Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 4 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 797
Ez az NFL, ha 10 helyett 12 millát adsz valakinek, idejön. Ballard amúgy sem a felső polcról válogat az FAk közül, a helyzetünk szerintem nem lesz mérvadó.
Ez a keret még mindig sikít a tehetségért, a keret kb fele kutyaütő, más kérdés, hogy máshol is, csak más csapatokban ezek a Milligan féle figurák max a spec teamben szerepelnek 10 snap erejéig. 😀
Pechünk volt idén a sérülésekkel, és egy okos GM erre rá is ken mindent 😀
Félek hogy pl Castonzo körül is azrt van csend, mert nem egyeznek az árban, sérülékeny múlttal, 32 éves játékosnak nem hiszem hogy nagy pénzt akarnak adni, ő meg top szinten tolja, és most akarja megkötni élete utolsó nagy szerződését.
Az O-Line jobb oldalától kiver a víz,Glowinski talán one year wonder volt, lehet hogy húznák a drafton egy RT-t, és Smith-t megnézném Glow helyén.
Tony Adams
Castonzo sérülékeny?? Ne már, kb tavaly volt először hosszabb ideig sérült, azóta meg elit. Vele biztos hosszabítani fognak, simán benne lehet 2 de akár 3 jó év is.
Szerintem nincs gond a tehetséggel úgy összességében, persze a depth charton még javítani kell, de egy két húzóember kell ahhoz hogy tényleg jók lehessünk. Egy potens QB alap, de ez már most lerágott csont és egyébként simán benne van hogy olyat hozunk aki első évében csak a padot melegíti.
Nálam a fő prioritás a WR és DT poszt megerősítése lenne a holtszezonban. Hilton mellé kell egy elkapó, akiben szintén benne van a nagy játék. Magával a mélységgel egyébként nincs nagy gond, Campbell Funchess és Pascal 2-3. opciónak jók lehetnek.
DT fronton kéne egy Al Woods féle játékos FA-ról, aki Stewart helyén játszhat rotációban. Hunt idén elég gyenge, és látszik hogy kell egy szörnyeteg a védőfalba, aki lefoglal 2 embert, és ezt most csak Stewart tudja. Plusz a másik DT posztra is ráfér az erősítés, a puss rush hiány nemcsak a DE-k felelőssége, belülről sem nagyon tudunk odaérni sajnos.
Ezen a 3 poszton kívül igazából hasznos kiegészítő emberekre van szükségünk, épp ezért nem is látom értelmét annak hogy FA-n bevásároljunk. Szabadügynök piacról DT-t hoznék, Desir szerű alulértékelt cornert (vagy safetyt) rotációba, ja és egy tight endet, a többit oldjuk meg draftról.
több mint 4 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
Ez az NFL, ha 10 helyett 12 millát adsz valakinek, idejön. Ballard amúgy sem a felső polcról válogat az FAk közül, a helyzetünk szerintem nem lesz mérvadó.
Ez a keret még mindig sikít a tehetségért, a keret kb fele kutyaütő, más kérdés, hogy máshol is, csak más csapatokban ezek a Milligan féle figurák max a spec teamben szerepelnek 10 snap erejéig. 😀
Pechünk volt idén a sérülésekkel, és egy okos GM erre rá is ken mindent 😀
Félek hogy pl Castonzo körül is azrt van csend, mert nem egyeznek az árban, sérülékeny múlttal, 32 éves játékosnak nem hiszem hogy nagy pénzt akarnak adni, ő meg top szinten tolja, és most akarja megkötni élete utolsó nagy szerződését.
Az O-Line jobb oldalától kiver a víz,Glowinski talán one year wonder volt, lehet hogy húznák a drafton egy RT-t, és Smith-t megnézném Glow helyén.
Tony Adams
Azért Castonzo nagyon nem sérülékeny. Épp ez az egyik nagy erénye, hogy mindig lehet rá számítani. Őt simán meg kéne dobni dellával.

több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 192 — Colts Fan
Ez az NFL, ha 10 helyett 12 millát adsz valakinek, idejön. Ballard amúgy sem a felső polcról válogat az FAk közül, a helyzetünk szerintem nem lesz mérvadó.
Ez a keret még mindig sikít a tehetségért, a keret kb fele kutyaütő, más kérdés, hogy máshol is, csak más csapatokban ezek a Milligan féle figurák max a spec teamben szerepelnek 10 snap erejéig. 😀
Pechünk volt idén a sérülésekkel, és egy okos GM erre rá is ken mindent 😀
Félek hogy pl Castonzo körül is azrt van csend, mert nem egyeznek az árban, sérülékeny múlttal, 32 éves játékosnak nem hiszem hogy nagy pénzt akarnak adni, ő meg top szinten tolja, és most akarja megkötni élete utolsó nagy szerződését.
Az O-Line jobb oldalától kiver a víz,Glowinski talán one year wonder volt, lehet hogy húznák a drafton egy RT-t, és Smith-t megnézném Glow helyén.
több mint 4 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
Hát a meccset (szerencsére) nem néztem, de statok alapján akkora ruházást kaptunk mint 8 éve (62-7). Breesnek 1 rossz passza volt 30 kísérletből? Össze tudtunk hozni 2 db QB hitet?
Banogunál gyengebb edge rushert régen láttam. Ahhoz képest, hogy milyen komplex poziban volt egyetemen meg sokoldalú, egyetlen 1 dolgot tud: 9es poziból max sebességgel elfutni az OT mellett, 9/10x szépen ki is terelik 10 yarddal a QB mögé. 2. kör.

Eberflus se lesz HC mostanában, jó csapatok ellen rendre leég a defense (a KC ellen is csak azért nem égtek le, mert az offense kontrollálta az órát).

Brissett első 6 meccse:
134/206 (65%), 14 TD, 3 INT, 7 sack, 231 passzolt yard/game
Brissett utolsó 6 meccse (a Steelers elleni 1 driveot nem számolom):
108/184 (58.7%), 4 TD, 3 INT, 14 sack, 212 passzolt yard/game


De ha a sérülése előtti/utáni képet nézzük:
Sérülés előtt:
149/231 (64.5%), 14 TD, 3 INT, 11 sack, 227 passzolt yard/game, 5-2 mérleg
Sérülés után:
93/159 (58.5%), 4 TD, 3 INT, 9 sack, 202 passzolt yard/game, 1-4 mérleg

12 meccsen 3x lépte át a 300 yardot, 5x a 250 yardot, 6x viszont a 200 yardot SEM (fun fact: ezeken 3-3 a mérlegünk).

Eddig 6x kellett 30nál többször passzolnia, azokon a mérlegünk 2-4.
Borbinho
Szerintem Banogut még nem kell temetni. Egyrészt nem feltétlen a Saints ellen kell villogni, másrészt edge rushereknek több idő kell hogy belejöjjenek. Turay se sok snapet kapott tavaly, idén viszont sokkal jobban mozgott. Valószínűleg Banogunak is hasonló fejlődési pályát szánnak.
Én végül mégis néztem a meccset, és valóban akkora zakót kaptunk mint az 1/1-es szezonunkban 😊. A félidőben elcsíptem két Malcolm in the Midlle epizódot, úgyhogy legalább egy picit szórakoztam is 😊. Egyébként rendes volt a Saints (meg a zebrák is) mert a végén nagy kegyesen engedtek egy TD-t, egyébként sima nullázás lett volna. Azt hiszem ennél részletesebben nem érdemes belemenni mert csak magunkat bosszantanánk. Viszont ami tényleg bosszantó, az az hogy ilyen körülmények között nem lehet tudni hogy jövőre kitől mit várhatunk nagyjából, mert kb szétesett az egész csapat, és még az sem működik ami korábban erősségnek számított.
Draft szempontból ez jó hír (bár azért a Panthers ellen illene valamit virítani az utolsó hazai meccsen, még félház se lesz 😀), de a csapatmorálnak nem biztos hogy jót tesz ha így kiengednek.
Baba Yaga
Turaynek tavaly is már több pass rush moveja volt, jobb arányban is generált nyomást, és ő rendre az LT-k ellen állt fel.
Banogu csak és kizárólag 9es poziból indul és csak RT-k ellen.
Mindenkinek több idő kell, hogy belejöjjön. De ez posztokra lebontva egyetemről NFL-be a CB-knél és az OL-nél lehet valós érv. Főleg nem egy olyan pass rushernél, aki földről indulva és állva is játszott egyetemen, több féle feladattal.
Lehet annyira kurva gyors az első lépése, hogy Eberflusék ezért akarnak belőle kizárólag speed rushert csinálni. De Muhammad pl sokkal jobb nála. Valszeg tényleg az edzőkön múlik, mert biztos nem magától áll fel 9esbe, és semmi mást nem használ, mint speed rusht.

Csori Houstont sajnálom. Eljött h legyen esélye SB-t nyerni (mert a KC nem tartott már rá igényt), ráadásul tényleg a def egyik vezére és az egyik legjobb teljesítményt is hozza, de még a PO-ba bejutni sincs esélyünk.

Jövőre nem számítok hasonló jellegű FA-ra: nincs Luck, nem akar majd senki se idejönni, és nagyon messze vagyunk attól, hogy bajnokesélyesek legyünk, szóval a mi részünkről sem indokolt.

Jöhetnek a Sheardek, Desirek, és űzhetjük tovább a középszerűséget 😊

Leonard ki is akadt meccs végén, és magára vállalta. De azért gyorsan elindulhatunk a lejtőn, ha szétesik a csapat. A Texans és a Titans eléggé legitnek tűnnek, főleg a Texans Watsonnal. 1-2 negatív szezon, és lehet Leonard máshol próbál majd mániákuskodni...:/

Elég negatív a jövőképem, de 4-5 hónap után most először jutottam el oda, hogy kurvára haragszom és dühös vagyok Luckra. Eddig inkább keseregtem meg őt sajnáltam.
Borbinho
Szerintem túl borúsan látjátok. Ha ennyire le akarjuk váltani Brissettet, akkor biza itt jól jön ha szarok vagyunk 😀 Pont a PO-ba való szűkös bejutás jelenthette volna a sok évnyi középszerűséget. Amúgy meg ha megnézzük a szezon elejét rohadt komplettnek tűnt ez a csapat. Az a forma tényleg egy Lucknyira volt a contenderségtől. Valami megbicsaklott, szétestek fejben a srácok (lehet az edzők is). Szerintem ez nem olyan probléma, amit a holtszezonban ne lehetne megoldani.

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Hát a meccset (szerencsére) nem néztem, de statok alapján akkora ruházást kaptunk mint 8 éve (62-7). Breesnek 1 rossz passza volt 30 kísérletből? Össze tudtunk hozni 2 db QB hitet?
Banogunál gyengebb edge rushert régen láttam. Ahhoz képest, hogy milyen komplex poziban volt egyetemen meg sokoldalú, egyetlen 1 dolgot tud: 9es poziból max sebességgel elfutni az OT mellett, 9/10x szépen ki is terelik 10 yarddal a QB mögé. 2. kör.

Eberflus se lesz HC mostanában, jó csapatok ellen rendre leég a defense (a KC ellen is csak azért nem égtek le, mert az offense kontrollálta az órát).

Brissett első 6 meccse:
134/206 (65%), 14 TD, 3 INT, 7 sack, 231 passzolt yard/game
Brissett utolsó 6 meccse (a Steelers elleni 1 driveot nem számolom):
108/184 (58.7%), 4 TD, 3 INT, 14 sack, 212 passzolt yard/game


De ha a sérülése előtti/utáni képet nézzük:
Sérülés előtt:
149/231 (64.5%), 14 TD, 3 INT, 11 sack, 227 passzolt yard/game, 5-2 mérleg
Sérülés után:
93/159 (58.5%), 4 TD, 3 INT, 9 sack, 202 passzolt yard/game, 1-4 mérleg

12 meccsen 3x lépte át a 300 yardot, 5x a 250 yardot, 6x viszont a 200 yardot SEM (fun fact: ezeken 3-3 a mérlegünk).

Eddig 6x kellett 30nál többször passzolnia, azokon a mérlegünk 2-4.
Borbinho
Szerintem Banogut még nem kell temetni. Egyrészt nem feltétlen a Saints ellen kell villogni, másrészt edge rushereknek több idő kell hogy belejöjjenek. Turay se sok snapet kapott tavaly, idén viszont sokkal jobban mozgott. Valószínűleg Banogunak is hasonló fejlődési pályát szánnak.
Én végül mégis néztem a meccset, és valóban akkora zakót kaptunk mint az 1/1-es szezonunkban 😊. A félidőben elcsíptem két Malcolm in the Midlle epizódot, úgyhogy legalább egy picit szórakoztam is 😊. Egyébként rendes volt a Saints (meg a zebrák is) mert a végén nagy kegyesen engedtek egy TD-t, egyébként sima nullázás lett volna. Azt hiszem ennél részletesebben nem érdemes belemenni mert csak magunkat bosszantanánk. Viszont ami tényleg bosszantó, az az hogy ilyen körülmények között nem lehet tudni hogy jövőre kitől mit várhatunk nagyjából, mert kb szétesett az egész csapat, és még az sem működik ami korábban erősségnek számított.
Draft szempontból ez jó hír (bár azért a Panthers ellen illene valamit virítani az utolsó hazai meccsen, még félház se lesz 😀), de a csapatmorálnak nem biztos hogy jót tesz ha így kiengednek.
Baba Yaga
Turaynek tavaly is már több pass rush moveja volt, jobb arányban is generált nyomást, és ő rendre az LT-k ellen állt fel.
Banogu csak és kizárólag 9es poziból indul és csak RT-k ellen.
Mindenkinek több idő kell, hogy belejöjjön. De ez posztokra lebontva egyetemről NFL-be a CB-knél és az OL-nél lehet valós érv. Főleg nem egy olyan pass rushernél, aki földről indulva és állva is játszott egyetemen, több féle feladattal.
Lehet annyira kurva gyors az első lépése, hogy Eberflusék ezért akarnak belőle kizárólag speed rushert csinálni. De Muhammad pl sokkal jobb nála. Valszeg tényleg az edzőkön múlik, mert biztos nem magától áll fel 9esbe, és semmi mást nem használ, mint speed rusht.

Csori Houstont sajnálom. Eljött h legyen esélye SB-t nyerni (mert a KC nem tartott már rá igényt), ráadásul tényleg a def egyik vezére és az egyik legjobb teljesítményt is hozza, de még a PO-ba bejutni sincs esélyünk.

Jövőre nem számítok hasonló jellegű FA-ra: nincs Luck, nem akar majd senki se idejönni, és nagyon messze vagyunk attól, hogy bajnokesélyesek legyünk, szóval a mi részünkről sem indokolt.

Jöhetnek a Sheardek, Desirek, és űzhetjük tovább a középszerűséget 😊

Leonard ki is akadt meccs végén, és magára vállalta. De azért gyorsan elindulhatunk a lejtőn, ha szétesik a csapat. A Texans és a Titans eléggé legitnek tűnnek, főleg a Texans Watsonnal. 1-2 negatív szezon, és lehet Leonard máshol próbál majd mániákuskodni...:/

Elég negatív a jövőképem, de 4-5 hónap után most először jutottam el oda, hogy kurvára haragszom és dühös vagyok Luckra. Eddig inkább keseregtem meg őt sajnáltam.

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 797
Hát a meccset (szerencsére) nem néztem, de statok alapján akkora ruházást kaptunk mint 8 éve (62-7). Breesnek 1 rossz passza volt 30 kísérletből? Össze tudtunk hozni 2 db QB hitet?
Banogunál gyengebb edge rushert régen láttam. Ahhoz képest, hogy milyen komplex poziban volt egyetemen meg sokoldalú, egyetlen 1 dolgot tud: 9es poziból max sebességgel elfutni az OT mellett, 9/10x szépen ki is terelik 10 yarddal a QB mögé. 2. kör.

Eberflus se lesz HC mostanában, jó csapatok ellen rendre leég a defense (a KC ellen is csak azért nem égtek le, mert az offense kontrollálta az órát).

Brissett első 6 meccse:
134/206 (65%), 14 TD, 3 INT, 7 sack, 231 passzolt yard/game
Brissett utolsó 6 meccse (a Steelers elleni 1 driveot nem számolom):
108/184 (58.7%), 4 TD, 3 INT, 14 sack, 212 passzolt yard/game


De ha a sérülése előtti/utáni képet nézzük:
Sérülés előtt:
149/231 (64.5%), 14 TD, 3 INT, 11 sack, 227 passzolt yard/game, 5-2 mérleg
Sérülés után:
93/159 (58.5%), 4 TD, 3 INT, 9 sack, 202 passzolt yard/game, 1-4 mérleg

12 meccsen 3x lépte át a 300 yardot, 5x a 250 yardot, 6x viszont a 200 yardot SEM (fun fact: ezeken 3-3 a mérlegünk).

Eddig 6x kellett 30nál többször passzolnia, azokon a mérlegünk 2-4.
Borbinho
Szerintem Banogut még nem kell temetni. Egyrészt nem feltétlen a Saints ellen kell villogni, másrészt edge rushereknek több idő kell hogy belejöjjenek. Turay se sok snapet kapott tavaly, idén viszont sokkal jobban mozgott. Valószínűleg Banogunak is hasonló fejlődési pályát szánnak.
Én végül mégis néztem a meccset, és valóban akkora zakót kaptunk mint az 1/1-es szezonunkban 😊. A félidőben elcsíptem két Malcolm in the Midlle epizódot, úgyhogy legalább egy picit szórakoztam is 😊. Egyébként rendes volt a Saints (meg a zebrák is) mert a végén nagy kegyesen engedtek egy TD-t, egyébként sima nullázás lett volna. Azt hiszem ennél részletesebben nem érdemes belemenni mert csak magunkat bosszantanánk. Viszont ami tényleg bosszantó, az az hogy ilyen körülmények között nem lehet tudni hogy jövőre kitől mit várhatunk nagyjából, mert kb szétesett az egész csapat, és még az sem működik ami korábban erősségnek számított.
Draft szempontból ez jó hír (bár azért a Panthers ellen illene valamit virítani az utolsó hazai meccsen, még félház se lesz 😀), de a csapatmorálnak nem biztos hogy jót tesz ha így kiengednek.
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Hát a meccset (szerencsére) nem néztem, de statok alapján akkora ruházást kaptunk mint 8 éve (62-7). Breesnek 1 rossz passza volt 30 kísérletből? Össze tudtunk hozni 2 db QB hitet?
Banogunál gyengebb edge rushert régen láttam. Ahhoz képest, hogy milyen komplex poziban volt egyetemen meg sokoldalú, egyetlen 1 dolgot tud: 9es poziból max sebességgel elfutni az OT mellett, 9/10x szépen ki is terelik 10 yarddal a QB mögé. 2. kör.

Eberflus se lesz HC mostanában, jó csapatok ellen rendre leég a defense (a KC ellen is csak azért nem égtek le, mert az offense kontrollálta az órát).

Brissett első 6 meccse:
134/206 (65%), 14 TD, 3 INT, 7 sack, 231 passzolt yard/game
Brissett utolsó 6 meccse (a Steelers elleni 1 driveot nem számolom):
108/184 (58.7%), 4 TD, 3 INT, 14 sack, 212 passzolt yard/game


De ha a sérülése előtti/utáni képet nézzük:
Sérülés előtt:
149/231 (64.5%), 14 TD, 3 INT, 11 sack, 227 passzolt yard/game, 5-2 mérleg
Sérülés után:
93/159 (58.5%), 4 TD, 3 INT, 9 sack, 202 passzolt yard/game, 1-4 mérleg

12 meccsen 3x lépte át a 300 yardot, 5x a 250 yardot, 6x viszont a 200 yardot SEM (fun fact: ezeken 3-3 a mérlegünk).

Eddig 6x kellett 30nál többször passzolnia, azokon a mérlegünk 2-4.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
deleted account 1 758
Szerintem Ballard simán hajlandó feltrade-re, csak nagyon megválogatja, hogy mennyiért és kiért. Ezt ő is elmondta egyébként, úgy fogalmazva, hogy nála a trade-et az dönti el, hogy melyik polcról tud leemelni játékost. Ha a pick idején sok ugyanolyannak ítélt jelölt is van a listán, akkor letradel, ha pedig lát valakit aki miatt érdemes felmenni, akkor felmegy. Csinált is nem egy ilyent, mentünk fel 2. kör végére is már játékosért. Az első körös trade meg elég speciális, mert drága. Többnyire csak QB-ért megy a helyezkedés, illetve ritkán még egy-egy olyan játékosért akit a draftoló klub valamiért nagyon akar. Ilyen nem minden csapatnál, és nem minden évben van, nem lehet draft-szokásokból következtetni. A Texans, Chiefs se szokott első körben feltradelgetni, aztán meglépték.

A QB sajnos ilyen dolog, ha "nincs". Nagyon tud hiányozni. De azért nem kizáró tényező, ha nem Luck vagy Manning féle jut. Persze Deshone Kizer-el nem lehet sokra menni (talán az idei Brissettel sem), de azért elég széles a skála akikkel egy jó FO, jó stábbal és jó rosterrel képes lehet SB-ig jutni. Bortlessel is majdnem sikerült ugye. De ha őt kivételnek is tekintjük, akkor is ott van tavaly Goff, előtte Foles (ha nem ő lett volna akkor Keenum), Ryan, Newton, Flacco, Kapernick. És a 2015-ös Manninget meg a tavalyi Brady-t is ide lehet nyugodtan sorolni, nem ők rángatták be a csapataikat. Meg a 2013-as Wilsont is. Ő se volt több egy tehetséges, fejlődő game managernél akkoriban.

Szóval nem feltétlenül kell egy Mahomes / Watson féle tehetséget kifognunk. Feltéve persze, hogy a csapat építés tovább folyik, és Ballard ill. Reich hosszú távon is bizonyítani tudják, hogy vannak olyan jók amilyennek gondoljuk ill. reméljük.

(Abban bízom, hogy Ballardnak ez a pszichológiai profilos dolga amit azzal a hadseregtől hozott fickóval művel, az irányítónál be fog jönni. Mert én egyre nagyobb jelentőségét érzem annak, hogy az adott játékos fejben, mentálisan mennyire NFL kész. Brissett például ebből a szempontból szerintem remek alany, fejben nagyon a helyén van, igazi NFL matéria. Csak ő egy 3. körös képességű játékos. Ha Ballard ki tudná szúrni az agyturkászával együtt, hogy az első körös potenciálúak közül ki az aki hasonlóan jó "fejjel" bír, az rengeteget segítene.)
peterk2005
A QB felsorolásodban csak egy bibit látok, hogy Bortles, Newton, Flacco, Kapernick, Foles, Goff mind 1 year wonder max. Nem tudsz egyikőjüknél se felhozni egy második olyan szezont, amikor tényleg ugyanazt az SB, vagy a közeli teljesítményt hozták. És én itt látom a választóvonalat. Nekem az nem megoldás, ha hozunk 4-5 évente 1 QB-t, akinek van egy jó éve, azt utána semmi. Bortles, Newton, Flacco, Kapernick már gyakorlatilag lefőtt kávé, inkább már csak a matematikai esély van arra, hogy ők még fognak nagy dolgokat művelni. Foles még kevés meccset játszott egyáltalán élesben, Goff nálam erős kérdőjel, elvileg még jöhet(ne) egy nagyobb ugrás, de nekem nagyon Bradford ugrik be, akit ugyanúgy 1/1-en draftolt a Rams, aztán semmi nem lett belőle.

Szóval DE, ahhoz ha sikeres franchise akarunk lenni, akik nem 8-10 évente akarnak SB esélyesek lenni, akkor nem elég egy Goff vagy egy Flacco, ahhoz kell a felső polc, mint Ryan vagy Wilson. És pont ezért gondolom úgy, hogy Brissett nem a megfelelő egyén a mai meccs után. Látványos volt a különbség, hogy Brees simán dobta meg a labdát akár 1 méterre is a faltól, míg Brissettet feltűnően frusztrálja (meccsek óta figyelem), ha közel mennek hozzá, és nagyon látványosan romlik a teljesítménye, ez látszik az elmúlt 4-5 meccsen is. És nem érzem azt, hogy ezen lehetne akkorát fejleszteni, hogy minőségben felérjen a nagyobbak közé. Valaki vagy tudja ezt, vagy nem, nyilván lehet rajta javítani valamilyen mértékben, de nem látom, hogy Luck, Wilson, vagy ehhez hasonló szintre tudna jönni ebben a dologban. És lehet a kevés elkapóra fogni, ami megint faktor, de itt tudna továbbra is hozni egy 70%-ot, ha meglenne az a plusz. Arra meg nem lehet csapatot építeni, hogy sosem lesz sérüléshullám.

A Mahomes, Watson, Jackson hármas meg egyelőre szintén one year wonder, persze nem úgy, mint a fentebb említett one year wonderek, de Mahomes is idén messze van már a tavalyi teljesítményétől. És ez az a választóvonal, ahol nagyjából a rookie contract végére meg lehet mondani, hogy valakiből lesz franchise QB, vagy jár majd házról házra. 1-2 évig lehet meglepetést okozni, de ha elemzések után is tud valaki ugyanazon a szinten teljesíteni, na az a minőség. És Ryan tökéletes példa erre, és direkt hozom őt példának, mert nála nem nagyon merül fel a HoF, vagy legalábbis nagyon a Brady/Brees/Manning hármas árnyékában van, mégis látszik, hogy fokozatosan javult, és 4. éve óta folyamatosan 4k felett teljesít.

Ami aggaszt kicsit, hogy mennyire kirakatduma/komoly Reich és Ballard azon dumája, hogy Jacoby a franchise QB, hogy mennyire megvan benne minden, stb. Azt értem, hogy nem fogjuk, főleg szezon közben azt mondani, hogy ehhhh, meglátjuk, mert akkor az Ebron útját jelenti, és jól is van ez így, csak ha ezt tényleg komolyan is gondolják, akkor fájdalmas pár év elé nézünk még. Főleg azért, mert 7 évig volt egy HoF kaliber QB, aki köré nem volt képes az FO csapatot építeni, majd amikor már végre van csapat, akkor meg beragad a QB, és azt nem leszünk képesek hozni. De nem pánikolok előre, Ballard bőven bizonyította, hogy képes belátni, ha elcsűr valamit, és Wilson is egy ilyen példa, ami kifejezetten pozitív.

Szerkesztette: deleted account
több mint 4 éve
Kóra Tibor Indianapolis Colts 77
Ha Brisett kezd jövő szeptemberben én megőrülök.

Kóra Tibor
több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 847
En nem nagyon kommentalnam a mai meccset, az eredmeny magaert beszel.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szerintem Ballard simán hajlandó feltrade-re, csak nagyon megválogatja, hogy mennyiért és kiért. Ezt ő is elmondta egyébként, úgy fogalmazva, hogy nála a trade-et az dönti el, hogy melyik polcról tud leemelni játékost. Ha a pick idején sok ugyanolyannak ítélt jelölt is van a listán, akkor letradel, ha pedig lát valakit aki miatt érdemes felmenni, akkor felmegy. Csinált is nem egy ilyent, mentünk fel 2. kör végére is már játékosért. Az első körös trade meg elég speciális, mert drága. Többnyire csak QB-ért megy a helyezkedés, illetve ritkán még egy-egy olyan játékosért akit a draftoló klub valamiért nagyon akar. Ilyen nem minden csapatnál, és nem minden évben van, nem lehet draft-szokásokból következtetni. A Texans, Chiefs se szokott első körben feltradelgetni, aztán meglépték.

A QB sajnos ilyen dolog, ha "nincs". Nagyon tud hiányozni. De azért nem kizáró tényező, ha nem Luck vagy Manning féle jut. Persze Deshone Kizer-el nem lehet sokra menni (talán az idei Brissettel sem), de azért elég széles a skála akikkel egy jó FO, jó stábbal és jó rosterrel képes lehet SB-ig jutni. Bortlessel is majdnem sikerült ugye. De ha őt kivételnek is tekintjük, akkor is ott van tavaly Goff, előtte Foles (ha nem ő lett volna akkor Keenum), Ryan, Newton, Flacco, Kapernick. És a 2015-ös Manninget meg a tavalyi Brady-t is ide lehet nyugodtan sorolni, nem ők rángatták be a csapataikat. Meg a 2013-as Wilsont is. Ő se volt több egy tehetséges, fejlődő game managernél akkoriban.

Szóval nem feltétlenül kell egy Mahomes / Watson féle tehetséget kifognunk. Feltéve persze, hogy a csapat építés tovább folyik, és Ballard ill. Reich hosszú távon is bizonyítani tudják, hogy vannak olyan jók amilyennek gondoljuk ill. reméljük.

(Abban bízom, hogy Ballardnak ez a pszichológiai profilos dolga amit azzal a hadseregtől hozott fickóval művel, az irányítónál be fog jönni. Mert én egyre nagyobb jelentőségét érzem annak, hogy az adott játékos fejben, mentálisan mennyire NFL kész. Brissett például ebből a szempontból szerintem remek alany, fejben nagyon a helyén van, igazi NFL matéria. Csak ő egy 3. körös képességű játékos. Ha Ballard ki tudná szúrni az agyturkászával együtt, hogy az első körös potenciálúak közül ki az aki hasonlóan jó "fejjel" bír, az rengeteget segítene.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 192 — Colts Fan
 twitter.com/HolderStephen/status/1206722069096009729
több mint 4 éve
deleted account 1 758
Én nem látom magam előtt hogy a draftfétises Balllard több erős picket odaad egy feltradeért.

Ő a draftra épít, nem hiszem hogy benyeli hogy az egy első, két második kört jelentő 3 jó játékos helyett húz egy Qbt, és kipipál egy roster spotot, aki talán nem is lesz kezdő, miközben ha húz 3 fiatalt needre -legyen az egyik akár Qb-azok 3 helyen erősítik a keretet,amikor még bőven van gyenge pontja a rosternak.

Szerintem veteránt hoz, lesz 4-5 game managger Qb a piacon, onnan válogat.
Tony Adams
Többet én se látok, de a plusz egy benne lehet. És lehet fétises, de ha mindig középmezőnyben végzünk, akkor sosem lesz high pickünk, sosem tudunk QB-t húzni jó helyen, és az sakk-matt. De ahogy UFA ellenes, ugyanúgy hoz azért játékost onnan is, csak nem megy bele az árlicitbe. Valahogy így képzelem a feltrade-t is.

De 4-5 hónap és meglátjuk. Amúgy game manager QB-t hozni baromság lenne btw, arra pont ott van Brisett, tök felesleges hozni még egyet, azzal mivel lennénk beljebb? Nem látom a benefitet abban. Max backupnak, de az más tészta.
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 192 — Colts Fan
Én nem látom magam előtt hogy a draftfétises Balllard több erős picket odaad egy feltradeért.

Ő a draftra épít, nem hiszem hogy benyeli hogy az egy első, két második kört jelentő 3 jó játékos helyett húz egy Qbt, és kipipál egy roster spotot, aki talán nem is lesz kezdő, miközben ha húz 3 fiatalt needre -legyen az egyik akár Qb-azok 3 helyen erősítik a keretet,amikor még bőven van gyenge pontja a rosternak.

Szerintem veteránt hoz, lesz 4-5 game managger Qb a piacon, onnan válogat.
több mint 4 éve
deleted account 1 758
Burrowsról felesleges beszélni is, ha a Bengals netán lenne olyan hülye hogy nem őt viszik (nem lesznek olyan hülyék), akkor legalább 3 top10-es csapat fog ráugrani. Legalábbis jelen állapotok szerint. De konkrét játékosokkal kapcsolatban korai még találgatni, rengeteg dolog változhat, fel is tűnhet még új játékos a semmiből, és el is tűnhet. A sorrend azért fontos, hogy ha adódik a helyzet, akkor negyen esélyünk megragadni, például elé ugrani esetlegesen a Chargers, Panthers, Raiders hármasnak.

(Zárójelben: a Titans okozhat még problémát nekünk. Egy hazai pályás Saints elleni és egy idegenbeli Texans elleni meccsük van hátra, és abból biza kijöhet 2L is. Akkor pedig 8-8-al zárnak, és ha mi verjük a Pantherst itthon és utolsó héten a Jaguarst, akkor mi beelőzzük őket a divízió 2. helyén, ők meg minket draft pozícióban. És akkor Tannehill se biztos, hogy marad, hanem lehet, hogy ők is QB-ra mennek...

Szóval kapjunk csak ki ma, a Titans pedig verje csak meg otthon a talán akkor már nem annyira fókuszáló Saints-et jövő héten.)
peterk2005
Ja és most úgy számolok, hogy van a 'Skinses második eleje, és azzal felmozgunk, ha van jó QB a 7-8 körüli poziba. Persze még így is no brainer, hogy nem fog leesni hozzánk - de hát ki gondolta két éve, hogy a Falcons lesz olyan balfék a SB-ban, oszt mégis lett 😀

Én abban bízom, hogy Ebron/Doyle dologgal látványosan elengedtük a szezont, és tényleg már a lyukak foltozására megyünk rá, prep for draft. És jelenleg ez a QB/WR pozi, még ha a QB nem is látványosan probléma.

De Ballardék is érzik (szerintem), hogy volt 2010-es SB részévtel, utána 2-14, jött Luck, aki elmúlt 20 év egyértelmű legnagyobb tehetsége, és a biztató kezdés után szépen elfogyott a lendület, és lehet mutogatni, hogy az a 5-6 év, az nem az övéké, ez az olyan szurkolót, mint pl én nem túlságosan hat meg, hogy egy olyan lehetőség hogy lett elpazarolva. És a szokásos mantra, hiába lesz rohadt jó a keret most már Leonarddal, Nelsonnal, Kenny Moore-ral, és a többiekkel, ha Brisett nem tud szintet ugrani, és ezért nem lesz SB esély, akkor ott nem lesz nyugi, hogy ok, végül is ők még nem olyan régen vannak ott. És Brisettben ez a veszély, hogy ha most még 1-2 évet odaadnak neki, és nem ugorja meg a szintet, akkor ez megint pár év elment kategóriának lesz értékelve, és jön a nyűgösség a köbön. Szóval azért részben ezért durva most Ballardnak, mert a Luck helyzet nagyot fordított a dolgon - ugye ha maradt volna, akkor félig meddig már hátradőlős a sztori, mert 3 év alatt SB (sőt egyesek szerint dinasztia) közeli állapot, ami elég szép teljesítmény, tekintve hogy alig maradt a keretben valaki a régiből.

Ezért gondolom úgy, hogy neki most nem lehet bevállalni ezt a kockázatot, hogy csak Brisettel megyünk, és nincs más opció, mert ha az nem jön be, és akkor draftolunk valakit, akkor az megint 2-3 év, mire azért tényleg vinni is tudja a csapatot, ergo újabb 4-5 év kuka a szurkoló szemében.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
Burrowsról felesleges beszélni is, ha a Bengals netán lenne olyan hülye hogy nem őt viszik (nem lesznek olyan hülyék), akkor legalább 3 top10-es csapat fog ráugrani. Legalábbis jelen állapotok szerint. De konkrét játékosokkal kapcsolatban korai még találgatni, rengeteg dolog változhat, fel is tűnhet még új játékos a semmiből, és el is tűnhet. A sorrend azért fontos, hogy ha adódik a helyzet, akkor negyen esélyünk megragadni, például elé ugrani esetlegesen a Chargers, Panthers, Raiders hármasnak.

(Zárójelben: a Titans okozhat még problémát nekünk. Egy hazai pályás Saints elleni és egy idegenbeli Texans elleni meccsük van hátra, és abból biza kijöhet 2L is. Akkor pedig 8-8-al zárnak, és ha mi verjük a Pantherst itthon és utolsó héten a Jaguarst, akkor mi beelőzzük őket a divízió 2. helyén, ők meg minket draft pozícióban. És akkor Tannehill se biztos, hogy marad, hanem lehet, hogy ők is QB-ra mennek...

Szóval kapjunk csak ki ma, a Titans pedig verje csak meg otthon a talán akkor már nem annyira fókuszáló Saints-et jövő héten.)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
deleted account 1 758
Attól tartok a Pantherst verni fogjuk, és lehet hogy a Jaguars-t is, akkor meg nem kéne már több W, jöjjünk haza egy tisztes L-el. Jelenleg így néz ki a 2020 draft board. Még pár helyet előre kéne jönni, és akkor relative olcsón (max. 2 körért) a Chargers, Panthers és Raiders elé is beugorhatnánk egy Jets-el való feltrade-el. Velük úgyis jó a viszony, többször tradeltünk az utóbbi időben a hírös 2 évvel ezelőtti feltrade-jük mellett is. A Bengals tuti viszi Burrows-t, a Dolphins is valakit, bár róluk el tudom képzelni, hogy jövőre Brownst játszanak és visznek valami Kizer félét a 2. körben, és majd 2021-ben mennek rá Lawrence-re. Előbbi esetben a 3., utóbbi esetben a 2. irányítót mi vihetnénk el. Feltéve, hogy Ballardnak tetszik annyira az aki elérhető lenne.

 twitter.com/Jason_OTC/status/1206372724332990465
peterk2005
Falcons - Jags meccs is lesz még, szóval akár még ott is előzhetünk, ha valamelyiküknek nem horribilisen szar a SOS-e. És az Atlantában lesz, szóval esélyes a Falcons győzelem, neki meg biztos erősebb az SOS-e, mint a JAX-é, és akkor még őket is előzhetjük - mármint draft szempontból, azaz hátulról 😀

Amúgy nagyon reménykedem abban, hogy nem lesz valami kamikaze akció, és akkor mondjuk egy Jets-es trade-del tényleg elhozhatjuk a harmadik QB-t - abban nem hiszek, hogy a 'Fins ne vinne QB-t. Bár mondjuk Barkelynál is ezt mondtam anno a Giantsnél, de ott ugye még nem érdekelt eme dolog 😛

Mondjuk ahogy nézem Burrow szinte tuti #1 - bár bírnám, ha a Bengals szívna kis kokaint, és bezavarna annyira, hogy senki nem készül arra, hogy elvigye, és teljes káoszban lecsúszna hozzánk 😀
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 borbinho888.wixsite.com/football247/post/against-all-odds-colts-at-saints-week-15-preview

írtam egy kisebb szösszenetet az esti meccs előtt, van benne minden (és semmi 😀)

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
 twitter.com/jimayello/status/1205592318306328578?s=20
Bence94
Majdnem mint Tunsil

több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 847
 twitter.com/jimayello/status/1205592318306328578?s=20
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Én továbbra is Winstont szeretném 😊

A Skins 2.körét oda is adnám érte.
Sztem vele lehetne SB esélyünk már jövőre.

Az ő plafonja 5k yard és 40+ TD
Brissetté 3500 yard és 25 TD

+ Winston 1 évvel idősebb csak mint Mayfield, és nem egészen 3al idősebb csak, mint Burrow
Korban még bőven benne van, hogy fejlődhet (+ ugye szinte 1 az 1ben olyan karrierje van eddig statokra, mint PM-nek volt, nyilván más időkből 😊 )

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
Attól tartok a Pantherst verni fogjuk, és lehet hogy a Jaguars-t is, akkor meg nem kéne már több W, jöjjünk haza egy tisztes L-el. Jelenleg így néz ki a 2020 draft board. Még pár helyet előre kéne jönni, és akkor relative olcsón (max. 2 körért) a Chargers, Panthers és Raiders elé is beugorhatnánk egy Jets-el való feltrade-el. Velük úgyis jó a viszony, többször tradeltünk az utóbbi időben a hírös 2 évvel ezelőtti feltrade-jük mellett is. A Bengals tuti viszi Burrows-t, a Dolphins is valakit, bár róluk el tudom képzelni, hogy jövőre Brownst játszanak és visznek valami Kizer félét a 2. körben, és majd 2021-ben mennek rá Lawrence-re. Előbbi esetben a 3., utóbbi esetben a 2. irányítót mi vihetnénk el. Feltéve, hogy Ballardnak tetszik annyira az aki elérhető lenne.

 twitter.com/Jason_OTC/status/1206372724332990465


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 192 — Colts Fan
Jó kis trapgame ez a Saintsnek, és ott is van bőven sérült.
Mi 6-7el állunk, lehet ez egál körüli szezon, ami kb csodaszámba menne.
Remélem megszorongatjuk a Saints, én ki nem hagynám a meccset. 😊

Lehet hogy az idény vége fele fehozunk minden jobb embert a PSból, nehogy valaki elvigye.

Szerkesztette: Tony Adams
több mint 4 éve
deleted account 1 758
Colts elevate OL Jake Eldrenkamp to active roster.

Na, akkor ha már nincs elkapónk, akkor próbálkozunk a futással? Kár, hogy a Saints pont futás ellen jó 😛 Ezt se gondolta az ESPN szezon előtt, hogy ekkorát fog bukni ezzel a MNF-fel - kicsit nagyobb tétet reméltek 😀
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ez egy tét nélküli meccs lesz már. Ne mondjunk quitet, küzdjünk tisztességgel, és akko eredménytől függetlenül rendben is lesz. Én T.Y. visszatérésétől sem tartok, sőt, általában véve sem. ACL meg egész éves sérülés már ne legyen, de egy hamstring vagy egyéb, pár hét, pár hónap alatt teljesen gyógyuló sérülés már nem nagy kockázat, offseasonban rendbe lehet hozni.

A Doyle hírhez elfelejtettem hozzátenni, hogy elképzelhetőnek tartom, hogy azért jött meg ilyen hamar, mert a stáb döntött a TE kérdésben, mégpedig úgy, hogy Ebron nem marad. Doyle és Alie-Cox lesznek akikkel megyünk tovább. Plusz egy fiatal. Kár, hogy Hentgest sikerült tőlünk elcsenni, de sajna ez van ha telített a poszt. Talán tudunk keríteni egy hasonló kaliberű és upside-ú srácot jövőre is.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)