Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Lehet itt caldwellezni, de

- tavaly sem volt akkora része a sikerben, mint mondjuk Sean Paytonnak
- a futást ő sem tudja megfogni

voltak rossz hívásai (mindig vannak), de ő egy QB coach, ha futnak ellenünk 300 yardot, akkor vannak nagyobb felelősök is nála.
persze ha tovább vezetjük vissza akkor nő az ő felelősége is, hogy miért nem draftolt 4-5 run stoppert a tök felesleges hátsó körös pickjeink helyett, de ez már kicsit belemagyarázás.

több mint 13 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
Hát igen, első HC-évében SB-be jutott, de azóta meg semmi... Mint az egyszámos popegyüttesek.

Otthonom MisColts
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 641 — Egyéb témák lakó
miért mikor fejlődött előre? 😀 én nem emlékszem tavalyról se valami nagy húzására mondjuk leszámítva amikor Addai passzolt 😀Ork
Hát, egy idő után elvárható, hogy legalább valami fejlődés látszódjon, de most inkább visszazuhanás látszik. Durván.

több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
No, szerintem meg a 40+-os helyeknél a 4th downnak kellett volna nekimenni. 😀
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
a puntok érthetőek mert Adam 40+ yardról el sem lát a kapuig ott mondjuk azt nem tudjuk hogy legalább McAfee próbálkoztak-e edzésen 😊
de hogy Brownt, Addait pláne a még anno az olineban is játszó Eldridget nem lehetett odazavarni Johnson mellé
több mint 13 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Én érzem úgy, vagy tényleg Caldwell mintha visszafelé fejlődne? Nem tudom, de valahogy egyre rosszabb és rosszabb döntéseket hoz, az egész keverés a OL-nal... Rosszul látom?Gyurma Pappa
Egy csomó mindent nem tudunk...
Állítólag az egész meccsen sérüléseket kellett kezelnie.
Nem tudom ... sok bizalmam mostmár nekem sincs.

Puntoltatott 2x, mikor meg kellett volna a field goalt próbálni.
Nem hozta be Eldridge-t.
Két sérült ember játszatott O-line-ban.

Meglátjuk

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
miért mikor fejlődött előre? 😀 én nem emlékszem tavalyról se valami nagy húzására mondjuk leszámítva amikor Addai passzolt 😀
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 641 — Egyéb témák lakó
Én érzem úgy, vagy tényleg Caldwell mintha visszafelé fejlődne? Nem tudom, de valahogy egyre rosszabb és rosszabb döntéseket hoz, az egész keverés a OL-nal... Rosszul látom?

több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Sanders edzett ma.

szerk.: vagyis "edzett". Kocogás, nyújtás. Nyilván az MRI eredménye lesz az érdekes.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
én biztos vagyok benne, hogy ki fogjuk vágni, túl sokat keres ő ahhoz, hogy évekig IR-en üdüljön

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
mi most a körülbelüli WR sorrend a Coltsnál?viito
Papíron Wayne-Garcon-Collie-Gonzo. Azonban tegnap csak Reggie volt fix, a többiek rotáltak (Gonzalez sérüléséig).

Közben lehet Sanders egy igaz karrier évet fut, és klasszisokat meghazudtolva kb 3 play után esik ki az évre. Amikor már azt hiszem, hogy nem tudom felhúzni magam rajta....

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
mi most a körülbelüli WR sorrend a Coltsnál?
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
én aránylag hamar bele szoktam unni a sajnálkozásba, már a Giants meccsen agyalok.
mivel 4 évente meccselünk, így azt mondom, aránylag jó ütemben kaptuk meg őket.
sokkal inkább a passzra építenek az offense-ben, azt meg tudjuk védeni aránylag.
a LB soruk lyukas, szóval gyönyörűen be lehet majd dobálni középre a labdákat Clarknak, meg aki éppen odakeveredik.
a pass rush-uk már messze nem olyan, mint a hírneve, van esély, hogy átvészeljük a nyomást.
persze a sikerhez az kell, hogy Bradshaw-n ne úgy védekezzünk, mint Sporles-on szoktunk (...), illetve Jacobsot sikerüljön lenyomni annak ellenére, hogy minden front7 játékosunknál nagyobb 😀
abban biztos vagyok, hogy Eli statjait felül fogja múlni Peyton, szóval ő nem ver meg minket a ma látottak alapján.Höri
Ezek után mondjuk valószínű azért futásra fogunk alapozni mi is.. de tény, h kezdünk elbillenni passz felé folyamatosan, mondjuk jók is vagyunk benne, Eli nagyon sokat fejlődött az utóbbi években és a WR corps nagyon jó most.
Amit az LB sorról írtál az sajna tény, a középre bedobált labdákkal nemtom mit fogunk tudni kezdeni, főleg hogy PM a QB... sajna lehet h ennyi elég lesz ellenünk, de ha ezt sikerül valamelyest megakadályozni akkor bajban lesztek. A pass rush-unk pedig újra brutálnak tűnik, meg fog szenvedni az OL-etek rendesen.
több mint 13 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
hanem ésszel ugrik odamarci
Akkor azt üti be/töri el...

Agyatlan és készszf61
Ez az! Egyszer valamikor régebben aggyal próbált tackle-özni, és ráment.

Otthonom MisColts
több mint 13 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Sandershez:

Agyatlan és kész.
Az ellenfelet épp gyömöszölik a földbe, erre odamegy másodiknak hogy legyen biztos a tackle ???
Ahelyett úgy viselkedne mint egy safety és rámenne egy esetleges pick-re.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
én aránylag hamar bele szoktam unni a sajnálkozásba, már a Giants meccsen agyalok.
mivel 4 évente meccselünk, így azt mondom, aránylag jó ütemben kaptuk meg őket.
sokkal inkább a passzra építenek az offense-ben, azt meg tudjuk védeni aránylag.
a LB soruk lyukas, szóval gyönyörűen be lehet majd dobálni középre a labdákat Clarknak, meg aki éppen odakeveredik.
a pass rush-uk már messze nem olyan, mint a hírneve, van esély, hogy átvészeljük a nyomást.
persze a sikerhez az kell, hogy Bradshaw-n ne úgy védekezzünk, mint Sporles-on szoktunk (...), illetve Jacobsot sikerüljön lenyomni annak ellenére, hogy minden front7 játékosunknál nagyobb 😀
abban biztos vagyok, hogy Eli statjait felül fogja múlni Peyton, szóval ő nem ver meg minket a ma látottak alapján.

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Collienak milyen hibái voltak? 1 kivételével minden irányába menő labdát elkapott és azért ő rendesen szorította a labdát és az első tacklet ki is bírta de azért nagy darálóba dobta be neki PeytonOrk
Ha jól rémlik, minimum 1 droppal ő is beszállt az első félidei kabarévasárnapba. Bár maga a meccset eldöntő fumble is elég kéne hogy legyen (nyilván nem 1 playen múlt, viszont az volt a végső fordulópont), ott nincs labdavesztés.Escalade
ő tuti nem droppolt az elején kb 1 passzt dobtak neki és azt elkapta
tudom én elfogult vagyok vele, de szerintem rendes volt a fogás és nagyon ki volt szolgáltatva a második tacklenek, de persze jobb lett volna ha nem ejti ki

de garcon azzal hogy visszafut 5 yardot a first downról hogy neki kelljen menni újra, még szerencséje hogy meglett
és kubiaknak pont sikerült időt kérni Pat zseniális húzása előtt
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Collienak milyen hibái voltak? 1 kivételével minden irányába menő labdát elkapott és azért ő rendesen szorította a labdát és az első tacklet ki is bírta de azért nagy darálóba dobta be neki PeytonOrk
Ha jól rémlik, minimum 1 droppal ő is beszállt az első félidei kabarévasárnapba. Bár maga a meccset eldöntő fumble is elég kéne hogy legyen (nyilván nem 1 playen múlt, viszont az volt a végső fordulópont), ott nincs labdavesztés.

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Collienak milyen hibái voltak? 1 kivételével minden irányába menő labdát elkapott és azért ő rendesen szorította a labdát és az első tacklet ki is bírta de azért nagy darálóba dobta be neki Peyton
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Jó, hogy nem tudtam előbb írni...

Caldwell, Metzelaars, és Turner helyében azonnal visszaadnám az egész TCig visszamenőleg minden fizetésemet. Egyszerűen sütött a csapatról, hogy fejben nincs készen a szezonra. Aki pedig megtanította a WReinknek, hogy mint valami sakklépés, előbb 3 yardot vissza kell sétálni az elkapás után, azonnal helyben kivégezni. Garcon és Collie botrányos hibákat halmoztak, Wayne és Clark lelkiismerete sem lehet tiszta. A védelemben a LB sor átmentette a SBos formát. Egy tetves lyukat nem voltak képesek betömni, Wheelerrel szerintem továbbra is reménytelen, de Sessiontől nem egy szakértő vár PB kaliberű szezont... Kiábrándító volt a DT-k súlytalansága is.

Oline. Ez most komoly?? Ezt sikerült összerakni? Ha CJ ennyire sérült, minek játszik, ha pedig ennyit tud, akkor Festőt blind side tackle-nek! Bármelyik is a megoldás, miért nem voltak képesek Edridge-et odarakni mellé? A guardokra karaktert nem szánok. Első meccsen belül elkezdjük cserélgetni a két guardot? Mit csináltak ezek fél évig? Saturdayen is remélem csak a sérülés, és nem a kor látszott meg. A két értetlenség (1TO, 1 delay) csak megkoronázta a teljesítményüket.

Powers, mint punt returner. Azt hittem rosszul látok. Szándékosan rak be returnernek Caldwell olyan embert, aki véletlenül sem gyakorolta PS-ben?
McAfee: kevesebb tweetet, kevesebb showt, több produkciót. Ez gyalázatos volt.
Tryon ügyetlenkedett szegény gunnerként, CB poszton viszont nekem tetszett.
Addai: kevés pozitívum az ő játéka. Robbanékony és fizikális volt. Szerintem is 10 attemptet érdemelt.
Sanders 😀 Ebbe a meccsbe aztán mindent összesűrített.
Gonzoval nem lesznek így jóban a szurkolók. Először egy amatőr kilépés, később sérülés.
Peyton: eleget dicsértem már, de újabb szög a HOF karrieren. Bámulatos, mit játszott ilyen nyomás alatt, és milyen jól viselte az amatőr hibák tömkelegét.

A legnagyobb móka, hogy így is simán megverhettük volna a Houstont. Persze le a kalappal előttük, mert nagyon akarták, de ha ez náluk a do or die, akkor nem lesz itt baj.

Faulk mondta NFL Networkon a meccs előtt, hogy szerinte a Colts a legjobb AFC csapat, de ma kikapnak és Peyton le fog ülni pár emberrel komolyan beszélgetni. Lehet sorszámot húzni...

több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Ne haragudjatok, nem a káröröm beszél belőlem, de én Sandersen röhögök... Hihetetlen, hogy az az ember amellett hogy zseni, 10 percnél nem bír többet...Soldados
Imádom nézni ahogy büntet, de meglehetősen buta játékos. A mostani könyöknyavalya is elkerülhető lett volna, ha nem vállról indított rakétaként robban be, hanem ésszel ugrik oda. (Akár még a labda is meglehetett volna.)

Hörihez hasonlóan én is a Collie fumble-nél adtam fel (ki is kapcsoltam a streamet). Pozitívum: borzadály fallal is sokáig meccsben voltunk. Negatívum: seggbeb*sztak a második félidőben a futással --> ez a védelem hátrányban nem fog tudni segíteni.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
mindenesetre sajnálom, hogy a mostani vadállat Bethea mellett már nem nagyon fogunk látni egy régi, jó Sanderst
viszont Bullitt remekül játszik, vannak most nagyobb gondok is, amikkel foglalkozni kéne

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ne haragudjatok, nem a káröröm beszél belőlem, de én Sandersen röhögök... Hihetetlen, hogy az az ember amellett hogy zseni, 10 percnél nem bír többet...Soldados
pedig nem egy vidám dolog az ő története.
idén még megkapja a bizalmat mert miért ne, de jövőre ha lesz szezon és cap, akkor multimilliókért nem fogjuk megtartani. Bullitt nem rossz. és ő állandó legalább.

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ne haragudjatok, nem a káröröm beszél belőlem, de én Sandersen röhögök... Hihetetlen, hogy az az ember amellett hogy zseni, 10 percnél nem bír többet...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hát nem voltunk jók.
27-10 után már lényegében garbage volt amikor feltornáztuk a statokat, nálam a Collie fumble volt az utsó momentum, amikor még hittem.

rush D bűn, special team sem jobb.
ellenfél 33-as vonalán puntolnunk kell, ez legalja.
2 milliót fizetünk vinatierinek, kissé luxus a 30 yardos kísérletekért.
nem ezen múlott ma, de sok kiélezett meccsünk lesz a szezonban, és ott rá fogunk sz.pni ha így maradnak a dolgok.