Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Most senki sem foglalkozik Anthonyval, mindenki azzal van elfoglalva, hogy Luckot rabeszelje a visszateresre. Meg maga Anthony is. Aztan ha Luck visszater, o visszavonul, mondvan, ilyen surmoval o nem jatszik egyutt

több mint 4 éve
deleted account 1 758
Csak nekem kezd aggályos lenni Anthony bátyó? 2-3 7-ről volt szó, és ehhez képest lófilé hír sincs arról, hogy akkor most mi lesz...Nem hajt a tatár, csak azért úgy engem már kezd zavarni ez a csönd :/
több mint 4 éve
gedam 5 700

szegény luck forog a sírjában

Szerkesztette: gedam
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Megneznem nalunk Wittent. Fasza blokkolo, lassu mar, de biztosan kapdossa el a labdakat. Ebron helyen egy Doyle-hoz hasonloan sokoldalu tight end jol jonne, foleg egy tapasztalt veteran, akiben bizhat majd Rivers, Brady, Luck, Herbert, Brissett, Kelly es PJ Walker.
Stez
Witten akinek a YAC-a megegyezik a testmagasságával 😀😀
Borbinho
Epp az a lenyeg, hogy olyan jatekosra van szukseg, ami elkapja magabiztosan a labdakat emberrel a nyakan is. Witten sosem a YAC-ban volt jo, de nagyon megbizhatoan elkapja a labdakat. Meg okos. O meg fogja talalni a rest a zonak kozott, igy meg hiaba lassu, baromi jo target egy ilyen Brissett-fele kubeknak, meg az ujoncoknak, akik nem bombazzak szet mely passzokkal az ellenfeleket.

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Megneznem nalunk Wittent. Fasza blokkolo, lassu mar, de biztosan kapdossa el a labdakat. Ebron helyen egy Doyle-hoz hasonloan sokoldalu tight end jol jonne, foleg egy tapasztalt veteran, akiben bizhat majd Rivers, Brady, Luck, Herbert, Brissett, Kelly es PJ Walker.
Stez
Witten akinek a YAC-a megegyezik a testmagasságával 😀😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Megneznem nalunk Wittent. Fasza blokkolo, lassu mar, de biztosan kapdossa el a labdakat. Ebron helyen egy Doyle-hoz hasonloan sokoldalu tight end jol jonne, foleg egy tapasztalt veteran, akiben bizhat majd Rivers, Brady, Luck, Herbert, Brissett, Kelly es PJ Walker.

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azt kosz, most jo kajas lettem.

több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
Én még mindig azt mondom h hozzátok vissza PJ Walkert! 😊

 streamable.com/n75ix?fbclid=IwAR2sXxjh_1CS8UDAkhFkwm0x5twfX7dNnLzrzpEMV5gA72xo-68MYP7A-PI
steelwolf
Paintert meg hozzuk vissza chefnek.

 instagram.com/apaintedpalate?igshid=14ensi99d2zd3
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 888 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Én még mindig azt mondom h hozzátok vissza PJ Walkert! 😊

több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
A sok idiota fasz napok ota kavarja a szart Twitteren, mondvan, Bradyt tobben Indianapolisban lattak, es micsoda veletlen, Irsay privat gepevel erkezett. A dolog tokre lazan tampering lenne igy egy honappal a piacnyitas elott, de amugy is wtf az egesz.

Kozben akadnak olyan hirek, ez mar insidertol, hogy Shelby Harris nagyon erdekelne Ballardot. Nyilvan Chris Jones nem lesz opcio azert a penzert, amit kap.
Stez
szerintem direkt csinálja, körbe repüli az országot. Járt már Vegasban, Tennesseeben, Indyben, LA-ben. Kibaszott jó marketinges a csávó.
Amadeus
Aztán indul elnöknek?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
A sok idiota fasz napok ota kavarja a szart Twitteren, mondvan, Bradyt tobben Indianapolisban lattak, es micsoda veletlen, Irsay privat gepevel erkezett. A dolog tokre lazan tampering lenne igy egy honappal a piacnyitas elott, de amugy is wtf az egesz.

Kozben akadnak olyan hirek, ez mar insidertol, hogy Shelby Harris nagyon erdekelne Ballardot. Nyilvan Chris Jones nem lesz opcio azert a penzert, amit kap.
Stez
szerintem direkt csinálja, körbe repüli az országot. Járt már Vegasban, Tennesseeben, Indyben, LA-ben. Kibaszott jó marketinges a csávó.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
 twitter.com/HolderStephen/status/1227699760980779009
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A sok idiota fasz napok ota kavarja a szart Twitteren, mondvan, Bradyt tobben Indianapolisban lattak, es micsoda veletlen, Irsay privat gepevel erkezett. A dolog tokre lazan tampering lenne igy egy honappal a piacnyitas elott, de amugy is wtf az egesz.

Kozben akadnak olyan hirek, ez mar insidertol, hogy Shelby Harris nagyon erdekelne Ballardot. Nyilvan Chris Jones nem lesz opcio azert a penzert, amit kap.

több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
 twitter.com/McClain_on_NFL/status/1228378753795010561?s=20
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Na oké,de mikor tradelünk már Staffordért? 😀
Tony Adams
Egy kicsit durva lenne a Brady, Rivers, Brissett, Stafford, Herbert QB-sor. Mert hat ugyebar elso ketto mar alairt, Herbert draftolasa meg hivatalos. Ja, meg hat PS-be jon a miskolci kube, meg ott van mar Kelly is.
Stez
És Luck még vissza sem tért
Borbinho
Egy kicsit elszomorít hogy a franchise történetének legjobb játékosa még ötletként sem merült fel eddig mint potenciális megmentő.
Baba Yaga
Vina még rugdossa a bogyeszt, még dobálgassa is? :/
Wyatt
Hátha az legalább menne neki :/

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na oké,de mikor tradelünk már Staffordért? 😀
Tony Adams
Egy kicsit durva lenne a Brady, Rivers, Brissett, Stafford, Herbert QB-sor. Mert hat ugyebar elso ketto mar alairt, Herbert draftolasa meg hivatalos. Ja, meg hat PS-be jon a miskolci kube, meg ott van mar Kelly is.
Stez
És Luck még vissza sem tért
Borbinho
Egy kicsit elszomorít hogy a franchise történetének legjobb játékosa még ötletként sem merült fel eddig mint potenciális megmentő.
Baba Yaga
Vina még rugdossa a bogyeszt, még dobálgassa is? :/

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na oké,de mikor tradelünk már Staffordért? 😀
Tony Adams
Egy kicsit durva lenne a Brady, Rivers, Brissett, Stafford, Herbert QB-sor. Mert hat ugyebar elso ketto mar alairt, Herbert draftolasa meg hivatalos. Ja, meg hat PS-be jon a miskolci kube, meg ott van mar Kelly is.
Stez
És Luck még vissza sem tért
Borbinho
Egy kicsit elszomorít hogy a franchise történetének legjobb játékosa még ötletként sem merült fel eddig mint potenciális megmentő.
Baba Yaga
Koszonom a megtisztelo szavaid, igaz, hogy Maddenben brutal vagyok, de en megmaradnek inkabb a GM-pozicional. 😕

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Na oké,de mikor tradelünk már Staffordért? 😀
Tony Adams
Egy kicsit durva lenne a Brady, Rivers, Brissett, Stafford, Herbert QB-sor. Mert hat ugyebar elso ketto mar alairt, Herbert draftolasa meg hivatalos. Ja, meg hat PS-be jon a miskolci kube, meg ott van mar Kelly is.
Stez
És Luck még vissza sem tért
Borbinho
Egy kicsit elszomorít hogy a franchise történetének legjobb játékosa még ötletként sem merült fel eddig mint potenciális megmentő.
Baba Yaga
At a baj, hogy McAfee lábbal jó, nem kézzel.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 799
Na oké,de mikor tradelünk már Staffordért? 😀
Tony Adams
Egy kicsit durva lenne a Brady, Rivers, Brissett, Stafford, Herbert QB-sor. Mert hat ugyebar elso ketto mar alairt, Herbert draftolasa meg hivatalos. Ja, meg hat PS-be jon a miskolci kube, meg ott van mar Kelly is.
Stez
És Luck még vissza sem tért
Borbinho
Egy kicsit elszomorít hogy a franchise történetének legjobb játékosa még ötletként sem merült fel eddig mint potenciális megmentő.
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Na oké,de mikor tradelünk már Staffordért? 😀
Tony Adams
Egy kicsit durva lenne a Brady, Rivers, Brissett, Stafford, Herbert QB-sor. Mert hat ugyebar elso ketto mar alairt, Herbert draftolasa meg hivatalos. Ja, meg hat PS-be jon a miskolci kube, meg ott van mar Kelly is.
Stez
És Luck még vissza sem tért

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na oké,de mikor tradelünk már Staffordért? 😀
Tony Adams
Egy kicsit durva lenne a Brady, Rivers, Brissett, Stafford, Herbert QB-sor. Mert hat ugyebar elso ketto mar alairt, Herbert draftolasa meg hivatalos. Ja, meg hat PS-be jon a miskolci kube, meg ott van mar Kelly is.

több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
Na oké,de mikor tradelünk már Staffordért? 😀
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 730
Dalton, jaj... Lassan eljutunk odaig, hogy Bogdan Adamot is szivesen latnank, csak mert volt harom jo meccse a Liverpoolban. 🤔
Stez
Vasyl Yordan bár még fiatal, visszavonult Miskolcról... meg lehetne próbálni, előrelépés.
wmitty
A miskolci Luck?
Stez
Mai napig nagy hiba, hogy a helyi csapat nem Mis Colts (Ms. Colts, Miss Colts, etc) lett, így legalább Kolcról Coltshoz menne
Wyatt
Vagyis leColtsolna. Borsod Indiana testvérállama sok szempontból, főleg etnikailag
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Prescottnak nem csak dollárban mérnék az árát, de kb. első körös pickben is. Lehet, hogy nem is egyben. Felejtős, annyit nem ér. Nem rossz irányító, de nem rosszat azért lehet találni... És Steznek igaza van, amint pici baj van a fallal, nincs Zeke, vagy hiányzik 1 v. 2 elkapó, siralmasan befékez. Onnantól Brissettnél is alig jobb.
peterk2005
Meg lehet nézni a 2017-es statjait - kihagyott 6 meccset Zeke, és simán mentek lefele a számok, ő nem visz el hátán csapatot.
coltman
...meg lehet nézni a 2019es meccseit
Borbinho
Az a baj, hogy tényleg meg. 😊 És az a baj, hogy bár statokban karrier évet tolt, de a TD-k több, mint felét a Giants, Redskins, Dolphins hármas elleni 5 meccsen szórta. A maradék 11 meccsen meg alig több, mint 1TD átlagban. Az meg azért nem sok, sőt kevés. És sajna a pályán is ezt láttam. Annak a 4-5 meccsnek a kivételével inkább meh..., mint egy 40 millás franchise kúbé.

De mindegy is, ő úgyse jön, Ballard nem fogja a franchise-t eladni meg még 40 millát is kiperkálni, az hótziher.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ebbe a csapatba nem sok értelmét látom egy Rivers (Brady) féle veteránnak. Ha már mindenképpen ki akarunk próbálni egy idősebb játékost, akkor én inkább mondjuk pl. Daltont próbálnám meg. Amikor korrekt fala volt és volt kinek dobnia, akkor elfogadhaóan játszott, jóval jobb volt Brissettnél. És sose volt egy igazán QB barát rendszerben, ki tudja, hátha Reichnél még javulna is valamennyit. Ha nem, akkor szevasz, de ha igen, akkor korban benne is sok év lehetne.
peterk2005
Sok nevet bedobtunk már itt, de ezek közül messze Dalton a legrosszabb ötlet 😀
dugo93
Tavaly Tannehillről ugyanezt mondtad volna. 😊

Ha Luckkal megnyílna az ablak, akkor egy Rivers-szel a kövi két évben fogalmam sincsen miért nem, még ha a 19-es szezonja volt a legrosszabb is. Persze lehet lefőtt teljesen, de én még nem győződtem meg erről.kristóf17
Mindjárt kitiltatlak a Colts topicból, hogy Lucknak nem adsz meg semmi tiszteletet. 😀

Komolyra fordítva, Luck az első három évét leszámítva, amikor egészséges volt, akkor minden idényben volt olyan pont amikor MVP esélyesként is emlegették. Tükörsimán top5 irányító a ligában 2016-ban és 2018-ban is. Rivers évekkel ezelőtt volt az, 2019-ben meg már top10-se. Inkább kívül a top15-ön. Ha egy tavalyi Rivers-el nyitva lenne a window, akkor Brissettel is. 😊

És én se tudom, hogy kinek főtt le a kávé, kiben van még, de Rivers egy 39 éves, legfeljebb, de nagyon legfeljebb 2 éves távlatú esély lenne, 30 fölötti millióért. Akkor mán inkább kipróbálok egy 30 éveset, jóval olcsóbban, hátha Tannehill lesz belőle.

De igazából, mint mondtam én egyiket se kultiválom. Jöjjön az új kúbé, és ne vizet hordjon egy Rivers féle mögött két évig, hanem max. 1 éven belül kezdjen is. Addig meg megnézzük van-e Brissettben még egy kicsi vagy sem.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)