
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nem láttam még beírva, hogy a 8. PS tagunk Alric Arnett lett.
újonc WR, tavaly a West Virginiában játszott.
Nem értem, hogy miért pont elkapó kellett, de ő legalább (el)ismert játékos a maga szintjén.

több mint 13 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Eldridge szerintem inkább holdingolni fog Marion és Peyton vezetésével hogy lenne már 14 pontos hátrány? 😛Ork
Úgy lesz hátrány, hogy az elején erőltetni fogják a hosszú passzokat, de a line nem tudja elég hosszú ideig védeni Manning-et és szopunk.
Aztán átállnak a rövid passzra és jönnek a tight endek, meg Addai.
De kívánom hogy legyen Neked igazad.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Eldridge szerintem inkább holdingolni fog Marion és Peyton vezetésével hogy lenne már 14 pontos hátrány? 😛Ork
KR TD,
KR fumble return TDHöri
na ebben igazad van, ha ők kezdenek akkor sanszos lehet egy 50-90 yardos return, de szerintem punt returnot fogunk elveszteni a kick returnök meglesznek
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Eldridge szerintem inkább holdingolni fog Marion és Peyton vezetésével hogy lenne már 14 pontos hátrány? 😛Ork
KR TD,
KR fumble return TD

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Eldridge szerintem inkább holdingolni fog Marion és Peyton vezetésével hogy lenne már 14 pontos hátrány? 😛
több mint 13 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Akkor itt is egy tipp:
CJ nem játszik... helyette Linkenbach meglepetést okoz. Saturday felépül.
Cushing hiánya miatt nem lesz megfelelő run block... Addai megcsinálja azt kellő 50-60 yardot. (Különösen a Red Zone-ban)
Mivel mindenki a szuper WR csapatra figyel, Clark és(esetleg Eldridge, mert 2 Tight End mindig jobb mint 1) szétszedi őket.
14 pontos hátrányból Win.
Ámen 😀

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ha kikapunk, jönnek a trollok és elkezdenek basztatni bennünket, hogy idén leolvadunk örökre és irány az 1/1

ezt nem kéne, szóval a tippem Cushing hiánya miatti W 😛

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Azért a jó kezdés mindenki számára létfontosságú. Nincs baj ezzel a kerettel, de amióta a Coltsnak szurkolok, tavaly volt magasan a legmalacabb szezonunk (ha jól emlékszem az első 6 fordulóban minden csoporteredmény a szánk íze szerint alakult + PO sorsolás), és szerintem maximum ugyan olyan a csapat erőssége (az edzői stábról nem is beszélve...). Szóval az első héten még semmiképp sem tehet jót egy vereség, ráadásul a Houstont lassan már csak a lélektan választja el tőlünk, nem kéne megízleltetni velük a Colts elleni siker ízét.

Tipp: szoros, fájó vereség.

több mint 13 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Még a Texans meccshez kapcsolódva.
Olvastam egy érdekes megállapítást.
Mi a különbség a két csapat illetve menedzsment között ahogy készülnek erre a meccsre:

[h]Texans:[/h]
Most vagy soha..., győzünk és a franchise végre elnyeri méltó helyét az AFC South-ban. Mini Super Bowl ez. Életünket és vérünket a sikerért.

[h]Colts:[/h]
Ha kikapunk, végre nem nyaggatnak a perfect season miatt mint tavaly és lehet nyugodtan pihenni a a két utolsó meccsen.

Szerintem ez mélyen igaz és ezért is nagyobb az esélyünk a győzelemre.
Ha nem görcsölsz, jobban játszol.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 13 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
na és tavalyelőtt amikor Sage Rosenfels azaz Rosenkopter nyerte meg nekünk a meccset amikor olyan katasztrófa módon kezdtünk? 😀Ork
Rosenkopter ... ez jó 😀

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison