Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ballardot kétféleképpen is lehet értékelni. Vagy aszerint, hogy én magam - te magad - mit vársz el tőle, vagy pedig aszerint, hogy mit kapott feladatul és abban hol tart.

Én magam azt várom el tőle, hogy kompetitív csapatot rakjon össze. Azt nem tudom elvárásként megfogalmazni, hogy záros határidőn belül találjon egy elit irányítót. Ezt akkor vártam volna el tőle, ha 2017-ben úgy kapja meg a Colts-ot, hogy csapat mellett irányító sincs. És akkor mehetett volna a "normál" építkezős menet, top3-ban végezni, irányítót draftolni, aztán csapatot építeni. És ha jó az irányító, jó a csapat, akkor jól végezte a munkáját, ha nem, jöhet a következő GM. Luck belekavart a történetbe, mert amikor 1/3-on húztunk, akkor még úgy nézett ki, hogy van irányítónk. Így akkor nem QB jött, és ezzel el is szállt a Burrow féle prospect kihúzásának esélye, mert közben felépítette a csapatot annyira, hogy ez a csapat már Brissett féle liga alsó harmad irányítóval se végez top10-en belül. Innentől kezdve a time frame is kitágul, mert mostantól vagy bele kell találni egy Wilson félébe (de legalább egy Prescott félébe), vagy fel kell tradelni és telibe kell találni egy Watson félét. Egyik se megy pikk-pakkra, vagy mázli kell hozzá, vagy idő. Dorsey-éknak 5. évében jött össze. Addig Kovács Sanyival masíroztak wild card csapat szintjén. Ez utóbbit én is elvárom. Ha nem sikerül tízest lőni irányítóban, akkor egy versenyképes csapat azért legyen. És ha 4-5-6 évig se sikerül ebből kimozdulni, akkor próbálja meg más.

A másik fajta megközelítés az, hogy azt az ütemtervet veszem figyelembe, amit Ballard Irsaytől kapott. Aszerint 2021-re kell contender csapatot építenie. Nem tudom, hogy a Luck sztori revideálja-e Irsay elvárásait, de ha nem, akkor még két éve van rá. (Szerintem ha így dolgozik mint eddig, akkor Irsaytől is fog még türelmi időt kapni.)

Nekem a rövid távú reményem az, hogy vagy igazolunk, vagy draftolunk egy Carr féle játékost. Nem Mahomes, nem Wilson, nem Watson. De használható, és az upside-ja azért belelóg a top10-be. És ezt az upside-ot jobban ki is tudjuk aknázni, mint Oaklandben sikerült.

A Hulkensein féle igazoljunk veterán utat én se kultiválom. 😊 Majd ha mond egy olyan példát, ahol sikeresen bejött, hogy egy máshol már lebőgött / befáradt irányítóval bajnokesélyest építettek, és azt több évig sikerült is működtetni, akkor esetleg hajlani fogok rá. 😊 A draft lenne az út, bár Herbertért és Tua-ért nem tradelnék fel. De ha Ballard megteszi, akkor nem fogom azonnal betörni a monitort. De el fogom várni, hogy ha már felment érte, akkor be is váljon. 😊

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
deleted account 1 758
Ebron mellett küldjétek el még Sheardet is, hátha jönnek jövőre NE-be jelenlegi contractérték alatt.
Az öreg nem haragtartó, nem érdekli ki mit kommentel a Snapface-en meg az InstaChaten... 😊
Solymi
Elvégre Dorsett is mennyire bejött, ugye? 😀
coltman
Meglévő futó és TE játék mellett tudott (2)-3. számú WR lenni, meg úgy látszott év elején, hogy fejlődik folyamatosan, aztán valami nagyon elkefélődött...
Első kört persze hogy nem ér, nem is mi választottuk 😛
Solymi
Nem mondod? Nálunk pedig hibátlanul működött, biztos BB rontotta el 😀
több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 426
Ebron mellett küldjétek el még Sheardet is, hátha jönnek jövőre NE-be jelenlegi contractérték alatt.
Az öreg nem haragtartó, nem érdekli ki mit kommentel a Snapface-en meg az InstaChaten... 😊
Solymi
Elvégre Dorsett is mennyire bejött, ugye? 😀
coltman
Meglévő futó és TE játék mellett tudott (2)-3. számú WR lenni, meg úgy látszott év elején, hogy fejlődik folyamatosan, aztán valami nagyon elkefélődött...
Első kört persze hogy nem ér, nem is mi választottuk 😛

több mint 4 éve
deleted account 1 758
Ebron mellett küldjétek el még Sheardet is, hátha jönnek jövőre NE-be jelenlegi contractérték alatt.
Az öreg nem haragtartó, nem érdekli ki mit kommentel a Snapface-en meg az InstaChaten... 😊
Solymi
Elvégre Dorsett is mennyire bejött, ugye? 😀
több mint 4 éve
deleted account 1 758
Érdekességek:

Egyik, hogy Vina practice-n jól muzsikált, csak meccs alatt volt enyhén középszerű - ugye ezért is nem cserélték le, mert hogy akiket hoztak azok szarabbak voltak edzésen. Logikus. Csak akkor ezt a dolgot azért valahogy dekódolniuk kéne, bár szerintem Chase fog maradni a rúgó, ha valami nagy blama nem történik, ahogy kivettem Ballard viselkedéséből.

D-be nagyjából várható 1-2 veterán igazolás, lévén hogy elismerte, hogy Mitchell meg Woods leadershipje nem lett pótolva, és részben ezért esett a teljesítmény. Ez megint nem egy lehetetlen feladat.

Ebron - az ott vége, nem probably, az csak az udvariasság volt, tisztán látszott Ballard arcán, hogy nála kiverte a biztosítékot Erik a viking.

Rogersnek szerintem rezeg a léc, Hines-szal szeretnék növelni a komplexitást, és megint jogos, amit mondott, hogy első évében elég szar TC-je volt, és majdnem legyalázta az önbizalmát a gyereknek, így inkább tutira mentek vele első évben.

@Hulky
Na jó, azért ne röhögtess : Flacco, Manning, Winston, Dalton? Ki és miért akarná őket? Két csomag szotyiért vizes 8-nak? Nem hinném, hogy egyáltalán NFL-ben lesz még bármelyik is jövő évben, max backupként. Na jó, esetleg Winston, de benne se vagyok biztos, azért 30 INT az a KIBASZOTT SOK kategória, aminek nem hiszem hogy bármelyik csapat DC-je örülne, hogy ezt kell ledolgoznia.

Brady, Brees, Prescott meg gyakorlatilag elvi síkú UFA-k, mindenki tudja, hogy maradnak, nem fognak csapatot váltani. Brees meg Brady max visszavonulnak. Szóval azért olyan sok QB nincs. És azért a lista maradéka sem épp minőségi QB - és mielőtt valaki Fitzmagicet vagy Tannenhilt felhozza, beelőzöm : 1 év nálam lófaszt sem számít, lásd Flacco. Ha majd hoz legalább 3 évet, akkor azt mondom, hogy OK, addig a lehet kategória, ami meg kb Jacoby is lehet jövőre.

De Ballardnak szerintem van terve már, gyanúsan elpoénkodta a tradelős kérdést. És btw, nem Ballardnak, hanem Reichnak kell szeme legyen a QB-hoz (itt szerencsére már nem a Grigson Pagano érát éljük, hogy no communication), az meg talán még megy Reich-nak, hogy rábökjön mit szeretne egy QB-tól 😉

Az meg hogy tényleg eljutottunk oda, hogy emberek elhiszik, hogy 3 év alatt kell a szarból SB-t csinálni. Thanks, no. Én nem látom azt, hogy ha idén nem oldja meg a QB kérdést, akkor óriási bukás, és középszerű, mivel QB-t se szülni se izzadni nem tud, 1/1-re felmenni Burrow-ért meg esélytelen értelmes áron, többiben meg én nem látom, hogy mik az upside-ok meg a rizikók.

Akkor fogom azt gondolni, hogy problémás Ballard, ha ugyanúgy Jacoby marad, mindenféle alternatíva nélkül. Ahogy mondta, hogy QB-t lehet force-olni, de azzal csak tökön szúrod magad, vagy van anyag, vagy nincs, de csak azért elvinni egyet, mert kell, az nem jó opció. És ezt én így is gondolom jónak, nem holmi Flacco-kat meg Osweilereket berántani a nagy büdös semmire - láttuk mennyire működő dolgok ezek.

Szerkesztette: deleted account
több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 426
Ebron mellett küldjétek el még Sheardet is, hátha jönnek jövőre NE-be jelenlegi contractérték alatt.
Az öreg nem haragtartó, nem érdekli ki mit kommentel a Snapface-en meg az InstaChaten... 😊

több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Jó ez a Ballard a hős, duma mert bevállja , hogy hibázott de ezt kb 1szer lőheted el a "munkahelyeden".
Azt pedig senki se felejtse el, hogy azt mondta ki amit , akár ebben a topikban is, mindenki látott.Félrement a roster managment.
Ez a colts jelenleg nem egy "szexi" célpont a piacra kikerülő játékosoknak , csak a draftról pedig nem fogja Ballard felépíteni PO esélyessé.
Mindig megy itt a mantra, hogy Ballard nem fog túlfizetni senkit, hát most muszáj lesz vagy 2 év múlva a következő GM majd elkölti amit ő spórolt..
több mint 4 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Én talán a Colts offseasonjére leszek idén a legkíváncsibb. Ballard körül még mindig nagy a hype, de a realitás eddig az, hogy a győzelmek nem nagyon jönnek. Természetesen ennek főleg a Luck-ügy az oka, de ha tényleg akkora zseni, mint aminek ki van kiáltva, akkor idén egy év felkészülés után ezt meg kell oldani.


Ráadásul szokatlanul sok opció lesz, ebben nem értek egyet peterk-val:
- Brady, Brees, Prescott, Rivers, Mariota, Dalton, Tannehill jelen pillanatban FA - a nagy részük nem lesz az tavaszra, de biztos vagyok benne, hogy 1 vagy 2 nagy név elcsábítható marad
- Newton, Foles, Rosen, Flacco cserélhető (illetve lehet, hogy Winston, Fitzpatrick, Manning, Blough, Cousins, Trubisky is)
- A drafton lesz egy Herbert, Tua, Love trió, aki feltrade-del elérhető

Ezek nagy része kutyaütő, de tuti hogy a felsorolt kb. 20 emberből van aki nagy upgrade lenne. Kérdés, hogy Ballardnak van-e szeme a QB-poszthoz.

Ha ehhez hozzávesszük azt, hogy évek óta erőforrásokat halmoztok fel, volt egy év tervezni és mozgatni a szálakat a színfalak mögött, valamint hogy egyértelműen ez a legnagyobb hiányposzt, akkor ez mostmár nem egy nice to have feladat Ballardnak, hanem inkább do or die.

Tök jó, hogy a roster épül, ő egy remek ember és a média imádja, de ha 3 év után sem lesz sikeres szezon egy jó HC-vel, jó draftokkal és egy nem megoldhatatlan AFC-vel, akkor ez bizony kudarc az elvárásokhoz és a Colts szintjéhez képest az én véleményem szerint.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez a "nincs cap space" egy komolytalan allitas. Ha egy GM valakit akar, arra lesz space es megoldja. Olyan nincs, hogy hely nincs, ezert elenged valakit, akit amugy nagyon megtartana. A GM dolga az, hogy ha kell, megoldja. Es Dimitroff is meg fogja, ha akarja. De arra, hogy hely nincs jelenleg, papiron, a latottak alapjan, az nem mervado.

Es ezert sem latom sok eselyet, hogy az ilyen Hooper fele csavo kikerul a piacra. Mondjuo engem nem is erdekel. En is ugy velem, hogy a tight end poszt az, ahol a Colts boven megteheti, hogy ne koltse magat szarra, hanem draftoljon. En legalabbis biztos mashova tolnam a penzt, foleg, hogy Doyle mar hosszabbitott, elkaponk alig van, akkor a kovetkezo nagy penzt nem egy masodik tight endnek adnam. Draftolnek a posztra, jo az.

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Jacoby szerintem sem megy sehova. Nincs Manning a szabad piacon akit le lehetne igazolni és instant upgrade és impact lenne. Csak 1-2 vén csataló lesz - ha lesz -, de az se biztos még, hogy lesz, mert vagy visszavonulnak vagy visszaigazolja a csapatuk őket. Azon kívül pedig Dalton, Mariota félék vannak, őket backupnak viszi majd el valaki, nem kezdőnek. Az egyetlen esetleges veterán verzió Foles lehet, feltéve, ha a Jags valami ordas kedvező konstrukcióban hajlandó tőle megválni és ide Indybe elengedi, PLUSZ feltéve, hogy Reich tényleg annyira nagyra tartja, amennyire a Philly időben mondta. Szerintem egyik sem áll meg, a Jags ide nem meri elengedni fingé-hugyé, és Reich csak emberileg szereti őt, de pontosan tudja, hogy mit venne. Kb. Brissett, akit szintén "nagyon szeretünk", de ha nem tudja odavágni a labdát ahova kéne olyan gyorsan ahogy kéne, akkor egymást szeretve másfelé megyünk.

A hibák elismerése a dél-texasi no nonsense szemedbe mondom mentalitásából fakad, és valóban azért hasznos, hogy a kezéből etesse a médiát. Más haszna nincs, mert a hiba attól még hiba marad, hogy elismerik. De jó olvasni, hogy LÁT is munka közben, nem csak NÉZ. Látja hogy vannak gondok, és azok hol vannak pontosan.

Én az elkövetett hibákkal kapcsolatban egyébként úgy vagyok, hogy ezeknél nagyobbat sose kövessen el. Az NFL-ben nem lehet hiba nélkül dolgozni, hibák mindig lesznek, legfeljebb időnként jön a szerencse is és elfedi / kikompenzálja, máskor meg nem. Idén pofán verte őket a balszerencse Luck visszavonulásával. Ha Luck maradt volna, ahogy mindenki joggal számított rá, akkor meggyőződésem, hogy ez az idei Colts bye weekes helyen lenne most ott a playoffban. A Chiefs pont jó időben jött, még Jacobyval is elcsíptük őket, és Luckkal ez a Colts nem dobott volna el 4-nél több meccset, 3 tech posztbeli hiányosságok ide, elkapó sérülések oda.

Úgyhogy ha az lesz ezután is a legnagyobb hibája, hogy nem látja szembe jönni az idény előtt 1 héttel visszavonulót fújó irányító sztorit, akkor rendben leszünk.

Nagy király Hooper, de nálam a TE poszt pont olyan, ahová el tudok képzelni egy rookiet, aki nem kap full terhelést az első évben,belekóstolhat mindenbe, elkaphat 3-4 TDt. Közben Doyle ott lesz a kezdőben. Ebront is Wrnek használtuk, inkább akkor hozzunk egy jó Wrt.Tony Adams
A tight end az egyik legkiszámíthatatlanabb támadó pozíció. Igen összetett, nagyon nehéz az atletikus képességekből következtetni, és általában el is tart 1-2 évig mire beérik a játékos. Igen ritka, hogy már első évben használhatót tud hozzáadni a csapat eredményhez. Még a Hockenson féle tehetségnél is nehezen látni, hogy mire viszi majd, a draft általában vaklövészet, jöhet első körből de jöhet UDFA-ról is a következő nagyon jó játékos. Szóval én a már bizonyított, nem túl sérülékeny tight end igazolást komoly prioritásnak gondolom számunkra, mert Reich rendszerében nagy szükség is van rá. Főleg, ha az a játékos még csak 25 éves. 😊 (Tőlem jöhetne egyébként Hooper helyett Hunter Henry is, de őt kizárt, hogy a Bolts elengedje. Az Atlanta viszont rákényszerülhet Hooper elengedésére. Még a taget sem tudják rárakni, mert annyi space sincs náluk a cap alatt.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 197 — Colts Fan
Az Atlanta-nak nagyon szoros offseasonja jön cap szempontból, és Hooper szabadügynök lesz. Idén 8 meccsen 600 yardot és 5TD-t kapott el. És emellé lényegesen jobb blocker, mint Ebron. Just sayin' 😊
peterk2005
Nagy király Hooper, de nálam a TE poszt pont olyan, ahová el tudok képzelni egy rookiet, aki nem kap full terhelést az első évben,belekóstolhat mindenbe, elkaphat 3-4 TDt. Közben Doyle ott lesz a kezdőben. Ebront is Wrnek használtuk, inkább akkor hozzunk egy jó Wrt.

(Mondjuk az UFa WRek névsora nem valami sexi: Amari Cooper-akit tuti valaki szarrá fizet,, Robby Anderson, AJ Green-aki bár 32, de ő akár nagy király is lehetne itt)
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
En meg biztos vagyok benne, hogy jovore is Jacoby lesz a kezdo, moge pedig a drafton projektet huzunk. Meg ha elso korben jonne is valaki, akkor is ucsorogni fog a padon, es nem fogjak hamar a mely vizbe dobni.

Es abban is biztos vagyok, hogy epp emiatt a kovetkezo idenyunk egy ilyen in progress turelmi szezon lesz.

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Az 1ora 12 perces sajt táj. felenel vagyok, most volt az eddigi kedvenc jelenetem:

Van még esetleg Ebronnak esély, nyitva van még számára az ajtó, vagy készek vagyunk tovább lépni?

Ballard azonnal: valószínűleg tovább lépünk

Ebron meg nyomatja továbbra is twitteren, h mennyire jó volt itt meg köszi mindenkinek.

Illetve próbálták minél többet kiszedni belőle, de szépen hárított ahol kell (QB kérdés pl)
En nagyon meg lennék lepodve, ha Brissettel az élen kezdjük a kövi szezont.

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
deleted account 1 758
Igaza van. Nem vegezte maximalisan jol a munkajat. De legalabb volt toke kiallni es megmondani a frankot. A hibajabol tanul, es remelhetoleg a kovetkezo idenyre befoltozza a ket nagy lyukat.

Jo lesz ez. Ha meg nem, maximum elmegyunk Pats-fannak.
Stez
Ennyi 😀 De Ballardban én pont ezt láttam első évben is már, hogy nem kurva okos, és osztja az észt, mint Grigson, hanem a we will figure it out volt a mondása.

Annak meg végképp örülök, hogy ugyanazt a meccset nézték, mint mi, nem úgy mint a fentebb említett zseni (nem akarom sokszor kimondani a nevét, mert megjelenik 😀), és Brissettel nem elégedettek, így nagy eséllyel próbál valakit szerezni erre a posztra, és nem Kenum meg Kepörnik félét remélhetőleg 😀

Épp ezen filóztam, ugyan hány POba be nem jutó csapat GMje vallotta be, hogy elszúrt valamit.
Az is biztos, hogy okos is Ballard, mert ezzel a stílussal a kezéből eteti a helyii sajtót. 😊
Tony Adams
Azért ezt nem ő találta fel, ne menjek messzebb Luck is ezt csinálta, amit első évben sok front7 játékos nem emésztett - amikor megütötték Luckot, akkor nem anyázott, hanem hátba veregette őket, és gratulált nekik - így tudod leszerelni a túloldalt a legjobban 😉 Persze ettől még vsz nem sok GMtől hangzik ez így el.
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 197 — Colts Fan
Épp ezen filóztam, ugyan hány POba be nem jutó csapat GMje vallotta be, hogy elszúrt valamit.
Az is biztos, hogy okos is Ballard, mert ezzel a stílussal a kezéből eteti a helyii sajtót. 😊
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Igaza van. Nem vegezte maximalisan jol a munkajat. De legalabb volt toke kiallni es megmondani a frankot. A hibajabol tanul, es remelhetoleg a kovetkezo idenyre befoltozza a ket nagy lyukat.

Jo lesz ez. Ha meg nem, maximum elmegyunk Pats-fannak.

több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 197 — Colts Fan
 twitter.com/HolderStephen/status/1212759754273103872

 twitter.com/JoelAErickson/status/1212765318877241346

 twitter.com/JoelAErickson/status/1212759955138392064

 twitter.com/JoelAErickson/status/1212759660471693314

 twitter.com/HolderStephen/status/1212758089209962513

 twitter.com/JoelAErickson/status/1212756504715116545
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az Atlanta-nak nagyon szoros offseasonja jön cap szempontból, és Hooper szabadügynök lesz. Idén 8 meccsen 600 yardot és 5TD-t kapott el. És emellé lényegesen jobb blocker, mint Ebron. Just sayin' 😊

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
Par morzsa Ballard mai sajtotajekoztatojarol:

 twitter.com/KBowen1070/status/1212754501066731520?s=20

 twitter.com/KBowen1070/status/1212759047470034948?s=20

 twitter.com/KBowen1070/status/1212759122439024641?s=20

Bence94
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Közben Pascal, Alie-Cox és McLaughlin megkapták, és alá is írták az ERFA tendereiket.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Rivers akkor egy nagyképű, arcoskodó de tehetséges fiatal QB volt, 2019-re meg egy hívő, saját gyülekezetét össze-kupakoló szimpatikus apuka lett. 😊

Csak közben 38 éves is lett, és már nem játszik jól. 😀 (A jelenlegi Brissettnél mondjuk így is jobb, de annyival nem, hogy megérje benne keresni az alternatívát. Ha veteránról van szó, akkor inkább Newtonnal, Daltonnal, Foles-al, Carr-al, stb. rizikózzunk, hogy ha netán bejönne, akkor ne 1 vagy 2 évre jöjjön be.

Egyébként már lassan Rodgers-el is úgy vagyok, hogy korban és teljesítményben elérte azt a határt, hogy nem biztos, hogy szeretném ha itt játszana. Persze ez teoretikus, mert ő nem elérhető. Nyilvánvalóan még most komoly erősítés lenne, de az nagy kérdés, hogy a következő 3-4 évben meg tudná-e adni azt a pluszt, amit Manning megadott a Denvernek? Már nem vagyok benne biztos.

Akkor pedig hosszabb távon inkább próbáljuk megtalálni a saját irányítót. Az AFC lassan befejezi a korszak váltást irányító szempontból, és a 2020-as éveket az dönti majd el, hogy ki találja meg a saját, hosszabb távú megoldását .... amellett, hogy a csapat menedzselését sem rontja el. Nem biztos (sőt), hogy a legjobb irányítót kell megtalálni, de mindenképpen egy franchise QB-nak mondhatóra szükség lesz.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Riversről mi a véleményetek? Esetleg más FA/tradelhető QB-król?
Rynald
2008-ban sosem gondoltam volna, hogy ez a kérdés valaha felvetődhet egyáltalán itt
 streamable.com/o79tb

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Rivers nem hiszem, hogy elköltözne Oaklandből. Már LA-be is lakóbusszal járt be a 9 gyereke miatt. Lassan egy frencsájznyi embert kellene átköltöztetnie, ha elszerződik valahová. 😀

Hiltonról: Tavaly úgy volt sérült, hogy közben a sérült meccsein 100 yardot átlagolt. 2013 óta a 3. legtöbb yardot kapta el a ligában, csak JJ, AB és Hopkins vannak előtte. Ez volt az első éve, amikor úgy sérült le, hogy nem tudott közben elit szinte teljesíteni a sérülés miatt. Harminc éves, majd meglátjuk, hogy vajon lefőtt-e neki, vagy van még 2-3-4 jó éve, de múltban bőven megszolgálta, hogy hagyjuk nyafogni, ha éppen nyafogni van kedve.

Ezzel együtt, kelleni fog mellé még elkapó akkor is, ha maradt még benne pár jó év. Én nem számozok, hogy #1 vagy #2, felépítésre, matchup szempontból nézem a needjeinket. Egyetértek Borbinho-val, hogy Pascal szépen fejlődget, saját magához képest jó idénye volt. Tényleg megérdemli, hogy már ne #5 elkapóként emlegessük, de ezzel együtt is ő egy Y receiver, aki blokkolni ugyan nagyon jól tud, de rövid távolságon elszakadni ill. a contested catcheket megcsinálni kevésbé. Hilton pedig alapvetően egy Z receiver (flanker), aki ki-be mozgatható szél és slot között, és akkor a legjobb, ha nem kell a LOS-on felállva az első yardokon bírkóznia. Ami hiányzik, az egy magas, fizikális X receiver, akire fel lehet dobni az 50-50-es labdákat, erőteljes ahhoz, hogy megverekedjen a labdákért és le is szedje őket úgy is, hogy ütik-verik. Funchess lenne / lett volna ez a játékos, sajnos alig láttunk belőle valamit, nem tudom a jövő évben hogyan számolunk vele. Ha nem ő, akkor kell egy hasonló alkatú, stílusú elkapó, de nagyon.

Namost, hiába van meg papíron a sor, Hilton 30 éves, Funchess bizonytalan, Campbellről csak reméljük egyelőre, hogy majd jó lesz, Pascal pedig inkább hasznos, mint védő koordinátoroknak álmatlan éjszakákat okozó játékos. Szóval, ha a lehetőség adná magát, akkor én bizony bedupláznék a draftról bármelyik típusú elkapó pozícióba. Inkább azon aggódjak, hogy a sok jó közül ki maradjon, mint, hogy még egy idei év megtörténjen. (Oké, Z receivert nem feltétlenül húznék első két körben, mert Hilton és Campbell is lehetséges opciók a közeljövőre. De Y vagy X elkapóval nem hezitálnék egy percig sem.)

BÚÉK srácok! Legyen a 2019-esnél sokkal jobb 2020-as szezonunk!

(u.i: Kezdem kicsi unni, hogy az utóbbi 3-4 évben a szilveszter éjféli aktusom a pezsgővel koccintás helyett az lett, hogy kutya beengedése, pisilős paplan leterítése, a sokktól remegő és maga alá vizelő kutya dédelgetése fél óráig, amíg a sok h*lye abba nem hagyja a durrogtatást. Mindez egy csendes faluban, ahol elvileg az a legnagyobb vonzerő, hogy csendes. 😕 Nálunk kisgyerek miatt már nem kell aggódni, de nem irigylem a kisgyerekes családokat ilyenkor... )


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
Franchise QB megtalalasaban, pozitiv merlegben, SB gyozelemben (2021) gazdag uj evet kivanok, Sracok!!! Go Colts!!!
több mint 4 éve
Rynald Indianapolis Colts 240
Riversről mi a véleményetek? Esetleg más FA/tradelhető QB-król?