Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 412 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kezdem a végéről - Az volt a terv, Gabbert hogy Garrard mögött tölti ezt az évet, de A; David sérülten és POCSÉKUL játszott a preseason alatt (és azóta nincs csapata mióta kiraktuk, köszönhetően elsősorban a sérüléséének...), McCown meg egy olyan meccset produkált a Jets ellen amit szöszi bármennyire is küszködik, nem múlt alul(mellesleg,azok akik annyira kampányoltak akkor, hogy ugyan miért nem Gabbert játszik már, most már új QBt akarnak nálunk látni...). JDR előre próbált menekülni, de jól megszívta, mert tény Sunshine nem volt még kész és talán még most se az. Az idei szezonunkra(most kapjuk vissza az élettől a tavalyi mákokat, kamatostul...) nagyon jellemző a balszerencse, az egész "Gabbert saga" (A QB helyzet, egy WR coach edzette egészen 3 héttel ezelőttig, az elkapók teljseítménye, Marcedes betlizése a szezon nagy részében) balszerencsés események láncreakciója. HA van szerencsénk akkor az offseasonban kap végre egy normális QB edzőt és jobb OCt (talán HCt)) mint Koetter, kap normális elkapókat, és az offseasonban levetkőzik pár rossz szokást (lábmunka, zsebben maradás pass rush idején), akkor van remény. Csak sajnos ezt mind borzasztóan nehéz lesz összehozni...

Sok igazság van benne :/ http://blackandteal.com/2011/12/16/gene-smith-must-go/m-bryo
Jé, egykori főnököm, a derék Terry visszatért. Kemény szavak, ez tény. De tiszteletben tartom a véleményét.
Sajnos mivel Khan (és ezt többször mondta a héten) inkább csak szurkoló, mint szakértő, és az elején tuti nem fog belepofázni a dolgokba(csak megjegyzem, szinte tuti, hogy a HC választás is inkább Gene dolga lesz, és Khan max majd rábólint a jelöltjére...), most a GM az úr a háznál. Akkor lehet veszélyben az állása (legelőbb jővő ilyenkor kb...), ha Gabbert semmit sem fejlődik, és mondjuk a jövő évi draft pickjei becsődölnek. Sokan mondták már előttem, Gabbert és Gene sorsa úgy van egymáshoz kötve mint Jack és Garrardé volt a '08 eleji szerződéseik miatt. Szóval Gene csak akkor bukik meg, ha Gabbert is megbukik.. . Szóval akik nem szívlelik, ezért se akarják, hogy jövőre QBt draftoljunk nagyon korán... (Magánvélemény- most az offseasonban legyen az a cél, hogy ütős fegyverarzenál segítse szöszit, és ha ekkor se lesz nagy változás, 2013ban már lehet váltani nyugodt szívvel, és az új QBnak már a kész fegyvertárral kezdhet neki a pályjának. 😊 )

Apropó Khan, az új HC kérdéséről azt mondta a pénz nem fog számítani a jelöltválasztásnál - szóval Brian Billick bekaphatja 😊:
"I think cheapness and the NFL don't go together," Khan told the Florida Times-Union on Friday. "This is not a cheap league. Our goal is not to get the expensive wrong coach or try to find a cheap good coach. we want the right guy that's going to win for us. Frankly some guy that I like and trust and you pay them whatever it takes."

"You have to pay them a fare wage," Khan said. "But we're not looking for a bargain person. We're looking for the right person and paying them whatever's appropriate."

To me, that doesn't sound like Khan is going to be going the "young and cheap" route, but he'll hire who he feels is most qualified and pay what he considers a fair wage.
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Nem szoktam teljes hozzászólást átmásolni más fórumokról, de ez szerintem tökéletesen leírja a Gabbert helyzetet, és jól rávilágít, hogy miért nem mindegy, ha egy fiatal QB edzéseken próbál megtanulni alap dolgokat, és kinőni rossz szokásokat vagy gondolkodás nélkül pályára küldik, mert majd menetközben minden jó lesz, meg különben is idővel minden helyrerázódik.

I said it before he was even drafted by the Jags: Blaine Gabbert is David Carr, Part II. He's got some individual skills that look nice: Big arm that can make all the throws, good mobility, good foot speed, great size to see all the options...in 7 on 7 drills, this guy just LOOKS the part. Zips the ball all over the place, makes great throws, stands tall, looks confident in his ball placement...just LOOKS the part.

Once you introduce a pass rush into the situation, all of that goes to hell. He's skittish, always scrambles to the left or right (regardless of where the pressure comes from) tends to either throw passes too hard on short routes, puts too much air on long routes, doesn't try to lead his target to make a catch on the run on ANY route...just looks to the the ball out of his hands so he doesn't get killed. People are quick to blame the OL (much like they did with Carr) but part of being a QB is getting these things down pat, developing that internal clock in your head and making plays, KNOWING you're going to take a big hit as you release the ball. EVERY QB gets hit, a LOT. Some can adapt, some don't.

The sad part is? Gabbert - much like Carr - would of benefitted TREMENDOUSLY by sitting for an entire season. His flaws are there, and they are big flaws at this level, however they are breakable habits. You can teach a QB to put touch on his short passes, you can teach a QB how to put the proper arc on their deep passes, you can teach a QB to step into the pocket as opposed to rolling left or right at the first sign of trouble, you can teach a QB to lead his WR on every route to let them do the work...ALL of these things are teachable, and a patient HC, OC and QB coach could teach these things and augment the natural talent already there. Alas, much like Carr...Gabbert was thrown to the wolves early, was forced to resort to his bad habits...and its starting to get to the point to where those habits will now be permanent parts of his game.

If you look at David Carr NOW, after a few seasons on the bench...he actually doesn't look like the guy who was murdered as the Texans QB. He's slowly developed an internal clock, doesn't tuck and run at the first sign of trouble, will put some touch on his passes, won't put so much air on his deep passes...it took him a few years to develop them, but he did. Gabbert CAN develop these things, but he will need a LOT of time to develop them. If he's thrown into the shark tank again, he won't.
több mint 12 éve
armando83 Cleveland Browns 804
A Khan éra megkezdődött nálunk is 😀


A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Kocsi 5-en max 20/kopf 😊armando83
Tobben úgy se vagyunk 😛
Sok igazság van benne :/ http://blackandteal.com/2011/12/16/gene-smith-must-go/
több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
nagyon tuti lenne, nem mindegy, hogy a repjegy 200.000 vagy 40.000!Húsrágó
Most nemakarok hazudni de ha jól emlékszem akkor a Tampa Londoni meccsre kb 60 - 100€ volt.
több mint 12 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Kocsi 5-en max 20/kopf 😊

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
nagyon tuti lenne, nem mindegy, hogy a repjegy 200.000 vagy 40.000!
több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Ki jon velem? 😀
http://www.bigcatcountry.com/2011/12/16/2641273/shahid-khan-jacksonville-jaguars-london
több mint 12 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Miért ne jöhetne rutinos elkapó????-rengeteg példa van rá hogy működik,és az irányító önbizalmát igencsak felhúzhatja hogy a fű alól is felszedi a labdákat -alá Moss,Wayne,Matt Jones- jaj,bocs, ő a labda alól szedi fel a füvet 😀

Szöszi jó lesz,mikor eljön az ideje - ennyi,addig meg hozzuk ide Favre-ot,hogy kinevelje mint Rádzserszet 😛

Én már csak egy embert távolítanék el,de ha Kánnak van esze,és ideje megnézni csak a draftreakciókat,akkor ő is meg fogja tenni :GENE SMITH -nálam az idióta húzásaival kibaszta a biztosítékot!!!!

HC poszt : kelle egy médiaérzékeny ( pl Rex Ryan) és képességekben is gazdag nagy név,hogy bekerüljünk végre a vérkeringésbe!!!

Atlanta CEO nemsemmi ahogy hozzááll Kánikulához 😀 segít neki meg minden-nem gondoltam volna!!!!! Grat!!

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 412 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Még jó hogy Roddy White annyi idős, mint Reggie Wayne 😊 Vagy a 3 év nem számít? 😊Deny
Arra az 2-3 évvre jó lesz, akár mentornak is - anno Holt mellett Thomas és MSW is jobban fejlődött '09ben.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Iktriad, ezt a Reggie Wayne idejön dolgot hagyd el 😊 Kapna Gabbert tényleg egy jó elkapót, de maximum 2 évre, nagyon maximum. És azalatt nektek csak ez kéne az SB-hez? Vagy akkor van értelme egy öregnek egy fiatal elől játékidőt elvenni, csak azért, hogy látható legyen, rendes elkapót megtalálna Blaine?

Egyébként minden Gabbert haternek üzenem, utáljátok a vezetőséget, Gabbert nem volt nfl ready, neki pad kellett volna!Deny
Utálják Garrard formáját és egészségi állapotát, amiért nem szuperált rendesen a preseasonben és azóta se. 😊
(Olivérék hajnalban: "Nem kellett volna elküldeni elküldeni Garrardot szezon előtt. Milyen borzalmas döntés volt" Mert olyan egészséges, hogy azóta sincs csapata... Helyette inkább Jags meccsekre jár, és támogatja a rookieinkat.... 😊)

Wayne: A Falconsban is jól működik a White-Jones tandem elkapó fronton, szóval a veterán és a rookie (Blackmon/Jeffery/más) együtt játszatása nem zárja ki -szerintem- egymást.
És szerintem is lesz jobb Blaine, csak jó mentor(=új HC/OC/QB coach) kell neki, és egy nagyon erős offseason!iktriad
Még jó hogy Roddy White annyi idős, mint Reggie Wayne 😊 Vagy a 3 év nem számít? 😊
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 412 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Iktriad, ezt a Reggie Wayne idejön dolgot hagyd el 😊 Kapna Gabbert tényleg egy jó elkapót, de maximum 2 évre, nagyon maximum. És azalatt nektek csak ez kéne az SB-hez? Vagy akkor van értelme egy öregnek egy fiatal elől játékidőt elvenni, csak azért, hogy látható legyen, rendes elkapót megtalálna Blaine?

Egyébként minden Gabbert haternek üzenem, utáljátok a vezetőséget, Gabbert nem volt nfl ready, neki pad kellett volna!Deny
Utálják Garrard formáját és egészségi állapotát, amiért nem szuperált rendesen a preseasonben és azóta se. 😊
(Olivérék hajnalban: "Nem kellett volna elküldeni elküldeni Garrardot szezon előtt. Milyen borzalmas döntés volt" Mert olyan egészséges, hogy azóta sincs csapata... Helyette inkább Jags meccsekre jár, és támogatja a rookieinkat.... 😊)

Wayne: A Falconsban is jól működik a White-Jones tandem elkapó fronton, szóval a veterán és a rookie (Blackmon/Jeffery/más) együtt játszatása nem zárja ki -szerintem- egymást.
És szerintem is lesz jobb Blaine, csak jó mentor(=új HC/OC/QB coach) kell neki, és egy nagyon erős offseason!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Iktriad, ezt a Reggie Wayne idejön dolgot hagyd el 😊 Kapna Gabbert tényleg egy jó elkapót, de maximum 2 évre, nagyon maximum. És azalatt nektek csak ez kéne az SB-hez? Vagy akkor van értelme egy öregnek egy fiatal elől játékidőt elvenni, csak azért, hogy látható legyen, rendes elkapót megtalálna Blaine?

Egyébként minden Gabbert haternek üzenem, utáljátok a vezetőséget, Gabbert nem volt nfl ready, neki pad kellett volna!
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 412 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Látom mindenkit az irányítókérdés foglalkoztat, így én egy ide nem illő, de igen pozitív dolgot szeretnék kiemelni. 😊Az elmúlt években hiányzott a csapatból, hogy igazi big playeket csináljanak. Idén pedig egy szavunk sem lehet, hiszen a defense is hozott már TDket, valamint a spec team sem szarozik. Mojo ugye király, úgyhogy már csak egy fasza kick/punt returner kellene, aki hozna néha egy-egy TDt, valamint a szép hosszú passzjátékok hiányoznak. Kénytelen voltam ezt megosztani, ugyanis az idei évben csupán ennyi pozitívumot látok, pedig nagy szükség van erre egy ilyen kegyetlen vereség után.npetiii
Ez igaz. Két ST TDnk (az útobbi két meccsen), két védelmi TDnk is volt (3 szezon üresjárat után). Bár kapunk be persze nagy playeket a Dberen, közel sem annyit mint az elmúlt 1-2 évben. Már csak a jó passzjáték hiányzik....

Amúgy szerintem a WR mellé egy jó elkapó TE is elférne még a csapatban. 😉peterk2005
Ezért akarom Egnewt ide jövőre, mondjuk a 3. körben kiválasztva. Passzelkapó TE, akivel szöszi hatásos párost alkotott a Mizzoun. Miller elég sérülékeny és droppol, Pottert meg a blokkolásért tartjuk (gratula, az első TDjéhez tegnap). Sinám jöhetne egy 2. számú TE Marcedes mögé. Egyébként bár a pick miatta volt, Lewis és Gabbert között kezd megteremtődni az összhang, ami jó jel lehet a jövőre nézve.iktriad
nem tudom, hogy hogy álltok pick téren, de első 2-3 körben lazán berántanék 1 WR-t és egy mobilis TE-t. +Falba erősítést, hogy feléledjen a pass o. Ha már egy minimális pass o lesz, akkor Mojo akár még messzebb is repíthet titeket.
+Free Agency
egyébként a mostani edzőtök milyen? ő lesz jövőre is?Amadeus91
Tucker - szerintem a tegnapi L eléggé lecsökkentette az esélyeit. Vagy egy nagy név jön Khna miatt, vagy valami OCből csinálunk HCt - á lá '03 és JDR...Khan ma azt mondta Jacksonvilleben olyat HCt keres, aki tud nyeri és akivel tud majd együtt dolgozni

Draft: Sanszos, hogy Blackmon kimegy mire mi jövünk, szóval könnyen előfordulhat, hogy Gene a BAP filozófiája miatt védőt (Claiborne vagy Coples - mindkettő elég nagy need poszt) húz az 1. körben - bár, mint az köztudott, nála soha nem lehet tudni, mit csinál a drafton(illetve igen, olyan játékosokat draftol akiről még JJ vagy Höri se hallott soha 😊 - igaz nem az első körökben )....
Azt mondják ez a draft gazdag jó elkapókban, ha így van a 2. vagy 3. körben is találhatunk 1et vagy 2t (esetleg Egnew lévén egy passzelkapó TEt - Gene tavasszal egy Gabbert college videóit elemző scout szeánszon azt mondta, Egnewt nagyon fogja figyelni idén). OT - nem tudom. Whimpert nem akarom viszont látni jövőre (FA lesz szerencsére). Sok függ attól mi lesz Britton vállával, ha rendbe jön elméletileg van RTnk, és tartaléknak ott van Bradfield és IRen lévő Kevin Haslam.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 718
Látom mindenkit az irányítókérdés foglalkoztat, így én egy ide nem illő, de igen pozitív dolgot szeretnék kiemelni. 😊Az elmúlt években hiányzott a csapatból, hogy igazi big playeket csináljanak. Idén pedig egy szavunk sem lehet, hiszen a defense is hozott már TDket, valamint a spec team sem szarozik. Mojo ugye király, úgyhogy már csak egy fasza kick/punt returner kellene, aki hozna néha egy-egy TDt, valamint a szép hosszú passzjátékok hiányoznak. Kénytelen voltam ezt megosztani, ugyanis az idei évben csupán ennyi pozitívumot látok, pedig nagy szükség van erre egy ilyen kegyetlen vereség után.npetiii
Ez igaz. Két ST TDnk (az útobbi két meccsen), két védelmi TDnk is volt (3 szezon üresjárat után). Bár kapunk be persze nagy playeket a Dberen, közel sem annyit mint az elmúlt 1-2 évben. Már csak a jó passzjáték hiányzik....

Amúgy szerintem a WR mellé egy jó elkapó TE is elférne még a csapatban. 😉peterk2005
Ezért akarom Egnewt ide jövőre, mondjuk a 3. körben kiválasztva. Passzelkapó TE, akivel szöszi hatásos párost alkotott a Mizzoun. Miller elég sérülékeny és droppol, Pottert meg a blokkolásért tartjuk (gratula, az első TDjéhez tegnap). Sinám jöhetne egy 2. számú TE Marcedes mögé. Egyébként bár a pick miatta volt, Lewis és Gabbert között kezd megteremtődni az összhang, ami jó jel lehet a jövőre nézve.iktriad
nem tudom, hogy hogy álltok pick téren, de első 2-3 körben lazán berántanék 1 WR-t és egy mobilis TE-t. +Falba erősítést, hogy feléledjen a pass o. Ha már egy minimális pass o lesz, akkor Mojo akár még messzebb is repíthet titeket.
+Free Agency
egyébként a mostani edzőtök milyen? ő lesz jövőre is?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 412 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Látom mindenkit az irányítókérdés foglalkoztat, így én egy ide nem illő, de igen pozitív dolgot szeretnék kiemelni. 😊Az elmúlt években hiányzott a csapatból, hogy igazi big playeket csináljanak. Idén pedig egy szavunk sem lehet, hiszen a defense is hozott már TDket, valamint a spec team sem szarozik. Mojo ugye király, úgyhogy már csak egy fasza kick/punt returner kellene, aki hozna néha egy-egy TDt, valamint a szép hosszú passzjátékok hiányoznak. Kénytelen voltam ezt megosztani, ugyanis az idei évben csupán ennyi pozitívumot látok, pedig nagy szükség van erre egy ilyen kegyetlen vereség után.npetiii
Ez igaz. Két ST TDnk (az útobbi két meccsen), két védelmi TDnk is volt (3 szezon üresjárat után). Bár kapunk be persze nagy playeket a Dberen, közel sem annyit mint az elmúlt 1-2 évben. Már csak a jó passzjáték hiányzik....

Amúgy szerintem a WR mellé egy jó elkapó TE is elférne még a csapatban. 😉peterk2005
Ezért akarom Egnewt ide jövőre, mondjuk a 3. körben kiválasztva. Passzelkapó TE, akivel szöszi hatásos párost alkotott a Mizzoun. Miller elég sérülékeny és droppol, Pottert meg a blokkolásért tartjuk (gratula, az első TDjéhez tegnap). Sinám jöhetne egy 2. számú TE Marcedes mögé. Egyébként bár a pick miatta volt, Lewis és Gabbert között kezd megteremtődni az összhang, ami jó jel lehet a jövőre nézve.
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az elmúlt években hiányzott a csapatból, hogy igazi big playeket csináljanak. Idén pedig egy szavunk sem lehet, hiszen a defense is hozott már TDket, valamint a spec team sem szarozik.npetiii
Hát nem tudom, de bennem a tavalyi év kimondottan úgy él, mind a big payekkel nyert meccsek évada. Elég csak a hail mary-re vagy a déli sarkról berúgott döntő field goalra gondolni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Amúgy "jó látni", hogy 12 mérkőzés alapján pálcát tör oly sok ember egy fiatal srác felett. Én úgy tudtam kb. 3 év egy draft pick megítélésének az kifutási idő... Persze hogy nekem is vannak (hatalmas) kételyeim szöszivel kapcsolatban, de az kb. bustnak van elkönyvelve 3/4 szezon után kicsit erős...iktriad
Szerintem is korai. Azért a srácnak a felépítése és a karja is nagyon rendben van, szóval egyáltalán nincs kizárva, hogy lesz belőle valaki. Nekem csak az nem tetszik, ahogy tök zöldfülű létére be lett dobva a mélyvízbe. Egy rutinos róka még csak eldobálgat egy szar csapatban pár évet anélkül, hogy mentálisan is sérüljön, de egy rookie-nál megvan a veszélye annak, hogy megszokja, hogy vesztes, és nem alakul ki a győztes típus benne. A másik, hogy egy Manning/Brady meg tudja oldani, hogy ha szarok az elkapói - nem jó route-okat futnak, elpotyogatják a lasztit, stb. - akkor alkalmazkodik és máshogy dobál nekik anélkül, hogy rossz beidegződéseket szedjen magára, de egy tanulási folyamat közepén levő QB-nál ez a veszély fennáll.

Amúgy szerintem a WR mellé egy jó elkapó TE is elférne még a csapatban. 😉


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 475
Jackson tuti nem jön ide. 😀 Sztem nincs az a pénz. 😀
több mint 12 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 372 — Jaguars fan
Látom mindenkit az irányítókérdés foglalkoztat, így én egy ide nem illő, de igen pozitív dolgot szeretnék kiemelni. 😊Az elmúlt években hiányzott a csapatból, hogy igazi big playeket csináljanak. Idén pedig egy szavunk sem lehet, hiszen a defense is hozott már TDket, valamint a spec team sem szarozik. Mojo ugye király, úgyhogy már csak egy fasza kick/punt returner kellene, aki hozna néha egy-egy TDt, valamint a szép hosszú passzjátékok hiányoznak. Kénytelen voltam ezt megosztani, ugyanis az idei évben csupán ennyi pozitívumot látok, pedig nagy szükség van erre egy ilyen kegyetlen vereség után.

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 412 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hiába adnak Szöszkének idöt ha megint GM-nek köszönhetöen béna draft van kilátásban.m-bryo
Free agency is van a világon, abból meg igen jó embereket szerzett meg idén 😊 Lesz az a pénz amiért pl. Vincent Jackson vagy Reggie Wayne átköltözik...

Amúgy "jó látni", hogy 12 mérkőzés alapján pálcát tör oly sok ember egy fiatal srác felett. Én úgy tudtam kb. 3 év egy draft pick megítélésének az kifutási idő... Persze hogy nekem is vannak (hatalmas) kételyeim szöszivel kapcsolatban, de az kb. bustnak van elkönyvelve 3/4 szezon után kicsit erős...
Én azt mondom, kapja meg jövőre a fegyvereit meg 2 jó edzőt (HC/OC, QB coach), és jobb védelmet, és ha így sem lesz nagy pozitív változás, 2013ban jöjjön egy új QB.iktriad
Szerintem is erős. Gyakorlatilag nincs elkapója, nincs előtte fal, egy szem MJD van, akire lehet építeni. Ő azért nem egy Peyton Manning, hogy bárkiből kiskirályt csinál a pályán aki tud futni meg alapszinten labdát elkapni. Semmilyen segítsége nincs a szöszinek. Én (mint laikus) adnék neki 2 évet még, hogy fejlődjön. Ha tényleg komolyan gondolják a csapatépítést, akkor meg is fogja kapni. Most teljesen értelmetlen lenne 1. körben QB-t húzni..ugyanúgy nem lenne kiemelkedő elkapója, nem lenne előtte fal.

Am ez a draft pickes dolog érdekes annyiból, hogy Nelson is milyen volt nálatok, aztán nálunk meg egész pofás lett. Inkább a szakmai stáb a ludas felétek.. (mondom így külsősként, aztán lehet hülyeséget mondok)Amadeus91
Remek elemzés. Elejétőél a végéig (mondjuk a fal nem mindig ilyen rossz, csak itt(RT- Whimper)- ott(LG (Rackley) lyukas. Tegnap meg Monroenak is nagyon rossz napja volt mellé.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 718
Hiába adnak Szöszkének idöt ha megint GM-nek köszönhetöen béna draft van kilátásban.m-bryo
Free agency is van a világon, abból meg igen jó embereket szerzett meg idén 😊 Lesz az a pénz amiért pl. Vincent Jackson vagy Reggie Wayne átköltözik...

Amúgy "jó látni", hogy 12 mérkőzés alapján pálcát tör oly sok ember egy fiatal srác felett. Én úgy tudtam kb. 3 év egy draft pick megítélésének az kifutási idő... Persze hogy nekem is vannak (hatalmas) kételyeim szöszivel kapcsolatban, de az kb. bustnak van elkönyvelve 3/4 szezon után kicsit erős...
Én azt mondom, kapja meg jövőre a fegyvereit meg 2 jó edzőt (HC/OC, QB coach), és jobb védelmet, és ha így sem lesz nagy pozitív változás, 2013ban jöjjön egy új QB.iktriad
Szerintem is erős. Gyakorlatilag nincs elkapója, nincs előtte fal, egy szem MJD van, akire lehet építeni. Ő azért nem egy Peyton Manning, hogy bárkiből kiskirályt csinál a pályán aki tud futni meg alapszinten labdát elkapni. Semmilyen segítsége nincs a szöszinek. Én (mint laikus) adnék neki 2 évet még, hogy fejlődjön. Ha tényleg komolyan gondolják a csapatépítést, akkor meg is fogja kapni. Most teljesen értelmetlen lenne 1. körben QB-t húzni..ugyanúgy nem lenne kiemelkedő elkapója, nem lenne előtte fal.

Am ez a draft pickes dolog érdekes annyiból, hogy Nelson is milyen volt nálatok, aztán nálunk meg egész pofás lett. Inkább a szakmai stáb a ludas felétek.. (mondom így külsősként, aztán lehet hülyeséget mondok)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Hiába adnak Szöszkének idöt ha megint GM-nek köszönhetöen béna draft van kilátásban.m-bryo
Az első 2 kör kb adott WR és CB kell. Justin Blackmon - Morris Claiborne - Alshon Jeffery hármasból biztosan ott lesz még valaki az első húzásnál, én azt se bánnám, ha 3-4 helyet hátramenve szereznének még extra 2. köröst is.

Ez esetben lehetne egy masszív WR-CB-OT hármassal javítani a csapaton.

De nézzünk egy vad verziót: Luck vagy Griffin még elérhető, amikor a Jags jön. Ha bennünk több potenciát látnak mint Gabbertben, akkor ott szabad hagyni? Gene vadító választásaiba ez is beleférne.

Volt már ilyen,a párhuzam elég szembeszökő: Még a régi fórumon volt szó róla, hogy 2004-ben a "célpont kell Leftynek" project keretében érkezett Reggie Williams, és nem draftolták a szintén elérhető Big Bent helyette.
1) most már persze világos, hogy a Jaguars egy elit irányítót szalasztott el, és ezt azóta se sikerült pótolni
2) előtte egy évvel érkezett Lefty, hülyeségnek tűnt volna azonnal lecserélni. Ismerős?

De van-e bárki, aki ha visszapörgethetné az időt, akkor nem Big Bent húzná be a Jags helyében?

2003 - Byron Leftwich 1/7
2004 - célpont kell Leftwichnek project keretében WR Reggie W 1/9, elszalasztva Big Ben.

2011 - Blaine Gabbert 1/10
2012 - célpont kell Gabbertnek project keretében WR XY 1/5-7, elszalasztva pl Griffin

Ha Gabbertből nem, de Griffinből elit irányító válik (részletesen még nem olvastam utána a srácnak, de csak hozzávágtak valami "díjacskát"), akkor a Jags verheti a fejét a falba, hogy 8 év elteltével ugyanazt, a franchise egész jövőjét alapjaiban meghatározó hibát sikerült újra elkövetni!

Tévedés ne essék, én nem vagyok Griffin draft mellett, mert k.ra nem értek hozzá, nem is nézek ncaa-t, nem tudom megítélni a képességeit/alkalmasságát/fejlődési potenciáit, mert csak bele-bele olvasgatok a dolgokba, de "a történelem ismétli önmagát" rettenetes közhelye mellé nehogy a Jags húzzon be egy újabb strigulát! :o
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 412 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hiába adnak Szöszkének idöt ha megint GM-nek köszönhetöen béna draft van kilátásban.m-bryo
Free agency is van a világon, abból meg igen jó embereket szerzett meg idén 😊 Lesz az a pénz amiért pl. Vincent Jackson vagy Reggie Wayne átköltözik...

Amúgy "jó látni", hogy 12 mérkőzés alapján pálcát tör oly sok ember egy fiatal srác felett. Én úgy tudtam kb. 3 év egy draft pick megítélésének az kifutási idő... Persze hogy nekem is vannak (hatalmas) kételyeim szöszivel kapcsolatban, de az kb. bustnak van elkönyvelve 3/4 szezon után kicsit erős...
Én azt mondom, kapja meg jövőre a fegyvereit meg 2 jó edzőt (HC/OC, QB coach), és jobb védelmet, és ha így sem lesz nagy pozitív változás, 2013ban jöjjön egy új QB.
több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Hiába adnak Szöszkének idöt ha megint GM-nek köszönhetöen béna draft van kilátásban.