Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Bár ott tartanánk, hogy a csere kúbé árát fontolgatjuk. 😀 De jelenleg inkább koncentráljunk a lehetséges kezdőre. 😉

Bennem bevallom kialakult némi fatalizmus ebben az ügyben. Jó ötletet úgysem tudok adni (arra csak 1/1-el Burrow létezne, a többi hasraütés), így inkább bízom benne. Az azért látszik, hogy egy kiba... jó "scout" GM. Most már a harmadik draftja ment le, amiből az elsőt nem is saját csapattal csinálta végig, és az eredmény magáért beszél. Az "extraklasszis" faktor ugyan talán picit még kevesebb, mint reméltük, de nem is reális minden évtől elvárni azt. Azon kívül pedig minden draftja erős, jó. Én bízom benne, hogy pár év alatt akár 2./3. körből is tud majd találni egy jó kis irányítót. Tudom, ez nagyon "pats fanos", de nekik is van mire vakon bízni, és lassan nekünk is van azért. Legalább a drafttal kapcsolatban.

És én - látva, hogy pl. LB poszton vagy secondary-ban mit művelt eddig - nem hiszem, hogy Ballard megelégedne 1 irányító pickkel. Eddig azért nem húztunk senkit, mert Luck+Brissett mögé zéró értelme lett volna egy harmadikat kihúzni, akit aztán roster szűkítéskor azonnal el is visz valaki. De most más a helyzet, akár minden évben be lehet húzni egy második napi játékost, aztán megversenyeztetni.

Persze az lenne az ideális, ha az első bejönne. Viszont egyúttal a kevésbé valószínű is. 😊 Szóval én visszafogom magam, és a reálisabb verziót választva arra készülök, hogy jövőre még Brissett, az pedig azt jelenti, hogy 2020 és 2021 is lehet QB húzós. Két esély, több, mint egy. És hátha a scout vénája beleakad egy wilsonba.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
deleted account 1 758
Winstontól isten ments, lekaparnám az arcomról a bőrt, ha minden meccsen ez menne. Ő nem Luck, hogy a hibák után a végén meg is nyerje a nagy részét, ő elbukja a többségét. 😀
peterk2005
Detto, tegnap láttam, és katasztrófa...nem hinném, hogy a Bucs komoly pénzt áldozna rá, nekünk végképp nem kéne ezt az irányt erőltetni.
Brissett egyelőre pont az, aminek Reichék mondták: top20 irányító. Éppen valahol a határon. Ez elég nagy baj, nekünk erre kell koncentrálni. Meg kell tudnunk, hogy mennyire képes kezdőként fejlődni. Ha jövőre látszik határozott előrelépés, akkor jó vágányon vagyunk, maradjon és fejlődjön. Fiatal ő is. (Nem akarom Rogershez hasonlítani, csak azért hozom őt elő, mert ő például három év padozás után is egy kifejezetten mérsékelt szezont zárt első évében. És abból lett a liga legjobbja. Szóval lehet fejlődni 2-3 év után is.) Ha pedig nem látszik fejlődés, akkor rossz a vágány, át kell váltani másikra. Ahhoz meg jobb a top15-ön belül húzni. Akár azért, hogy első körben hozzunk valakit, akár azért, hogy egy 2./3. körösért az adott körben felmenjünk, akár fél kört is.
peterk2005
Top 15 idén is meglesz, szóval mindenképp jó lenne idén QB-t húzni - kérdés, hogy hány lesz, ami vállalható első körös, és mondjuk nem megy el top 5-ben. WR-t első körben húzni úgysem érdemes, statisztikai számok gyakorlatilag azt mutatják, hogy bármi mást húzol jobban jársz - amit persze nem értek, hogy miért lesz az első körös WR-ek nagy része bust az elmúlt 8-10 évben.

Back to business, Brisett mellett elfér egy újonc, ha Brisett akkorát javul, akkor simán elfér backupnak az újonc, esetleg ha ő is nagyon állat, akkor valamelyik trade (ez az a probléma amivel szerintem mindenki szívesen foglalkozna 😀) Ha meg Brisett nem ugrik szintet, akkor ott van a draftee, akit be lehet dobni, és akkor had szóljon, szedje össze minél hamarabb a rutint.

Az a baj, hogy kicsit nyűgös már a Colts drukker, ugye Manning éra vége se volt épp sikertörténet abból a szempontból, hogy Manning vitte a csapatot, Caldwell egy idióta volt, és amint kiesett Peyton: huss, minden kuka. Jött Luck, nagy remények, ott ugye a ... - ... páros sikeresen sok éven keresztül félre managelte a sztorit, mindig reménykedtünk, hogy hátha, de láttuk, hogy egyre vállalhatatlanabb a keret. Amikor végre jött a felmentősereg FO fronton, addigra meg pont Luck dobta be a törölközőt, és vagyunk ott, hogy kéne egy QB, ami ugye mindig kérdőjel. Lehet még első kör közepén, végén, de akár harmadik körben is találni kurva jót, csak ugye hány évnél mondod azt, hogy ok, ez most jó, vagy kuka, és kezded előről. És ehhez mi nem vagyunk szokva, szóval nem tudjuk kezelni ezt 😛
több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 844
 twitter.com/AdamSchefter/status/1204052005959929857?s=20
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Winstontól isten ments, lekaparnám az arcomról a bőrt, ha minden meccsen ez menne. Ő nem Luck, hogy a hibák után a végén meg is nyerje a nagy részét, ő elbukja a többségét. 😀

Lúzer csapat vagyunk idén, de én ettől a fajta lúzerségtől nem tartok. Megszoktuk, hogy Manning-al, de még Luck-al is az ilyen meccseket is hozzuk, mert a végén jön valami csoda drive. Ha lenne ilyen irányítónk, akkor fenntartható is lenne, mert ilyen egy elit irányító. De nincs, akkor meg ezek az évek amikor sz*rul pattan a labda, a playoffba is kerülnek. Az eredménykövetőben írtam, hogy a héten beleakadtam egy cikkbe ami azt ecsetelte, hogy a Colts liga utolsó a spec team pontokat tekintve. A legtöbb ilyen pontot bukjuk, ellenünk viszont úgy rúgnak az ellenfelek, mintha minden héten Tucker lenne az ellenfél rúgója. 😊 A tegnapi Bucs ellenünk bevert mindent, pedig kaptak ki idén kihagyott meccs végi FG-al ők is. A Chargers meccsen egy _punter_ rúgott be nekünk mindent, aztán utána a lábát is kereste. Ilyen ez az év. A Titans meg vagy 3 vagy 4 meccset húzott be valami abszurd meccs végi játéknak köszönhetően. Blokkolt FG-ból TD-re visszahordott labda meg hasonlók. Ez nem fenntartható módszer, ahogy a fordítottja sem. Ha fordítva történik, most mi állunk 8-9 győzelemmel, és akkor abban még nincs is benne, hogy két meccsen Hoyer játszott. De ezzel a csapattal annyira nem hiányzik a playoff, hogy 20-on kívül draftoljunk. A Texans menjen csak, nekik nincs pickjük, és húzzon csak a Titans is húsz körül. Sőt, jussanak be, menjenek egy kört, aztán fizessenek Tannehillnek 25-30 millát jövőre. 😊

Brissett egyelőre pont az, aminek Reichék mondták: top20 irányító. Éppen valahol a határon. Ez elég nagy baj, nekünk erre kell koncentrálni. Meg kell tudnunk, hogy mennyire képes kezdőként fejlődni. Ha jövőre látszik határozott előrelépés, akkor jó vágányon vagyunk, maradjon és fejlődjön. Fiatal ő is. (Nem akarom Rogershez hasonlítani, csak azért hozom őt elő, mert ő például három év padozás után is egy kifejezetten mérsékelt szezont zárt első évében. És abból lett a liga legjobbja. Szóval lehet fejlődni 2-3 év után is.) Ha pedig nem látszik fejlődés, akkor rossz a vágány, át kell váltani másikra. Ahhoz meg jobb a top15-ön belül húzni. Akár azért, hogy első körben hozzunk valakit, akár azért, hogy egy 2./3. körösért az adott körben felmenjünk, akár fél kört is.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
A szezon pozitívuma: még végezhetünk top 10-ben.

Tegnap mintha egy teljesen más csapatot láttam volna, mint a szezon korábbi részében. Lehet befostunk a Tampa futás elleni védelmétől és ezért adtuk fel már az első drive-tól a futást, és nyomatta Brissett a bombákat.
Sajnos ez ennyire volt elég, nagyon szép a 35 pont, de abból 6ot Leonard hozott, ráadásul a drivejaink java félpályáról vagy a Buccs téfeléről indult. Konzisztensen nem lehet tartani Brissettel ezt a támadófelfogást.
Viszont ha lenne top 10 pickünk, akkor reálisan is fel tudnánk menni egy QB-ért, a teljes jövő beáldozása nélkül.

De van egy olyan érzésem, hogy jövőre nem lesznek Houston féle FA igazolások. Minek jönne ide bárki (veterán), aki pl gyűrűt akarna nyerni?
A Texans (még úgy is, hogy az egyébként eléggé összeálló félben lévő Broncostol kaptak 1 nagy ruházást tegnap) simán előttünk van, és sajnos miota Tannehill kezd, a Titans is (ha ő kezdi a szezont náluk, ahogy az edzői stábjuk akarta, gyanúsan simán nyernék a csoportot).

Én egyébként elhoznám Winstont, ha a Tampa esetleg nem tartaná meg. Inkább kapjunk ki úgy h dob 400 yardot meg 5 turnovert a QB-nk, úgy legalább lenne látnivaló 😀

Tehetségben összehasonlíthatatlan Brissettel, ha picit kevesebbet kérnének tőle, akkor lehet javulnának a turnover mutatói

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
deleted account 1 758
 twitter.com/ScottKacsmar/status/1203944701390467072

legalább megtanulunk sokféle módon kikapni. valamire ez is jó. 4. meccs ahol 4.negyedes vezetésről buktunk...
Borbinho
Nekem ez gyanús, tuti nem 3 meccs volt 1940 óta, ahol 35 ponttal kikapott egy csapat...

Amúgy elkapósor tényleg gyakorlatilag nincs, szóval no para, ez a szezon már ilyen. És még a New Orleans hátra van :/
coltman
3 meccs volt, ahol 35 szerzett ponttal, legalább 4 labdaszerzéssel és max 1 eladott labdával kapott ki a csapat.
Borbinho
Ja hogy ÉS kapcsolat...ok, kicsit kifacsart stat, de legyen 😉
coltman
már simán +3as turnover mutatóval kikapni művészet...
Borbinho
Az, de hát ez egy ilyen szezon. Nézd a jó oldalát, ha élesben tegnap kaptunk volna egy olyan ref csapatot, mint a Pats, akkor most fejhangon anyázna mindenki. így csak azért, mert szarok vagyunk, ami annyival jobb, hogy az csak rajtunk múlik, hogy változik-e.
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/ScottKacsmar/status/1203944701390467072

legalább megtanulunk sokféle módon kikapni. valamire ez is jó. 4. meccs ahol 4.negyedes vezetésről buktunk...
Borbinho
Nekem ez gyanús, tuti nem 3 meccs volt 1940 óta, ahol 35 ponttal kikapott egy csapat...

Amúgy elkapósor tényleg gyakorlatilag nincs, szóval no para, ez a szezon már ilyen. És még a New Orleans hátra van :/
coltman
3 meccs volt, ahol 35 szerzett ponttal, legalább 4 labdaszerzéssel és max 1 eladott labdával kapott ki a csapat.
Borbinho
Ja hogy ÉS kapcsolat...ok, kicsit kifacsart stat, de legyen 😉
coltman
már simán +3as turnover mutatóval kikapni művészet...

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
deleted account 1 758
 twitter.com/ScottKacsmar/status/1203944701390467072

legalább megtanulunk sokféle módon kikapni. valamire ez is jó. 4. meccs ahol 4.negyedes vezetésről buktunk...
Borbinho
Nekem ez gyanús, tuti nem 3 meccs volt 1940 óta, ahol 35 ponttal kikapott egy csapat...

Amúgy elkapósor tényleg gyakorlatilag nincs, szóval no para, ez a szezon már ilyen. És még a New Orleans hátra van :/
coltman
3 meccs volt, ahol 35 szerzett ponttal, legalább 4 labdaszerzéssel és max 1 eladott labdával kapott ki a csapat.
Borbinho
Ja hogy ÉS kapcsolat...ok, kicsit kifacsart stat, de legyen 😉
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/ScottKacsmar/status/1203944701390467072

legalább megtanulunk sokféle módon kikapni. valamire ez is jó. 4. meccs ahol 4.negyedes vezetésről buktunk...
Borbinho
Nekem ez gyanús, tuti nem 3 meccs volt 1940 óta, ahol 35 ponttal kikapott egy csapat...

Amúgy elkapósor tényleg gyakorlatilag nincs, szóval no para, ez a szezon már ilyen. És még a New Orleans hátra van :/
coltman
3 meccs volt, ahol 35 szerzett ponttal, legalább 4 labdaszerzéssel és max 1 eladott labdával kapott ki a csapat.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
deleted account 1 758
 twitter.com/ScottKacsmar/status/1203944701390467072

legalább megtanulunk sokféle módon kikapni. valamire ez is jó. 4. meccs ahol 4.negyedes vezetésről buktunk...
Borbinho
Nekem ez gyanús, tuti nem 3 meccs volt 1940 óta, ahol 35 ponttal kikapott egy csapat...

Amúgy elkapósor tényleg gyakorlatilag nincs, szóval no para, ez a szezon már ilyen. És még a New Orleans hátra van :/
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/ScottKacsmar/status/1203944701390467072

legalább megtanulunk sokféle módon kikapni. valamire ez is jó. 4. meccs ahol 4.negyedes vezetésről buktunk...

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Jaja, van mit rendbe tenni. Brissett pontatlan, de tud működni, csak kell neki jobb support, amelyik több lehetőséget ad neki. Gondolj bele, ebben a Bucs-ban van egy Evans, Goodwin, Perriman, T.H Howard elkapó sor. Mahomesnak meg Hill, Watkins, D Marc, Mecole Hardman, Kelce sora. A Ramsben Cooks, Kupp, Woods, Everett. Watsonnak Hopkins, Fuller, Stills, Cutie és mellé Fells + még Duke Johnson is.

Több célpont kell Brissettnek és kész. Sokkal kevésbé lehetetlen, mint egy Watsont találni magunknak is. (Azt is kell, de az elkapó sor 1 év alatt elintézhető.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 844
Baba Yaga, a game topicban már nem tudtam válaszolni, le lett zárva. A vereség megszokásáról meg a balfaszkodásról írtál, és döntően egyetértek. De szerintem ehhez szükséges az is, hogy a stáb is "fertőzze" a szerencsétlenkedést, engedje a leeresztést. Mint pl. ahogy a Jaguars, Browns, stb. tud leereszteni. Egyébként nem a vesztes vagy elszerencsétlenkedett meccseken múlik. A Saints évekig 8-8 körül kínlódott, hol negatív, hol éppen pozitív szezonnal - Brees-el a kormánynál - és ahogy feljavult a roster, simán visszajőttek. A Niners két évig játszotta a szerencsétlent, és nézd meg őket most.

Persze nem jó ez, de azért ne rohanjunk loosing culture-t vízionálni. Azért csak 2 héttel az idény előtt vesztettük el Luckot, csak tengernyi sérüléssel kell kínlódnunk, és csak a liga legfiatalabb csapata. És 6-7-el állunk, nem 3-10-el, és ebből lehetne 9-10 győzelem is, csak azzal, ha Vina nem öregszik hirtelen ki.

Szóval én (egyelőre) emiatt nem aggódom.
peterk2005
A mai meccs pozitivuma, hogy Pascal hetrol-hetre fejlodik. A vedelem szerzett harom labdat, le a kalappal elottuk, ellenben ugy szoptuk a yardokat,mint a torkos borz. TO-knak koszonhetjuk, hogy partyban voltunk a meccs vegeig.

Foghatjuk a sok serulesre, de sajnos Brissett kurva pontatlan.. Kar emlegetni a multat, de Luckkal ez a csapat...

Raadaskent: a kihagyott FG-nel megint kurvara siettetek a rugot. Ott is el kene beszelgetni par arccal...
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Baba Yaga, a game topicban már nem tudtam válaszolni, le lett zárva. A vereség megszokásáról meg a balfaszkodásról írtál, és döntően egyetértek. De szerintem ehhez szükséges az is, hogy a stáb is "fertőzze" a szerencsétlenkedést, engedje a leeresztést. Mint pl. ahogy a Jaguars, Browns, stb. tud leereszteni. Egyébként nem a vesztes vagy elszerencsétlenkedett meccseken múlik. A Saints évekig 8-8 körül kínlódott, hol negatív, hol éppen pozitív szezonnal - Brees-el a kormánynál - és ahogy feljavult a roster, simán visszajőttek. A Niners két évig játszotta a szerencsétlent, és nézd meg őket most.

Persze nem jó ez, de azért ne rohanjunk loosing culture-t vízionálni. Azért csak 2 héttel az idény előtt vesztettük el Luckot, csak tengernyi sérüléssel kell kínlódnunk, és csak a liga legfiatalabb csapata. És 6-7-el állunk, nem 3-10-el, és ebből lehetne 9-10 győzelem is, csak azzal, ha Vina nem öregszik hirtelen ki.

Szóval én (egyelőre) emiatt nem aggódom.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 844
Szerintem hagyjuk mai meccset, meg a maradek harom meccset is.
több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 844
 twitter.com/JoelAErickson/status/1203713544660881408
Tony Adams
Oh my...
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 171 — Colts Fan
 twitter.com/JoelAErickson/status/1203713544660881408
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 171 — Colts Fan
 twitter.com/NFLFilms/status/1203713565175275521
több mint 4 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
😎😎😎
 www.facebook.com/111646620268307/posts/131703761595926?d=n&sfns=mo
Bence94
Gyűlnek a Colts érdekeltségű nevek, Mingo és Milton is már a listán szerepel. 😊

több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 844
😎😎😎
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t1.6435-9/78387365_131703428262626_4192358860851249152_n.png?stp=dst-png_p600x600&_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=nfF1QhG7HCsAX9rg5Bp&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfCMwx46hh_Y0b82xivofTjnqU7YvBD3iIn5YleCF1P9Xw&oe=66253B26
AFWB Hungary
Kenny Moore, az Indianapolis Colts cornerback-je és az NFL talán egyik legjobb slot defender-e érkezik Magyarországra!
több mint 4 éve
deleted account 1 758
Egy picit több, mint amire számítottam - én 5-6 körülre gondoltam -, de megérdemli. Mr. Colt lett T.Y. mellett, fontos a szerepe az öltözőben is. Megy fel a cap, nem oszt nem szoroz az a plusz 1-2 millió. Egyébként nem sokan tudják róla, hogy ő "minden idők" legbiztosabb kezű TE-je. Ő kapja el a legmagasabb százalékkal a felé menő passzokat minden jelenlegi és korábbi TE közül.

Felteszem most, hogy nagyjából keresztet vethetünk a szezonra, jönni fognak a hosszabbítások. Gondolom Ballard úgy akar nekimenni februárnak, hogy akit marasztalni akar, az megkapja a hosszabbítását, még azelőtt, hogy az ügynökének eszébe jutna a FA-t- tesztelni.
peterk2005
Igazából olyan sok nincs, Sheard és Castonzo, akik nagy ZS-sek, Haeg, ha egyáltalán marad, akkor is minimál ZS, MAC, Pascal, Johnson meg ERFA, ők nem sok vizet fognak zavarni a cap spaceben a fizujukkal. Ja, meg Williams még, bár azért 2 jó meccsre megint nem lesz eszement a fizu, meg persze fura, hogy a Titans ellen második félidőben ott állt a partvonalon, nem igazán derült ki számomra, hogy miért, szóval előfordulhat, hogy nem is hozzuk vissza.

Amire számítok, hogy most az offseasonben be fog hozni pár közepes pénzű WR-t (4-5M) is, és komoly WR group-pal fogunk nekivágni a TC-nek, hátha találunk 1-2 normális WR-t köztük alapon - ha még ki is vágunk közülük 1-2-t, és lesz 10M DM, senkit nem zavar. Elég randán elfogytunk menet közben, és még ha nem is lett volna ez, akkor is igazából még mindig TY és Doyle a megbízható elkapó, többieknek max burstjeik vannak. Campbell (és Funchess ha kap második esélyt) bizonyíthat még, ha felépül. Pascal, Johnson, etc meg egyelőre csak experiment phase eleje, vannak jó meccseik, de ennyi.

Amúgy szerintem üzenet jellege is van a mostani hosszabbításnak, hogy aki primadonnáskodik, annak rövid az út az ajtóig (Ebron), míg ha valaki alárendeli magát a csapatnak, az igenis értékelve van. Doyle is bemehetett volna Reich-hez, meg hisztizhetett volna, hogy gyakorlatilag Ebron kieséséig szinte csak blokkolni volt bent idén, és passz se ment felé, de gondolom nem tette, simán tette a dolgát, és ennyi. Ebron kiesett, előlépett, látszott, hogy még ennyi (kihagyás) után is abszolút megbízható, és ennek eredménye lett a hosszabbítás. Ennyi. Nekem abszolút tetszik ez a módszer 😊

Szerkesztette: deleted account
több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 844
Nem tudom ki hallott az "AFWB Hungary" kezdeményezéséről (American Football Without Barriers), Lényegében egy nyert pályázatról van szó, ahol a 2020 februári edzőtábora Magyarországon lesz megrendezve. Sok aktív és már visszavonult játékos is ott lesz, folyamatosan leplezik le a őket és legutóbb felcsendült Matthias Farley neve is! Nyílván mán Jets játékos, de én rohadtul imádtam nálunk (főleg a Jack Doyle insta videókon szakadtam 😀 😀).

Sajnos azt még nem tudom, lehet-e velük "fanként" dumálni, fotózkodni valahogy, de kezdeményezésnek állat.
Halkan jegyzem meg, Bandit valahogy kicsábíthatnák ha már a felesége cseh, nem kéne sokat jönni, ha kell leugrom értük prágába azt idehozom őket nyárigumival. 😀
szampi#33
Chris Milton is jonni fog, ugy tunik, hogy jo erzekuk van az ex Colts jatekosok kivalasztasahoz.😀
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egy picit több, mint amire számítottam - én 5-6 körülre gondoltam -, de megérdemli. Mr. Colt lett T.Y. mellett, fontos a szerepe az öltözőben is. Megy fel a cap, nem oszt nem szoroz az a plusz 1-2 millió. Egyébként nem sokan tudják róla, hogy ő "minden idők" legbiztosabb kezű TE-je. Ő kapja el a legmagasabb százalékkal a felé menő passzokat minden jelenlegi és korábbi TE közül.

Felteszem most, hogy nagyjából keresztet vethetünk a szezonra, jönni fognak a hosszabbítások. Gondolom Ballard úgy akar nekimenni februárnak, hogy akit marasztalni akar, az megkapja a hosszabbítását, még azelőtt, hogy az ügynökének eszébe jutna a FA-t- tesztelni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lehet ebben ("Ballard utálja a free agencyt") valami.
 twitter.com/NFLDraftBites/status/1203083693226692609
Nem picit irigykedem (és aggódom), hogy Old Polian után megint megint egy okos GM van Indyben.
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 171 — Colts Fan
Doyle✅
 twitter.com/ESG_Baker/status/1203058390601228291?s=20

 twitter.com/JoelAErickson/status/1203066693683163140

Szép fizu, de megérdemli minden centjét.Bence94