Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Indianapolis Colts

50 feliratkozó

több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mit varunk Riverstol? Lefott neki? A hamvaibol feltamado fonix lesz? Realis eselyunk lehet vele egy deep PO szereplesre, ha lesz szezon? Marad a run heavy offense, vagy Rivers kezebe adjak a karmesteri palcat?Bence94
Bold prediction: decemberre indul be a futásunk igazán, és a csere csapattal sz*rrá verjük a playoffban a többi csere csapatot.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 037 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mit varunk Riverstol? Lefott neki? A hamvaibol feltamado fonix lesz? Realis eselyunk lehet vele egy deep PO szereplesre, ha lesz szezon? Marad a run heavy offense, vagy Rivers kezebe adjak a karmesteri palcat?

Bence94
Én azt várom, hogy összehoz egy Colt Rivers nevű gyerkőcöt az asszonnyal itt, aztán a Jags nyugdíjba küldi a 17. héten egy L-el.
több mint 5 éve
Bence94 Indianapolis Colts 2 279
Mit varunk Riverstol? Lefott neki? A hamvaibol feltamado fonix lesz? Realis eselyunk lehet vele egy deep PO szereplesre, ha lesz szezon? Marad a run heavy offense, vagy Rivers kezebe adjak a karmesteri palcat?
több mint 5 éve
deleted account 1 758
Hacsak nem változik meg nagyon drasztikusan a helyzet, nem hiszem, hogy foglalkoznának vele. Normál menetben is simán előfordul, hogy egyik csapatból 4-5 kezdő, esetleg meghatározó játékos lesérül TC-ben, másik csapat meg megússza sérülés nélkül. Ehhez hozzá vannak szokva, 80-as rostereknél 4-5 (6-8) játékos esetén nem fognak belenyúlni.

Ha a liga kezdő irányítóinak harmada opt-outolna, az más helyzet lenne....
peterk2005
Meg szerintem modern sportorvoslás ezerszer nagyobb kárt tesz ezen játékosokban, mint most ez a covid hiszti, ergo a hipochonderek ki optolnak, de a többi játékos simán megy tovább, főleg ahogy néztem a higher-risk listát, ha azzal valaki játszik, akkor nem egy átkeresztelt nátha fogja visszatartani attól, hogy játsszon, főleg ha azt nézzük mennyi ZS-től eshet el idén - még ha hivatalosan jövőre meg is kapja.
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hacsak nem változik meg nagyon drasztikusan a helyzet, nem hiszem, hogy foglalkoznának vele. Normál menetben is simán előfordul, hogy egyik csapatból 4-5 kezdő, esetleg meghatározó játékos lesérül TC-ben, másik csapat meg megússza sérülés nélkül. Ehhez hozzá vannak szokva, 80-as rostereknél 4-5 (6-8) játékos esetén nem fognak belenyúlni.

Ha a liga kezdő irányítóinak harmada opt-outolna, az más helyzet lenne....


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
rob3r7o Denver Broncos 4 992
Sok a fiatal nálunk. Aki meg nem, az valószínűleg úgy gondolja, hogy Indiana-ban meg tudja oldani. (Rivers pl. a bölcsödényi gyerekkel.) Szerintem lesznek sokan akik kvázi lenyomják ezt a 4 hónapot "távapaként". Csak ritkán mennek haza, vagy egyáltalán nem, és akkor is csak úgy, hogy előtte volt tesztjük.
peterk2005
Nem Colts téma, de mi lesz, ha egy csapatból senki se él az opt-out lehetőségével, egy másikban meg mondjuk 15-25 játékos? A kevésbé fertőzött államokban benne van, h kevesebben lépnek ki, mint pl Floridában.

Ha elérnek egy bizonyos számot, akkor szerintem muszáj lesz felülről belenyúlni. Akár a szabályok/rosterek módosításával az idényre, akár az idény elkaszálásával.
Borbinho
Hát szerintem attól is függ milyen játékosok. Ha olyanok opt-out-nak akik roster-t is nehezen fogtak volna nem hiszem, hogy belenyúlnának. De az eddigi statok alapján az egész ligában van kb ennyi játékos, akik eddig élt vele. És ha csak nem történik vmi csoda a következő napokban, nem hiszem h lenne olyan csapat, aki 20-25 játékost veszítene.
roberto23
Kitolták jövő hét szerdáig a határidőt. A Patsnél már v 4-5 kezdő/fix rostert fogó játékos van aki élt vele.
Borbinho
Erről akkor lemaradtam.

Ja a Pats érdekes, hogy ennyire kimagaslik. Aztán persze lehet a többi csapat is utoléri, csak lassabban. Egyelőre én azért próbálok pozitívan állni a dologhoz, aztán lehet jön majd a pofáraesés.

„History is a set of lies agreed upon.”

“Auf dem Weg zurück nach Europa kann Ungarn auf Deutschland zählen.”
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Sok a fiatal nálunk. Aki meg nem, az valószínűleg úgy gondolja, hogy Indiana-ban meg tudja oldani. (Rivers pl. a bölcsödényi gyerekkel.) Szerintem lesznek sokan akik kvázi lenyomják ezt a 4 hónapot "távapaként". Csak ritkán mennek haza, vagy egyáltalán nem, és akkor is csak úgy, hogy előtte volt tesztjük.
peterk2005
Nem Colts téma, de mi lesz, ha egy csapatból senki se él az opt-out lehetőségével, egy másikban meg mondjuk 15-25 játékos? A kevésbé fertőzött államokban benne van, h kevesebben lépnek ki, mint pl Floridában.

Ha elérnek egy bizonyos számot, akkor szerintem muszáj lesz felülről belenyúlni. Akár a szabályok/rosterek módosításával az idényre, akár az idény elkaszálásával.
Borbinho
Hát szerintem attól is függ milyen játékosok. Ha olyanok opt-out-nak akik roster-t is nehezen fogtak volna nem hiszem, hogy belenyúlnának. De az eddigi statok alapján az egész ligában van kb ennyi játékos, akik eddig élt vele. És ha csak nem történik vmi csoda a következő napokban, nem hiszem h lenne olyan csapat, aki 20-25 játékost veszítene.
roberto23
Kitolták jövő hét szerdáig a határidőt. A Patsnél már v 4-5 kezdő/fix rostert fogó játékos van aki élt vele.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
rob3r7o Denver Broncos 4 992
Sok a fiatal nálunk. Aki meg nem, az valószínűleg úgy gondolja, hogy Indiana-ban meg tudja oldani. (Rivers pl. a bölcsödényi gyerekkel.) Szerintem lesznek sokan akik kvázi lenyomják ezt a 4 hónapot "távapaként". Csak ritkán mennek haza, vagy egyáltalán nem, és akkor is csak úgy, hogy előtte volt tesztjük.
peterk2005
Nem Colts téma, de mi lesz, ha egy csapatból senki se él az opt-out lehetőségével, egy másikban meg mondjuk 15-25 játékos? A kevésbé fertőzött államokban benne van, h kevesebben lépnek ki, mint pl Floridában.

Ha elérnek egy bizonyos számot, akkor szerintem muszáj lesz felülről belenyúlni. Akár a szabályok/rosterek módosításával az idényre, akár az idény elkaszálásával.
Borbinho
Hát szerintem attól is függ milyen játékosok. Ha olyanok opt-out-nak akik roster-t is nehezen fogtak volna nem hiszem, hogy belenyúlnának. De az eddigi statok alapján az egész ligában van kb ennyi játékos, akik eddig élt vele. És ha csak nem történik vmi csoda a következő napokban, nem hiszem h lenne olyan csapat, aki 20-25 játékost veszítene.

„History is a set of lies agreed upon.”

“Auf dem Weg zurück nach Europa kann Ungarn auf Deutschland zählen.”
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Sok a fiatal nálunk. Aki meg nem, az valószínűleg úgy gondolja, hogy Indiana-ban meg tudja oldani. (Rivers pl. a bölcsödényi gyerekkel.) Szerintem lesznek sokan akik kvázi lenyomják ezt a 4 hónapot "távapaként". Csak ritkán mennek haza, vagy egyáltalán nem, és akkor is csak úgy, hogy előtte volt tesztjük.
peterk2005
Nem Colts téma, de mi lesz, ha egy csapatból senki se él az opt-out lehetőségével, egy másikban meg mondjuk 15-25 játékos? A kevésbé fertőzött államokban benne van, h kevesebben lépnek ki, mint pl Floridában.

Ha elérnek egy bizonyos számot, akkor szerintem muszáj lesz felülről belenyúlni. Akár a szabályok/rosterek módosításával az idényre, akár az idény elkaszálásával.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát őt meglátva a covid is menekülőre fogja. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 915 — Colts Fan


😂
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Sok a fiatal nálunk. Aki meg nem, az valószínűleg úgy gondolja, hogy Indiana-ban meg tudja oldani. (Rivers pl. a bölcsödényi gyerekkel.) Szerintem lesznek sokan akik kvázi lenyomják ezt a 4 hónapot "távapaként". Csak ritkán mennek haza, vagy egyáltalán nem, és akkor is csak úgy, hogy előtte volt tesztjük.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Bence94 Indianapolis Colts 2 279
több mint 5 éve
Bence94 Indianapolis Colts 2 279
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 037 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ballard a szabadidejében is hasznos.
több mint 5 éve
Rynald Indianapolis Colts 273
 www.instagram.com/p/CCt1BtOFxOX/?igshid=e9q0vq39fyfs
Bence94
Szerintem el kéne engedni ezt a Luck visszatér szálat, ezzel csak a bilibe lógatjuk a kezünket. Ezek annyira general mondatok, amibe mindenki azt lát bele, amit akar, és közben igazából semmi nincs mögötte.
coltman
Ennek mondjuk nincs köze ehhez, ez a visszavonulása előtti sztori a dátumból ítélve
több mint 5 éve
deleted account 1 758
 www.instagram.com/p/CCt1BtOFxOX/?igshid=e9q0vq39fyfs
Bence94
Szerintem el kéne engedni ezt a Luck visszatér szálat, ezzel csak a bilibe lógatjuk a kezünket. Ezek annyira general mondatok, amibe mindenki azt lát bele, amit akar, és közben igazából semmi nincs mögötte.
több mint 5 éve
Bence94 Indianapolis Colts 2 279
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.82787-15/619605824_18091469779961748_8113363566653370536_n.jpg?stp=c288.0.864.864a_dst-jpg_e35_s640x640_tt6&_nc_cat=100&ccb=7-5&_nc_sid=18de74&efg=eyJlZmdfdGFnIjoiRkVFRC5iZXN0X2ltYWdlX3VybGdlbi5DMyJ9&_nc_ohc=fbfTDZPapScQ7kNvwGJlMB2&_nc_oc=Ado8c8FoBbrY21FY4nyfhb0hTzs7wvkwujT5lgap6zKLco6zVn-VVehxDLGshLo-4fc&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&_nc_gid=4-uSMsTmvUosZdP0AMDzVA&_nc_ss=7b60f&oh=00_Af9-eJT4bgNt4nmmdYd41udMaK9YyOdNjcjiwY_U_N66iA&oe=6A41E63A
Nick | ColtsMilitia | 50k on Instagram: "‪I guess Andrew was being sarcastic..😬🤔‬ ‪—‬ Follow @candymansports to win free tickets! #coltsmilitia"
2,559 likes, 85 comments - coltsmilitia on July 16, 2020: "‪I guess Andrew was being sarcastic..😬🤔‬ ‪—‬ Follow @candymansports to win free tickets! #coltsmilitia".
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Luckhoz képest persze Dak meh, de amúgy Borbinho véleményét osztom. Nálunk bőven óriási upgrade lenne a legfontosabb poszton. Hacsak a kis újoncunk rám nem cáfol és virít egy nagyot, de ezt nem is tettem hozzá, nehogy eljinxeljem. 😀

Ezzel együtt, én se erőltetném Dak-et túlságosan. Mégpedig azért, mert én - lehet, hogy indokolatlanul - nagyon bízom Ballardban. Szerintem ő simán ki fog tudni húzni top10 pick nélkül is egy Dak (Carr, Garoppolo, Lock) kalibert, márpedig akkor felesleges 33+ millát kicsengetni ilyenért. Ez a kaliber nem a Luck, Wilson, Mahomes (Watson) féle különlegesség, amihez mázli kell. Egy jó kezdő irányítót egy jó scout GM pár év alatt ki tud húzni. Szóva csak folytassa Ballard a QB pickeket, és meg lesz az a Prescott / Carr féle hamar.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Na ha lesz szezon ha nem, már megvan miért szurkolok a kövi évben. Hozzuk el Prescottot bármi áron a Cowboysból. Rengeteg capünk lesz, simán bele fog férni.
Ha okosan csinálja Ballard, még magas picket se kellene adni.
Nagyon kár h nem hívtuk le Hooker opcióját, ő tökéletes lett volna egy 2.körös pick mellé, mint cserealap.
Borbinho
NEEEEEEE!!!!! Nincs bajom Prescottal, de amennyit kér (30M/év környékéről hallottam), annyit ő az én szememben messze nem ér. Plusz nem szeretem az olyan játékosokat, akik hirtelen contract évben teljesítenek nagyot, előtte pedig langyi. Persze sajnos a Mahomes contract durván fel fogja tolni a QB árakat, és még kreténebb dolgokkal fognak előállni a Prescott és hasonló félék - ezért kéne valahol majd egy top 10-es picket nyúlni, mert UFA/trade az kb esélytelen hosszú távra.

Másik probléma, hogy elmúlt 10 évet végig gondolva, 1 QB igazolás volt, ami siker lett, szerintem nem kell részletekbe mennem, hogy kire gondolok. Még Garoppolo az, akinek az átigazolása tényleg beváltotta a reményeket és nem csak 1 évre, bár ott is jóval kisebb kockázat volt, mivel ugye trade-del került Friscoba, nem rögtön lett megkínálva a nagy dellával. Ezen túl legalább 2 tucat nagy ZS-s igazolás volt, Osweilerek, Keenumok, Bridgewaterek, akik nettó bustnak tekinthetők ZS-t tekintve.
coltman
A Cousins deal pl szopó volt a Vikingsnak? Én nem hinném, meg azt se, h jobb QB-t tudtak volna találni.
Bridgewater majd idén kiderül (ha lesz szezon). Az is csoda h megmaradt a lába.

Prescott simán top10 QB, évről évre javul a játéka, a csapattársai/edzői imádják, nekünk bőven lenne is rá pénzünk. Nem egy zsákbamacska, mint bármelyik rookie QB.
Persze bízhatunk a csodában, hogy Rivers visszatér a 2 évvel ezelőtti játékához, és akár jövőre is nálunk lesz. Vagy hogy Brissett idén annyit javul, ami miatt jövőre tageljük/hosszabbítunk vele (😀 😀)
Vagy hogy Rivers annyira szar lesz, hogy földbeáll az egész csapat és top10ben leszünk, hogy draftolhassunk QB-t (de a mi keretünkkel valószínűtlen, meg ha így lenne akk tőlem mehetne Reich/Ballard is, mert szép papíron az építkezés, csak az eredmények számítanak).

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
deleted account 1 758
Na ha lesz szezon ha nem, már megvan miért szurkolok a kövi évben. Hozzuk el Prescottot bármi áron a Cowboysból. Rengeteg capünk lesz, simán bele fog férni.
Ha okosan csinálja Ballard, még magas picket se kellene adni.
Nagyon kár h nem hívtuk le Hooker opcióját, ő tökéletes lett volna egy 2.körös pick mellé, mint cserealap.
Borbinho
NEEEEEEE!!!!! Nincs bajom Prescottal, de amennyit kér (30M/év környékéről hallottam), annyit ő az én szememben messze nem ér. Plusz nem szeretem az olyan játékosokat, akik hirtelen contract évben teljesítenek nagyot, előtte pedig langyi. Persze sajnos a Mahomes contract durván fel fogja tolni a QB árakat, és még kreténebb dolgokkal fognak előállni a Prescott és hasonló félék - ezért kéne valahol majd egy top 10-es picket nyúlni, mert UFA/trade az kb esélytelen hosszú távra.

Másik probléma, hogy elmúlt 10 évet végig gondolva, 1 QB igazolás volt, ami siker lett, szerintem nem kell részletekbe mennem, hogy kire gondolok. Még Garoppolo az, akinek az átigazolása tényleg beváltotta a reményeket és nem csak 1 évre, bár ott is jóval kisebb kockázat volt, mivel ugye trade-del került Friscoba, nem rögtön lett megkínálva a nagy dellával. Ezen túl legalább 2 tucat nagy ZS-s igazolás volt, Osweilerek, Keenumok, Bridgewaterek, akik nettó bustnak tekinthetők ZS-t tekintve.
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Na ha lesz szezon ha nem, már megvan miért szurkolok a kövi évben. Hozzuk el Prescottot bármi áron a Cowboysból. Rengeteg capünk lesz, simán bele fog férni.
Ha okosan csinálja Ballard, még magas picket se kellene adni.
Nagyon kár h nem hívtuk le Hooker opcióját, ő tökéletes lett volna egy 2.körös pick mellé, mint cserealap.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 915 — Colts Fan
 www.youtube.com/watch?v=QpLuoXYqEBM
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 915 — Colts Fan
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Maniac a családjával ebédelt, és az étterem menedzsere lényegében kib*szta az étteremből, hazugságokkal vádolva őt és a társait, miközben pár alkalmazott kiröhögte őket. Maniac rendesen kiakadt, az instán is elmesélte az esetet:

 www.instagram.com/tv/CB3wbLkJ4g_/?utm_source=ig_embed
peterk2005
Akartam linkelni tegnap este, de az altalanos forumhangulat alapjan az lett volna a reakcio, hogy mit hazudik, biztos nem volt rajta maszk, azert kuldtek ki, meg Vander Esch ugy is jobb nala...

Egy kurva akaszto hurkot is tudnak vedeni akik akarjak, hogy az egy full atlagos garazsnyito, Leonardnak meg videoja sincs, h tenyleg kibasztak oket...

sajnos nagyon sok emberben csalodtam a forumon az elmult hetekben. Sokakat nem ert meg megkulonboztetes szarmazasa/borszine alapjan, es valamiért elkepzelhetlennek tartjak, hogy ezek mindennaposak pl az USA-ban. Sztar musorvezetok, dollarmilliomos sportolok alltak ki es mondtak el a velemenyuket,sajat tapasztalatataikat, volt h a konnyeikkel kuzdve. Ebbol mi jon at? Hat rinyal a feka, de amugy is a feka ol fekat, meg ez csak hirveres, meg a feher elet is szamit. Ha feher delafrikaiak irnak ezeket, meg akkor is azt mondanam, h oke, de magadnak koszonheted. Es ami szomoru, hogy akik ezeket a velemenyeket leirjak, nem buta emberek, nem a Viktor miatt mondjak, hanem mert tenyleg igy latjak. Es ez nagyon szomoru.
Borbinho
Persze, csak elég gáz hogy még egy ilyen fórumon is ez megy, pedig azt mondhatom hogy ide alapvetően tényleg értelmes, kvalifikált emberek írogatnak. Az egy dolog hogy a tiltakozások is kezdenek elmenni egy abszurd irányba, és egy csatorna egy Waczak szálló részt (!!) is levett ideiglenesen a műsoráról, viszont ettől még nem kell úgy csinálni mintha a fekák bántalmazása egy műbalhé lenne. Na de ez itt off.
On: hátha valakiről nem gondoltam volna hogy megeshet ilyesmi, az pont Leanard, egy köztiszteletben álló személyiség, még McAffee-t is Sir-nek szólította pedig csak pár évvel idősebb nála 😀. Mondjuk lehet sisak nélkül sokan nem ismerik meg 😛
Baba Yaga
A népeket általában értelmes, kvalifikált emberek szokták egymás ellen felbőszíteni, amióta világ a világ. 😊 Szóval ne legyenek illúzióid.
peterk2005
Ez így nagyon téves, mindenkinél. Akik ezt leírják vagy csak gondolják azok a legsötétebb és/vagy mentálisan roncshalmaz legalja népség. A diploma meg az IQ ne tévesszen meg senkit, Rodney Alcala (serial killer) valami 160+ volt a mérésen, mégse tartja senki embernek. Aki olyan dolog alapján különböztet embert, amit úgymond sorsolt az élet (bőrszín, származás, magasság, testi hiba, stb.) az a legsúlyosabb tanulatlanságban szenved, és ezt se Harvard se MIT diploma nem ellensúlyozza - bár ez lehet épp rossz példa, mert ott pont erősen szűrik az ilyen embereket. Röviden, IQ önmagában semmit nem ér, kell EQ is mellé, hogy tényleg értelmes embernek lehessen valakit hívni.

De részben azért peterknak igaza van, ezt csak lesz*rni lehet, és ez ne akadályozzon senkit abban, hogy véleménye legyen, meg hogy kifejtse 😊 De mondhatom úgy is, hogy ne legyen igaza Bellwether polgármester helyettesnek a Zootopia című animációs filmben : Fear always works. (sajnos egyébként valahogy nagyon passzol az a jelen helyzetre is :/)

De btw tényleg az a "nevetséges" ebben a sztoriban, hogy Leonarddal csinálják ezt, aki a biosztanár kocsijának kerekét cserélte ki, amikor defektet kapott, aki ritka role model mindenféle bőrszíntől függetlenül - fehérek nagy része is csak tanulhat tőle, akár emberség, akár lazaság, akár kitartás, akár másról van szó.

Plusz még : Én egyébként a szokásos nem söpörjük a szőnyeg alá, és hasonló dumák mellett simán meghúznám, hogy akár szezon első meccsének első negyedében padon tartanám az afro-amerikai játékosokat - és szerintem Ballard meg Reich lenne annyira tökös, hogy ezt meg is húzná. És ennek már azt mondom lenne üzenete, nem csak az amúgy nagyon szimpatikus reakció, amit pl Ballard tett pár hete. És ha erre lenne akár csak 5-6 csapat, aki kiállna, hogy ezt meghúzza, szerintem hamar menne bele az összes csapat, és lenne egy elég egyedi üzenet nem csak az NFL felé.

Bevallom amúgy, ez nekem az eddigi "legsokkolóbb" sport élményemről jutott eszembe, amikor a Redskins Sean Taylor halálakor az első playen 10 emberrel állt ki - ez nekem ezerszer többet mondott, mint akár ezer órányi dicsőítés.

Szerkesztette: deleted account