Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Más: mire lehet számítani a Tampa ellen támadóoldalon. Marad vajon a hétvégihez hasonló, agresszívabb passzjáték, ami egyébként nekem tetszett, vagy megpróbáljuk megint földön lenyomni a védelmet?
Mikor jöhet el az a pont, mikor már nem a győzelem lesz az elsődleges, hanem hogy megnézzék XY játékos mire lehet képes?
Baba Yaga
A TB futás elleni védelme az egyik legjobb a ligában. Aligha fogjuk szétfutni őket Wilkinsékkel. Passz ellen viszont az egyik leggyengébb védelem, így elvileg passzolni kéne a meccsen, már, ha lesz felküldhető elkapó. 😊 Én mindenesetre Doyle-t minden fantasy csapatomban kezdőbe raktam a héten. 😊

Szerintem ez a pont nem jön el. Úgy értem, eleve föladni meccset nem fogunk, a legjobb elérhető játékos lesz a pályán. Kire gondoltál egyébként? Nekem nem jut olyan játékos most eszembe, akit eddig nem játszattunk és ki kéne próbálni...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 797
Komolyabb dolgokra én egyelőre nem gondolnék, elvégre 3 emberről van szó, aki csak ST.
coltman
Azért az megvan, hogy a múlt héten 16 pontot buktunk a Special teamen és 14 ponttal kaptunk ki?
Lehet beszélni arról, hogy Brisett mennyire középszer, meg, hogy lassan már a portásbácsi fog elkapni, de a 6 buktánkból 3-at tisztán a ST töltött meg, de gazdagon. Szóval ez a kérdés nagyon is komoly.
uatu
Hát ja. Simán állhatnánk 9-3-al is most. És ezek nem olyan vereségek, hogy egy szoros ki-ki meccs végén sikerül-e a meccs fordító drive, utolsó passz, stb. Az olyanból oké, hogy ha a fele jön össze. De mi olyan meccseket buktunk, olyan módon, ahogyan "nem szokás" meccseket bukni.

Vina sokba került idén... Ha gyűrű esélyünk lenne, valószínűleg nagyon szentségelnék. Így csak picit idegesít a dolog. Márciusban valószínűleg már úgy leszek vele, hogy Vina megérdemelt ennyit, nekünk meg nem árt a 10-el előbbi daft pozíció. 😊
peterk2005
Meg hát azt is hozzá kell tenni, hogy az első két mezőnygól kísérlet a Titans ellen azért elég combos volt, azokat egy prime Vina sem biztos hogy berúgja. Ill. a csúcs Vinatieri ezeket is beverte, de ezen a téren is elvoltunk kényeztetve, nemcsak QB fronton. Míg sok más csapatok izgultak egy 45 yardos mezőnygólnál, mi tudtuk hogy meglesz. Egyébként az elődje, Vanderjagt sem volt kispályás, csak hát a Steelers ellen nagyon benézte...
Más: mire lehet számítani a Tampa ellen támadóoldalon. Marad vajon a hétvégihez hasonló, agresszívabb passzjáték, ami egyébként nekem tetszett, vagy megpróbáljuk megint földön lenyomni a védelmet?
Mikor jöhet el az a pont, mikor már nem a győzelem lesz az elsődleges, hanem hogy megnézzék XY játékos mire lehet képes?
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Komolyabb dolgokra én egyelőre nem gondolnék, elvégre 3 emberről van szó, aki csak ST.
coltman
Azért az megvan, hogy a múlt héten 16 pontot buktunk a Special teamen és 14 ponttal kaptunk ki?
Lehet beszélni arról, hogy Brisett mennyire középszer, meg, hogy lassan már a portásbácsi fog elkapni, de a 6 buktánkból 3-at tisztán a ST töltött meg, de gazdagon. Szóval ez a kérdés nagyon is komoly.
uatu
Hát ja. Simán állhatnánk 9-3-al is most. És ezek nem olyan vereségek, hogy egy szoros ki-ki meccs végén sikerül-e a meccs fordító drive, utolsó passz, stb. Az olyanból oké, hogy ha a fele jön össze. De mi olyan meccseket buktunk, olyan módon, ahogyan "nem szokás" meccseket bukni.

Vina sokba került idén... Ha gyűrű esélyünk lenne, valószínűleg nagyon szentségelnék. Így csak picit idegesít a dolog. Márciusban valószínűleg már úgy leszek vele, hogy Vina megérdemelt ennyit, nekünk meg nem árt a 10-el előbbi daft pozíció. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 846
Komolyabb dolgokra én egyelőre nem gondolnék, elvégre 3 emberről van szó, aki csak ST.
coltman
Azért az megvan, hogy a múlt héten 16 pontot buktunk a Special teamen és 14 ponttal kaptunk ki?
Lehet beszélni arról, hogy Brisett mennyire középszer, meg, hogy lassan már a portásbácsi fog elkapni, de a 6 buktánkból 3-at tisztán a ST töltött meg, de gazdagon. Szóval ez a kérdés nagyon is komoly.
uatu
 twitter.com/zkeefer/status/1202356769651134464?s=20
több mint 4 éve
uatu Indianapolis Colts 902 — uatu@freemail.hu
Komolyabb dolgokra én egyelőre nem gondolnék, elvégre 3 emberről van szó, aki csak ST.
coltman
Azért az megvan, hogy a múlt héten 16 pontot buktunk a Special teamen és 14 ponttal kaptunk ki?
Lehet beszélni arról, hogy Brisett mennyire középszer, meg, hogy lassan már a portásbácsi fog elkapni, de a 6 buktánkból 3-at tisztán a ST töltött meg, de gazdagon. Szóval ez a kérdés nagyon is komoly.

Szerkesztette: uatu
több mint 4 éve
deleted account 1 758
Tartom továbbra is, még ha kicsit óckodok is, hogy ha Tua valamiért kicsúszik első 10-ből, akkor egy feltrade jöhetne - bár nem tudom, hogy első 10-ben most hány QB needes csapat lesz, mekkora az esély erre a forgatókönyvre, ennyire még nem kezdtem el az offseasont.
coltman
Nekem se volt kedvem elkezdeni, de mi a f**omról beszélgessünk akkor, amikor jelenleg nincs a rosteren olyan egészséges elkapó, aki idény előtt rosterre esélyes lett volna. 😀 Kipusztult a teljes sor. Sőt, tegnap egy olyan gyereket hoztunk fel a PS-ból rosterre, akinek a nevét se hallottam soha, mert már a szeptemberben PS-ba szánt elkapók is elfogytak. 😀 És ezzel együtt lesz kábé 3 pályára küldhető elkapónk. 4WR-rel fel se tudnánk állni. Ez egy komédia. 😀 És emellé jön még Ebron meg Mack kiesése, de az már fel se tűnik igazából.

Szóval viccbe fullad a szezonunk vége, pedig 6-6 ide vagy oda, ha valósak lennének a körülmények, én szívesen nézném, elemezném ezt a csapatot is. Akkor is, ha 6-10 lenne belőle, teljes csapattal is. De így semmi értelme tervezni vagy elemezni, mert nem reális a kép. Senki nem lesz ezek közül itt jövőre, és sajnos Brissett játékát sincs értelme értékelni, mert ezzel a helyzettel még Luck is k***vára megszenvedne.

u.i.: Ezeket a kiragadott playeket az üresen álló játékosokkal nem szeretem, mert ilyenek Manning idejében is voltak. Nem is kevés, meccsenként simán elő lehetett kapni akár 8-10 playt is. A legelitebb irányítók is ott hagynak egy rakat célpontot. Mindenki. Természetesen van különbség Manning, Luck és Brissett között, Brissett többet ott hagy, De amíg 65% körül passzolgat és a szituációs statisztikái - RZ passz hatékonyság, 3rd down hatékonyság, stb. - nem rosszak, azaz lehetséges célpontokat otthagyva is jó hatékonysággal oldja meg a feladatot, addig nem ez az elsődleges probléma vele. Márpedig ezek a szituációs statjai meglepően jók. A 2nd/3rd read lassú sebessége ill. az elővételezés hiánya (akár bátortalanságból akár képességből adódik) inkább probléma.
peterk2005
Pont ma olvastam, hogy másnak is ugyanarra a rugóra jár az agya a SB-n, hogy ugyan Ballard már pont nem volt ott, de amit a KC csinált, azt itt is el lehetne sütni, hozni egy top 10 környéki QB-t (feltéve ha lesz), és szegény ember Kovács Sanyija módra, ugyanígy egy évet prep-el Brisett mögött, után pedig akkor bedobjuk a mély vízbe. Persze ezt a hasonlatot azért nem szeretem, mert innentől mindenki azt várja majd, amit Mahomes csinált, ami nagyon nem jellemző. És ezt a forgatókönyvet el is tudnám képzelni. Már csak azért is, mert WR-t ne húzzunk első körben, ott valami katasztrófa a ligaátlag az elmúlt 7-8 évben, alig van 1-2, aki hozta amit vártak, azok meg a no-brainerek voltak, mellette meg valami 90%, aki valamilyen szintű bust a húzás helyéhez képest.

... de mi a f**omról beszélgessünk akkor,
peterk2005
Amiről szerintem lehet beszélni, mert a holtszezonban mindenféleképpen hozzá kell nyúlni a Special team. Szerintem itt a kicker keresésen kívül mélyebb problémák vannak. Búcsú Ventrone-tól?
uatu
Szerintem igen, és így még nem is lesz vészes a búcsú, mivel nem rajta megy el a szezon, hanem a WR corp sérüléshullámán. Nem illett volna hozzá egy éles baki így búcsúként. De unorthodox megoldásként Rigoberto, mint kicker as well? 😀 Tudom, hogy rohadtul más kávéház, de végül is mindkettő csak egy rúgás 😉

Komolyabb dolgokra én egyelőre nem gondolnék, elvégre 3 emberről van szó, aki csak ST.
több mint 4 éve
uatu Indianapolis Colts 902 — uatu@freemail.hu
... de mi a f**omról beszélgessünk akkor,
peterk2005
Amiről szerintem lehet beszélni, mert a holtszezonban mindenféleképpen hozzá kell nyúlni a Special team. Szerintem itt a kicker keresésen kívül mélyebb problémák vannak. Búcsú Ventrone-tól?
több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 846
 twitter.com/zkeefer/status/1202275992443719680?s=20
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Tartom továbbra is, még ha kicsit óckodok is, hogy ha Tua valamiért kicsúszik első 10-ből, akkor egy feltrade jöhetne - bár nem tudom, hogy első 10-ben most hány QB needes csapat lesz, mekkora az esély erre a forgatókönyvre, ennyire még nem kezdtem el az offseasont.
coltman
Nekem se volt kedvem elkezdeni, de mi a f**omról beszélgessünk akkor, amikor jelenleg nincs a rosteren olyan egészséges elkapó, aki idény előtt rosterre esélyes lett volna. 😀 Kipusztult a teljes sor. Sőt, tegnap egy olyan gyereket hoztunk fel a PS-ból rosterre, akinek a nevét se hallottam soha, mert már a szeptemberben PS-ba szánt elkapók is elfogytak. 😀 És ezzel együtt lesz kábé 3 pályára küldhető elkapónk. 4WR-rel fel se tudnánk állni. Ez egy komédia. 😀 És emellé jön még Ebron meg Mack kiesése, de az már fel se tűnik igazából.

Szóval viccbe fullad a szezonunk vége, pedig 6-6 ide vagy oda, ha valósak lennének a körülmények, én szívesen nézném, elemezném ezt a csapatot is. Akkor is, ha 6-10 lenne belőle, teljes csapattal is. De így semmi értelme tervezni vagy elemezni, mert nem reális a kép. Senki nem lesz ezek közül itt jövőre, és sajnos Brissett játékát sincs értelme értékelni, mert ezzel a helyzettel még Luck is k***vára megszenvedne.

u.i.: Ezeket a kiragadott playeket az üresen álló játékosokkal nem szeretem, mert ilyenek Manning idejében is voltak. Nem is kevés, meccsenként simán elő lehetett kapni akár 8-10 playt is. A legelitebb irányítók is ott hagynak egy rakat célpontot. Mindenki. Természetesen van különbség Manning, Luck és Brissett között, Brissett többet ott hagy, De amíg 65% körül passzolgat és a szituációs statisztikái - RZ passz hatékonyság, 3rd down hatékonyság, stb. - nem rosszak, azaz lehetséges célpontokat otthagyva is jó hatékonysággal oldja meg a feladatot, addig nem ez az elsődleges probléma vele. Márpedig ezek a szituációs statjai meglepően jók. A 2nd/3rd read lassú sebessége ill. az elővételezés hiánya (akár bátortalanságból akár képességből adódik) inkább probléma.
peterk2005
Épp akartam írni, hogy Ishmael vajon miért nem kap szerepet (ő volt a kedvenc WR-em tavalyi meg idei előszezonban), erre nézem augusztus elején ment IR-re :/

Ő sztem Pascalhoz hasonlóan értékelhető számokat hozott volna. De így h sztem Funchess megy, jövőre megpróbálhatná újra. Nekem ő sokkal jobbnak tűnt, mint pl Fountain v Cain.

De már így is örülök, h személyes kedvencem (Pascal) valszeg a jövő évi roster spotját gürizi össze idén.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Tartom továbbra is, még ha kicsit óckodok is, hogy ha Tua valamiért kicsúszik első 10-ből, akkor egy feltrade jöhetne - bár nem tudom, hogy első 10-ben most hány QB needes csapat lesz, mekkora az esély erre a forgatókönyvre, ennyire még nem kezdtem el az offseasont.
coltman
Nekem se volt kedvem elkezdeni, de mi a f**omról beszélgessünk akkor, amikor jelenleg nincs a rosteren olyan egészséges elkapó, aki idény előtt rosterre esélyes lett volna. 😀 Kipusztult a teljes sor. Sőt, tegnap egy olyan gyereket hoztunk fel a PS-ból rosterre, akinek a nevét se hallottam soha, mert már a szeptemberben PS-ba szánt elkapók is elfogytak. 😀 És ezzel együtt lesz kábé 3 pályára küldhető elkapónk. 4WR-rel fel se tudnánk állni. Ez egy komédia. 😀 És emellé jön még Ebron meg Mack kiesése, de az már fel se tűnik igazából.

Szóval viccbe fullad a szezonunk vége, pedig 6-6 ide vagy oda, ha valósak lennének a körülmények, én szívesen nézném, elemezném ezt a csapatot is. Akkor is, ha 6-10 lenne belőle, teljes csapattal is. De így semmi értelme tervezni vagy elemezni, mert nem reális a kép. Senki nem lesz ezek közül itt jövőre, és sajnos Brissett játékát sincs értelme értékelni, mert ezzel a helyzettel még Luck is k***vára megszenvedne.

u.i.: Ezeket a kiragadott playeket az üresen álló játékosokkal nem szeretem, mert ilyenek Manning idejében is voltak. Nem is kevés, meccsenként simán elő lehetett kapni akár 8-10 playt is. A legelitebb irányítók is ott hagynak egy rakat célpontot. Mindenki. Természetesen van különbség Manning, Luck és Brissett között, Brissett többet ott hagy, De amíg 65% körül passzolgat és a szituációs statisztikái - RZ passz hatékonyság, 3rd down hatékonyság, stb. - nem rosszak, azaz lehetséges célpontokat otthagyva is jó hatékonysággal oldja meg a feladatot, addig nem ez az elsődleges probléma vele. Márpedig ezek a szituációs statjai meglepően jók. A 2nd/3rd read lassú sebessége ill. az elővételezés hiánya (akár bátortalanságból akár képességből adódik) inkább probléma.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 846
Szerintem a turelmetlenseg faktor is kozrejatszik nalunk. 20 evig habzsi-dozsi volt QB poszton, megneznem, hogy hogy allnak Brissetthez, ha elotte egy Curtis Painter/ Scott Tolzien lett volna a francishe QB.😀
Bence94
Diszkriminációt érzek a levegőben, hogy Kerry Collins csak így el lett felejtve 😀

Amúgy szerintem nem azért türelmetlenek az emberek Brisettel, hanem mert tényleg néha eléggé érthetetlen dolgokat csinál, lásd lentebbi poszt, ahol két elkapó is tisztán volt, és semmi - ezek fájdalmas dolgok, mondhatnám hogy nem NFL szint, de kb az irányítók fele művel hasonlókat. És persze a még fájdalmasabb, hogy most már iszonyat protekt van a QB-kon, 10 éve egy Manning vagy Brees seggét földhöz verte volna, ha olyan komforttal passzolhatott volna, mint ma - nincs fejre menés, térd alatt, stb. Ezért is van sok csapatnál QB keringő sok éve.

Másik pont meg az, hogy azt már kevesen nézik, hogy Brisett 3. kör vége volt, ott meg azért ritkább, hogy Brady vagy Wilson akad a horogra.

Persze ha Ballard úgy érzi talált egy Watson félét, tőlem adhat érte 3 első kört is. Csak akkor legyen is Watson féle. 😊
peterk2005
Ezt inkább ne, ilyen utoljára kb Luck volt, ahol tényleg egyértelműen lehetett mondani, hogy tuti (már amennyire lehet tutira mondani ilyet) nagy QB lesz belőle, azóta Mariótától kezdve Goff és Trubisky, bla-bla-bla, mindegyik volt magasztalva, azt hát...látjuk. Még Mahomes is erős kérdőjel most nálam pl, tavaly tolt egy elmebeteg szezont, de idén már nem tudja ugyanazt, ami persze sérülés, rosszabb roster, stb miatt is van, de simán lehet, hogy ugyanazzal a feltétellel se tudna sokkal jobb lenni. Persze nem lehúzom, simán cserélném Brisettel, csak futni egy jó évet nem egyenlő azzal, hogy hosszú távon is jó vagy - lásd pl Ebron.

Úgyhogy fél jövőt ne adjunk oda egy QB-ért, csak ha Luck kaliber, de azt meg ugye úgyse adja oda egyik csapat se - nekünk is ajánlhatta volna következő 5 év összes első 3 körét bárki, akkor is körbe lett volna röhögve. Tartom továbbra is, még ha kicsit óckodok is, hogy ha Tua valamiért kicsúszik első 10-ből, akkor egy feltrade jöhetne - bár nem tudom, hogy első 10-ben most hány QB needes csapat lesz, mekkora az esély erre a forgatókönyvre, ennyire még nem kezdtem el az offseasont.
coltman
Ha hiszed, ha nem, Kerry Collinst is bele akartam irni, de harom iranyitot mar soknak tartottam leirni.😀😀
több mint 4 éve
deleted account 1 758
Szerintem a turelmetlenseg faktor is kozrejatszik nalunk. 20 evig habzsi-dozsi volt QB poszton, megneznem, hogy hogy allnak Brissetthez, ha elotte egy Curtis Painter/ Scott Tolzien lett volna a francishe QB.😀
Bence94
Diszkriminációt érzek a levegőben, hogy Kerry Collins csak így el lett felejtve 😀

Amúgy szerintem nem azért türelmetlenek az emberek Brisettel, hanem mert tényleg néha eléggé érthetetlen dolgokat csinál, lásd lentebbi poszt, ahol két elkapó is tisztán volt, és semmi - ezek fájdalmas dolgok, mondhatnám hogy nem NFL szint, de kb az irányítók fele művel hasonlókat. És persze a még fájdalmasabb, hogy most már iszonyat protekt van a QB-kon, 10 éve egy Manning vagy Brees seggét földhöz verte volna, ha olyan komforttal passzolhatott volna, mint ma - nincs fejre menés, térd alatt, stb. Ezért is van sok csapatnál QB keringő sok éve.

Másik pont meg az, hogy azt már kevesen nézik, hogy Brisett 3. kör vége volt, ott meg azért ritkább, hogy Brady vagy Wilson akad a horogra.

Persze ha Ballard úgy érzi talált egy Watson félét, tőlem adhat érte 3 első kört is. Csak akkor legyen is Watson féle. 😊
peterk2005
Ezt inkább ne, ilyen utoljára kb Luck volt, ahol tényleg egyértelműen lehetett mondani, hogy tuti (már amennyire lehet tutira mondani ilyet) nagy QB lesz belőle, azóta Mariótától kezdve Goff és Trubisky, bla-bla-bla, mindegyik volt magasztalva, azt hát...látjuk. Még Mahomes is erős kérdőjel most nálam pl, tavaly tolt egy elmebeteg szezont, de idén már nem tudja ugyanazt, ami persze sérülés, rosszabb roster, stb miatt is van, de simán lehet, hogy ugyanazzal a feltétellel se tudna sokkal jobb lenni. Persze nem lehúzom, simán cserélném Brisettel, csak futni egy jó évet nem egyenlő azzal, hogy hosszú távon is jó vagy - lásd pl Ebron.

Úgyhogy fél jövőt ne adjunk oda egy QB-ért, csak ha Luck kaliber, de azt meg ugye úgyse adja oda egyik csapat se - nekünk is ajánlhatta volna következő 5 év összes első 3 körét bárki, akkor is körbe lett volna röhögve. Tartom továbbra is, még ha kicsit óckodok is, hogy ha Tua valamiért kicsúszik első 10-ből, akkor egy feltrade jöhetne - bár nem tudom, hogy első 10-ben most hány QB needes csapat lesz, mekkora az esély erre a forgatókönyvre, ennyire még nem kezdtem el az offseasont.
több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 846
Szerintem a turelmetlenseg faktor is kozrejatszik nalunk. 20 evig habzsi-dozsi volt QB poszton, megneznem, hogy hogy allnak Brissetthez, ha elotte egy Curtis Painter/ Scott Tolzien lett volna a francishe QB.😀
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Talan jovore ha olyan elkapokkal jatszana akikkel az eloszezont tolja, es nem serul le mindenki, akkor lehet jobb lesz. De azt, hogy a 10+ yardos passz helyett lecheckolja a flatba 3 yardert, nem fogja kinoni. Emiatt pedig azok a chunk playek maradnak benne, amiket Reich emlitett 1.5 hete.Borbinho
Én is tartok ettől. Nem tudjuk, nem tudhatjuk, hogy hol van Brissett plafonja, és sajnos az lehet ez is ami most. De ugyanakkor tudva a sok-sok besült kísérletet (Bortlestől Mariota-n át Trubiskítől Osweiler / Lynch vagy Manzielig, megatöbbi, kvasok) megértem, ha Ballard / Reich nem akarja olyan gyorsan elengedni a projektet. Mert azért egy Alex Smith szint tulajdonképpen a keze ügyében van Brissettnek, és egyáltalán nem garantált, hogy ahol Smith megállt, ott Brissetnek is meg kell állni.

Ezért is vagyon most annak a pártján, hogy rakjunk mindkét tétre valamennyit. Maradjon Brissett is, de hozzunk egy fiatalt is. Így lesz két esélyünk is QB poszton, és közben nem veti túlságosan vissza a tovább építkezést sem. Egy első/második körös, de nem top5/8-as irányító mellett tudnánk húzni elkapót, DT-t, OL-t, stb. is, nem csak a draft végi kukázásból, de az értékesebbjéből.

Persze ha Ballard úgy érzi talált egy Watson félét, tőlem adhat érte 3 első kört is. Csak akkor legyen is Watson féle. 😊

Donteshozatalban gyenge, es nagyon lassan megy egyik celpontrol a masikra. Ez sztem nem annyira fejlesztheto. Cserebe nem is megy bele a veszelyes passzokba, igy nem adja el a labdat. De hetvegen meg ez sem ment a Titans ellen.Borbinho
Manning / Luck ugye azt az utat járta, hogy kezdettől megdobott mindent, aztán abból próbált visszavenni, "felülről" közelítve a kockázat vs agresszivitás sweet spotját. Brissett a másik véglet, ő a semmi bizonytalant nem dobok megből indul. Ez a Smith / Brady féle út. Innen is el lehet jutni a csúcsra / sweet spotig. Feltéve, hogy a túlzott kockázatkerülésnek nem az az oka, hogy eleve az agya forog lassabban. Ha "csak" annyi a baj, hogy fosik kockáztatni, ezért nem meri elővételezve elengedni a passzokat, azon lehet fejleszteni. Hogy mennyit, az bárhol lehet a KovácsSanyi <=> Brady skálán. Ki sem tud derülni, ha nem kap rá időt.

Az persze valószínűleg mindig Brissett sajátosság marad - ahogy Smithnél is megmaradt -, hogy ha szar van a palacsintában, akkor "visszaesik", és nem dobja meg a megdobható passzt sem. Ezzel együtt kell élni, ahogy a Manning vagy Luck féléknél meg azzal kell együtt élni, hogy ilyenkor ők meg azt is megdobják, amit nem kéne. Ettől még mindkettő típus lehet remek irányító.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
deleted account 1 758
Na, ezért is nehéz még verdiktet mondani Brissettről. Persze minden fannak joga van ettől a véleményéhez, aki kívül akarja máris tudni tegye, aki megszerette, az is szeresse nyugodtan. 😊 De az az igazság, hogy tényleg a mérleg nyelvén billeg, ami még bármerre eldőlhet. Egy-egy ilyen grafikon persze csak arra jó, hogy színes és szagos legyen, de az a helyzet, hogy ha ezeket - meg a másik 40-et - mind összekaparjuk, kivesszük mindegyikből azt a keveset amit ki lehet, és abból gyúrunk egy képet, akkor a kép hasonló lesz. Röviden: Brissett a tipikus NFL átlag. Bizonyos dolgokban jobb annál, bizonyos dolgokban nem. Minden azon múlik, hogy innen merre tovább. Fel, le, vagy itt marad-e.


peterk2005
Nekem az a bajom, hogy abszolut nem tudjuk mi a plafon Brissettnel. A jatekosok nem olyanok korulotte, mint evelejen, Reich sem erolteti tul. Nem azt mondom, hogy vilagot megvalto QB, de a sok serules nagyon arnyalja a kepet.
Bence94
És ha Reichék annyira megbíznak benne és a tág plafonjában, akkor mi az oka annak szerintetek, hogy egyre látványosabban run-heavybb, defense orientált (értsd az ő jó teljesítményükre alapozó) gameplannel dolgozunk, 1-1 kreatív playekkel tele rakott drieveot leszámítva is egyre gyakrabban bevállalva a konzervatív jatékhívást szoros állásnál/hátrányban is? Biztos csak az elkapók növekvő hiánya miatt van ez?
Rynald
Nagyrészt tuti, még Manning érából van az ominózus 3 meccses futásunk, amikor összesen futott a csapat 130 yardot. És nem azért, mert Manning önző seggfej volt, hanem mert elfogytak a futók - ami persze sok INT-be is torkollott (asszem 8 talán). Ha inbalansz van, ott mindig borul a terv.

Gyakorlatilag a JAX ellen is azért futottunk, mert ment, és ameddig nem kell változtatni, addig minek túlgondolni. Texans elleni első meccsen simán odaadták Jacobynak a lehetőséget, és levegőben meg is vertük a Texanst. CSAK, akkor még VOLT ELKAPÓNK. Most nincs. Ez egy ilyen szezon, igazából én már csak azt várom, hogy a D-ből tényleg minél több snapet kapjanak a fiatalok, hogy ha már elbaszott az év, akkor a tapasztalatot, amit lehet kukázzanak ki belőle.
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Na, ezért is nehéz még verdiktet mondani Brissettről. Persze minden fannak joga van ettől a véleményéhez, aki kívül akarja máris tudni tegye, aki megszerette, az is szeresse nyugodtan. 😊 De az az igazság, hogy tényleg a mérleg nyelvén billeg, ami még bármerre eldőlhet. Egy-egy ilyen grafikon persze csak arra jó, hogy színes és szagos legyen, de az a helyzet, hogy ha ezeket - meg a másik 40-et - mind összekaparjuk, kivesszük mindegyikből azt a keveset amit ki lehet, és abból gyúrunk egy képet, akkor a kép hasonló lesz. Röviden: Brissett a tipikus NFL átlag. Bizonyos dolgokban jobb annál, bizonyos dolgokban nem. Minden azon múlik, hogy innen merre tovább. Fel, le, vagy itt marad-e.


peterk2005
Nekem az a bajom, hogy abszolut nem tudjuk mi a plafon Brissettnel. A jatekosok nem olyanok korulotte, mint evelejen, Reich sem erolteti tul. Nem azt mondom, hogy vilagot megvalto QB, de a sok serules nagyon arnyalja a kepet.
Bence94
És ha Reichék annyira megbíznak benne és a tág plafonjában, akkor mi az oka annak szerintetek, hogy egyre látványosabban run-heavybb, defense orientált (értsd az ő jó teljesítményükre alapozó) gameplannel dolgozunk, 1-1 kreatív playekkel tele rakott drieveot leszámítva is egyre gyakrabban bevállalva a konzervatív jatékhívást szoros állásnál is? Biztos csak az elkapók növekvő hiánya miatt van ez?
Rynald
Ez a run heavy offensen felfogas Luckkal is igy lenne, csak akkor valoszinuleg meg jobban menne a futas, mert jobban felnenek a vedok a passztol. Ezert is kva szomoru h nincs Luck, vele sztem 10-2ben allnank, top5 offenseel. Az amugy elegge osszeallofelben levo deffel egyutt...na mindegy

Brissett az a baj, hogy eddig szerintem tul kevesszer tudta megmutatni, hogy jobb lehet atlag kezdonel. A fizikai kepessege es a karja megvan hozza, sokat javult a touch passzokban is, de cserebe oda tudja baszni 30 yardra az oldalvonal melle, 30 negyzetcentinyi helyre. Csak ez utobbit kb annyiszor csinalta iden, mint 2 eve, egy sokkal gyengebb fallal es csapattal.

Donteshozatalban gyenge, es nagyon lassan megy egyik celpontrol a masikra. Ez sztem nem annyira fejlesztheto. Cserebe nem is megy bele a veszelyes passzokba, igy nem adja el a labdat. De hetvegen meg ez sem ment a Titans ellen.

 twitter.com/HolderStephen/status/1201360298868985857?s=19
Alatta kommentben van video is. Igaz, odaert a nyomas, de sztem ez akkor is nagy hiba.

 twitter.com/KBowen1070/status/1201581508508733441?s=19

Talan jovore ha olyan elkapokkal jatszana akikkel az eloszezont tolja, es nem serul le mindenki, akkor lehet jobb lesz. De azt, hogy a 10+ yardos passz helyett lecheckolja a flatba 3 yardert, nem fogja kinoni. Emiatt pedig azok a chunk playek maradnak benne, amiket Reich emlitett 1.5 hete.

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
deleted account 1 758
Na, erre az adatra gondoltam pár posttal korábban. Nem szeretem egyből ki is találni, hogy ennek biztosan mondjuk az orvosi stáb az oka, mert kvára nem értek / értünk hozzá. Amúgy is, orvoshoz akkor kerül a játékos amikor _már_ megtörtént a sérülés. Viszont ilyen trend mögött lehetetlen, hogy ne legyen valami ok. És jó lenne mielőbb megtalálni azt az okot, mert ez sorban teszi tönkre a szezonjainkat. 😕

(Az én armchair tippem valahol a turf és esetleg a "légkör" - légnyomás, hőmérséklet, páratartalom, stb. együttese - vagy mindezek szerencsétlen együttálása körül van, mert a Colts az elmúlt években teljesen új edzőközpontot épített, máshol és máshogy edzenek a játékosok, megújult az étkeztetés / étrend és a fizikoterápia / masszőr / ésatöbbi csapat is teljesen új lett. Meg az orvosi stáb is mondjuk. Szóval mi marad még akkor?

Nincs róla adatom, de kíváncsi lennék, hogy hány sérülést nyalunk be hazai pályás meccsen és idegenben - azon belül is szabad téren ill. szintén turfön...
peterk2005
Hát többször hallottam már játékosoktól, hogy a Lucas Oil talaja, mint a beton, és hogy rohadt szar, ami számomra azért érthetetlen, mert A, gondolom csak úgy poénból egy Richard Sherman nem mond ilyet, B, nem értem ez miért ilyen hatalmas probléma, hogy normálisan megcsinálják.
több mint 4 éve
Rynald Indianapolis Colts 239
Na, ezért is nehéz még verdiktet mondani Brissettről. Persze minden fannak joga van ettől a véleményéhez, aki kívül akarja máris tudni tegye, aki megszerette, az is szeresse nyugodtan. 😊 De az az igazság, hogy tényleg a mérleg nyelvén billeg, ami még bármerre eldőlhet. Egy-egy ilyen grafikon persze csak arra jó, hogy színes és szagos legyen, de az a helyzet, hogy ha ezeket - meg a másik 40-et - mind összekaparjuk, kivesszük mindegyikből azt a keveset amit ki lehet, és abból gyúrunk egy képet, akkor a kép hasonló lesz. Röviden: Brissett a tipikus NFL átlag. Bizonyos dolgokban jobb annál, bizonyos dolgokban nem. Minden azon múlik, hogy innen merre tovább. Fel, le, vagy itt marad-e.


peterk2005
Nekem az a bajom, hogy abszolut nem tudjuk mi a plafon Brissettnel. A jatekosok nem olyanok korulotte, mint evelejen, Reich sem erolteti tul. Nem azt mondom, hogy vilagot megvalto QB, de a sok serules nagyon arnyalja a kepet.
Bence94
És ha Reichék annyira megbíznak benne és a tág plafonjában, akkor mi az oka annak szerintetek, hogy egyre látványosabban run-heavybb, defense orientált (értsd az ő jó teljesítményükre alapozó) gameplannel dolgozunk, 1-1 kreatív playekkel tele rakott drieveot leszámítva is egyre gyakrabban bevállalva a konzervatív jatékhívást szoros állásnál/hátrányban is? Biztos csak az elkapók növekvő hiánya miatt van ez?

Szerkesztette: Rynald
több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 846
Na, ezért is nehéz még verdiktet mondani Brissettről. Persze minden fannak joga van ettől a véleményéhez, aki kívül akarja máris tudni tegye, aki megszerette, az is szeresse nyugodtan. 😊 De az az igazság, hogy tényleg a mérleg nyelvén billeg, ami még bármerre eldőlhet. Egy-egy ilyen grafikon persze csak arra jó, hogy színes és szagos legyen, de az a helyzet, hogy ha ezeket - meg a másik 40-et - mind összekaparjuk, kivesszük mindegyikből azt a keveset amit ki lehet, és abból gyúrunk egy képet, akkor a kép hasonló lesz. Röviden: Brissett a tipikus NFL átlag. Bizonyos dolgokban jobb annál, bizonyos dolgokban nem. Minden azon múlik, hogy innen merre tovább. Fel, le, vagy itt marad-e.




peterk2005
Nekem az a bajom, hogy abszolut nem tudjuk mi a plafon Brissettnel. A jatekosok nem olyanok korulotte, mint evelejen, Reich sem erolteti tul. Nem azt mondom, hogy vilagot megvalto QB, de a sok serules nagyon arnyalja a kepet.
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/Spoon_182/status/1201581788184887296?s=19

😀😀 no comment

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Na, ezért is nehéz még verdiktet mondani Brissettről. Persze minden fannak joga van ettől a véleményéhez, aki kívül akarja máris tudni tegye, aki megszerette, az is szeresse nyugodtan. 😊 De az az igazság, hogy tényleg a mérleg nyelvén billeg, ami még bármerre eldőlhet. Egy-egy ilyen grafikon persze csak arra jó, hogy színes és szagos legyen, de az a helyzet, hogy ha ezeket - meg a másik 40-et - mind összekaparjuk, kivesszük mindegyikből azt a keveset amit ki lehet, és abból gyúrunk egy képet, akkor a kép hasonló lesz. Röviden: Brissett a tipikus NFL átlag. Bizonyos dolgokban jobb annál, bizonyos dolgokban nem. Minden azon múlik, hogy innen merre tovább. Fel, le, vagy itt marad-e.





Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Na, erre az adatra gondoltam pár posttal korábban. Nem szeretem egyből ki is találni, hogy ennek biztosan mondjuk az orvosi stáb az oka, mert kvára nem értek / értünk hozzá. Amúgy is, orvoshoz akkor kerül a játékos amikor _már_ megtörtént a sérülés. Viszont ilyen trend mögött lehetetlen, hogy ne legyen valami ok. És jó lenne mielőbb megtalálni azt az okot, mert ez sorban teszi tönkre a szezonjainkat. 😕

(Az én armchair tippem valahol a turf és esetleg a "légkör" - légnyomás, hőmérséklet, páratartalom, stb. együttese - vagy mindezek szerencsétlen együttálása körül van, mert a Colts az elmúlt években teljesen új edzőközpontot épített, máshol és máshogy edzenek a játékosok, megújult az étkeztetés / étrend és a fizikoterápia / masszőr / ésatöbbi csapat is teljesen új lett. Meg az orvosi stáb is mondjuk. Szóval mi marad még akkor?

Nincs róla adatom, de kíváncsi lennék, hogy hány sérülést nyalunk be hazai pályás meccsen és idegenben - azon belül is szabad téren ill. szintén turfön...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 846
 twitter.com/Schultz975/status/1201685830768746497?s=20
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Én Tuanak kurvára örülnék, az ő plafonja messze Brissetté felett van.

Burrow jobb statokat hoz, mint Mayfield '17-ben, ami pedig all-time egyik legjobb (egyetemi) QB szezon volt.
Mayfield mondjuk előtte 2 szintén nagyon erős szezont lenyomott.
De Burrownál szerintem attól nem kell tartani, hogy 1 year wonder.
Szvsz aki ilyen játékot tud, ott kár keresgélni a kifogásokat, a class legjobb QB-ja (és 1/1 is lesz).

Herbert nekem nem tetszik, reméljük a Broncos beleszeret (6'6 és fehér 😀) és elviszik, h esélyünk se legyen rá. De ő elmúlt 1.5 évben volt 1/1-nek is kikiáltva, meg nem 1.körös QB-nak is.
Fromm nekem szintén nem kellene első körben, ahogy más QB sem egyelőre.

Saját pickünkön Tuanak nagyon örülnék, de még felmozgás árán is.

Ha jól sikerül a szezon vége, akkor top15-ben is draftolhatunk, azt egy jövő évi 1.vel + a Redskins 2.körösével kiegészítve már top5-be is simán fel tudnánk menni.

Cowherd azon álláspontját nagyon adom, hogy ha látod a franchise QB-t valakiben, akkor mindent borítani kell, és menjen az all in érte. Kérdés, Ballardék látnak-e majd olyan QB-t, akiért megéri.

Ha nem megyünk fel QB-ért/nem viszünk 1.ben QB-t, akkor 1.körben jöjjön elkapó/TE/OL.

Lassan TY és AC utódját is meg kéne találni.


| Amíg él, minden offseasonban reménykedni fogok, hogy Bandi visszatér és onnantól minden jó lesz. 😕 |

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 846
Tegnap Innman jart nalunk workouton. En birtam a csavot, upgrade lenne a mostani elkaposornak.

Ez meg no comment..
According to TMZ Sports, Broncos linebacker Von Miller's personal videographer Jackson Belcher filed a lawsuit against in which he says Kelly punched him and broke his nose during Miller's 2018 Halloween party at Denver's Gothic Theater. Belcher is seeking "unspecified damages" for the alleged assault and battery as well as damage to his $14,000 camera.Belcher also said he suspected Kelly was drunk and high.