Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 190 — Colts Fan
 twitter.com/JoelAErickson/status/1203713544660881408
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 190 — Colts Fan
 twitter.com/NFLFilms/status/1203713565175275521
több mint 4 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
😎😎😎
 www.facebook.com/111646620268307/posts/131703761595926?d=n&sfns=mo
Bence94
Gyűlnek a Colts érdekeltségű nevek, Mingo és Milton is már a listán szerepel. 😊

több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 846
😎😎😎
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t1.6435-9/78387365_131703428262626_4192358860851249152_n.png?stp=dst-png_p600x600&_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=QGoNENSyVCAAb5noV-y&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfDtjQ3u8i6mrz__LQybm4WdMl3ZuN0hiGyy60ZQwJotyw&oe=66508466
AFWB Hungary
Kenny Moore, az Indianapolis Colts cornerback-je és az NFL talán egyik legjobb slot defender-e érkezik Magyarországra!
több mint 4 éve
deleted account 1 758
Egy picit több, mint amire számítottam - én 5-6 körülre gondoltam -, de megérdemli. Mr. Colt lett T.Y. mellett, fontos a szerepe az öltözőben is. Megy fel a cap, nem oszt nem szoroz az a plusz 1-2 millió. Egyébként nem sokan tudják róla, hogy ő "minden idők" legbiztosabb kezű TE-je. Ő kapja el a legmagasabb százalékkal a felé menő passzokat minden jelenlegi és korábbi TE közül.

Felteszem most, hogy nagyjából keresztet vethetünk a szezonra, jönni fognak a hosszabbítások. Gondolom Ballard úgy akar nekimenni februárnak, hogy akit marasztalni akar, az megkapja a hosszabbítását, még azelőtt, hogy az ügynökének eszébe jutna a FA-t- tesztelni.
peterk2005
Igazából olyan sok nincs, Sheard és Castonzo, akik nagy ZS-sek, Haeg, ha egyáltalán marad, akkor is minimál ZS, MAC, Pascal, Johnson meg ERFA, ők nem sok vizet fognak zavarni a cap spaceben a fizujukkal. Ja, meg Williams még, bár azért 2 jó meccsre megint nem lesz eszement a fizu, meg persze fura, hogy a Titans ellen második félidőben ott állt a partvonalon, nem igazán derült ki számomra, hogy miért, szóval előfordulhat, hogy nem is hozzuk vissza.

Amire számítok, hogy most az offseasonben be fog hozni pár közepes pénzű WR-t (4-5M) is, és komoly WR group-pal fogunk nekivágni a TC-nek, hátha találunk 1-2 normális WR-t köztük alapon - ha még ki is vágunk közülük 1-2-t, és lesz 10M DM, senkit nem zavar. Elég randán elfogytunk menet közben, és még ha nem is lett volna ez, akkor is igazából még mindig TY és Doyle a megbízható elkapó, többieknek max burstjeik vannak. Campbell (és Funchess ha kap második esélyt) bizonyíthat még, ha felépül. Pascal, Johnson, etc meg egyelőre csak experiment phase eleje, vannak jó meccseik, de ennyi.

Amúgy szerintem üzenet jellege is van a mostani hosszabbításnak, hogy aki primadonnáskodik, annak rövid az út az ajtóig (Ebron), míg ha valaki alárendeli magát a csapatnak, az igenis értékelve van. Doyle is bemehetett volna Reich-hez, meg hisztizhetett volna, hogy gyakorlatilag Ebron kieséséig szinte csak blokkolni volt bent idén, és passz se ment felé, de gondolom nem tette, simán tette a dolgát, és ennyi. Ebron kiesett, előlépett, látszott, hogy még ennyi (kihagyás) után is abszolút megbízható, és ennek eredménye lett a hosszabbítás. Ennyi. Nekem abszolút tetszik ez a módszer 😊

Szerkesztette: deleted account
több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 846
Nem tudom ki hallott az "AFWB Hungary" kezdeményezéséről (American Football Without Barriers), Lényegében egy nyert pályázatról van szó, ahol a 2020 februári edzőtábora Magyarországon lesz megrendezve. Sok aktív és már visszavonult játékos is ott lesz, folyamatosan leplezik le a őket és legutóbb felcsendült Matthias Farley neve is! Nyílván mán Jets játékos, de én rohadtul imádtam nálunk (főleg a Jack Doyle insta videókon szakadtam 😀 😀).

Sajnos azt még nem tudom, lehet-e velük "fanként" dumálni, fotózkodni valahogy, de kezdeményezésnek állat.
Halkan jegyzem meg, Bandit valahogy kicsábíthatnák ha már a felesége cseh, nem kéne sokat jönni, ha kell leugrom értük prágába azt idehozom őket nyárigumival. 😀
szampi#33
Chris Milton is jonni fog, ugy tunik, hogy jo erzekuk van az ex Colts jatekosok kivalasztasahoz.😀
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egy picit több, mint amire számítottam - én 5-6 körülre gondoltam -, de megérdemli. Mr. Colt lett T.Y. mellett, fontos a szerepe az öltözőben is. Megy fel a cap, nem oszt nem szoroz az a plusz 1-2 millió. Egyébként nem sokan tudják róla, hogy ő "minden idők" legbiztosabb kezű TE-je. Ő kapja el a legmagasabb százalékkal a felé menő passzokat minden jelenlegi és korábbi TE közül.

Felteszem most, hogy nagyjából keresztet vethetünk a szezonra, jönni fognak a hosszabbítások. Gondolom Ballard úgy akar nekimenni februárnak, hogy akit marasztalni akar, az megkapja a hosszabbítását, még azelőtt, hogy az ügynökének eszébe jutna a FA-t- tesztelni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lehet ebben ("Ballard utálja a free agencyt") valami.
 twitter.com/NFLDraftBites/status/1203083693226692609
Nem picit irigykedem (és aggódom), hogy Old Polian után megint megint egy okos GM van Indyben.
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 190 — Colts Fan
Doyle✅
 twitter.com/ESG_Baker/status/1203058390601228291?s=20

 twitter.com/JoelAErickson/status/1203066693683163140

Szép fizu, de megérdemli minden centjét.Bence94
több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 846
Doyle✅ 3 év, 21 milla
 twitter.com/ESG_Baker/status/1203058390601228291?s=20

Mack es Campbell visszater vasarnap. Akik “pihennek”:
 twitter.com/KBowen1070/status/1203021397821448194?s=20

Szerkesztette: Bence94
több mint 4 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Nem tudom ki hallott az "AFWB Hungary" kezdeményezéséről (American Football Without Barriers), Lényegében egy nyert pályázatról van szó, ahol a 2020 februári edzőtábora Magyarországon lesz megrendezve. Sok aktív és már visszavonult játékos is ott lesz, folyamatosan leplezik le a őket és legutóbb felcsendült Matthias Farley neve is! Nyílván mán Jets játékos, de én rohadtul imádtam nálunk (főleg a Jack Doyle insta videókon szakadtam 😀 😀).

Sajnos azt még nem tudom, lehet-e velük "fanként" dumálni, fotózkodni valahogy, de kezdeményezésnek állat.
Halkan jegyzem meg, Bandit valahogy kicsábíthatnák ha már a felesége cseh, nem kéne sokat jönni, ha kell leugrom értük prágába azt idehozom őket nyárigumival. 😀

több mint 4 éve
uatu Indianapolis Colts 902 — uatu@freemail.hu
Arra meg valaszolhatnal, hogy akkor most megbactok mindenkit vagy mi lesz?
ulpianus
Legfeljebb az elkapóink a nővérkéket... kétszer.
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Arra meg valaszolhatnal, hogy akkor most megbactok mindenkit vagy mi lesz?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kicsit nézegettem a QB helyzetet abból a szempontból, hogy kb hány csapat fut neki úgy a draftnak, hogy QB kell. No brainer az kb a Bengals, Dolphins (nem hiszem hogy top5-ben ne húznának Fitzmagic mellé valakit), plusz Broncos, Bucs, ahol rezeghet a léc, hogy kivágják a mostanit - mondjuk Broncosnál akkor utána Elwayt vágják ki szerintem ha egy második köröset is rögtön kukáznak 😀

Nagyjából ahogy látom most, Burrow és Herbert lesz az első kettő QB, az sima liba, top 5. Utána jelenleg top10-en kívül tanyázik a Bucs meg a Broncos. Szóval ha mondjuk top 10-ben nem viszik el Tua-t, akkor egy Redskinses második körrel fel lehetne mozogni érte 16 körülről, hogy lenyúljuk a Bucs elől. Persze ez a mostani állás, Winston nem tudom marad-e, de gyanítom, hogy ha top 10 környékén végeznek, akkor búcsút intenek neki az idei szezon után, szóval akkor ez a forgatókönyv aligha fog élni.

Nekünk Tua azért is jó lenne btw, mert ha még lassabban is jön helyre, nálunk Jacoby mögött nem rögtön kéne kezdenie, ergo lenne bőven ideje a prepre, nem kéne siettetni. De egyelőre csak álmodozom 😀
coltman
Egyaltalan nem sima liba. Meg az sem sima liba, hogy Burrow az egyertelmu 1/1.

Tuaval kapcsolatban pedig annyit, hogy balkezes, ilyenforman ha ot draftolod, akkor varialhatod az az egesz tamadosort, mindent fordithatsz meg. Kezdeskent ha Braden Smitht hagyod a helyen, o elsz az LT, amivel kezdheted is megirni Tua gyaszjelenteset. Masreszt Castonzo RT lesz, es mivel o szetfizeted, az azt fogja jelenteni, hogy egy RT lesz kb. a liga legjobban fizetett falembere. De Nelson is „haszontalanabb” lesz RG-kent, mint ahogy Glow meg gyenge LG-nek. Es akkor meg add hozza, hogy Tuanak olyan jol sikerult az idenye, hogy ep testresze sincs, az o draftolasaval szerintem tulsagosan sokat kockaztatsz egy olyan Coltsnal, ami abszolut nem rossz csapat, meg Brissett-tel is siman wild card contender, csak egyszeruen kinyirtak a serulesek. En azt mondom, olyan fazisaban van a csapat, aminel nem eri meg ez a probalkozas, nem eri meg, hogy atszervezz mindent.

De hogy erezd, Ballard merre nezelodik es korulbelul mit varhatsz, a Colts stabja tobb Aggies-meccsen is kint volt, allitolag ketton Ballard szemelyesen is, es Jordan Love-ot csekkolja oda-vissza. Olyasvalakit, aki igazabol semmivel sem jobb, mint Brissett, csak nemileg mobilisabb, es jobban megvan benne az, hogy kimozgasokkal meghosszabbitsa a jatekokat, ezaltal veszelyesebb, illetve nehezebb ot levedekezni. Csak Love korul meg mozog a tavalyi hype, mivel eros idenye volt, de iden tele van hibaval a jateka, viszont meg igy is 2-3. korbe varjak a legtobben.

Ballard ezen kivul Burrow-t nezte meg eloben, ket honapja is lehetett olvasni, hogy nagyon odaig van erte, csak Burrow akkor meg megcsak eselyeskent sem volt emlitve ilyen top5-os pickkent, ugyhogy a Coltsnak akkor meg lett is volna barmi sansza arra, hogy megkaparintsa. Burrow jelenleg sem egyertelmu 1/1, de ugy jatszik, hogy a par honappal ezelotti top20-30-as megitelesbol boven top3-5-re emelte magat, Ballard meg nem fogja odaadni a fel csapatot, hogy felmehessen erte a top1-3-ba.

Ennyi eleg is volt belolem, ugyhogy viszlat, remelhetoleg most mar sikerul megallnom, hogy barhova is bofogjek valamit. 😀

több mint 4 éve
deleted account 1 758
Kicsit nézegettem a QB helyzetet abból a szempontból, hogy kb hány csapat fut neki úgy a draftnak, hogy QB kell. No brainer az kb a Bengals, Dolphins (nem hiszem hogy top5-ben ne húznának Fitzmagic mellé valakit), plusz Broncos, Bucs, ahol rezeghet a léc, hogy kivágják a mostanit - mondjuk Broncosnál akkor utána Elwayt vágják ki szerintem ha egy második köröset is rögtön kukáznak 😀

Nagyjából ahogy látom most, Burrow és Herbert lesz az első kettő QB, az sima liba, top 5. Utána jelenleg top10-en kívül tanyázik a Bucs meg a Broncos. Szóval ha mondjuk top 10-ben nem viszik el Tua-t, akkor egy Redskinses második körrel fel lehetne mozogni érte 16 körülről, hogy lenyúljuk a Bucs elől. Persze ez a mostani állás, Winston nem tudom marad-e, de gyanítom, hogy ha top 10 környékén végeznek, akkor búcsút intenek neki az idei szezon után, szóval akkor ez a forgatókönyv aligha fog élni.

Nekünk Tua azért is jó lenne btw, mert ha még lassabban is jön helyre, nálunk Jacoby mögött nem rögtön kéne kezdenie, ergo lenne bőven ideje a prepre, nem kéne siettetni. De egyelőre csak álmodozom 😀
több mint 4 éve
deleted account 1 758
Little insider, how Eberflus evaluates defense 😊

 www.stampedeblue.com/2019/12/4/20995164/colts-dc-matt-eberflus-gives-a-look-at-how-he-grades-his-defensive-players
több mint 4 éve
deleted account 1 758
 twitter.com/zkeefer/status/1202356769651134464?s=20
Bence94
Erre picit hadd térjek vissza azért. McLaughin elég szaszasza... volt az idény elején, de a Ninersben jó munkát végzett. Elképzelhetőnek tartom, hogy ha hétvégén berúg mindent, akkor már rosteren marad idény végéig, és akkor ő lehet az egyik aki jövőre megküzd a kezdőért.

Nekem fantasyban bejött pár hétig, talán bejön a Coltsnak is. 😊
peterk2005
És akkor Vina karrierjének utolsó rúgása egy TD-re visszavitt blokkolt kísérlet lesz. Nem túl szép búcsú...
malloy
Van ez így, hogy a búcsú nem a legszebb, de senki nem azt nézi...Manningről se az maradt meg a nagy többségnek, hogy az utolsó szezonja katasztrófa volt, hanem hogy Marino után ő volt az, aki újraértelmezte a QB posztot és hogy egy HoF, méghozzá first ballot.

Szerkesztette: deleted account
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 190 — Colts Fan
Na a McLaren gyerek majd PO-ba repít minket, be is húztam fantasyba, szép napos nyugis időt ígérnek Tampába, rugdalhatja az 50+os FGokat rogyásig. 😊
több mint 4 éve
malloy Indianapolis Colts 304 — malloy
 twitter.com/zkeefer/status/1202356769651134464?s=20
Bence94
Erre picit hadd térjek vissza azért. McLaughin elég szaszasza... volt az idény elején, de a Ninersben jó munkát végzett. Elképzelhetőnek tartom, hogy ha hétvégén berúg mindent, akkor már rosteren marad idény végéig, és akkor ő lehet az egyik aki jövőre megküzd a kezdőért.

Nekem fantasyban bejött pár hétig, talán bejön a Coltsnak is. 😊
peterk2005
És akkor Vina karrierjének utolsó rúgása egy TD-re visszavitt blokkolt kísérlet lesz. Nem túl szép búcsú...
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
 twitter.com/zkeefer/status/1202356769651134464?s=20
Bence94
Erre picit hadd térjek vissza azért. McLaughin elég szaszasza... volt az idény elején, de a Ninersben jó munkát végzett. Elképzelhetőnek tartom, hogy ha hétvégén berúg mindent, akkor már rosteren marad idény végéig, és akkor ő lehet az egyik aki jövőre megküzd a kezdőért.

Nekem fantasyban bejött pár hétig, talán bejön a Coltsnak is. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Sheard a védelmünk egyik legfontosabb játékosa. Ha netán nem tartanánk meg, akkor hozni kéne egy hasonló képességű játékost, aki pressure rate per snapben NFL top20%, és mellé remekül tartja a széleket, mert jelenleg nincs ilyen típusú játékos mögötte. Én megtartanám, az a legegyszerűbb és valószínűleg olcsóbb is. És ismeri is a rendszert.

Glowinskival szerintem csak annyi a probléma, hogy a másik 4 túl jó és ezért látszik rossznak. 😊 Ő egy jó átlagos guard, aki futás blokkolásban ha nem is elit, de bőven átlag feletti. Azért a 5.5 millióért amiért játszik, jobbat biztosan nem kapunk, annak meg nem látom értelmét, hogy Castonzo 13-15, Kelly 11-13, Nelson 7-8 milliója mellé még egy 10 milliós guardot megfizessünk, és padra ültessük Glowinski-t 5.5 ért. Túl sok pénz lenne az már a falba. Inkább jöjjön egy 2-3 milliós veterán, vagy egy második / harmadik napi fiatal a padra, és jók leszünk így.

Pascal bejátszotta magát a csapatba, nem kétséges, hogy megkapja az UDFA tendert. A többi eldől a jövő évi TC-n.

Rogers - 2019-ben volt RFA, jövőre olcsóbbért is megtartható lesz szerintem, mint az a 3 milliós RFA tender. Nem hiszem, hogy 2-2.5 milliónál többet bárki is adna neki. Annyiért meg egy megbízható, nem hibázó, korrekt punt returner, akit ha nagyon kell, be lehet küldeni slotba is. Szerintem kap egy esélyt tavasszal, de úgy, ahogy Geathers is: Ballard nem fogja rádönteni a milliókat, valószínűleg körülnéz és utána ír alá majd. 😊 De egyáltalán nem biztos, hogy szeptemberben is rosterre kerül. Már idén is próbálgattunk több játékost PR poszton, Ballardék keresték már az alternatíváját / upgrade-jét. Csak eddig nem találták. Ha jövőre sem, akkor 6. WR-nek és PR-nek jó lesz ő is.

Ebron: szerintem ő nem marad. Fokozatosan csökkent a szerepe idén a meccsenkénti 25 körüli snapszámra, mégpedig úgy, hogy Funches sérült is volt. Szerintem inkább marad majd Funches, vagy hozunk egy hasonló nagy darab, matchupban hasonló előnyökkel bíró, RZ-ban Ebron szerepét átvenni képes elkapót.

Funches: Az áron múlik. Szerintem teljes kihagyott szezon után nem lesz piaca, megtartható lesz olyan olcsón, ami már meg fogja érni. Vagy nem. 😊

T.Y., Castonzo, Doyle, Kelly maradnak. A többiek helye attól függhet, hogy hova érkezik új játékos FA-ról illetve a draftról.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 797
Egy szavam nem lenne, ha Mack és Hilton se játszana már idén. A hosszútáv fontosabb.
Amit picit furcsállok, az az h se TY, se Doyle, se AC nem kapott még új dealt.
Lehet Ballard arra vár, hátha kiderül vmi az új CBA-ról?
Pénzünk van dögivel, és azért majd szépen jönnek sorban a fiatalok: Kelly, Hooker, Walker, meg majd a tavalyi draft is. Simán beleférne, hogy a jövő évi capben picit nagyobb összeggel szerepeljenek az előbbiek, és így akkor se lenne semmi gond, ha majd a többieket kell megfizetni.

Mit tippeltek, ki megy/marad a lejárók közül?

Jabaal Sheard
Borbinho
Én Sheardot megtartanám, nagyon érezhető volt a hiánya szezon elején. A passrushban nem kiemelkedő, de ugrásszerűen javult a futás elleni védelem amint visszatért (és Stewart lett Autry párja DT poszton).
Funchess-nek is adnék egy esélyt, hiszen az elkapó poszt még akkor is need ha ő visszajön, Nem hiszem hogy most kapkodnának érte, és igazából esélye se volt bizonyítani. Valószínű Reich kérésére érkezett (szegény ember Alsho Jeffery-je), komoly szerepet szántak neki.
Remélem hogy Clarknál találunk alkalmasabb back-up játékost, mert tök jó hogy idén egészséges a támadófal de ez nem sokáig fog így maradni. Andrews Haeg (főleg utóbbi) beugrónak bőven jók, rosszabb helyeken még akar kezdenének is.
Bár nem lesz szabadügynök, de Glowinskyval én nem vagyok elégedett, nagyon sokat szabálytalankodik és sok nyomást is enged. Ha az ő posztjára találunk egy jobb képességű guardot, azzal a másik gyenge pontnak, Smithnek is tudnánk segíteni, és akkor tényleg brutál támadófal lesz itt.
Remélhetőleg az 53-as keretszűkítéskor elég erős lesz a keret, hogy a Rogers/Johnson/Fountain vonalból egy ember legyen majd rosteren mint 6. számú elkapó.
A többivel egyetértek 😊
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Egy szavam nem lenne, ha Mack és Hilton se játszana már idén. A hosszútáv fontosabb.
Amit picit furcsállok, az az h se TY, se Doyle, se AC nem kapott még új dealt.
Lehet Ballard arra vár, hátha kiderül vmi az új CBA-ról?
Pénzünk van dögivel, és azért majd szépen jönnek sorban a fiatalok: Kelly, Hooker, Walker, meg majd a tavalyi draft is. Simán beleférne, hogy a jövő évi capben picit nagyobb összeggel szerepeljenek az előbbiek, és így akkor se lenne semmi gond, ha majd a többieket kell megfizetni.

Mit tippeltek, ki megy/marad a lejárók közül?
Anthony Castonzo - Marad, Coltsként kell visszavonulnia. Az sem érdekelne ha a legjobban fizetett OT-vé tenné Ballard, megérdemelné minden centjét.
Devin Funchess - Az idei pénze feléért/harmadáért kaphatna még 1 esélyt, de nem ragaszkodom hozzá. Csórikám legalább a pénzét megkapta (eljött h Luckkal nyomjon 1 karrier évet, erre Luck visszavonul, ő meg 3 elkapás után ment IR-re...)
Jabaal Sheard - ha kapna valakitől egy jó ajánlatot, nyugodt szívvel elengedném, mert a fiatalok sem rosszabbak nála, de a DL-be mindig kell ember, így a jelenlegi pénzéért v kicsit kevesebbért maradhatna is 2-3 évre.
Eric Ebron - Egy primadonna, akit néha nagyon szeretünk, néha nagyon nem. Sajnos nem használtuk idén eleget, pedig továbbra is egy matchup nightmare, LB-knek túl gyors, DB-knek túl nagy. (a PFF szerint idén 50 target alatt volt 5 droppja, tavaly 108 target alatt ugyan ennyi). Alapból max TE2 lehetne, vagy egyfolytában a slotban/szélen állna fel, mert blokkolásban továbbra sem jó, így kvázi gadget player. Évi 5-6M-ért kevés garival őt is megtarthatnánk, de szerintem lesz olyan csapat, ami sokat fizet majd neki.
Jack Doyle - Mr Colt. Marad.
Adam Vinatieri - Fájdalmas búcsút veszünk az öregtől.
Chester Rogers - Rogers sztem az idei 3M-jáért sem dolgozott meg (egyedül punt returnerként jó/elfogadható). Nagyon meg lennék lepve, ha jövőre is nálunk lenne. Persze ha nem kap senkitől ajánlatot, akkor olcsóban elképzelhető, h TC-re visszahozzuk, de remélem lesz olyan WR sorunk jövőre, hogy nem fog beférni.
Clayton Geathers - Hasonlóan mint Sheardnél, a fiatalok bizonyították, hogy be tudnak ugrani éles helyzetben, és nem hoztak rosszabb játékot, mint Geathers. Kevés garival ő is maradhat, mert a társak szeretik és a def egyik vezére, de hosszú távon ő sem kellene már, hogy tényező legyen.
Le'Raven Clark - swing tackle-nek jó Haeg is, illetve draftról is jöhetne ide ember.
Isaiah Johnson - who?
Jonathan Williams - Nem véletlen tartották végig rosteren Ballardék, amikor kapott lehetőséget bizonyított.
Josh Andrews-
Joe Haeg- minta NFL backup falember. szinte bármelyik OL posztra be tud ugrani, őt is megtartjuk szerintem.
Trevon Coley - pápá
Marcus Johnson - RFA - Reichék szeretik, és amikor egészséges volt akkor nem is volt rossz. Persze jobb esetben ő és pl Pascal küzdhetnének a 4.számú WR szerepéért...
Ross Travis (RFA) - talán kap egy tendert és TC-n még itt lesz, de 53-ra nem látok nála esélyt.
Chad Williams - ?
Kai Nacua - ?
Chad Kelly - ha nem tiltják el akkor szerintem megpróbáljuk PS-ben tartani majd.
Zach Pascal (ERFA)- mindenképp megtartanám, és azt se hiszem, hogy nagyon elszállnának az igényei.
Mo Alie-Cox (ERFA) - nagyon vártam tőle a kiugró idényt, de még a tavalyi szezonjánál is haloványabb. arra amire használjuk, bőven jó, csendben teszi a dolgát. Csak adottságok alapján mindene megvan, hogy elit TE legyen, így picit zavaró, hogy mennyire egyoldalúan használjuk (persze Reichék látják, edzésen hogy muzsikál).
Rolan Milligan (ERFA)- ő egy kellemes meglepetés volt idén számomra, többször került pályára, mint akár ő maga gondolhatta volna szezon előtt, de nem lógott ki lefelé.
Daurice Fountain (ERFA) - egy utolsó esélyt még kaphat TC-ben, reméljük egészséges tud maradni.

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
deleted account 1 758
Campbell FP, ez király. Amúgy ahogy nézem azért lassan elkezdünk tankolni a draftra, TY nem biztos, hogy idén lesz már. Ezt támogatom, TY-t feleslegesen ne kockáztassuk, plusz ifjoncok akkor kapják a plusz snapeket, Campbellnek úgyis jót tenne, ha lenne minél több meccse, mert eddig a hype-hoz nem nagyon nőtt fel.
több mint 4 éve
deleted account 1 758
Komolyabb dolgokra én egyelőre nem gondolnék, elvégre 3 emberről van szó, aki csak ST.
coltman
Azért az megvan, hogy a múlt héten 16 pontot buktunk a Special teamen és 14 ponttal kaptunk ki?
Lehet beszélni arról, hogy Brisett mennyire középszer, meg, hogy lassan már a portásbácsi fog elkapni, de a 6 buktánkból 3-at tisztán a ST töltött meg, de gazdagon. Szóval ez a kérdés nagyon is komoly.
uatu
Igen, és ha most 9-3 lenne, akkor több elkapónk lenne? Igaz Vina balfékeskedése, de ha nyerjük az összes elbénázott meccset se lenne semmi esélyünk, mivel nincs alkapónk, azzal meg PO-t aligha nyersz bárki ellen. Ezért idegesít már kevésbé Vina kétballábassága. Plusz ahogy peterk mondta, jobb az a +10 hely a drafton.

Nekem nem jut olyan játékos most eszembe, akit eddig nem játszattunk és ki kéne próbálni...
peterk2005
Hát a WR sor már végig lett tesztelve kompletten, az tuti 😀