Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Indianapolis Colts

50 feliratkozó

több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mondjuk az azért erős, hogy Ballardot vesszük elő ezért. Nincs hiba nélküli GM. Három éve van itt, csinált egy nagyon jó védelmet a teljes lezüllésből úgy, hogy összesen 1 komoly igazolása volt, mindenki más saját nevelés. Lecserélte T.Y.-n Castonzo-n és Doyle-n kívül az egész offense-t, összerakott egy jó oline-t, jó backfieldet, kis szerencsével, de összerakott egy jónak mondható szakmai stábot. Az elkapó skill poszt megerősítése egyelőre kudarcos, de nem a tehetség, hanem a sérülés annak is az oka. Pittman és Campbell is ha pályán vannak, látszik, hogy miért lettek választva. Injury history-juk se volt, ami rizikóssá tette volna a picket.

És tavaly idény kezdet előtt egy héttel - nem tavasszal, nem fél év felkészülést hagyva - visszavonul a franchise QB, majd jön egy covid által diktált offseason, ne várjuk már el, hogy 1 év alatt megoldja az irányító problémát. Luck (Wilson, Mahomes) féle irányítónk lehet, hogy 20 évig nem lesz, de egy normális használható irányítót szerintem 1-2 éven belül találni fogunk. Rivers eleve nem long term megoldás volt, nem véletlenül kapott csak 1 évet. Még kettőt se adtunk neki, mint a Bucs a dédapa Bradynek vagy a Saints Breesnek. Más opció meg mi lett volna? A drafton nem volt sanszunk, a FA-n elhozhattuk volna Newtont Rivers helyett, ami lehet, hogy jobb lett volna .... vagy nem. Egyelőre covid listán csücsül, és várjuk meg, hogy kihúzza-e az évet. Ha nem Rivers akkor ki? Brady ide nem opció, fizettük volna meg Bridgewatert vagy Folest? A 25 milllió meg nem érdekel, addig, amíg tele vagyunk cap space-el, és nem én állom a cehhet. 😀

Ehh, ilyenkor utólag könnyű okosnak lenni, márciusban nehezebb. (Mondom ezt úgy, hogy én első pillanattól Rivers szkeptikus vagyok / voltam, de tisztában vagyok vele, hogy a) ha valamit lépni kell, akkor lépni kell, b) a döntésekben óhatatlanul benne van a hiba).

Egyébként pont Ballard nem az a szentimentális fajta. Nem erőlteti az embereit mint Grigson, ha valaki, akkor ennél a franchise-nál ő az aki eddig belátta a hibáit és zokszó nélkül korrigált. Aki nem teljesít, padozik és megy, legyen az első körös vagy UDFA, aki teljesít játszik, legyen az első körös vagy UDFA.

Egy ****a irányítót kell találnunk, amelyik ennél a Brissett / megvénült Rivers szintnél jobb, és jók lehetünk. Így is jók vagyunk, egy most éppen NFL top5-6 formában játszó csapatba futottunk bele, akik ráadásul rossz matchup is nekünk, Ettől még persze rohadt frusztráló, hogy ha nem járunk így Luckkal, akkor most, hogy sikerült összerakni köré a csapatot, tükörsima SB contenderek lehetnénk vele...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Annyira írják, hogy Dak aláír majd a 9ershez jövőre, nálam Ballard azzal tehetné jóvá a Rivers fiaskót, ha elhozná FA-ról (vagy ha tagelik akkor cserélünk érte). Vagy Fields, esetleg Lance. De ő értük fel kellene cserélni, és már nincsenek extra pickjeink.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Engem az aggaszt, hogy lehet benéztük ezt a Ballard az aranytojást tojó tyúk c. sztorit.

Ha fogalmazhatok így, akkor egy NFL GM poziba nem fér bele az, hogy valaki szentimentális döntéseket hozzon.
Hooker (oké, nem az ő stábja volt), kurva nagy upside, ha bejön gecinagy steal, utólag sokan elfogadnánk a Humphrey/White/Watt elit trió egyikét, helyette lett egy elit potenciálú, átlag alatti, max átlagos teljesítményű injury prone safetynk.
De azóta is, Campbell pick, Tyquan pick, egyelőre úgy néz ki a Banogu pick is. Potenciál megvan, de mindegyik tweener, egyiknél se látszott a draftig, hogy mivel tudna nyerni az NFL-ben (és sajnos azóta se). Ahhoz képest top50 körül behúztuk mindet, és egyiknek sincs eddig semmi hozzáadott értéke.

Luck visszavonulása kurva nagy ütés, 30 éves elit QB elvesztésére senki se számít.
De jött megint az, hogy majd mi okosabbak leszünk mint az egész liga, és elhozzuk 25 millióért Riverst. Akit nem is hívtak máshova fix kezdőnek. Akiről évek óta látszik, hogy már lejtmenetben van. De mi elé rakjuk a falat, nálunk 39 évesen megváltozik, és nem az elmúlt évek tendenciája fog történni, hanem csodák csodájára magára talál.
Volt rá valamennyi esély, de annyi, hogy rátegyük egy franchise kövi évét?

Mi a faszt veszíthettünk volna Winstonnal? Ha már hoztunk gunslinger QB-t, akkor olyat kellett volna, akinek nem kell az egész testét belevinnie, hogy ki tudja dobni a labdát a hashen kívülre 5 yardért. Winston bazmeg vetmint keres, de Cam is sokkal jobb megoldás lett volna. Nem, mi ismerjük Riverst, majd csoda történik, közben minden idők egyik legjobb draft classának rookie szerződéses éveit basszuk csak el.

Dobjuk be Easont a kövi héten, lássuk mi van benne.


Elkezdhetjük sorban fizetni a nagy pénzeket a draftoltjainknak, csak épp QB-nk nincs.
Nagyon fájó lenne (lesz?), de én nem ragaszkodnék értük, főleg ha pickeket kaphatnánk értük (pl Leonardot elcserélni vmi giga trade-ben 1.körért, hogy felmehessünk Fieldsért).
Mert szép és jó ha van jó cover LB-d, meg jól emberező CB-d, de a hozzáadott értéke együtt nincs annyi az összes saját draftoltnak, mint egy franchise QB-nak.


Kurvára elkeseredett vagyok, a csoport romokban, de mi is.
Reich vagy elfelejtett játékokat hívni, vagy csak tartogatja valamire, de egyelőre úgy néz ki, ő jobb pásztor, mint nfl HC.
Ha nyomnánk egy betli szezont (6-10 v rosszabb), én lehet kipróbálnám Eberflust HC-ben. Más esélyünk úgy se nagyon van, hogy megtartsuk. Reichet meg eltrade-eljük Phillybe Wentzért 😀




Sorry, én is érzem h túlreagálom, de nagyon kiábrándító a visszaesést konstatálni, főleg amikor teljesen várható is volt, mégse tettek ellene a csapatnál.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Filippó nagyjából egyedül elveszítette ezt a meccset. Nem is tudom melyik frusztrálóbb, azt nézni amikor Brissett kezéből nem akar az istennek se kimenni a labda, üres játékos felé sem, vagy ezt, amikor minden dobásnál azt várja az ember, hogy jön a következő INT.

Jövőre irányító keresés újra, mert ez a Rivers nem ér semmit. Két olyan meccsünk volt eddig, amikor hozzá kellett volna tennie a meccshez, mindkettőben 2-3 ordas nagy hiba lett az eredménye. Rajta ment el gyakorlatilag mindkét meccs.

Ez van, idénre ez jutott. A védelmet dícsérni lehet, az első félidőben ugyan kaptunk 20 pontot, de minden Browns támadás bravúr drive volt, mindent elkaptak ami csak létezik, és a zebra döntésekkel se volt szerencsénk. A második félidőben lezártuk a pályát, 3 pontot tudtak felrakni, a legvégén. Azért az utolsó futásért kár, bár nem hiszem, hogy Rivers bármit képes lett volna csinálni, ha vissza kapjuk a labdát.

Az offense viszont nem csak egy sebből vérzik. A futás sem nagyon megy, a támadófal sem úgy játszik ahogy a nevek alapján kéne, Rivers meg sajnos megvénült. Reich playhívásán azt érzem, hogy a fele playbookot be se merte már hívni. Azt viszont nem értem, hogy miért nem játszottunk többett a tight endekre. Ez a Browns védelem elsősorban a pálya közepén volt - lett volna - fogható,


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
darwinbanaz Indianapolis Colts Hawaii Rainbow Warriors 371
A 4. downos TD jó hívás volt.
több mint 5 éve
uatu Indianapolis Colts 1 071 — uatu@freemail.hu
... MOC felé még labda se ment..
Baba Yaga
Csak a tényszerűség kedvéért: a másidok int felé ment volna, de az egy borzalmas passz volt.
Viszont nekem főleg az első félidőben az volt az érzésem, mintha csökkentett playbook-kal játszanánk.
Ez nem tudom hova tenni.
több mint 5 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 849
Én őszintén szólva mindig rühelltem Riverst, viszont nem gondoltam volna hogy Colts játékosként több kárt okoz nekünk mint a Chargersben. Ennyi erővel Brissett is maradhatott volna és igazolhatnak egy elkapót, vagy cornerbacket. De ez 25 millióért szánalmas. És Ballardék is megnézhetik magukat mert nagyon mellé lőttek Riverssel. Egyáltalán van értelme tovább szenvedni vele? Ilyen játékkal a rájátszás is csoda lesz, de ha be is jutunk, akkor is egy csúnya zakó lesz a vége a wild card körben.
OK hogy nincs Castonzo, meg nem olyan a támadófal mint korábban, de könyörgök ő az irányító, az a dolga hogy oldja meg. Ez még game manager szintnek is kevés 😕
Reich meg Siriani se lehet magára büszke, mert ennyire nem gyengék a skill játékosok. Marcus Johnson pl egész jó dolgokat cisnál, Pascalt is sokkal jobban be kéne vonni, MOC felé még labda se ment..
A vereség egy dolog, de ez a Browns egyáltalán nem legyőzhetetlen (bár tény hogy nekünk nagyon rossz matchup volt), ma rengeteg segítséget adtak, és a 2 interceptionből összehoztak kinkeservesen 6 pontot.
több mint 5 éve
Bence94 Indianapolis Colts 2 279
Nem irok inkabb semmit. Rivers jo nagy balfasz. Az O egy nagy nulla, a vedelem legalabb osszeszedte magat a masodik felidore..
több mint 5 éve
uatu Indianapolis Colts 1 071 — uatu@freemail.hu
... , es vegre megtudjuk, hogy Riversnek mennyi maradt a tankban..
Bence94
Készülj, hogy olyan futóparádét fogsz látni, mint a Coltstól még soha.
több mint 5 éve
Bence94 Indianapolis Colts 2 279


welp...asszem meglesz Rivers első igazán meleg meccse nálunk, Garrették fickándozni fognak. Kelleni fog a segítség majd a TE-ktől + futóktól mindkét OT-nek

Az is elég nagy gebasz, h nem lesz Leonard, mert Walker is questionable, Okereke se teljesen egészséges, a Browns meg elég jól fut, Kelleni fog az extra a DL-től, hogy tudjuk fogni a Cleveland zóna futásait. Sokat lesz fent sztem Stewart, Buckner meg Autry (mint DE) egyszerre. Még Chubb nélkül is elég veszélyesnek tűnnek. + ugye az elkapósoruk + TE-ik se rosszak.

Meg lennék lepve ha még mindig favoritok lennénk a bukiknál.

Még így is jó esélyeink vannak, főleg ha menne a futás (ami egyelőre nem megy, vezetjük a ligát 0 yardos futásokban talán...). A Browns LB sora sztem nem annyira ütős, és a DL-jük is inkább passz ellen jó. Nagy meccs kell a TE-inktől, és akk sztem nyerhetünk.
Borbinho
Epp most neztem ra az oddsokra, 50-50-re adjak. En egyebkent nem igazan orultem Riversnek, amikor leigazoltuk, meg mindig nagyon szkeptikus vagyok vele kapcsolatban.. Az elso negy meccsen egyaltalan nem kellett megeroltetnie magat, megkockaztatom, hogy Brissettel is meglenne a 3-1-es merleg.. A mult heti teljesitmenyerol meg ne is beszeljunk... nyilvan, lehet arra fogni, hogy serult a 2. Es 3. Szamu elkapo is, de amikor a full ures TY-t nem talalja el.. nagyon latszott, hogy nincs meg a kemia Burtonnal sem, ettol fuggetlenul eroltette.. Ha nincs a D parades teljesitmenye, akkor 2-2 lenne a merleg..
Egyebkent azert imadkoztam a szezon elejen, hogy ne legyen annyi agyverzos meccsunk, mint amennyit azt elmult 5 evben megszokhattunk, de most oszinten remelem, hogy a vegeig kielezett meccs lesz, es vegre megtudjuk, hogy Riversnek mennyi maradt a tankban..
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan


welp...asszem meglesz Rivers első igazán meleg meccse nálunk, Garrették fickándozni fognak. Kelleni fog a segítség majd a TE-ktől + futóktól mindkét OT-nek

Az is elég nagy gebasz, h nem lesz Leonard, mert Walker is questionable, Okereke se teljesen egészséges, a Browns meg elég jól fut, Kelleni fog az extra a DL-től, hogy tudjuk fogni a Cleveland zóna futásait. Sokat lesz fent sztem Stewart, Buckner meg Autry (mint DE) egyszerre. Még Chubb nélkül is elég veszélyesnek tűnnek. + ugye az elkapósoruk + TE-ik se rosszak.

Meg lennék lepve ha még mindig favoritok lennénk a bukiknál.

Még így is jó esélyeink vannak, főleg ha menne a futás (ami egyelőre nem megy, vezetjük a ligát 0 yardos futásokban talán...). A Browns LB sora sztem nem annyira ütős, és a DL-jük is inkább passz ellen jó. Nagy meccs kell a TE-inktől, és akk sztem nyerhetünk.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Bence94 Indianapolis Colts 2 279
Castonzo ma sem edzett.. kezdhetunk megbaratkozni a gondolattal, hogy Clark lesz a bal oldali tackle.
Okereke rendesen edzett, Walker pedig az egyeni drilleknel csatlakozott. Egyre nagyobb a valoszinusege, hogy Leonard sem jatszik vasarnap. Mondjuk inkabb hagyjon ki egy meccset, minthogy raseruljon, es ne lassuk palyan tobb heten keresztul..
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ez így kellemetlen, hogy a top3 LB-nk egyszerre maródi. 😕


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Bence94 Indianapolis Colts 2 279
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ki mennyire ért egyet?
Szerintem elég kiszámítható volt a playcalling szóval nem feltétlen az OL számlájára írnám ezt a statot, viszont nem is a 4 min. O#re és a térdelésekre fognám.


darwinbanaz
Futottunk vagy 5-6 negatív yardosat vasárnap azelőtt is, mielőtt elkezdtünk volna időt húzni. Persze az is igaz, hogy ahogy a védelemnél, az offense-nél is számításba kell venni, hogy kikkel játszottunk. Az első meccsen úgy kaptunk ki, hogy nem is puntoltunk, és úgy jöttünk-mentünk a pályán ahogy akartunk offense oldalon. Csak beleraktunk rengeteg hülye hibát is. Azóta meg a 4. negyedekre eldőltek a meccsek, de már a második félidőkben is előnytartós playeket hívhattunk, tudva, hogy elég nagy az előny és az ellenfél offense-e szinte képtelen pontot csinálni. Majd meglátjuk, hogy mi lesz, ha menni kell a pontok után.
peterk2005
Mondjuk az elmúlt bő másfél évtizedben kevés biztosabb dolog volt annál Rivers esetében, sajnos 😊

De mondjuk kellően jó a csapat ahhoz, hogy ne legyen sok ilyen probléma

több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Chris Simms véleménye a védelemről. Szerintem ennyire azért nem vagyunk jók, de kezdhetjük elfogadni, hogy ha nem lesz sérüléshullám akkor az idei defense legit. Hogy top1, top5 vagy top10 az majd kiderül. (Ha a video az elejéről indulna, akkor 1:06:15-től jön a releváns rész, oda tekerj.)

 www.youtube.com/watch?v=cXk0XK3UIPA&t=3975s


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ki mennyire ért egyet?
Szerintem elég kiszámítható volt a playcalling szóval nem feltétlen az OL számlájára írnám ezt a statot, viszont nem is a 4 min. O#re és a térdelésekre fognám.


darwinbanaz
Futottunk vagy 5-6 negatív yardosat vasárnap azelőtt is, mielőtt elkezdtünk volna időt húzni. Persze az is igaz, hogy ahogy a védelemnél, az offense-nél is számításba kell venni, hogy kikkel játszottunk. Az első meccsen úgy kaptunk ki, hogy nem is puntoltunk, és úgy jöttünk-mentünk a pályán ahogy akartunk offense oldalon. Csak beleraktunk rengeteg hülye hibát is. Azóta meg a 4. negyedekre eldőltek a meccsek, de már a második félidőkben is előnytartós playeket hívhattunk, tudva, hogy elég nagy az előny és az ellenfél offense-e szinte képtelen pontot csinálni. Majd meglátjuk, hogy mi lesz, ha menni kell a pontok után.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 649 — Volt egy kis zápor
A bet365-ön 2.5 pontos favoritok vagyunk a Browns ellen. (Ami gyak. azt jelenti, hogy 5.5 ponttal látnak minket jobbnak az ellenfélnél semleges pályán.) Aki szeret a saját csapat ellen fogadni babonából (én szinte mindig megteszem 😊 ), az most tegye meg, 2.2-es szorzóval.
peterk2005
Es ha X a vegeredmeny?😶
Bence94
Pushnál visszaadják a feltett összeget, ha jól tudom.

több mint 5 éve
darwinbanaz Indianapolis Colts Hawaii Rainbow Warriors 371
Ki mennyire ért egyet?
Szerintem elég kiszámítható volt a playcalling szóval nem feltétlen az OL számlájára írnám ezt a statot, viszont nem is a 4 min. O#re és a térdelésekre fognám.

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Év végéig megoldották házon belül a Texansnál, majd a PO alatt + után is lesz min izgulnunk 😀

 horseshoeheroes.com/2020/10/04/colts-scout-trey-lance-ndsu-fan-cam/

Nagyon messze még a draft, a legtöbb szakértő szerint jobban járt volna még, ha marad 1 évet, de már jelezte h jelentkezett a '21-es draftra.
Egy fix, adottságokra kb egy kategória Lawrence-el, de jóval gyengébb ellenfelek ellen játszott, és kevesebbet is.
Bár az is lehet h az LT-jét néztük ki AC utódjának 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Fajo lenne ha pont a Texanshoz menne Dodds. Szezon kozben elhivhatjak interjura?
Borbinho
A GM pozíció esetén ha jól tudom nem vonatkoznak az edzői kitételek (felfelé lépés esetén elhívható), Azaz akinek szerződése van, azzal nem lehet még beszélni sem. Persze kikérhetik, és ha elengedjük akkor gondolom elmehet, de nem hiszem, hogy idény közben itt hagyna minket. Ha esetleg el is vinnék, akkor sem azonnal, hanem idény végétől. De úgy emlékszem, hogy ő volt az, aki többször lenyilatkozta, hogy egyelőre jól érzi a pozícióban magát, az előrelépéssel még vár. (Valaki biztosan lenyilatkozta, csak abban nem vagyok biztos, hogy ki volt a Dodds / Eberflus / Siriani hármasból. Szerintem Dodds.)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Fajo lenne ha pont a Texanshoz menne Dodds. Szezon kozben elhivhatjak interjura?

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A bet365-ön 2.5 pontos favoritok vagyunk a Browns ellen. (Ami gyak. azt jelenti, hogy 5.5 ponttal látnak minket jobbnak az ellenfélnél semleges pályán.) Aki szeret a saját csapat ellen fogadni babonából (én szinte mindig megteszem 😊 ), az most tegye meg, 2.2-es szorzóval.
peterk2005
Sosem szabad saját csapat ellen tenni, csak a győzelmére. Inkább rakj a nem szimpatikus csapat sikerére, ott megvan a win-win, ha kikapnak^^

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na jó van már. 😊 Álljunk hozzá úgy, hogy, ha úgy néz ki, hogy az osztály legjobb csaja meg lehet, akkor fektessük meg őt, ne Jessica Albáról fantáziáljunk helyette. D
peterk2005
Nem látom, a kettő miért ne mehetne egyszerre

több mint 5 éve
Bence94 Indianapolis Colts 2 279
A bet365-ön 2.5 pontos favoritok vagyunk a Browns ellen. (Ami gyak. azt jelenti, hogy 5.5 ponttal látnak minket jobbnak az ellenfélnél semleges pályán.) Aki szeret a saját csapat ellen fogadni babonából (én szinte mindig megteszem 😊 ), az most tegye meg, 2.2-es szorzóval.
peterk2005
Es ha X a vegeredmeny?😶