Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
 twitter.com/NFLonFOX/status/1080992221250256896


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 186 — Colts Fan
Ebronéknál bővült a család:

 twitter.com/HodgyBoss/status/1081011901604249610
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
Nem nezek utana, de szerintem amugy ujonc guard meg all pro nem volt. Mindegy, eleg kemeny azert ez. Es megerdemeltek. Ballard meg elmondhatja, hogy ket all pro jatekost draftolt... egy borzen. Azert kemeny.
Stez
Zack Martin is volt anno


több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem nezek utana, de szerintem amugy ujonc guard meg all pro nem volt. Mindegy, eleg kemeny azert ez. Es megerdemeltek. Ballard meg elmondhatja, hogy ket all pro jatekost draftolt... egy borzen. Azert kemeny.

több mint 5 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 846
 twitter.com/Colts/status/1081236058862436352?s=20
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
Még akár én is benne lehetek. Nem tuti, de a szombatot csak ki kéne használni.
több mint 5 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 846
Akkor a kozos meccsnezes kaszalva?
Bence94
Ha tudsz Budapesten egy kocsmát ahol van hely és tuti adják nekem jó.
bobi0092
Marko kérdezte a Texans topicban, neki is ezt válaszoltam: a dob utcai Kandalló pubot tudom ajánlani, a fűzővel kifelések törzshelye
r.baggio
Igen, jó hely, csak alapszakasznál kb. lehetetlen volt ülőhelyet találni, nem tudom PO esetén ez csökken-e (gondolom csak nő).
bobi0092
A Kandalloban csak vasarnap lesz meccsnezes,viszont a Ziccerben mar szombaton is adjak a meccseket
több mint 5 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 251
Akkor a kozos meccsnezes kaszalva?
Bence94
Ha tudsz Budapesten egy kocsmát ahol van hely és tuti adják nekem jó.
bobi0092
Marko kérdezte a Texans topicban, neki is ezt válaszoltam: a dob utcai Kandalló pubot tudom ajánlani, a fűzővel kifelések törzshelye
r.baggio
Igen, jó hely, csak alapszakasznál kb. lehetetlen volt ülőhelyet találni, nem tudom PO esetén ez csökken-e (gondolom csak nő).

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
Akkor a kozos meccsnezes kaszalva?
Bence94
Ha tudsz Budapesten egy kocsmát ahol van hely és tuti adják nekem jó.
bobi0092
Marko kérdezte a Texans topicban, neki is ezt válaszoltam: a dob utcai Kandalló pubot tudom ajánlani, a fűzővel kifelések törzshelye


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nagyszeru video. Meg december legvegen keszult, de kivalo.


több mint 5 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 067
Én a vidéket erősítem, így skippelem.

Szerkesztette: dugo93

több mint 5 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 846
Ha osszejon 6-7 ember, akkor latom ertelmet menni, amugy nem. De gyorsan dontsetek el akkor.
Stez
Hát,unokaöcsém és jómagam fixen mennénk,ha jössz Te,meg Bobi is,az mar 4😃😃
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ha osszejon 6-7 ember, akkor latom ertelmet menni, amugy nem. De gyorsan dontsetek el akkor.
Stez
6-7 emberben benne van a 2 pultos + 4 olyan ember aki nem a meccs miatt jön csak kocsmavendég?
bobi0092
Vagy csak odamentek 3 oraval meccs elott, vesztek Steznek 4-5 felest, aztan majd ugy is kettot lat mindenkibol 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 251
Ha osszejon 6-7 ember, akkor latom ertelmet menni, amugy nem. De gyorsan dontsetek el akkor.
Stez
6-7 emberben benne van a 2 pultos + 4 olyan ember aki nem a meccs miatt jön csak kocsmavendég?

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha osszejon 6-7 ember, akkor latom ertelmet menni, amugy nem. De gyorsan dontsetek el akkor.

több mint 5 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 251
Akkor a kozos meccsnezes kaszalva?
Bence94
Ha tudsz Budapesten egy kocsmát ahol van hely és tuti adják nekem jó.

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Viszont ami miatt en aggodom, hogy Coutee jatszani fog ellenunk. Na o az, akitol en fosok. Jobban, mint Hopkinstol. Ot leduplazzuk, figyelunk ra, de Coutee a slotbol mar a 4. forduloban is total hulyet csinalt belolunk, es sajnos a palya kozepen nem is szoktunk eleg hatekonyan vedekezni.

A Desir-cikk valoban erdekes, en alapbol draftoltam meg anno GM-jatekban, nezegettem is rola rengeteg anyagot, kedvelem is nagyon, de a Brownsban megegettek parszor, nem igazan sikerult beilleszteniuk a rendszerukbe. Desir hasznos, ha jol hasznaljuk, Eberflusnak meg ez osszejott. En mondjuk nem gondolom, hogy Desir jovore is nalunk lesz, 28 eves, Ballard pedig nem tulsagosan erolteti ezeket a hosszabbitasokat az idosebbekkel, akik nem a jovo jatekosai. Illetve talan olyasmit el tudnek kepzelni, hogy ilyen ket ev 10-12 millio dollaros szerzodest ad neki, csak hat Desir jo idenyt zart, kerdes, hogy mennyire gondolja ugy, hogy kereshet ennel tobbet is.

Mondjuk tavaly Melvint csak a penz erdekelte, Desirbol kinezem, hogy o nem mindenaron a piacot leszaggato offert keresi majd, es az elobb emlitett 5-6 millioert alair egy vagy ket evre.

Jo srac egyebkent, kuzd es hajt annak ellenere is, hogy abszolut nem egy kiemelkedo kepessegekkel megaldott corner. Sot, felelmetes mennyisegu melo es kitartas kellett tenyleg ahhoz neki, hogy eljusson idaig, hogy ra lehessen mondani, o bizony kezdo az NFL-ben.

En nagyon birom, mondjuk szo nelkul hoznek egy # cornert, Desir pedig a masodik szamu elkapokkal menne el a szelen.

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan



"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 186 — Colts Fan
 twitter.com/VickBallard/status/1080554090755751939

Ez meg egy kvajó cikk.:

 twitter.com/GreggDoyelStar/status/1080828773942157312

Szerkesztette: Tony Adams
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ugorjatok be Wyatthez, ott iszunk. XD

több mint 5 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 846
Akkor a kozos meccsnezes kaszalva?
több mint 5 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 846
- Kelly azt mondta, hogy rendben lesz a Texans elleni meccsre.
- Hilton szerintem nem edz majd a heten, de o neki nem is kell, jatszik majd, bar igy sem lesz teljesen rendben.
- Tyquan Lewis nem edzett eddig, nem is fog, en szerintem nem is jatszhat, viszont igazabol nala alapbol jo hir az, hogy nem szakadt a terdszalagja, mivel nagyon ugy tunt a Titans elleni serulesenel. Ennek oruljunk.

- A PFF-nel Nelson lett a legjobbra ertekelt ujonc tamadofalember valami 75-os grade koruli szammal, a 17. forduloban meg a Colts tamadofala lett a legjobb, illetve az egesz alapszakaszban mi engedtuk a legkevesebb sacket. A PFF-nel egyebkent Luck #3 lett. Nem szar egy gyerektol, akit a nyaron mar visszavonultattak. 8-)
Stez
Remelem Hilton meg igy is szetszopatja a Texans DB-ket szombaton..😀 egyebkent en nem izgulok,szerintem nyerni fogunk.
Bence94
En nekem fogalmam sincs. Siman magunkat mondanam eselyesnek, de az eddigi ket meccsunk ebben az alapszakaszban valahogy annyira egyszerunek tunt, marmint abbol a szempontbol, hogy a tamadosorunk kb. allandoan azt csinalt, amit akart, az elozo osszecsapason raadasul Watsont es Hopkinst is egesz szepen limitaltuk.

Valahogy az az erzesem, hogy annyira nekunk all a zaszlo, hogy kellemetlen meglepetes er majd. Persze en altalaban az a szurkolo vagyok, aki szerint jobb felni, mint megijedni, sokszor tulaggodom a dolgokat. Most is tartok a meccstol, de talan azert is, mert ha ep esszel belegondolok, siman azt mondom, hogy nyernunk kell.

Es tokre furcsa, de en peldaul ugy latom ezt az egesz szezont, hogy igen, valoban mar oriasi meglepetes, hogy itt vagyunk, hogy ennyire jol szerepeltunk, de megsem tudom azt mondani, hogy tortenjek barmi a Texans ellen, nekunk itt mar minden meccs ajandek, mert en nekem mindentol fuggetlenul nemileg keseru szajizt okozna, ha kikapnank. Szerintem egy Lucknyival igenis jobb csapat vagyunk.

Szoval en ugy vagyok vele, hogy a Texans verjuk el, es onnantol viszont mar tortenjek barmi, az ajandek volt valoban. De most meg valahogy nem tudom ezt gondolni. Nyernunk kell es meguzenni a csoportnak, a liganak, hogy velunk ismet szamolni kell. Es hogy Luck visszatert, mindennel jobban nyerni akar es azt mondja, „Megbaszunk mindenkit, a noket ketszer is!” 8-D
Stez
En is az a tipusu szurkolo vagyok,hogy nem remelek semmit,inkabb csalodok pozitivan.

Kivancsi leszek,hogy Watson milyen teljesitmenyt fog nyujtani. Elso PO meccs,csoporton beluli rivalis az ellenfel es hazai palya, ez mind olyan stressz faktor,amivel meg kell kuzdenie es persze ha elonybe kerulunk,akkor az is kerdes,hogy mennyire megy tele a gatyoja.

UI: A hozzaszolasod utolso mondatanak minden szava aranyat er😃😃😃😃
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 798 — SuperLOL
Egesz pontosan most igy vagy vele, szerdan. Azonban senki ne lepodjon meg, te sem, ha majd pentekbe csavarodva mar egyertelmunek irod a Colts gyozelmet.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
- Kelly azt mondta, hogy rendben lesz a Texans elleni meccsre.
- Hilton szerintem nem edz majd a heten, de o neki nem is kell, jatszik majd, bar igy sem lesz teljesen rendben.
- Tyquan Lewis nem edzett eddig, nem is fog, en szerintem nem is jatszhat, viszont igazabol nala alapbol jo hir az, hogy nem szakadt a terdszalagja, mivel nagyon ugy tunt a Titans elleni serulesenel. Ennek oruljunk.

- A PFF-nel Nelson lett a legjobbra ertekelt ujonc tamadofalember valami 75-os grade koruli szammal, a 17. forduloban meg a Colts tamadofala lett a legjobb, illetve az egesz alapszakaszban mi engedtuk a legkevesebb sacket. A PFF-nel egyebkent Luck #3 lett. Nem szar egy gyerektol, akit a nyaron mar visszavonultattak. 8-)
Stez
Remelem Hilton meg igy is szetszopatja a Texans DB-ket szombaton..😀 egyebkent en nem izgulok,szerintem nyerni fogunk.
Bence94
En nekem fogalmam sincs. Siman magunkat mondanam eselyesnek, de az eddigi ket meccsunk ebben az alapszakaszban valahogy annyira egyszerunek tunt, marmint abbol a szempontbol, hogy a tamadosorunk kb. allandoan azt csinalt, amit akart, az elozo osszecsapason raadasul Watsont es Hopkinst is egesz szepen limitaltuk.

Valahogy az az erzesem, hogy annyira nekunk all a zaszlo, hogy kellemetlen meglepetes er majd. Persze en altalaban az a szurkolo vagyok, aki szerint jobb felni, mint megijedni, sokszor tulaggodom a dolgokat. Most is tartok a meccstol, de talan azert is, mert ha ep esszel belegondolok, siman azt mondom, hogy nyernunk kell.

Es tokre furcsa, de en peldaul ugy latom ezt az egesz szezont, hogy igen, valoban mar oriasi meglepetes, hogy itt vagyunk, hogy ennyire jol szerepeltunk, de megsem tudom azt mondani, hogy tortenjek barmi a Texans ellen, nekunk itt mar minden meccs ajandek, mert en nekem mindentol fuggetlenul nemileg keseru szajizt okozna, ha kikapnank. Szerintem egy Lucknyival igenis jobb csapat vagyunk.

Szoval en ugy vagyok vele, hogy a Texans verjuk el, es onnantol viszont mar tortenjek barmi, az ajandek volt valoban. De most meg valahogy nem tudom ezt gondolni. Nyernunk kell es meguzenni a csoportnak, a liganak, hogy velunk ismet szamolni kell. Es hogy Luck visszatert, mindennel jobban nyerni akar es azt mondja, „Megbaszunk mindenkit, a noket ketszer is!” 8-D

több mint 5 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 846
- Kelly azt mondta, hogy rendben lesz a Texans elleni meccsre.
- Hilton szerintem nem edz majd a heten, de o neki nem is kell, jatszik majd, bar igy sem lesz teljesen rendben.
- Tyquan Lewis nem edzett eddig, nem is fog, en szerintem nem is jatszhat, viszont igazabol nala alapbol jo hir az, hogy nem szakadt a terdszalagja, mivel nagyon ugy tunt a Titans elleni serulesenel. Ennek oruljunk.

- A PFF-nel Nelson lett a legjobbra ertekelt ujonc tamadofalember valami 75-os grade koruli szammal, a 17. forduloban meg a Colts tamadofala lett a legjobb, illetve az egesz alapszakaszban mi engedtuk a legkevesebb sacket. A PFF-nel egyebkent Luck #3 lett. Nem szar egy gyerektol, akit a nyaron mar visszavonultattak. 8-)
Stez
Remelem Hilton meg igy is szetszopatja a Texans DB-ket szombaton..😀 egyebkent en nem izgulok,szerintem nyerni fogunk.