Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
Tegnap Innman jart nalunk workouton. En birtam a csavot, upgrade lenne a mostani elkaposornak.

Ez meg no comment..
According to TMZ Sports, Broncos linebacker Von Miller's personal videographer Jackson Belcher filed a lawsuit against in which he says Kelly punched him and broke his nose during Miller's 2018 Halloween party at Denver's Gothic Theater. Belcher is seeking "unspecified damages" for the alleged assault and battery as well as damage to his $14,000 camera.Belcher also said he suspected Kelly was drunk and high.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nevess, aztán kérdezd meg Luckot, hogy ő is így gondolja-e. Aztán ne lepődj meg, ha az lesz a válasz, hogy egy veterán QB a filmroomban - aki a pályán is meg tudja nagyjából csinálni ugyanazt, ellentétben egy 50 éves edzővel - rohadt hasznos tud lenni 😊
peterk2005
De ez az, hogy Hoyer nem tudja!!! 😀
coltman
Mondtam már neked, a kopasz olyan, mint playboyt bújó kamaszfiú: elméletben és felkészülés közben elit, csak élesben sül fel. 😀

Tua körül nagy a hype, kérdés hogy mit tud - méretre ha jól tudom, akkor Wilson féle, tehát nála nem lehet fizikai játékra alapozni.coltman
QB-nak átlagnál alacsonyabb, de egyáltalán nem Wilson féle. Alkatilag inkább Mayfieldet lehetne mondani, de nála valamivel magasabb és főleg fizikailag erőteljesebb alkat. És bal kezes, úgyhogy annál a csapatnál ahova kerül, a jobb tackle lesz a blind side tackle, stb. Az én problémám igazából az vele, hogy nekem ő a leginkább NFL késznek tűnő játékos, ránézésre zokszó nélkül be lehetne rakni egy RPO-zó offense-be és működne (a Reich féle Colts offense-be is). Hülyén hangzik, hogy ez "baj", mert ez papíron hatalmas pozitívum. Viszont fel is veri az árát, mert mindenki ilyent keres, úgyhogy az ő ár/értéke az egekben lett volna egészségesen (szvsz 1/1 lett volna), de sérülten se lesz olcsó. Hamar el fogják vinni, a kockázatokkal együtt is, szóval sokat kell érte adni. Ahhoz képest viszont engem picit aggaszt, hogy akárhányszor látom, mindig a 2018-as Rams és Goff jut eszembe róla. A Bamában nagyon precízen ki van dolgozva a feladata, ami nem túl bonyolult, nem kérnek tőle "lehetetlen dolgokat". És valami ordas jó elkapó gárdának passzolgat. Nem vicc, simán lehet, hogy az egész Bama kezdő WR corp első körben fog kimenni a drafton. Szóval tartok tőle, hogy a rendszer és a support miatt minden rózsaszínebbnek tűnik, mint valójában. Ezzel együtt is, valószínűleg a legkevésbé "bust veszélyes" az összes ifjonc közül. Ami viszont ismét csak emeli az árát...

Tua-n kívül van még Burrows (LSU). Ő az idény (egyik?) nagy felfedezettje, szerintem ő lesz az 1/1 Tua sérülése után. Nekem is tetszik a srác, ő is remek csapatban van, jó játékosokkal körülvéve, de "NFL szemmel" ő többet is csinál. Passzol rövidet, szélre, középre, passzol hosszút, passzol első célpontnak, sokadik célpontnak is. Ő nekem nagyon tetszene, de ő elérhetetlen lesz. (És nem is egy biztos pick, benne azért megvan a bust veszély, kevés meccset játszott még ilyen színvonalon.)

A mögöttük levők között meg teljes a vakugrás, én nem tudok dönteni. Vannak akik tetszenek (Herbert, Love), van aki nagyon nem (Eason), és van akiről nem tudom mit gondoljak (Fromm), de megtanultam már, hogy a college tape nekem semmit nem segít. Én most csak annyit látok, hogy egyik sem éri el Brissett szintjét sem ... ebben a pillanatban. Vastagon nem érik el. De hogy mi lehet ezeknek a játékosoknak a plafonja, kiben mekkora potenciál van és az kijön-e, arra tippelni sem merek.

(Erről még úgyis sokat beszélünk offseasonban, csak Tua említése hozta ki belőlem, amúgy még korai. Talán kár is volt belefognom.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
deleted account 1 758
Baszki, ezt úgy hvják edző, és nem csere QB, az ugye megvan? 😀 Reich vagy Mathis is hasznos hét közben, de nem örülne senki, ha már pályára lépnének, ezért EDZŐK, és NEM CSEREJÁTÉKOSOK! 😀 Szóval ez egy nagyon híg langyos fos indoklás Hoyer-re. Hasi-val meg had ne említsem egy lapon - kb mint a hobbi Trabant meg egy Audi A8 😉 Az egyik járt már SB-ban, a másik meg a sarki kocsmában.coltman
Nevess, aztán kérdezd meg Luckot, hogy ő is így gondolja-e. Aztán ne lepődj meg, ha az lesz a válasz, hogy egy veterán QB a filmroomban - aki a pályán is meg tudja nagyjából csinálni ugyanazt, ellentétben egy 50 éves edzővel - rohadt hasznos tud lenni 😊
peterk2005
De ez az, hogy Hoyer nem tudja!!! 😀
Amúgy meg csere QB megoldva, Luck visszajön, Brisett csere QB és mindenki hepi 😀coltman
Hol lehet aláírni? 😀

Ettől mondjuk még megcsinálnám ugyanazt, amit a Chiefs, hogy valahol 10+ körül-re felhúzni, ha van valami megmaradt jó QB. Ahogy nézem nekünk olyan 16-18 körüli cetli lesz idén, Redskins simán tizen belül, szóval a kapott második kör egész magas lesz, azzal egy 5-6-7 helyet szerintem tudunk ugorni. Annak az egynek nem örülnék, ha most belekényelmesednénk, és az lenne a mondás, hogy akkor Jacoby marad, és semmi tervet nem húzunk mögé.coltman
Meglátjuk hogyan alakul a tavasz college QB ügyben. Még bőven előkerülhet valaki aki most még "sehol sincs" és a végén top10-es, és fordítva is. Tua-nak mondjuk nem tudom örülnék-e egy feltrade-el. Kétségtelenül 1st round talent, de az a fajta, akitől eléggé tartok. Ha lecsúszna netán egészen a mi pickünking az más, de akkor szerintem valami komoly ok lenne mögötte, és akkor meg azért rizikós. Inkább akkor már a Bills pickkel mozogva fel-le elhozni valakit a top2/3 mögül.
peterk2005
Tua körül nagy a hype, kérdés hogy mit tud - méretre ha jól tudom, akkor Wilson féle, tehát nála nem lehet fizikai játékra alapozni. De úgyis nagydöntők utánra lesz már valamennyire letisztult a kép, hogy ki mit tud/ér.
Rogers: ez már vicc. Holnap felhívom Reich-t, hogy 20K-ért elvállalom a vasárnapi meccset, ha fizeti a kiutamat. 😀
peterk2005
Hát a folklórt megtartottuk, egy teljes egység kidől, de tökig. Még két meccs, és Ashton Dulin lesz a WR #1 😀 Lehet a végén megint Inman lesz belőle.

Szerkesztette: deleted account
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Baszki, ezt úgy hvják edző, és nem csere QB, az ugye megvan? 😀 Reich vagy Mathis is hasznos hét közben, de nem örülne senki, ha már pályára lépnének, ezért EDZŐK, és NEM CSEREJÁTÉKOSOK! 😀 Szóval ez egy nagyon híg langyos fos indoklás Hoyer-re. Hasi-val meg had ne említsem egy lapon - kb mint a hobbi Trabant meg egy Audi A8 😉 Az egyik járt már SB-ban, a másik meg a sarki kocsmában.coltman
Nevess, aztán kérdezd meg Luckot, hogy ő is így gondolja-e. Aztán ne lepődj meg, ha az lesz a válasz, hogy egy veterán QB a filmroomban - aki a pályán is meg tudja nagyjából csinálni ugyanazt, ellentétben egy 50 éves edzővel - rohadt hasznos tud lenni 😊

Amúgy meg csere QB megoldva, Luck visszajön, Brisett csere QB és mindenki hepi 😀coltman
Hol lehet aláírni? 😀

Ettől mondjuk még megcsinálnám ugyanazt, amit a Chiefs, hogy valahol 10+ körül-re felhúzni, ha van valami megmaradt jó QB. Ahogy nézem nekünk olyan 16-18 körüli cetli lesz idén, Redskins simán tizen belül, szóval a kapott második kör egész magas lesz, azzal egy 5-6-7 helyet szerintem tudunk ugorni. Annak az egynek nem örülnék, ha most belekényelmesednénk, és az lenne a mondás, hogy akkor Jacoby marad, és semmi tervet nem húzunk mögé.coltman
Meglátjuk hogyan alakul a tavasz college QB ügyben. Még bőven előkerülhet valaki aki most még "sehol sincs" és a végén top10-es, és fordítva is. Tua-nak mondjuk nem tudom örülnék-e egy feltrade-el. Kétségtelenül 1st round talent, de az a fajta, akitől eléggé tartok. Ha lecsúszna netán egészen a mi pickünking az más, de akkor szerintem valami komoly ok lenne mögötte, és akkor meg azért rizikós. Inkább akkor már a Bills pickkel mozogva fel-le elhozni valakit a top2/3 mögül.

Rogers: ez már vicc. Holnap felhívom Reich-t, hogy 20K-ért elvállalom a vasárnapi meccset, ha fizeti a kiutamat. 😀

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
 twitter.com/AdamSchefter/status/1201530584222191621?s=20
több mint 4 éve
deleted account 1 758
Az egy szerencsétlen melléktermék, hogy ha Brissett lesérül, akkor én a hajamat tépem, de értem az okát. 😀 Úgy volt tervezve, hogy pályára nem kell lépnie, és akkor oké.
peterk2005
Baszki, ezt úgy hvják edző, és nem csere QB, az ugye megvan? 😀 Reich vagy Mathis is hasznos hét közben, de nem örülne senki, ha már pályára lépnének, ezért EDZŐK, és NEM CSEREJÁTÉKOSOK! 😀 Szóval ez egy nagyon híg langyos fos indoklás Hoyer-re. Hasi-val meg had ne említsem egy lapon - kb mint a hobbi Trabant meg egy Audi A8 😉 Az egyik járt már SB-ban, a másik meg a sarki kocsmában.

Amúgy meg csere QB megoldva, Luck visszajön, Brisett csere QB és mindenki hepi 😀 Mondjuk én se dobnám el egyébként, sőt nekem néha az az érzésem, hogy mint leader Jacoby jobb, pl az öltözőben, meccs után, valahogy karizmatikusabb, mint Luck. Luck inkább a lead by example volt, és nem hanggal vezényelt, Brisett meg oda tud állni, és hanggal motíválni.

Ettől mondjuk még megcsinálnám ugyanazt, amit a Chiefs, hogy valahol 10+ körül-re felhúzni, ha van valami megmaradt jó QB. Ahogy nézem nekünk olyan 16-18 körüli cetli lesz idén, Redskins simán tizen belül, szóval a kapott második kör egész magas lesz, azzal egy 5-6-7 helyet szerintem tudunk ugorni. Annak az egynek nem örülnék, ha most belekényelmesednénk, és az lenne a mondás, hogy akkor Jacoby marad, és semmi tervet nem húzunk mögé.
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Egyébként sokan mondják, hogy a 2020-as kivételesen jó WR felhozatalú lesz. Nem kevesen "ember emlékezet óta" szinten emlegetik. Nem szeretem ezeket a hangzatos jóslatokat, de tény, hogy nagyon jól fest jelenleg a várható felhozatal. Szóval ha már a helyzet / szükség úgy hozta, akkor az időzítés nem rossz.

Jobb lett volna persze úgy, hogy most minden oké, és csak a jövőre tekintettel kellene erősíteni. De hát jobb lenne reggelente Scarlett Johansson mellett is ébredni ugye... 😉
peterk2005
2014 nem volt olyan régen. Bár nem vagyok jós de azt a szintet nehéz lesz megközelíteni😀
kapitnono
Szerintem is egyébként. Utólag nézve azt a classt, nem tudom mikor lesz legközelebb olyan. Pont ezért nem/sem szeretem ezeket a "minden idők" féle jóslatokat. Mindenesetre általános vélemény, hogy nagyon erős WR class jön, még a 3. körbe is juthat olyan tehetség, aki komoly erősítés lesz az őt húzó csapatnak.
peterk2005
Ezzel nem vitatkozom, legalább 6-7 nevet fel lehetne sorolni ha nem többet aki kimehet első körben akár


több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egyébként sokan mondják, hogy a 2020-as kivételesen jó WR felhozatalú lesz. Nem kevesen "ember emlékezet óta" szinten emlegetik. Nem szeretem ezeket a hangzatos jóslatokat, de tény, hogy nagyon jól fest jelenleg a várható felhozatal. Szóval ha már a helyzet / szükség úgy hozta, akkor az időzítés nem rossz.

Jobb lett volna persze úgy, hogy most minden oké, és csak a jövőre tekintettel kellene erősíteni. De hát jobb lenne reggelente Scarlett Johansson mellett is ébredni ugye... 😉
peterk2005
2014 nem volt olyan régen. Bár nem vagyok jós de azt a szintet nehéz lesz megközelíteni😀
kapitnono
Szerintem is egyébként. Utólag nézve azt a classt, nem tudom mikor lesz legközelebb olyan. Pont ezért nem/sem szeretem ezeket a "minden idők" féle jóslatokat. Mindenesetre általános vélemény, hogy nagyon erős WR class jön, még a 3. körbe is juthat olyan tehetség, aki komoly erősítés lesz az őt húzó csapatnak.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 711 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Egyébként sokan mondják, hogy a 2020-as kivételesen jó WR felhozatalú lesz. Nem kevesen "ember emlékezet óta" szinten emlegetik. Nem szeretem ezeket a hangzatos jóslatokat, de tény, hogy nagyon jól fest jelenleg a várható felhozatal. Szóval ha már a helyzet / szükség úgy hozta, akkor az időzítés nem rossz.

Jobb lett volna persze úgy, hogy most minden oké, és csak a jövőre tekintettel kellene erősíteni. De hát jobb lenne reggelente Scarlett Johansson mellett is ébredni ugye... 😉
peterk2005
Stez mondjuk Rajtakowski mellett ébred 😉

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Egyébként sokan mondják, hogy a 2020-as kivételesen jó WR felhozatalú lesz. Nem kevesen "ember emlékezet óta" szinten emlegetik. Nem szeretem ezeket a hangzatos jóslatokat, de tény, hogy nagyon jól fest jelenleg a várható felhozatal. Szóval ha már a helyzet / szükség úgy hozta, akkor az időzítés nem rossz.

Jobb lett volna persze úgy, hogy most minden oké, és csak a jövőre tekintettel kellene erősíteni. De hát jobb lenne reggelente Scarlett Johansson mellett is ébredni ugye... 😉
peterk2005
2014 nem volt olyan régen. Bár nem vagyok jós de azt a szintet nehéz lesz megközelíteni😀


több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egyébként sokan mondják, hogy a 2020-as kivételesen jó WR felhozatalú lesz. Nem kevesen "ember emlékezet óta" szinten emlegetik. Nem szeretem ezeket a hangzatos jóslatokat, de tény, hogy nagyon jól fest jelenleg a várható felhozatal. Szóval ha már a helyzet / szükség úgy hozta, akkor az időzítés nem rossz.

Jobb lett volna persze úgy, hogy most minden oké, és csak a jövőre tekintettel kellene erősíteni. De hát jobb lenne reggelente Scarlett Johansson mellett is ébredni ugye... 😉


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
 twitter.com/gizzygabe/status/1201326630200860672
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kvára meglepne, ha Ebron jövőre is itt lenne. Ez a "business decision" nagyon úgy hangzik nekem, hogy Ebron már tudta ezt. Levette az öltözői folyamatokból hogy az idei produktum után nem fog egy megemelt minimálbéresnél nagyobb ajánlatot kapni nálunk, és inkább a lábát kúrálja egészségesre. Annyiért egyébként maradhatna is, catch only RZ possession opciónak jó lenne ő, ha nem az a 2./3. lehetséges opció, vannak elkapók is.

Brissett nem fog menni sehova. És nekem ezzel egyelőre nincs is bajom, szerintem Ti szoktatok hozzá túlságosan a Manning/Luck színvonalhoz, és nem tudjátok értékelni a langyos f*st. 😀 Pedig az QB poszton érték az NFL-ben. De nem viccelek. Az a GM aki elcseréli Brissettet és Kelly-t tartja meg, azt azonnal kirúgnám. Nem madden ez. A franchise irányító a csapat legfontosabb posztja, oda egy csapatsportban nem raksz egy magánéleti Manzielt akkor se, ha a pályán kva jó, mert amint nem minden pöpec, azonnal az egész csapatot húzza le magával a WC-n. Lásd Mayfield, aki messze-messze van a magánéleti Manzieltől, a pályán is sokkal jobb, mégsem tud gerincet adni egy amúgy tehetségekkel teletűzdelt Brownsnak, mert nem az a személyiség. Brissett igen. Kelly egy free ride, nálunk kapott egy utolsó esélyt, ha 1-2 évig csöndben kussol, dolgozik mint a robot, és hosszabb ideig bizonyítja, hogy felnőtt ember lett, akkor ESETLEG ha úgy alakul, kapni fog egy esélyt élesben is, és majd akkor elválik. Egyelőre ő most community munkán van nálunk. 😀

A Hoyer igazolásra elhánytam magam, de reálisan nézve nála jobb opció sajnos tényleg nem volt. Brissett mellé kellett egy veterán a filmroomba, felkészüléshez. Luck mögé jó lett volna egy Kelly is, de a frissen kezdővé váló, meccs tapasztalatban még zöldfülű Brissett mellé jobb választás volt egy veterán. Mint Hassie volt Luck számára annak idején. Egy tapasztalt játékos, aki tud filmet elemezni, van bőven NFL tapasztalata, meg lehet vele beszélni hét közben a lehetőségeket, edzésen képes segíteni őt, stb. Hoyer a pályán szörnyű, de nem a pályára hoztuk, hanem az öltözőbe, fimroomba. Ott meg állítólag jó. Még Brady is sokszor emlegette, hogy mennyire hasznos segítség. Ballard (és Reich) ezért hozták őt ide (szerintem). Az egy szerencsétlen melléktermék, hogy Brissett lesérült és látnunk kellett a kopaszt a pályán is. Brrr..... Ha úgy alakult volna, ahogy tervezve volt, hogy pályára nem kell lépnie, és akkor oké lett volna.

Szóval jövőre Brissett. Amit meg is érdemel. Ez a limitált, Luck szinttől messze levő idény arra bőven elég, hogy normális FO adjon neki további esélyt, mert azon kívül, hogy a pályán lassan dönt, minden másban franchise QB matéria. És az ilyent nem dobjuk el addig, amíg ki nem derül, hogy fel tud-e javulni azokban az elemekben, amik egyébként tanulhatóak, sok közülük egyenesen a tapasztalattal jön. Sokan nem képesek rá persze, Brissettnél is megvan a kérdőjel, de egyszerűen luxus nem kideríteni. Ilyen az élet, ha nem egy Manninggal / Luckkal áld meg az ég. Én Kellyvel egyébként ezért nem is számolok már. Ha sikerül itt tartani 3. emberként az fasza, akkor maradhat és itt töltheti le a "community service" időszakot, aztán meglátjuk. De csere posztra én szeretnék egy olyan fiatalt, aki valódi kihívója lehet Brissettnek. Első, második, harmadik körből, valahonnan. Amelyik éppen megéri.

Mindegy, erről még úgy is sokat fogunk beszélgetni az idény után. VItázni is valószínűleg, mert ahányan leszünk annyit fogunk gondolni. 😀 Ez van, imádjuk a fejét, de Lucky fijú jól ki*****tt velünk, na. 😕

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 798
Én egyelőre nem lennék ennyire biztos Brisettben, mármint hogy megy, valahol így idény közben kezdtem el egy kicsit aggódni, ahogy bizonyos dolgok történnek.

Vina eset az egyik, de Ebron esete is kérdőjeleket vet fel bennem, főleg látva Doyle mai játékát. Őszintén szólva én nem szeretném a kis önző primadonna fejét már Colts mezben látni - ezért is írtam, hogy nálam az most nagyon nagyító alatt lesz, hogy mit művelnek vele.

És persze a Hoyer eset is nagyon WTF nálam, nem tudom, hogy Ballard részegen nézte a videokat, vagy Brady fejét átmontírozták az övére, de hogy ezt bármilyen megoldásnak is gondolta az megint kétségbe ejt. Rosszabb QB, mint Painter volt, aki, hát nálam a valaha volt legalja kategória környéke.

Nem kezdek el vészharangot húzni, attól azért még messze vagyok, de ez az idei szezon valahogy sok szempontból félre sikerült. Ha offseasonben visszazökkenünk, akkor betudom Luck visszavonulásának ezt az egészet, hogy az ütötte meg őket ennyire.

Bár ha hozunk még 1-2 ilyen meccset, akkor végül is sima liba, és tudunk egy Mahomes-t is szerezni akár draftról 😛
coltman
Emlékszem hogy 2 éve még azt se vettük biztosra hogy Paganot elküldik, ehhez képest kirúgták Black Monday-en 😊. A Vina eset tényleg aggasztó, de vegyük hozzá hogy ő tényleg egy legenda, ő a kicker GOAT, ilyen embert nem lehet csak úgy kirakni. Egyébként ma a három kihagyott mezőnygólból kettőt blokkoltak, itt a komplett ST egység bénázott.
Szerintem Ebront szívbaj nélkül fogja kukázni. Doyle nagyon jó elkapásokban, pazarlás őt blokkolásra használni. Ahogy írtad, blokkoló tight endet hozhatunk olcsón a holtszezonban, és meg is leszünk (emellett még Travisből sem láttunk sokat).
Brissett megmutatta a korlátait, ő ennél jobb nem lesz, már 26 éves. A két évvel ezelőtti hiányosságain nem tudott érdemben javítani, csak most egy sokkal kreatívabb playcaller, ill. jobb támadófal veszi körbe, meg úgy összességében is egy ütősebb roster. Persze fejlődött, de azokat korlátait nem tudta átlépni, ami miatt nem lehet stabil kezdő.
Tekintve hogy top pickünk nem lesz, lehet hogy egy developmental QB-t fogunk húzni, és akkor Brissett tényleg megkapja a következő szezont (vagy az első pár meccset), de én nem hiszem hogy Brissett 1 évnél tovább lesz kezdő nálunk. Már csak azért sem mert gyakorlatilag a fizetésén kívül semmit nem adtunk érte, Dorsettet amúgyis kivágtuk volna. Innen nézve mondjuk nem volt ez rossz deal 😊.

Szerkesztette: Baba Yaga
több mint 4 éve
deleted account 1 758
Nagyon csalódott leszek, ha nem próbáljuk ki Chad Kellyt, szar minden, de legalább tudjuk meg mi van a dobozban.
Tony Adams
Nem hiszem hogy bedobják amíg van matematikai esély a rájátszásra. Reálisan nézve ez azt jelenti hogy a Panthers, Jax meccsen mutatkozhat be. Nekem azért olyan nagy reményeim nem lennének vele kapcsolatban. Legjobb esetben találunk egy másik back-up QB-t, és Brissettet meg elboltolhatjuk egy középső körös pickért, ha megtaláltuk az új franchise QB-t. Mondanom sem kell hogy ez egy ez egy elég nagy ha 😊.
Egyébként szerintem ha Brissett az előző meccsen annyit hoz mint ma a brainfart interceptionjeit leszámítva, akkor nyerhettünk volna a Texans ellen is. Meg ma is. Na mindegy. Volt egy elemzés egyébként a passzjátékunkról a stampedeblue-n, és ott például csak Pascal legalább háromszor volt teljesen üresen az előző meccsen, de Brissett nem dobta felé a labdát. Eésőre hezitált, és addigra meg nyilván jött egy védő, utána meg már azért nem dobta neki. Engem ez a hezitálás zavar leginkább Brissett-ben, de nem akarom nagyon lehúzni, valószínűleg ezek az utolsó kezdő meccsei nálunk.
Baba Yaga
Én egyelőre nem lennék ennyire biztos Brisettben, mármint hogy megy, valahol így idény közben kezdtem el egy kicsit aggódni, ahogy bizonyos dolgok történnek.

Vina eset az egyik, de Ebron esete is kérdőjeleket vet fel bennem, főleg látva Doyle mai játékát. Őszintén szólva én nem szeretném a kis önző primadonna fejét már Colts mezben látni - ezért is írtam, hogy nálam az most nagyon nagyító alatt lesz, hogy mit művelnek vele.

És persze a Hoyer eset is nagyon WTF nálam, nem tudom, hogy Ballard részegen nézte a videokat, vagy Brady fejét átmontírozták az övére, de hogy ezt bármilyen megoldásnak is gondolta az megint kétségbe ejt. Rosszabb QB, mint Painter volt, aki, hát nálam a valaha volt legalja kategória környéke.

Nem kezdek el vészharangot húzni, attól azért még messze vagyok, de ez az idei szezon valahogy sok szempontból félre sikerült. Ha offseasonben visszazökkenünk, akkor betudom Luck visszavonulásának ezt az egészet, hogy az ütötte meg őket ennyire.

Bár ha hozunk még 1-2 ilyen meccset, akkor végül is sima liba, és tudunk egy Mahomes-t is szerezni akár draftról 😛
több mint 4 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 798
Nagyon csalódott leszek, ha nem próbáljuk ki Chad Kellyt, szar minden, de legalább tudjuk meg mi van a dobozban.
Tony Adams
Nem hiszem hogy bedobják amíg van matematikai esély a rájátszásra. Reálisan nézve ez azt jelenti hogy a Panthers, Jax meccsen mutatkozhat be. Nekem azért olyan nagy reményeim nem lennének vele kapcsolatban. Legjobb esetben találunk egy másik back-up QB-t, és Brissettet meg elboltolhatjuk egy középső körös pickért, ha megtaláltuk az új franchise QB-t. Mondanom sem kell hogy ez egy ez egy elég nagy ha 😊.
Egyébként szerintem ha Brissett az előző meccsen annyit hoz mint ma a brainfart interceptionjeit leszámítva, akkor nyerhettünk volna a Texans ellen is. Meg ma is. Na mindegy. Volt egy elemzés egyébként a passzjátékunkról a stampedeblue-n, és ott például csak Pascal legalább háromszor volt teljesen üresen az előző meccsen, de Brissett nem dobta felé a labdát. Eésőre hezitált, és addigra meg nyilván jött egy védő, utána meg már azért nem dobta neki. Engem ez a hezitálás zavar leginkább Brissett-ben, de nem akarom nagyon lehúzni, valószínűleg ezek az utolsó kezdő meccsei nálunk.
több mint 4 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 798
A mai meccs margojara.
 youtu.be/U7fjDS0jKiE
Bence94
Ez most nagyot ütött 😀 😀 Remélem azért Reich nem jut Mora sorsára.
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
Nagyon csalódott leszek, ha nem próbáljuk ki Chad Kellyt, szar minden, de legalább tudjuk meg mi van a dobozban.
több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
A mai meccs margojara.
 youtu.be/U7fjDS0jKiE
több mint 4 éve
deleted account 1 758
EZ KEZDÉS BASZKI!!!! 😀

És ezzel vége is volt a meccsnek. A Texans meccsen teljesen kiálltam amellett, hogy annyi sérülttel az egy szép helytállás volt. Ez a mai ez f.... disgrace az O és ST részéről. Megérdemeltük utolsó incsig, Reich és Ballard meg nagyon elgondolkodhat azon, hogy a Vina esetet lehetett-e volna szarabbul kezelni - szvsz kizárt.

D előtt le a kalappal, így is 10-szer annyit tettek hozzá a meccshez, mint amennyit az O. Nagyjából nekem az Ebron eset lesz offseasonben a nagyítós eset, Doyle pontosan megmutatta, hogy ezerszer megbízhatóbb, mint Ebron, ha kell blokkoló TE, akkor hozunk egyet, vagy több snapet adunk MAC-nek.

Innentől valahol érdeklődve várom, hogy az offseasonben mit hoznak elkapó posztra, innentől én szezonnal nagyon többet nem fogok foglalkozni, PO elment, és ez inkább csak felbasz, amit itt az utóbbi 3-4 meccsen mutatunk.

Szerkesztette: deleted account
több mint 4 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 798
Megbaszunk mindenkit, a noket ketszer is!
Stez
!!!! Úgy tűnik hatásosabb ha Stez írja, de ezen ne múljon.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Itt vagyunk, csak perpill kevés a téma. 😊 A playoff reálisan idénre elúszott, a sérülések meg azt is ellehetetlenítik, hogy az ember legalább valamit tanulhasson / várhasson a csapattól.

Az ember már inkább csak kínjában nevet azon, hogy a szezon előtt kb. 1 héttel prognosztizálható WR sorból a TOP5 játékos nem elérhető (T.Y., Funches, Fountain, Campbell, Cain). Azaz lényegében a _teljes_ elkapó roster, hiszen a teljes elkapósor 5 ember, a 6. már nálunk csak a punt returner szerepe miatt kap rostert. Egy vicc, hogy az a Pascal az első számú elkapónk most - és gyakorlatban tényleg ő a "legjobb" -, aki a szezon előtt lényegében tuti cut volt, és csak Fountain utolsó perces sérülése miatt került be. Ebron és Mack kiesése már csak hab a tortán.

És mindez egy olyan szezonban, amikor a szezon első fele meg arról szólt, hogy meccsekre kiesett a teljes kezdő secondary (időnként még a cseresor is). Plusz Sheard sérülten kezd, Turay IR, meg ami még nem jut eszembe. És akkor örüljünk annak, hogy az OL viszont egészséges, mert ilyen tíz éve nem volt? 😀

A sérülésekkel tényleg kéne valamit kezdeni. Én nem hiszek ezekben a dolgokban, hogy a Colts stáb így meg úgy, meg Luck, meg most Funches se úgy gyógyul. Nekem ezek túl erőltetett konteók. Ballard az egész eü stábot (is) lecserélte, az orvosi stábot is folyamatosan monitorozzák, kifejezetten neves, híres, kiválónak mondott eü szakembereket vontak be/hoztak, a fizikoterapeuta az egyik legjobb, stb. Luckot egyébként is fölösleges ebbe belekeverni. Ő elsőre elsiette, túl gyorsan akart visszatérni, ezt saját maga ismerte el. Másodikra meg nem a vádlija volt az ok, hanem a feje. Elege lett. Bőven focizhatott volna ő még 1 évtizedet, ha akart volna. A sérülés meg ha nem gyógyul, akkor nem gyógyul. A.J. Green orvosai is rosszak? Meg Cam Newtoné, meg a többi évente sok tucat játékosé aki lesérül, elhúzódik a visszatérése, vagy visszatér és rásérül? Nem, ezt meghagyom a konteó fanoknak. 😊 Az a Hilton, aki 7 évig maga volt a csoda, mert sérülten is folyton tudott játszani, annak hirtelen nem lesz rosszabb az orvosa, vagy a terapeutája. Hanem 30 éves lett, és nehezebben gyógyul.

Mindemellett annak egészen biztos, hogy van valami oka, hogy mi folyamatosan szinte minden évben a mezőny elején végzünk a sérülések számát tekintve. Fogalmam sincs, hogy a turf-e az ok, a fedett pálya, a légnyomás, a páratartalom, az edzésmódszerek, vagy mi a tök, de jó lenne megtalálni rá a választ. És korrigálni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
Ahogy látom,a z idei hullámvasút szépen kifacsarta a topicot... 😀

Remélem meglesz a W, de a pontokat a Dnek kell felraknia, mert támadó nem igazán maradt
Go Colts!
több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
Rapoport szerint nem fogjuk aktivalni Funchesst az IR-rol, szoval iden mar o sem jatszik.
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/RapSheet/status/1201108934834237441?s=19

Hat ez eleg peches igazolas lett, de az mar kurvara zavaro, hogy vagy az orvosi stab vagy Ballardek ferditenek egyfolytaban.
Elnyulo serulesek, valtozo diagnozisok.
Luck, Ebron, TY, most Funchess.
TY nyilvan mar nem 24 eves, de iden tobb meccset hagyott ki mint korabban karrierje sora, nala az zavar, hogy ha tudjak az orvosok h meg nem okes, akkor miert engedik edzeni. Ertem h szinte fel karrierjet vmi apro serulessel tolta, de legyen mar egy hatar. Nyilvan o is hibas ebben.

Valahogy nem akar osszejonni a WR2 megtalalasa. De ugy siman egy jo wr-t se tudunk talalni/kinevelni. Cain/Fountain kb semmi a serulesekkel, Cain talan a Steelersben majd javul. Campbell szinten serult, Pascal meg amit tole varhatunk azt hozza. Johnson amikor nem serult jonak tunik, de o is inkabb egy 3-4.szamu opcionak lenne idealis.

Kivancsi vagyok Funchessel meg Ebronnal probalunk-e hosszabbitani. Siman kinezem, hogy egyikuket sem tartjak prioritasnak. Ebront egy 5-6misis evi atlagu fizuval megkinalhatjuk, de tobbet biztos nem adnek neki.

Ma eloszor lehet nem a mi meccsunket nezem 10+ ev utan.
A Ravens-49ers nagyon csabito. A Brissett vs Tannehill kevesbe.

Ha meg tudjuk fogni Henryt, akkor nyerunk. Ha nem, akkor csunya is lehet a vege, es amilyen "erzelmes" a csapat, foleg a def, egy osszeomlast sem tartok elkepzelhetetlennek. :/ remelem csak tul pesszimistan latom a dolgokat

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."