Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Pj Walkert vissza! 😉
steelwolf
csórikám szerintem örül hogy játszhat valahol. kb 921480248 alkalommal volt kirakva az utóbbi 3 évben hogy utána visszategyük PS-be 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Dalton, jaj... Lassan eljutunk odaig, hogy Bogdan Adamot is szivesen latnank, csak mert volt harom jo meccse a Liverpoolban. 🤔
Stez
Vasyl Yordan bár még fiatal, visszavonult Miskolcról... meg lehetne próbálni, előrelépés.
wmitty
A miskolci Luck?
Stez
Mai napig nagy hiba, hogy a helyi csapat nem Mis Colts (Ms. Colts, Miss Colts, etc) lett, így legalább Kolcról Coltshoz menne

több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 888 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Pj Walkert vissza! 😉
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Dalton, jaj... Lassan eljutunk odaig, hogy Bogdan Adamot is szivesen latnank, csak mert volt harom jo meccse a Liverpoolban. 🤔
Stez
Vasyl Yordan bár még fiatal, visszavonult Miskolcról... meg lehetne próbálni, előrelépés.
wmitty
A miskolci Luck?

több mint 4 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
Dalton, jaj... Lassan eljutunk odaig, hogy Bogdan Adamot is szivesen latnank, csak mert volt harom jo meccse a Liverpoolban. 🤔
Stez
Vasyl Yordan bár még fiatal, visszavonult Miskolcról... meg lehetne próbálni, előrelépés.

Otthonom MisColts
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Dalton, jaj... Lassan eljutunk odaig, hogy Bogdan Adamot is szivesen latnank, csak mert volt harom jo meccse a Liverpoolban. 🤔

több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 415 — Colts fan
Én nem látok jönni veterán irányítót. Mondjuk Riverstől éppenséggel nem ugranék ki az ablakon, mert szabadon jön, nem trade-el, a pénz meg belefér most. De nem érzem úgy, hogy nekünk az utolsó 1-2 évüket taposó vén kecskék felé kéne nézelődni, akiknél ráadásul már igen bizonytalan, hogy mi van még bennük. Ennek a keretnek Luck-al éppen megnyílna kb. a superbowl window-ja. Így irányító nélkül messziről nézzük azt a window-t, de amúgy a keret szempontjából még hosszú évekig nyitva lehet. Ballard azt a stratégiát választotta, hogy draft, draft és draft, mellé meg maximum Funches / Ebron féle tehetséges, de besült játékost hozunk aki fiatal, ha nem jön be szevasz, de ha bejön sok évig maradhat. Vagy pedig Houston féle veterán, aki már nem tolja Bosa, Jones(ok) szintjén, de majdnem, viszont ár/értékben jobb.

Ebbe a csapatba nem sok értelmét látom egy Rivers (Brady) féle veteránnak. Ha már mindenképpen ki akarunk próbálni egy idősebb játékost, akkor én inkább mondjuk pl. Daltont próbálnám meg. Amikor korrekt fala volt és volt kinek dobnia, akkor elfogadhaóan játszott, jóval jobb volt Brissettnél. És sose volt egy igazán QB barát rendszerben, ki tudja, hátha Reichnél még javulna is valamennyit. Ha nem, akkor szevasz, de ha igen, akkor korban benne is sok év lehetne.

Vagy pedig hagyjuk a fenébe a veteránozást, maradjon Brissett, és húzzunk egy fiatalt. Én egyébként erre látom a legnagyobb esélyt. Bár Ballard ki is mondta, hogy Brissettnek javulnia kell, nincs asztal alá söpörve a dolog, de ennek ellenére szerintem okkal írattak alá vele 2 évet. Brissett meg fogja kapni még ezt az idényt. Aztán ha a rookie leveri, akkor faja, ha nem, akkor nem.

A több éves keltetésben egyébként én nem hiszek. Volt idő amikor hittem, de újabban egyáltalán nem tetszik, ha egy első körös féle irányítót padoztatnak. Már csak ezért sem vagyok a vén kecske irányítóknak a híve, mert 1 évre nincs értelme őket elhozni. (Hacsak nem eleve cserének, levezetni, mentornak. de most nem ilyenekről van szó.) Ha első körös kaliberű irányítót húzunk, akkor én max 1 évet adnék neki, rugalmasan, attól függően, hogy hogy halad. Ha jól, tőlem beállhat félidőben is. De 1 évnél tovább ne húzzuk. Aki 1 év után nem látszik irányítónak, az nem fog később se. Akkor pedig lépjünk, ne húzzuk az időt, hogy a lehetséges SB window-ból minél több megmaradjon arra az esetre, ha sikerülne szerezni egy nagybetűs irányítót.
peterk2005
Ha Luckkal megnyílna az ablak, akkor egy Rivers-szel a kövi két évben fogalmam sincsen miért nem, még ha a 19-es szezonja volt a legrosszabb is. Persze lehet lefőtt teljesen, de én még nem győződtem meg erről.
több mint 4 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 076
Ebbe a csapatba nem sok értelmét látom egy Rivers (Brady) féle veteránnak. Ha már mindenképpen ki akarunk próbálni egy idősebb játékost, akkor én inkább mondjuk pl. Daltont próbálnám meg. Amikor korrekt fala volt és volt kinek dobnia, akkor elfogadhaóan játszott, jóval jobb volt Brissettnél. És sose volt egy igazán QB barát rendszerben, ki tudja, hátha Reichnél még javulna is valamennyit. Ha nem, akkor szevasz, de ha igen, akkor korban benne is sok év lehetne.
peterk2005
Sok nevet bedobtunk már itt, de ezek közül messze Dalton a legrosszabb ötlet 😀

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én nem látok jönni veterán irányítót. Mondjuk Riverstől éppenséggel nem ugranék ki az ablakon, mert szabadon jön, nem trade-el, a pénz meg belefér most. De nem érzem úgy, hogy nekünk az utolsó 1-2 évüket taposó vén kecskék felé kéne nézelődni, akiknél ráadásul már igen bizonytalan, hogy mi van még bennük. Ennek a keretnek Luck-al éppen megnyílna kb. a superbowl window-ja. Így irányító nélkül messziről nézzük azt a window-t, de amúgy a keret szempontjából még hosszú évekig nyitva lehet. Ballard azt a stratégiát választotta, hogy draft, draft és draft, mellé meg maximum Funches / Ebron féle tehetséges, de besült játékost hozunk aki fiatal, ha nem jön be szevasz, de ha bejön sok évig maradhat. Vagy pedig Houston féle veterán, aki már nem tolja Bosa, Jones(ok) szintjén, de majdnem, viszont ár/értékben jobb.

Ebbe a csapatba nem sok értelmét látom egy Rivers (Brady) féle veteránnak. Ha már mindenképpen ki akarunk próbálni egy idősebb játékost, akkor én inkább mondjuk pl. Daltont próbálnám meg. Amikor korrekt fala volt és volt kinek dobnia, akkor elfogadhaóan játszott, jóval jobb volt Brissettnél. És sose volt egy igazán QB barát rendszerben, ki tudja, hátha Reichnél még javulna is valamennyit. Ha nem, akkor szevasz, de ha igen, akkor korban benne is sok év lehetne.

Vagy pedig hagyjuk a fenébe a veteránozást, maradjon Brissett, és húzzunk egy fiatalt. Én egyébként erre látom a legnagyobb esélyt. Bár Ballard ki is mondta, hogy Brissettnek javulnia kell, nincs asztal alá söpörve a dolog, de ennek ellenére szerintem okkal írattak alá vele 2 évet. Brissett meg fogja kapni még ezt az idényt. Aztán ha a rookie leveri, akkor faja, ha nem, akkor nem.

A több éves keltetésben egyébként én nem hiszek. Volt idő amikor hittem, de újabban egyáltalán nem tetszik, ha egy első körös féle irányítót padoztatnak. Már csak ezért sem vagyok a vén kecske irányítóknak a híve, mert 1 évre nincs értelme őket elhozni. (Hacsak nem eleve cserének, levezetni, mentornak. de most nem ilyenekről van szó.) Ha első körös kaliberű irányítót húzunk, akkor én max 1 évet adnék neki, rugalmasan, attól függően, hogy hogy halad. Ha jól, tőlem beállhat félidőben is. De 1 évnél tovább ne húzzuk. Aki 1 év után nem látszik irányítónak, az nem fog később se. Akkor pedig lépjünk, ne húzzuk az időt, hogy a lehetséges SB window-ból minél több megmaradjon arra az esetre, ha sikerülne szerezni egy nagybetűs irányítót.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A Chargers szerintem nem engedi el de itt sosem a poszt kerdes, hanen annak a szemelye. Aki szerelmes Herbertbe vagy Love-ba, nem fogja kiengedni a top10bol sem.

A Lions lehet opcio egy lehetseges boltra, de en nem hiszem, hogy elso kort bealdozunk jovo evrol peldaul felmozgasert, az Ballardnak tul nagy ertek. Talan egy 2.korre nyitott lenne, de az is hatareset szerintem.

Szerintem amugy Riversel nalunk javulna mutatokban, mert Reich rendszere sokkal softabb, az jelenleg konnyebb passzokon alapul, nem annyira agressziv, ezaltal meg amondo vagyok, hogy Rivers is lazabban tamadna a vedelmeket, kevesebb turnovert hozva. Mar persze ha turelmes tud lenni. Mert ez fontos, es o azert nem epp a turelmerol hires. De itt viszont fasza fal lenne elotte, ami azert szerintem neki nagyon segitene, komfortosabban dobalhatna, mar emiatt is labdabiztosabb lenne. En latom, hogy Riversszel menne az offense. Az meg, hogy Reich es Rivers nem volt jo... En erre nem adok jelenleg. Reich rengeteget fejlodott az elmult evekben, mostanra tenyleg egy kifejezetten kube barat szisztemat alakitott ki, ahogy Riversnel sokkal gyengebb jatekosok is remekeltek. Foles is hasonloan agressziv gunslinger volt mindig is, aki feldobalt minden szart. Neki sikerult nem kicsit javulnia. Szerintem Riversnek is menne.

Bar meg mindig ugy velem, kicsit tultoltuk ezt a temat, mert nem latom realitasat hogy Rivers itt kosson ki.

több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 725
1.) Szerintetek Herbertet a drafton elengedi a Lions, Dolphins, Chargers hármas? Tudom, hogy Tua bekavarhat az ő pozíciójába, ha valaki beleszerelmesedik, de Tua állapota egy időzített bomba lesz - függetlenül a pro day-től, amin úgyis kímélik majd.

2.) Kinézitek Ballardból, hogy mondjuk két első kört és az aprót beáldozza, hogy mondjuk a Lions 1/3-ig felmozogjon? Főleg ha FA-n behúzza Rivers-t, ami testidegen lenne tőle az eddigiek alapján (jövőt és jelent is épít együtt).

3.) Rivers a Chargersnél pont Frank Reich-hel szenvedett a legjobban karrierje során. Alkalmas ő ebbe a rendszerbe, vagy Reich alakít rajta Rivers kedvéért? 2019-ben Rivers egy dologban esett nagyon vissza, az pedig a pontosság, ami sok eladott labdát eredményezett. Szerintem a Colts rendszere pont a sok labdavesztést nem bírja el (mondjuk egy system sem szereti), ebben pl Brissett és a futók is elég jók voltak. 38-39 évesen nem gondolom, hogy Rivers gyökeresen leáll a gunslingerségről.

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Jo-jo, de mocskos kurva eletbe, alairt mar Brady es Rivers, valamint visszatert Luck???

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ott is csak a Saints kiemelkedő, a többi évek óta ugyanolyan gyenge. Ha nem marad Brees, akkor még a New Orleans sem biztos, hogy ugyanúgy fenn tud maradni, mint most 6 meccsen Teddyvel
Wyatt
Ezen röhögtem, h a Saints topikban is pont arról megy a topik, h mennyire szerencsétlen a csoport 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ott is csak a Saints kiemelkedő, a többi évek óta ugyanolyan gyenge. Ha nem marad Brees, akkor még a New Orleans sem biztos, hogy ugyanúgy fenn tud maradni, mint most 6 meccsen Teddyvel

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Rivers nem egy szimpi csávó, de üvölt róla a győzni akarás, és szarrá is kereste már magát, talán nem lenne pofátlan a fizuja.
Kapna maga elé egy elit falat, egy jó támadórendszert, rövid távon szerintem állat volna.
És nem tudjuk, Ballardék hogyan értékelik az idei Qb classt, lehet hogy megvizsgálnak mindenkit, de nem tartják elég jónak, nem kell erőltetni a dolgot, itt van Rivers, húznak a D vagy az O falba.
És ha már a veterán leadereket hiányolta Ballard, na arra is töléletes lenne.
Tony Adams
Egyebkent igen, ha valakibol, Riversbol pont kinezem, hogy mar masodlagos neki a penz, illetve szamara a tavolsag is mervado peldaul, miutan ugye mind a 9999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999 pulyajahoz, a csaladhoz kozel akar maradni. Neki az lesz opcio, ami nem jar azzal, hogy teljesen ujra kell terveznie az eletet.

Mondjuk ez alapjan meginkabb a Tampat mondanam a legvaloszinubb celpontnak, ahol igazabol a csapat nem is gyenge, az offense brutal, de mondjuk a fal az kaka, a csoport nehez, a gyurure kicsi az esely. Oke, a Coltsban sem kifejezetten nagy, de az AFC-ben konnyebb lehet az ut, meg a csoportunk is verhetobb.

több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
Rivers nem egy szimpi csávó, de üvölt róla a győzni akarás, és szarrá is kereste már magát, talán nem lenne pofátlan a fizuja.
Kapna maga elé egy elit falat, egy jó támadórendszert, rövid távon szerintem állat volna.
És nem tudjuk, Ballardék hogyan értékelik az idei Qb classt, lehet hogy megvizsgálnak mindenkit, de nem tartják elég jónak, nem kell erőltetni a dolgot, itt van Rivers, húznak a D vagy az O falba.
És ha már a veterán leadereket hiányolta Ballard, na arra is töléletes lenne.
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
csere Dakért, elhozzuk Coopert a piacról és jövőre csempionship!

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hat szerencsere Ballard eddig nagyon nem abban a felfogasban tolta, ami arra engedne kovetkeztetni, hogy o hosszu tavon azt valasztja, hogy Brissett-tet „kineveli”, azert csak 28 eves lesz, mar nemigen lehet hova kinevelni.

Es alapbol tudtuk, hogy Brissett mit tud, nem veletlenul mondta Reich Luck visszavonulasa utan, egy teljes TC lenyomasaval, hogy Jacoby top20-as jatekos. Ez utobbi megjeloles azert sokatmondo, tudtak jol mindannyian, hogy nem szar iranyito, de nincs is koze a jobbakhoz, rendszerkube, aki nem log ki felfele es lefele sem.

Nekem bold prediction volt, hogy LT-t hozunk elso korben, de persze eleg erosen latom azt is, hogyha akar hozunk Brissett melle veterant, akar nem, mar iden eros pickkel hozunk egy fiatal kubet is, akit elkezdunk epitgetni. Nalam ez a ket vonal van most, hogy vagy tenyleg bebiztositja mar most a vakoldalt Ballard, vagy pedig hiperagressziven vagy felmegy elso korben egy iranyitoert, vagy pedig ha neki Love a szerelem, vagy olyan, aki ott lesz 1/13-on, akkor szo nelkul kihuzza, fuggetlenul attol, hogy hany iranyito van a rosteren, es fuggetlenul attol, hogy FA-n hoztunk-e meg kubet.

Hat az LT jo indokkal erkezne, de nem lennek boldog. Kubeval teljes mertekig, azt nagyon csipaznam. De amugy azt is, ha elhoznank valamelyik top elkapot, es elso korben nem draftolnank iranyitot, hanem vagy masodikban, vagy mondjuk jovore fekszunk ra agresszivebben a kerdesre. Ballard mondjuk nem az a tipus, aki nagyon szereti huzni az idot. Hu, siman lehet, hogy tol egy elmebeteg holt szezont. Nem gigaszerzodesekkel, csak hiperagressziven rafekudve arra a ket-harom, tavaly nagyon rosszul elsult posztra lebontva.

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Persze, én is ezt favorizálom (Dak meg Winston után nyilván, ők azért jóval jobb opciók 😀). A jövő beáldozása alatt arra gondoltam, ha elhozzuk Riverst, és Brissettet próbáljuk kinevelni mögötte. Hozunk az első pár körben elkapót meg OT-t, és a QB posztot hanyagolnánk.

Akkor eléggé morcos lennék.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Rivers pecoja 5 órára van Tampatol, Indybe gyorsabban elér repülővel. 😀 inkább az adók miatt vett ott házat a nyugdíjas évekre.

Arians rendszerébe nem tudom mennyire illik a nudli karjával, de megbízható insiderek is minket és a Tampat írják, mint lehetséges opciók. Hozzánk Reich meg Sirianni miatt logikus, plusz Brissettnel jobb.
Ettől függetlenül nem látom azt a scenariot amikor bealdoznank a jövőt a kövi 2 évért.

A kedvencem tegnapi Colts twitterrol
Melyiket választanátok:
A, Rivers, Love/Herbert a kövi évekre
B, 0-16, Reich out, Lawrence

(szerencsére kb csak 10% szavazott a második opciora 😀)
Borbinho
Nem kifejezetten ertem a felvetest, miszerint „bealdoznank a jovot a kovi ket evert”, ha iden az elso korben mondjuk mar kihuznank a fiatalt, akit fel akarunk epiteni Rivers utanra. Erre marpedig eleg nagy a sansz.

Az meg, hogy lehetseges opciokent irjak a Coltsot, nalam nonsense, az pont annyira valid informacio, hogy sikerult megallapitani, hogy kube needes a csapat. 😀 Csak igazabol tenyleg ennyi, hogy persze, hat lehetseges opcio, mert miert ne, csak igazabol olyan nagy realitasa valljuk be, nincs. Foleg Ballardot ismerve, nagyon nem latom, hogy egy 38 eves iranyitot komolyan idehoz, hogy kezdjen, akkor mar bizik Brissettben, abban, hogy fejlodik, melle huz egy fiatalt, aztan jovore meg valtas van a poszton, mert ugyis lejar a szerzodese Jacobynak.

En mondjuk pedig meg mindig nagyon nyalaznek, ha jonne Rivers rovid tavra, es az elso korben meg frankon kihuznank egy iranyitot. Oriasi lenne szvsz Ballardtol. Riversszel pedig kiderulhetne, hogy valojaban mit is tud ez a csapat, o kelloen agressziv ahhoz, hogy lassuk, kepes-e potens jatekra az offense.

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Rivers pecoja 5 órára van Tampatol, Indybe gyorsabban elér repülővel. 😀 inkább az adók miatt vett ott házat a nyugdíjas évekre.

Arians rendszerébe nem tudom mennyire illik a nudli karjával, de megbízható insiderek is minket és a Tampat írják, mint lehetséges opciók. Hozzánk Reich meg Sirianni miatt logikus, plusz Brissettnel jobb.
Ettől függetlenül nem látom azt a scenariot amikor bealdoznank a jövőt a kövi 2 évért.

A kedvencem tegnapi Colts twitterrol
Melyiket választanátok:
A, Rivers, Love/Herbert a kövi évekre
B, 0-16, Reich out, Lawrence

(szerencsére kb csak 10% szavazott a második opciora 😀)

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Irsay bazmeg gyagyas mar megint.

 twitter.com/JimIrsay/status/1226297324109991936

A Tweet elott pedig arrol irt valaki, hogy a Coltsnal van valami ismerose, aki szerint megint azon van a stab, hogy Luckot visszacsabitsa 2020-ra. No persze Irsay posztja utan rogton elindult a talalgatas, mivel utana irta, hogy megteveszto, ha veletlenul nagybetuvel ir (ugye Luck --> luck), ugyhogy mindenki most azt tippelgeti, mi tortenik. Van, aki szerint tenyleg Luckot probaljak csabitgatni, van, aki szerint arra celoz alkesz papa, hogy fel akarunk mozogni a drafton, hogy megtalaljuk az uj Luckot.

Egyvalami biztos, Jim ismet tultolta a kokot. 😀

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyebkent ez a Rivers-Colts hazassag totalis kamu, semmilyen hattere sincs, csak Jeremiah-nak emlitettek Twitteren, amire o annyival reagalt, hogy o latna ertelmet es szerinte van benne racio. Innen elindult a pletykaaradat, hogy a Coltsot erdekelne Rivers. Csak epp ennek semmi tenyleges forrasa sincs, csak tippkent irogatja mindenki, hogy jah, hat persze, a Colts kubeneedes, ezert biztos megkeresi majd Riverst.

Szerintem amugy Tampa lesz a dologbol, Rivers nem reg vasarolt kecot Floridaban.

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Prescottnak nem csak dollárban mérnék az árát, de kb. első körös pickben is. Lehet, hogy nem is egyben. Felejtős, annyit nem ér. Nem rossz irányító, de nem rosszat azért lehet találni... És Steznek igaza van, amint pici baj van a fallal, nincs Zeke, vagy hiányzik 1 v. 2 elkapó, siralmasan befékez. Onnantól Brissettnél is alig jobb.
peterk2005
Meg lehet nézni a 2017-es statjait - kihagyott 6 meccset Zeke, és simán mentek lefele a számok, ő nem visz el hátán csapatot.
coltman
...meg lehet nézni a 2019es meccseit

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Engem hidegen hagy, hogy elso korven hozom, es dcben hova kerul. Nagy tehetseg, de egyelore ennyi, es fejlodnie kell, nem engednem palyara egy ideig. Azert lenne elso eveben harmadik,mert en Brissett-tet meg nem dobnam el, nem keres annyit, hogy muszaj legyen elpasszolni, meg egy ev mulva ugy is FA. Es o is segitheti az ujoncot, mert miert ne. Ha massal nem, akkor azert Brissett kozkedvelt az oltozoben, elleshet tole dolgokat az ujonc, amik altal jobb leaderre valhat. Talan luxus lenne Jacoby ebben a helyzetben, de szerintem mi siman megtehetnenk ezt a jelenlegi helyzetben. Es ez szerintem kedvelnek a szurkolok is, mert nagyon erosen ramutatna, hogy rogton PO-ert kuzdo csapatot akar Ballard adni, mindekozben mar most felkeszult egy nagy tehetseg felepitesevel a kovetkezo korszakra. En imadnam. Nem szokvanyos, de imadnam.