Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
 www.totalprosports.com/2020/01/22/antonio-brown-says-hes-dropping-a-rap-song-about-ex-colts-qb-andrew-luck/
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk azert csunyan neznek, hogy ha kihuznank ezt a fakezut, amikor bent van meg valamelyik allat elkapo a top2-bol. Bennuk inkabb latom, hogy franchise jatekosok lesznek, a WR-sorba meg nagyon elkelne az upgrade.
Stez
Hát amit eddig olvastam Love-ról, az egy kicsit jobb fizikumú Goff a 2019 alapján - az meg azért nyeh...arra kb itt van már Brissett.

De gondolom úgyis Reich lesz az, aki majd végigrágja az összes QB-t kombájnon, hogy hátha valakiről lekapargatjuk a rozsdát, meg lefújjuk WD40-nel, és még QB is lesz belőle 😀 Más lehetőséget egyelőre nem látok.
Egyébként sincs sok értelme lamentálni a dolgon. Brissett 21 millát visz a capből, ami az ő teljesítményéért nem kevés, sőt sok. De. A csere padra ennyi pénzért maximum egy újonnan húzott rookie mögé lehet leültetni, egy 25+ millás fizetésű veterán mögé nem - legyen az akár Rivers vagy Brees is -, mert nem fogunk 50 millát kifizetni egy "múmiának" plusz egy Brissettnek együtt. Kitenni meg csak 12.5M dead money árán lehet Brissettet, és 36-40-et se fogunk kifizetni egy Brissett => múmia upgrade-ért. Úgy, hogy még Luck miatt is van 6.5 milla lenyelendő DM idén.
peterk2005
Brissett fizuja egy év, annyi dellánk van mint a szemét, szóval arra én tuti nem fognám, hogy csak azért ne hozzunk QB-t, mert 40-50M lesz a capben QB-ra. És? Nem szuszakolni kell a cap-et egyelőre, és azaz 1-2 év az még pont az, ameddig még nem kell elkezdeni hosszabbítgatni a szerződéseket (Leonard, Nelson, Moore, Hooker, stb), tehát addig lehet játszani a cap space-szel.
coltman
De amugy miert beszelunk kubekrol, amikor Brady alairt mar? Vagy nem irt ala?

több mint 4 éve
deleted account 1 758
Mondjuk azert csunyan neznek, hogy ha kihuznank ezt a fakezut, amikor bent van meg valamelyik allat elkapo a top2-bol. Bennuk inkabb latom, hogy franchise jatekosok lesznek, a WR-sorba meg nagyon elkelne az upgrade.
Stez
Hát amit eddig olvastam Love-ról, az egy kicsit jobb fizikumú Goff a 2019 alapján - az meg azért nyeh...arra kb itt van már Brissett.

De gondolom úgyis Reich lesz az, aki majd végigrágja az összes QB-t kombájnon, hogy hátha valakiről lekapargatjuk a rozsdát, meg lefújjuk WD40-nel, és még QB is lesz belőle 😀 Más lehetőséget egyelőre nem látok.
Egyébként sincs sok értelme lamentálni a dolgon. Brissett 21 millát visz a capből, ami az ő teljesítményéért nem kevés, sőt sok. De. A csere padra ennyi pénzért maximum egy újonnan húzott rookie mögé lehet leültetni, egy 25+ millás fizetésű veterán mögé nem - legyen az akár Rivers vagy Brees is -, mert nem fogunk 50 millát kifizetni egy "múmiának" plusz egy Brissettnek együtt. Kitenni meg csak 12.5M dead money árán lehet Brissettet, és 36-40-et se fogunk kifizetni egy Brissett => múmia upgrade-ért. Úgy, hogy még Luck miatt is van 6.5 milla lenyelendő DM idén.
peterk2005
Brissett fizuja egy év, annyi dellánk van mint a szemét, szóval arra én tuti nem fognám, hogy csak azért ne hozzunk QB-t, mert 40-50M lesz a capben QB-ra. És? Nem szuszakolni kell a cap-et egyelőre, és azaz 1-2 év az még pont az, ameddig még nem kell elkezdeni hosszabbítgatni a szerződéseket (Leonard, Nelson, Moore, Hooker, stb), tehát addig lehet játszani a cap space-szel.
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Mit akartok új irányítót, Jacoby top 10 | fizetésű | QB

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Brady meg...meh. Én nem Brissettezném le, már csak a fejben lévő alapvető különbség miatt sem, és azért supporting cast és supporting cast között is van különbség. Azért én még mindig röhögök, hogy anno elvitték Dorsettet, akiről pontosan tudtuk, hogy egy #4WR tops - mondhatnám, hogy szegény ember Rogerse 😀 Ehhez képest most tőle várták néha a csodát, ami több mint vicces (persze kívülről) 😀 Nincs fejemben statisztika, hogy mi volt a legrosszabb corp, amivel mondjuk az elmúlt 20 évben SB-t nyertek, de gyanítom, hogy ott még a #3-4 WR is jobb volt, mint Dorsett. Ettől még kopott az öreg, lassul, gyengül, de nem varrnám az egészet a nyakába. Lehet teóriákat gyártani, hogy most ki mit látott, vagy akart a pályán látni, de igazából akkor lehet egyértelműt mondani, ha ezt leteszteli valaki.coltman
Dorsett sose volt több a Patriotsban sem, mint #3-4 WR. Előtte volt Edelman, egy ideig Gordon aztán Sanu, és Harry is. Nálunk az idény felében Rogers és Pascal voltak a #1 és #2. Amíg Rogers is ki nem esett. 😀 Melyiket választanád?

Namost bár folyton emlegettük a szar elkapó helyzetet, felmerült valakiben, hogy eh, jó lesz ez Brissettel is, csak erősítsük meg az elkapósort? Talán, nyomokban, de akkor is elsősorban úgy, hogy Brissett úgyis marad, próbáljuk meg megadni neki amit lehet, nem úgy, hogy kapjon 1-2 jó célpontot, és hasítani fog. Ahogy egy fiatal irányítóból se lesz a "semmiből" jó QB két plusz jó célponttal, úgy egy 18 évig MVP közeli szinten játszó irányítóból se lesz középszer, mert egy Edelman, Sanu, Harry sornak kell dobálnia. Feltéve, hogy nem öregszik már és esett vissza a teljesítménye.

Plusz, megint csak azt tudom mondani, amit Readernél is: a statok nem is érdekelnek, én nem tudok bízni a dologban, ha a pályán mást láttam. És ha már vakon kell bízni valamiben, akkor inkább bízom abban, hogy egy 26 éves irányító javul valamit, mint abban, hogy egy 43 éves visszafiatalodik.

Egyébként sincs sok értelme lamentálni a dolgon. Brissett 21 millát visz a capből, ami az ő teljesítményéért nem kevés, sőt sok. De. A csere padra ennyi pénzért maximum egy újonnan húzott rookie mögé lehet leültetni, egy 25+ millás fizetésű veterán mögé nem - legyen az akár Rivers vagy Brees is -, mert nem fogunk 50 millát kifizetni egy "múmiának" plusz egy Brissettnek együtt. Kitenni meg csak 12.5M dead money árán lehet Brissettet, és 36-40-et se fogunk kifizetni egy Brissett => múmia upgrade-ért. Úgy, hogy még Luck miatt is van 6.5 milla lenyelendő DM idén.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk azert csunyan neznek, hogy ha kihuznank ezt a fakezut, amikor bent van meg valamelyik allat elkapo a top2-bol. Bennuk inkabb latom, hogy franchise jatekosok lesznek, a WR-sorba meg nagyon elkelne az upgrade.

több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
 twitter.com/evansilva/status/1219681539870556160
több mint 4 éve
deleted account 1 758
Ehh... Brady-t hagyjuk meg Steznek. 😀

Komolyan. Neki 1, max. 2 éve van még, és nagyon bizonytalan, hogy milyen lesz az a maradék idő. Azért ez az a kor amikor egyik hétről a másikra beállhat valaki a földbe, Nekem már a 2019-es Brady is sok kérdőjelet vetett fel, nálam az október-decemberi teljesítménye a top15-be is nehezen fért be. Erre vállaljuk be még a további visszaesés rizikóját is? (Szerintem a Pats offense küszködésében nagyobb szerepe volt neki, és kisebb a "sz*r" supporting castnak, mint azt általában mondják)

Jó supporting cast-ra a Brissett féléknek van szüksége. Egy jó irányító - nem is mondok Luckot, csak egy top10-est - ebből az agyonsérült, nevesincs Colts castból is többet hozott volna ki. Szóval Brady "meg-Brissettesedett" mostanra, ha tényleg annyira kell neki a support. Ilyen irányítónk meg van már egy. Igaz, Brady azért még mindig jobb, de 43 éves, és csak lefelé mehet innen, Brissett meg 26 és még fejlődhet. Semmi értelme. És Brady saját szempontjából sincs. Neki ha van valahol értelme folytatni, az egyedül a Patriots, ahol 20 éve játszik, ismer minden fűszálat, a vérében van a rendszer. Ott ki lehet belőle talán facsarni az utolsó benne maradt jó dobást is, és azzal talán el tud karistolni valamivel jobban az az offense a tavalyinál. Vagy nem. De máshol szinte biztosan nem. Szerintem.
peterk2005
Nem támogatom őt, de ha draftról nem tudunk olyat hozni most, aki nem projekt, és kell 1-2 év, mire mondjuk egy NFL szintet hoz - ha csak fél NFL-t nem kokóztatjuk be, hogy JB lecsússzon hozzánk 😀 - akkor más opció kell. Így tudunk maradni Brissettel, esetleg cserélgetjük az opciókat, hogy Mariota, Bridgewater, ilyesmi, de az csak a csöbör meg a vödör esete, vagy hozunk valakit, aki némi támogatással, de rutinból megoldja azt az 1-2 évet, amíg áthidalunk, és drafton tudunk egy olyat húzni, ami vállalható, vagy esetleg tanul 1 évet a vet alatt.

Ennek meg kb 3 ember felel meg, Brees, Rivers, Brady. Első 10000%, hogy NO-ban marad, vagy visszavonul, ott mindenki ragaszkodik mindenkihez, end of story.

Rivers lehetőség lehetne, de nála se látom, hogy csapatot váltana, ha csak a Chargers nem húz valakit drafton, és int búcsút neki. De még akkor is ott van az a faktor, hogy fejben a csávó időről időre megmutatja, hogy akár tundra, akár tengerpart, le tud olvadni fejben. Tudása nagy, de nem tudom mennyire lehetne hasznos, mint mentor - itt nálam azért rezeg a léc. És ugye emberileg ő sem épp a kedvenceim között szerepel. Plusz 16 év alatt 6 PO, 1 AFC CC game, no SB.

Brady meg...meh. Én nem Brissettezném le, már csak a fejben lévő alapvető különbség miatt sem, és azért supporting cast és supporting cast között is van különbség. Azért én még mindig röhögök, hogy anno elvitték Dorsettet, akiről pontosan tudtuk, hogy egy #4WR tops - mondhatnám, hogy szegény ember Rogerse 😀 Ehhez képest most tőle várták néha a csodát, ami több mint vicces (persze kívülről) 😀 Nincs fejemben statisztika, hogy mi volt a legrosszabb corp, amivel mondjuk az elmúlt 20 évben SB-t nyertek, de gyanítom, hogy ott még a #3-4 WR is jobb volt, mint Dorsett. Ettől még kopott az öreg, lassul, gyengül, de nem varrnám az egészet a nyakába. Lehet teóriákat gyártani, hogy most ki mit látott, vagy akart a pályán látni, de igazából akkor lehet egyértelműt mondani, ha ezt leteszteli valaki.

Ettől még nem akarom őt itt, jobban örülnék, ha Brees bejelentené holnap, hogy utolsó két évet itt akarja lehúzni 😀, de Brissettet még kevésbé akarom jövőre úgy itt látni, hogy Kelly meg Mariota, és ehhez hasonlók vannak, mint csereopció.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Secondaryben az év közbeni kidőléseket is azért lehoztuk durva teljesítmény visszaesés nélkül, szóval ott azért annyira nem lennék én kétségbe esve, bár QW helyett jöhet a next man up, ő idén végleg beigazolta, hogy bust. Geathers helyére meg szerintem úgyis húzunk drafton, vagy jön valami UDFA.coltman
Én is éppen erre gondoltam a secondary-vel kapcsolatban, hogy ha idény közben párszor teljes kezdősort nélkülözve is egész korrekten megoldották, akkor nem ide költeném most a sokat. Persze Ballardnál ki tudja, tavaly a fiatal LB sorra mondtam volna, hogy van még hely javulni, de Leonard és Walker mellé nem kell költeni, hadd kapjanak esélyt, lássuk meg mire mennek, erre draftoltunk 2 LB-t még rájuk, nem is csak hátul. 😊

Desirnek idén nem volt olyan jó éve, mint tavaly. És őszintén szólva nem is egy olyan #1 CB amit a csapatba képzelek hosszabb távon. Viszont "csak" 29 éves, ami már nem fiatal, de nem is downhill kor egy cornernél. Nála jobbat csak sokkal többért tudnánk hozni. Egy 25 évesbe beneveznék, ha az tényleg liga élvonal, és pro-bowl szinten képes játszani évről évre. Egyébként inkább húzzuk ki Desir-rel a következő évet, aztán meglátjuk mire jutnak Ya-Sin és Tell. Moore abszolút kulcsjátékos és nagyon fiatal is, vele hosszú időre - nagyon jó pénzért! - megvagyunk. Hogy mennyire fontos, azt az utolsó pár meccsen láthattuk amkor sérült volt. Kb. mint amikor tavaly Leonard esett ki 1 félidőre, és mintha más védelmet láttunk volna nélküle. (Amúgy Ballardnak utólag igaza lett a LB pickekkel. Tavaly akár Leonard, akár Walker esett ki, meg voltunk lőve, idén Okereke szépen pótolta az éppen hiányzót, sokkal kisebb volt a visszaesés vele.)

Readernek láttam a számait (gm játék miatt követem is 😊 ), de én egyszerűen nem ezt látom a pályán. Valószínűleg nekem nincs igazam, de ez van, nem tudom szeretni, ha a szemem nem szereti. 😊 Én az említetteknek jobban örülnék. És Jones-t nem csak azért írtam, mert van rá esély, hogy a Chiefs elengedi, hanem Ballard miatt is. 😊 (Ingyen amúgy szerintem biztosan nem engedik el, ha mást nem, akkor tagelik és megpróbálják eltradelni. De nem biztos, hogy lesz valaki aki első körért ráugrik, ahogy pl. Clowney-ra sem volt. Ha igen, vigyék, de ha nem, akkor tag deadline előtt már sokkal jobb ellenértékért is megszerezhető lehet. A fizetését meg tuti kibírjuk, tök mindegy, hogy 15 vagy 20. Évekig nem várható, hogy kezdő QB pénzt kell majd fizetnünk, bőven belefér. De valóban ő csak egy opció az elég sok lehetőségből. Több jó belső falember is FA lehet idén.)

És én a DE/edge igazolást se zárnám ki, mert Sheard szerződése is lejár. Csóró Turay-ről meg eddig csak az derült ki, hogy amennyire tehetséges passrushban, annyira sérülékeny is. És ha egészséges is, futás ellen egyelőre inkább ne ő legyen fönt korai downokban, amig meg nem tanulja jól zárni a széleket ill. lejönni blokkokról. 😊 Szóval, ha Sheard megy, egy veterán tőlem érkezhetne. Ha nem is Clowney féle drága elit, de egy olcsóbb, de korrekt, mint Sheard volt három éve. (pl. Shaq Lawson),

MAC meg nekem is a szívem csücske. 😊 Őszintén bízom benne, hogy befut. Annak idején Julius Thomas 2 évig az ég világon semmit se csinált, aztán berobbant. És ő csak elkapni tudott, blokkolni nem is. Hátha... (Thomas egyébként azért is jó példa számomra, mert ő abszolút egy RZ/EZ machup nightmare volt, a pálya közepén nem igazán volt egy chain mover célpont. De - ha egészséges - Doyle elég jó chain movingban, ha MAC tudná azt hozni amit tavaly Ebron az EZ/RZ-ban, 400 yard elkapással, de közben kiválóan blokkolna is, már sokkal jobbak lennénk, mint a tavalyi Ebron+Doyle páros volt.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
deleted account 1 758
TE-t könnyebben lehet szerezni, #1 az Jack bátyó, MAC idén alig volt használva elkapásra, aminél nem tudom mennyi az ő és mennyi Jacoby része ebben, de ha szerzünk értelmes QB-t, akkor én őt simán gondolom egy legalább olyan performanszra, mint Luck utolsó éve. Onnantól meg ha találunk még, akkor bingó, de nem crucial - csak hogy bilibe lógjon kezem : Hunter Henry 😀
coltman
MAC egész évben sérült volt, Ballard mondta az ézvárón. Előbb összeszedett egy csípősérülést, utána sérülten játszva összeszedett egy kézsérülést (nagyujja eltört ), amit megműtöttek, de játszott vele már a héten, és utána volt is h "bunkóval" a kezén játszott. Nagyon respectálták is a csapatnál, h 1 meccset se hagyott ki, pedig ő aztán tényleg sérült volt (bár Ebron is bizonygatja a saját igazát ugye). Pedig én vagyok a legnagyobb fanja (meg Pascalnak is 😀), nagyon bízok benne,h lehet még belőle kiemelkedő TE. Atletikusnak atletikus, és akkora mint 1 hegy. Mindig kiakadok a méretein. 11,75"-es a keze/kézfeje (Gronknak 10.75 pl).

 rvanews.com/wp-content/uploads/2016/03/2016-03-10-202943.587774-e1457659813549.jpg


Eltűnik a kib*szott labda 😀 (+ úgy stiff armolja a védő fejét a földre, hogy 5 méterre van tőle 😀 #magic)

 cdn.theathletic.com/app/uploads/2018/12/28154854/USATSI_11545105-e1546030509158-1024x682.jpg
Borbinho
Hát baszki, így nem is wow dolog az egykezes tőle, hanem fél drop, ha két kézzel kell megcsinálnia 😀
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
TE-t könnyebben lehet szerezni, #1 az Jack bátyó, MAC idén alig volt használva elkapásra, aminél nem tudom mennyi az ő és mennyi Jacoby része ebben, de ha szerzünk értelmes QB-t, akkor én őt simán gondolom egy legalább olyan performanszra, mint Luck utolsó éve. Onnantól meg ha találunk még, akkor bingó, de nem crucial - csak hogy bilibe lógjon kezem : Hunter Henry 😀
coltman
MAC egész évben sérült volt, Ballard mondta az ézvárón. Előbb összeszedett egy csípősérülést, utána sérülten játszva összeszedett egy kézsérülést (nagyujja eltört ), amit megműtöttek, de játszott vele már a héten, és utána volt is h "bunkóval" a kezén játszott. Nagyon respectálták is a csapatnál, h 1 meccset se hagyott ki, pedig ő aztán tényleg sérült volt (bár Ebron is bizonygatja a saját igazát ugye). Pedig én vagyok a legnagyobb fanja (meg Pascalnak is 😀), nagyon bízok benne,h lehet még belőle kiemelkedő TE. Atletikusnak atletikus, és akkora mint 1 hegy. Mindig kiakadok a méretein. 11,75"-es a keze/kézfeje (Gronknak 10.75 pl).




Eltűnik a kib*szott labda 😀 (+ úgy stiff armolja a védő fejét a földre, hogy 5 méterre van tőle 😀 #magic)



Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
És jöhetne EJ Manuel meg Tyrod Taylor is.
Tony Adams
Brady moge backupnak? Apropo, alairt mar Brady?

több mint 4 éve
deleted account 1 758
Szerintem Reader pont Woods féle alkat. Drabális, 340 fontos pali, aki elsősorban futás ellen stabil, én nem érzem őt olyan jónak passrush-ban. Amint nem volt Watt, a Texans passrush kb. el is tűnt.

Ballard ugyan Woods-ot emlegette, de bízom benne, hogy tényleg csak a leadership miatt. Stílusban én inkább szeretnék egy Jones féle belső falembert. Futás ellen nagyjából rendben vagyunk, de a belső nyomás nagyon hiányzik. Autry jó, de sajnos annyira nem, hogy Hunt visszaesésével egyedül is elég legyen.

Ha nem Jones, akkor nekem Hargrave vagy ha ő sem elérhető (vagy túl drága) akkor Shelby Harris tetszene még. (Hargrave és Dupree közül tuti, hogy legalább egyik elérhető lesz, de az is lehet, hogy mindkettő. Ha nem, akkor meg Heywardot eltradelik, az se lenne egy rossz megoldás 😊 )
peterk2005
Mondjuk Stewarton kívül tényleg nincs NT alkatú játékos a rosteren, úgyhogy egy Woods féle igazolás elférne, és egy ilyen kaliberű játékos nem kerül sokba. Viszont ettől még tényleg kellene valaki aki képes belülről nyomást generálni. Arra nem lehet bazírozni hogy Lewis majd megtáltosodik, főleg hogy őt nem is a posztján játszatják.
Nagyon komoly holtszezon lesz ez Ballardnak. Nemcsak franchise QB-t kell találnia, hanem turbózhatja a WR/DT állományt. Ja és meg kéne győznie Castonzot hogy mégse vonuljon vissza. Poén lenne ha még egy franchise LT-t is kéne szerződtetni kéne...
Ebron távozásával (meg egyébként is) a TE poszt is nagyon vékony, oda is kell valaki aki elkapásoknál is használható, nemcsak blokkol. Ez már szőrszálhasogatás, de én a secondarytől se esek a hasra. A kezdő ötös még ok ha mindenki egészséges, de mögöttük összesen 2 ember van akit be mernék rakni ha kidől valaki, úgyhogy a mélységre gyúrni kell.
Ha ennek a háromnegyedét megoldja (amiből az egyik lehetőleg QB), akkor Ballardnak megint mehet az év GM díj.
Baba Yaga
Secondaryben az év közbeni kidőléseket is azért lehoztuk durva teljesítmény visszaesés nélkül, szóval ott azért annyira nem lennék én kétségbe esve, bár QW helyett jöhet a next man up, ő idén végleg beigazolta, hogy bust. Geathers helyére meg szerintem úgyis húzunk drafton, vagy jön valami UDFA.

TE-t könnyebben lehet szerezni, #1 az Jack bátyó, MAC idén alig volt használva elkapásra, aminél nem tudom mennyi az ő és mennyi Jacoby része ebben, de ha szerzünk értelmes QB-t, akkor én őt simán gondolom egy legalább olyan performanszra, mint Luck utolsó éve. Onnantól meg ha találunk még, akkor bingó, de nem crucial - csak hogy bilibe lógjon kezem : Hunter Henry 😀

Chris Jones igazából akkor téma, ha tényleg nem tudja a Chiefs betuszkolni a cap alá - ha még akarnak is Mahomes-szal hosszabbítani, tudják úgy manőverezni, hogy esetleg beférjen, bár akkor sok mozgástér nem marad az tuti. De ha netán mégis megy, akkor tuti for-ban vagyunk, mivel őt még Ballard "draftolfa", még ha nem is szó szerint, így tudja mi kell a mézes madzagra 😉
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
És jöhetne EJ Manuel meg Tyrod Taylor is.
Tony Adams
Viccet félretéve, Taylorral PO-ztunk volna

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
És jöhetne EJ Manuel meg Tyrod Taylor is.
több mint 4 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 799
Szerintem Reader pont Woods féle alkat. Drabális, 340 fontos pali, aki elsősorban futás ellen stabil, én nem érzem őt olyan jónak passrush-ban. Amint nem volt Watt, a Texans passrush kb. el is tűnt.

Ballard ugyan Woods-ot emlegette, de bízom benne, hogy tényleg csak a leadership miatt. Stílusban én inkább szeretnék egy Jones féle belső falembert. Futás ellen nagyjából rendben vagyunk, de a belső nyomás nagyon hiányzik. Autry jó, de sajnos annyira nem, hogy Hunt visszaesésével egyedül is elég legyen.

Ha nem Jones, akkor nekem Hargrave vagy ha ő sem elérhető (vagy túl drága) akkor Shelby Harris tetszene még. (Hargrave és Dupree közül tuti, hogy legalább egyik elérhető lesz, de az is lehet, hogy mindkettő. Ha nem, akkor meg Heywardot eltradelik, az se lenne egy rossz megoldás 😊 )
peterk2005
Mondjuk Stewarton kívül tényleg nincs NT alkatú játékos a rosteren, úgyhogy egy Woods féle igazolás elférne, és egy ilyen kaliberű játékos nem kerül sokba. Viszont ettől még tényleg kellene valaki aki képes belülről nyomást generálni. Arra nem lehet bazírozni hogy Lewis majd megtáltosodik, főleg hogy őt nem is a posztján játszatják.
Nagyon komoly holtszezon lesz ez Ballardnak. Nemcsak franchise QB-t kell találnia, hanem turbózhatja a WR/DT állományt. Ja és meg kéne győznie Castonzot hogy mégse vonuljon vissza. Poén lenne ha még egy franchise LT-t is kéne szerződtetni kéne...
Ebron távozásával (meg egyébként is) a TE poszt is nagyon vékony, oda is kell valaki aki elkapásoknál is használható, nemcsak blokkol. Ez már szőrszálhasogatás, de én a secondarytől se esek a hasra. A kezdő ötös még ok ha mindenki egészséges, de mögöttük összesen 2 ember van akit be mernék rakni ha kidől valaki, úgyhogy a mélységre gyúrni kell.
Ha ennek a háromnegyedét megoldja (amiből az egyik lehetőleg QB), akkor Ballardnak megint mehet az év GM díj.
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Szerintem Reader pont Woods féle alkat. Drabális, 340 fontos pali, aki elsősorban futás ellen stabil, én nem érzem őt olyan jónak passrush-ban. Amint nem volt Watt, a Texans passrush kb. el is tűnt.

Ballard ugyan Woods-ot emlegette, de bízom benne, hogy tényleg csak a leadership miatt. Stílusban én inkább szeretnék egy Jones féle belső falembert. Futás ellen nagyjából rendben vagyunk, de a belső nyomás nagyon hiányzik. Autry jó, de sajnos annyira nem, hogy Hunt visszaesésével egyedül is elég legyen.

Ha nem Jones, akkor nekem Hargrave vagy ha ő sem elérhető (vagy túl drága) akkor Shelby Harris tetszene még. (Hargrave és Dupree közül tuti, hogy legalább egyik elérhető lesz, de az is lehet, hogy mindkettő. Ha nem, akkor meg Heywardot eltradelik, az se lenne egy rossz megoldás 😊 )
peterk2005
Reader évről évre fejlődött, idén 353 pass rush snap alatt 35 nyomást generált a PFF szerint. Autrynál 424/30 ez az arány (úgy, hogy van kb 60 font különbség a két játékos között). Tény h Watt kiesésével romlott, ahogy a teljes Texans def.
De a legfrissebb hírek szerint a Pats a favorit Readernél.
Arik Armstead mint egy Hunt utánzat? 😀 culának cula, de sztem maradni fog a Friscoban (bár ha SB-t nyernének...)
Jarran Reed is + Timmy Jernigan akik még korban jók.

 twitter.com/SethWalder/status/1211716762762395649/photo/1

Stewartot szarrá duplázták, érthetően nem is generált sok nyomást/nem nyert sok párharcot.

+ Itt azért látszik, h Jones fizuja miért lesz inkább évi 20M, mint 15.


Pass rusher egyébként lesz több jó is (Fowler, Dupree, Barrett, Judon, Ngakoue,Clowney, Van Noy), de Houston/Turay/Banogu/Lewis(?)/Muhammad mellé sztem felesleges lenne, meg drága is. Kár h pont most lesz több piacon is.

CB-nek örülnék, Desirrel már nem lehet sokáig számolni, Ya-Sin mellé meg kelleni fog valaki a szélre.
Byron Jonest nagyon meg kellene fizetni (már ha elengedi a Cowboys), de Bradberry, Darby vagy épp Roby megérhetne 1 próbát. 2-3 évre, amíg Ya-Sin beér meg amíg Ballard draftol egy másik CB-t 😀 (Esetleg a Steelersnél befuccsolt Burnst ki lehetne próbálni)


WR-t sztem draftról hozunk majd, az idei FA piacon csak öregek vannak, vagy olyanok akikben csak potenciál volt eddig. Robby Andersonoknak/Perrymaneknek meg majd fizessen a Jax évi 15öt (még ha Anderson jó is lehet tényleg). Esetleg vmi biztos kezű idősebbet (Green, Sanders, Cobb,

Egyébként ha Winstont nem is hozzuk el ( 😕 😕 ), Teddyre rápróbálhatnánk, csak h legyen két csoki QB-nk 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szerintem Reader pont Woods féle alkat. Drabális, 340 fontos pali, aki elsősorban futás ellen stabil, én nem érzem őt olyan jónak passrush-ban. Amint nem volt Watt, a Texans passrush kb. el is tűnt.

Ballard ugyan Woods-ot emlegette, de bízom benne, hogy tényleg csak a leadership miatt. Stílusban én inkább szeretnék egy Jones féle belső falembert. Futás ellen nagyjából rendben vagyunk, de a belső nyomás nagyon hiányzik. Autry jó, de sajnos annyira nem, hogy Hunt visszaesésével egyedül is elég legyen.

Ha nem Jones, akkor nekem Hargrave vagy ha ő sem elérhető (vagy túl drága) akkor Shelby Harris tetszene még. (Hargrave és Dupree közül tuti, hogy legalább egyik elérhető lesz, de az is lehet, hogy mindkettő. Ha nem, akkor meg Heywardot eltradelik, az se lenne egy rossz megoldás 😊 )

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
Nem tudom mit használsz Borbinho, de kérek belőle én is.

DJ Readert bírom, de ő ink egy Autry no2 lenne nem? Szerintem középre egy Woods féle karakter hiányzik, azt meg szerintem lehet találni a draft középső körében évi 2 milláért.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
LOL, a Winstonos mondat közepén azt hittem fogok rá írni válaszul egy kevésbé boldot: Ballard el lesz zavarva a ***csába ez után az offseason után. 😀

De aztán korrigáltad a végét, ez így tényleg nagyob bold, és még Ballard is megúszhatja. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Zach Hicks (stampedblue-s író) írta még pár hete:
DJ Reader, 2 év, 24 millió. Olcsóbb is lenne, mint Jones.
A Texanst is gyengítenénk, és lenne egy fasza kis DT-nk Hunt/Stewart helyére.
Méretre annyira nem fit, de jóval atletikusabb, mint az ember gondolná. Pass rushban és futás ellen is kiváló DT. Autry-val elég jó kis páros lennének.

Na akkor egy bold az idei offseasonre:
AC visszavonul (a delláját megkereste, a QB-ja visszavonult, minek maradna? respect h legalább a 2019es szezont végigtolta)
Funchess megy kanadába/ az xfl-be
Ebron megy a Seahawksba
Vina marad és jövőre 6 meccs megy el rajta, de legalább szezon közben kibasszuk majd
Pascal kap egy 3 év 25M körüli dealt (a'la Kenny Morre II)
Sheard megy a Pats-be nyerni még 1 gyűrűt
Elhozzuk Darbyt 1 prove it deallel 1 évre (hogy még pre seasonben IR-re tegyük), mondjuk 12 M full garantáltért, Quincyt megpróbáljuk elcserélni, de végül kibasszuk.
Az idei 2.körünket odaadjuk a Buccsnak Winstonért, akit utána aláiratunk 5év 150M-ért (full garantált), majd a kövi 5 évben SB-t nyerünk vele.

Luck Winston 2. SB MVP címe után megpróbálja majd visszakuncsorogni magát, de Ballard halál nyugodtan cseréli majd el New Englandbe az akkor már 37 éves Slaterért, hogy megerősítsük a special teamet.

Go Colts!

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
És igen, a D köszönőviszonyban sincs a tavalyihoz, még úgy sem, hogy Ballard beismerte, hogy a veterán leadership-et csúnyán benézte. Ha idén ehhez jön 1-2 veterán igazolás - meglepődnék, ha nem - plusz ugye azért mégis csak újabb 1 év tapasztalat, akkor ez a D bőven elég lehet annyira, hogy egy Alex Smith vagy egy Matt Ryan szinttel SB-be menjen. Számolva, hogy WR corp rendbe lesz rakva - amin megint meglepődnék, ha nem lenne, Ballard látványosan szisztematikus, első évben DL-en volt a fókusz, második év OL/LB, tavaly secondary/EDGE sor.coltman
Igen, Ballard láthatóan következetes abban, amit mond, aztán csinál. Eddig minden évben megvolt, hogy tavasszal elköhögte a problémáit, hogy mivel nem elégedett, aztán az offseasonban alaposan rágyúrt. Edge rush, oline, seconday, lb sor mind ilyen volt. Idén az interior dline-t és elkapó sort emelte ki, én is arra teszem a voksot, hogy ide fogunk elsősorban erősíteni. Sőt, idén az sem lepne meg, ha az ittléte alatt először valami igazán nagy nevet durrantana.

(Például mondjuk Chris Jones. Persze jöhet rögtön a kontra, hogy a Chiefs hülye lenne elengedni. Alapvetően tényleg. De ha igaz, hogy most az offseasonban hosszabbítani akarnak Mahomes-al, akkor Jones még úgy se biztos, hogy be fog férni a cap alá ha őt tagelik Watkinst meg elengedik. Főleg nem jövő évtől, amikor - ha trükköznek Jones szerződésével is - mindkét nagy contract berobban. Láttuk már őket egy idénben elengedni karrier év után Fordot plusz mellette Houstont is. Szóval Jones nálam az egyik olyan játékos, akinek papíron semmi keresnivalója a piacon, de mégis oda kerülhet.)

Az "SB-be menjen"-el kapcsolatban viszont én ennyire nem szállok magas felhőkön. 😊 Tudom, minden csapatnak az a célja, de ehhez azért rohadt sok mindennek össze kell jönnie. Nálam már az is remek idénynek fog számítani, ha QB fronton látszani fog valami fény az alagút végén, csapat szempontból pedig még egyet lépünk előre. Ami még egyáltalán nem biztos, hogy SB szint, de jobb, mint idén.

Várom már az offseason-t, hogy elkezdődjön körvonalazódni, hogy melyik QB hova megy, kinek mi marad, és hogy esetleg mi mit tudunk leakasztani. Unortodox mód már valahogy Bradyt is le tudnám nyelni, ha a stáb mellette dönt, még ha megy is itt a megoszlás, hogy mit játszott ő, és mennyire lenne fit. Kevésbé zavarna, mint ha Jacobyval futnánk neki jövőre is, mert akkor előre feltettük a kezünket, hogy ez az év is kuka, és az már nagyon keserű pirula lenne.
coltman
Ehh... Brady-t hagyjuk meg Steznek. 😀

Komolyan. Neki 1, max. 2 éve van még, és nagyon bizonytalan, hogy milyen lesz az a maradék idő. Azért ez az a kor amikor egyik hétről a másikra beállhat valaki a földbe, Nekem már a 2019-es Brady is sok kérdőjelet vetett fel, nálam az október-decemberi teljesítménye a top15-be is nehezen fért be. Erre vállaljuk be még a további visszaesés rizikóját is? (Szerintem a Pats offense küszködésében nagyobb szerepe volt neki, és kisebb a "sz*r" supporting castnak, mint azt általában mondják)

Jó supporting cast-ra a Brissett féléknek van szüksége. Egy jó irányító - nem is mondok Luckot, csak egy top10-est - ebből az agyonsérült, nevesincs Colts castból is többet hozott volna ki. Szóval Brady "meg-Brissettesedett" mostanra, ha tényleg annyira kell neki a support. Ilyen irányítónk meg van már egy. Igaz, Brady azért még mindig jobb, de 43 éves, és csak lefelé mehet innen, Brissett meg 26 és még fejlődhet. Semmi értelme. És Brady saját szempontjából sincs. Neki ha van valahol értelme folytatni, az egyedül a Patriots, ahol 20 éve játszik, ismer minden fűszálat, a vérében van a rendszer. Ott ki lehet belőle talán facsarni az utolsó benne maradt jó dobást is, és azzal talán el tud karistolni valamivel jobban az az offense a tavalyinál. Vagy nem. De máshol szinte biztosan nem. Szerintem.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
deleted account 1 758
na most sírok igazán, ahogy látom hogy milyen ha egy QB köré csapatot építenek :/
coltman
Mar kire gondolsz? Arra a Mahomesre, aki nelkul a Chiefs az, mint Luck nelkul a Colts?
Stez
Arra gondol. Mert Mahomesszal viszont nem ugyanaz a csapat, mint Luckkal a Colts. Mert Bandi sosem kapott ilyen kiszolgalokozeget, es edzot maga moge. Pedig semmivel nem tehetsegesebb, mint Luck.
Legalabbis en igy ertettem.
ulpianus
Jáp, nyert 😉 Mármint most a kinek erősebb a karja és hány század százalékkal jobb A vagy B nem érdekel, csak az, hogy ha van egy elit QB-d, és van körülötte csapat, meg edzői stáb, akkor az csodákra képes.

btw szép ünneplés, hogy 50 év után a 100. évben bejuttok a döntőbe. Direkt vártátok meg ezeket a szép kerek számokat? 😀
coltman
Csakhogy Mahomes korul max tamadofal meg edzo van, a csapat azert kicsit eros. A Chiefs vedelme meg rosszabb is szvsz, mint a Coltse volt iden, a Colts tamadofala meg rohogve veri a Chiefset. Reiddel szemben szerintem Reich remek szakember es edzo, szoval nem adnek elonyt oda, csak az oriasi difi az a WR-sor. Na abban tenyleg nagyon a KC fele lehet huzni. De Luckkal szerintem siman pariban lettunk volna a Chiefsszel, es a helyzet az, hogy szvsz mi lettunk volna ott a PO-ban, nem a Titans vagy a Texans, a csoportot ugyanis nyertuk volna.

Persze ebbe folosleges belemenni, tudom, sok a ha, meg felteteles az egesz, csak arra tertem ki, hogy amugy a WR-soron kivul a Coltsnal is minden adott volt (es adott), hogy hozzunk egy kiraly iranyitot, aki megfelelo supportot kap aztan. A nyar meg szerintem arrol fog szolni, hogy meg lesz erositve alaposan a WR-TE sor, ugyhogy mar csak annyi lenne a feladat, hogy megtalaljuk a sajat Mahomesunket. 😊
Stez
Unortodox mód már valahogy Bradyt is le tudnám nyelni
coltman
Na varjal, szoval akkor Brady meg nem irt ala? 😀
Stez
De, csak még láthatatlan a tinta, kell még pár nap míg láthatóvá válik, addig nem tudhatunk róla, hogy aláírt 😀
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
na most sírok igazán, ahogy látom hogy milyen ha egy QB köré csapatot építenek :/
coltman
Mar kire gondolsz? Arra a Mahomesre, aki nelkul a Chiefs az, mint Luck nelkul a Colts?
Stez
Arra gondol. Mert Mahomesszal viszont nem ugyanaz a csapat, mint Luckkal a Colts. Mert Bandi sosem kapott ilyen kiszolgalokozeget, es edzot maga moge. Pedig semmivel nem tehetsegesebb, mint Luck.
Legalabbis en igy ertettem.
ulpianus
Jáp, nyert 😉 Mármint most a kinek erősebb a karja és hány század százalékkal jobb A vagy B nem érdekel, csak az, hogy ha van egy elit QB-d, és van körülötte csapat, meg edzői stáb, akkor az csodákra képes.

btw szép ünneplés, hogy 50 év után a 100. évben bejuttok a döntőbe. Direkt vártátok meg ezeket a szép kerek számokat? 😀
coltman
Csakhogy Mahomes korul max tamadofal meg edzo van, a csapat azert kicsit eros. A Chiefs vedelme meg rosszabb is szvsz, mint a Coltse volt iden, a Colts tamadofala meg rohogve veri a Chiefset. Reiddel szemben szerintem Reich remek szakember es edzo, szoval nem adnek elonyt oda, csak az oriasi difi az a WR-sor. Na abban tenyleg nagyon a KC fele lehet huzni. De Luckkal szerintem siman pariban lettunk volna a Chiefsszel, es a helyzet az, hogy szvsz mi lettunk volna ott a PO-ban, nem a Titans vagy a Texans, a csoportot ugyanis nyertuk volna.

Persze ebbe folosleges belemenni, tudom, sok a ha, meg felteteles az egesz, csak arra tertem ki, hogy amugy a WR-soron kivul a Coltsnal is minden adott volt (es adott), hogy hozzunk egy kiraly iranyitot, aki megfelelo supportot kap aztan. A nyar meg szerintem arrol fog szolni, hogy meg lesz erositve alaposan a WR-TE sor, ugyhogy mar csak annyi lenne a feladat, hogy megtalaljuk a sajat Mahomesunket. 😊
Stez
Unortodox mód már valahogy Bradyt is le tudnám nyelni
coltman
Na varjal, szoval akkor Brady meg nem irt ala? 😀

több mint 4 éve
deleted account 1 758
na most sírok igazán, ahogy látom hogy milyen ha egy QB köré csapatot építenek :/
coltman
Mar kire gondolsz? Arra a Mahomesre, aki nelkul a Chiefs az, mint Luck nelkul a Colts?
Stez
Arra gondol. Mert Mahomesszal viszont nem ugyanaz a csapat, mint Luckkal a Colts. Mert Bandi sosem kapott ilyen kiszolgalokozeget, es edzot maga moge. Pedig semmivel nem tehetsegesebb, mint Luck.
Legalabbis en igy ertettem.
ulpianus
Jáp, nyert 😉 Mármint most a kinek erősebb a karja és hány század százalékkal jobb A vagy B nem érdekel, csak az, hogy ha van egy elit QB-d, és van körülötte csapat, meg edzői stáb, akkor az csodákra képes.

btw szép ünneplés, hogy 50 év után a 100. évben bejuttok a döntőbe. Direkt vártátok meg ezeket a szép kerek számokat? 😀
coltman
Csakhogy Mahomes korul max tamadofal meg edzo van, a csapat azert kicsit eros. A Chiefs vedelme meg rosszabb is szvsz, mint a Coltse volt iden, a Colts tamadofala meg rohogve veri a Chiefset. Reiddel szemben szerintem Reich remek szakember es edzo, szoval nem adnek elonyt oda, csak az oriasi difi az a WR-sor. Na abban tenyleg nagyon a KC fele lehet huzni. De Luckkal szerintem siman pariban lettunk volna a Chiefsszel, es a helyzet az, hogy szvsz mi lettunk volna ott a PO-ban, nem a Titans vagy a Texans, a csoportot ugyanis nyertuk volna.

Persze ebbe folosleges belemenni, tudom, sok a ha, meg felteteles az egesz, csak arra tertem ki, hogy amugy a WR-soron kivul a Coltsnal is minden adott volt (es adott), hogy hozzunk egy kiraly iranyitot, aki megfelelo supportot kap aztan. A nyar meg szerintem arrol fog szolni, hogy meg lesz erositve alaposan a WR-TE sor, ugyhogy mar csak annyi lenne a feladat, hogy megtalaljuk a sajat Mahomesunket. 😊
Stez
Ennyi 😉 Ez amolyan mennyire felbassza agyam dolog, hogy Luck 7 éve alatt ha ezt a supporting castot megkapta volna, mint ami most van - amit Ballard 3 év alatt épített fel - akkor már simán lenne 1-2 SB részvétel, netán még gyűrű is.

És igen, a D köszönőviszonyban sincs a tavalyihoz, még úgy sem, hogy Ballard beismerte, hogy a veterán leadership-et csúnyán benézte. Ha idén ehhez jön 1-2 veterán igazolás - meglepődnék, ha nem - plusz ugye azért mégis csak újabb 1 év tapasztalat, akkor ez a D bőven elég lehet annyira, hogy egy Alex Smith vagy egy Matt Ryan szinttel SB-be menjen. Számolva, hogy WR corp rendbe lesz rakva - amin megint meglepődnék, ha nem lenne, Ballard látványosan szisztematikus, első évben DL-en volt a fókusz, második év OL/LB, tavaly secondary/EDGE sor.

Várom már az offseason-t, hogy elkezdődjön körvonalazódni, hogy melyik QB hova megy, kinek mi marad, és hogy esetleg mi mit tudunk leakasztani. Unortodox mód már valahogy Bradyt is le tudnám nyelni, ha a stáb mellette dönt, még ha megy is itt a megoszlás, hogy mit játszott ő, és mennyire lenne fit. Kevésbé zavarna, mint ha Jacobyval futnánk neki jövőre is, mert akkor előre feltettük a kezünket, hogy ez az év is kuka, és az már nagyon keserű pirula lenne.