Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 5 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 245
Sracok,kozos meccsnezes szombaton,Pesten?
Bence94
Hali!

Tekintve, hogy szombaton és emberi időben (legalábbis azért az este 10.30 emberibb mint a hajnal 2) vagyunk én abszolút adok valami szórakozóhelyen / kocsmában közös meccsnézést. Ritkán találkozok Colts fanokkal élőben úgyis. 😀

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 779 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 twitter.com/TomPelissero/status/1079794134150508545
empty taxi
A Browns nem tököl, a többi 31 csapat minden OC jét és DCjét kikéri, még behívnak 20-30 college edzőt, és olyan lesz mint egy Csillag születik kaszting. 😀
Tony Adams
Nálunk nincs jelenleg OC, ennyi időt megpróbálásunk ezzel nekik. Atlantában meg 1 koordinátor sincs, bár ott most Quinn lesz a DC, de ő HC is egyben. 😊
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 171 — Colts Fan
 twitter.com/Colts/status/1079913534056747008
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 171 — Colts Fan
 twitter.com/TomPelissero/status/1079794134150508545
empty taxi
A Browns nem tököl, a többi 31 csapat minden OC jét és DCjét kikéri, még behívnak 20-30 college edzőt, és olyan lesz mint egy Csillag születik kaszting. 😀
több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Ha a mai napon Mariota játszik nem vagyunk bent a PO-ban, viszont mindig azt kell megverni aki szembe jön olyan körülmények között amilyenek vannak. A fejekben kicsit rendet kell tenni, mert rengeteg zászlót dobtak ránk, aminek mininum a fele elkerülhető lett volna. A durva az, hogy egész jól működött a védelem és a támadó egység egyaránt, sőt a special team sem csinált nagyon marhaságot, összességében volt gáz, hogy nem tudtuk ezt a meccset már a harmadik negyedben lezárni mint anno a Lucas Oil-ban...

A bentlévő 6 csapatból a Texans az egyetlen akit idegenben van esélyünk megverni (mint idén 1x már), de ezzel a mai játékkal, ennyi hibával nem fog menni, szóval bízom benne, hogy Reich rendet teremt. Igazából már az elmúlt hetekben is elmondták sokan, de innentől kezdve minden perc és főleg minden meccs ajándék. Jót fog tenni a fiataloknak egy kis PO hangulat, magukra szedhetnek egy kis rutint. Szerencsére az NRG stadium zárt, így nem kell a hideg meg az eső miatt cidrizni (by Faragó Ricsi).

Rengeteg dolgon lehetne változtatni, de azért 10-6-os szezont csináltunk b*sszameg és elkezdtünk focit játszani. Idén jó érzés Colts szurkolónak lenni.
bobi0092
Ha Mariota jatszik, akkor is nyerunk, mert jobb csapat vagyunk, es talan fura kimondani, de ennyivel. Luck ekkora pluszt ad, meg hibakkal is. Es ha Mariota van, akkor azert szerintem fejben jobban ott vagyunk ezen a meccsen, mint igy, hogy par oraval elotte kiderult, nincs Mariota es ezert tuti h jo nehanyan fellelegeztek fejben, mondvan ez igy akkor nem is kerdes.

Engem a rengeteg idiota buntetes zavar, mint peldaul Haege, a flageklegalabb harom drive-unkat vagtak a kukaba.

Luck hibazott, de ebbol is tanul.

A jo oldalat kell nezni: szerintem veszjoslo lehet a rivalisok szamara, hogy a Colts az idenyben ennyi droppal, hibaval es butasaggal is ott van, ahol. Es ez pedig nagy szo.

Reich meg meccseket veszitette el az ideny elso feleben, de a masodikban abszolut feljavult. Akadnak uresjaratok (Jax 6-0), de osszessegeben rengeteget fejlodott es jol teljesit.

Pozitivum az is, hogy a top vedelemmel rendelkezo Titanst ezuttal Kelly nelkul is szetfutottuk, Lucknak is sok ideje volt.

Most pedig mar csak egy nagy kerdes maradt: vajon vissza tudunk vagni a Saintsnek a Super Bowlban? Xd
Stez
Köszi Bobinak a korrekt hozzászólást, viszont Stez, tőled ez most nem volt korrekt... Ez egy egészséges Mariotával legalább szoros meccs lett volna. Gabbert teljesen alkalmatlan volt bármire is, még az egyszerű passzokat se tudta megcsinálni. Rem nem kérdés, hogy Mariota ennél többet tud. Az is reális, hogy egyesek fejben kiengedtek egy ilyen fontos meccs előtt... Semmi kiengedés nem volt, mindkét fél mindent beleadott, de nálunk csak a D tudott egyenrangú ellenfél lenni. Szerintem a két csapat teljesen egyforma, Luck jelentette a különbséget. De ettől nem kérdés, hogy megérdemelten nyertetek. Sok sikert a PO-ban!
Nandito
Szorosabb lett volna, nem is irtam olyat, hogy nem, de en nem latom, hogy nyerhettetek volna. Mint ahogy amikor Mariota a palyan volt ebben az idenyben ellenunk, akkor is alig volt momentuma. Mas lett volna, ez nem is kerdes, nem ekkora kulonbseggel, de szerintem a W-nk nem forgott volna veszelyben, mert a kulcs itt az volt, hogy az oda- es a visszavagon teljes mertekig uraltuk a frontotokat, nulla nyomast tudtatok generalni a ket meccsen Luckra, a tamadofalunk annyira jo volt.

Es pont ezert dobalt szet folyamatosan titeket Luck, mert volt ra ideje es lehetosege, ez pedig el is dontotte a javunkra ezt az egesz parharcot. Luck ellen csak ugy nyerhetsz, ha valamit kezdesz a zsebbel es a nyakaban logsz, ha ez nincs meg, akkor tizbol kilencszer baszhatod, hiaba raksz fel 28 pontot, o fel fog rakni 30-at.

Es ez nem korrektseg vagy rosszindulatusag kerdese, ez az igazsag. Es egyebkent ez egyaltalan nem a Titans vagy Mariota leszolasa, egyszeruen nektek egyelore nincs elegendo municiotok Luckra. De ha visszanezed az elozo 10 W-jet ellenetek, akkor latni is fogod, hogy a Tennessee rendre nem tudta uralni a LOS-t, ez is volt vegul a donto faktor a meccseken.

A falambereink teljesen szetzilaltak a vedoiteket, a screeneknel es a futasoknal is gyilkoltak a masodik hullambol erkezve.

Ez volt, amit a Jaguars meg tudott oldani a visszavagora ellenunk, meg a Houston az elso talalkozon a Lucas Oilban, de peldaul a par hettel ezelotti meccsnel mar teljesen erezheto volt, hogy a tamadofal felveszi a versenyt Wattekkal, egyaltalan nem tudtak Luckra elegendo nyomast kifejteni, ott meg el is dolt.

Es ismetlem, ez nem a Titans vagy Mariota ledegradalasa, nem is ertem, hogy jott neked az, hogy ez barmelyik lenezese is volt, mert nem az volt.
Stez
Az, hogy mi volt a Lucas Oilban, az szerintem teljesen mindegy ezen meccs szempontjából. Az a biztos, hogy Gabberten azért nem volt hú de nagy nyomás. Amiket nem tudott megdobni, azt Mariota megcsinálta volna és lábon is veszélyesebb lett volna. De ez is csak feltételezés, nem kell egyet érteni. Mindenesetre amikor a mi D-nk meccsen tartja a csapatot, akkor Mariotával rendre egy labdás meccseket játszunk bárkivel. Azért nem véletlenül állunk három éve folyamatosan pozitív mérleggel, bár ezt kevesen respektálják. (Ezt ne vedd magadra, általánosságban írom.) Na de nem offolok tovább. Annyi még, hogy BUÉK! 😊

Music City Miracle
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
 twitter.com/TomPelissero/status/1079794134150508545


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 171 — Colts Fan
több mint 5 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 045
Amúgy ha visszagondoltok, akkor egy nyögvenyelős meccs után a következő mindig elég meggyőző volt (legalábbis a szezon közepén), szóval én emiatt nem aggódok. Nyilván nem vagyunk a PO esélyesei, de én még mindig azt mondom, hogy ha jó napot fogunk ki, bárkit elkaphatunk.
dugo93
Akkor még azt döntsük el, hogy a múlt heti Giants és a tegnapi Titans meccs közül melyik volt a nyögvenyelős, nehogy elcsússzunk egy héttel. 😀
peterk2005
Ha valaki megérti az aranyhalmemóriát, az te vagy 😀

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Lattam Eberflust, de nem tudom elkepzelni, hogy elvigyek HC-nek. A Browns foleg nem, ott elobb maradnak Williamsek akkor mar szerintem, de Mayfielddel nagyon csabito sok nagy nev szamara a csapat, valahogy ketlem, hogy pont Eberflus mellett dontenenek. Annyit egyebkent meg szerintem sem mutatott, en peldaul egyelore nem tudom ot hova tenni, erre kellene meg egy vagy ket szezon.

Mindegy, meglatjuk.

több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 171 — Colts Fan
Ebből meg valaki kerekítsen nekem egy siget. 😀 Bromance Level 100

 twitter.com/JBrissett12/status/1079614174060269568

Szerkesztette: Tony Adams
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Amúgy ha visszagondoltok, akkor egy nyögvenyelős meccs után a következő mindig elég meggyőző volt (legalábbis a szezon második felében), szóval én emiatt nem aggódok. Nyilván nem vagyunk a PO esélyesei, de én még mindig azt mondom, hogy ha jó napot fogunk ki, bárkit elkaphatunk.
dugo93
Akkor még azt döntsük el, hogy a múlt heti Giants és a tegnapi Titans meccs közül melyik volt a nyögvenyelős, nehogy elcsússzunk egy héttel. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 171 — Colts Fan
 twitter.com/TomPelissero/status/1079772244434407424

Egy megoldás van, el kell menni a döntőig, addig úgyse várnak rá, tuti ott toporog náluk az ajtóban Jeff Fisher.

 twitter.com/Colts/status/1079619769697853440

Szerkesztette: Tony Adams
több mint 5 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 045
Amúgy ha visszagondoltok, akkor egy nyögvenyelős meccs után a következő mindig elég meggyőző volt (legalábbis a szezon második felében), szóval én emiatt nem aggódok. Nyilván nem vagyunk a PO esélyesei, de én még mindig azt mondom, hogy ha jó napot fogunk ki, bárkit elkaphatunk.

több mint 5 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 844
Sracok,kozos meccsnezes szombaton,Pesten?
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha a mai napon Mariota játszik nem vagyunk bent a PO-ban, viszont mindig azt kell megverni aki szembe jön olyan körülmények között amilyenek vannak. A fejekben kicsit rendet kell tenni, mert rengeteg zászlót dobtak ránk, aminek mininum a fele elkerülhető lett volna. A durva az, hogy egész jól működött a védelem és a támadó egység egyaránt, sőt a special team sem csinált nagyon marhaságot, összességében volt gáz, hogy nem tudtuk ezt a meccset már a harmadik negyedben lezárni mint anno a Lucas Oil-ban...

A bentlévő 6 csapatból a Texans az egyetlen akit idegenben van esélyünk megverni (mint idén 1x már), de ezzel a mai játékkal, ennyi hibával nem fog menni, szóval bízom benne, hogy Reich rendet teremt. Igazából már az elmúlt hetekben is elmondták sokan, de innentől kezdve minden perc és főleg minden meccs ajándék. Jót fog tenni a fiataloknak egy kis PO hangulat, magukra szedhetnek egy kis rutint. Szerencsére az NRG stadium zárt, így nem kell a hideg meg az eső miatt cidrizni (by Faragó Ricsi).

Rengeteg dolgon lehetne változtatni, de azért 10-6-os szezont csináltunk b*sszameg és elkezdtünk focit játszani. Idén jó érzés Colts szurkolónak lenni.
bobi0092
Ha Mariota jatszik, akkor is nyerunk, mert jobb csapat vagyunk, es talan fura kimondani, de ennyivel. Luck ekkora pluszt ad, meg hibakkal is. Es ha Mariota van, akkor azert szerintem fejben jobban ott vagyunk ezen a meccsen, mint igy, hogy par oraval elotte kiderult, nincs Mariota es ezert tuti h jo nehanyan fellelegeztek fejben, mondvan ez igy akkor nem is kerdes.

Engem a rengeteg idiota buntetes zavar, mint peldaul Haege, a flageklegalabb harom drive-unkat vagtak a kukaba.

Luck hibazott, de ebbol is tanul.

A jo oldalat kell nezni: szerintem veszjoslo lehet a rivalisok szamara, hogy a Colts az idenyben ennyi droppal, hibaval es butasaggal is ott van, ahol. Es ez pedig nagy szo.

Reich meg meccseket veszitette el az ideny elso feleben, de a masodikban abszolut feljavult. Akadnak uresjaratok (Jax 6-0), de osszessegeben rengeteget fejlodott es jol teljesit.

Pozitivum az is, hogy a top vedelemmel rendelkezo Titanst ezuttal Kelly nelkul is szetfutottuk, Lucknak is sok ideje volt.

Most pedig mar csak egy nagy kerdes maradt: vajon vissza tudunk vagni a Saintsnek a Super Bowlban? Xd
Stez
Köszi Bobinak a korrekt hozzászólást, viszont Stez, tőled ez most nem volt korrekt... Ez egy egészséges Mariotával legalább szoros meccs lett volna. Gabbert teljesen alkalmatlan volt bármire is, még az egyszerű passzokat se tudta megcsinálni. Rem nem kérdés, hogy Mariota ennél többet tud. Az is reális, hogy egyesek fejben kiengedtek egy ilyen fontos meccs előtt... Semmi kiengedés nem volt, mindkét fél mindent beleadott, de nálunk csak a D tudott egyenrangú ellenfél lenni. Szerintem a két csapat teljesen egyforma, Luck jelentette a különbséget. De ettől nem kérdés, hogy megérdemelten nyertetek. Sok sikert a PO-ban!
Nandito
Szorosabb lett volna, nem is irtam olyat, hogy nem, de en nem latom, hogy nyerhettetek volna. Mint ahogy amikor Mariota a palyan volt ebben az idenyben ellenunk, akkor is alig volt momentuma. Mas lett volna, ez nem is kerdes, nem ekkora kulonbseggel, de szerintem a W-nk nem forgott volna veszelyben, mert a kulcs itt az volt, hogy az oda- es a visszavagon teljes mertekig uraltuk a frontotokat, nulla nyomast tudtatok generalni a ket meccsen Luckra, a tamadofalunk annyira jo volt.

Es pont ezert dobalt szet folyamatosan titeket Luck, mert volt ra ideje es lehetosege, ez pedig el is dontotte a javunkra ezt az egesz parharcot. Luck ellen csak ugy nyerhetsz, ha valamit kezdesz a zsebbel es a nyakaban logsz, ha ez nincs meg, akkor tizbol kilencszer baszhatod, hiaba raksz fel 28 pontot, o fel fog rakni 30-at.

Es ez nem korrektseg vagy rosszindulatusag kerdese, ez az igazsag. Es egyebkent ez egyaltalan nem a Titans vagy Mariota leszolasa, egyszeruen nektek egyelore nincs elegendo municiotok Luckra. De ha visszanezed az elozo 10 W-jet ellenetek, akkor latni is fogod, hogy a Tennessee rendre nem tudta uralni a LOS-t, ez is volt vegul a donto faktor a meccseken.

A falambereink teljesen szetzilaltak a vedoiteket, a screeneknel es a futasoknal is gyilkoltak a masodik hullambol erkezve.

Ez volt, amit a Jaguars meg tudott oldani a visszavagora ellenunk, meg a Houston az elso talalkozon a Lucas Oilban, de peldaul a par hettel ezelotti meccsnel mar teljesen erezheto volt, hogy a tamadofal felveszi a versenyt Wattekkal, egyaltalan nem tudtak Luckra elegendo nyomast kifejteni, ott meg el is dolt.

Es ismetlem, ez nem a Titans vagy Mariota ledegradalasa, nem is ertem, hogy jott neked az, hogy ez barmelyik lenezese is volt, mert nem az volt.

több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Ha a mai napon Mariota játszik nem vagyunk bent a PO-ban, viszont mindig azt kell megverni aki szembe jön olyan körülmények között amilyenek vannak. A fejekben kicsit rendet kell tenni, mert rengeteg zászlót dobtak ránk, aminek mininum a fele elkerülhető lett volna. A durva az, hogy egész jól működött a védelem és a támadó egység egyaránt, sőt a special team sem csinált nagyon marhaságot, összességében volt gáz, hogy nem tudtuk ezt a meccset már a harmadik negyedben lezárni mint anno a Lucas Oil-ban...

A bentlévő 6 csapatból a Texans az egyetlen akit idegenben van esélyünk megverni (mint idén 1x már), de ezzel a mai játékkal, ennyi hibával nem fog menni, szóval bízom benne, hogy Reich rendet teremt. Igazából már az elmúlt hetekben is elmondták sokan, de innentől kezdve minden perc és főleg minden meccs ajándék. Jót fog tenni a fiataloknak egy kis PO hangulat, magukra szedhetnek egy kis rutint. Szerencsére az NRG stadium zárt, így nem kell a hideg meg az eső miatt cidrizni (by Faragó Ricsi).

Rengeteg dolgon lehetne változtatni, de azért 10-6-os szezont csináltunk b*sszameg és elkezdtünk focit játszani. Idén jó érzés Colts szurkolónak lenni.
bobi0092
Ha Mariota jatszik, akkor is nyerunk, mert jobb csapat vagyunk, es talan fura kimondani, de ennyivel. Luck ekkora pluszt ad, meg hibakkal is. Es ha Mariota van, akkor azert szerintem fejben jobban ott vagyunk ezen a meccsen, mint igy, hogy par oraval elotte kiderult, nincs Mariota es ezert tuti h jo nehanyan fellelegeztek fejben, mondvan ez igy akkor nem is kerdes.

Engem a rengeteg idiota buntetes zavar, mint peldaul Haege, a flageklegalabb harom drive-unkat vagtak a kukaba.

Luck hibazott, de ebbol is tanul.

A jo oldalat kell nezni: szerintem veszjoslo lehet a rivalisok szamara, hogy a Colts az idenyben ennyi droppal, hibaval es butasaggal is ott van, ahol. Es ez pedig nagy szo.

Reich meg meccseket veszitette el az ideny elso feleben, de a masodikban abszolut feljavult. Akadnak uresjaratok (Jax 6-0), de osszessegeben rengeteget fejlodott es jol teljesit.

Pozitivum az is, hogy a top vedelemmel rendelkezo Titanst ezuttal Kelly nelkul is szetfutottuk, Lucknak is sok ideje volt.

Most pedig mar csak egy nagy kerdes maradt: vajon vissza tudunk vagni a Saintsnek a Super Bowlban? Xd
Stez
Köszi Bobinak a korrekt hozzászólást, viszont Stez, tőled ez most nem volt korrekt... Ez egy egészséges Mariotával legalább szoros meccs lett volna. Gabbert teljesen alkalmatlan volt bármire is, még az egyszerű passzokat se tudta megcsinálni. Rem nem kérdés, hogy Mariota ennél többet tud. Az is reális, hogy egyesek fejben kiengedtek egy ilyen fontos meccs előtt... Semmi kiengedés nem volt, mindkét fél mindent beleadott, de nálunk csak a D tudott egyenrangú ellenfél lenni. Szerintem a két csapat teljesen egyforma, Luck jelentette a különbséget. De ettől nem kérdés, hogy megérdemelten nyertetek. Sok sikert a PO-ban!

Music City Miracle
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Borbinho: Luck pickje az elozo heten nem volt brainfart. Ha visszanezed, figyeld csak nagytudasu Ebron mestert. A mozgasabol itelve option jatek volt es egyebkent volt egy olyan testcsele, aminel hirtelen en is azt hittem, kifele akar vagni, majd hirtelen megallt es megfordult.

Ebbol szamomra nem kerdes, hogy Luck nem ki akarta dobni, hanem feldobta 50-50es labdanak, bizva Ebronban. Csak hat ez a sith lovag mas utvonalat valasztott kozben. Ez Luck hibaja valamilyen szinten, de nem egy wtf baki.

A hajnalinal tul sokat akart, amugy valoban uresen volt az elkapo, ahova dobni akarta igy harmadszandekbol, csak mar olyan testhelyzetben volt, hogy nulla ero es kontroll volt a passzban. Ez nagy hiba volt, ellentetben az elozovel, viszont en azert nem aggodom.

Es orulok, hogy van lehetosegem ilyen hulyesegeert idegeskedni, nem pedig azert kell sirnom, hogy palyat sem latott miota, az ujabb vallmutetjebol labadozik es az egesz media attol zeng, hogy Luck tobbe nem jatszhat. Ez a faszi a beka segge alol tert vissza es egy-egy wtf dontes es huzas, de konkretan ez egy MVP-szezon tole. Minden pillanatat orommel nezem, mikor nala van a labda, es halat adok, hogy o meg mindig van nekunk. Most persze jon iktriad, hogy szivesen es a Jax adta nekunk, meg Wyatt, hogy okosan vegigcsaltunk erte egy idenyt, de homokos beszolasokkal nem foglalkozunk. X-DD

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha a mai napon Mariota játszik nem vagyunk bent a PO-ban, viszont mindig azt kell megverni aki szembe jön olyan körülmények között amilyenek vannak. A fejekben kicsit rendet kell tenni, mert rengeteg zászlót dobtak ránk, aminek mininum a fele elkerülhető lett volna. A durva az, hogy egész jól működött a védelem és a támadó egység egyaránt, sőt a special team sem csinált nagyon marhaságot, összességében volt gáz, hogy nem tudtuk ezt a meccset már a harmadik negyedben lezárni mint anno a Lucas Oil-ban...

A bentlévő 6 csapatból a Texans az egyetlen akit idegenben van esélyünk megverni (mint idén 1x már), de ezzel a mai játékkal, ennyi hibával nem fog menni, szóval bízom benne, hogy Reich rendet teremt. Igazából már az elmúlt hetekben is elmondták sokan, de innentől kezdve minden perc és főleg minden meccs ajándék. Jót fog tenni a fiataloknak egy kis PO hangulat, magukra szedhetnek egy kis rutint. Szerencsére az NRG stadium zárt, így nem kell a hideg meg az eső miatt cidrizni (by Faragó Ricsi).

Rengeteg dolgon lehetne változtatni, de azért 10-6-os szezont csináltunk b*sszameg és elkezdtünk focit játszani. Idén jó érzés Colts szurkolónak lenni.
bobi0092
Ha Mariota jatszik, akkor is nyerunk, mert jobb csapat vagyunk, es talan fura kimondani, de ennyivel. Luck ekkora pluszt ad, meg hibakkal is. Es ha Mariota van, akkor azert szerintem fejben jobban ott vagyunk ezen a meccsen, mint igy, hogy par oraval elotte kiderult, nincs Mariota es ezert tuti h jo nehanyan fellelegeztek fejben, mondvan ez igy akkor nem is kerdes.

Engem a rengeteg idiota buntetes zavar, mint peldaul Haege, a flageklegalabb harom drive-unkat vagtak a kukaba.

Luck hibazott, de ebbol is tanul.

A jo oldalat kell nezni: szerintem veszjoslo lehet a rivalisok szamara, hogy a Colts az idenyben ennyi droppal, hibaval es butasaggal is ott van, ahol. Es ez pedig nagy szo.

Reich meg meccseket veszitette el az ideny elso feleben, de a masodikban abszolut feljavult. Akadnak uresjaratok (Jax 6-0), de osszessegeben rengeteget fejlodott es jol teljesit.

Pozitivum az is, hogy a top vedelemmel rendelkezo Titanst ezuttal Kelly nelkul is szetfutottuk, Lucknak is sok ideje volt.

Most pedig mar csak egy nagy kerdes maradt: vajon vissza tudunk vagni a Saintsnek a Super Bowlban? Xd

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
En reggel 6:10es geppel jottem el ma Pestrol, neztem az esti meccseket, 2 oratol viszont kb kilottem mindent ami internetes 😀
hazafele mar nem birtam ki, a shuttle buszon hotspotoltam es elkezdtem nezni 9korul neten az "ismetlest", most vegeztem vele.
tobbszor elegge felhuztam magam, nagyon vissza akartuk hozni a meccsbe a Titanst. mindig azzal nyugtattam magam, h de nyugi, Gabbert a QB ma.
Es vegulis bejott, de ahogy tobben irtatok, ennyi hibaval nem lehet a PO-ban meccset nyerni, meg Kansas City-ben sem 😀
Luck picit aggaszt, szezon elso 14 meccsen volt kb 5 brainfart dobasa, most utolso 2 meccsen 2 (a Giants ellen amikor csak ki akarta dobni es a safety leszedte az endzone-ban tok 1edul, meg ma a picksix). emelett rosszabbul nyomja a QB slide-ot, mint Manning, pedig az nagy szo. kb elore esik csorikam...😀

ezt a meccset inkabb a Titans vesztette el, mint mi nyertuk meg, mert a 2. felidore se valtozott a jatek kepe, sok buntetes, illetve kihagyott lehetoseg.

a jo csapatok az ilyen meccseket behuzzak, igy vagy ugy.
oruljunk annak, h megvan a PO, kva nagy ajandek. igaz en mar a mait is annak eltem meg.

na joejszakat 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 637 — Illegális gyakorló
A meccs amit egész héten vártam. Erre vagy az ébresztő nem szólt, vagy full kómában kinyomtam... #valakioljonmeg

Na mindegy, a lényeg hogy bent vagyunk!
dugo93
Én is gondolkodtam, hogy a darts után aludjak-e 2-3 órát, de pont emiatt nem kockáztattam, mert csináltam már én is ugyanezt :/
Inkább egy kávé...

több mint 5 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 045
A meccs amit egész héten vártam. Erre vagy az ébresztő nem szólt, vagy full kómában kinyomtam... #valakioljonmeg

Na mindegy, a lényeg hogy bent vagyunk!

több mint 5 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 245
Andrew Luck now ties Drew Brees and Matt Ryan for the most targets to catch a touchdown in a single season in NFL history (13).

Manning idejében volt olyan, hogy a postás is elkapó lett 😀

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 5 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 637 — Illegális gyakorló
Egy biztos: a Texans ellen nem fér bele a 100 yard bünti. Sem Luck hülye intje. Ja, ez már kettő.

több mint 5 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 245
Ha a mai napon Mariota játszik nem vagyunk bent a PO-ban, viszont mindig azt kell megverni aki szembe jön olyan körülmények között amilyenek vannak. A fejekben kicsit rendet kell tenni, mert rengeteg zászlót dobtak ránk, aminek mininum a fele elkerülhető lett volna. A durva az, hogy egész jól működött a védelem és a támadó egység egyaránt, sőt a special team sem csinált nagyon marhaságot, összességében volt gáz, hogy nem tudtuk ezt a meccset már a harmadik negyedben lezárni mint anno a Lucas Oil-ban...

A bentlévő 6 csapatból a Texans az egyetlen akit idegenben van esélyünk megverni (mint idén 1x már), de ezzel a mai játékkal, ennyi hibával nem fog menni, szóval bízom benne, hogy Reich rendet teremt. Igazából már az elmúlt hetekben is elmondták sokan, de innentől kezdve minden perc és főleg minden meccs ajándék. Jót fog tenni a fiataloknak egy kis PO hangulat, magukra szedhetnek egy kis rutint. Szerencsére az NRG stadium zárt, így nem kell a hideg meg az eső miatt cidrizni (by Faragó Ricsi).

Rengeteg dolgon lehetne változtatni, de azért 10-6-os szezont csináltunk b*sszameg és elkezdtünk focit játszani. Idén jó érzés Colts szurkolónak lenni.

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 5 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 637 — Illegális gyakorló
1-5-nél ha valaki azt mondja, hogy ebben a szezonban még Colts po-meccsen fogok izgulni... 😀