Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Örömteli győzelem, jó csapat a Kansas, szerencsénk, hogy az első 10 percben kétszer meghunyászkodott pisisnek hitték magukat és értelmetlenül kockáztattak.

Hayden nagyon kaka volt, a többi védőnk úgy láttam többségében jól játszott. Támadásban egy kis ritmushiányt éreztem, nem tudom, hogy edzéshiány vagy sérülések vagy bal lábbal felkelés volt az ok.

Legnagyobb pozitívum a Bethea-hit, legnagyobb negatívum, hogy elfogynak a futóink.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nincs is annál felemelőbb érzés, mint mikor gyenge offense-zel nyerünk 😊 fejet hajtok a special team előtt.

vasárnap Redskins, elég érdekes matchup, még nem is tudtam kialakítani magamban semmi álláspontot róla.

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
PM nagyon gyér volt, az nyugtat, hogy ilyen gyenge meccse nem hiszem, hogy lesz még idén. Ami engem igazán aggaszt az Addai, remélem nem komoly a sérülése, így hogy Brown is rendre alibizik, egy szál Harttal igen gyenge a felhozatal futók terén. Szerencsénk, hogy a KC pontosan azt tolta, amit várni lehetett tőlük, futás-futás, Bowe drop, szar Cassell.. 😀

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Peyton gyenge meccsét bezzeg megússzuk...

- Hayden. Botrány amit művel hétről hétre. Se coverben, se futássegítésben közel sincs Powershez. A mai penaltyja viszont megbocsájthatatlan
- a cutbackeknél esélyünk sincs. Folyamatosan elkezd mindenki eszetlenül futni a boly felé, és egész évben jönnek belőle a könnyű 7-8-9 yardok
- gameplan: jó dolog futni, de a második RZ tripnél nagy hiba volt 1 dobásra bízni 4 pontot. Valamint ezek a delayek rosszak, főleg ha éppen átkocognak a falunkon
- az O-line-nak volt 2 teljesen off negyede. Se pass protection, se lyukak. Végre egy szép 9 yardos 1st down run ->
- Peyton off target volt egész nap. Túl is vállalta magát 1-2szer, de a GW driveot tanárian vezette le.
- Clark nem annyira ritka üres meccse.
- Freeney még a szokásosnál is használhatatlanabb volt futás ellen. Nincs mese, le kell kapni egy futó csapat ellen 1st downoknál.

+ talán évekre visszamenőleg a legjobb kick coverage-et játszottuk. Nyilván Pat is kellett hozzá.
+ Vinatieri is back. A 47es FGjába még volt egy 8-10 yard
+ Collie.
+ meglepően egészséges lyukakat csinált az első és a negyedig negyedben az O-line.
+ védelem nagyot játszott a 2. félidőben, 3rd downon pedig végre egész meccsen.
+ Powers nagyot hibázott az elejtett TDnél, de azon kívül még mindig a legjobb cornerünk.
+ Tryon szép lassan bekerül a rotációba és van benne fantázia
+ sosem számolunk Harttal, pedig amikor lehetőséget kap, szinte mindig hozza az extra yardokat. Mint valami motor, úgy jár a lába.

Mindenki tudta, hogy nagyon nehéz meccs lesz, és az is volt. Crennel jó gameplannel jött ki, és valóban ígéretes ez a secondary.
A Houston vereségével teljesen együtt a csoport, de ez a játék nagyon kevés.

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Visszajött Hagler, ment Morgan. Az elsőnek nagyon örülök, viszont Morgant megnéztem volna, képességek alapján megfelelő SSnak tűnt. Okos move amúgy, megnézték mire képes DeJuan, de ezek szerint semmi exta (Fransisco kezd..uh)

Hughes megint inaktív. Kezd csúnya lenni.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Bullitt nem volt jó idén mint safety, de special teamből mennyire fog majd hiányozni szerintetek? Lehet ott visszaesés még lejjebb? 😀Ork
mondanám, hogy nincs lejjebb, de láttam az MNF-t.

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Bullitt nem volt jó idén mint safety, de special teamből mennyire fog majd hiányozni szerintetek? Lehet ott visszaesés még lejjebb? 😀
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ezért vasárnapra előkészítettem egy tompa végű rozsdás kötőtűt, hogy legyen mivel tökönszurkodni magam, ha Wheeler pályára lép.szf61
pályára lép?!

bérelt helye van a kezdőben, egy hírfoszlányt se láttam róla, hogy Caldwell gondolkodna a lecserélésén.
főleg, hogy Session még nem 100-as és Hagler nem kellett.

szóval csak óvatosan a kötötűvel.

több mint 13 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Csatlakozván a Wheeler témához...
Nincs olyan területe a Colts kürüli mediának, amelyik ne visítana miatta.
A hagyományos media (indystar, stb) egy kicsit visszafogottabban, a bloggerek meg hangosabban.
És igazuk van ... a gyerek egy fos, ezen nincs mit szépíteni.
Nyalja a play actiont mint kacsa nokedlit, ha running back balra megy ő biztos hogy jobbra, ha egy erősebbet ráfújnak összeesik, és még sorolhatnám.

E tárgyban érdemes elolvasni a 18to88.com-on a legutóbbi Jags meccs egy drive-jának elemzését:
http://18to88.com/2010-archives/october/charting-a-drive-the-jaguars-take-the-lead.html

Ezért vasárnapra előkészítettem egy tompa végű rozsdás kötőtűt, hogy legyen mivel tökönszurkodni magam, ha Wheeler pályára lép.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Peyton múlt vasárnap két mérföldkövet is elért. Az egyiket Saturday-jel karöltve.



"The football from the Indianapolis Colts snap on their first offensive series against the Jacksonville Jaguars on Oct. 3, 2010 is now part of the Pro Football Hall of Fame's collection. Also delivered along with the ball to the Hall of Fame yesterday were the jerseys worn by Peyton Manning and center Jeff Saturday in the game.

That's because Manning and Saturday started their 158th game together during the Week 4 matchup at EverBank Field in Jacksonville. No quarterback-center combination since the 1970 AFL-NFL merger has started more games than the Colts duo. The previous mark had been held by Hall of Fame quarterback Jim Kelly and his center Kent Hull who started 157 games together as members of the Buffalo Bills."

"Manning also threw for 352 yards in Sunday's game to bring his career passing yardage total to 51,493 yards which surpassed Hall of Famer John Elway's 51,475 yards. Manning now ranks second all-time in passing yards and trails only Brett Favre."

http://www.profootballhof.com/history/2010/10/7/mementos-from-manning--saturdays-milestone-/

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
Még az előbbi újranézési témánál jutott eszembe, hogy én speciel egy bizonyos fél évvel ezelőtti meccset se bírtam máig visszanézni, érzelmi okokból - aztán pár percre rá valami adatot keresgéltem, és a Saints topikjában véletlenül megláttam egy minapi bejegyzést, ami fájdalmas is, de ugyanakkor tényleg poénos, "tetszett", ha szabad így mondani.
Idézem:
Felvettem twitteren az Official_Saints-t, tegnap benyomtak egy képet Porter öltözőszekrényéről 😛atapapa
és a poén, a fotó:
http://a.yfrog.com/img210/391/nwch.jpg

Otthonom MisColts
több mint 13 éve
SmAsH Indianapolis Colts 98 — Reggie Wayne fan
Kenny Moore?

W T F ?!

Minek, ember? Egy WR, aki nem fért be a Panthers (!!!) keretbe?

O M GHöri
Ha már annyit elérünk vele, hogy Powers soha többé nem lesz punt returner, aláírom. Minden egyes rúgás előtt a lélegzetemet visszafogni elég unalmas dolog.Escalade
Lassan az évek alatt a returnök előtti félelmünkbeli lélegzet-visszafojtás már rutinná kellett, hogy váljon...

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Úgy néz ki ezen a héten pedig Collie nem játszik. Ez egy vicc.Escalade
ha Garcon felépült tényleg, akkor "managelhető" a hiánya.

érdekes meccs lesz a KC elleni, főleg mert 2 olyan visszahordójuk van, amilyen nekünk sose lesz, szóval jó lenne elkerülni a nagyméretű ST balfaszkodást

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Úgy néz ki ezen a héten pedig Collie nem játszik. Ez egy vicc.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ezek szerint nem személyes ellentét vezet arra minden héten, hogy Wheeler alkalmatlanságát hangoztassam.Escalade
hat tavaly volt sztem par jo meccse de lassan tenyleg elkene a francba felejteni mert ez gaz
mellette lassan ott tartunk h clint is elfog hulyulni azt meg plane nem kene
a francert nem lehet angerert willben jatszatni sosem fogom megerteni
pedig ez igazan szolid konszolidalt kivanalom mivel en hughest is megneznem ott 😀
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Újranéztem a vasárnapi horrortEscalade
bamulatos onuralmad lehet ha ezekutan olyan allapotban van a geped
h meg neted is van nem csak h mukodik 😊Fake
Hát nem is voltam utána jókedvemben...

Philip B. Wilson a Hagler/Wheeler ügyről:
"Also, and I’m probably a bit biased because I like the guy, but it didn’t make sense to cut LB Tyjuan Hagler to make room for James, who will be a third running back. I understand the need. Don’t question it. But all Hagler did in one game was make two special-teams tackles on kickoffs and also drew a holding penalty. When he was here before, we saw him make stops. He just couldn’t stay healthy.

I, for one, think Hagler should get a chance to play in place of Philip Wheeler. It’s fair to say Wheeler has yet to live up to his third-round pick, and the clock is ticking. It’s his third year. When are we going to see it. I’m not saying Hagler is the answer to everything, but I know of at least two or three other guys on this roster that would have been more expendable than Hagler. I’m sure, because he’s a free agent, they could opt to bring him back in a week, but still. OK, I’ll let it go."

Ezek szerint nem személyes ellentét vezet arra minden héten, hogy Wheeler alkalmatlanságát hangoztassam.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Újranéztem a vasárnapi horrortEscalade
bamulatos onuralmad lehet ha ezekutan olyan allapotban van a geped
h meg neted is van nem csak h mukodik 😊
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Újraszerződtettük Javarris Jamest. Mivel Brown nem edzett tegnap sem, így Moore kiesésével 2 egészséges RB maradt, ami kevés. Cserébe állítólag Tyjuant vágták ki, fasza.... Könyörgöm szabaduljunk már meg Wheelertől. Újranéztem a vasárnapi horrort és ez a gyerek szerintem direkt fut mindig rossz irányba.

Hagler kivágása azért sem tűnik okosnak, mivel a S után LBkel állunk a legrosszabbul.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Hunter újra aktív 😀

szerencsére nem itt

több mint 13 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Pletykarovat: McAfee elküldte az anyjába a stampedeblue-t. Ez nálam három gumibogyót ér, csak így tovább, Pat. 😀marci
Követtem én is .... ez lesz BBS vége

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Bethea, Brown, Collie, Lacey és Wayne sem edzett. Jó lenne bevenni pár c-vitamint, mert kezdünk elfogyni...

több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Pletykarovat: McAfee elküldte az anyjába a stampedeblue-t. Ez nálam három gumibogyót ér, csak így tovább, Pat. 😀
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mitch King waive
Bullitt IR
Devin Moore IR

jött Aaron Francisco vissza 😊 ő se rossz annyira.
Mike Newton feljött a PS-ből szintén safety-nek.
elküldtük a PS-ből Alric Arnettet (WR), gondolom Kinget akarjuk betenni a helyére.

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Kenny Moore?

W T F ?!

Minek, ember? Egy WR, aki nem fért be a Panthers (!!!) keretbe?

O M GHöri
Ha már annyit elérünk vele, hogy Powers soha többé nem lesz punt returner, aláírom. Minden egyes rúgás előtt a lélegzetemet visszafogni elég unalmas dolog.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Kenny Moore?

W T F ?!

Minek, ember? Egy WR, aki nem fért be a Panthers (!!!) keretbe?

O M G