Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 4 éve
deleted account 1 758
Prescottnak nem csak dollárban mérnék az árát, de kb. első körös pickben is. Lehet, hogy nem is egyben. Felejtős, annyit nem ér. Nem rossz irányító, de nem rosszat azért lehet találni... És Steznek igaza van, amint pici baj van a fallal, nincs Zeke, vagy hiányzik 1 v. 2 elkapó, siralmasan befékez. Onnantól Brissettnél is alig jobb.
peterk2005
Meg lehet nézni a 2017-es statjait - kihagyott 6 meccset Zeke, és simán mentek lefele a számok, ő nem visz el hátán csapatot.
több mint 4 éve
deleted account 1 758
En orulnek neki. Tuti hoznank melle a draftrol is kubet, mondjuk akkor lehet, hogy ez csak jovore tortenne meg, de Rivers 38 eves. De ket evre siman elneznem itt.

En amugy elhoznam ot 2 evre, Brissett maradna egy evre, elso korben meg hoznam Herbertet. Igy o serules eseten sem allna meg be, akkor mehetne Brissett, egy evig o jo backupnak, utana a szerzodese lejar. Aztan eldonthetjuk, maradjon e Rivers, netan Herbert jol fejlodik e. Ebben az esetben Herbert leghamarabb masodik eveben kerulne palyara, legkesobb harmadik eveben. Es Rivers mellett ugy kinevelnenk egy fiatal tehetseget, hogy kozben a POert is vetekedhetunk jo esellyel.
Stez
Azért az érdekes scenario, hogy első körös QB 3rd string lesz 😊 Én amúgy semmiképp nem tartanám meg Brissettet, az én szememben neki lefőtt a kávé, akkor meg minek bohóckodjunk itt vele - öltözőben is visszás lenne Ballard mantrája után, hogy mindenki teljesítmény alapján marad csapatban. Valahova toljuk el backupnak, kapunk érte 5-6. kört, azzal is beljebb vagyunk szerintem.

Btw Rivers nekem nagyon kétes. Amikor jó, akkor jó, akkor simán viszi PO-ba a csapatot még 1-4-es kezdés után is. De ha nem megy neki, akkor az big time két bal láb. Tanári vénája viszont tetszik, 9-10 gyerekkel (vagy ki tudja hány van neki 😀) vsz tudja hogy kell az ifjoncokat fejleszteni, szóval ez a része zsír.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
En orulnek neki. Tuti hoznank melle a draftrol is kubet, mondjuk akkor lehet, hogy ez csak jovore tortenne meg, de Rivers 38 eves. De ket evre siman elneznem itt.

En amugy elhoznam ot 2 evre, Brissett maradna egy evre, elso korben meg hoznam Herbertet. Igy o serules eseten sem allna meg be, akkor mehetne Brissett, egy evig o jo backupnak, utana a szerzodese lejar. Aztan eldonthetjuk, maradjon e Rivers, netan Herbert jol fejlodik e. Ebben az esetben Herbert leghamarabb masodik eveben kerulne palyara, legkesobb harmadik eveben. Es Rivers mellett ugy kinevelnenk egy fiatal tehetseget, hogy kozben a POert is vetekedhetunk jo esellyel.

több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
Stez arcáról képet, mikor bejelentik Riverst.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Prescottnak nem csak dollárban mérnék az árát, de kb. első körös pickben is. Lehet, hogy nem is egyben. Felejtős, annyit nem ér. Nem rossz irányító, de nem rosszat azért lehet találni... És Steznek igaza van, amint pici baj van a fallal, nincs Zeke, vagy hiányzik 1 v. 2 elkapó, siralmasan befékez. Onnantól Brissettnél is alig jobb.
peterk2005
Máshogy látjuk Daket.

Más:
Nagyon pedzegetik Riverst hozzánk.
Csak akkor adnám, ha huznank mellette QB-t az első 2 körben.
Plusz Brissett-et akkor el kéne cserélni. Upgrade lenne talán még most is, de valószínűtlennek tűnik,hiába a Reich/Sirianni kapcsolat

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Prescottnak nem csak dollárban mérnék az árát, de kb. első körös pickben is. Lehet, hogy nem is egyben. Felejtős, annyit nem ér. Nem rossz irányító, de nem rosszat azért lehet találni... És Steznek igaza van, amint pici baj van a fallal, nincs Zeke, vagy hiányzik 1 v. 2 elkapó, siralmasan befékez. Onnantól Brissettnél is alig jobb.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
Egyebkent a draftot illetoen nekem volt egy bold predictionom, amit tovabbra is tartok: LT erkezik elso korben. Mindenki kubet vagy elkapot var, de szerintem LT lesz.
Stez
Siman elkepzelheto. Szerintem Castonzo visszavonul, ha nem is most, jovore tuti, csak ugy nem pedzeget ilyet az ember.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyebkent a draftot illetoen nekem volt egy bold predictionom, amit tovabbra is tartok: LT erkezik elso korben. Mindenki kubet vagy elkapot var, de szerintem LT lesz.

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Dak? Az evi 33 millios ajanlat elutasitasaval pont azt mutatta meg, hogy nem leader, nem a csapat, hanem a penz erdekli, es olyan szinten tulbecsuli magat, ami mar wtf kategoria.

Az ilyen penzuldozok pont, hogy nem Ballard tipikus esetei. Raadasul Prescott elit fal, elit futojatek es egy itteninel kilometerekkel jobb wr-sorral sem tudott attorest elerni. Szerintem o nem a Colts, eels nem Ballard tipusa. Nem rossz iranyito, de nem is az a kategoria, akinek odadobnek top5os kubefizut egy halom garantalttal. Nem latom, hogy ra csapatot lehetne epiteni, illetve megerne. Reichhel javulna szvsz, nem lenne rossz, de igy, hogy egybol szet kellene fizetni, igy en biztos nem mellette dontenek, foleg, hogy ketlem, hogy elso kor alatt odaadna a Dallas.

Teszem hozza, ha ez megtortenne es elhozna, akkor nem csapnam az asztalt, mert egyertelmuen javulnank, csak igazabol szerintem akkor is kb a Texans szintjere ernenk oda, stabil wild card, PO határa, de korulbelul ez lenne meg a csapatban, nem Super Bowl, meg nem az egeszseges Pats szintje.

Igy meg akkor mar jobban huzok egy fiatal, amde magasabb potencialu ujonc fele, mondjuk egy Brissett moge huzott Herbert vagy Love, netan hatrebbrol Fromm/mas fiatal kube opcioja fele.

De ez csak az en velemenyem. Ha mondjuk lenne legalabb egy evig korrekt, vagy keteves fizetese Prescottnak, mielott meg kell dobni az irrealisan nagy zsevel, akkor meg neki is tudnek orulni, noha nem latom benne tenyleg azt, hogy top5-8as kube lenne vagy lehetne, es adott esetben kevesebb supporttal is el tudna vinni a hatan egy csapatot, hisz nagy supporttal, elit fal mogott, rengeteg elit tarssal, remek vedelemmel maga mellett sem tudott atlepni egy hatart. Kerdes, nalunk kepes lenne e nagyot fejlodni, ami itt kell.

Szerintem o egyebkent nem fit Reich rendszerebe, az a helyzet. Mondjuk Brissett sem az, es azert ha nem serul meg, vele is lehetett volna kozepmezonyben az offense...

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ha a Dallas tényleg olyan hülye, hogy elcserélné Prescott öt, akkor egy hívást megérne Ballardnak.
Évről évre javul, és megmutatta hogy ha egy jó csapatot raknak köré akkor top10 QB.
Az OLunk talán még jobb is, de itt AC ugye kérdéses. Mack sztem hozza amit Zeke tud,bár tény h Zekenek kevesebb a mínuszos/nullás futása, ellenben Mack talán gyorsabb. Az elkapóknál ha TY egészséges akkor legalább az a szint mint Cooper, Pascalban nincs benne úgy a nagy játék mint Gallupban, de futásnál/screeneknél a blokkolásban ezt behozza. A TE sorunk meg Ebron nélkül is sokkal jobb mint a Cowboysnak.
Van elég draft capitalunk és cap spaceunk is, és egy nagyobb signing bonussal okosan kifizethetjuk a garantalt egy részét az elején, egy idei + jövő évi elsőt szerintem megérne.
Főleg h lehet már idén jön az új CBA, és akkor sztem bőven 100M feletti cap spaceunk lenne.

Persze Ballard talán jobban szereti a draft pickeket mint a saját gyerekeit, de Dak bizonyította h olyan játékos/ember/leader amit Ballardek/Reichek szeretnének az öltözőben.

Elv évi 33ra mondott nemet Dak, de őszintén 1% esélyt se adok rá, hogy elcseréljék.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Most, hogy a Jaguars 2 hazai meccset is Londonban jatszik, megemelkedett az esely arra, hogy hon imadott csapatunk 2016 utan ismet Londonba latogat. 2 meccs alapbol kiesik, mivel a Jags fixen Floridaban lep palyara a Steelers es a Bears ellen. A Dolphinsrol mar tudjuk, hogy “hazai” csapat lesz egy nemzetkozi meccsen, igy nagy esellyel ok is kiestek a lehetseges csapatok sorabol. A Texans tavaly jatszott a Jags ellen Londonban, a Titans 2 eve jart Angliaban, a Browns pedig 3 eve. Szerintem a Lions fixen jonni fog, remeljuk, hogy mi leszunk a masik csapat iden, aki atrepul Europaba, hogy jatszon a Jags ellen.
Bence94
Nekem mindegy, csak valahogy nyerjünk ellenük idegenben is.
Baba Yaga
Bradyvel azert mar nottek az eselyeink.

több mint 4 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 799
Most, hogy a Jaguars 2 hazai meccset is Londonban jatszik, megemelkedett az esely arra, hogy hon imadott csapatunk 2016 utan ismet Londonba latogat. 2 meccs alapbol kiesik, mivel a Jags fixen Floridaban lep palyara a Steelers es a Bears ellen. A Dolphinsrol mar tudjuk, hogy “hazai” csapat lesz egy nemzetkozi meccsen, igy nagy esellyel ok is kiestek a lehetseges csapatok sorabol. A Texans tavaly jatszott a Jags ellen Londonban, a Titans 2 eve jart Angliaban, a Browns pedig 3 eve. Szerintem a Lions fixen jonni fog, remeljuk, hogy mi leszunk a masik csapat iden, aki atrepul Europaba, hogy jatszon a Jags ellen.
Bence94
Nekem mindegy, csak valahogy nyerjünk ellenük idegenben is.
több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
Most, hogy a Jaguars 2 hazai meccset is Londonban jatszik, megemelkedett az esely arra, hogy hon imadott csapatunk 2016 utan ismet Londonba latogat. 2 meccs alapbol kiesik, mivel a Jags fixen Floridaban lep palyara a Steelers es a Bears ellen. A Dolphinsrol mar tudjuk, hogy “hazai” csapat lesz egy nemzetkozi meccsen, igy nagy esellyel ok is kiestek a lehetseges csapatok sorabol. A Texans tavaly jatszott a Jags ellen Londonban, a Titans 2 eve jart Angliaban, a Browns pedig 3 eve. Szerintem a Lions fixen jonni fog, remeljuk, hogy mi leszunk a masik csapat iden, aki atrepul Europaba, hogy jatszon a Jags ellen.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Harmadik körben meg hozunk egy fencsájz LT-t, aztán hagyjuk Castonzot hadd Luckoskodjon. Negyedikben meg jön a frencsi QB, mert mi azt is tudjuk. Elkapót ráérünk az 5.-ben is húzni, tele vagyunk sztárokkal, és úgy is mély a draft elkapóban.

Komolyra fordítva, ma hallottam valamelyik podcastben, hogy Matt Millernél valami 22 elkapó kapott első három körös grade-et. Egy átlagos drafton megy ki majdnem ennyi elkapó, most meg első két napi grade-je van ennyinek. Be kéne rántani egyet az első három pick valamelyikével. Én ugyan meg vagyok róla győződve, hogy Campbell brutál jó lesz, ha nem lesz sérülékeny (amikor játszott borzasztóan tetszett amit láttam), de T.Y. nem fiatalodik. Egy T.Y., Campbell duó, kiegészülve egy Hopkins / Evans / Thomas képességű fiatallal nagy segítség lehet a következő év kezdő irányítójának, bárki is lesz az.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Remelem, kihuzunk egy kickert elso korben, akkor aztan vicces lesz nezni, mennyien maradnak elvakult Ballard-fanok. 😀

Es meg a kickert is lehetne vedeni, mivel Vinan elment legalabb 4 meccs, ha azok megvannak, akkor PO. 😆
Stez
Epp Vinaval almodtam az ejjel. Kocsogoskodott, nem volt hajlando mellem allni egy kepre.🤣
Bence94
Ennyi, nincs új szerződés!!! 😀 A sérülés és a gyenge játék még csak elfér, de ez!!!!
Remelem, kihuzunk egy kickert elso korben, akkor aztan vicces lesz nezni, mennyien maradnak elvakult Ballard-fanok. 😀
Es meg a kickert is lehetne vedeni, mivel Vinan elment legalabb 4 meccs, ha azok megvannak, akkor PO. 😆
Stez
Sőt, rögtön longsnappert, nem? 😀 De szigorúan felcserélve legalább top5-be 😀
coltman
A long snapperrel nem volt baj, Sanchez viszont fos holder, rajta is elment legalabb 2 meccs. Szoval igazabol elso kor kicker, masodik kor holder (punter), es le is van tudva a draft, bemegyunk a PO-ba.

több mint 4 éve
deleted account 1 758
Remelem, kihuzunk egy kickert elso korben, akkor aztan vicces lesz nezni, mennyien maradnak elvakult Ballard-fanok. 😀

Es meg a kickert is lehetne vedeni, mivel Vinan elment legalabb 4 meccs, ha azok megvannak, akkor PO. 😆
Stez
Epp Vinaval almodtam az ejjel. Kocsogoskodott, nem volt hajlando mellem allni egy kepre.🤣
Bence94
Ennyi, nincs új szerződés!!! 😀 A sérülés és a gyenge játék még csak elfér, de ez!!!!
Remelem, kihuzunk egy kickert elso korben, akkor aztan vicces lesz nezni, mennyien maradnak elvakult Ballard-fanok. 😀
Es meg a kickert is lehetne vedeni, mivel Vinan elment legalabb 4 meccs, ha azok megvannak, akkor PO. 😆
Stez
Sőt, rögtön longsnappert, nem? 😀 De szigorúan felcserélve legalább top5-be 😀
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Remelem, kihuzunk egy kickert elso korben, akkor aztan vicces lesz nezni, mennyien maradnak elvakult Ballard-fanok. 😀

Es meg a kickert is lehetne vedeni, mivel Vinan elment legalabb 4 meccs, ha azok megvannak, akkor PO. 😆
Stez
Epp Vinaval almodtam az ejjel. Kocsogoskodott, nem volt hajlando mellem allni egy kepre.🤣
Bence94
Lehet, hogy megpróbálta, csak túlságosan mellé ment

több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
Remelem, kihuzunk egy kickert elso korben, akkor aztan vicces lesz nezni, mennyien maradnak elvakult Ballard-fanok. 😀

Es meg a kickert is lehetne vedeni, mivel Vinan elment legalabb 4 meccs, ha azok megvannak, akkor PO. 😆
Stez
Epp Vinaval almodtam az ejjel. Kocsogoskodott, nem volt hajlando mellem allni egy kepre.🤣
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Remelem, kihuzunk egy kickert elso korben, akkor aztan vicces lesz nezni, mennyien maradnak elvakult Ballard-fanok. 😀

Es meg a kickert is lehetne vedeni, mivel Vinan elment legalabb 4 meccs, ha azok megvannak, akkor PO. 😆

több mint 4 éve
deleted account 1 758
Most írjam le azt, hogy egyiket sem akarom? 😀

Tényleg, tulajdonképpen tök mindegy, hogy mit mondunk. Nem csak mi, az NFL nagy része is teljesen fogalmatlan még ilyenkor, mindenki csak reménykedik. Idézzem be, hogy mit írt 2017-ben a nagy analizátor PFF Trubisky-ről és Mahomesról ill. Watsonról? Az alapján egy idióta aki nem Trubit választja. Aztán nesze. Pedig ők papíron minden meccset nem csak megnéznek, de playenként elemeznek, analizálnak, értékelnek, úgyhogy könyvtárnyi anyaguk volt róla. Nem beszélve ugye az NFL GM-ekről meg edzőkről, akiknek a scout csapatai 12 hónapot töltenek úton, sok tízezer órányi anyagot gyűjtenek, azt hónapokig elemzik ... aztán kihúzzák Trubisky-t Mahomes előtt. És ezzel nem is akarom most a víz alá nyomni a Bears FO-t, sokan benéztek már irányítót, kiváló szakemberek is.

Szóval látva az idei felhozatalt, van egy érzésem a legtöbbel kapcsolatban, de magam sem tudom, hogy mennyire higyjek neki. Én Herberttől pl. fázom, nekem ő kifejezetten elveszősnek tűnik. Love meg szó szerint el is veszett, de - látva őt tavaly is - nála meg az az érzésem, hogy túl fiatal volt ahhoz, hogy képes legyen úgy is teljesíteni, hogy elveszítette az edzői stábját, elkapóit, falát, meg ki tudja még kit hirtelen. De ha ismét kapna egy őt segítő rendszert, tudna fejlődni. Herberttel ellentétben, aki nekem szintén visszaesett idénre, viszont nála erre nincs indok. Mintha megállt volna a fejlődése. De közben meg ez se biztos, hogy baj, mert volt már olyan is, hogy valaki 1 évre beáll, nem tud fejlődni, aztán utána mégis.

Én rábízom Ballardra oszt kész. Így legalább nem aggódom túl magam. 😀 Jelenleg jobban fáj amiatt a fejem, hogy GM játékban viszont kénytelen leszek irányítót húzni, mert nálam volt Luck, és most QB nélkül tengődök. És a játékban is kb. annyira tanácstalan vagyok, hogy kire menjek, mint amennyire azzal kapcsolatban, hogy a Coltsnak ki lenne jó. 😊
peterk2005
Na itt jön be az, hogy beyond the numbers. Persze néha a számok önmagukért beszélnek, lásd Manning, Luck, Aikman, Elway, nem véletlen mentek el 1/1-en. DE! A mental set legalább van annyira fontos, mint hogy mennyire erős a karja. Lásd Brissett simán átdobja a pályát, csak épp nem tud ott már olvasni, ezért nem fogja - end of story.

És nekem itt kezdődik a tudás, amikor egy Marino-t 1/27-en, hatodik QB-ként behúzol. Megnéztem, 3 olyan irányító is elment előtte, akinek a nevét se tudom. És pont 2 éve nyert értelmet nekem a combine, amikor Ballard elárult 1-2 backstage dolgot, hogy pl azt nézik, hogy egy játékosnak, amikor megmutatnak egy elcseszett playt, simán a busz alá vágja a másikat, vagy bevállalja, hogy elcseszte, stb. Na és ez az, amit még onnan ők sem tudnak megállapítani, nemhogy mi innen. Persze itt is vannak triviális esetek, ahol még innen is látni, lásd Luck - róla lerítt, hogy gyakorlatilag első perctől profi mód építette őt fel faterja, az összes nyilatkozata, reakciója mértani pontosságú volt. De ez 20 évente 1 eset, a többi az sokkal szürkébb.

Ha hajlani kell, akkor én is inkább Love, de csak az utolsó év körülményei miatt, sokkal nagyobb szívás volt neki hogy gyakorlatilag kis túlzással a labdán kívül minden változott körülötte.

Szerkesztette: deleted account
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Most írjam le azt, hogy egyiket sem akarom? 😀

Tényleg, tulajdonképpen tök mindegy, hogy mit mondunk. Nem csak mi, az NFL nagy része is teljesen fogalmatlan még ilyenkor, mindenki csak reménykedik. Idézzem be, hogy mit írt 2017-ben a nagy analizátor PFF Trubisky-ről és Mahomesról ill. Watsonról? Az alapján egy idióta aki nem Trubit választja. Aztán nesze. Pedig ők papíron minden meccset nem csak megnéznek, de playenként elemeznek, analizálnak, értékelnek, úgyhogy könyvtárnyi anyaguk volt róla. Nem beszélve ugye az NFL GM-ekről meg edzőkről, akiknek a scout csapatai 12 hónapot töltenek úton, sok tízezer órányi anyagot gyűjtenek, azt hónapokig elemzik ... aztán kihúzzák Trubisky-t Mahomes előtt. És ezzel nem is akarom most a víz alá nyomni a Bears FO-t, sokan benéztek már irányítót, kiváló szakemberek is.

Szóval látva az idei felhozatalt, van egy érzésem a legtöbbel kapcsolatban, de magam sem tudom, hogy mennyire higyjek neki. Én Herberttől pl. fázom, nekem ő kifejezetten elveszősnek tűnik. Love meg szó szerint el is veszett, de - látva őt tavaly is - nála meg az az érzésem, hogy túl fiatal volt ahhoz, hogy képes legyen úgy is teljesíteni, hogy elveszítette az edzői stábját, elkapóit, falát, meg ki tudja még kit hirtelen. De ha ismét kapna egy őt segítő rendszert, tudna fejlődni. Herberttel ellentétben, aki nekem szintén visszaesett idénre, viszont nála erre nincs indok. Mintha megállt volna a fejlődése. De közben meg ez se biztos, hogy baj, mert volt már olyan is, hogy valaki 1 évre beáll, nem tud fejlődni, aztán utána mégis.

Én rábízom Ballardra oszt kész. Így legalább nem aggódom túl magam. 😀 Jelenleg jobban fáj amiatt a fejem, hogy GM játékban viszont kénytelen leszek irányítót húzni, mert nálam volt Luck, és most QB nélkül tengődök. És a játékban is kb. annyira tanácstalan vagyok, hogy kire menjek, mint amennyire azzal kapcsolatban, hogy a Coltsnak ki lenne jó. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Én Herbert párti vagyok. Tanulna Bradytõl, aztán lehetne az új Cassel, Garoppolo Brady.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Herbert screenjeitől ments meg Uram minket...
Ennyi erővel az XFL-ből is nézhetnénk QB-t, sőt, hozzá képest Chad Kelly is upgrade.
Borbinho
Persze, miutan az Oregon tamadosemaja screeneken es hasonlo szarokon alapul. Ez a statisztika meg eleg szemet vele szemben, illetve valahol azert csaloka is.

Ha megnezed az osszes meccset, latod is, miert. A tavalyi a statisztikakhoz merten 10 szazalekban dobal 16-20 yardra, 16 szazalekban pedig 20 yardnal hosszabb labdakat dobott, 6-15 yardra pedig csak 30 szazalekban dobalt. Ezek olyan szamok, amiknel a 2018-as es a 2019-es elso koros, meg topban kivalasztott iranyitok sem hoztak nagyon jobbat vagy rosszabbat, igazabol elegge kiegyensulyozottak az aranyok az elmult evek prospectjei kozott, nincsenek nagy elteresek.

Herbert nem azert dob sok screent, mert ezt tudja, hanem azert, mert az Oregonnal ezt kell. O azert bizonyitotta szerintem tobbszor is, hogy ha kell, abszolut tamadja es figyeli a hosszu es a kozephosszu teruletet is.

De reszben az oregoni rendszer miatt is irtam az elobb, hogy azert kockazatos, mivel Mariota eseteben is lathattuk, hogy mi lett belole, es o nem volt rosszabb prospect, vagy butabb Herbertnel. Csak en meg erre irtam, hogy Herbert nyersebb, de szerintem jobb alapanyag, mint Mariota volt. Mariotanak akkor azert mar elegge kiforrott volt a stilusa, illetve egybol bedobtak a mely vizbe, mig Herbert nyers, csiszolatlan, o szerintem Reich mellett elegge ki tudna viragozni, meg utokepes lehetne. Meg tudja o dobni a labdakat, ha meg kell.

Osszessegeben amugy en Herbertrol es Love-rol is azt gondolom, hogy boom os bust prospect, mindkettoben oriasi a kockazat, ugyhogy igazabol barmelyiket is valasztod, nagyon siman rabaszhatsz, ha nem tudod megfeleloen kepezni.

Oszinten? Szvsz egyik sem er top15-os picket, de ha a ketto kozul valasztanom kell, mert muszaj, akkor Herbertnek jobban orulnek, mint Love-nak. De hat ugye kinek mi, neked Love fele huz a szived, nekem peldaul nem.

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Herbert screenjeitől ments meg Uram minket...
Ennyi erővel az XFL-ből is nézhetnénk QB-t, sőt, hozzá képest Chad Kelly is upgrade.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Az uborkaszezon kezdetére azért feldobnám témának.

Kiben láttok több potenciált/magasabb plafont ha irányítót húznánk első körben?

Jordan Love vagy Justin Herbert ?

Jöhet pro és kontra.
szampi#33
Herbert.
Feher.

Egyebkent viccen kivul benne latnek. Intelligensebb palinak tunik, ami szamomra a kubenal kulcsfontossagu. Munkalni kell, nem dobnam be semmikeppen sem elso nap a kezdobe, de en ugy velem, jobb alapanyag, mint Love.

Ami bibi, hogy olvasassal egyikuk sem all annyira jol, perpill leginkabb mindketto inkabb one read, illetve a nyomast sem kezelik kifejezetten higgadtan, de szerintem Herbertnek jobbak az osztonei. Megitelesem szerint o jobb alapanyag, mint Love, bar sokan epp az ellenkezojet gondoljak. Egy picit felek persze Herberttol is, Mariota peldaja mutatja, hogy azert az Oregon nem egy megszokott „iranyito-nevelde”, de amig Love-ban en egy picit turbozott Brissett-tet latok, ami nagyon elijeszt, addig Herbert stilusa szamomra picit hasonlit peldaul Tannehillere, illetve nehol Ryanre is – a felso hatart en peldaul utobbinal huznam meg, szerintem Herbert kb. arra a szintre erthet oda.

Szoval ami bizonyos, hogy elkepesztoen nyers Herbert, de amugy nagyon intelligens, igazabol mindene megvan hozza, hogy eredmenyes iranyito legyen, de gyurni kell, fejleszteni. Mentalisan egyelore nincs kiforrva, amolyan Darnoldos, hogy ha elkapja a fonalat, baromi jo, de kepes kizokkenni, es akkor pedig nehezen talal vissza a megfelelo utra, sorozatban tud hibazni. Nem az a kerdes nalam, hogy Herbert mit tud, hanem az, hogy mentalisan mennyire birja a strapat, fejben mennyire lehet eros.

Viszont szepen fejlodik, evrol evre megfigyelheto volt a jatek legtobb elemeben a javulas. En ot huznam, ha elerheto lesz. De amugy nem lesz az, ki fog menni elottunk. Es ha Love-ot valaki nagyon akarja, o is, mivel negy honapja nyilt titok, hogy szinte az osszes meccsen volt kint legalabb egy Colts-megfigyelo, de Ballardot is tobbszor lattak. Ugyhogy siman bejohet valaki elenk.