Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 425
Ebron mellett küldjétek el még Sheardet is, hátha jönnek jövőre NE-be jelenlegi contractérték alatt.
Az öreg nem haragtartó, nem érdekli ki mit kommentel a Snapface-en meg az InstaChaten... 😊
Solymi
Elvégre Dorsett is mennyire bejött, ugye? 😀
coltman
Meglévő futó és TE játék mellett tudott (2)-3. számú WR lenni, meg úgy látszott év elején, hogy fejlődik folyamatosan, aztán valami nagyon elkefélődött...
Első kört persze hogy nem ér, nem is mi választottuk 😛
Solymi
Nem mondod? Nálunk pedig hibátlanul működött, biztos BB rontotta el 😀
coltman
Te most Ebronról vagy Dorsettről beszélsz? Mert én utóbbiról, akit ti 1. körben draftoltatok, mi meg adtunk érte egy 3. körös QB-t, aki mondjuk kezd is.
Értékben lehet, hogy rosszabbul jártunk, de a potenciál benne van még mindig.
A mostani offseasonben kiderül, hogy itt akar-e maradni ill. itt akarjuk-e tartani.

Ebron meg pont mielőtt hozzátok ment volt nálunk viziten, igaz, neki nem tetszik a patses munkamódszer, de attól függetlenül egy próbaopciónak ő is jó. Mindenféle név megfordul felénk 😊
Solymi
Dorsettről. De nem akarom elvenni a hiteteket, ha ti még hisztek a Mikulásban, akkor meghagyom nektek Dorsettet is 😉 De én a helyetekben inkább szurkolnék annak, hogy máshova kerül. Lesznek jó meccsei, nálunk is volt pár jó meccse (ifjonchoz mérten), de ettől még akár csak egy fél szezont sem fog lehozni vállalható szinten, ami innentől nekem a felesleges helyfoglalás definícióját meríti ki.
coltman
Off: Egyébként látok rá esélyt, hogy Belichick ocóért továbbra is megtartja Dorsettet. Viccen kívül. Sokadik célpontnak szódával el is ment náluk. És az az érzésem, hogy Belichick Edelman utódját látja ill. reméli benne. Alkatra hasonlók, csak Dorsett picit még atletikusabb is. Edelman is jópár évet spec teamezett meg a roster hátsóbb fertályaiban "keltetődött", mielőtt kiugrott. Lehet, hogy Dorsettnél is ezt reméli.
peterk2005
Ja, csak amíg Edelmannek évente egy-két alkalom van, hogy az option route-nál máshova köt ki, addig Dorsettnek meccsenként

Ettől még az előző idény végétől az első néhány fordulóig volt egy olyan sorozata, hogy szó szerint minden felé menő labdából elkapás lett, ami tényleg lenyűgöző volt. 2. számúnak kevés, 3.-nak nem para, Edelman helyét ha át tudja venni, akkor jó, de ezzel nem számolok, inkább egy mélységi emberke lehet, Edelman szerepkörére túlságosan sokat napozik
Wyatt
Na ja, nekem is ez a problémám, hogy amíg volt több opció amire az ellenfélnek figyelnie kellett, akkor jól használható volt, de jelenleg és talán ebben az offensben nem, legalábbis arra nem lehet számolni, hogy előrelép. Nem gondolom azt, hogy még egy évet itt maradna, bár ki tudja... de akkor már lehet másvalakit néznék.

Na jól van, ne szemeteljük tovább a topicot.

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha esetleg megnezted volna a rosteret a Falconsnak - ide a bökőt, hogy nem tetted -, akkor nagyon jol tudnad, hogy ha akar, Dimitroff rohogve megcsinalja a helyet Hoopernek. De vicces, hogy pont te dobalozol allandoan az altalanossagokkal, aki mar csak GM-jatek miatt is picit jobban bele kellene, hogy lasson a menedzsment strukturajaba, a szerzodesek es a kivagasok mechanikajaba. Es nyilvan bele is latsz, nem vagy te hulye, csak neha atvaltasz naivba. Persze remenykedni lehet, ha neked az jo.Stez
Tudod mi a muris? Hogy te mondod, hogy én beszélek általánoságokban, amikor én _konkrétan_ leírtam az Atlanta cap helyzetét. 😊 A szerződött játékosok szerződéseit, hogy milyen költséggel vághatóak ki, hogy miért nehéz megtartani a gyereket. Konkrét számokkal. Te egyetlen egy tényt nem írtál, de én beszélek a levegőbe. 😀

Mint ahogy azt is illene tudni, hogy a holt idenyben nem kell vegig a cap alatt maradni, ergo a 90-re valo rosterfeltoltes eseteben nem kifejezetten mervado a Falcons jelenlegi caphelyzete.Stez
De, a holt idényben végig a cap alatt kell maradni. Legalábbis a league year első napjától. Ha a februári pár laufos hétre gondolsz, annak semmi jelentősége, mert az csak annyit tesz, hogy mondjuk megteheted, hogy 20-án hosszabbítasz valakivel, és 21.-én rúgod ki azt, akinek a felszabaduló pénzének a terhére. Tök mindegy, mert március elejére - még a free agent piac nyitása előtt - alá kell menni a capnek, szóval addigra mindenképpen ki kell rúgni a játékos. Pár nap ide-oda.

De igazabol fogadhatunk valami italba csak ugy a poen kedveert, aztan majd meglatjuk, hogy az Atlantanal hogyan gondolkodnak peldaul epp a kiszemelted, Hooper eseteben. Aztan a legrosszabb esetben belekopsz bosszubol a piaba, amit nyerek. XDDDStez
Fogadhatunk, de mit bizonyít vele aki nyer? Biztosat egyikünk se tud, mert nem vagyunk Dimitroff spanjai. Én azt mondom valószínűleg nem tartják meg, te ezek szerint azt, hogy valószínűleg igen. Bármelyikünknek is lesz igaza, annyi történik, hogy egy a másik számára kevésbé valószínű történik meg. És akkor?

De ha mindenképpen piálni akarsz, tőlem fogadhatunk, ígérem nem köpök bele, ha nyersz. 😊 Mi a kedvenc fogadós piád? 😊
peterk2005
Na ezek után megnéztem a Falcons szerződéseit. AZTAKVA?!?!?! Ezek szándékosan szúrták ennyire tökön magukat? Csak 25M lenne a 3 guard DM-je. Újabb 30M a OT-ké. Hát ilyet én még életemben nem láttam, kb Dallasnak volt hasonlóan túltöltött rostere, amire emlékszem, de az se volt ennek a közelében sem. Hát baszki, én nem vagyok egy GM típus, de azért ez most lesokkolt 😀

Amúgy azért annyit adnék Steznek, hogy ha nagyon akarnak, akkor post June 1 is lehet cutolni, és akkor azért jelentősebb ZS-k szabadulnak fel - amivel persze a következő évre szívatják meg magukat, szóval ez most kb egy olyan döntés náluk, hogy bevállalják, hogy most nagyon szar lesz, és akkor jövőre tiszta lappal indul az építkezés, vagy próbálják kicsit tompítani a dolgokat, de akkor a jövő év is még szívás.
coltman
Tul van mar misztifikalva ez a cap space aggodalom. Olyan iramban no evrol evre a fizetesi sapka, az uj CBA-val raadasul szerintem meginkabb beindul ez, manapsag nem is olyan brutalisan nehez megoldani az egesz strukturalasat, raadasul annyi opcio es lehetoseg van a takaritasra, hogy ha egy GM tenyleg meg akar tartani valakit, akkor azt meg is fogja tartani. Annyira sok fele tudja strukturalni, konvertalni, annyit tud jatszadozni a kolunfele bonuszokkal a GM, hogy mar nehezen jon olyan helyzet, mint amibe peldaul nehany eve beleszaladt pont a Dallas peldaul. Es akkor a rengeteg kiskapu mellett ott van az altalad emlitett draft utani utemezes is. Sot, konkretan ha nagyon akar, akkor meg trade-elni is tud, lasd anno az Osweiler-cseret, ami pont errol szolt.

Nincs jo helyzetben az Atlanta, de Dimitroff egyebkent nem a hulyebbek kozul valo GM, szerintem el van tulozva a Falcons sapija es a csapat helyzete. Van par paras szerzodes, de hol nincs? Megoldja siman, megvan hozza a kello municioja.

Mint ahogy a Pats is siman meg tudta volna tartani Flowerst, egyszeruen csak ugy dontott BB, hogy ar-ertek aranyban nem eri meg neki Flowers azt a penzt, amit elkert egy esetleges hosszabbitasnal. Es rosszul dontott? A Pats ott van a rajatszasban ismet, es top vedelme volt emlekeim szerint az alapszakaszban. Tehat nem dontott rosszul. Nyilvan ebben a sztoriban egyebkent azt is jol tudta BB, hogy a Lionshoz tavozo Patricia szet fogja fizetni Flowerst, ami velhetoen megerositette abban, hogy ne nagyon gondolkozzon azon, hogy megcsinalja a helyet a csavonak.

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ebron mellett küldjétek el még Sheardet is, hátha jönnek jövőre NE-be jelenlegi contractérték alatt.
Az öreg nem haragtartó, nem érdekli ki mit kommentel a Snapface-en meg az InstaChaten... 😊
Solymi
Elvégre Dorsett is mennyire bejött, ugye? 😀
coltman
Meglévő futó és TE játék mellett tudott (2)-3. számú WR lenni, meg úgy látszott év elején, hogy fejlődik folyamatosan, aztán valami nagyon elkefélődött...
Első kört persze hogy nem ér, nem is mi választottuk 😛
Solymi
Nem mondod? Nálunk pedig hibátlanul működött, biztos BB rontotta el 😀
coltman
Te most Ebronról vagy Dorsettről beszélsz? Mert én utóbbiról, akit ti 1. körben draftoltatok, mi meg adtunk érte egy 3. körös QB-t, aki mondjuk kezd is.
Értékben lehet, hogy rosszabbul jártunk, de a potenciál benne van még mindig.
A mostani offseasonben kiderül, hogy itt akar-e maradni ill. itt akarjuk-e tartani.

Ebron meg pont mielőtt hozzátok ment volt nálunk viziten, igaz, neki nem tetszik a patses munkamódszer, de attól függetlenül egy próbaopciónak ő is jó. Mindenféle név megfordul felénk 😊
Solymi
Dorsettről. De nem akarom elvenni a hiteteket, ha ti még hisztek a Mikulásban, akkor meghagyom nektek Dorsettet is 😉 De én a helyetekben inkább szurkolnék annak, hogy máshova kerül. Lesznek jó meccsei, nálunk is volt pár jó meccse (ifjonchoz mérten), de ettől még akár csak egy fél szezont sem fog lehozni vállalható szinten, ami innentől nekem a felesleges helyfoglalás definícióját meríti ki.
coltman
Off: Egyébként látok rá esélyt, hogy Belichick ocóért továbbra is megtartja Dorsettet. Viccen kívül. Sokadik célpontnak szódával el is ment náluk. És az az érzésem, hogy Belichick Edelman utódját látja ill. reméli benne. Alkatra hasonlók, csak Dorsett picit még atletikusabb is. Edelman is jópár évet spec teamezett meg a roster hátsóbb fertályaiban "keltetődött", mielőtt kiugrott. Lehet, hogy Dorsettnél is ezt reméli.
peterk2005
Ja, csak amíg Edelmannek évente egy-két alkalom van, hogy az option route-nál máshova köt ki, addig Dorsettnek meccsenként

Ettől még az előző idény végétől az első néhány fordulóig volt egy olyan sorozata, hogy szó szerint minden felé menő labdából elkapás lett, ami tényleg lenyűgöző volt. 2. számúnak kevés, 3.-nak nem para, Edelman helyét ha át tudja venni, akkor jó, de ezzel nem számolok, inkább egy mélységi emberke lehet, Edelman szerepkörére túlságosan sokat napozik

több mint 4 éve
deleted account 1 758
Hol írtam én olyat hogy veteránt kell igazolni? Légyszíves olvasd el még egyszer a HSZ-emet ha ez jött le. Én annyit írtam, hogy ahhoz, hogy a Colts egyáltalán a playoffért harcoljon, mindenképp a QB posztot kell upgrade-elni. Ebben talán egyetértesz te is.

Idén pedig egész jó egy átlag évhez képest a felhozatal a poszton, mert FA, draft és trade opciók is vannak, ráadásul nagy számban. Direkt odaírtam, hogy a nagy részük kutyaütő (mint ahogy minden évben 90% az), de lesz 10%, akiben igenis lesz potenciál, ez pedig idén akár 2-3 embert is jelenthet számosságra, nem csak a szokásos 1-et vagy nullát.Hulkeinstein
Én úgy értelmeztem, hogy a vélemény különbség köztetek egyszerűen annyi, hogy Te az idei évben az átlagoshoz képest jobb lehetőségeket látsz, Coltman pedig nem.

Egyébként én sem. Nálam az átlagosnál jobb év úgy néz ki, mint például a 2018-as volt, amikor Kovács Sanyiért lehetett tradelni, Cousinst (Keenumot - aki akkor éppen remek szezonon volt túl -, Bradfordot, Bridgewatert, stb.) szerződtetni, a draftra pedig a Mayfield, Darnold, Allen, Rosen, Lamar féle ötös jött az elején. Idén sehol se vagyunk ehhez. A piacra csak bukott irányítók jönnek ki várhatóan, a draft meg sajnos inkább néz ki 2011-es félének, ahol Newton kiemelkedett, aztán mögötte Locker, Ponder, Gabbert félék adják a választékot, mint 2018-asnak. Lehet próbálkozni - szerintem nekünk kell is -, aztán bízni abban, hogy talán pont beletrafálunk legalább egy Kapernickbe. Ez minden, csak nem jó év. 😕
peterk2005
Szerintem meg pont hogy van ez az év olyan, mint a 2018-as.

Newton=Alex Smith
Bridgewater=Bridgewater
Cousins=Tannehill
Bradford=Mariota

csak az általad említett neveket összehasonlítva.

És a különbség az, hogy te automatikusnak veszed azt, hogy Brees, Brady, Prescott, Rivers közül egyik sem lesz elérhető. Én meg nagy összegben mernék rá fogadni, hogy legalább 1 igen.

A drafton meg ott a Burrow-Tua-Herbert-Love 4-es.

A piacra sosem fog makulátlan QB kijönni, ha így lenne, még a legkutyaütőbb GM is tudna szerezni QB-t. Akkor meg minek Ballard?
Hulkeinstein
Azért a Newton AS összehasonlítás erős. És számokban lehet közel vannak, de alapvető különbség, hogy AS munkás ember, beáll, robotol, és nem primadonna - Newton az. Neki már lefőtt a kávé, nem látom hogy ő már közelébe ér annak, ami lehetett volna.

Többi nagyjából stimmel. Bár azért most egy Bradford mit is csinál most? Szóval egyenlőség az valid, de pont ezért miért is lenne ő opció kezdő poszton?
több mint 4 éve
deleted account 1 758
Ha esetleg megnezted volna a rosteret a Falconsnak - ide a bökőt, hogy nem tetted -, akkor nagyon jol tudnad, hogy ha akar, Dimitroff rohogve megcsinalja a helyet Hoopernek. De vicces, hogy pont te dobalozol allandoan az altalanossagokkal, aki mar csak GM-jatek miatt is picit jobban bele kellene, hogy lasson a menedzsment strukturajaba, a szerzodesek es a kivagasok mechanikajaba. Es nyilvan bele is latsz, nem vagy te hulye, csak neha atvaltasz naivba. Persze remenykedni lehet, ha neked az jo.Stez
Tudod mi a muris? Hogy te mondod, hogy én beszélek általánoságokban, amikor én _konkrétan_ leírtam az Atlanta cap helyzetét. 😊 A szerződött játékosok szerződéseit, hogy milyen költséggel vághatóak ki, hogy miért nehéz megtartani a gyereket. Konkrét számokkal. Te egyetlen egy tényt nem írtál, de én beszélek a levegőbe. 😀

Mint ahogy azt is illene tudni, hogy a holt idenyben nem kell vegig a cap alatt maradni, ergo a 90-re valo rosterfeltoltes eseteben nem kifejezetten mervado a Falcons jelenlegi caphelyzete.Stez
De, a holt idényben végig a cap alatt kell maradni. Legalábbis a league year első napjától. Ha a februári pár laufos hétre gondolsz, annak semmi jelentősége, mert az csak annyit tesz, hogy mondjuk megteheted, hogy 20-án hosszabbítasz valakivel, és 21.-én rúgod ki azt, akinek a felszabaduló pénzének a terhére. Tök mindegy, mert március elejére - még a free agent piac nyitása előtt - alá kell menni a capnek, szóval addigra mindenképpen ki kell rúgni a játékos. Pár nap ide-oda.

De igazabol fogadhatunk valami italba csak ugy a poen kedveert, aztan majd meglatjuk, hogy az Atlantanal hogyan gondolkodnak peldaul epp a kiszemelted, Hooper eseteben. Aztan a legrosszabb esetben belekopsz bosszubol a piaba, amit nyerek. XDDDStez
Fogadhatunk, de mit bizonyít vele aki nyer? Biztosat egyikünk se tud, mert nem vagyunk Dimitroff spanjai. Én azt mondom valószínűleg nem tartják meg, te ezek szerint azt, hogy valószínűleg igen. Bármelyikünknek is lesz igaza, annyi történik, hogy egy a másik számára kevésbé valószínű történik meg. És akkor?

De ha mindenképpen piálni akarsz, tőlem fogadhatunk, ígérem nem köpök bele, ha nyersz. 😊 Mi a kedvenc fogadós piád? 😊
peterk2005
Na ezek után megnéztem a Falcons szerződéseit. AZTAKVA?!?!?! Ezek szándékosan szúrták ennyire tökön magukat? Csak 25M lenne a 3 guard DM-je. Újabb 30M a OT-ké. Hát ilyet én még életemben nem láttam, kb Dallasnak volt hasonlóan túltöltött rostere, amire emlékszem, de az se volt ennek a közelében sem. Hát baszki, én nem vagyok egy GM típus, de azért ez most lesokkolt 😀

Amúgy azért annyit adnék Steznek, hogy ha nagyon akarnak, akkor post June 1 is lehet cutolni, és akkor azért jelentősebb ZS-k szabadulnak fel - amivel persze a következő évre szívatják meg magukat, szóval ez most kb egy olyan döntés náluk, hogy bevállalják, hogy most nagyon szar lesz, és akkor jövőre tiszta lappal indul az építkezés, vagy próbálják kicsit tompítani a dolgokat, de akkor a jövő év is még szívás.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha esetleg megnezted volna a rosteret a Falconsnak - ide a bökőt, hogy nem tetted -, akkor nagyon jol tudnad, hogy ha akar, Dimitroff rohogve megcsinalja a helyet Hoopernek. De vicces, hogy pont te dobalozol allandoan az altalanossagokkal, aki mar csak GM-jatek miatt is picit jobban bele kellene, hogy lasson a menedzsment strukturajaba, a szerzodesek es a kivagasok mechanikajaba. Es nyilvan bele is latsz, nem vagy te hulye, csak neha atvaltasz naivba. Persze remenykedni lehet, ha neked az jo.Stez
Tudod mi a muris? Hogy te mondod, hogy én beszélek általánoságokban, amikor én _konkrétan_ leírtam az Atlanta cap helyzetét. 😊 A szerződött játékosok szerződéseit, hogy milyen költséggel vághatóak ki, hogy miért nehéz megtartani a gyereket. Konkrét számokkal. Te egyetlen egy tényt nem írtál, de én beszélek a levegőbe. 😀

Mint ahogy azt is illene tudni, hogy a holt idenyben nem kell vegig a cap alatt maradni, ergo a 90-re valo rosterfeltoltes eseteben nem kifejezetten mervado a Falcons jelenlegi caphelyzete.Stez
De, a holt idényben végig a cap alatt kell maradni. Legalábbis a league year első napjától. Ha a februári pár laufos hétre gondolsz, annak semmi jelentősége, mert az csak annyit tesz, hogy mondjuk megteheted, hogy 20-án hosszabbítasz valakivel, és 21.-én rúgod ki azt, akinek a felszabaduló pénzének a terhére. Tök mindegy, mert március elejére - még a free agent piac nyitása előtt - alá kell menni a capnek, szóval addigra mindenképpen ki kell rúgni a játékos. Pár nap ide-oda.

De igazabol fogadhatunk valami italba csak ugy a poen kedveert, aztan majd meglatjuk, hogy az Atlantanal hogyan gondolkodnak peldaul epp a kiszemelted, Hooper eseteben. Aztan a legrosszabb esetben belekopsz bosszubol a piaba, amit nyerek. XDDDStez
Fogadhatunk, de mit bizonyít vele aki nyer? Biztosat egyikünk se tud, mert nem vagyunk Dimitroff spanjai. Én azt mondom valószínűleg nem tartják meg, te ezek szerint azt, hogy valószínűleg igen. Bármelyikünknek is lesz igaza, annyi történik, hogy egy a másik számára kevésbé valószínű történik meg. És akkor?

De ha mindenképpen piálni akarsz, tőlem fogadhatunk, ígérem nem köpök bele, ha nyersz. 😊 Mi a kedvenc fogadós piád? 😊
peterk2005
Az egvilagon semmi nem tortenik, akar elengedik, akar megtartjak. Nem leszel okosabb ember, mert igazad lesz, de hulyebb sem, ha tevedtel. Max akad egy plusz vonal az amugy is unalmas holt szezonban, amit lehet nezni.

En mindig whiskeyt kerek, ha nyerek, ha meg nem nyerek, majd te eldontod, mit szeretnel inni.

több mint 4 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Hol írtam én olyat hogy veteránt kell igazolni? Légyszíves olvasd el még egyszer a HSZ-emet ha ez jött le. Én annyit írtam, hogy ahhoz, hogy a Colts egyáltalán a playoffért harcoljon, mindenképp a QB posztot kell upgrade-elni. Ebben talán egyetértesz te is.

Idén pedig egész jó egy átlag évhez képest a felhozatal a poszton, mert FA, draft és trade opciók is vannak, ráadásul nagy számban. Direkt odaírtam, hogy a nagy részük kutyaütő (mint ahogy minden évben 90% az), de lesz 10%, akiben igenis lesz potenciál, ez pedig idén akár 2-3 embert is jelenthet számosságra, nem csak a szokásos 1-et vagy nullát.Hulkeinstein
Én úgy értelmeztem, hogy a vélemény különbség köztetek egyszerűen annyi, hogy Te az idei évben az átlagoshoz képest jobb lehetőségeket látsz, Coltman pedig nem.

Egyébként én sem. Nálam az átlagosnál jobb év úgy néz ki, mint például a 2018-as volt, amikor Kovács Sanyiért lehetett tradelni, Cousinst (Keenumot - aki akkor éppen remek szezonon volt túl -, Bradfordot, Bridgewatert, stb.) szerződtetni, a draftra pedig a Mayfield, Darnold, Allen, Rosen, Lamar féle ötös jött az elején. Idén sehol se vagyunk ehhez. A piacra csak bukott irányítók jönnek ki várhatóan, a draft meg sajnos inkább néz ki 2011-es félének, ahol Newton kiemelkedett, aztán mögötte Locker, Ponder, Gabbert félék adják a választékot, mint 2018-asnak. Lehet próbálkozni - szerintem nekünk kell is -, aztán bízni abban, hogy talán pont beletrafálunk legalább egy Kapernickbe. Ez minden, csak nem jó év. 😕
peterk2005
Szerintem meg pont hogy van ez az év olyan, mint a 2018-as.

Newton=Alex Smith
Bridgewater=Bridgewater
Cousins=Tannehill
Bradford=Mariota

csak az általad említett neveket összehasonlítva.

És a különbség az, hogy te automatikusnak veszed azt, hogy Brees, Brady, Prescott, Rivers közül egyik sem lesz elérhető. Én meg nagy összegben mernék rá fogadni, hogy legalább 1 igen.

A drafton meg ott a Burrow-Tua-Herbert-Love 4-es.

A piacra sosem fog makulátlan QB kijönni, ha így lenne, még a legkutyaütőbb GM is tudna szerezni QB-t. Akkor meg minek Ballard?

Szerkesztette: Hulkeinstein
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ebron mellett küldjétek el még Sheardet is, hátha jönnek jövőre NE-be jelenlegi contractérték alatt.
Az öreg nem haragtartó, nem érdekli ki mit kommentel a Snapface-en meg az InstaChaten... 😊
Solymi
Elvégre Dorsett is mennyire bejött, ugye? 😀
coltman
Meglévő futó és TE játék mellett tudott (2)-3. számú WR lenni, meg úgy látszott év elején, hogy fejlődik folyamatosan, aztán valami nagyon elkefélődött...
Első kört persze hogy nem ér, nem is mi választottuk 😛
Solymi
Nem mondod? Nálunk pedig hibátlanul működött, biztos BB rontotta el 😀
coltman
Te most Ebronról vagy Dorsettről beszélsz? Mert én utóbbiról, akit ti 1. körben draftoltatok, mi meg adtunk érte egy 3. körös QB-t, aki mondjuk kezd is.
Értékben lehet, hogy rosszabbul jártunk, de a potenciál benne van még mindig.
A mostani offseasonben kiderül, hogy itt akar-e maradni ill. itt akarjuk-e tartani.

Ebron meg pont mielőtt hozzátok ment volt nálunk viziten, igaz, neki nem tetszik a patses munkamódszer, de attól függetlenül egy próbaopciónak ő is jó. Mindenféle név megfordul felénk 😊
Solymi
Dorsettről. De nem akarom elvenni a hiteteket, ha ti még hisztek a Mikulásban, akkor meghagyom nektek Dorsettet is 😉 De én a helyetekben inkább szurkolnék annak, hogy máshova kerül. Lesznek jó meccsei, nálunk is volt pár jó meccse (ifjonchoz mérten), de ettől még akár csak egy fél szezont sem fog lehozni vállalható szinten, ami innentől nekem a felesleges helyfoglalás definícióját meríti ki.
coltman
Off: Egyébként látok rá esélyt, hogy Belichick ocóért továbbra is megtartja Dorsettet. Viccen kívül. Sokadik célpontnak szódával el is ment náluk. És az az érzésem, hogy Belichick Edelman utódját látja ill. reméli benne. Alkatra hasonlók, csak Dorsett picit még atletikusabb is. Edelman is jópár évet spec teamezett meg a roster hátsóbb fertályaiban "keltetődött", mielőtt kiugrott. Lehet, hogy Dorsettnél is ezt reméli.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
deleted account 1 758
Ebron mellett küldjétek el még Sheardet is, hátha jönnek jövőre NE-be jelenlegi contractérték alatt.
Az öreg nem haragtartó, nem érdekli ki mit kommentel a Snapface-en meg az InstaChaten... 😊
Solymi
Elvégre Dorsett is mennyire bejött, ugye? 😀
coltman
Meglévő futó és TE játék mellett tudott (2)-3. számú WR lenni, meg úgy látszott év elején, hogy fejlődik folyamatosan, aztán valami nagyon elkefélődött...
Első kört persze hogy nem ér, nem is mi választottuk 😛
Solymi
Nem mondod? Nálunk pedig hibátlanul működött, biztos BB rontotta el 😀
coltman
Te most Ebronról vagy Dorsettről beszélsz? Mert én utóbbiról, akit ti 1. körben draftoltatok, mi meg adtunk érte egy 3. körös QB-t, aki mondjuk kezd is.
Értékben lehet, hogy rosszabbul jártunk, de a potenciál benne van még mindig.
A mostani offseasonben kiderül, hogy itt akar-e maradni ill. itt akarjuk-e tartani.

Ebron meg pont mielőtt hozzátok ment volt nálunk viziten, igaz, neki nem tetszik a patses munkamódszer, de attól függetlenül egy próbaopciónak ő is jó. Mindenféle név megfordul felénk 😊
Solymi
Dorsettről. De nem akarom elvenni a hiteteket, ha ti még hisztek a Mikulásban, akkor meghagyom nektek Dorsettet is 😉 De én a helyetekben inkább szurkolnék annak, hogy máshova kerül. Lesznek jó meccsei, nálunk is volt pár jó meccse (ifjonchoz mérten), de ettől még akár csak egy fél szezont sem fog lehozni vállalható szinten, ami innentől nekem a felesleges helyfoglalás definícióját meríti ki.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Stez
peterk2005
Ó, de hiányzott már ez. 😊
uatu
Offseason jön, fel kell dobnunk a topicot. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hol írtam én olyat hogy veteránt kell igazolni? Légyszíves olvasd el még egyszer a HSZ-emet ha ez jött le. Én annyit írtam, hogy ahhoz, hogy a Colts egyáltalán a playoffért harcoljon, mindenképp a QB posztot kell upgrade-elni. Ebben talán egyetértesz te is.

Idén pedig egész jó egy átlag évhez képest a felhozatal a poszton, mert FA, draft és trade opciók is vannak, ráadásul nagy számban. Direkt odaírtam, hogy a nagy részük kutyaütő (mint ahogy minden évben 90% az), de lesz 10%, akiben igenis lesz potenciál, ez pedig idén akár 2-3 embert is jelenthet számosságra, nem csak a szokásos 1-et vagy nullát.Hulkeinstein
Én úgy értelmeztem, hogy a vélemény különbség köztetek egyszerűen annyi, hogy Te az idei évben az átlagoshoz képest jobb lehetőségeket látsz, Coltman pedig nem.

Egyébként én sem. Nálam az átlagosnál jobb év úgy néz ki, mint például a 2018-as volt, amikor Kovács Sanyiért lehetett tradelni, Cousinst (Keenumot - aki akkor éppen remek szezonon volt túl -, Bradfordot, Bridgewatert, stb.) szerződtetni, a draftra pedig a Mayfield, Darnold, Allen, Rosen, Lamar féle ötös jött az elején. Idén sehol se vagyunk ehhez. A piacra csak bukott irányítók jönnek ki várhatóan, a draft meg sajnos inkább néz ki 2011-es félének, ahol Newton kiemelkedett, aztán mögötte Locker, Ponder, Gabbert félék adják a választékot, mint 2018-asnak. Lehet próbálkozni - szerintem nekünk kell is -, aztán bízni abban, hogy talán pont beletrafálunk legalább egy Kapernickbe. Ez minden, csak nem jó év. 😕


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
Stez
peterk2005
Ó, de hiányzott már ez. 😊
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha esetleg megnezted volna a rosteret a Falconsnak - ide a bökőt, hogy nem tetted -, akkor nagyon jol tudnad, hogy ha akar, Dimitroff rohogve megcsinalja a helyet Hoopernek. De vicces, hogy pont te dobalozol allandoan az altalanossagokkal, aki mar csak GM-jatek miatt is picit jobban bele kellene, hogy lasson a menedzsment strukturajaba, a szerzodesek es a kivagasok mechanikajaba. Es nyilvan bele is latsz, nem vagy te hulye, csak neha atvaltasz naivba. Persze remenykedni lehet, ha neked az jo.Stez
Tudod mi a muris? Hogy te mondod, hogy én beszélek általánoságokban, amikor én _konkrétan_ leírtam az Atlanta cap helyzetét. 😊 A szerződött játékosok szerződéseit, hogy milyen költséggel vághatóak ki, hogy miért nehéz megtartani a gyereket. Konkrét számokkal. Te egyetlen egy tényt nem írtál, de én beszélek a levegőbe. 😀

Mint ahogy azt is illene tudni, hogy a holt idenyben nem kell vegig a cap alatt maradni, ergo a 90-re valo rosterfeltoltes eseteben nem kifejezetten mervado a Falcons jelenlegi caphelyzete.Stez
De, a holt idényben végig a cap alatt kell maradni. Legalábbis a league year első napjától. Ha a februári pár laufos hétre gondolsz, annak semmi jelentősége, mert az csak annyit tesz, hogy mondjuk megteheted, hogy 20-án hosszabbítasz valakivel, és 21.-én rúgod ki azt, akinek a felszabaduló pénzének a terhére. Tök mindegy, mert március elejére - még a free agent piac nyitása előtt - alá kell menni a capnek, szóval addigra mindenképpen ki kell rúgni a játékos. Pár nap ide-oda.

De igazabol fogadhatunk valami italba csak ugy a poen kedveert, aztan majd meglatjuk, hogy az Atlantanal hogyan gondolkodnak peldaul epp a kiszemelted, Hooper eseteben. Aztan a legrosszabb esetben belekopsz bosszubol a piaba, amit nyerek. XDDDStez
Fogadhatunk, de mit bizonyít vele aki nyer? Biztosat egyikünk se tud, mert nem vagyunk Dimitroff spanjai. Én azt mondom valószínűleg nem tartják meg, te ezek szerint azt, hogy valószínűleg igen. Bármelyikünknek is lesz igaza, annyi történik, hogy egy a másik számára kevésbé valószínű történik meg. És akkor?

De ha mindenképpen piálni akarsz, tőlem fogadhatunk, ígérem nem köpök bele, ha nyersz. 😊 Mi a kedvenc fogadós piád? 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
A Hulkensein féle igazoljunk veterán utat én se kultiválom. 😊 Majd ha mond egy olyan példát, ahol sikeresen bejött, hogy egy máshol már lebőgött / befáradt irányítóval bajnokesélyest építettek, és azt több évig sikerült is működtetni, akkor esetleg hajlani fogok rá. 😊 A draft lenne az út, bár Herbertért és Tua-ért nem tradelnék fel. De ha Ballard megteszi, akkor nem fogom azonnal betörni a monitort. De el fogom várni, hogy ha már felment érte, akkor be is váljon. 😊
peterk2005
Hol írtam én olyat hogy veteránt kell igazolni? Légyszíves olvasd el még egyszer a HSZ-emet ha ez jött le.

Én annyit írtam, hogy ahhoz, hogy a Colts egyáltalán a playoffért harcoljon, mindenképp a QB posztot kell upgrade-elni. Ebben talán egyetértesz te is.

Idén pedig egész jó egy átlag évhez képest a felhozatal a poszton, mert FA, draft és trade opciók is vannak, ráadásul nagy számban. Direkt odaírtam, hogy a nagy részük kutyaütő (mint ahogy minden évben 90% az), de lesz 10%, akiben igenis lesz potenciál, ez pedig idén akár 2-3 embert is jelenthet számosságra, nem csak a szokásos 1-et vagy nullát.

Itt jön be Ballard, akinek valamit csinálni kell - új bridge QB, verseny Brissettnek, korai draft vagy az előbbiek kombója. Így nem lehet nekivágni a jövő évnek, ahogy ezt többen írták a csoportban. Megváltót szinte esélytelen találni, de csak az utóbbi évekből van rengeteg példa arra, hogy kevés erőforrásból is lehet tápolni a posztot. (Tannehill - Titans, Foles Eagles, Prescott - Cowboys, Keenum - Vikings, Fitzpatrick - Dolphins, Watson - Texans, Garoppolo - 49ers, Bridgewater - Saints) - egyikük sem került többe, mint első kör közepe, 10 milliós fizu vagy 2. körös draftpick trade.

Nem tudom honnan vetted, hogy én Superbowlt várok a Coltstól és Ballardtól, ez közel sincs így. Én egy folyamatos fejlődést és harcot várok a playoff-helyekért, idén viszont ez nem következett be az én véleményem szerint.

Szerkesztette: Hulkeinstein
több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 425
Ebron mellett küldjétek el még Sheardet is, hátha jönnek jövőre NE-be jelenlegi contractérték alatt.
Az öreg nem haragtartó, nem érdekli ki mit kommentel a Snapface-en meg az InstaChaten... 😊
Solymi
Elvégre Dorsett is mennyire bejött, ugye? 😀
coltman
Meglévő futó és TE játék mellett tudott (2)-3. számú WR lenni, meg úgy látszott év elején, hogy fejlődik folyamatosan, aztán valami nagyon elkefélődött...
Első kört persze hogy nem ér, nem is mi választottuk 😛
Solymi
Nem mondod? Nálunk pedig hibátlanul működött, biztos BB rontotta el 😀
coltman
Te most Ebronról vagy Dorsettről beszélsz? Mert én utóbbiról, akit ti 1. körben draftoltatok, mi meg adtunk érte egy 3. körös QB-t, aki mondjuk kezd is.
Értékben lehet, hogy rosszabbul jártunk, de a potenciál benne van még mindig.
A mostani offseasonben kiderül, hogy itt akar-e maradni ill. itt akarjuk-e tartani.

Ebron meg pont mielőtt hozzátok ment volt nálunk viziten, igaz, neki nem tetszik a patses munkamódszer, de attól függetlenül egy próbaopciónak ő is jó. Mindenféle név megfordul felénk 😊


Azért néha elképzelem mennyire kurva idegesítőek lehetünk kívülről 😀 Itt megy a szenvedés azon, hogy nincs QB, tralalala, úgy hogy más franchise örülne, ha már egy olyan irányítójuk lett volna valaha, mint nekünk volt 3 is 😀
coltman
Ez tökéletesen igaz, de ettől a szar még szar szagú, akkor is ha két perce léptél bele, és akkor is ha reggel óta a talpadon van. 😀

Szóval igen, szerencsés a history-nk. Ma viszont ugyanannyira a sz*rban állunk, mint a Dolphins, Panthers, meg a többi QB-ra váró csapat. 😉
peterk2005
És múltkor még minket savaztál, hogy mennyit nyígunk... 😛 😉

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez a "nincs cap space" egy komolytalan allitas. Ha egy GM valakit akar, arra lesz space es megoldja. Olyan nincs, hogy hely nincs, ezert elenged valakit, akit amugy nagyon megtartana. A GM dolga az, hogy ha kell, megoldja. Es Dimitroff is meg fogja, ha akarja. De arra, hogy hely nincs jelenleg, papiron, a latottak alapjan, az nem mervado.Stez
Ha megnézted volna a Falcons 2020-as cap helyzetét - ide a bökőt, hogy nem tetted - akkor nem jönnél ilyen általánosságokkal. Persze, hogy ha egy GM "akar valakit", akkor azt megtartja. Csak időnként annyiba kerül megtartani valakit, hogy "nem akarják". 😊

Ha tényleg igaz lenne, hogy "nincs cap space", akkor mindenki maradna a csapatánál, hiszen a GM majd megoldja. Mégis csapatot cserélnek játékosok. Trey Flowers nem azért nem maradt Bostonban, mert nem akarták megtartani - a legjobb DL-jük volt és most is az lenne -, hanem azért, mert túl drága lett volna megtartani. Mi mást jelent ez, mint azt, hogy "nem volt rá cap space"?

A Falcons 44 szerződött játékossal, -2 millió cappel indul neki a következő szezonnak. Azaz, már 53-ra feltölteni is úgy tud majd, hogy valakiket kitesz. A tíz legjobban fizetett játékosukból hetet drágább lenne kirakni, mint megtartani. A maradék kettő alapember, nem válnak meg tőlük. Egyetlen játékos van (Alex Mack) akin a top10-ből lehet is és lenne is értelme spórolni (8 milliót). Aztán a következő tízból kilenctől csak úgy lehet majd megszabadulni, hogy legalább annyi DM-et is hagynak, mint amennyi spacet kreálnak. Ez már az 5-6 mill/év régió. Keanu Nealtől lehet egyedül DM nélkül, tisztán megválni, a többi kilenc 1-2-3 milliót spórol, és ugyanennyi DM-et gyárt. Ez már az a régió, amit vetminnel feltöltve is eltűnik a spórolt pénz 25-50%-a.

Ebből kell majd feltölteniük a rostert 90-re, ebből kell draftolniuk, igazolniuk, tradelniük, stb. Már ahhoz is alaposan elő kell venni a kést, hogy draftolni tudjanak. Na, ebbe kéne betenni Hooper várható 8-9 milliós fizetését is majd. Már, ha a - Te terminológiáddal élve - Dimotroff "akarja majd". Hát én meg úgy gondolom, hogy jók az esélyek rá, hogy Dimitroff _annyira_ nem fogja majd akarni. 😊
peterk2005
Ha esetleg megnezted volna a rosteret a Falconsnak - ide a bökőt, hogy nem tetted -, akkor nagyon jol tudnad, hogy ha akar, Dimitroff rohogve megcsinalja a helyet Hoopernek. De vicces, hogy pont te dobalozol allandoan az altalanossagokkal, aki mar csak GM-jatek miatt is picit jobban bele kellene, hogy lasson a menedzsment strukturajaba, a szerzodesek es a kivagasok mechanikajaba. Es nyilvan bele is latsz, nem vagy te hulye, csak neha atvaltasz naivba. Persze remenykedni lehet, ha neked az jo.

Mint ahogy azt is illene tudni, hogy a holt idenyben nem kell vegig a cap alatt maradni, ergo a 90-re valo rosterfeltoltes eseteben nem kifejezetten mervado a Falcons jelenlegi caphelyzete. Az meg megint mas teszta, hogy naluk jo esellyel szep kis takaritas kezdodik el, szoval ki lesz pucolva a keret, es nem keves hely szabadul majd fel.

De igazabol fogadhatunk valami italba csak ugy a poen kedveert, aztan majd meglatjuk, hogy az Atlantanal hogyan gondolkodnak peldaul epp a kiszemelted, Hooper eseteben. Aztan a legrosszabb esetben belekopsz bosszubol a piaba, amit nyerek. XDDD

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én tudnék még vagy 20 hasonlót mondani. 😀 Ezek az értékelések egyénre lebontva ilyenek. Nem pontosak kár rajtuk rágódni, sose fogják megmondani, hogy Allen ténylegesen hányadik. (Őszintén szólva, nem is lehet. Meg aztán hogy vetsz össze egy QB-t egy rusherrel például?)

Ezeket "tömegében" érdemes leginkább nézni. Annyit meg tudnak mondani, hogy egy játékos kb. hol van a posztján. Az élbolyban, a közepén, vagy a végén. És ha egy csapatból mondjuk mind a három LB az élbolyban van, akkor az az LB sor elég jó eséllyel az NFL jobb sorai közé tartozik.

Ez a rookie lista is csak ebből a szempontból érdekes nekünk. Hogy 4 Colt is rajta van. Az mindegy, hogy Okereke lett a 8. és Ya-Sin meg a 40. vagy fordítva. Sőt még az is, hogy 4, vagy 3, esetleg 5 ember van rajta. Az a lényeg, hogy valószínűleg nem 0, 1 vagy 2.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 www.pff.com/news/nfl-top-50-highest-graded-rookies-through-week-17
peterk2005
Off:: Dwayne Haskins rajta van vagy Renfrow olyan elöl, aki egyébként nagy kedvencem, örültem volna, ha mi draftoljuk.... , de Sanderst nem sikerült felpakolni...... Okééé..... 😕
dande
A Josh Allen 27. hely is elégé fejvakarós. Ha jól tudom a PPF-nél a legtöbb sacket jegyzi az újoncok közül(mindezt rendszeres kettőzés mellett), 2. win rateben és pressure rateben pass rushrként (ami idén a legfőbb dolga volt nálunk), de "csak 10." a futás ellen rookieknál (ami amúgy nem a fő dolga...). tehát értelemszerűen 27. itt, amikor kvázi Top 3 védő rookie volt a szezonban. Ma se lettem nagyobb PFF hivő.
Bocsi az OFF-ért.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
 www.pff.com/news/nfl-top-50-highest-graded-rookies-through-week-17
peterk2005
Off:: Dwayne Haskins rajta van vagy Renfrow olyan elöl, aki egyébként nagy kedvencem, örültem volna, ha mi draftoljuk.... , de Sanderst nem sikerült felpakolni...... Okééé..... 😕

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha már Ballard, akkor az egyik tulajdonsága ami bizakodhatunk, az egyértelműen a scout képessége, irányultsága. A 2017-es draft, amit az ajtón beesve, még Grigson stábjával vitt végig, 3 év távlatából is jónak tűnik. Öten rosteren vannak most is, abból három (Hooker, Mack és Walker) kezdők, a posztjukon alapemberek, és Stewart is megtalálta a helyét mint kezdő NT/DT. Semmi hűde, de hasznos játékos. Wilson fog még kiesni, de négy játékos így is kijött a draftból, ami korrekt draftnak mondható.

A 2018-as draftot ugye utólag sok site az év draft classának nevezte. A 11 játékosból 10 rosteren van (az egyedüli hiányzó éppen Cain, akiben annyira bíztunk), köztük két all-pro, plusz két fontos kezdő, plusz a sérültek, Turay aki vezette a ligát a rushereknél rush grade-ben sérüléséig, meg Lewis, aki mutatta már, hogy rohadt jó kis játékos lehetne, ha egészséges bírna maradni. Ja, és még Fountain is itt van, meglátjuk jövőre ő is vajon be-Cainosodik-e vagy ő kiugrik.

És most jött ki frissen a pff 2019-es top50 graded rookie listája. Négy Colts játékos van rajta: Okereke (8.), Willis (26.), Tell (31.), Ya-Sin (46.). Csak Banogu és Campbell maradtak le a listáról az első 5 draft körben húzottak közül, és Campbell ugye végigsérülte az évet. Ez azért jól néz ki. Végignézve a listát, hiányolok persze jópár nevet, és a rangsorba is bele lehet bőven kötni. De nem is ez a lényeg. Nyilván nem ér fel ez a négyes két első körös és két második kör első felés pickkel (elvileg a top50 ugye ezt jelentené). De, hogy sok nyavajogni valónk nem lehet, az biztos. Ja és mindezt úgy hozta össze Ballard, hogy még vissza is tradelt, először csak a 2. körben húzott, és szerzett egy idei 2/3-as picket is mellé.

Nem csináltam összehasonlítást, de a találati arányára vakon is rá merem mondani, hogy valószínűleg a liga 5 legjobbja között lehet az utóbbi 3 évben. Ez a találati arány azért reménykeltő lehet arra nézve, hogy a következő pár évben beletrafál valahol a középső régiókban egy Wilsonba. De ha nem is Wilsonba, akkor egy megközelítőbe.

 www.pff.com/news/nfl-top-50-highest-graded-rookies-through-week-17


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ketten egy évben hótziher, hogy nem jutnak be. Remélem Edge idén bejut. A pletykák szerint tavaly is csak orrhossznyival maradt már le. Ha nem kerül be most, akkor viszont szopórollerre kerülhet, mert jövőre jön Manning. Aztán utána Reggie hátán kell majd bemásznia valamikor, valahogy. Az már nem lesz könnyű... Szóval hajrá Edge!!

Egy elit generáció gondjai...

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Wayne és James HoF finalista.
 twitter.com/Colts/status/1212881985355563010
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azért néha elképzelem mennyire kurva idegesítőek lehetünk kívülről 😀 Itt megy a szenvedés azon, hogy nincs QB, tralalala, úgy hogy más franchise örülne, ha már egy olyan irányítójuk lett volna valaha, mint nekünk volt 3 is 😀
coltman
Ez tökéletesen igaz, de ettől a szar még szar szagú, akkor is ha két perce léptél bele, és akkor is ha reggel óta a talpadon van. 😀

Szóval igen, szerencsés a history-nk. Ma viszont ugyanannyira a sz*rban állunk, mint a Dolphins, Panthers, meg a többi QB-ra váró csapat. 😉


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ez a "nincs cap space" egy komolytalan allitas. Ha egy GM valakit akar, arra lesz space es megoldja. Olyan nincs, hogy hely nincs, ezert elenged valakit, akit amugy nagyon megtartana. A GM dolga az, hogy ha kell, megoldja. Es Dimitroff is meg fogja, ha akarja. De arra, hogy hely nincs jelenleg, papiron, a latottak alapjan, az nem mervado.Stez
Ha megnézted volna a Falcons 2020-as cap helyzetét - ide a bökőt, hogy nem tetted - akkor nem jönnél ilyen általánosságokkal. Persze, hogy ha egy GM "akar valakit", akkor azt megtartja. Csak időnként annyiba kerül megtartani valakit, hogy "nem akarják". 😊

Ha tényleg igaz lenne, hogy "nincs cap space", akkor mindenki maradna a csapatánál, hiszen a GM majd megoldja. Mégis csapatot cserélnek játékosok. Trey Flowers nem azért nem maradt Bostonban, mert nem akarták megtartani - a legjobb DL-jük volt és most is az lenne -, hanem azért, mert túl drága lett volna megtartani. Mi mást jelent ez, mint azt, hogy "nem volt rá cap space"?

A Falcons 44 szerződött játékossal, -2 millió cappel indul neki a következő szezonnak. Azaz, már 53-ra feltölteni is úgy tud majd, hogy valakiket kitesz. A tíz legjobban fizetett játékosukból hetet drágább lenne kirakni, mint megtartani. A maradék kettő alapember, nem válnak meg tőlük. Egyetlen játékos van (Alex Mack) akin a top10-ből lehet is és lenne is értelme spórolni (8 milliót). Aztán a következő tízból kilenctől csak úgy lehet majd megszabadulni, hogy legalább annyi DM-et is hagynak, mint amennyi spacet kreálnak. Ez már az 5-6 mill/év régió. Keanu Nealtől lehet egyedül DM nélkül, tisztán megválni, a többi kilenc 1-2-3 milliót spórol, és ugyanennyi DM-et gyárt. Ez már az a régió, amit vetminnel feltöltve is eltűnik a spórolt pénz 25-50%-a.

Ebből kell majd feltölteniük a rostert 90-re, ebből kell draftolniuk, igazolniuk, tradelniük, stb. Már ahhoz is alaposan elő kell venni a kést, hogy draftolni tudjanak. Na, ebbe kéne betenni Hooper várható 8-9 milliós fizetését is majd. Már, ha a - Te terminológiáddal élve - Dimotroff "akarja majd". Hát én meg úgy gondolom, hogy jók az esélyek rá, hogy Dimitroff _annyira_ nem fogja majd akarni. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
deleted account 1 758
Azért néha elképzelem mennyire kurva idegesítőek lehetünk kívülről 😀 Itt megy a szenvedés azon, hogy nincs QB, tralalala, úgy hogy más franchise örülne, ha már egy olyan irányítójuk lett volna valaha, mint nekünk volt 3 is 😀